Nerdjebuhvoe - Disc. Priest [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

likeanerd
Příspěvky: 15
Registrován: stř 21. led 2015 22:25:37
Class:: Priest

Nerdjebuhvoe - Disc. Priest [NEPRIJATY]

Příspěvekod likeanerd » pát 23. led 2015 0:11:03

Nick: Nerdjebuhvoe
Class/ main spec: Disc. Priest
Věk: 22
GearScore: 359
Link na armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... rdjebuhvoe
FPS: Nějak nesleduji, jedu na full detaily a v arenách mam kolem 200FPS , v raidu se točím kolem 80+-. vertycal sync jsem nikdy neměl rád, Detaily jedu full ultra krom samplingu a stínu, protože stíny žerou mrtě FPS a jsou fakt useless nepotřebuji vidět stíny co jen zmátnou člověka.

[color=#00BF00]Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? ( tento bod je delší neboť do něj zakomponuji i ostatní body ohledně wowka atd, aby to byl souvislý text.)[/color]
Smutně jsem se podíval na battle net historii a zjistil jsem že to již jedu už 8 rokem což není malo z toho 7 let na offi s malými pauzami :D kterou jsem měl po 5 letech asi. Když jsem měl pauzu na offi hrál jsem si PVP na freečku :D , abych teda začal od začátku, začínal jsem na Drakthulu koncem roku 2006, u aliance kde jsem zůstal a raidoval do konce TBC a na wotlk jsem free migroval na burning blade z důvodu DT lagů. Zde jsem se časem dostal do top ali guildy No Way kde jsem raidoval do TOGC, kdy jsem dostal nabídku od kámoše, že by mě vzali jakožto tanka na main raid desiny a jako off tanka na 25. tak jsem přemigroval na DT zpátky ale k hordě všechny chary cca za 4000k :D kč ... , a raidoval v conspiracy. pak jsem ke konci wotlku ICC dochodil s Top Guildou Black division. prandur aspol... Na cata jsem se vrátil do conspiracy abychom obnovili desinu na progress, a tam jsem progresoval skoro celý cata převážně za war tanka / disc priesta, na konec cata jsem 100% rerollnul už jen na priesta, protože jsem vněm viděl mnohem větší Raid Value než-li v prot warovi.Mop už jsem hrál jen Casual LFR raidy normal pugy apd. Mohou mě někteří znát taky ze streamů a AT / deff jakožto Likeanerd a Tyrkysovej. Na Arena-tournamentu jsme s Tyrkysem za Druid War překonali hranici 3000 rating jakožto první a poslední WD ever ;) . Ať nevytvářím uplný Wall of text tak pro víc info se ptejte na konkrétní věci jestli jsem je zapomněl.

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..)
Jelikož jsem na VŠ a teď je přechod na druhý semestr tak netuším jaký bude rozvrh ale raid time vetšinou např. od 19:00-24:00 neni problém. Neni mi 10 nejsem omezený rodičema, internetem apd internet mam 60/6 Stabilní. Slyšel jsem, že většinou raidujete neděle úterý což jsou fajn dny a celkem by mi vyhovovali, jen se uvidí dle školy co si zas vymyslí... Samozřejmě pátky by se mi moc nelíbili, ale když jsou teď ty HC mody tak to i chápu :D a vyjímka se dá udělat, mám přítelkyni a byla by ochotna přistoupit na kompromisy ale odsaď podsaď

Definujte svůj PvE skill:
Nevím jak definovat svůj skill, aniž by to nevypadalo namyšleně, ale přeci jen za to mám nahráno skoro 8 let a priesta 6let cca. Můj skill se nachází v adaptabilitě na náhle situace, které vznikají během encounteru. Moje skvělé reakce apd. lze vidět na mojich ratingách na AT 3000+ a deff když by se někdo ptal a zajímalo ho to tak 3160 skore 580:5 asi .. Když by se někdo chtěl podívat na videa stačí si dát do youtube Likeanerd a najde to hromadu videí...
Disc. Priest je podle mě jedinečný v tom, že má veliký skill-capped pool, díky němuž se priesti rozdělí na pruměr lepší průměr a v mém případě Božský level skillu. Většinu fightu se snažim dmgovat co to jde, což je fajn u priesta viz screen co přiložím, jsem healoval SOLO halfuse desinu a zaroveň jsem měl necelých 15000dps. dá se stíhat vše.Přikládám log z onoho Halfuse http://i57.tinypic.com/259aera.png u priesta jde hodně o předvídání, jelikož se musí využít ty super absorby co máme že jo :D takze např. u chimaerona když castí masacre předcastim 2sekundy pred docastěním jeho masacru na Groupu PoH takže hned jak klesnem na 1Hp okamžitě healnu jednu groupu. Na desině jsem si dělal range groupu a melee a ten PoH hážu na melee první abych topl tanka nad 10k nejlépe. Jsou to detaily a blbosti ale takovéto detaily dělí pruměr od Topu a first kill od Wipu...

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
Progress na Twinu nulovej, protože když už jsem přišel tak to byla farma. Ohledně progresu v ostatních guildách a historie celkově bude popsána v kolonce o Wow historii.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )
http://i60.tinypic.com/inc1hz.jpg Bindy jsou základ.. a macra jako je např self PI dispel fienda macro na inner fire a inner will.... IF a IW switchuju např u omnitrona když se na mě focusne magmazmrdotron tak switchnu na inner will popoběhnu do save spotu a hodím zpět IF. Addony, Základ DBM Healbot přes který mám i Mind sear nabindovanej abych mohl aoečkovat přes tanka bez nutnosti naklikávání. PI na magy apd atd atd. recount mám jen z nudy, abych hatoval lidi co točej málo. healing hrotit je nanic, protože jsem nenašel žádnej funkční recount co by počítal i absorby do sebe asi chyba freečka na offi to nedělalo problém a ano zkoušel jsem i skadu. používal jsem v minulosti i angelic rupture . Tracker na manu z bubliny ale v dnešní době to mám tak vyhraný, že vím kdy mi bublina dá manu a kdy ne, a nepotřebuju na to tracker. dá se jednoduše řídit debuffem, a kor když nejedu Tank heal spec.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Celkově hlavně čerpám z vlastních zkušeností a progresu co jsem jel na offi, samozřejme, že když bych měl jmenovat konkrétní stránky tak http://www.tauri-veins.tk/discipline-pr ... ling-guide a elitejerks jestli ještě pořád funguje :D . K priestovi jak ho jedu já: INT nejvyšší priorita jako druhou jedu Haste a to tak, že mam všechny itemy s Hastem abych neztracel staty diky reforge. Ring bez spiritu mam naschvál , protože ten druhy ring co jsem měl daval crit tak je lepší přijit o trochu spiritu a boostnout svoje 2 main staty a to jsou Haste a mastery, ještě bych rád neck z Valiony. S manou není problém kor když mám eq jaký mám. Talenty na 25 man bych trošku pozměnil teď musim jet 10% dmg reduction protože druhej heal je Hpal a chybělo by to ale v 25, to vesele rádi zastoupí shamani apd a můžu si dát další bod do haste nebo případně jinam dle encounteru a potřeby ;) .

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Vypsany Info ohledně offi guild nahoře. Důvody odchodů byli jednoduché nerad stagnuju a šel jsem za lepším. Nikdy mě nevyhodili a většinou jsem měl rank Oficír Atd. Btw nechápu rank CL - Class leader, protože v top guildách se CL nevede, protože lidi co v nich jsou by měli svou classu ovládát na 200% a ne se ptát CLek jak maj točit apd. ale chápu, že u vás jsou CL hlavně jako faktor k náboru. PS: Momentálně jsem Gum v Syndicate. ani nevím jak jsem se za mesíc mohl dostat na ten rank ale budiž :D

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Pugáčové o vás mluví jako o Top guildě kde bych neztratil nervy :D

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Po XXX letech, už nemám nervy Raid leadrovat a učit lidi hrát, chci hrát s lidma co ovládají své classy nezdrzujou a nemusím se o ně starat jak o své ovečky... to neznamená, že se nebudu aktivně zapojovat do taktik nápadů ala twinstar apd. Někdo od vás byl semnou raid a viděl jak mi už z toho rupli nervy :D , co dodat měl jsem toho dost v RL a ještě mě ty pugáčové chtěli asi nasrat. Jsem si jistý, že bych byl přínosem pro guildu a nervovat ani řvát na nikoho nebudu, to nechám na raid leadrovi, kdyžtak mu jen pošeptám do whispů kdo zas něco kurví a slakuje ať si to sním vyřídí sám.

Koho znáte v <SFU> ?
Mortaljebuh, (trénoval jsem si ho jako své díte ^_^ ) a opičí se nickem zmetek :D

Co nám můžete nabídnout?
Božský skill, Top heal , Top přídavný Dmg jakožto heal což na HC modech kde se nestíha enrage timer je dost znát ;) Loajalitu co se stane v Guildě zustává v guildě... taktiky, apd celkově systém. Nejsem Epic hunter a nebudu se hádat o itemy, i když jsem zastánce Council lootu díky němuž se rozdělí loot podle toho jak se rozhodne vedení apd, sice je hezký, že má někdo DKP ale když failuje nedal bych mu ani ress :D Hlavně by se setovky v progressu měli rozdělovat podle toho tak aby to boostlo raid performance to znamená když padne HC hlava klidně bych si ji vzal že jo, ale když ji bude chtít jiná classsa co ji využije tak mu ji nechám protože pro mě bis hlava je z valiony. atd atd.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Jistě, pro jistotu mam 2 sluchátka Razer megalodon, a Razer kraken,

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
Nerdjebuh - War prot IL 356

Napište nám něco o Vás:
Jsem kamil, studuji VŠ, mám přítelkyni se kterou se věnuji trojboji ale spíš ona sbírá poháry a já jen slávu jakožto trenér :D, protože jsem vysoký a celkem slabý oproti konkurenci neboť dřep 160kg+ je málo atd :D , jsem upovídaný egomaniac co má rád srandu a rád ji tvoří, v reálu nejsem nervák. ale u Wowka jakožto RL jsem si nemohl nikdy dovolit povolit a prokázat slabost a cit vůči lidem v guildě protože by si mysleli, že jsou nenahraditelný v guildě a progress měl vždy větší prioritu než přátelství :D aspoň to tak bývalo, věřím, že na freečku se to nehrotí až takhle moc, přeci jen máme každý život :D

PSSSSS: Nevypsal jsem ani třetinu toho co bych chtěl celkově vypsat, ale snažil jsem se, aby to bylo čitelný stručný. Na případný otázky rád odpovím, a klidně přes TS. Fakt jsem se snažil to udělat stručně co to šlo. PS: hrál jsem na offi všechny classy takže ovládám všechno když na to přijde. Ale top úroveň cata Disc priest a Prot war
PSSSSSS: Omlouvám se za pravopisný chyby češtinu jsem neměl už nějaký ten rok a jsem disgrafik a někdy ty háčky proste nepíšu no :D
EDIT: Ještě jsem se zapomněl zmínit, že jsem vedl top guildu na deffu funu Progressive a prý někteří odsuď tam snad i byli tak budou vědět. Byl jsem Gum Raid Leader a CL všech class zároveň, takže jsem i vedl celej nábor a podle toho to taky vypadalo a mělo úroveň

S pozdravem Likeanerd
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod Tygricka » pát 23. led 2015 11:57:28

No to si děláš prdel nerde :D Pomatuješ jak jsme gamblili shadow mage na Deffu a bavili se o 3v3 prizepoolu na twinstaru, že bysme to hecli? :D 100% PRO
BTW jeslti nemáš dvojky tak bych i začal hrát zase PVP :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod Pronet » pát 23. led 2015 12:01:56

Tak toto je hodně pěkná přihláška :) PRO
Ale jestli mi nepošleš balík na poštovní adresu co ti pošlu do PM s Razer Krakeny tak máš PROTI :P
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod Sarger » pát 23. led 2015 12:32:35

Mal som tú "česť" ísť s tebou 1 raid, váš .. Syndicate guild raid 10 man TotFW, kde si dostale enrage, nadával si každému, vyhrážal sa celému raidu, že ich pokickuješ z guildy, a to bol možno tak 2-3-ti pull z 5-tich, pričom po poslednom si to vykickoval, mne sa ospravedlnil za ID (bol som jediný z lfg) a ukončil raid.

Nie, nechcem ťa tu.

tu máš prípadne reakcie k tomu už aj predtým :)
viewtopic.php?f=43&t=1102
likeanerd
Příspěvky: 15
Registrován: stř 21. led 2015 22:25:37
Class:: Priest

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod likeanerd » pát 23. led 2015 12:41:08

Sarger píše:Mal som tú "česť" ísť s tebou 1 raid, váš .. Syndicate guild raid 10 man TotFW, kde si dostale enrage, nadával si každému, vyhrážal sa celému raidu, že ich pokickuješ z guildy, a to bol možno tak 2-3-ti pull z 5-tich, pričom po poslednom si to vykickoval, mne sa ospravedlnil za ID (bol som jediný z lfg) a ukončil raid.

Nie, nechcem ťa tu.


Nejsem si jistý jestli si četl celou příhlášku, zmínil jsem se o tom v ní, a taky jsem zde zmínil, že bych se nezapojoval do raidu jako leader a nehrotil nic,protože bych to nechal na RL, kterýmu bych kdyžtak napsal whisp, že mortal dal sacrifice na tanka u masacru a ze kvuli tomu umřel a ze to je failer at si sním vynaloží jak chce. Ale máš svůj subjektivní názor, respektuju to, neboť mě neznáš a viděl si první a poslední raid co jsem na twinu "snapl" :D
likeanerd
Příspěvky: 15
Registrován: stř 21. led 2015 22:25:37
Class:: Priest

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod likeanerd » pát 23. led 2015 12:46:52

Nehatujte, že spamuju topic, ale zapomněl jsem se vyjádřit tygričkovi a dokuď nevidím svůj post nemůžu edit :D
Tygřičaku matně si to pamatuju, ale už ne uplně konkrétně četl jsem si přihlášky a viděl, že si psal jak si semnou hrál atd :D
To: sargeras: jo četl jsem tvoje vyjádření u mortala a jestli mě pamět slouží dobře tak jsem ten raid šel na úkor přítelkyně a zvolil jsem prioritně raid před ní, a když lidi tancovali v tornádech tak to bylo moc na mě :D ale to je minulost a každý kdo mě zná ví, že jsem mírumilovný stvoření co má rád kočky
Mortal
Příspěvky: 69
Registrován: ned 30. lis 2014 12:29:10
Class:: Paladin

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod Mortal » pát 23. led 2015 13:23:20

Tak jako za mě obrovské ANO. (Ne kvůli toho že se známe.)
Tohle je hráč, který má prostě obrovskou kvalitu a takových moc není. Zažil jsem s Nerdem i nějaký ten progress, je to hráč, který se nevzdává a dokáže vnímat celý raid během encounteru, všímat si věcí, které doopravdy nejsou jen tak viditelné. Sargere, chápu z jedné strany to, že Nerda nemusíš, (protože jsi ho viděl v pro tebe jakožto člověka, který ho nezná v nejhorším světle) ale musíš přiznat, že každý RL ztratí nervy když prostě někdo doopravdy kazí raid ostatním stupidními faily.
Nemůžeš z toho usoudit jaký je to člověk a jak se chová mimo raid, mimo leadrování a normálních situacích. I kdyby ano tak si každý zaslouží druhou šanci.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod Crafty » pát 23. led 2015 13:24:07

Jeste predtim nez sezacnu vyjadrovat my odpovez na par otazek:

Proc by jsme meli chtit v nasi kolektivni guilde cloveka jako jsi ty?

Mas koule na to rict ze jsi loajalni clovek?

Napis mi svoje 3 nejveci negativni charakterove vlastnosti, a jestli nanich nejak pracujes.

Tatarku nebo kecup?

Hod mi sem rovnici vypoctu PWS a PoH.

Dej mi link na nejakou opravdovou THEORYCRAFT stranku.

Co je pro healera nejdulezitejsi?

Proc je disko lepsi nez holy priest? pokud ne tak proc?

Vis kolik mas na kazdem pullu absorb, popripade A+HPS?

Vysvetli mi proc by mel disko priest pouzivat vice mene jine spell na halfusovi nez DMG spell?

Jake DMG spell pouzivas pokud chces opravdu vytocit dmg?

Upni mi nejake zaznamy healu a tveho dmg z minulych raidu.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
likeanerd
Příspěvky: 15
Registrován: stř 21. led 2015 22:25:37
Class:: Priest

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod likeanerd » pát 23. led 2015 14:22:05

Jeste predtim nez sezacnu vyjadrovat my odpovez na par otazek:

Proc by jsme meli chtit v nasi kolektivni guilde cloveka jako jsi ty?
Jak napsal Mortal Top kvalitní hráč, a v Top guildách se preferujou Top hráči na progress, když bych dal příklad, že mortal co je u vás nový by přetáčel v healu všechny ostatní Hpally, tak by prostě měl prioritu byt na raidu a je mi jedno ze tamten druhej palla je oficir a je tu rok, prostě kdo je lepší ma právo být na raidu. a taky si myslím, že bych mohl přispět k progresu dost

Mas koule na to rict ze jsi loajalni clovek?
Ano, proč ne. Osobně jsem zakazoval v guildě progressive veškerý info ohledně raidů taktik apd, neboť to je guildovní tajemství. A taky jsem zakazoval spamovaní world chatu když se zabil nějakej RF. A hlavní důvod je, že když mě nevemete, tak se na to wowko vyseru a hrát to nebudu. Hraju to pro zábavu všechno mam automaticky, raidy jsou pro mě relax od stresů RL, a proto chci k vám kde předpokládám profesionalitu atd.

Napis mi svoje 3 nejveci negativni charakterove vlastnosti, a jestli nanich nejak pracujes.
Podobnou otázku jsem dával na hodině psychologie když jsem byl v pozici vedoucího pohovoru.
1. Perfekcionalista - hledám chyby na každým jakoukoliv uvedu příklad. byl jsem s Mortalem RHC a tankoval. měli jsme trošku větší pull a hodil si argenta. když měl cca 12% HP a argenta mel jeste na 4 sekundy dal si Layko, tak jsem ho upozornil taktně proč si dává layko když mu neprocl ještě argent, že stím měl počkat...
2. Vysoký standart - očekávám od lidí maximum, když jsem nabíral do PG tak bych nevzal člověka co nema bindnutý ability typu Blink Block, Disengage , u waru macro na wallu apd. A nutím lidí se přizpůsobit mému obrazu
3. Nerespektuju autority, Rank CL oficir nebo raider, je mi jedno co dotyčný má za rank, když failuje a dělá něco špatně zacházím s každým stejně, buď si připustí kritiku a nebo ne, protože si bude myslet mám rank jsem top nikdo mi nic nebude říkat.

[color=#0080FF]Tatarku nebo kecup?
[/color]Oboje dohromady aka Mišmaš ke smážáku s hranolkama top

Hod mi sem rovnici vypoctu PWS a PoH.
Nevidím důvod v googlování rovnice na PWS a PoH když každý průměrný hráč ví, že Síla shieldu se stakuje z INT a mastery + u PoH z velikosti healu + mastery ofc

Dej mi link na nejakou opravdovou THEORYCRAFT stranku.
"opravdovou" to bych ji musel vytvořit sám :D , postoval jsem tauri, už nevím odkuď jsem čerpal před 5 lety na offi ale hlavně z vlastní zkušenosti jsem vymastroval co a jak si dělat eq apd.

Co je pro healera nejdulezitejsi?
Být adaptabilní na situace vědět co kde si může člověk dovolit, kdy může dmg kdy dát hymnu rozprostření cooldownu, např když dávám hymnu tak vždy jen když mam Haste z bubliny abych měl víc tiků, to platí pro oboje hymny. Nekrýt si cooldowny s tankem, když dá wall nebudu mu dávat PS. apd

Proc je disko lepsi nez holy priest? pokud ne tak proc?
Když by holy byl lepší tak bych ho hrál, jak jsem zmínil Disc se dá zahrát hodně božsky, Holy je lehčí na ovládnutí, Raid CD PW:B je nutnost na HC raidy převážně, PI a PS jsou skvělý CD, absorby kterýma se da předbublinovat raid před nadcházejícím dmgem, jsou supr, Bublina na tanka taky supr, případně u Chimaerona HC, je DP nutnost na bublinování raidu v Zerg fazi kde tiká dotka. DMG co vytočí DP je velmi nápomocen k stíhaní enrage timeru a zároven i dmgem si drží dobrej stabilní healing, Holy priest není špatný na určitý bosse ale preferuju Disc spec, jakožto multifunkcní top spec

Vis kolik mas na kazdem pullu absorb, popripade A+HPS?
nestuduju to, protože mi nefunguje v tom recountu ten absorb ale co jsem koukal nedavno na logy z raidů vždy jsem byl první na celkovy healing s absorbem před Hpalou a včetně Dps, ale kdyz jsem viděl tvoje logy všiml jsem si ze máš dost absorbů zčehož chápu, že jedeš převážně mastery a absolutně nechapu na co máš Spirit gemy z JWL protoze INT > SPIRIT i na regen ti to přídá skoro víc a kor když jedeš na mastery tak int a mastery se dobře doplňuje. díky intu máš větší mana pool + ještě z meta gemu víc many + int celkově zvyšený díky talentům a větší mana regen z replenishmentu a z bublin a z archangelu atd. kor když máš 4set bonus na spirit tak proč gemovat spirit fakt waste gemů jak zmrd.waist na crit ? wuut? why? pořešit to můžem pak na ts at to tu nepíšu vše ;)

Vysvetli mi proc by mel disko priest pouzivat vice mene jine spell na halfusovi nez DMG spell?
Nejsem si jisty jestli si tam nechtěl napsat ze by neměl. se zvyšeným dmg na halfusovi jsou o dost zvyšený healy a jsou mnohem víc efektivní, dalo by se říct, že na HC se da solohealnout tank disc priestem co dmguje, jinak nedává ta otazka moc smysl ale zkusim se ji uchopit. Takže je fajn si drzet grace na tankovi 24% heal bonus a smitovat si a HFirovat si k tomu si hazet bublinku na tanka na rapture, a np. před pullem si muzu nastakovat aegis na desině na obě groupy na full a refreshovat je pred koncem abych drzel max absorb na groupach co nejdyl s mojim eq cca max aegis je kolem 43k+- bariera na normalu je celkem jedno kdy se da protože to neni hard, ale na HC když se stojí v urcitym range a bude roar tak se je to Must. jestli máš nějaký konkretní otázky tak spíš na TS DP ma mrtě možností jak být hrán podle situací a encounteru a nebudu tu psat wall of text.

Jake DMG spell pouzivas pokud chces opravdu vytocit dmg?
Zaleží fight od fightu basic rotace HF + Smite proto mam taky glyphy, v případě, že jde o easy fight kde nebudu mít nikdy problém s manou a třebas se musím pohnout muzu si hodit DP abych neztracel dmg a byl 100% time active, fienda na magmaw kdyz je zvetseny dmg apd, PI si dám v prípade když nejsou casteři ale to na 25 jsou vždy :D , jinak PI dávám podle potřeb OFC když to budu potřebovat já na nějakou fázi tak to nebudu dávat těsně před ní někomu.. u valiony je to fajn dávát na castery když dostanou debuff na zvýšenej dmg

Upni mi nejake zaznamy healu a tveho dmg z minulych raidu.[/quote]
už nevím jak hledat starší záznamy naposledy jsme byli v neděli, každopádně co jsem koukal měl jsem skoro vždy větší DPS i celkovej healing s absorbama jak ty, ale je rozdíl mezi 25 a desinou to je jasny. tady jsem postoval ten z halfuse jen http://tinypic.com/view.php?pic=259aera ... MJDgv5wvYg
Uživatelský avatar
Arasovka
Příspěvky: 74
Registrován: pon 03. bře 2014 14:56:59
Class:: Paladin

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod Arasovka » pát 23. led 2015 17:22:23

Hey luffy say hi... YO!
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod Crafty » ned 25. led 2015 2:09:31

U nekolika odpovedi jsi utikal od tematu, skus to ted omezit.

Podle ceho poznas, kdy muzes presne znova odpalit rapture, pokud nepouzivas nejaky addon?

Spamujes opakovane healy na jeden target? nebo mas pokazde jiny target?

Pouzivas prepot?

Proc nepouzivas power auras, popripade jinou alternativu?

Myslis ze svym postojem ke hre kompenzujes neco z reallife?

V jakem meste bydlis?

Byl jsi nekdy na nejakem srazu hracu wow?

Proc si nanej jel, a jake jsi ztoho mel pocit?

Proc by mel priest reforgovat? a konkretne jake staty?

Casto sklonovana otazka na wotlk INTEL ci SPIRIT na discipline?
(odpovez jako kdyby bylo jeste wotlk, old theorycraftem)

Proc mas herbalism?

Jake itemy by jsi chtel zmenit? a napis rovnou na jaky

Jeden clovek umre, healnes sebe nebo nekoho jineho?

Jaky interni cd ma Fall of Mortality?

Proc myslis ze je nase guilda TOP?

Co myslis ze o tobe vypovida ze tak casto menis guildy?

Jake je primarni zamereni nasi guildy?

Co je potreba si nejvic sledovat u discipline priesta?

Proc preferujes staff a ne MH +OH?

Myslis ze si jako clovek (ne hrac) vhodnym kadidatem pro nasi guildu?

Proc si podavas prihlasku do SFU a ne do jine guildy?

Vyjmenuj 3 veci kvuli ketrym chces jit knam do guildy.

Proc hrajes wow?

Myslis ze si schopny se svyma charaktrovyma chybama zapadnout do naseho kolektivu?

Co myslis ze je v nasi guilde nejdulezitejsi?

Jaky byl tvuj posledni konflikt v guilde a jak jsi ho vyresil?

Co myslis ze je dulezitejsi kdyz nekdo zabezpecuje ze guilda funguje nebo kdyz nekdo zabezpecuje ze guilda da RF.

Co je pro tebe v guilde nejdulezitejsi?

Co myslis ze znamena slovo Leader?

Myslis ze v guilde zalezi na jedinci?

Co si predstavujes pod pojmem demokraticka guilda?

Mas nejakou brigadu/praci pri skole?
(popripade jakou nebo proc ji nemas)

Myslis ze ve ragovani na raidech je vporadku?

Co myslis ze cloveka v guilde nejvic motivuje?

Psal jsi ze jsi vedl nejake guildy:
Existuji jeste? proc ne?
Myslis zes byl dobry leader? proc?
Co lidi nejvic motivuje?
Myslis ze strach a vyhruzky jsou dobrou zbrani leadera? Proc?

Budes schopny odvadet dlouhodobe napriklad 2 roky stabilne kvalitni vykony na nasem sekundarnim raidu?

Proc predpokladas ze jsi vhodny adept na nas sekundarni raid?

Bylo spravne odejit z minulych guild?





Bez napr. BH a posli mi rozpis tveho healu a dmg.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod Pepíkus » ned 25. led 2015 16:27:40

Obrázek

Pěkná přihláška, kde není co vytknout. Nepochybuji o tom, že jsi hráč top kvalit který si vystačí sám. Teď je to jenom o tom jestli tvůj přístup ke hře se bude tak nějak slučovat s naším protože u nás to není jenom o číselkách v tabulce. Smíříš se s faktem, že je velmi malá pravděpodobnost, že se dostaneš ihned do primáru? Troufnu si předpokládat, že momentální úroveň sekundáru ti nebude vyhovovat, takže vyvstává otázka, jestli bude chuť tu úroveň pozvednout díky tvým zkušenostem a znalostem.

Jinak jsem pro test raid.

PS: Crafty se pěkně rozšoupnul, mocná hromada otázek, zatím jsi jediný u kterého jsem tohle viděl, važ si toho :D
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
likeanerd
Příspěvky: 15
Registrován: stř 21. led 2015 22:25:37
Class:: Priest

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod likeanerd » pon 26. led 2015 1:17:20

Podle ceho poznas, kdy muzes presne znova odpalit rapture, pokud nepouzivas nejaky addon?
WS je dobrý měřič rupture, když nejedu talenty na snížení debuffu

Spamujes opakovane healy na jeden target? nebo mas pokazde jiny target?
otázka nedává smysl, protože "spamovat" healy to by leda muselo jít o variantu, že mám Tank heal spec a jel bych Greater Healy u neffa na off tankovi a rekukoval si WS a innerfire + bych jel jiny itemy (mastery)

Pouzivas prepot?
Jak se na to vůbec můžeš ptát.... to je jako se ptát jestli healuju když raid dostává dmg... u normálu to neni tolik třebas když to už neni progress na HC to je povinnost Volcan / ve fightu volcan/mana

Proc nepouzivas power auras, popripade jinou alternativu?
Nevidím důvod po těch X letech hraní používat u DP, používal jsem Event alerter na BT, powertorrent apd

Myslis ze svym postojem ke hre kompenzujes neco z reallife?
Já ne, ale ty si očividně kompenzuješ nějaké své bubáky z dětství

V jakem meste bydlis?
Rozhodně v menší prdeli než ty a to jest Praha kdyby ti to nedošlo

Byl jsi nekdy na nejakem srazu hracu wow?
Ano byl. Na Progressive guildy kterou jsem vedl.

Proc si nanej jel, a jake jsi ztoho mel pocit?
Byl jsem nadrženej a chtěl jsem ojet naší paladinku, která tam nakonec měla i ségru, takže jsme dali trojku. PS: Nejedná o areny 3s

Proc by mel priest reforgovat? a konkretne jake staty?
Záleží dle fightu. Haste je celkem priorita u desiny, díky kterému mohu vytočit větší dmg což na HC modech u enrage timeru se dost hodí. u neffa HC bych jel set bonus na spirit crit přehodil na mastery a jel mastery a tank heal spec když bych běhal s off tankem

Casto sklonovana otazka na wotlk INTEL ci SPIRIT na discipline?
(odpovez jako kdyby bylo jeste wotlk, old theorycraftem)
Očividně se vážes na minulost, a už ti to leze na hlavu, protože na wotlk se gemoval Full spell power, žádnej int se negemoval, leda na nižším patchi ale když bych se bavil o ICC tak full SP a trinkety double Solace

Proc mas herbalism?
za 1. toho priesta jsem tak dostal. za 2. I na offi jsem měl Herbalism a vyhovovalo mi to a za 3. pruměrně to přidá 80hastu v přepočtu, což odpovídá 2 gemům stejně jako kdybych měl BS např. U některých fightu to využiju aktivně + můžu PI na castery a pro sebe mít Herb haste na pressure heal

Jake itemy by jsi chtel zmenit? a napis rovnou na jaky
Neck na valiona neck abych se zbavil ty mrdky co mám teď jinak podle dropu z HC, měl bych více setup eq. 4set bonus na spirit apd pure haste prevazně mastery atd. a měnil si to podle encounteru.

Jeden clovek umre, healnes sebe nebo nekoho jineho?
Zjebu toho debila co umřel, protože pravděpodobně stál tam kde neměl a ostatní budou mít 100% HP takže si pojedu vesele dál smity, V případě, že umírám já a někdo tak tu máme kouzelný Binding Heal

Jaky interni cd ma Fall of Mortality?
Cca 75sekund zaleží jaky spelly pak castím, palovi se to zapne z radiance celkem hned po dobehnutí, zatím co mě když bych jel jen Heal tak si prodloužím dobu před procem.

Proc myslis ze je nase guilda TOP?
Protože má first killy huh? :D

Co myslis ze o tobe vypovida ze tak casto menis guildy?
Je vidno, že si nepročítal důkladně mojí přihlášku neboť je to tam popsáno. Na twinstaru jsem v guilde do které jsem se logl a měl tu kámoše, nepřecházel jsem jinam apd. Na offi jsem chodil za lepším / jsme šli i hromadně na wotlku se nehrálo na guild repku nevadilo to když se rozpulila guilda apd

Jake je primarni zamereni nasi guildy?
Nemít život a hrát 5 let starý content :twisted:

Co je potreba si nejvic sledovat u discipline priesta?
Transmog co jinýho...(Grace,WS,CD všeho, evang.,archangel,atd,manu,situaci,dmg,hps,)

Proc preferujes staff a ne MH +OH?
dokuď dobrou MH a OFF hand nemá smysl to řešit, rozdíl intu je minimální atd díky enchu na off hand, a ani mi snad nespadl offhand z councilu...a když bych bral 1h tak magmaw abych měl 2 main staty...

Myslis ze si jako clovek (ne hrac) vhodnym kadidatem pro nasi guildu?
Absolutně nope, proto se k vám hlásím jakožto hráč a ne jako Raid leader..

Proc si podavas prihlasku do SFU a ne do jine guildy?
Jak už jsem zmínil výše, vždy vyhledávám to nejlepší je jedno jestli se jedná o holku nebo guildu.

Vyjmenuj 3 veci kvuli ketrym chces jit knam do guildy.
Raidovat a neřešit stresy, že mi někdo nepřijde na raid, když to nebude můj problém.
epaxxiii (jk)
kolektiv podobně smýšlejících lidí až na mistra craftyho.

Proc hrajes wow?
Jak jsem zmínil v přihlášce kterou si nečetl, tak protože to mám jako způsob relaxu od učení / práce apd.

Myslis ze si schopny se svyma charaktrovyma chybama zapadnout do naseho kolektivu?
Ano i Ne, někteří mě budou milovat a někteří zas nenávidět jako ty ;)

Co myslis ze je v nasi guilde nejdulezitejsi?
Lézt ti do prdele co jiného a všude každymu cpeš loajalitu takže to bude asi ono taky :evil:

Jaky byl tvuj posledni konflikt v guilde a jak jsi ho vyresil?
Když bych nepočítal poslední ToT, tak co pamatuju failery v ICC v progressive jsem řešil tak, že jsem jim dělal zákaz na loot na 2+ raidy, které si museli odchodit a itemy co potřebovali dostávali lidi na offspec / alti.

Co myslis ze je dulezitejsi kdyz nekdo zabezpecuje ze guilda funguje nebo kdyz nekdo zabezpecuje ze guilda da RF.
Guilda funguje jako jeden velký celek, a proto se vše musí skvěle doplňovat. A z tohoto důvodu je nejlepší když guild master se stará jen o guildu a ne o raidy, protože to pak očividně psychicky nezvládá a podepíše se to na něm.

Co je pro tebe v guilde nejdulezitejsi?
Kolektiv lidí co umí hrát, jsou komunikativní sarkasticky, vtipný, ukecaný, Skillově vybavení, dochvilný, vyspělý, atd. přátelská atmosféra na raidech i v případě progressu. Pokud to nějakej zmrd zrovna nekurví všem.

Co myslis ze znamena slovo Leader?
http://eagri.cz/public/web/mze/dotace/dobihajici-a-ukoncene-dotace/leader-cr/ (jk)
Je to člověk, který vede motivuje a usměrnuje lidi v našem případě na raidu, rozhoduje co kdy kde proč switch, stop dmg, atd atd

Myslis ze v guilde zalezi na jedinci?
Jak již výše zmíněno Guilda je jeden velky funkční celek a nezáleží na jedinci jako takovém.

Co si predstavujes pod pojmem demokraticka guilda?
Lidi si zvolí leadera(vůdce), čehož pak litují, a musí čekat do dalšího volebního období viz volby prezidenta zemana... :geek:

Mas nejakou brigadu/praci pri skole?
(popripade jakou nebo proc ji nemas)

Ano, Pracuji v národním divadle, brigádního typu, protože jsem student

Myslis ze ve ragovani na raidech je vporadku?
Pokud si to situace žádá a něktěří lidé failujou pořád dokola a jsou kamarádi gumka a on je přesto bere na raid. tak je to na místě PS: Metoda stranu top

Co myslis ze cloveka v guilde nejvic motivuje?
Jsme freečku takze epicy, protože s příchodem HC modů všichni najednou dostali epickou horečku :shock:

Psal jsi ze jsi vedl nejake guildy:
Existuji jeste? proc ne?

Neexistují, protože ja jsem byl stavební kámen a základna celé guildy, beze mě se guilda rozpadla rozhádala apd. stačilo když jsem nebyl na 2 raidech a už to šlo do kopru protože nikdo nechtěl poslouchat nikoho kromě mě.

Myslis zes byl dobry leader? proc?
Výsledky mluví sami za sebe a lidi co semnou davali RF tak si toho jsou vědomi a chválí si mě, ty kteří byli mnou vyhozeni si mě naopak chválit nebudou ;)

Co lidi nejvic motivuje?
Epická horečka - epiky , šajnící zbraně a armor

Myslis ze strach a vyhruzky jsou dobrou zbrani leadera? Proc?
Když má Leader pravomoce a nebojí se je použít tak lidi neslakujou, protože ví, že by tu taky za 5minut nemuseli být. Vojna funguje na podobném principu a funguje skvěle...

Budes schopny odvadet dlouhodobe napriklad 2 roky stabilne kvalitni vykony na nasem sekundarnim raidu?
Nechtěl si touto otázkou spíše napsat, budeš schopný mi lézt do prdele po dobu 2 let a byt můj Pet? odpověd zní samozřejmě NE

Proc predpokladas ze jsi vhodny adept na nas sekundarni raid?
Výše zmíněno. Hráč mých kvalit je zbytečný na alt / vedlejší raidy. Leadrovat jej nechci.... Primár nebo nic.

Bylo spravne odejit z minulych guild?
Většinou po domluvě nebyl problém. Bylo to řečeno měsíc dopředu aby si gum mohl najít náhradu na progress a připravil se na to

Smíříš se s faktem, že je velmi malá pravděpodobnost, že se dostaneš ihned do primáru?
Ne, nesmířím. Primár nebo nic. Jestli je to moc vytížený teď mohu si chodit desiny s jinýma lidma na equip. ale vedlejší raid nebudu chodit, a pozdvyhávát znalostma a leadrovat apd vedlejší raid ne. To jsem uvedl v přihlášce.

PS: Na debilní otázky jsem musel použít debilní odpověd, Deal with it ;)
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod Kamikaze » pon 26. led 2015 2:18:29

Za mňa skôr negatívne NEUTRAL na test raid.

Spoiler:
+ Veľmi pekná prihláška
+ možno si skiller
- nepáči sa mi tvoj prístup k ľuďom, vyjadrovanie
- neprídeš mi lojálny (objaví sa kvalitnejšia guilda a pôjdeš tam)
- skôr mi prídeš ako EQ hunter, ktorý leftne po chvíľke lebo sa nedostal na primár resp neukoji svoju epicku horúčku kvôli EPGP a dlho sa nedostane k lootu
- z toho čo som si prečítal ťa tu nechcem ako človeka
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod Crafty » pon 26. led 2015 3:33:45

Crafty píše:Bez napr. BH a posli mi rozpis tveho healu a dmg.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
likeanerd
Příspěvky: 15
Registrován: stř 21. led 2015 22:25:37
Class:: Priest

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod likeanerd » pon 26. led 2015 8:30:23

Kamikaze píše:Za mňa skôr negatívne NEUTRAL na test raid.

Spoiler:
+ Veľmi pekná prihláška
+ možno si skiller
- nepáči sa mi tvoj prístup k ľuďom, vyjadrovanie
- neprídeš mi lojálny (objaví sa kvalitnejšia guilda a pôjdeš tam)
- skôr mi prídeš ako EQ hunter, ktorý leftne po chvíľke lebo sa nedostal na primár resp neukoji svoju epicku horúčku kvôli EPGP a dlho sa nedostane k lootu
- z toho čo som si prečítal ťa tu nechcem ako človeka



Psal jsem ze nepatřím mezi EQ huntery... naopak jsem psal, že bych přednostně nechal itemy někomu kdo je využije víc... Jinač primár chápu jako lidi co znaj svou classu na 100% ne to, že tam je víc šajnících itemů..
k tomu, že mě tu nechceš jako člověka... Podívej se jak se chová crafty přijde ti to normální? vzali ste do guildy mrtě lidí co měli sociální přihlášku pulku bindů atd. A crafty ze mě teda dělá debila tak co čeká. Dokazuje si, že má moc a snaží se všem ukázat jak je nejlepší očividně. Chápu, že tu nechce konkurenci, protože se cítí ohroženě, neboť 2 disc priesti v raidu nebudou a on by byl ten druhej...
když se objeví lepší guilda tak proč bych přecházel když tady než bych nahrabal EP tak bych byl dost dlouho bez lootu a naco by mi to pak bylo ta atkivita v guildě logicky... A i kdyby tak jsem zastánce toho, že každej si kdo si odraiduje svůj čas na těch raidech má právo na ty itemy. Neboť jako ostatní tam tráví hromadu času

K Logu BH - který pudu někdy teď, pravděpodobná varianta rozepisu bude attonement jako první healing pojedu většinu času dmg protože to je easy boss taky je varianta ze bych jen bublinoval a Pohoval a eliminoval veskerej raid dmg, sice bych byl prvni v healu jak nic to bych byl stejně ale neměl bych dmg..Healuju když je třeba jinak pomáhání s dmg v BH je celkem přednostní občas tam střelit MD na dispel. kdyz je faze muzu swithcnout IF na IW a bublinovat hloupý lidi z worldu co běhaj do ohnů a aspon nahoním absorby..

PS: OD nejmenovaného člena Guildy SFU Obrázek Aneb jak jsem se zmínil takový přístup mi přijde neprofesionální, na raidu mají být lidé co jsou lepší skillově a ne ty co jsou dlouho v guildě
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod Pepíkus » pon 26. led 2015 10:03:45

Kdyby nám bylo jedno jak hrajem, tak bysme evidentně teď nedávali HCčka. Tolik k tomu anonymnímu pisálkovi co má potřebu věci zveličovat.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod Joul » pon 26. led 2015 10:11:29

přesně ten typ člověka co tady nechceme, děkujeme za odpovědi, řekli nám všechno co jsme potřebovali vědět a teď prosím přihlášku do SODy tam ti bude dobře...

k tomu trashi ohledně anonymního pisálka, nejspíš to bude někdo kdo byl ale už není v guildě, a tu dobu co tu s námi byl žil v desiluzy své dokonalosti, přestože byl evidentně hráčem podprůměrným... už jen to že nemá koule ukázat kdo je, o něm mnoho vypovídá...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod Kamikaze » pon 26. led 2015 10:36:08

Myslím si, že nezapadneš do kolektívu, ale som človek čo vždy dáva druhú šancu tak odomňa ako jedinca si dostal kompromis, že som ti dal neutral lebo som už voči tebe zaujatý. Ja len dúfam, že z Mortala sa nevykľuje niečo ako ty lebo zatiaľ vyzerá v pohode. 8-)

btw Crafty pekný čas odoslania príspevku. :D
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
likeanerd
Příspěvky: 15
Registrován: stř 21. led 2015 22:25:37
Class:: Priest

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod likeanerd » pon 26. led 2015 10:38:20

Joul píše:přesně ten typ člověka co tady nechceme, děkujeme za odpovědi, řekli nám všechno co jsme potřebovali vědět a teď prosím přihlášku do SODy tam ti bude dobře...

k tomu trashi ohledně anonymního pisálka, nejspíš to bude někdo kdo byl ale už není v guildě, a tu dobu co tu s námi byl žil v desiluzy své dokonalosti, přestože byl evidentně hráčem podprůměrným... už jen to že nemá koule ukázat kdo je, o něm mnoho vypovídá...


Jaký typ člověka jsem? prosimtě. Jak bych jinak měl reagovat na dementní otázky který byli kladeny uplně zbytečně, ty které měli smysl jsem zdůvodnil ty co nemají smysl nemělo smysl řešit. Nechápu na co si hrajete. Gum co se bojí o svoje korýtko, ja nepotřebuju nolifeřit se 100% docházkou abych měl full HC eq, mě stačí nahradit craftyho napřiklad když nebude moct aby byl v guildě Disc. náhradní co může zaskakovat. aby se nemohlo stát, že by nebyl na raidu DP. Myslel jsem to pro dobro guildy, což očividně zamindrákovaný crafty nepochopil...
nechal jsem přečíst otázky a vyjadřování craftyho nezávislým lidem včetně mojí přítelkyně, a všichni se shodli na tom, že se chová jak 15 letý kid co se nechce dělit o hračku.
viz např. Obrázek No hate. ale opravdu některé otázky nedávali smysl...
likeanerd
Příspěvky: 15
Registrován: stř 21. led 2015 22:25:37
Class:: Priest

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod likeanerd » pon 26. led 2015 10:46:35

Kamikaze píše:Myslím si, že nezapadneš do kolektívu, ale som človek čo vždy dáva druhú šancu tak odomňa ako jedinca si dostal kompromis, že som ti dal neutral lebo som už voči tebe zaujatý. Ja len dúfam, že z Mortala sa nevykľuje niečo ako ty lebo zatiaľ vyzerá v pohode. 8-)

btw Crafty pekný čas odoslania príspevku. :D


Vy pořád nechápate, že se nehlásím na pozici RL, ale raidera, Nemám důvod se rozčilovat nebo nějak komunikovat v rage smyslu když neleadruju raid to je práce RL případně zástupce. Já vám chtěl jen pomoci s doplněním raidů atd. A mortál? S tím jsem nikdy problémy neměl hraje fajn, občasnou chybu když udělal tak jsem mu jí toleroval neboť na wotlku tankoval a je to přeci jen změna na Heal akitvní, + nestává se, že by moc failoval a když to neni opakovaně nikdy jsem snim neměl hádku rozpor, jen spíš ze srandy jsem ho popíchnul. ale co si pamatuju např na něj a toho znam přes rok určitě jsem nikdy nenadával a neřval. nemam nutkání rozčilovat se na lidi co jsou fajn chill hrajou a komunikujou normálně, a k tomu co někdo psal, že to u vás neni o tabulkách apd. Já nikdy neřeším HPS absorby jako ostatní, protože je jasný, že někde některý heal ma větší HPS druid např a co já stím udělam na mě je abych hrál na 100% co já muzu aby raid vyuzil PW:B a můj off dmg s healem atd, radši budu dmgovat než abych jel overhealy a na konci fightu měl 95% na co mi je mana na konci fightu když jsem ji efektivně nevyužil, že ano...
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod Sarger » pon 26. led 2015 14:52:17

Úprimne ľutujem každej jednej jedinej sekundy svojho života, ktorú som venoval tejto prihláške. A hoc by som mal na srdci toľko toho čo by som sem dokázal napísať na tie tvoje povýšenecké, egoistické a pokrytecké reči, že by som to mohol vydať aj knižne, tak s tým už viac nehodlám strácať ďalší drahocenný čas, ktorý viem využiť inak.

Ale predsalen .... k tomu poslednému ;)

Já vám chtěl jen pomoci s doplněním raidů atd.


Uvedomuješ si (ako si sám x krát písal), že na primáre disko priesta máme, a na sekundáre nie. Celý náš nábor je zameraný na náš druhý raid (žiaden alt raid. Na wotlku bol v progresse na úrovni primáru výjímaje LK, takže nejaké vyhlásania že je to pod tvoju úroveň si vyprosíme. Urážaš tým asi 15 ľudí) do ktorého by si bol samozrejme zaradený, a tým pádom by tvoj potenciál bol využitý naplno, keďže by si sa mohol pričiniť na jeho zdarnom pokorení contentu.

Tvoje ultra skilled skúsenosti diktátorského egocentrika sú ale v rozpore s akoukoľvek jednou prioritou, a charakterovou vlastnosťou, ktorú po potencionálnom členovi našej guildy požadujeme, takže by si nám určite viac uškodil, ako pomohol.

A tým pádom, hoc si sa "snažil" presvedčiť ostatných o tom, že moja skúsenosť s tebou bola ojedinelá, jediná, atď, sám si sa v tom zamotal, vyvrátil si si to tvrdenie ty sám, a to, čo po tebe chcel Crafty, z teba malo len túto tvoju pravú podstatu dostať na povrch.

Prihláška splnila účel dokonale.

Za mňa máš nezmenené
NIE
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod Vision13 » pon 26. led 2015 15:12:10

Osobně si myslím, že jsi opravdu dobrý hráč, který umí.
Jsem o tom silně přesvědčen a vše co jsi tu napsal o tom hodně vypovídá. Bohužel tím, že jsi dobrý hráč to končí a dále jen dokazuješ, že jsi špatný spoluhráč. Sám na sebe si díky Craftymu prozradil tolik negativního, že kdybys nebyl tak zaujatý sám sebou a uměl přijmout kritiku tak, jak jí rozdáváš… asi by jsi se styděl sám pře sebou. Pochybuji, že něco jako sebekritika je věcí kterou by jsi zvládl, protože jsi až moc zahleděný do sebe. Jsi agresivní egoista, nesneseš jakoukoli autoritu a máš vážné problémy udržet se v klidu. Kdybys byl tak chytrý jak se cítíš, tak by jsi pochopil proč to Crafty udělal a po drobném zamyšlení by ti na všechno stačila krátká odpověď. Vrhnul ses na to agresivně se zlobou a to vše dohromady znamená, že ti tu všichni nakoukli až do duše.

Opravdu jsem si myslel, že je dobrej hráč a o tom jaký je člověk jsem pochyboval…

Děkuji Crafty
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod Vojel » pon 26. led 2015 19:12:08

Já bych ho vzal a KICKNUL bych Craftyho.! :D :D :D :D

offtopic. Jestli nechcem kicknout craftyho jsem PROTI
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
likeanerd
Příspěvky: 15
Registrován: stř 21. led 2015 22:25:37
Class:: Priest

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod likeanerd » pon 26. led 2015 19:29:38

Je vidět, že nepochopíte trochu trollingu, stím co jsem psal apd.... Berete všechno 100% srs. což nechápu.
pořád tvrdíte, že jsem špatnej spoluhráč, Nikdy jste semnou nic neprogressovali apd, když failnu dokážu to přiznat, kolektivní jsem až moc, většinu věcí co jsem psal dále v přihlášce jsem myslel nadnešeně což očividně půlka guildy nepochopila, kdybych byl tak špatnej jak tu píšete jako člověk nikdy bych nemohl nic leadrovat, atd. To vy si vyvracíte pravdu. a jak bych mohl být nespolečenský když bych byl prvotřídní raider, k tomu primáru co píšete, že máte aktivního DP, tak jak jsem psal byl bych klidně náhradník... nepotřebuju epaxi. jen jsem chtěl pomoct udrzet vysokou úroveň primáru tím, že by se nikdy nestalo, že by chyběl DP z časových důvodů atd.

Egoisticky a egocentrický a bůh ví co mi tu píšete. Je to od vás dost ubohé odsuzovat někoho na základě textu apd, když byste si pustili nějaký moje videa z PVP tak byste viděli, že jsem pohodář a za celý video nemám žadny ragequit apd. PS: u flýna to bylo myšleno vtipně ten rage a nadávky to by každymu mělo dojít.

Opravdu mě udivuje chování vedení... Nepochopí srandu a hraje si na bůh ví co, odpověděl jsem tu na všechny kladené otázky a zabralo to nemálo času i přes to jsem se tomu věnoval, ale jak vidím hodně lidí je omezenych a zaslepených vlastní pravdou, já když dělal nábory tak jsem vzal lidi co tvrdili jak jsou dobrý i když neměli eq a když se neukazali tak jsem je kikl bez milosti ale tu šanci jsem jim dal eq neznamená skill
likeanerd
Příspěvky: 15
Registrován: stř 21. led 2015 22:25:37
Class:: Priest

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod likeanerd » pon 26. led 2015 19:36:03

Taky mi přijde, že většina lidí tady nečetla celou přihlášku ohledně zkušeností s dlouholetým progressovaním na offi včetně progressu typu 8 hodin denně. Ale jedinný co tu řešíte je případný charakter můj kterej nemůžete pochopit z psaní v chatu... Jsem typ člověka, kterýho buď mají hodně rádi lidi a nebo nemají hodně rádi (sarger,crafty) jsou od vás lidi aktivní co teď hrajou maj nějaký ten rank, nebudu jmenovat co mi píšou, že nechápou vaše chování, že se tím sami potápíte, schazujete, a že přijdete o top support do raidu. Ale ty se tu nechtěj vyjadřovat protože by si rozesrali vztahy v guildě když by podporovali Nerdíka, kterýho Gum nemá rád od pohledu protože napsal do přihlášky, že zlobí a neuznává autority

PS: Nechápu proč si nejdem popovídat na TS, obě strany by ušetřili čas a jedinný co tímhle získáváte je větší návštěvnost fora :D
Obrázek
Obrázek
Zas no hate ze skype chatu, jen jsem byl na tuto věc upozorněn :D
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod Azzinoth » úte 27. led 2015 1:06:42

Všetko je to naozaj veľmi pekné ale za 1. Myslíš si, že z tých 8-12 miliónov si jediný, kto hral na retaile a ovládaš všetko dokonalo ? :D Poviem to takto ... si na Twinstare, tj. 8hodinový progress=???(tu to naozaj neznamená až tak veľa a znamená to pre teba akurát jedno mále + keďže vieš čo možeš čakať) - vačšina tých bossov ide na štarte úplne inač a my sa prisposobujeme Twinstaru. Za 2. Crafty ti tie otázky kládol z určitého dôvodu (buď aby zistil čo vieš/nevieš [ a naozaj tu neťahaj tie svoje reči aký si top ... týmito vecami si prešli skoro všetci ktorí sú v tejto guilde, keďže sú to rutinné otázky] alebo zistil tvoj charakter/správanie - o tom prvom naozaj nepochybujem lebo som si istý, že to ovládaš dokonale ... ale z tej druhej strany si ako vyšinutý (ctižiadosti máš očividne dosť veľký prebytok) človek, ktorý si myslí že je pupok sveta(a aj keby, tak ty si podávaš prihlášku a nie niekto z nás, takže už len preto by som si kusol do ruky a držal ústa). Za 3. By si sa do primáru možno aj dostal(nikdy nevieš), kedže pri progresse sa proste môže stat, že niekto odpadne a treba ho nahradiť alebo niekto proste nedôjde...tým pádom by si mal šancu zažiariť a mal by si relatívne vysokú šancu dostať sa do primáru. A ak možem menovat, tak to bolo ku príkladu u Garwina a na začiatku aj u mňa a pri kope ďalšich. Neviem prečo očakávaš, že by sme ťa mali poslať do prvej línie? (Tým nechcem dehonestovať ľudí čo chodia Sekundár, lebo práve na sekundáre boli Normal Raidy oveľa rýchlejšie a menej problémové (viz. Alakir etc... určite si pametáme kill na 1-2 pull zatiaľ čo na primare 10+) Ďalšia vec je to, že pred tebou je XXX ľudí čo na primáre neboli. Za 4. Prečo by si mal robiť Crafty z teba ťažkú hlavu ? :D On a ďalších pár členov z HQ držali týchto 40 ozubených koliesok spolu a v chode cca 5 rokov(neviem či netrepem sprostosť teraz) a tu príde jedno, ktoré je z jednej strany dokonalo opracované a z druhej strany skoro zlomené. Kvoli tomu že tu dávaš prihlášku sa my neposkladáme. :D Pre nás si (bol) človek ako každý iný, ktorý sa hlási k nám do guildy. Za 5. Ľudia, ktorí ti odpisovali majú rank buď PvP alebo PvE (to že má pekné farbičky neznamená zase že je niekde vysoko ... ku prikladu ... 1(asi) tu má administrátora, 3 ľudia tu majú warlorda, skoro všetci tu majú obyčajný rank(viz ja sargy,pronet blablabla ... je nás dosť .... neboj nič a potom sú tu classleadri, ktorých není ani plný počet(rozdiel medzi nami a CLkami je skoro 0). Za 6. Zabudol som čo som chcel -.- ... ale myslím že väčšinu som napísal.

Naozaj nepochybujem že si schopný hráč ako v PvE, tak v PvP ale ako sa ukazuje nikto nieje dokonalý ... bohužiaľ u teba to vyšlo asi 90/10. Mohla tu byť úplne iná debata keby si nezačal myslieť, že babreme len do teba... nato je tu ďalšia stovka iných prihlášok v ktorých si vieš pozrieť, že obsahovali podobné otázky. Crafty je CL priestov a tak má 100% nárok sa ťa spýtať na čo chce (a on ťa ako priesta rád potrápi)... odpoveď závisí na tebe. Napríklad teraz novo prijatých členov sme doslova skoro psychicky zničili :DDD (prežili to, boli prijatí, my sme zistili čo bolo treba a ešte sme aj smiechom padali). Tot vše -.-
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
likeanerd
Příspěvky: 15
Registrován: stř 21. led 2015 22:25:37
Class:: Priest

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod likeanerd » úte 27. led 2015 1:28:37

Azzinoth píše:Všetko je to naozaj veľmi pekné ale za 1. Myslíš si, že z tých 8-12 miliónov si jediný, kto hral na retaile a ovládaš všetko dokonalo ? :D Poviem to takto ... si na Twinstare, tj. 8hodinový progress=???(tu to naozaj neznamená až tak veľa a znamená to pre teba akurát jedno mále + keďže vieš čo možeš čakať) - vačšina tých bossov ide na štarte úplne inač a my sa prisposobujeme Twinstaru. Za 2. Crafty ti tie otázky kládol z určitého dôvodu (buď aby zistil čo vieš/nevieš [ a naozaj tu neťahaj tie svoje reči aký si top ... týmito vecami si prešli skoro všetci ktorí sú v tejto guilde, keďže sú to rutinné otázky] alebo zistil tvoj charakter/správanie - o tom prvom naozaj nepochybujem lebo som si istý, že to ovládaš dokonale ... ale z tej druhej strany si ako vyšinutý (ctižiadosti máš očividne dosť veľký prebytok) človek, ktorý si myslí že je pupok sveta(a aj keby, tak ty si podávaš prihlášku a nie niekto z nás, takže už len preto by som si kusol do ruky a držal ústa). Za 3. By si sa do primáru možno aj dostal(nikdy nevieš), kedže pri progresse sa proste môže stat, že niekto odpadne a treba ho nahradiť alebo niekto proste nedôjde...tým pádom by si mal šancu zažiariť a mal by si relatívne vysokú šancu dostať sa do primáru. A ak možem menovat, tak to bolo ku príkladu u Garwina a na začiatku aj u mňa a pri kope ďalšich. Neviem prečo očakávaš, že by sme ťa mali poslať do prvej línie? (Tým nechcem dehonestovať ľudí čo chodia Sekundár, lebo práve na sekundáre boli Normal Raidy oveľa rýchlejšie a menej problémové (viz. Alakir etc... určite si pametáme kill na 1-2 pull zatiaľ čo na primare 10+) Ďalšia vec je to, že pred tebou je XXX ľudí čo na primáre neboli. Za 4. Prečo by si mal robiť Crafty z teba ťažkú hlavu ? :D On a ďalších pár členov z HQ držali týchto 40 ozubených koliesok spolu a v chode cca 5 rokov(neviem či netrepem sprostosť teraz) a tu príde jedno, ktoré je z jednej strany dokonalo opracované a z druhej strany skoro zlomené. Kvoli tomu že tu dávaš prihlášku sa my neposkladáme. :D Pre nás si (bol) človek ako každý iný, ktorý sa hlási k nám do guildy. Za 5. Ľudia, ktorí ti odpisovali majú rank buď PvP alebo PvE (to že má pekné farbičky neznamená zase že je niekde vysoko ... ku prikladu ... 1(asi) tu má administrátora, 3 ľudia tu majú warlorda, skoro všetci tu majú obyčajný rank(viz ja sargy,pronet blablabla ... je nás dosť .... neboj nič a potom sú tu classleadri, ktorých není ani plný počet(rozdiel medzi nami a CLkami je skoro 0). Za 6. Zabudol som čo som chcel -.- ... ale myslím že väčšinu som napísal.

Naozaj nepochybujem že si schopný hráč ako v PvE, tak v PvP ale ako sa ukazuje nikto nieje dokonalý ... bohužiaľ u teba to vyšlo asi 90/10. Mohla tu byť úplne iná debata keby si nezačal myslieť, že babreme len do teba... nato je tu ďalšia stovka iných prihlášok v ktorých si vieš pozrieť, že obsahovali podobné otázky. Crafty je CL priestov a tak má 100% nárok sa ťa spýtať na čo chce (a on ťa ako priesta rád potrápi)... odpoveď závisí na tebe. Napríklad teraz novo prijatých členov sme doslova skoro psychicky zničili :DDD (prežili to, boli prijatí, my sme zistili čo bolo treba a ešte sme aj smiechom padali). Tot vše -.-


já netvrdím, že jsem jedinný co hrál na retailů ale zažil jsem hardcore progresy a tehdy jsem přemýšlel i o přechodu do vodky nebo paragonu...
Naprosto nechápete můj přístup ke hře v dnešní době, a protože nejste schopný jít na TS a mluvit jako lidi tak to tu řešíme jak dementi ve školce skrz forum. Já už všechno vyraidovaný mám a nepotřebuju v dnešní době u toho sedět každý den, což bych v sekundaru musel když bych tam byl Main DP. zatímco v primáru bych klidne jednou za 2 tejdny vystridal craftyho. Nemám potřebu hrát pořád a sbírat epicy... Stačí mi jednou za čas si zahrát s kvalitním raidem bez rozčilování nad dementníma wipama způsobenýma nezralostí členů atd. a předpokládal jsem, že v primáru se víc hrotí progress členi a skill, nez v sekundaru. Jste uzavřená guilda co nikde nepovídá jak to u vás funguje na raidech takže jsem usuzoval podle selského rozumu. Otázky jako tatarka nebo kečup mi přišli jako jedny z těch rozumnějších, oproti těm osobním a uplně mimo mísu typu umřel človek healnes sebe nebo někoho jiného to ani nedava smysl když umřel jeden neznamená to, že umírají ostatní :D
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod Sarger » úte 27. led 2015 3:27:58

A predsalen si ešte nejakú tú sekundu nájdem :)

My sme na TS prakticky celý deň. Stačilo sa ozvať, a ideš. Hold po tvojich reakciách nebol z našej strany ani minimálny záujem, pretože by to neviedlo nikam.
Ako aj sám píšeš, nemáš ani zdanie ako naša guilda funguje, ale suverénne opovrhuješ sekundárom, ktorý je naším DRUHÝM a nie ALT raidom !!! .. do ktorého dopĺňame stav, ktorý keď doriešime, bude mať rovnaý potenciál ako primár !

TY tu hovoríš, že by si sa striedal každý druhý týždeň s Craftym na primáre ... k tomu si ako prišiel ? Čo ti dáva právo diktovať si podmienky z pozície ZÁUJEMCU o post ??

Stačí mi jednou za čas si zahrát s kvalitním raidem bez rozčilování nad dementníma wipama způsobenýma nezralostí členů atd. a předpokládal jsem, že v primáru se víc hrotí progress členi a skill, nez v sekundaru.

Zahral by si si KAŽDÚ ID s KVALITNÝM raidom, a tým nevyzrelým členom by som bol ale ty sám môj zlatý. Nepoznám ťa, ale súdim z toho, ako reaguješ, ako sa správaš vo svojej pozícii k ľuďom, medzi ktorých sa "snažíš" zapadnúť.

Rozdiel medzi primárom a sekundárom v dĺžke raidu bol maximálne hodina ! A to tam bolo vždy niekoľko ľudí z prihlášok na test raide.

Bez akýchkoľvek informácií, a len na základe svojich úbohých predpokladov, domienok, a "selského rozumu" si URAZIL polovicu guildy svojimi vyhláseniami a postojom.

To, že podľa toho, čím si sa nám prezentoval (scr, recount atď) si ajtak stále pod úrovňou ľudí z primáru ti radšej ani nebudem rozvádzať, lebo by to poškodilo tvoje ego, na ktorom tak úpenlivo staviaš, a ktorým sa celý čas prezentuješ aký si OP TOP skill ....

Tvůj bůh padl, Nerde, povstaň znovu ..... ale u nás to nebude.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Nerdjebuhvoe - Disc. Priest

Příspěvekod Joul » úte 27. led 2015 8:09:18

už jsem to psal a tímto to také uzavřeme a neber to jako nic špatného, napiš si přihlášku do sody, jsi přesně ten typ co tam Láďa potřebuje... myslím, že obě strany budou nadmíru spokojené... u nás by se ti opravdu nelíbilo....
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů