GORTHAWER - Deathknight[PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Gorthawer
Příspěvky: 78
Registrován: úte 27. led 2015 22:01:38
Class:: Death Knight

GORTHAWER - Deathknight[PRIJATY]

Příspěvekod Gorthawer » úte 27. led 2015 23:18:36

Nick: Gorthawer
Class/ main spec: Deathknight / Blood
Věk: 32
Gear: 358 ilvl (full pve)
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... =Gorthawer
FPS: to záleží.. +-26 (na raidech)

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Už to bude 10 let
(( Začínal jsem na OnlineGamers.cz (tbc) to jsem hrál za belf priesta kde jsem byl v guildě Ordo Invictorum (leveling), která se poté přerodila do DeathBringers. Po *konci* OG jsem si dal asi 6 měsíců přestávku, kdy po svém návratu se ze mě stal znovu priest (tentokrát draenei) opět v DeathBringers. Díky nesouhlasu se směřováním guildy (neshody s GuM-žárlivost na mě, jeho přítelkyně atd) jsem před přechodem na Wotlk leavnul. Po začátku Wotlk (začal jsem postupně hrát za DK - zatím jako alt) jsem se přichomítnul do guildy The Assassins, z které jsem pak přešel do vlastní guildy s kterou jsme celkem úspěšně progresovali Naxx a poté UD (z doslechu), kdy těsně po začátku UD sezóny jsem si dal opět asi 7 měsíční *přestávku*. Po svém druhém návratu jsem byl v několika guildách, nikde jsem se necítil angažovaně a *jako doma*, až jsem se dostal do guildy Mizerové. Zde jsem vydržel než jsem měl pár osobních problémů, které jsem musel vyřešit (hlavně práce a stěhování) a navíc jsem nemohl snést *přeběhlíka* raidleadera alta z jiné guildy, navíc dost nekompromisní tyran s *jediným právem na autoritu*. I tak jsem ale stihl pokořit LK (alespoň 10n), už ale v jiné guildě. Opět jsem si dal přestávku, tentokrát asi 4-5 měsíců a po mém návratu a s přechodem na Cata jsem se naplno vrhl do *Main dk tankování* (změna rasy na Nelfa, změna main spec z blood/unholy dps)

Váš raid time?
Dělám krátký/dlouhý týden, ale od 19:00 (+-10-15 min) můžu každý den

Definujte svůj PvE skill:
Nej DK tank na serveru - dk hraju od začátku Wotlk (aj moje první 80 lvl postava) a ta všemožná dk (nejen tanky) co jsem za svoje hraní potkal.. škoda mluvit. Tankuju vlastně od té doby co jsem dosáhl 80 lvlu (což už jsou alepsoň 4 roky) a tak mám dost zkušenosti nejen s dk (alt warr, kamarádův druid ještě na TBC)

Vypište svůj progress na Twinstaru:
TBC: Od Karazhanu až po Hyjal, který jsme i s DeathBringers testovali - i s Jeniczkem na ventrilu (SWP se otevřelo 14 dní před Wotlkem, nikdo tam už nechtěl-a ani já)
Wotlk: Od Naxxu až po ICC 10/25n
Cata: Zatím vše co je otevřeno (kromě hc)

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
Bohužel (pro vás) neuznávám/naprosto nechápu smysl ui screenů, o mě vám to nic neřekne atd atd atd.. Své UI mám již od dob TBC, kdy jsem různé addony postupně měnil a zkoušel atd.
Jinak addony které používám: Bartender4, BloodShield Tracker, ClassTimer, Grid2, Magic Runes, MSBT, Omen, OmniCC, Pitbull4, Quartz, SexyMap, Skada, Tidy Plates, TipTac, Vengeance, DBM a další, na PowerAuras ze zatím ještě marně chystám (čas/chuť nastavit)

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Osobní zkušenosti, Youtube, různá fóra a stránky (které už třeba ani neexistují)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
viz výše

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Většinou world, různá nábor macra atd od vašeho příchodu na Twinstar.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Za zkoušku nic nedám, vidím challenge v tom že nemáte žádného DK tanka, ani CL atd.

Koho znáte v <SFU> ?
Nikoho.

Co nám můžete nabídnout?
Snad můj malý příspěvek do kolektivu, skill nej dk tanka na serveru (dle mých zkušeností), srandu, zábavu a poctivého ducha.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Ano, ano.

Vypište svoje alty: (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
BM Hunter 85 350 ilvl - main alt, Disco Priest 85 355 ilvl - druhý alt (achiev/mount/pet sběratel), Fire Mage 85 356 ilvl (už jen na na profku/porty).. zbytek nestojí za řeč/jen na profese (1x lvl 85, 1x lvl 80 a pár dalších s menším lvlem)

Napište nám něco o Vás:
Jmenuju se Honza, pracuju ve zdravotnictví (pucflek). Jsem někdy celkem upovídaný, občas tvrdohlavý, hodný a dle mého názoru někdy i zábavný človíček. Nerad se hádám, nemám rád/nebaví mě PvP a neuznávám něvěru a přetvářku. Jsem řekl bych spíše domácký tip, mám rád ženy, dobré filmy a hudbu. Nekouřím a nepiju (občasné pivíčko s kamarády se nepočítá).
Budeš Předvoj tmy, Posel noci, v jižním jazyce Gorthawer
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Gorthawer - Blood Deathknight <PVE>

Příspěvekod Crafty » úte 27. led 2015 23:45:50

Sekundarni raid zacina v 18hodin, si schopny si nejak zaridit s kolegy aby jsi treba chvilku po 18hodine byl doma?

Si schopny a ochotny cele svoje pusobeni prvni rok zamerit jen na budovani a vylepsovani anseho sekundarniho raidu?
Popripade proc si to myslis + jake mas pro to predpoklady?
Jak bys pomahal?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Gorthawer
Příspěvky: 78
Registrován: úte 27. led 2015 22:01:38
Class:: Death Knight

Re: GORTHAWER - Deathknight

Příspěvekod Gorthawer » stř 28. led 2015 19:29:39

raid time od 19:00 platí a nepřipadá v úvahu změna bohužel, navíc mám radši raidy o výkendu a to ještě nejradši sobota/neděle.. ale jinak jsem od těch 19:00 klidně ochoten/schopen chodit v to úterý

+ ještě bych rád doplnil
Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:

Nyga stole my Equip - rozpad (jeden RL/oficír to táhl sám, takže to nakonec po nelepšící se situaci vzdal-nedivím se-vše jsem se dozvěděl až po mém příchodu z práce, takže trošku překvápko)
Budeš Předvoj tmy, Posel noci, v jižním jazyce Gorthawer
Uživatelský avatar
Gorthawer
Příspěvky: 78
Registrován: úte 27. led 2015 22:01:38
Class:: Death Knight

Re: GORTHAWER - Deathknight

Příspěvekod Gorthawer » stř 28. led 2015 19:37:25

schopný ano, ochotný? dokud neznám lidi (hraji kvůli zábavě, kolektivu a ne pro equip atd), tak nemohu posoudit..
první rok? nevím co bude zítra, příští týden/měsíc, co teprve za rok, takže tak *daleko* do budoucna se zavazovat k něčemu co nemohu ovlivnit je dle mě nesmysl
rád nabídnu svou *odbornou* pomoc komukoliv v guildě: tedy rady/zkušenosti, nějaké ty surky co mám a nepotřebuji (od vanilla až po cata surky skoro na všechny profese), pomoc při farmení (surek, achievů, tmogu atd apod - v rámci času samozřejmě) a radši bych se zaměřil na vylepšování celé guildy než jen off/druhé raid party a nemám rád elitářství a různé *komunity* uvnitř guild
to bych k tomu asi tak řekl
Budeš Předvoj tmy, Posel noci, v jižním jazyce Gorthawer
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: GORTHAWER - Deathknight

Příspěvekod Joul » čtv 29. led 2015 23:24:51

doraž 31.1.2015 v 17:00 na test raid hlaš se na nick Vojelpadlo
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: GORTHAWER - Deathknight

Příspěvekod Pronet » sob 31. led 2015 20:14:01

Nevím co Vojel, ale mě se nelíbily jeho NINJA pully minimálně 2x , neví používat DEFF CD. Podle mě mezery v taktice. Já jsem proti.
Uživatelský avatar
Gorthawer
Příspěvky: 78
Registrován: úte 27. led 2015 22:01:38
Class:: Death Knight

Re: GORTHAWER - Deathknight

Příspěvekod Gorthawer » sob 31. led 2015 23:05:56

Pronet píše:Nevím co Vojel, ale mě se nelíbily jeho NINJA pully minimálně 2x , neví používat DEFF CD. Podle mě mezery v taktice. Já jsem proti.



ahoj, máš recht že tam nějakej ten *ninja* pull byl, vybavujou se mě asi tak 2-3 věci: council v botku, kdy jsem místo *dbm pull* slyšel *dem pull* - pak jsem jednou pullnul asi o 3 sec dřív něco dle dbm, už nevim kde, pak se tam pustil chima a byl hned na mě, nedal jsem mu ani ránu/v cmb logu jsem nic neměl, tak nevim - v botku jsem něco povídal/omlouval se za to atd, bohužel než jsem zjistil že mě nejde mikrák vůbec... no povídal jsem si tam pěknou chvilku pro sebe :D

k těm cd no.. špatně vidíš
k taktikám, jsem taky jen člověk a rozhodně to nebyl můj top den

..každopádně dík za raid, mě se to líbilo
Budeš Předvoj tmy, Posel noci, v jižním jazyce Gorthawer
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: GORTHAWER - Deathknight

Příspěvekod Bimmer » ned 01. úno 2015 0:12:31

Z môjho osobného pohľadu sa mi tvoj výkon páčil, tá závada s mikrofónom bola spočiatku problem, ale nie až taky veľký že by ovlyvnil priebeh raidu. Prispôsobiť sa a komunikovať či reagovať na situacie počas encountera boli z tvojej strany zvládnuté obstojne. Taktiež sa mi pačilo ako si vytočil dmg v tvojom neogemovanom off spece (pevne verím že ho doladíš, každopádne tvoj výkon v dmgi nás uprimne milo prekvapil). Dokážeš prijať kritiku a to je tiež jedna z vlastností ktorá sa ti zíde, ja osobne by som ti šancu dal.
Z hladiska tankovania ťa hodnotiť nemôžem, to ako si používal/nepoužíval deff neposúdim, vzhľadom na to že nie som heal. Tie dbm ninja pully :D menší detail ktorý nabudúce vyladíš do dokonalosti, nikto nie je dokonalý, každý ma svoje chyby. Podstatou je ich prijať a snažiť sa ich odstrániť.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: GORTHAWER - Deathknight

Příspěvekod Joul » ned 01. úno 2015 0:39:54

Ninja pully, bych urcite nebral jako věc kvůli které dat proti, jinak by jsme museli nechat Yoshiho vykickovat půlu guildy...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Gorthawer
Příspěvky: 78
Registrován: úte 27. led 2015 22:01:38
Class:: Death Knight

Re: GORTHAWER - Deathknight

Příspěvekod Gorthawer » ned 01. úno 2015 10:40:29

FYI: offspec ogemovám a oenchantován (přístup k maelstromům nemám, resp ochotu je kupovat z aukce)
(jinak proč jsem neměl gemy/enchanty v offspecu? protože jsem ho doteď v podstatě nepotřeboval, main tank full time)
Budeš Předvoj tmy, Posel noci, v jižním jazyce Gorthawer
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: GORTHAWER - Deathknight

Příspěvekod Joul » ned 01. úno 2015 13:39:22

vím, že jsi primárně tank, také takto to bylo dohodnuté, nevím proč jsi nakonec musel do DMG ale je dobře, že jsi byl alespoň trochu +- připravený...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: GORTHAWER - Deathknight

Příspěvekod Pronet » ned 01. úno 2015 14:44:11

No znovu jsem si prošel náš raid a vlastně asi jsem z toho udělal ukvapené závěry, ale vždy, když jsem se focusnul na jednoho člověka, tak tam dělal to co neměl. A až na tvůj odfláklý off-spec (gemy,ench) si myslím, že by jsi si tu šanci měl zasloužit jít dál, takže z mého PROTI dávám PRO
A promiň za to PROTI. Včera jsem to dal dost zbrkle, měl jsem se nad tím více zamyslet. Myslím, že když jsem byl ještě chvilku po raidu na tom ts, takže jsi se přiznal i k chybám, takže tento faktor jsem k tomu taky nezapočítal a doufám, že na chybách budeš pracovat. Takže ještě jednou promiň a hodně štěstí :)
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: GORTHAWER - Deathknight

Příspěvekod Joul » pon 02. úno 2015 15:51:07

myslím, že reakce vesměs pozitivní, ještě se dohodneme v průběhu týdne, ale myslím, že máš velkou šanci dostat se na poovor
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Gorthawer
Příspěvky: 78
Registrován: úte 27. led 2015 22:01:38
Class:: Death Knight

Re: GORTHAWER - Deathknight

Příspěvekod Gorthawer » pon 02. úno 2015 20:43:00

volno mám ve sředu a ve čtvrtek (4.2. a 5.2.), jinak 19:00+ po zbytek tejdne
Budeš Předvoj tmy, Posel noci, v jižním jazyce Gorthawer
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: GORTHAWER - Deathknight

Příspěvekod Joul » úte 03. úno 2015 9:05:57

ještě se domluvím s Craftym, ale viděl bych tu středu 18-19-20, jak budu vědět přesný čas tak se já nebo Crafty zde ozveme....
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: GORTHAWER - Deathknight

Příspěvekod Joul » stř 04. úno 2015 11:45:01

takže dnes 20:00 doraž na ts na pohovor, hodně štěstí...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů