Segnal - Hunter[PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Segnal
Příspěvky: 129
Registrován: sob 21. úno 2015 19:02:46
Class:: Hunter

Segnal - Hunter[PRIJATY]

Příspěvekod Segnal » sob 21. úno 2015 19:57:45

Dobrý večer, dovolte abych zde prezentoval svou přihlášku:

Nick: Segnal
Class: Hunter
Spec: Survival PvE / BM PvP
Věk: 22
Ilvl: 348 - 0 pvp itemů
Armory: Zde
FPS: Stabilních 60

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?

K WoWku jsem se dostal kdysi dávno, ještě když frčely různé pc herny kde jsem wowko poprvé viděl. Bylo to zhruba 4 měsíce po spuštění v roce 2004. Zhruba půl roku jsme s kamarádem našli free server, nečekaně velmi nefuknční, ale to nám nevadilo. 255 lvl a zabíjeli jsme Molten Core (:

Na střední jsem poprvé hrál retail, bylo to zhruba rok před vydáním WotLKu, pořád s tím stejným kamarádem a propadli jsme pvp. K pve jsem se poprvé více dostal (rozumějte raidy) až na WotLKu. Kde jsem začal chodit naxx a následující raidy. Pak ale došly finance z brigád a museli jsme hledat alternativu. Našli jsme Anthorii, tam zrovna nahazovali WotLK. A tam moje wow toulky dočasně zkončily. Když jsem se po nějaké době dověděl o Twinu, tak jsem ho šel vyzkoušet a následně tam zakotvil. Na Twinu jsem si prošel prakticky celý naxx tehdy ještě před rozdělením serveru v Horde guildě AD Infinitum. Po rozdělení jsem se s pár lidma vydal k novému začátku s pár lidmi z ADI na Phobos, kde jsem nakonec skončil v Černé Ruce, kde jsem členem dodnes. Mezitím co jsem od zhruba EoE aktivně hrál v Černé Ruce, jsem raidoval i na retailu, kde jsem odprogresoval MoP raidy. V současné době jsem semi-aktivní i na WoDku, ale pouze sekundárně - garrison, LFR, dungy, nějaké to pvp atp. Nemůžu si časově dovolit raidovat 5x+ týdně.

Váš raid time?

Váš raid time mi vyhovuje, jak primární, tak sekundární grupa.

Definujte svůj PvE skill:

Od WotLKu mainuju huntera, jak na Twinu, tak na ofi. Za ty roky už mám určité zkušenosti a dokážu hrát huntera tak, jak se správně má - adaptivně. S gearem co mám se snažím maximalizovat dmg output a řekl bych, že s tím co mám to už ani víc nejde (:

Vypište svůj progress na Twinstaru:

WotLK
UD10 Full clear
UD25 Full až na YS+0
ToGC10 a 25 Insanity
ICC10 a 25 Kingslayer

Cata
BoT 4/4N
BWD 6/6N
Tot4W 0/2

Z retailu mám dále Firelandy a Dragon Soul. Z MoPu ToT a SoO. Na WoD zatím nic.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:

Používám Qulight UI + BigWigs, Recount a Prat.

Obrázek

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:

Hlavně znalosti vlastní, mnou ověřené. Dále ofi fóra, elitistjerks, huntsman lodge apod.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:

AD Infinitum - pauza od WoW.
Černá Ruka - rozpad.

Jak jste se dozvěděli o SFU?

O Vaší guildě mám povědomí už dlouho. Hlavně na WotLK jsem rád sledoval Vaše úspěchy a pěkně natočená videa.

Proč chcete jít právě do SFU?

Jste guilda, která vyhovuje jak mým parametrům tak mým možnostem. Většina mých známých odešla do Exalted, kde už to je narváno k prasknutí. A jinde většinou aktivní huntery mají.

Koho znáte v SFU?

Zatím nikoho (:

Co nám můžete nabídnout?

Kolektiv - Jsem hodně společenský člověk, co při hře často vysedává na mumble a potřebuje verbální kontakt.
Loajalita - Nejsem přelétavec, kde vlezu se usadím dlouhodobě.
Skill - Rád Vám ho předvedu.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?

Headset vlastním a TS taky.

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)

Carna - Prot Warrior 83 lvl
Segnalus - Combat rogue 66 lvl

Na alty moc nejsem (:

Něco o mě:

Jmenuji se Jiří. Jsem rozený kysučan, ale český odvlečenec (díky nějakému hloupému sňatku, kvůli kterého jsem vlastně vznikl). Je mi 22 a už několik let pracuji ve firmě Asus na reklamačním oddělení jako technik. Když se pro něco nadchnu, tak v tom nemám konkurenci. Jsem velmi společenský člověk a rád si v dobrém kolektivu vypiju, a někdy si vypiju i za ostatní (: Mám rád brusle, jezdím aktivně 4x týdně několika kilometrové trasy. Mám rád pivo, dobré jídlo a veliké i komorní akce.

Toť ode mě asi vše. Těším se na Vaše příspěvky.
“My dinner is still in the woods.”
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Segnal - Hunter

Příspěvekod mellysko » ned 22. úno 2015 8:49:02

úúú našemu nejlepšímu kamarádovi kratzovi se rozpadla guilda :D #nooffense
Jinak hunter slušný někde jsem tě už viděl in-game sice ještě modrásek ale v době kdy pomalu už dissujeme věci z hc nabrat gear není problém
Segnal píše:Kolektiv - Jsem hodně společenský člověk, co při hře často vysedává na mumble a potřebuje verbální kontakt.
Loajalita - Nejsem přelétavec, kde vlezu se usadím dlouhodobě.
Skill - Rád Vám ho předvedu.

PRO na test raid a pohovor
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Segnal - Hunter

Příspěvekod Toodyo » ned 22. úno 2015 9:37:39

Trosku vystelujeme praedatorovy posty :D

Praedator píše:trochu okolo huntra:
1. Zoraď mi pls tieto staty, ako sa najviac oplatia na huntra: Expertise, Haste, Crit, Mastery, Agility, Strength, Hit (vypíš aj capy tam kde treba)
2. Na čo všetko sa dá hunter použiť v raide okrem dps? Kľudne môžeš uviesť príklad na jednotlivých bossoch...
3. Aký je najvhodnejší pet do raidu? A prečo?


a jeden bod ode mne
4. Myslis si ze mas univerzalni talenty ? pouzitelny na vsechny bose ? (ano/ne why?)
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Segnal
Příspěvky: 129
Registrován: sob 21. úno 2015 19:02:46
Class:: Hunter

Re: Segnal - Hunter

Příspěvekod Segnal » ned 22. úno 2015 9:56:12

Toodyo píše:Trosku vystelujeme praedatorovy posty :D

Praedator píše:trochu okolo huntra:
1. Zoraď mi pls tieto staty, ako sa najviac oplatia na huntra: Expertise, Haste, Crit, Mastery, Agility, Strength, Hit (vypíš aj capy tam kde treba)
2. Na čo všetko sa dá hunter použiť v raide okrem dps? Kľudne môžeš uviesť príklad na jednotlivých bossoch...
3. Aký je najvhodnejší pet do raidu? A prečo?


a jeden bod ode mne
4. Myslis si ze mas univerzalni talenty ? pouzitelny na vsechny bose ? (ano/ne why?)


1. Hit cap > Agi > Haste (Soft cap 757 / 20%) > Crit > Mastery > Haste hard cap 1794 / 29.17%
2. Kiting addů, nástřel bossů a dalších bossů v průběhu encounteru na sekundárního tanka, rooting a burst addů.
3. Podle buffu / debuffu, který raidu chybí.

4. Co se survu týče, ano myslím. Většina hunterů na twinu jedou Point of no Escape místo Entrapmentu pro maximalizaci dmge. Ale Entrapment se hodí daleko víc v encounterech s addy, které je lepší pořádně zacontrolovat, než si přidat 6% critu. Ono je pěkných 6% critu když ty addky zabijou několik lidí v raidu, to ten crit pak dožene určitě (:

Příklady:

BWD - Magmaw, Omnitron Defense System, Maloriak a Nefarian.
BoT - Halfus Wyrmbreaker, Cho'gall a Sinestra.

To je pouze má osobní preference, ve 25tkovém raidu určitě budou hunteři aspoň 2, takže není problém aby jeden měl Entrampent a druhý Point of No Escape.
“My dinner is still in the woods.”
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Segnal - Hunter

Příspěvekod Praedator » ned 22. úno 2015 11:10:41

Vidím, že Toodyo mi ušetril robotu ( like :D ), každopádne písali sme si ingame, čítal som si prihlášku, všetko vyzerá ok, čo som si všimol, bola "pauza od WoW"... ako často mávaš takéto pauzy? A máme očakávať, že ak by si bol v guilde, tak že si nejakú pauzu spravíš.. napr po mesiaci/ dvoch mesiacoch/ pol roku?
Inak čo sa týka gearu, je trošku slabší, ale ako povedal Mellys, gear je dnes otázkou pár ID, takže v tom by som problém nevidel :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Segnal
Příspěvky: 129
Registrován: sob 21. úno 2015 19:02:46
Class:: Hunter

Re: Segnal - Hunter

Příspěvekod Segnal » ned 22. úno 2015 11:15:48

Pauzoval jsem hlavně z důvodů nerovnoměrně rozložených šichet. Od nového roku dělám na novém oddělení, kde dělám pouze ranní směny. Takže pokud mi do toho nevleze práce, neměl by s aktivitou být problém.
Ovšem nevylučuji, že si nějakou tu pauzu ještě v budoucnu nedopřeju, jsem přece jen člověk a občas potřebuju odpočinek (:
“My dinner is still in the woods.”
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Segnal - Hunter

Příspěvekod Praedator » ned 22. úno 2015 11:41:07

Okej, každopádne by som ťa poslal na test raid, nech vidíme, čo v tebe je... ale máme momentálne guildu ešte stále v progress stave a teda sekundárny raid sa ešte stále oficiálne nechodí, ale už sa zvyknú skladať alt raidy, avšak tie nemá v réžii vedenie, nie je to oficiálny raid, takže sa s nimi treba dohodnúť či by pre teba mali miesto... takže ti dám vedieť, kedy by sa uskutočnil test raid :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Segnal
Příspěvky: 129
Registrován: sob 21. úno 2015 19:02:46
Class:: Hunter

Re: Segnal - Hunter

Příspěvekod Segnal » ned 22. úno 2015 11:56:40

Ok, budu čekat na info (:
“My dinner is still in the woods.”
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Segnal - Hunter

Příspěvekod Pronet » ned 22. úno 2015 12:40:23

Pekna prihlaska.
PRO
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Segnal - Hunter

Příspěvekod Praedator » úte 24. úno 2015 22:33:16

Okej, takže máme už termín, štvrtok 05.03. o 18:00, nahlás sa na nick Dropluk
Obrázek
Uživatelský avatar
Segnal
Příspěvky: 129
Registrován: sob 21. úno 2015 19:02:46
Class:: Hunter

Re: Segnal - Hunter

Příspěvekod Segnal » stř 25. úno 2015 14:35:48

Jawohl, mein kommandant.
“My dinner is still in the woods.”
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Segnal - Hunter

Příspěvekod mellysko » čtv 05. bře 2015 21:10:30

Dmg velice slušný i když je to "pogearoganý" hunt :D faily jsem neviděl jestli si někdo něčeho všimnul já jsem spokojený ;)
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Segnal - Hunter

Příspěvekod Praedator » pát 06. bře 2015 13:57:43

Veľmi pekný výkon, dmg na tvoj gear slušný, neraz ti nestíhali ani lepšie equipnutí huntri, failov som si ja osobne nevšimol.. zomrel si tuším len na Maloriakovi na to, že ti zdmgovali flash freez skôr ako ťa healeri dohealovali a teda neviem či si ten flash freez dostal len random, alebo kvôli rozostupom..

každopádne ťa posúvam na pohovor, ktorého dátum ti ešte upresním sem do prihlášky (nakoľko je vás, testerov, veľa, musíme si vás nejako rozdeliť).. v prípade, že by si sa nedostal na pohovor v priebehu budúceho týždňa, tak opäť rátaj s raidom vo štvrtok tak ako tento týždeň (rovnaký čas aj RL) ;)

EDIT: ale máš odomňa - za to, že si sa spolu s ostatnými rangedmi nechal predmgovať od DK-čka na Atramedesovi :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Segnal
Příspěvky: 129
Registrován: sob 21. úno 2015 19:02:46
Class:: Hunter

Re: Segnal - Hunter[TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Segnal » pát 06. bře 2015 15:09:33

V té kostce jsem si na Maloriakovi pomohl i sám petem, takže jsem své smrti trochu napomohl (:

Jinak ten DK tam prskal ty Death Coily jako šílený, tak co :D Ale jo, stydím se (:
“My dinner is still in the woods.”
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Segnal - Hunter[TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod BeeWay » pát 06. bře 2015 16:59:14

dovolím si nesouhlasit :-D to Dk stálo s ostaními meleečky mimo range tak jak bylo nařízeno od RL

ale to je nepodstatné
Obrázek
Uživatelský avatar
Segnal
Příspěvky: 129
Registrován: sob 21. úno 2015 19:02:46
Class:: Hunter

Re: Segnal - Hunter[TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Segnal » pát 06. bře 2015 17:26:07

Logs or didn't happen :D
“My dinner is still in the woods.”
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Segnal - Hunter[TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Praedator » úte 10. bře 2015 17:12:47

Pohovor v stredu 11.3. o 18:30
Obrázek

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů