Amnea Mage Prihlaska [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Amnea
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. črc 2013 18:08:47
Class:: Mage

Amnea Mage Prihlaska [NEPRIJATY]

Příspěvekod Amnea » úte 23. črc 2013 18:34:34

Nick: Amnea
Class/ main spec: Mage , Arcane
Věk:16
GearScore: (Je dobré zmínit množství PvP itemů) 5650 Pve, 5630 PvP (v PvE nemam PvP itemy)
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... s&cn=Amnea
FPS: většinou 30 +- mimo dungy klidně 60

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? začínal sem na TBC serveru Vendetta tam sem vyexpil behem pul roku lvl 56 druida vubec sem to zezacatku nechapal coz je cca 5 let zpatky po prepathovani na wotlk sem presel na server Darkmoon kde sem zacal hrat za hordu rogunu kdyz sem udelal lvl 30 presel sem na Ali a server se presunul na Black sun tu sem si dal zase pul rocni pauzu a po te co sem zacal hrat na serveru Black sun vyexpil sem moji prvni postavu Rogunu Humana a v tu chvili me hra zacala poradne bavit kdyz sem se dostal na lvl 80 zacal sem to poradne chapat zacal sem raidovat od Naxx sezony po Toc sezonu pres UD ktery mam vyprogresovany myslim Freya Hodir Mimiron a vsechno predtim (algalona generala yogga sem nezabil nebyli otevreny) a tim se stalo UD mim nejoblibenejsim raidem bratr v tu chvili prestal hrat a dal mi svoji postavu Warriora za kteryho sem se zacal tyhle raidy ucit i za Tanka po roce a pul sem odjel na rok do ameriky kde sem mel hrozne spatne pripojeni na tento server tak sem tam hral jen obcas a jinak sem hral Cataclysm na serveru ICe wow kde sem prestal kdyz sem se vratil a mohl sem hrat zase wotlk prestal sem hrat na serveru blacksun jelikoz postavu sem daroval kamaradovy a zacal sem hrat na Twinstaru kde hraju asi 4 mesice mam tu zatim 2x mage a expim si warriora ...

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..) 18:00 - 24:00 v pohodě stíhám až teďka o prázdninách bude možná trochu problém.

Definujte svůj PvE skill: Wotlk znam vsechno teoreticky i prakticky krom Yogga Generala a Algalona a Lich kinga sem bohuzel nezabil ale byl sem na nem a taktiku znam

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit) no progress UD uz sem zminil tu sem zatim moc neprogressoval..

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ ) http://tinypic.com/view.php?pic=jt5if6&s=5
DBM: povinost
Bartender: Lepsi prehled a vice moznosti jak si nastavit UI
Move Anything: Quest log mapa atd.. prehled ve hre
ArcHud: pouzivam kdyz hraju Rogunu na lepsi prehled kolik mam CB pointu
Sexymap: vubec nevim proste se mi to libi :D
Titan panel: vetsi prehled o postave/uctu
Omen: agro
Omni CC : vidim vsechny Cooldowny napsane uzasnej addon do pvp
Recount : asi nemusim zodpovidat
mám i Carbonite kdyz expim vetsinou to zobrazuje Questy lepe nez normlani blizzard quest helper
Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Raidy: Tankspot
Classy: já sám nebo jiný hráči popr. youtube

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: budu psat asi jen guildy na tomto serveru
Kadernikova guilda jmeno uz neznam: rozpad
Frozen Legion: rozpad
Order of the silver hand : Odesel Akxutiska tak i já jinak zaclo se to rozpadat

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? : Kamarád + World a Akxutiska

Proč chcete jít právě do <SFU> ? : Nabídli mi to tak proč to neskusit ? :)

Koho znáte v <SFU> ? : Max. Akxutiska

Co nám můžete nabídnout? : Rád se zapojím do konverzace mam Full Alch na Altovy kdyby byli treba flasky a myslim si ze hrat umim a tak vam pomuzu v progressovani dalsich nezdolanych bossu v ICC :)

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? ano TS3 mumble Raid call , mic . mám

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
Unhart: Mage Fire/FFB
GS: 5200 cca EQ je spatnej a gemy taky
kazdy ID zajdu ICC 10 25 Toc 10 25 a Togc kdyz se dostanu
+ vytvarim flasky a kdyztak si pomoci jeho expim alta

(nepovinné) Napište nám něco o Vás: Mám rád sporty jako npr. Sk8ing , Cyklistika , mám rád velký tůry po horách no sem aktivní člověk v osobnim životě :P
Uživatelský avatar
Blokong
Příspěvky: 90
Registrován: sob 15. čer 2013 13:32:13
Class:: Shaman

Re: Amnea Mage Prihlaska

Příspěvekod Blokong » úte 23. črc 2013 21:00:49

Proti hned za prvni dojem, vcera si se k nam napojil na ts a ikdyz sme se ptali, proc tam jsi nebyl si schopny odpovedet ani odejit...
Amnea
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. črc 2013 18:08:47
Class:: Mage

Re: Amnea Mage Prihlaska

Příspěvekod Amnea » úte 23. črc 2013 21:13:33

jo za to se omlouvam nevedel sem ze mi nefunguje mikrofon byl sem tam neco vyresit s martyym a nevedel sem ze me neni slyset
Uživatelský avatar
kaspo
Příspěvky: 8
Registrován: sob 15. čer 2013 14:56:10
Class:: Mage
Bydliště: Revúca

Re: Amnea Mage Prihlaska

Příspěvekod kaspo » úte 23. črc 2013 21:28:32

Pár otázok na začiatok:
Si ochotný presedlať aj na iný spec ako arcane?
Využitie spellu Blast Wave v PVE konkrtétne ICC môžeš pridať aj TOGC a pod.
Aké staty sa idú do FFB?
V čom si myslíš ,že si top? (ako napr. top arcán , dps, atď.)
Môžeš ako mage nejako supportovať raid?

Ešte jedna malinká otázka prečo SFU? Nabídli mi to, mne osobne nestačí chcem obkec román, poviedku :D niečo s drsným začiatok a pútavou zápletkou, samozrejme epický záver. :D
Múdre čínske príslovie: Ak máš dáždnik v zadku, za žiadnu cenu ho neotváraj.
Obrázek
Amnea
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. črc 2013 18:08:47
Class:: Mage

Re: Amnea Mage Prihlaska

Příspěvekod Amnea » úte 23. črc 2013 21:43:23

no zacatek je dozvedel sem se o SFU od kamose jak sem uz zminil a rikal sem si ze bych to tam rad zkusil rpotoze v top guilde chce byt snad kazdy ne? :) no chtel sem to zkusit protoze Wowku rozumim podleme dost dobre a kdyz marty hledal lidi na LFG(worldu) rekl sem si ze je to dalsi prilezitost pro me no nechtel sem to skusit jen tak pro nic zanic nemel sem jistotu ze se sem dostanu a mala podpora by byla urcite lepsi tak po tom co se sem dostal Akxu guilda se zacla trocha rozpadat a on mi rikal ze to mam taky sksuit no tak sem si rekl kdyz je nabor na mage a ja si nemyslim ze sem uplne spatnej tak proc to neskusit nakonec.. ten epicky konec je ze chci po 5ti letech cekani konecne zabit LK :D

jop marty uz mi rikal ze prej na top EQ chce abych prespecoval do fire a stim problem nemam
Blast Wave no nevim do pve se to nedava v Togc myslim ze na to co se ptas je preruseni castu Shadow strike u Addu na anubovy nebo jak se ten spell jmenuje v ICC si na nic nevzpominam leda tak knockback Valkyry a spomaleni na LK nebo nevim ale ja bych si to osobne do talentu nedal na preruseni castu je lepsi Protection paladin jako tank a na valkyry muzu hazet rank 1 fbolt jestli je tam jeste neco na co se ptas tak v tuhle chvili si na to asi nevzpomenu
FFB Hit->Crit->Haste->SP popravde moc nevim hraju to jen na altovy a ne moc casto
myslim si ze sem top v Dps teda na muj EQ tocim podleme dost pretocim lidi s odost lepsim Gearem
jako mage muzu supportovat Stolek abyste si nemuseli kupovat jidlo :P Buff na Intelect se vzdycky hodi na SP + Crit a popripade (na neakych bossech Dampen , Amplify) , Focus Magic + jako Fire mage dobrej Aoe dmg
Uživatelský avatar
Ertai
Příspěvky: 17
Registrován: úte 25. čer 2013 8:17:17
Class:: Mage

Re: Amnea Mage Prihlaska

Příspěvekod Ertai » úte 23. črc 2013 22:26:59

Amnea píše:myslim si ze sem top v Dps teda na muj EQ tocim podleme dost pretocim lidi s odost lepsim Gearem

Zajímala by mě rotace (+ důvod). Mimochodem tato věta nic neříká, protože každý průměrný hráč dokáže přetočit pug.

Amnea píše: jako mage muzu supportovat Stolek abyste si nemuseli kupovat jidlo :P Buff na Intelect se vzdycky hodi na SP + Crit a popripade (na neakych bossech Dampen , Amplify) , Focus Magic + jako Fire mage dobrej Aoe dmg


Opomenul jsi další 2 důležité věci. Doplň prosím.
Když jsi zmínil Amplify a Dampen, na kterých bosech který využiješ a proč?
Podle čeho vybíráš komu dát Focus Magic?
has gone ... offline
Amnea
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. črc 2013 18:08:47
Class:: Mage

Re: Amnea Mage Prihlaska

Příspěvekod Amnea » úte 23. črc 2013 22:45:56

no dalsi 2 veci no ono je toho vic mage ma portaly remove curse ma spell steal ktery se hodi na Jarraxuse npr. ma counterspell
Dampen se hodi npr. na Valkyry, Sidragosa, na bosse kde je dmg jako Curse/poison/spell atd..
naopak tam kde neni muzu pomoct s amplify magic healerum npr na Deathbringerovy nebo Kologarn proste na bossech kde neni zadnej magic/spell dmg taken velkej
focus no primarne asi Fire magovy a potom podle toho kdo ho nejlip vyuzije / top dps takze kdyz ho v danou chvili vyuzije dobre Ele sham tak Ele shamovy kdyz Bala Druid tak bala druidovy atd..
ale nejspis primarne ten classam ktery jedou plne do critu coz Bala Druid a Fire mage jednou ele sham co ja vim jede spis haste takze ho nevyuzije tak dobre
Rotace je vcelku podle EQ : ) snad sem zodpovedel vsechno zatim ;)
Chcijenompomoct
Příspěvky: 1
Registrován: stř 24. črc 2013 7:42:44
Class:: Druid

Re: Amnea Mage Prihlaska

Příspěvekod Chcijenompomoct » stř 24. črc 2013 7:50:57

Pokud si te dobre pamatuju, tak jsi jeden z tech magu co odpalili vse na startu a netusi co je a jak shodit aggro +dps nebylo taky nijak svetovy. Btw a guildu i n d e p e n d e n t si nejak nezminil.
Uživatelský avatar
Ertai
Příspěvky: 17
Registrován: úte 25. čer 2013 8:17:17
Class:: Mage

Re: Amnea Mage Prihlaska

Příspěvekod Ertai » stř 24. črc 2013 7:52:13

Amnea píše: Rotace je vcelku podle EQ : ) snad sem zodpovedel vsechno zatim ;)

Samozřejmě mě zajímá tvoje rotace při tvém equipu (+zdůvodnění), tuhle výhovorku neberu :D.

Dále stále jsi nezmínil ty 2 důležité věci, kterými mág supportuje raid. Trošičku napovím: Jeden máš jako arcane, a ve 25 manu se většinou nestaráš o ten druhý. Ptám se tě na to proto, abys věděl jak pomoci na 10 man raidu, kde ten support zbude na tobě.
has gone ... offline
Uživatelský avatar
kaspo
Příspěvky: 8
Registrován: sob 15. čer 2013 14:56:10
Class:: Mage
Bydliště: Revúca

Re: Amnea Mage Prihlaska

Příspěvekod kaspo » stř 24. črc 2013 17:18:35

Osobne si ma nepresvedčil na základe odpovedí dal by som proti s fleku ale tak ti poviem ak dostaneš na test a zažiariš ako Braňo Mojsej na koncerte tak dám slabé za
takže výsledok Neutral modrej mage barvy :D
Múdre čínske príslovie: Ak máš dáždnik v zadku, za žiadnu cenu ho neotváraj.
Obrázek
Amnea
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. črc 2013 18:08:47
Class:: Mage

Re: Amnea Mage Prihlaska

Příspěvekod Amnea » stř 24. črc 2013 22:05:45

Agro muze mage shodit dost jednoduse nejdriv Mirror Image a potom Invisibility na kterou je dobre mit macro /cast invisibility /cancelaura invisibility abych to nemusel dalsich 5 sekund hledat v buffech a tim stratit dmg :) agro si samozrejme hlidam to by mi potom byl ten Omen asi k nicemu ne? ; )
Ertai uz sem pochopil ze myslis ten Arcane Empowerment ale ja pochopil tvoji otazku jako obecne mage tak za to se omlouvam : ) ta druha vec je nejspis scorch jako fire mage [Improved Scorch] + 5% critu a jestli ne tak uz fakt nevim
na muj EQ je to budto AB 0-4 a pak Missiles ale to na fightech kde moc netecu na manu takze DBS nebo Lady Deathwhisper na Sidragose sice na manu tecu ale muzu si ji vzdycky doplnit Evocation kdyz se hazej kostky ale kdyz je to dlouhej fight jako LK nebo Proffesor pouzivam radsi AB dokud mi neprocne Missiles a hned je pouziju to zmenseni dps je minimalni lepsi nez kdybych si musel kazdy 2 minuty hazet evo
Uživatelský avatar
Ertai
Příspěvky: 17
Registrován: úte 25. čer 2013 8:17:17
Class:: Mage

Re: Amnea Mage Prihlaska

Příspěvekod Ertai » čtv 25. črc 2013 6:41:19

Amnea píše: /cast invisibility /cancelaura invisibility

+1

Amnea píše: Ertai uz sem pochopil ze myslis ten Arcane Empowerment ale ja pochopil tvoji otazku jako obecne mage tak za to se omlouvam : ) ta druha vec je nejspis scorch jako fire mage [Improved Scorch] + 5% critu a jestli ne tak uz fakt nevim

Však toto je obecně. Kdyžbych se zmiňoval o supportu pro raid, tak bych zmínil intell, scorch a arcane emopwerment. Tečka. Zbytek už jsou jen drobnosti, které by měl zkušený hráč obládat, nicméně například zmínění sušenek vypadá dost blbě, když se to špatně napíše tak je to jako by tě už nic jiného nenapalo.

Amnea píše:na muj EQ je to budto AB 0-4 a pak Missiles ale to na fightech kde moc netecu na manu takze DBS nebo Lady Deathwhisper na Sidragose sice na manu tecu ale muzu si ji vzdycky doplnit Evocation kdyz se hazej kostky ale kdyz je to dlouhej fight jako LK nebo Proffesor pouzivam radsi AB dokud mi neprocne Missiles a hned je pouziju to zmenseni dps je minimalni lepsi nez kdybych si musel kazdy 2 minuty hazet evo


No cvíli mi trvalo, než jsem pochopil, že 4xAB a pak AM, ale ok. S 2x T10 už ta odpověď ale není tak snadná.
Doporučuju ti si spočítat, kolik stacků debuffu AB se ti vyplatí, než pošleš missilky (záleží kolik máš haste kvůli využívání %haste buffu ze setu). Pro to bych ti poradil addon dr damage (který ti v tooltipu ukáže průměrný dmg spellu, jednoduše si pak zapíšeš dmg AB a missilek při každém stacku AB a cast time, z toho sočítáš dps, aj dpm, pokud chceš).
Pokud si s tím začneš hrát, tak pak se hodí vizuální zobrazení, kolik máš stacků (power auras, mage fever...).

Ano obecné doporučení je 4xAB > AM, pokud neprocne po 4 AB, tak shodi Arc Barrage, pro úsporu many 2xAB > AM, nikdy 3xAB > AM (jestli jsi četl někdy guide od Wouluse z Black Division, tak toto kdysi psal. Popravdě jsem to pochopil až při T10eq, pro který to bylo tehdá psáno.) Důležité je ovšem vnímat a nevěřit hned všemu, takže zkusit se to vždycky hodí :).


Tím makrem výše, by si u mě vysloužil test raid. Reaguje klidně, něco o mágovi ještě může dohnat.
GL. Erati
has gone ... offline
Amnea
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. črc 2013 18:08:47
Class:: Mage

Re: Amnea Mage Prihlaska

Příspěvekod Amnea » čtv 25. črc 2013 8:33:23

tak to moc dekuji :) no kouknu se odpoledene na ten addon btw stacky vidim protoze pouzivam xpearl mam je tam zobrazeny a hlidam si je kdyz mam 4x tak si je rusim ABarr
Uživatelský avatar
Darkal
Příspěvky: 111
Registrován: sob 22. čer 2013 20:09:17
Class:: Priest

Re: Amnea Mage Prihlaska

Příspěvekod Darkal » čtv 25. črc 2013 10:53:33

Tak se taky vyjádřím, když už tam jsem zmíněný jako koho zná. Znám ho už pár měsíců. Kolektivní člověk, ale mě z počátku problém s disciplínou alias Faili na raidech. Ale velmi začal za chvilku dělat co má, když neměl loot :D No tak se tě zeptám, když si mě včera spamoval ohledně HC taktik. Tak mi napiš rozdíl mezi. Fester HC/Normal :D Popřípadě další :)
Obrázek
Obrázek
Amnea
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. črc 2013 18:08:47
Class:: Mage

Re: Amnea Mage Prihlaska

Příspěvekod Amnea » čtv 25. črc 2013 10:58:47

Fester jako obvikle ma vice hp a vetsi dmg na HC Proffesor Putricide tam z Balkonku hazi Goocka s kteryma se muzeme setkat i na proffesorovy samotnym jinak je boss vcelku stejny jako na normalu.
Goocka: spomalujou spell casting / attack speed myslim ze o 250% na 12 sec ale nejsem si jistej
Spory: musi byt 3 na meele a 3 na ranget
Marty
Příspěvky: 100
Registrován: ned 16. čer 2013 12:51:06
Class:: Mage

Re: Amnea Mage Prihlaska

Příspěvekod Marty » čtv 25. črc 2013 15:44:41

Dobře, zkusíme jak se ukážeš na test raidu ;) .. Dneska v 18:00 ICC 25 + některé HM.

Vyscreenuj si dmg done na Lady, Saurfangovi, celý Plagueworks, Sindragose a LK a dmg taken na Professorovi a Marrowgarovi ;)

Good luck.
Amnea
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. črc 2013 18:08:47
Class:: Mage

Re: Amnea Mage Prihlaska

Příspěvekod Amnea » čtv 25. črc 2013 18:45:25

jo tenhle tyden uz mam ID ze soboty to se omlouvam myslel sem ze sem ti to rikal kdyz sme se spolu bavili.
Naposledy upravil(a) Amnea dne čtv 25. črc 2013 18:52:11, celkem upraveno 2 x.
Amnea
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. črc 2013 18:08:47
Class:: Mage

Re: Amnea Mage Prihlaska

Příspěvekod Amnea » čtv 25. črc 2013 18:50:33

pristi tyden to teda skusim stihnout snad to pujde zatim dik za sanci na test raid.
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Amnea Mage Prihlaska

Příspěvekod Bohus » sob 27. črc 2013 9:34:58

Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg (25.6 KiB) Zobrazeno 2946 x


Koniec prihlášky ?
Amnea
Příspěvky: 10
Registrován: úte 23. črc 2013 18:08:47
Class:: Mage

Re: Amnea Mage Prihlaska

Příspěvekod Amnea » sob 27. črc 2013 9:51:39

ano zrovna to chci napsat rusim prihlasku protoze tu dalsich 5 tydnu a zjistil sem ze ted nebudu mit moc casu hrat diky za podporu a omlouvam se za ten cas co sem vam vzal resenim tyhle prihlasky .
PS: to ze nebudu moct hrat sem nevedel kdyz sem daval prihlasku
Marty
Příspěvky: 100
Registrován: ned 16. čer 2013 12:51:06
Class:: Mage

Re: Amnea Mage Prihlaska

Příspěvekod Marty » sob 27. črc 2013 19:59:09

Jsem rád, že jsme neztráceli čas a snahu tím, že bychom equipovali někoho, kdo si neváží ani svojí postavy ;)

Díky za "zájem", měj se

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů