EGODESTINY - Shaman [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Egodestiny
Příspěvky: 16
Registrován: pon 26. led 2015 22:42:33
Class:: Shaman

EGODESTINY - Shaman [NEPRIJATY]

Příspěvekod Egodestiny » pon 26. led 2015 23:06:01

Zdravím guildu Six Feet Under!

Môj Nick : ,,Egodestiny,,
Class, Main Spec : Shaman resto (Main), Ele (off)
Vek : 20
Gear Score : 348, každopadne na twine som začal hrať nedávno takže som nemal príležitosť IL doladiť.. Zatial som mal možnosť nazbierať zopár epickov na World Raidoch.
Armory : http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... Egodestiny
FPS : Hrám na stabilnej hernej zostave na čele s NVIDIA black ed. Titan grafikou, čiže uncapnute FPS je stabilne na 25ke okolo 250-300FPS.

Moje skúsenosti s WOW : WOW som začal hrať na polorozbehnutom projekte Shayas (eng) (Vanilla, neskôr TBC), bol to server o populácie cca 200 ludí.. Na začiatku wotlku som sa presunul na oficiálny server Drak Thul kde som účinkoval vo vlastnej guilde menom ,,Enraged Angels,, .. Na začiatku cata som mal možnosť presunu na Ravencrest kde som učinkoval v guilde ,,Slayers,, a ,,WFA confederacy,, .. Vo WFA som účinkoval až po Moshu°gan Vaults contend na MOP. Popritom čo sa týka pvp tak Deffender BG (3000 rate v LS, viem týmto sa nechváliť :D) a Arena Tournament (2500 v high end sezone v 2s, 2200 3s MLS spellcleave)

PVE skill : Taktiky poznám čo sa týka cata všetky, od BH po heroický madness v DS.. Čo sa týka twinu dopočul som sa, že taktiky sú upravovane dosť často kvôli bugom, takže aklimatizácia na nejake nove tank spoty popripade group movement mi nerobí najmenší problem.

UI : Screen dodam ak je potrebný zajtra, ako som sa zmienil hrám tu veľmi krátko kvôli moralnemu úpadku WOD som sa nechcel vrátiť na ofi tak som dostal shamana od známeho.. Primárne používam Grid, Shadow Unit Frames, Omen, Tricky Logs, DBM a sekundarne addony ako Auctioneer alebo Gatherer..


Profky : Hneď ako bude v poriadku EQ tak plánujem doskilliť Alch. (transmute spec)

Môj dôvod prečo práve SFU : Pravdu povediac som si zisťoval, ktorá guilda má na serveri najvačšiu perspektívu a dozvedel som sa o vás a Endless Agony, vás som si vybral vďaka referenciám, perfektnemu prístupu chlapíka, ktorý robil nábor, žiadnej BLOG stránke a verím, že ak bude záujem bude vaša guilda takým istým prínosom pre mňa ako ja pre vás.

Čo vám môžem ponúknuť : Skúseneho shamana, ktorý nemá problem s akoukoľvek formou upravenej taktiky, disciplinovaného a slušneho človeka, ktorý je ochotný v akomkoľvek smere pomôcť, healera, ktorý si nehoní Healing Done spamovaním linky na CD ale zmýšlajúceho človeka, ktorý vie rozmýšlať nad prioritami spellov a pohybe v raide.

Forma komunikácie : Používam TS3, Mumble, Skype, Raidcall.

Staty : Na twine je to veľmi diskutabilne keďže funguje na DS patchi a prvom contende, čo sa týka mňa osobne v prvom contende mi najviac vyhovoval primárny stat mastery.. Čo sa týka patchu na ktorom teraz funguje twin môj build bol postavený na haste cape a následnom crite, vyskúšal som oba buildy aj mastery aj crit avšak v DS hc geare mi crit proste ukázal viac. Teraz v tejto chvíli preferujem mastery kvôli nedostatku statov na EQ.

Niečo o mne : Som nekonfliktný chalan z Banskej Bystrice, študujem Aplikovanú Informatiku a medzi moje záľuby patrí programovanie, tvorba Web stránok a aplikacii. Vo voľnom čase čo číní vačšinou večery a Raid Time samozrejme hrám WoW a snažím sa o sebazlepšenie každým dňom..

Ďakujem za všetky pozitívne aj negatívne ohlasy a komentáre.
Cheers Egodestiny! :D
Uživatelský avatar
Heimdallr
Příspěvky: 149
Registrován: ned 25. kvě 2014 12:07:39
Class:: Shaman

Re: Egodestiny, Resto Shaman

Příspěvekod Heimdallr » úte 27. led 2015 9:03:58

Nazdar, prihláška spracovaná celkom dobre takže sa chcem spýtať

Postavu si kúpil/expil/dostal(vlastníš mail)?

Ako si na tom s repkami k frakciám , ktoré budeš potrebovať?

Prečo si zvolil ako rasu Dranei... , má to nejaký dôvod?

Akú úlohu podľa teba zastáva shaman v raide?
Obrázek Obrázek
“In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.”
Egodestiny
Příspěvky: 16
Registrován: pon 26. led 2015 22:42:33
Class:: Shaman

Re: Egodestiny, Resto Shaman

Příspěvekod Egodestiny » úte 27. led 2015 9:14:43

Postavu si kúpil/expil/dostal(vlastníš mail)? Postavu som dostal od znameho aj s jeho mailom na ktorý je ACC registrovaný, čiže možnosť, že by som oň prišiel tu nieje.

Ako si na tom s repkami k frakciám , ktoré budeš potrebovať? Na reputáciach pracujem každý deň už iba z princípu, že som Achiev Hunter .. Do konca týždňa verím, že tie najpotrebnejšie budem mať všetky.


Prečo si zvolil ako rasu Dranei... , má to nejaký dôvod?
Nezvolil, mne osobne na ofi viac vyhovoval krpec kvôli jeho mobilitnej racialke.. Mohol som si dovoliť kusok prispať :D .. Ale úprimne, hotka ktorá tická za 15 k? .. Prečo nie, tank mi kúpi za to šampus :D

Akú úlohu podľa teba zastáva shaman v raide? Resto shaman je veľmi kvalitný AOE healer, ktorý so špecializaciou na mastery dokaže aj kvalitne vytopovať tanka, jeho hlavnými prioritami sú udržiavanie DMG sustainu keďže v medzifázach si vynikajúco LB dobíja manu, skvelým zdržiavakom je earth elemental, ktorý tauntuje bossa (Ak to tu funguje), Linku nemusím snáď ani opisovať ..
+ Vysoký Healing
+ Šikovne AOE
+ Totemy
+ Tide, Spirit Link
+ Ghost wolf ( Momentálne ho v talentoch nemám, kvôli slabšiemu gearu som zvolil alternatívu na menšie mana costy.. S eq samozrejme talenty zmením)

- V slabšom eq nie veľmi solidný mana flow
- Zelená farba itemov z prveho contendu
- Nutnosť pohotových reakcii a pre-seq. castu, keďže u shamana je predcástenie veľmi dôležite.
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Egodestiny, Resto Shaman

Příspěvekod Bimmer » úte 27. led 2015 15:35:47

Zas a znova ťa zdravím,

Tvoja prihláška sa mi páči a urobila na mňa veľmi pozitívny dojem. Páčia sa mi tvoje bohaté herné skúsenosti, z ktorých predpokladám, že si kvalitný a schopný hráč. Po ingame kontakte si mi sympatický aj po stránke charakterovej.
No mal by som ešte pár doplňujúcich otázok:

a) Dosiahol si niečo na WoW, na čo si skutočne pyšný?

b) Je naopak niečo, za čo sa vo svojej hernej kariére hanbíš?

c) Keby som brunetka s trojkami a stretneme sa na zraze, pretiahol by si ma?

P.S. Z vyhrážok nemenovaného underrated huntera si nič nerob, tiež by som plakal keby som prišiel o hráča s tvojím potenciálom.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Egodestiny
Příspěvky: 16
Registrován: pon 26. led 2015 22:42:33
Class:: Shaman

Re: Egodestiny, Resto Shaman

Příspěvekod Egodestiny » úte 27. led 2015 17:16:29

Prvorado ďakujem, že si ma kontaktoval.. Ukázal si mi, že vo vašej guilde sú racionálni hráči s ktorými sa dá vynikajúco komunikovať :)

a) Dosiahol si niečo na WoW, na čo si skutočne pyšný?
Hrdý som určite na úspechy ohľadom PVP keďže na arena tournamente sme sa vyrovnali hráčom kapacity Brainac/Drainerx, Rollerz/Viag a mali sme s nimi neutrálne skore v 2v2, taktiež som hrdý, že som viedol relatívne úspešnú guildu na oficialnom serveri.

b) Je naopak niečo, za čo sa vo svojej hernej kariére hanbíš?
Tak isto ako každemu, aj mne sa občas zadarí majestátny fail.. Hrač hocijakej kapacity aj o 100stupňov lepšej ako som ja vie spraviť chybu. Stalo sa pár krát, že raid wipol na mojej chybe, ale vždy som si tú chybu nahlas priznal, zneutralizoval a zminimalizoval niečo podobne do budúcna :)

Pojem dobrý hráč pre mňa neznamená niekto kto tvrdí, že nič nepokazí.
Ale ten, ktorý aj keď spraví chybu tak ju rovno prizná a okamžite hladá varianty sebazlepšenia.

c) Keby som brunetka s trojkami a stretneme sa na zraze, pretiahol by si ma?
Viem, že sa asi chceš zbaviť formou zrazu svojej bývalej olepenej okolo krku, ktorá ti už lezie na nervy :D ale na brunetky niesom :(
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Egodestiny, Resto Shaman

Příspěvekod Praedator » úte 27. led 2015 18:08:16

Dostal som echo od známeho z guildy UndeRRated, že si si pri nich equipol jednu postavu a následne si ju predal, máš k tomu čo povedať?
Obrázek
Egodestiny
Příspěvky: 16
Registrován: pon 26. led 2015 22:42:33
Class:: Shaman

Re: Egodestiny, Resto Shaman

Příspěvekod Egodestiny » úte 27. led 2015 18:10:48

Mám, za postavu egodestiny som u nich v guilde bol raid jediný raz.. Po hodinovom progresse valiony som veľmi rozmyšlal nad zmenou guildy, elfusen sa cíti veľmi urazene za to, že som leavol guildu. Avšak to, že som postavu predal pravda nieje :) To, že nieje schopný odleadrovať kvalitne a dať si do pozoru hračov moja chyba nieje.. Bol som u nich na test raide a musel som im hovoriť taktiky na nefariana (ktore mali zle) ajtak ich neboli schopní udržiavať... Predaval som paladina ano to je fakt, ale od guildy underrated som na neho nedostal ani jeden item! :D

Mimochodom edit: Asi som si mal fakt odscreenovať jeho whisper ,,zo mňa k****, nikto robiť nebude,, ,,10k G do 20:00 inak si v SFU ani EA nezahráš, pardon za toto ale ako som sa zmieňoval nemá úroveň, perspektívu ani selský rozum preto som odišiel :)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Egodestiny, Resto Shaman

Příspěvekod Sarger » úte 27. led 2015 18:58:06

10k G každému z nás, inak si v SFU nezahráš ! :D
Egodestiny
Příspěvky: 16
Registrován: pon 26. led 2015 22:42:33
Class:: Shaman

Re: Egodestiny, Resto Shaman

Příspěvekod Egodestiny » úte 27. led 2015 19:01:10

fajn, fajn .. už farmím :D
Elfusen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 27. led 2015 18:48:54
Class:: Hunter

Re: Egodestiny, Resto Shaman

Příspěvekod Elfusen » úte 27. led 2015 19:01:46

Zdravim,

omlouvám se, ale to, že někdo špiní jméno na čerstvé guildě, které jsem součástí nemohu nechat bez povšimnutí.
Ano, Ego neprodal postavu u nás, ale v jiné G, podmět ale zůstává stále stejný. Do UndeRRateD vstoupil bez equipu, viděl jsem v něm potenciál, i jako týpek na TS vypadal v pohodě, obdarovali sme ho itemama z trashe/crafT/valory, po té jsme ho protahovali raidem, kde byl 5. kolo u vozu, pořád říkal, že je mi vděčný a zamaká na sobě (na 14 dní off). To že by jsme protahovali hodinu valionu je jen další lež, stejně tak s Neffarianem, kterého máme dole každé ID (výjimkou nějakých prvních 3 ID fungování G).. důkazem toho jsou koneckonců bosskills, kde jsou i HC 25man dole.
Ano psal jsem mu, ať vrátí guildě Géčka za to co uloupil a za to, že nás pojebal, fér člověk a obzvlášť loajální by toto neudělal, on naopak ještě roznáší o těch co mu pomohli pomluvy, tak si udělejte obrázek.
Egodestiny
Příspěvky: 16
Registrován: pon 26. led 2015 22:42:33
Class:: Shaman

Re: Egodestiny, Resto Shaman

Příspěvekod Egodestiny » úte 27. led 2015 20:02:27

Takže ty tvrdíš, že v raide kde som bol nebol progress valiony .. Naopak máš pravdu, neffa sme ani nedali :D
5 kolo na voze, ktore skončilo 2 v healing done skoro každý fight (IL 332 vs BIS)
Áno bol som ti vďačný za pomoc na začiatku samozrejme, ale to neznamená, že nemám právo zmeniť guildu keď v tej vašej nevidím potenciál.
Ako posledne by som ťa poprosil aby si sa s prepáčením nesral do fóra Six Feet Under keďže nemáš žiadne právo sa vyjadrovať k mojej prihláške akožto niesi členom guildy to, že nevieš rozdýchať leave člena z guildy je jedna vec ale tvoje zosmiešňovanie tu je druhá.
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Egodestiny, Resto Shaman

Příspěvekod Praedator » úte 27. led 2015 22:50:11

Tak za 1.: prihlášky sú verejné, každý môže vyjadriť svoj názor (nech už je správny, alebo nie) - má na to právo...
za 2.: nakoľko som v tejto téme nestranný, nepáči sa mi, že sa Elfusen vyjadril len povrchne ohľadom toho vyhrážania "10k G alebo si nezahráš v iných guildách" - ak je toto to, čo napísal, tak to nemá nič (alebo pramálo) spoločné s itemami z "trashu/craftu/valorov", na ktoré sa odkazoval
a nakoniec za 3.: progress, taktiky a hodnotenie, kto ako leadroval alebo kto bol 5. koleso na vašom spoločnom raide si nechajte na personal message, takéto osočovanie sem nepatrí... najideálnejšie by bolo, keby ste sa nejako spoločne dohodli na tom, čo sa stalo, ale pochybujem, že také niečo je reálne
Obrázek
Egodestiny
Příspěvky: 16
Registrován: pon 26. led 2015 22:42:33
Class:: Shaman

Re: Egodestiny, Resto Shaman

Příspěvekod Egodestiny » úte 27. led 2015 23:39:34

Pozri, pravdu povediac ja nemám potrebu iniciovať podobne konflikty..
Keď som sem prišiel, joinol som guildu ,,UnderRated,, nevyžadoval som pomoc iba som povedal, že ak bude možne a padnu z trashu legy tak by sa mi zišli..
Elfusen mi ponúkol pomoc aj vo forme botiek za valory. (za čo mu ďakujem a vážim si to), ale nieje to dôvod prečo by som sa nemohol rozhodnúť v inú guildu keď v tej pred tým nevidím perspektívu a verím, že mám skúsenosti na to sa stať súčasťou vačšieho projektu (nechcem vyznieť egocentricky)
To, že elfusen okamžite chytil infantilný efekt a začal sa vyhrážať formou tou a tou, ako on pozná všetkých a ako mi znemožní môj další herný postup, je iniciacia sama o sebe. To, že som predal postavu pred tým (ktorú som dostal) a na ktorej som mal odohratú chvíľu pričom to nieje moja class je čisto a čisto moja vec a nikto nemá právo ma za to atakovať, tvrdíš, že som sa nagearoval a leavol? Asi myslí ten jeden z polovice world / guild raid, kde som bol ako doplnok a nazbieral som si tam až neuveriteľnú 1 vec do mainu (shouldery).
Ja nemám potrebu robiť tu dalej z komára somára, ak elfusen cíti až takú obrovskú zášť, že musí vypisovať vašim členom aký som egoista a špinavec ja mu tie botičky za valory kúpim a môžme sa rozísť v pokoji.
To je asi všetko čo by som o tejto problematike mohol povedať :)
Elfusen
Příspěvky: 2
Registrován: úte 27. led 2015 18:48:54
Class:: Hunter

Re: Egodestiny, Resto Shaman

Příspěvekod Elfusen » stř 28. led 2015 0:35:44

Takže já jsem infantilní, asi hej.. máš pravdu, když sem tě potkal, nemohl si lognout ani RHC, já tě oblíknul a teď je z toho 1 item, moje blbost :) Když jsme se bavili co je tvůj cíl, tak že toto co právě děláš si říkal, že není tvůj styl a rád se staneš součástí :) Odešel si bez půl slova a když sem se ti psal,-> ignore.
Toto falešné jednání je tvůj kámen úrazu. Těch 10K bylo myšleno ani nevím jak, asi sarkasticky, byly jsme zrovna s Mornem na ts a smáli se tomu. Nebo vypadám jako někdo, kdo má málo goldů a čekal, že budeš skákat jak pískám.. trošku sci-fiction.

No nebudu tu ze sebe dělat dál šašo, SFU ti určitě šanci dá, ty si napíšeš ještě pár hate řádků, já o tobě už snad neuslyším a na čůráky si dám větší pozor. Echo jsem dal jen proto, aby ti to neprošlo jenom tak. Ahoj, a Slunce v duši.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Egodestiny, Resto Shaman

Příspěvekod Crafty » stř 28. led 2015 2:23:07

Egodestiny, at je to pravda ci ne, vystava otazka cim jsi nekoho tak nastval aby o tobe lhal?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Egodestiny
Příspěvky: 16
Registrován: pon 26. led 2015 22:42:33
Class:: Shaman

Re: Egodestiny, Resto Shaman

Příspěvekod Egodestiny » stř 28. led 2015 8:34:39

Ako som vravel, zrejme sa cíti veľmi ukrivdene kvôli môjmu opusteniu guildy UnderRated.
Pravdepodobne si myslel, že pomocou na začiatku si zaistí moju účasť až do zániku.
Kebyže v tej guilde vidím potenciál nemal by som jediný dôvod leavovať, ale je hádam moje rozhodnutie ak chcem zmeniť guildu a reči typu
buď to naval 10k inak využijem známostí a znemožním ti vstup do SFU alebo EA už samo o sebe poukazuje na to, že nieje kompetentný ani disciplinovaný leader.


PS: do ignore som si ťa dal až po tom, ako som si po chvíľke AFK našiel tvoje výhražne správy.
Prepáč, ale posledne čo mám na chuti sa hádať ingame s bývalým leaderom.

Keď sa člen rozhodne odísť: Guilda s úrovňou akceptuje jeho rozhodnutie.
Naopak UnderRated hladá 100 spôsobov ako ho čo najviac znemožniť ;)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Egodestiny, Resto Shaman

Příspěvekod Crafty » stř 28. led 2015 9:37:43

Proc jsi odesel z minule guildy?
(napis v bodech a ke kazdemu potom napis par slov)

Proc si dane veci nezmenil a nepracoval na nich?

Proc volis variantu utect za lepsim misto toho, aby jsi nekde svoji budoucnost pomohl vybudovat tak, aby jsi byl spokojeny?

Proc ti mame davat vubec sanci, kdyz stebou v minule guilde maji tak spatnou zkusenost?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Egodestiny
Příspěvky: 16
Registrován: pon 26. led 2015 22:42:33
Class:: Shaman

Re: Egodestiny, Resto Shaman

Příspěvekod Egodestiny » stř 28. led 2015 9:51:41

Crafty ako som sa vyjadril z guildy som odišiel pretože po raide s nimi som nevidel perspektívu, som hráč, ktorý si všíma čo kto robí a zvládne viac vecí ako len sledovať seba a ohníky na zemi.
Prišiel som na twinstar po ofíku si poriadne zahrať s partiou racionalne uvažujúcich ludí, ktorí sa dokážu adaptovať ako na heroicy tak na situacie vzniknute v raide v akejkoľvek forme.
Na ofíku som účinkoval v jednej z tých lepších guild a keď mi niekto povie, že na normale sa onyxia pred príchodom neffa proste zergnuť nedá a, že priemerný dmg v BIS eq má byť 18 k je to sad.
Chcem sa zúčastniť už rozbehnuteho projektu pretože odleadroval a vybudoval som už svoje preto chcem na twine účinkovať ako raider, nie ako solný stĺp guildy.

- Usudzovať na základe pokrivdeneho leadera podľa mňa nieje relevantne.
- Hneď ako som spoznal jedneho z vašich hráčov už z prvých minút hry uvidel moje kvality.
- Som schopný adaptácie na rôzne formy upravených taktík a pohotovo reagovať na situácie v raide.
- Vo WFA som účinkoval vyše roka bez sebemenších problemov s mojou disciplínou a správaním.
- Ak vám vyzniem egoisticky nieje to tak, priznám si chybu viem sa vďaka nej poučiť a sebazlepšiť do budúcna.
- Verím, že vo vašej guilde je výber z tých lepších preto chcem byť jej súčasťou.
- Mám bohate skúsenosti s celým Cata datadiskom až po Dragon Soul contend.
- Som komunikatívny a v raide používam ústa :D
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Egodestiny, Resto Shaman

Příspěvekod Crafty » stř 28. led 2015 10:07:32

Moc se mi nelibi tvuj pristup, prijit do hotoveho a byt raider, hledame schopne kolektivni lidi (u te tvoji jkolektivnosti si nejsem taky zrovna jistej) kteri chteji guildu snama dal budovat.

Byt jen soucasti umi kazdy, takovy clovek nas dal neposune, takovy clovek prispiva pouze ke stagnaci guildy, a kdyz neco stagnuje tak to upada, kdyz ostatni rostou.

Pokud zmenit pristup a dokazes ze to myslis vazne a hlavne dlouhodobe (pokud neplanujes aspon 2roky tak to je onicem) muzeme se bavit o nejakem dalsim postupu v prijimacim rizeni (pouze z me strany jako jeden z davu, hlavni slovo ma CL)
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Egodestiny
Příspěvky: 16
Registrován: pon 26. led 2015 22:42:33
Class:: Shaman

Re: Egodestiny, Resto Shaman

Příspěvekod Egodestiny » stř 28. led 2015 10:12:02

Nehovorím prísť do hotoveho, váš člen ma aj varoval, že kvôli progressu sa za :
1. Môže proces prímacieho konania predĺžiť.
2. Nedostanem sa pravdepodobne rovno do raid skupiny.
3. Nevravím, že kolektívny niesom. ( Na ofíku sme sa poznali aj zo zrazov a vychádzali všetci priateľsky, mimo raidov sme sa stretávali na TS)
4. Nejde mi o to prísť a rovno si nechať cibriť status v primarnej grupe, mojim cieľom sa je do jednej z nich vypracovať a byť ich súčasťou čo znamená, že chcem budovať celkový dojem a úroveň guildy. V bode pred tým som sa zmienil ale, že nechcem byť ten ktorý musí skupine hovoriť čo ako a kde je vždy zle a prečo toto takto a prečo zmeniť dalšie veci (určite vieš o čom hovorím).
5. S ofíkom som skončil definitívne, svoj účet na battle-nete som predal čiže to dlhodobo myslím.
Práve preto si hladám guildu s perspektívou aby som nestrávil v nejakej bez nej ten čas zbytočne.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Egodestiny, Resto Shaman

Příspěvekod Crafty » stř 28. led 2015 10:38:39

Si schopny a ochotny cele svoje pusobeni prvni rok zamerit jen na budovani a vylepsovani anseho sekundarniho raidu?
Popripade proc si to myslis + jake mas pro to predpoklady?
Jak bys pomahal?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Egodestiny
Příspěvky: 16
Registrován: pon 26. led 2015 22:42:33
Class:: Shaman

Re: Egodestiny, Resto Shaman

Příspěvekod Egodestiny » stř 28. led 2015 10:46:19

Ak je to v záujme guildy nerobí mi najmenší problem pôsobiť v sekundárnom raide.

Výpomoc vo forme:
-Rád (další postup cata datadisku)
-Príspevkov z gatheringu.
-Kolegiality
-Disciplíny
-A samozrejme hlavne výpomoc vo forme kvalitneho resto shamana ( ktorý je aj vždy bude rare )
+ Plánujem off spec Ele čož je tiež vzácnosť vzhľadom na to, že sa hráva enha najčastejšie.

Čo sa týka mojich predpokladov:
1.) Skúsenosti.
2.) Reakcie, theorycraft.
3.) Ovládam rotáciu defenzívnych CD, Pre-sequel casty, Pobindene mám všetko aj makrá na DMG (Run LB, Shock/burst switch weapony, on shot Purge/WS).
4.) Stabilný internet a herná počítačová zostava zaisťuje bezproblemový chod.
5.) Schopnosť adaptácie na akúkoľvek formu zmien v taktike.
6.) Všímavosť.
7.) V prípade failu alebo chyby z mojej strany sebazlepšenie.


Edit: Ak by si chcel môžme kľudne kedykoľvek ísť na TS a porozprávať sa.
likeanerd
Příspěvky: 15
Registrován: stř 21. led 2015 22:25:37
Class:: Priest

Re: EGODESTINY - Shaman

Příspěvekod likeanerd » stř 28. led 2015 11:09:02

Moje slovo znamená nic, ale přijde mi, že odsuzujete offik a top hráče celkově. Je jasný, když někdo má fakt nějaký skill aka já (likeanerd) nebo egodestiny určitě by mě měl znát :D . Tak se bude rozprávat jinak. Celkově koukáme na tu hru jinak a jsme si vědomi toho, že náš příchod do guildy by byl přínosem. Jsme upřímní. Opravdu to vypadá jakože chcete s dotyčnýho servat kůži doslova, ale je to vaše věc. Egodestiny mi něco řiká asi z deffu / AT záleží jaký jezdil i nicky. Co mi pamět slouží nepamatuju si mezi námi žádný hate. já bych byl pro na vašem místě...

Otázka pro egodestinyho: Hele nefungovalo WFA na DT prvně? mám pocit, že jsem se bavil s členama od nich a pak transferovali, ale je možný, že existujou 2 WFA conf. :D
Egodestiny
Příspěvky: 16
Registrován: pon 26. led 2015 22:42:33
Class:: Shaman

Re: EGODESTINY - Shaman

Příspěvekod Egodestiny » stř 28. led 2015 11:11:09

Nerde, hral som na deffe Combo resto shammy, lock..
Notbadplay (lock), Egodestiny (Shammy).
Mali sme proti sebe fest vynikajuce areny skore cca 4-3 pre vás keď si hral s mekonom.
WFA fungovalo pred tým na DT pokým sa nepresunulo na Ravencrest na DT bol ešte hlavný officer Glymlól neviem či ti niečo hovorí. :)
likeanerd
Příspěvky: 15
Registrován: stř 21. led 2015 22:25:37
Class:: Priest

Re: EGODESTINY - Shaman

Příspěvekod likeanerd » stř 28. led 2015 11:19:50

Egodestiny píše:Nerde, hral som na deffe Combo resto shammy, lock..
Notbadplay (lock), Egodestiny (Shammy).
Mali sme proti sebe fest vynikajuce areny skore cca 4-3 pre vás keď si hral s mekonom.
WFA fungovalo pred tým na DT pokým sa nepresunulo na Ravencrest na DT bol ešte hlavný officer Glymlól neviem či ti niečo hovorí. :)


Tvle hry s mekonem :D to jsme hráli snad bez skype i protože to je vesničan :D, proti mě a tyrkymu jste nas nesetkali? :D lock byl globaled? nebo nějakej wannabe pugáč asi :D no nic psát jsem už nebudu kdyžtak PM, ať ti nespamuju přihlášku :)
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: EGODESTINY - Shaman

Příspěvekod Kamikaze » stř 28. led 2015 23:11:49

Egodestiny> ktorý ročník práve študuješ? Ako výrazne obmedzuješ wow počas skúšok? Robilo by ti problémy chodiť na zrazy do Českej republiky? Poznáš nejakého hráča, ktorého fakt rešpektuješ?

Nerdlikepro> U nás nejde len o to byť skiller. A ospravedlňujem sa ti ale pre mňa si absolútne neznámy človek, nikdy som tvoje meno ani len nezazrel... a poprosil by som vás aby ste si takéto nostalgické vykecávačky nechávali na whispy a zbytočne to tu nespamovali pokiaľ sa to netýka prihlášky, ďakujem.
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Egodestiny
Příspěvky: 16
Registrován: pon 26. led 2015 22:42:33
Class:: Shaman

Re: EGODESTINY - Shaman

Příspěvekod Egodestiny » čtv 29. led 2015 0:03:12

1.) 1 ročník, aplikovaná informatika.
2.) Neobmedzujem, programujem už nejaký ten rok a matiku zvládam.
3.) Na zrazy chodím bežne :)

Mám dvoch hráčov, ktorých rešpektujem.. Tyrkysovej a Likeanerd, bohužial je to tak.
Nerd je špička česko-slovenskej PVP scény, nahral ako historicky prvý 3k Rate vo WD na AT.
Mal som česť s ním byť jeden raid a jeho situačne vlastnosti, všímavosť a celkový prehľad je nad úroveň twinu.
(nie je to lezenie do riti ale čistý true) :)
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: EGODESTINY - Shaman

Příspěvekod Kamikaze » čtv 29. led 2015 9:13:59

Ak sa nehanbíš ukáž nejakú referenciu tvojej programátorskej práce. :P A o Tyrkysovej si mohol tiež niečo v skratke napísať že čím si to zaslúžil/a. :)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Egodestiny
Příspěvky: 16
Registrován: pon 26. led 2015 22:42:33
Class:: Shaman

Re: EGODESTINY - Shaman

Příspěvekod Egodestiny » čtv 29. led 2015 9:41:32

Vieš aký je toto široký pojem?
Netuším či chceš Dolphyn/python kbs-ko, C/C++,C sharp p.orientovany kod, či daku appku v jave poprípade akumulovanu cez Jquery na web..
či chceš CMS web s priestorovo orientovanymi kaskadovými štýlmi.. Máš milion možností..

Tyrkys tu nehrá preto som ho rožšírene nespomínal.. Ale stačí to povedať jednou vetou ,,Shadowmeld fear,, :)
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: EGODESTINY - Shaman

Příspěvekod Kamikaze » čtv 29. led 2015 10:12:10

To je také ťažké si z toho vybrať čo by si poslal? :P Tak pošli stránku spravenú cez ten CMS web. (Ale toto je už čisto iba moja zvedavosť :twisted: )
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Egodestiny
Příspěvky: 16
Registrován: pon 26. led 2015 22:42:33
Class:: Shaman

Re: EGODESTINY - Shaman

Příspěvekod Egodestiny » čtv 29. led 2015 10:19:08

,,cez ten CMS web,, .. CMS je kódová platforma :D

Ak ťa to fakt tak zaujima tak ti to zkompilujem, ale nechápem čo to má čo dočinenia s WoWkom :D
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: EGODESTINY - Shaman

Příspěvekod Joul » čtv 29. led 2015 23:24:57

doraž 31.1.2015 v 17:00 na test raid hlaš se na nick Vojelpadlo
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: EGODESTINY - Shaman

Příspěvekod Joul » pon 02. úno 2015 15:53:56

Na raid jsi nedorazil, vzhledem k tomu, že to bylo na posledních chvíli dáváme ti šanci se ukázat další sobotu stejný čas, stejné podmínky... pokud se neozveš nebo nedorazíš přihláška se ruší...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
likeanerd
Příspěvky: 15
Registrován: stř 21. led 2015 22:25:37
Class:: Priest

Re: EGODESTINY - Shaman

Příspěvekod likeanerd » úte 03. úno 2015 1:40:41

I kdyby chtěl, tak Destiny pracuje každou sobotu do večera proto nedorazil a soboty nemůže psal mi to ale zapomněl to napsat sem.. zbytek je na něm ;)
Uživatelský avatar
Heimdallr
Příspěvky: 149
Registrován: ned 25. kvě 2014 12:07:39
Class:: Shaman

Re: EGODESTINY - Shaman

Příspěvekod Heimdallr » úte 03. úno 2015 18:13:43

Prihláška odložená na 2 týždne pre školské povinnosti.
Obrázek Obrázek
“In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.”
Egodestiny
Příspěvky: 16
Registrován: pon 26. led 2015 22:42:33
Class:: Shaman

Re: EGODESTINY - Shaman

Příspěvekod Egodestiny » pon 23. úno 2015 19:56:20

Po konzultácii s pár členmi a po zistení podmienok u aliancii všeobecne som bohužial stratil zaujem o guildu a rozhodol som sa pre návrat k Horde.

Všetkým členom SFU s ktorými som prihlášku riešil Ďakujem!

Prajem vám veľa herných aj osobných úspechov :)

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů