GESTROFIRE - Mage [TEST/NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Gestrofire
Příspěvky: 11
Registrován: pon 05. led 2015 14:54:46
Class:: Mage

GESTROFIRE - Mage [TEST/NEPRIJATY]

Příspěvekod Gestrofire » úte 13. led 2015 21:37:26

Zdravím guildu SIX FEET UNDER a jejich členy. Předem se chci omluvit za možné gramatické chyby. Už 5 rokem bydlím v Anglii takže jsem spoustu věcí zapoměl. :D

1) Nick: Gestrofire
2) Class/ main spec: Mage-Fire
3) Věk: 18 let za necelý měsíc 19.
4) GearScore: ilvl 358 PVE ( Vicious dagerrka)
5) Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... Gestrofire
6) FPS: Wowko jedu na Ultra a FPS mam stable od 90-180.


Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Wowko jsem začal hrát už od děctví kdy jsem byl rozmazlenej spratek a bylo mi 12 let :D. Začal jsem offi serverem TBC expansi kde jsem vyexpil paladina na lvl 70. Poté vyšel WOTLK kde jsem ho vytáhl na lvl 80 a začal hrát DK které jsem doexpil jen na lvl 79. Pak mi začal domáci režim/prace/škola a mamka nebyla moc ráda že jsem trávil neustale na Wowku. Tak jsem skončil ale postupně jsem vyrustal a měl delší a více času na PC. Takže jsem začal zase hrát ale už jen na Private serverech od blizzaru ku instantu až k Fun serverum. Díky privátum jsem začal rozvíjet své zkušenosti a chapat každou classu bohužel jen v PVE..na PVP jsem těžkéé kopyto :/ :D. Hrávala jsem na Molten Wowku největším privátním serverem kde jsem hrál necelej rok a pul.. Momentalně mi nejvíc padl do oka Twinstar kde mohu komunikovat s Čechama/Slovákama :). Když spustily Cataclysm hrál jsem ještě na puvodním serveru Vesperu kde byla populace strašná..tak jsme čekali až se populace nahrne nebo spojí server.Trvalo to moc dlouho a proto se naše Guilda: WINGS OF FIRE rozpadla a odešla na jiný server.Byli jsme 1 guilda která sundala Chogala na 10N. Gmka slibovala ale stále se nic nedělo proto jsem si dal 5 měsiční pauzu a hrál jiné hry.Ale když už je server sloučeny v 1 tak jsem na Wowku neustále:).


Váš raid time?
Momentálně chodim na armádní školu od ponděli 10:30-16:30 poté vždy skočím do fitka a kolem te 18:00-19:00 bych měl být doma a být vzhuru do kolika se mi zachce. O víkendu zatím od rána když vstanu až do večera dokud si nenajdud novou práci. :)

Definujte svůj PvE skill:
Vím nebo si alespoň myslím o sobě že jsem pruměrny až trošku nadpruměrný PVE hráč. Nic lepšího než sundat Bosse/World Bosse s přáteli či členy guildy a kochat se s uspěchu neni.:) Pve troufá a vždy bude PVP a hráče kteří jsou tim totálně posedlí. Jsem poslouchavy hráč který si nechá poradit a vyslechnout své nedostatky/chyby co dělám při Raidu Dále se taky snažím pomoct ostatním hráčum jak jen to jde. Vždy před raidem si znova prostuduji taktiky na youtube.cz abych pak členum raidu/guildy nekazil náladu tím že něco seru.

Vypište svůj progress na Twinstaru:
Všechny Cataclysm HC dungy, BWD(10N,25M+HC) BOT(10N+HC 25N+HC) TO2W(10N+25N) Na Moltenu hrával kámoš tak mi pujčil do ruky Mága a vyzkoušel si Deathwinga(25N)

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
1) http://tinypic.com/view.php?pic=14dhc7l ... LV9EiuG-cQ zde chci jen ukázat menší DPS na dummy. Vytočím i větší čísla ale jedná se o ten ADDON DoTimer kterej mi pomahá sledovat dotky jako je living bomba+ignite na targetu. Ignite helper mi tam chybí,protože zrovna neproctnul ale combush dávám jen v připadě že je ignite 15-20K+ a trvá 3 sekundy.
2) http://tinypic.com/view.php?pic=261jjmp ... LV6UiuG-cR ukázka ostatních addonu co mi stačí. DBM: Addon který je nutný pro každeho a do každého raidu, Grid: je jen pro upravu EuI-Raidu/party. Recount,Bartener 4: změna pozice baru podle sebe. MageNuggets.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Vetšínou to je youtube,ale když dojde na detaily jak se naučit svou classu tak projiždím i hodinu forumy a čtu si co a jak dělat správně. Popřípadě se zeptám někoho zkušeného ingame.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: 1- WINGS OF FIRE ( Duvod- Rozpad kvuli malé populace serveru).

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Už ot Wotlku jsem si váš vyhlížel :D ale nebyl vubec čas.:)

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Protože jse jedná z mála Guild ,která má vychované a pohodové členy, a protože chci konečně s guildou dosáhnout i to nejtěžší a zustat vní.

Koho znáte v <SFU> ?
Už jsem se spoznal s CL Magu Tygrickou a ted prosím neuraž se ale neznam tvé jméno ktery mně právě navedl na CL.:/ Nějakej druid myslim že jmeno začinalo na A :D

Co nám můžete nabídnout?
Mohu vám nabídnout jen to nejlepší a snažit se nejvíc jak jen to pujde,abych vám dokázal že to myslím vážně.:) Nemohu nic slibovat ale udělam cokoliv abych se vám zalíbil.:P Jsem spolehlivy a pomáhající člověk a snažím se každému vyjít vstříc.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Mám všechny komunikační programy. (Ts3,MMBL,RAIDCALL,VENTRILO apod.) Sluchátka mam Beats solo HD takže mikrofon mam plynuly a čisty.

Vypište svoje alty:
Midiian- DK ilvl 344-Nehraju
pro zábavu jsem si udělal ted feral druida ktereho pomalu expím.

Tak to je asi tak vše.:) Děkuji předem za vás čas a těším se na vaše odpovědi připadně si nechám poradit co doladit atd.:)
Uživatelský avatar
Ataecina
Příspěvky: 277
Registrován: ned 16. čer 2013 11:05:34
Class:: Paladin

Re: Gestrofire-(FireMage)

Příspěvekod Ataecina » úte 13. led 2015 21:44:28

u mě má určitě zelenou

mala ukazka, co jsme dneska zkoušeli: https://www.youtube.com/watch?v=FxSkJMJHNJ4&feature=youtu.be
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Gestrofire-(FireMage)

Příspěvekod Tygricka » úte 13. led 2015 21:49:11

Určitě PRO je to jeden z hráčů, který rozhodně do SFU patří.
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Gestrofire-(FireMage)

Příspěvekod Crafty » stř 14. led 2015 19:26:24

Proc jsi prihlasku podal az ve chvili kdy ses bavil s neznamym druidem na N, proc ne driv?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Gestrofire
Příspěvky: 11
Registrován: pon 05. led 2015 14:54:46
Class:: Mage

Re: Gestrofire-(FireMage)

Příspěvekod Gestrofire » stř 14. led 2015 20:16:29

Děkuji zatim za pozitivní odpovědi :) moc si toho cením. A omlouvám se Craftymu, že si nemohu vzpomenout na jméno druida kterej mně zkoušel a následovně mně navedl na CL magu Tygricku a dalším leaderum guildy. Věc se má tak že jsem nestíhal balil jsem se a připravoval do Anglie. A neměl jsem čas vypisovat přihlašku v té době. Neměl jsem defakto chut k ničemu,proto až ted,protože mám furu času.:)
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Gestrofire-(FireMage)

Příspěvekod Tygricka » čtv 15. led 2015 15:33:09

Předem říkám - připrav se, že v úterý půjdeš test raid, ukaž se v tom nejlepším světle ;)
Obrázek
Gestrofire
Příspěvky: 11
Registrován: pon 05. led 2015 14:54:46
Class:: Mage

Re: Gestrofire-(FireMage)

Příspěvekod Gestrofire » čtv 15. led 2015 17:00:19

Děkuji za tutu příležitost :) budu připraven a snažít se sám sebe překonat :D.
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Gestrofire-(FireMage)

Příspěvekod Kamikaze » ned 18. led 2015 11:40:15

Som ZA. Pekne farbičky, prihláška + video ma dosť presvedčilo. Ale osobne nepoznám Youtube.cz ale asi sa chápeme. :P Inak chvíľku som si myslel, že si žena lebo som tam našiel jedno sloveso v ženskom rode. :D
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Gestrofire
Příspěvky: 11
Registrován: pon 05. led 2015 14:54:46
Class:: Mage

Re: Gestrofire-(FireMage)

Příspěvekod Gestrofire » ned 18. led 2015 16:24:27

Děkuji :) no ten ženský rod :D... jak už jsem se zmiňoval bydlím v Anglii takže mám trošku take problemy už :D
Gestrofire
Příspěvky: 11
Registrován: pon 05. led 2015 14:54:46
Class:: Mage

Re: Gestrofire-(FireMage)

Příspěvekod Gestrofire » úte 20. led 2015 21:15:29

Tak jsem se snažil jak jen to šlo..v určitych časti jsem si sám všiml že jsem to hodně sral a šlo to vidět na DPSKU. Docela mně to štve,nvm či to je nedostatkem gearu/critu nebo tim že jsem měl špatny den. v některych časti jsem se videl i v 5/10 jako DPS ale mám ještě hodně co zlepšovat :) Děkuji že jste mně vzali na Test raid. SIX FEET UNDER
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Gestrofire-(FireMage)

Příspěvekod Tygricka » pát 23. led 2015 12:22:48

Díval jsem se na logy. Na stabilních bossech se přibližuješ altům, ale jak se máš začít hýbat tak totálně padáš s DPS.
Pořádně si přečti http://forums.elitistjerks.com/topic/12 ... ompendium/ přizpůsob gear, nauč se sledovat trinkety jak odpalit procy atd.
Dostaneš ještě jednu šanci, ale jelikož teď začíná progress tak si nejsem jistý kdy bude další sekundární raid.
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: GESTROFIRE - Mage

Příspěvekod Crafty » čtv 29. led 2015 23:09:55

Na zaklade PORADY GUILDY, ti dame sanci na POHOVOR.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: GESTROFIRE - Mage [TEST/POHOVOR/ - ]

Příspěvekod Joul » pát 30. led 2015 13:35:18

Pokud se tu v dohledné době ukáe tygr domluví s tebou datum pohovoru... případně se ozvu...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Gestrofire
Příspěvky: 11
Registrován: pon 05. led 2015 14:54:46
Class:: Mage

Re: GESTROFIRE - Mage [TEST/POHOVOR/ - ]

Příspěvekod Gestrofire » ned 01. úno 2015 1:41:31

Chcem stahnut přihlášku..omlouvám se ale mága už moc nehraju a mam v umyslu ho prodat/mit jako alta..:) a momentálně jsem si našel pohodovou pve guildu ale děkuji za nabidku+ vaši pomoct.Zatim se mějtě SFU.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů