HANSFIKER - Rogue [NEPŘIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

hansficker
Příspěvky: 22
Registrován: ned 25. led 2015 20:13:22
Class:: Rogue

HANSFIKER - Rogue [NEPŘIJATÝ]

Příspěvekod hansficker » ned 25. led 2015 20:38:37

Nick: Hansfiker
Class/ main spec: Rogue - Assassiantion - možná budu přecházet na combat nebo sub (dost to střídam, ale nejčastejš sem byl assa na cata)
Věk: 21
Ilvl: 357
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Hanapana
FPS: 40

WoW hraju 6let s přestávkama jako asi každej. Nebude tu psát esej, ale první postava byla druid na serveru posterus (asi 40x rate) a to sem nevěděl vůbec co dělám a.k.a. agilita na healera. První vážná byla Rogue na Anatheme (3.1.3) guilda BOSS. Na anathemě jsem hrál až do ICC éry, kterou sem vynechal. Na twinu hraju cca 3/4 roku.

Raid Time nejsem schopnej jasně definovat, ale v podstatě každej den od 18:00 cca. Pátek většinou ne, soboty taky jak kdy (mam i real life :D), ale pokud sem přihlášenej na raid znamená to vždycky, že jdu.

Můj PVE skill: Odjakživa se věnuju hlavně PVE. Pvp bylo vždycky takovej vedlejšák, když neni co dělat. Začínal sem hrát na WOTLKU (Anathema / Equilibrium). Hrál sem za všechno kromě priesta. Co se taktik na bosse týče, vždy je pochopim za jeden pull. Příde mi, že cata PVE je dost lehký :D.

Progress na TWINU je FC BOT BWD TOT 10 i 25.

UI: http://tinypic.com/r/4zx4cj/8
Adony: Reccount, ICEHUD (na range a %hp), Bartender momentalne nemam zaplej, samozrejme DBM, auctioneer :D, atlaslot,

Zdroje informací sou zkušenost tady na TWINU, hodiny trenovani na DUMMY a taky google :D tauri-veins.tk je dobra stranka.

Předchozí Guildy: Tady na TWINU sem zacinal v guilde Butterfly commandos, kterou sem v podstatě vedl společně s pár lidma (turrok, missmaiik a další). Odešel sem, protože do guildy začli přibejvat nekvalitní hráči a ja byl pro to je kickovat, GuM ne. Potom sem byl dlouho v guildě Aurora a důvod odchodu byl stejný jako v BC. Poslední a aktuální guilda je Ordo Satanas. Chci odejít, protože guilda je na tom špatně, dalo by se říct, že se rozpadá.

O SFU sem se dozvěděl na worldu nebo třeba v RHC. V RHC potkávám většinou kvalitní playery z SFU. Znám ASTALARA - z guildy Aurora.

Můžu nabídnout kvalitního hráče, co maximálně ovládá a zná svojí class. Rogue je moje srdcovka - vždycky u něj skončim at zkoušim co zkoušim.

TS3, MMBL, SKYPE a k tomu Sluchátka i Mikrák.

Alty Expím mága, uvažuju o expení warlocka/priesta

Napište nám něco o Vás: 20let, studuju VŠE v Praze sem z Ústí nad Labem
Naposledy upravil(a) hansficker dne čtv 26. úno 2015 21:00:18, celkem upraveno 6 x.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Hanapana - ASSA ROGUE

Příspěvekod Crafty » pon 26. led 2015 3:25:48

Proc myslis ze si zaslouzis stat se clenem nasi guildy?

Co ti dalo ordo satanas?

Je neco co se ti v ordo nelibilo? je to tady jinak?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
hansficker
Příspěvky: 22
Registrován: ned 25. led 2015 20:13:22
Class:: Rogue

Re: Hanapana - ASSA ROGUE

Příspěvekod hansficker » pon 26. led 2015 6:37:58

Proc myslis ze si zaslouzis stat se clenem nasi guildy? - Nemate CL rogue a ja mam na to ho delat :). Nerikam ze sem maxi znalec co sezral salamounovo hovno :D necham si i poradit, ale troufam si rict ze budu v top 10 rogue na serveru co se PVE tyce.

Co ti dalo ordo satanas? - Ani nevim, v podstate nic. Mozna mi ukazalo ze nejsem tak dobrej jak sem si myslel :D.

Je neco co se ti v ordo nelibilo? - No. Například Polda je super (ovšem byl kicknut), pak sou ale i členové vedení, který bych nazval ingorantama (jména nejsem schopnej říct).

Je to tady jinak? - Jako v SFU? Tak to fakt nevim. Podle mě se všude najde někdo kdo ti vadí stejně jako někdo koho si oblíbíš a respektuješ. To je riziko povolání :D. Jde o to nedělat rozbroje.
banditos
Příspěvky: 25
Registrován: pon 14. říj 2013 17:27:39
Class:: Druid

Re: Hanapana - ASSA ROGUE

Příspěvekod banditos » pon 26. led 2015 12:56:41

Preco klames ze Poldaa dostal kick ked leavol sam guildu http://imgur.com/s3uF1IG
a pocul som ze equipnes postavu a predas ju a kupis novu
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Hanapana - ASSA ROGUE

Příspěvekod Bimmer » pon 26. led 2015 13:14:14

Ahoj hansficker,
chcel by som sa ťa spýtať, či si to ty, hráč z Ordo Satanas, ktorý sa do gildy dostal za shamana (ako main char) toho si equipol, predal bez vedomia tedajšieho gum a kúpil si retri paladína. Tvoj nick si dobre pamätám z raidu (tvojom druhom v OS) s tebou boli problémy so slackovaním a museli ťa meniť. A momentálne hráš rogunu, s absolútne iným nickom, ale tvoj nick na fóre tie referencie prezradil a mňa by zaujímalo tvoje vyjadrenie.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
hansficker
Příspěvky: 22
Registrován: ned 25. led 2015 20:13:22
Class:: Rogue

Re: Hanapana - ASSA ROGUE

Příspěvekod hansficker » pon 26. led 2015 13:48:48

Haha. Jedinej item co sem v ordo na shamana lootnul byl wrist z chimareona. Za paladina sem moc neraidoval. Poldu vcera kickovali - videl sem to :D (mozna leavnul a pak mu pokickovali zbytek postav potom teda sory, nepamatuju si kterej nick je main). Za svoji identitu se netajim akorat trosku prekrucujete pravdu. Jak rikam sel sem do ordo s ILVL 358 (chybel wrist). Ten sem lootnul jako jedinej item za toho shamana. Potom neco za paladina, ale bylo toho fakt malo. Slackování na raidě ma taky dva úhly pohledu: Jednou jsem musel akutně jet pro mámu autem, to přiznávám, ale jinak se třeba řeklo, že je pauza. Tak sem místo 5minut byl afk šest (možná pět a půl). Nevim co proti mě máš :D, ale zníš dost frustrovaně BIMMER.
Astalar
Příspěvky: 7
Registrován: ned 12. říj 2014 16:54:30
Class:: Druid

Re: Hanapana - ASSA ROGUE

Příspěvekod Astalar » pon 26. led 2015 15:34:00

Asi by som sa nemal ako PvPckar miesat do PvE sekcie ... ale ked ho uz poznam z EX guildy Aurora kde sme sa obaja venovali PvEcku aspon kym ma to tam neprestalo bavit :-D ... ako tipek je uplne v pohode bol 1 z 3 ludi co som si v guilde fakt oblubil ... pamatam si ho ale ako shamana kdeee so mnou healoval raidy nebol ziaden noob tak verim tomu ze mu to tak ide aj za roguna :-) plus chcem vyvratit to ako si EQpol shamana v Ordo Satanas ked aspon co ja viem EQ si spravil v Aurore ci uz ako restak aj ako dmger :-) ... k tomu striedaniu postav sa vyjadrovat nebudem ale verim tomu ze to bola posledna zmena lebo inak tu nepochodis no :-D ... good luck :-)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Hanapana - ASSA ROGUE

Příspěvekod Sarger » pon 26. led 2015 16:26:29

Do ktorých guild sa hlásiš zároveň s nami ?

Čo mi povieš, keď ti poviem, že najbližší cca mesiac ťa skoro nemáme ako otestovať, a keď už aj otestujeme, tak sa sem dostaneš najskôr tak koncom februára (únor) .. ostatné tvoje príležitosti ti uniknú, a nemáš istotu že ťa vôbec prijmeme ?
hansficker
Příspěvky: 22
Registrován: ned 25. led 2015 20:13:22
Class:: Rogue

Re: Hanapana - ASSA ROGUE

Příspěvekod hansficker » pon 26. led 2015 16:48:27

Hlásím se i do Redemption of Phobos a možná Underrated (bez přihlášek). Nevěřim ti a pokud je to pravda je to dost blbý :D Tak mě vemte na TEST na některej z raidu co se chodí, je to 25man jedno místo by se dalo obětovat ne? :D
hansficker
Příspěvky: 22
Registrován: ned 25. led 2015 20:13:22
Class:: Rogue

Re: Hanapana - ASSA ROGUE

Příspěvekod hansficker » úte 27. led 2015 17:41:48

Ok sorry lidi tohle bylo trochu drzý. Ale tak byl to takovej polojoke. Když mi dáte šanci, určitě ji nepromrdám. A fakt myslíš, že na test RAID se dostanu až za 2měsíce?

Prosím reagujte :) pište svoje názory, pocity, stížnosti, připomínky atd....
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Hanapana - ASSA ROGUE

Příspěvekod Vojel » stř 28. led 2015 6:35:22

Rogunu potřebujem, ale za mě po všm co jsem četl , hodně štěstí v rede of PhoboS
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Hanapana - ASSA ROGUE

Příspěvekod Crafty » stř 28. led 2015 8:21:25

Proc se hlasis do vice guild najednou?

Si schopny a ochotny cele svoje pusobeni prvni rok zamerit jen na budovani a vylepsovani anseho sekundarniho raidu?
Popripade proc si to myslis + jake mas pro to predpoklady?
Jak bys pomahal?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
hansficker
Příspěvky: 22
Registrován: ned 25. led 2015 20:13:22
Class:: Rogue

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod hansficker » stř 28. led 2015 12:19:57

Přeji pěkný den.

Proc se hlasis do vice guild najednou?: Redemption of phobos už sem zrušil. Ale i tak. Když si hledáš práci, taky si nepošleš CV jenom na jedno místo, ale hledáš jich víc najednou. Ovšem SFU je pro mě prioritní.

Si schopny a ochotny cele svoje pusobeni prvni rok zamerit jen na budovani a vylepsovani anseho sekundarniho raidu?
Nevim jak je na tom Váš sekundární raid, ale jestli aspoň tak, jako byl v Ordo, tak v něm klidně budu dýl. Předpoklady?: Na tohle se blbě odpovídá. Prostě vim co dělám, nedělám bejkoviny, DMG mam dobrej (až doladim EQ bude to eště lepší :) )

Jak bys pomahal?: Jak už sem řek, nemáte CL rogun. Zní to až moc sebevědomě asi, ale tenhle post bych rád zastával.
killernio
Příspěvky: 1
Registrován: stř 28. led 2015 12:57:33
Class:: Rogue

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod killernio » stř 28. led 2015 13:10:04

Zdravím,
omlouvám se že vám spamuju do přihlášky ale toto forum projíždím docela pravidelně a vidím zde několik příhlášek od hráčů z Orda.

Jen by mě zajímal důvod proč si zničehonic leavnul guildu.
Napsal si že se guilda rozpadá a že Poldaa dostal kick( kdyby si cetl forum videl by si jeho vyjadreni. v pripade potreby muzu poslat v PM)
Ano pár lidi leavnulo, ale když je pro mě guilda důležitá tak snad neleavnu při prvním zaškubnutí.

Jinak aby tento hráč proti mě nějak neargumentoval... PVE už x let nehraju( loguju jenom vyjimečně na PVP), ale jelikož znám spousta lidí z PVE sekce, tak furt je docela přehled ;) + bimmerovo vyjádření v této přihlášce

Přeju pěkný den a zdravím Morga a dalsí hráče co si mě jestě pamatují ;) . Killernio (killerlol)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Hanapana - ASSA ROGUE

Příspěvekod Pronet » stř 28. led 2015 13:39:20

hansficker píše:Ok sorry lidi tohle bylo trochu drzý. Ale tak byl to takovej polojoke. Když mi dáte šanci, určitě ji nepromrdám. A fakt myslíš, že na test RAID se dostanu až za 2měsíce?

Prosím reagujte :) pište svoje názory, pocity, stížnosti, připomínky atd....


Co když ti řeknu, že se do raidu prostě nedostaneš? Co to pro tebe znamená?
Proč máš takový nick jaký máš?
hansficker
Příspěvky: 22
Registrován: ned 25. led 2015 20:13:22
Class:: Rogue

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod hansficker » stř 28. led 2015 14:19:38

Na Bimmerovo vyjádření jsem odpověděl. To co sem na to odpovídál je pravda. Jeho vyjádření má validitu asi jako jedna bába povídala (no offense, chápu, že on to tak vidí, ale neni to tak viz. pátá odpověď). Ja sem v Ordo moc raidu nebyl, takže sem k tý guildě žádnej vztah neměl. Leavnul sem, protože mi bylo vůči nim blbý mít přihlášku do jiný guildy a ešte si brát itemy na raidu kterej se měl jít. S tim poldou to byl omyl, to už sem taky psal. Polda tam byl jedinej, koho sem tak nějak bral, o ostatních sem ani nic v podstatě nevěděl - jak řikám moc raidů sem nebyl.

Co když ti řeknu, že se do raidu prostě nedostaneš? Co to pro tebe znamená? Jako vůbec nikdy? :D. Tak potom by mi bylo k ničemu bejt u Vás v guildě. Sice budu muset počkat (třeba i měsíc), ale věřim tomu, že se na raid časem dostanu. Všechno má svůj čas. Chápu, že teď máte progresovací fázi a na věci jako TEST RAID neni čas. Až nebude v takovym hard progressu, což nebude trvat nijak dlouho u Vás :D, tak na to hned vlítnem i s dalšíma co se hlásej.

Proč máš takový nick jaký máš?: Já ani nevim :D nad nickama nikdy moc nepřemejšlim.

Jinak doplňující informace expim mága (nick Hansfikr).

Chápu, že můžu působit jako potížista, ale když přijde na věc tak sem pravej opak. Navíc to co ste se od někoho, ať už kohokoliv, dozvěděli, je pravda tak z 10%.

PS: BIMMER? Co sem ti proved? :D
banditos
Příspěvky: 25
Registrován: pon 14. říj 2013 17:27:39
Class:: Druid

Re: Hanapana - ASSA ROGUE

Příspěvekod banditos » stř 28. led 2015 14:31:39

hansficker píše:Hlásím se i do Redemption of Phobos a možná Underrated (bez přihlášek). Nevěřim ti a pokud je to pravda je to dost blbý :D Tak mě vemte na TEST na některej z raidu co se chodí, je to 25man jedno místo by se dalo obětovat ne? :D

Este si zabudol Exalted guildu http://exalted.9forum.info/t2992-hanapa ... -nepoijaty ze aj tam si mal prihlasku
hansficker
Příspěvky: 22
Registrován: ned 25. led 2015 20:13:22
Class:: Rogue

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod hansficker » stř 28. led 2015 14:54:36

Prihlášku do exalted sem dával včera a hned sem jí zrušil, protože byly jasně proti. Podivej se na datum tý přihlášky a na datum mýho příspěvku co tady cituješ. Byl bych rád kdyby mě in-game kontaktoval někdo z vedení. Chci mluvit ohledně něčeho, co nebudu rozebírat veřejně.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod Joul » stř 28. led 2015 15:02:01

doraž dnes během večera na teamspeak ts.sixfeetunder.cz, určitě bych tam měl být, tak si mě pokeni...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod mellysko » stř 28. led 2015 15:20:21

Přijde mi jako by si byl strašně nedočkavý a přebíhavý člověk jakmile se přihláška tady jen trošku zdržela okamžitě si šel tam kde je tráva zelenější
SFU ještě nerozhodla a už se hlásíš jinam. Nepřijde mi to fér i vůči SFU.

LOCKED

K tomu už nemám co dodat Proti
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
hansficker
Příspěvky: 22
Registrován: ned 25. led 2015 20:13:22
Class:: Rogue

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod hansficker » stř 28. led 2015 15:36:44

O to ani tak nejde. Já sem jejich macro na náběr viděl až včera. Ale jak řikám prioritně SFU.

Joul ok večer dorazim na TS.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod Sarger » čtv 29. led 2015 0:37:11

Mne si písal ingame, a hoc som to chcel sprvu prehliadnúť, že si počkáš na nás, tak nemôžem.

Keď vidím tie dátumy ....... ja som sa ťa pýtal 26-teho kam sa ešte hlásiš .. odpovedal si mi, a na druhý deň si podáš prihlášku do exalted ? To myslíš vážne ? A v ten istý deň sme sa ešte aj rozprávali, a nič si mi o tomto nespomenul :)
Prepáč, ale hoc som ti to slubil, po tomto ťa v tejto veci nemôžem podržať, alebo hájiť ten tvoj "dôvod" pretože stráca rentabilitu.

Píšeš že SFU je pre teba priorita, ale vytváraš si zadné vrátka. Takto ti každý povie zbohom, a choď si inam :) kto má skutočný záujem, ten si počká, a bude makať na tom, aby sme oňho mali záujem my sami :)

Za mňa PROTI
hansficker
Příspěvky: 22
Registrován: ned 25. led 2015 20:13:22
Class:: Rogue

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod hansficker » čtv 29. led 2015 1:04:54

Ty si dělás srandu ne Sarger? Psali sme si a já řikal, že chápu, že ten proces přijimání asi potrvá kvůli progresu. Tak sem řikal, že zatim pudu jinam, ale nechci to psát veřejně a že ale nejsem rád, když mi pak někdo píše proč se hlásim jinam. Hlásím se jinam, abych mohl např dosbírat eqip na 359 ilvl a abych nestál na náměsti a nečekal na smilování. To se snad dá pochopit ne?. A ted ted uz sem prosim nic nepiste o jinejch guildach, je to absolutne bezpredmetny. Navic dneska sem mel rozhovor s Joulem a prislo mi, ze ten to celkem chape (pokud ne tak sory). Prece nebudu slackovat 3 mesice na namesti a cekat na prijeti, mezitim snad muzu bejt v jiny guilde.

Preji hezky zbytek večera.
hansficker
Příspěvky: 22
Registrován: ned 25. led 2015 20:13:22
Class:: Rogue

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod hansficker » čtv 29. led 2015 1:17:22

Prosim aby se vyjadril nekdo kdo tu semnou nepovede zabomysi valku. Chci si o tom normalne promluvit. Castecne chapu, ze je blby dat si prihlasku do ctyr guild, ale taky bych rad slysel nejakej padnej argument proc je nekdo proti. Nemam v umyslu Vam skodit. Chci jen do kvalitni guildy s dobrym kolektivem a zazemim, kterou vedou dobry lidi. Umim se za to nalezite odvdecit.
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod Vojel » čtv 29. led 2015 8:03:44

A co když je SFU , tvoje zadní vrátka . Po tom všem co tu čtu jsem zásadně PROTI
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Jerry
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 61
Registrován: ned 21. zář 2014 12:54:23
Class:: Priest
Bydliště: Belzebubs throne

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod Jerry » čtv 29. led 2015 8:53:45

hansficker píše:Castecne chapu, ze je blby dat si prihlasku do ctyr guild

U wot m8?
Ne ale vážně. Pokud máš zájem se někam dostat, je hodně blbé podávat si přihlášku do čtyř guild zároveň. Ty to prostě bereš stylem "kam mně vezmou, tam půjdu" a bude ti jedno, která guilda to bude. Dle svých vlastních slov se jen chceš dostat do kvalitní guildy, ale takových guild máš v hledáčku dle přihlášek víc.
Je pěkné, že chceš "prý" prioritně do SFU, ale když pominu dojem, jaký to dělá na nás, je to i tak nefér vůči těm ostatním guildám.
Za starých časů si pamatuji, že bylo v této guildě přímo vyžadováno, že pokud se sem chceš dostat, tak tvá jediná přihláška bude tady, jinak ztrácela smysl.
Samozřejmě nevím, jak je to teď, ale už tak tvůj styl zanechává velmi neblahý pocit.
Já do přihlášek nemám co kecat, ale za mně máš malé PROTI
hansficker
Příspěvky: 22
Registrován: ned 25. led 2015 20:13:22
Class:: Rogue

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod hansficker » čtv 29. led 2015 10:36:12

Nemam slov, Přečtěte si co jsem psal, tim sem si zazdil jakoukoliv jinou guildu. Pro jistotu Vám to sem přepíšu jinýma slovama.

JINOU GUILDU HLEDÁM Z TOHO DŮVODU, ŽE KVŮLI VAŠEMU PROGRESU TEN PŘIJÍMACÍ PROCES BUDE TRVAT DLOUHO (COŽ UŽ MI TADY PÁR LIDI ŘEKLO, DOKONCE TU PADLY 2MĚSÍCE). TAKŽE BYCH RÁD NESTÁL NA NÁMĚSTÍ 2MĚSÍCE, ALE BYL V JINÝ GUILDĚ, KDE SI TŘEBA DOSBÍRÁM EQIP ABYCH MĚL BEST IN SLOT.

Momentálně mam jiný informace a přihlášku nikam jinam už nemam by the way.
banditos
Příspěvky: 25
Registrován: pon 14. říj 2013 17:27:39
Class:: Druid

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod banditos » čtv 29. led 2015 11:25:54

Nepaci sa mi to ze chces ist na 2mesaice do dakej guildy aby si nabral veci podla mna je to zneuzitie ten guildy a potom ju leavnut a napises sorry SFU uz neprogresuje zacnu chodit aj druhy raid idem tam
likeanerd
Příspěvky: 15
Registrován: stř 21. led 2015 22:25:37
Class:: Priest

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod likeanerd » čtv 29. led 2015 11:36:31

banditos píše:Nepaci sa mi to ze chces ist na 2mesaice do dakej guildy aby si nabral veci podla mna je to zneuzitie ten guildy a potom ju leavnut a napises sorry SFU uz neprogresuje zacnu chodit aj druhy raid idem tam


To není zneužití guildy, ale ten člověk si tam odraiduje XXX hodin na raidech a má právo na ty itemy. jako když byste šli do Mekáče pracovat na 2 měsíce než by se uvolnilo místo v lepším podniku.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod Sarger » čtv 29. led 2015 11:36:59

TAKŽE BYCH RÁD NESTÁL NA NÁMĚSTÍ 2MĚSÍCE, ALE BYL V JINÝ GUILDĚ, KDE SI TŘEBA DOSBÍRÁM EQIP ABYCH MĚL BEST IN SLOT.


Takže do Exalted si si dával prihlášku, aby si sa s kvalitnou guildou dostal medzi časom na raidy, kde by ťa (povoiem to prehnane, ale podstatu snáď pochopíš) nagearovali, a potom od nich sprosto odídeš ?

Práve s Exalted aj RoP mám dobré vzťahy, a viem že by to nestrpeli nikde. Čo na teba vrhá strašne zlé svetlo.

Keď sme si písali, tak si mi trvdil že tú "dočasnú" guildu chceš kôli guild perkom, a nejakému raidu dajme tomu (ano, bez guildy ludi na world raidy moc neberu, to vieme) Tak som ti k tomu prikývol. Ale nečakal som, že bude nasledovať guilda rázu Exalted ... což je kvalitná guilda kde by tento tvoj "plán" zahŕňal spomínané zadné vrátka, a to je práve ten problém, kôli ktorému ťa teraz nechcú ani v jednej spomínanej guilde. Úplne odhliadajúc od tvojho skillu, nech je akýkoľvek.

PS: Štandardný postup po takomto "fiasku" býva ... rename, a pokus číslo 2 :D (Ovšem ak si ťa niekto nehodí do friendov... :D )
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod Sarger » čtv 29. led 2015 11:47:10

4 Nerd
Nechápem, naozaj nedokážem pochopiť, čo ti dáva podnet písať do prihlášok iných hráčov. Pochop, že si pohorel na svojom charaktere, a nie na skille. Si skúsený leader, hráč, atď atď. To ti nikto od nás neupiera. My ťa tu ale nechceme ako človeka ! Fungujeme na iných základoch guildy, ako by si dokázal pochopiť, a vydržať, a z toho hľadiska si pre nás ako človek nevhodný. Nič viac v tom nieje. Už to pochop, a nemiešaj sa prosím do prihlášok iných hráčov. Realizuj sa inde prosím.

Ďakujeme v mene celej guildy.

PS: neodpovedaj, len to príjmi, a ukonči aktívne pôsobenie v prihláškach.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod Joul » čtv 29. led 2015 12:03:34

Dnes se po progresu na poradě dohodneme jak budeme přistupovat ke všem přihláškám v době progresu, a případně i pak ke každé konkrétní... takže tímto ukončuji tyto zbytečné diskuze, o tom kdo si kde dával nedával a proč přihlášku, pokud se v tomto ohledu nebudeme schopni dohodnout sami, budeš přizván na TS kde můžeš vše vysvětlit a být případně konfrontován, těmi které by zajímali okolnosti toho všeho, jakýkoliv další příspěvek z obou stran týkající přihlášek bude okamžitě smazán...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
hansficker
Příspěvky: 22
Registrován: ned 25. led 2015 20:13:22
Class:: Rogue

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod hansficker » čtv 29. led 2015 17:24:56

Čau, sorry Joule, ale chci se jen naposledy vyjádřit.

Teď je mi jasný, že sem si to ostaníma přihláškama a hlavně tou do exalted posral. Ale všechny přihlášky ať už in-game nebo tu do exalted sem zrušil, tak mi dejte šanci :D. Opravdu bych se velice rád stal členem Vaší guildy. Přeju hodně štěstí při progresu.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod Crafty » čtv 29. led 2015 23:22:38

Dle informaci jsi domluveny s VOJELEM na sobotni test raidu, na zaklade vysledku ktere tam predvedes te posuneme/neposuneme na pohovor
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod Joul » čtv 29. led 2015 23:25:06

doraž 31.1.2015 v 17:00 na test raid hlaš se na nick Vojelpadlo
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod Pronet » sob 31. led 2015 20:17:45

U mě Faily na bossech, výmluvy, DMG low. Za mě PROTI
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod Toodyo » ned 01. úno 2015 7:52:44

Jak to vidis ty Hanapana ?
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod Joul » ned 01. úno 2015 10:12:32

kromě Hany by mě zajímal taky názor Vojela jako leadra
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
hansficker
Příspěvky: 22
Registrován: ned 25. led 2015 20:13:22
Class:: Rogue

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod hansficker » ned 01. úno 2015 19:46:25

Nebyl sem se svym výkonem moc spokojenej. Nevim čim to je, ale kleslo mi DPSko celkově. Neopravovali něco na rogunach?

Ty faily na bosech a low dps jak rikal Pronet: Fail byl na Halfusovi to priznavam - zvykam si na novy UI mel sem to spatne nastaveny a poradne sem nevidel kde stojim. Fail na Maloriakovi (kickovani) - opet to svedu na novy UI - byl sem na neco zvyklej a ted sem to menil. Ale treba Arcanotrona sem kickoval dobře.
Na ostatních bossech sem neposral nic.

Neberte to jako výmluvy, jsou to moje chyby. Měl sem si na test raid nechat starý UI - podcenil sem to. Co se DPS týče, myslim si, že výraz LOW dps je trochu přehnanej. Neřikám že sem točil nějaký bomby, ale nemam zrovna super eqip (nemam set bonus např.), K tomu sem nějak špatně udělal reforge a měl sem cca 0,3% miss, možná méně. Opět moje chyba a už sem to předělal.

Nicméně na Chogalovi sem měl přez 20k DPS tušim. Na Valioně sem neměl stát na tankovi okej, ale my sme to takhle ve starý guildě chodili (nemyslim tim Ordo). Tam mejch 15k DPS bylo fakt otřesný číslo. Na Magmawovi sem nemohl targetnout jeho hlavu a nedal sem mu skoro žádnej dmg ve fázi - pro příště poučení připravit si MACRO: /tar Expo například. Pokud někdo máte screeny DMG metru z toho raidu, tak prosím ukažte třeba Valionu, Chogala a Nefa. To sou takový různý typy bossů

Každopádně sme domluvený s Vojelem na dalši raid. Určitě sem mohl podat lepší výkon a na tom příště zapracuju :)
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod Vojel » pon 09. úno 2015 0:26:24

Za tento Raid, bylo vidět obrovské zlepšení za mě PRO na pohovor
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
ClenOrda
Příspěvky: 1
Registrován: pon 26. led 2015 14:46:52
Class:: Druid

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod ClenOrda » úte 10. úno 2015 16:12:26

Ahoj, rád bych Vám dal malé info o tomto hráči.

U nás začal jako cement, se kterým šel asi 2 raidy a potom ho (bez jakéhokoli upozornění vedení guildy) změnil na retri palu. S tím taktéž byl asi 2 raidy (jestli vůbec) a následně (opět bez varování) změnil class na rogunu. Za cementa sice čísla točil, ale faily na taktikách byly docela časté, za paladina jsem ho osobně v raidu ani neviděl a s rogunou (ještě když byl u nás) to moc neuměl.

Jak můžete teď vidět, podával jsi k Vám přihlášku za assa, nyní podle armory má assa pvp a subtlety pve (pokud to je dohodnutá změna, tak ok, ale dle Vašeho náboru "assasination a combat" pochybuju). Asi si bude sbírat gear ještě dlouho, než si uvědomí, co vlastně chce hrát. Navíc u všech pve speců měl zatím (a co tak koukám, tak doposud má) chyby v talentech/glyphech → veliké ego tohoto hráče (hned tvrdí, že by byl CL rogun u jedné z nějvětších guild na alianci :D ) je taky kamenem úrazu. U nás to byl problémový hráč, který jednal jen ve svém vlastním zájmu a který měl nulový zájem o guildu jako takovou.

Hezký den ;)

PS: Berte tento komentář čistě jako informativní sdělení, rozhodně Vám nepíšu, ať ho hned zavrhujete. Třeba se změní k lepšímu.
hansficker
Příspěvky: 22
Registrován: ned 25. led 2015 20:13:22
Class:: Rogue

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod hansficker » stř 11. úno 2015 14:57:42

Ahoj člene Orda.

1. Tohle už sme řešili. Na rogunu sem z paladina měnil po domluvě z Tacpadem (ptal sem se co guilda potrebuje - rekl ze roguna za coz sem rad :D)

2. Hlasil sem se jako assa a na raidech chodim jako assa. Ze si zmenim talenty na RHC to je moje vec. Navíc je důležitý podle mě, vyzkoušet si všechny specy, protože na některý encountery je lepší sub na některý assa na některý combat.

3. Jaky chyby v talentech. Jaky faily v taktikach :D

4. Je mi jedno jestli budu CL. Byl tu dotaz co můžu guildě přinést - tak sem řekl, že nemají CL rogun a já bych ho klidně dělal.

5. Je mi líto, že más nudnej život :D

6. Co tě vede k tomu, že tu takhle vystupuješ proti mě a že to děláš anonymně?

Předem díky za odpoved a rad bych, abys tohle bral jenom jako informační záležitost o tom, že tu valís trashtalk.

peace
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod Crafty » čtv 12. úno 2015 20:40:23

Prijd v 17:00 na test raid v sobotu (nic vojel)
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
hansficker
Příspěvky: 22
Registrován: ned 25. led 2015 20:13:22
Class:: Rogue

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod hansficker » sob 14. úno 2015 17:05:13

Změna pohlaví + nicku na Hansfiker
Uživatelský avatar
rokkazz
Příspěvky: 319
Registrován: sob 12. dub 2014 19:01:46
Class:: Shaman

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod rokkazz » ned 15. úno 2015 9:29:02

Vcera si podal pekny vykon zda sa mi ze sa zlepsujes a preto mas odomna ZA
Obrázek

Spoiler:

keď sedím doma, Rokkazzko má malé R-ko, no keď vyjdem von, vedia, že Maroško má veľké M-ko, obrana pred svetom, snáď to chápeš, Ferko
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod Bimmer » ned 15. úno 2015 12:17:29

Cítim z teba snahu a odhodlanie, pracovať sa s tebou očividne dá, i keď niekedy máš veľa kecov a výhovoriek. Napriek všetkým okolnostiam, ktoré sa mi s tebou spájajú (hlavne tá minulosť v OS ktorú už riešiť nebudeme...) by som ti dal šancu. Predsalen nie si až tak marný ale na cl rogun to rozhodne nieje a asi ani nebude. Ale aj tak by som si na teba posvietil :D
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
hansficker
Příspěvky: 22
Registrován: ned 25. led 2015 20:13:22
Class:: Rogue

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod hansficker » pát 20. úno 2015 12:06:44

Přeju pěkné dopoledne. Rád bych tu viděl nějaké vyjádření k tomu kdy bude pohovor. Chápu, že máte progress fázi, ale asi ste uplně zapoměli na mojí přihlášku. Na posledním raidu sem podal pro mě dobrý výkon, ale jak řiká taylor swift - haters gonna hate ;) .
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod Joul » pát 20. úno 2015 16:56:31

namísto porady byl včera progres dohodneme termin nejpozdeji v neděli
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: HANAPANA - Rogue

Příspěvekod Crafty » pon 23. úno 2015 8:38:07

Odchyt si me na nasem TS a domluvime se jak dal.
Popripade mi dej do PM/mailu tvuj mobil a ja te prozvonim az budu na TS
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: HANSFIKER - Rogue

Příspěvekod mellysko » čtv 05. bře 2015 21:07:05

Si si vědom toho že si dnes vynechal raid na který si slíbil že dojdeš !?
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
hansficker
Příspěvky: 22
Registrován: ned 25. led 2015 20:13:22
Class:: Rogue

Re: HANSFIKER - Rogue

Příspěvekod hansficker » ned 08. bře 2015 17:02:44

Čau, jo jsem si vědom. Bohužel sem nemohl dojít - mám problémy s počítačem, nebyl sem vubec ve wowku už asi 10dní, ale tenhle čtvrtek (jestli to teda bude ve čtvrtek) už by to mělo bejt ok.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: HANSFIKER - Rogue

Příspěvekod Pronet » ned 08. bře 2015 17:55:18

Pokud se ti to opět stane. Tak nás informuj. Hádám že máš "smártfoun" a i kdyby ně, tak jsi určitě schopný nás informovat o nepřítomnosti nebo ne?
hansficker
Příspěvky: 22
Registrován: ned 25. led 2015 20:13:22
Class:: Rogue

Re: HANSFIKER - Rogue

Příspěvekod hansficker » úte 10. bře 2015 22:23:24

Zdravim, Smartphone bych ani neřek mam nejlevnejsi samsung tudiz spis dumbphone a navic bez mobilniho internetu. Určitě to příště udělám tak, abych dal vědět dopředu.
hansficker
Příspěvky: 22
Registrován: ned 25. led 2015 20:13:22
Class:: Rogue

Re: HANSFIKER - Rogue

Příspěvekod hansficker » čtv 12. bře 2015 17:42:22

Zdravim, dneska bohužel nebudu schopen. Pořád čekám na novou grafiku ted sem byl na poste este neprisla takze se neucastnim raidu.
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: HANSFIKER - Rogue

Příspěvekod mellysko » čtv 12. bře 2015 17:49:04

Je moc pěkné to napsat 18minut před raidem to ti přijde jako plnohodnotná omluvenka ?
Neklamal si mě ještě víc mě to utvrdilo v tom že tě u nás nechci
Naposledy upravil(a) mellysko dne čtv 12. bře 2015 20:38:04, celkem upraveno 1 x.
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: HANSFIKER - Rogue

Příspěvekod Pronet » čtv 12. bře 2015 19:01:53

Ja se ho nechci zastavat. Ale ja jsem jednou cekal na bryle dyl nez bylo zdravo. Takze pokud to posta zase nekde zdrzuje tak s tim nic neudela. Jestli je dneska 3.den a na postu to nedoslo a sazel na tom tak co ma chudak delat. Ale pokud je to jen vynluva se ulit z raidu. Tak to my asi nezjistiMe. Ale pristi tyden bych ti dal ultimatum dojdes ok nedojdes, UZAVRENO
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: HANSFIKER - Rogue

Příspěvekod Sarger » čtv 12. bře 2015 23:53:35

ultimátum mal už teraz .... ja nechápem čo to tu ešte robí. Ak je pravda to, čo som počul od bimmera že povedal na pohovore, tak to malo byť v tu ranu zamietnuté, a zahrabané pod zem. otvorene si povedal že nehodláš dodržať princíp guildy, a zradil by si náš pre svoje vlastné dobro. takéhoto človeka tu rozhodne nechcem ani vidieť.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: HANSFIKER - Rogue

Příspěvekod Joul » pát 13. bře 2015 7:54:16

0/2 = 0% docházka důvody nejsou důležité, od raiderů se očekává 90% a těch 10 % je rezervováno na úmrtí v rodině, počkám do neděle na primár kde budě více lidí, ale za mě bych to tu uzavřel... možná se ti sešli nepříznivé okolnosti, ale to může tvrdit kadžý a ty jsi si zatím důveru ničím nezasloužil...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: HANSFIKER - Rogue

Příspěvekod Crafty » pát 13. bře 2015 14:54:30

Uz ses nemel dostat na pohov. Ale vyargumentovali jsem ti na porade sanci se obhajit na ts. Kde to nebylo nic moc. Potom dalsi sance na ts si zanama nebyl. Nedal jsi vedet potom si neprisel na rId a hned v zapeti na dalsi.

Neprijaty. Neni o cem

Dostal jsi uz vic sanci nez je zdravo
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
hansficker
Příspěvky: 22
Registrován: ned 25. led 2015 20:13:22
Class:: Rogue

Re: HANSFIKER - Rogue

Příspěvekod hansficker » ned 15. bře 2015 20:58:34

Mělo mi to přijít nepřišlo - můj plán byl vyzvednout - nasadit - raid. Uz me nebavi tohleto dohadování a jak mi pořád nevěříte nebo zpochybňujete cokoliv řeknu. Na tohle se Vám můžu vysrat :D. Omlouvám se za čas strávenej s mojim pohovorem. Je mi líto lidí, co se mě snažili co nejvíc pošpinit a ted si tak rikam ze nevim jestli budu hrat wowko este za pet let coz vy asi vite jak sem vas tak poslouchal.

PS: Klidne tu prihlasku uplne smazte uz a kdyby chtel nekdo moji rogunu tak Vam ji za peknej pocet hvezd prodam. Pod timhle jmenem uz rozhodne hrat nebudu :D
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: HANSFIKER - Rogue

Příspěvekod Sarger » pon 16. bře 2015 0:31:20

No, bol si len obeťou svojej minulosti, ktorá ťa dohnala ako hanapana, a viezla sa s tebou aj ako hansficker... takže teraz podstúpiš ďalší rename, aby si mal znovu "čistý štít" ??? aspoň už vieš, prečo ťa to tak prenasleduje, a prečo som ti úplne na začiatku písal, že prijímací proces môže trvať aj 1-2 mesiace. Presne kôli takýmto prípadom ... špina sa dovalila, a bola opodstatnená, a tým pádom prihláška splnila svoj účel .... Dovidenia v budúcnosti ... určite sa stretneme, len o tom asi ani jeden nebudeme vediet ;)
hansficker
Příspěvky: 22
Registrován: ned 25. led 2015 20:13:22
Class:: Rogue

Re: HANSFIKER - Rogue

Příspěvekod hansficker » pon 16. bře 2015 4:17:21

Nemam v planu rename ale jinou postavu :D

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů