Beeway - Unholy DK [PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Beeway - Unholy DK [PRIJATY]

Příspěvekod BeeWay » sob 28. úno 2015 15:17:46

Nick: Beeway
Class / Spec: Death Knight / Unholy
Profese: Blacksmithing-má větší value oproti JWC, Engeneering-minutový cd na zvžšený strength, výborně se odpaluje společně s outbreakem.
Věk: 19
Itemlevel: 359 full PVE / 364 full PVP
Armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Beeway
FPS: Chodil jsem Zatim jen 10many, kde jsem měl 60 FPS bez problému, 25man si hodlám otestovat 5.3.2015 na raidu s vámi, ale BH 25 jsem dával bez problému a věřím, že ani ve zbývajících raidech to nebude žádná katastrofa.

WoW historie: WoW hraji už více jak 7 let z toho hraji cca 4 roky na serveru Twinstar, kde jsem začal hrát koncem Ulduar sezóny, po celou tuto dobu se věnuji hlavně svému Dkčku a mám s ním bohaté zkušenosti. Achiev hunter je moje druhé jméno a jsem na to hrdý.
Raidtime: Prakticky mohu každý den od 19:00, ale v týdnu jsem na internátu, takže ne vždy jsem k dispozici, ale převážně ano.

PVE Skill: Rozhodně se napovažuji za dokonalého hráče, který všechno ví a všechno zná. Jak jsem uvedl výše, DK hraji prakticky celou dobu co hraji WoW, takže si doufám říct, že svojí classe dost rozumím, ale nebráním se diskuzím a rád se přiučím či všelijakým jiným novinkám a testování jiných sestav gearu než je uvedeno v BIS equipech apod. Co se taktik týče, tak si nové bosse musím spíše ozkoušet v praxi, ale učím se celkem rychle.

Progress: Všechny dsotupné raidy z WOTLK mám zabité a odchozené více než mnohokrát, co se týče CATACLYSM raidů, tak ty jsem s výjimkou Baradin Hold byl zatím jen na obtížnosti 10man a na hC mám zabitého pouze Halfuse a Chimaerona.

Screen UI: http://tinypic.com/r/2zp6x03/8 a http://tinypic.com/r/s26r7p/8

Addony: Na sledování run používám addon Acherus. Na sledování DoT na targetu užívám CLC DK. Procy trinketů, stacky na petovy apod. na toto využívám Power Auras. K sledování Cooldownů a DoT na ostatních targetech (viz druhý green) používám Forte Xorcist. Část bary vidim pomocí addonu Ecasting Bar. Pokavaď by se vám zdály některé věci/texty přiliš veliké, tak to zdůvodňuji tim, že mám jisté zrakové problémy a jednoduše řečeno to potřebuji mít větší. Dále jako doplněk pro zlepšení kvality hry užívám program GameBooster. Pokud by bylo potřeba vysvětlit ještě nějaké addony, tak rád doplním.

Zdroje informací o své class: Na WOTLK jsem byl víceméně samouk a na CATACLYSM nejvíce čerpám z http://mbxtreme.com/ , s tímto týpkem si i kolikrát píšu ohledně DK a myslím si, že je to asi nejlepší zdroj informací, který mám, samozřejmně si sem tam prolétnu i nějaké random guidy na Youtube apod.

Guildy:
AoE: Na Twinstaru (Phobos) jsem začal v guildě Ancestors of Elune, důvod odchodu z guildy byl rozpad.
BKT: Má cesta pokračovala v guildě Bratrstvo kočičí tlapky, která se po roce začala taktéž poněkud rozpadat a tak jsem se domluvil na přechodu do bratrské guildy Frozen Heroes.
FH: Zde jsem se dostal až na post officeera, ale pak přišla střední škola a internát bez kvalitního internetu a tak jsem byl raidovně neaktivní což GuM nepřekouslo a dost jsme se hádali, až jsem to nevydržel a podal si přihlášku do Endless Agony, což tehdy na WOTLK byla moje vysněná guilda číslo jedna, kde jsem byl samozřejmně odmítnut, ale příteli mi byla doporučená guilda Mizerové
Mizerové: Mizerové mě přijali pod svá křídla a s lidmi jsem zde velice dobře vycházel a bylo mi zde dobře a i zde jsem to dopracoval až na post officeera, ovšem na to se mne neptáte, ptáte se na důvod odchodu. Předtím bych rád podotknul, že nejsem hráč, který hraje na co největší itemlevel a něco s tim dokazuju, o tom že takový nejsem svědčí fakt, že ve třech z těchto čtyř guild jsem strávil více než rok a zažil si s nimi kopy srandy, ale taktéž i polorozpady a ty horší časy, jediné na čem si trošku honím své virtuální ego je DPS, ale ne že bych to nijak hrotil. Nu začátkem CATACLYSM většina starých hráčů přestala hrát a ze starého dobrého kolektivu už je tu tak málo lidí, že bych je dokázal spočítat na prstech mých rukou. Dobrala se spousta nových lidí a progress byl na velmi dobré úrovni, ale s většinou nových lidí jsem si dost nesedl a dáváme si to dost najevo (hlavně poslední dobou), hold to tu začínám nedávat na nervy a guilda na tom není ani moc dobře co se progressu týče, ale to je věc která pro mne není podstatná, stručně řečeno důvod odchodu jsou převážně troufám si říct dost veliké osobní problémy s některými členy guildy se kterými se doslova nesnášim. Z toho plyne, že mám velkou trpělivost a vydržím hodně, ale jakmile se naštvu tak to stojí za to, jistě víte co tim myslím. Ke spočítání lidí, kvůli kterým bych byl ochoten zde zůstat by mi stačily pouhé dva prsty a to je podle mne dost málo a mé nervy nejsou nekonečné. Zkrátka si mylsim, že už je nutné abych s tímto začal něco dělat, pokusim se dohodnout s naší bývalou GuM, což je jedna z těch dvou osob, že bych zde zůstal například s alty a vypomáhal nadále jako Officem, ale to už je záležitost naší guildy a je to čistě jejich rozhodnutí.

Jak jsem se dozvěděl o SFU: O SFU jsem maximálně věděl, že to byla asi nejlepší guilda na Deimose a to bylo vše co jsem o vás věděl až do doby než mě k vám začal lákat můj kamarád Bimmer, který byl v podobné situaci jako jsem teď já a je zde nadmíru spokojen.
Proč chci k SFU: Jak jsem psal, velmi kladné hodnocení od Bimmera plus další fakt, že když jsem byl kdekoliv s členy vaší guildy, tak v 99% případů naprosto pohodoví týpci a nechovali se jako *arogantní hovada*.
Koho znám v SFU: Bimmer a trošku přes whispy Bohus, Vojelpadlo, ale už je to hodně dlouho asi si mne nebude pamatovat.
Co mohu nabídnout: Trpělivost, ochotu progressovat a průměrně slušné DPS (jsem dost sebekritický).

TeamSpeak: Mikrofon mám a programy mám TS, Mumble, Raidcall.

Alti: Sinipy-rogue-combat-358 itemlevel-raid si s ní semtam zajdu, ale nijak to tu nehrostim.

O mě: (tohle nebude zrovna pozitivní pohled na věc) Jsem nechutně sebekritický pesimista, jak jsem psal tak mám zrakové problémy, ale myslim si že mě to nijak extrémně neomezuje co se taktik apod. týče. Za poslední půlrok mám dost *poničenou* psychiku jelikož jsem si zažil snad nikdynekončící sérii velice nepříjemných záležitostí o kterých se tu ale nechci rozepisovat pokud to není nijak nutné. No a jsem ze západních Čech. To je asi vše co bych asi pověděl, na případné doplňky se mne klidně můžete zeptat tu či ogame.
S Pozdravem BeeWay…
Naposledy upravil(a) BeeWay dne pát 06. bře 2015 21:49:08, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Beeway - Unholy DK

Příspěvekod Azzinoth » sob 28. úno 2015 16:22:27

ja uz len zato ze si DK by som ti dal ZA -.- mame akurat božku :d
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Beeway - Unholy DK

Příspěvekod Bohus » sob 28. úno 2015 16:39:30

Beeway ma kontaktoval ešte pred podaním prhlášky, čo je veľke +. Čo sa týka basic otázok, tak z toho čo sme si písali som sa dozvedel potrebné informácie. Akurát otázka k tomu UI. Je vidieť, že všetko potrebné ohľadom svojej postavy a raidu máš, akurát by som povedal, že je dosť problém si všímať plošky na zemi, poprípade frozen orby, ktoré môžu priletieť zo zadu, pretože cez tie všetky addony okolo seba to veľmi prehladne teda nieje. Nemáš s tým problém? Videl som ho aj v BH25, kde z burstu vytočil pekne, ale zomrel na ohne, aj keď tomu by som veľký dôraz neprikladal, pretože som sám videl ako sa nemenovaní healeri skryli do rohu a overhealovali iba seba. (World brain) Test raid bol dohodnutý už pred podaním prihlášky, takže uvidíme ako Ti to pôjde. A ohľadom tých postáv mimo guildy máme určité pravidlá, to ale budeme riešiť až keď sa dostaneš na pohovor.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Beeway - Unholy DK

Příspěvekod Pronet » sob 28. úno 2015 16:54:03

Přihláška pěkná. Jen pro mě to UI je strašně nepřehledné, všechno šílené obrovské. Asi máš malý monitor... Ale tak to je každého věc, jak dokáže hrát se svým UI. Jen doufám, že si všímáš všech věcí co blikají na zemi, které říkají nestůj ve mě a dalších takovýchto podobných vizuálních efektů. Za mě máš PRO. GL
Uživatelský avatar
Gorthawer
Příspěvky: 78
Registrován: úte 27. led 2015 22:01:38
Class:: Death Knight

Re: Beeway - Unholy DK

Příspěvekod Gorthawer » sob 28. úno 2015 16:55:52

(za to EA buď rád, to nestojí ani za řeč co jsou to za lidi tam..)
Tuin dostal GuM? oh boy..
pozdravuj mojí tchýni Yennie
o zhoršující se úrovni hráčů jsem *trošku* slyšel, je i není to škoda - jak se to veme, ale náběh na ten úpadek tam byl už HODNĚ dávno, to jsi tam ještě ani nebyl ty (ale to je vedlejší)
o tobě jsem každopádně nic proti ani nezaslechl, ale je pravda že dostat se mezi oficíry nebyl v Mizerech nikdy problém.. vydržet už bylo horší - což je dle mě pro tebe +
další + vidím že jseš taky ze Západu
a o http://mbxtreme.com/ ani nemluvím, to je u mě super velké +
takže máš moje malé nevýznamné PRO
Budeš Předvoj tmy, Posel noci, v jižním jazyce Gorthawer
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Beeway - Unholy DK

Příspěvekod mellysko » sob 28. úno 2015 17:16:09

včelí cestě musím dat proti nezmínil že se známe a přitom jsme včera byly na ts :D
just trolling ale ten raid time od 19:00 ? máme sekundár od 18
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Beeway - Unholy DK

Příspěvekod BeeWay » sob 28. úno 2015 18:34:01

No mám v plánu si minimálně pohrát s combat textem, ty čísla mi začínají dost vadit bo přes ně nevidím, jinak s ploškami převážně problémy nemám.
Co se raidtime od 18:00 týče to by taktéž neměl být problém zařídit.
Obrázek
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Beeway - Unholy DK

Příspěvekod Bimmer » ned 01. bře 2015 0:52:54

Beewaye ej kej ej včelí cestu poznám už hodne dlho z čias wotlku. Je to usilovný, šikovný, inteligentný chalan, ktorý vie čo chce. Určite by nám rapídne zvyšoval inteligenčný priemer... okrem iného :D Čo sa DK týka, tak umí, čo sa spolahlivosti týka tak má moju 100%-tnú dôveru. Som presvedčený o tom že tento frajer musí byť jedným z nás. Za mňa veliké PRO +.

Obrázek

P.S. Som rád, že si si konečne podal prihlášku bro! Teším sa a budem ti držať prsty na pohovore/test raide.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Beeway - Unholy DK

Příspěvekod Crafty » ned 01. bře 2015 2:44:45

Ve ctvrtek v 18:00 se dostav na TEST RAID
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Beeway - Unholy DK

Příspěvekod mellysko » čtv 05. bře 2015 21:05:33

Jsem s tebou v celku spokojený co se týče gameplaye uvidíme co řekne božka co se týče dk
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Beeway - Unholy DK

Příspěvekod Bohus » pát 06. bře 2015 0:27:23

Damaz si tocil, faily som nevidel. Niektorych bossov je este potrebne vychytat, ale to by malo byt uz najmenej. Tak isto same kladne referencie co sa tyka skillu aj brainu. Pocitaj s dalsim stvrtkom a termin pohovoru Ti upresnime tuto v prihlaske, nestihneme mat pohovor s kazdym do dalsieho stvrtku, ak sa teda nevyjadrime sem, tak bud ready vo stvrtok 17:55 na nick Dropluk o inv.
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Beeway - Unholy DK

Příspěvekod Praedator » pát 06. bře 2015 13:33:52

Byť na Atramedesovi 1. dmgi za meleečko? Za toto máš moje PRO (moc pekný dmg celkovo)... jo a hanba všetkých rangetok
Obrázek
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Beeway - Unholy DK

Příspěvekod BeeWay » pát 06. bře 2015 14:27:58

Děkuji Predatore, toho si vážím

Bohusi ohledně pohovoru tu mám jistý problém, příští týden nejspíše budu pryč z baráku, tudiž nebudu mít mikrofon s sebou, ale raid bych měl zvládat i bez něj, to ti kdyžtak dám ještě vědět, a jinak v týdnu jsem na intru a vy máte pohovory většinou k večeru že? Na našem skvělém a úžásném intru si noční vychovatelé berou dost osobně když tam večer mluvíme nahlas :-D což pro pohovor taky není asi nejlepší podmínka, ale to by se teoreticky překousnout dalo, ale když by se našel čas tak nejideálnější by bylo dneska nebo zítra (v neděli večer už odjíždím) ale chápu že to je dost naspěch a pokusim se vám nějak vyhovět.
Obrázek
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Beeway - Unholy DK

Příspěvekod Bohus » stř 11. bře 2015 14:20:00

Pripomínam, zajtra (štvrtok 12.3.) od 18:00 prebehne ďalší Test raid, o inv do raidu si píšte na nick Dropluk.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Beeway - Unholy DK

Příspěvekod BeeWay » stř 11. bře 2015 14:38:20

o raidu vím, ale jak jsem psal jsem mimo civilizaci a net tu není zrovna nejlepší, tak pokud to půjde tak bych toto id raději vynechal, domů přijedu až v sobotu k večeru
Obrázek
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Beeway - Unholy DK [TEST/-/-]

Příspěvekod BeeWay » ned 15. bře 2015 13:19:39

Malinko jsem updatnul UI, místo blizzard unit frames jsem dal Heal Bot, zmenšil jsem si Forte na sledování dotek (vlevo vedle mého portraitu) a kompletně jsem změnil umístění combat textu tak, abych viděl kolem sebe, co se týče toho abych si viděl pod nohy, zkouším si zvyknout hrát trochu s oddálenou kamerou, ale nemyslim si že s tim bude problém

http://tinypic.com/view.php?pic=30b1phl ... QV4HY6G9p0
Obrázek
Uživatelský avatar
Gorthawer
Příspěvky: 78
Registrován: úte 27. led 2015 22:01:38
Class:: Death Knight

Re: Beeway - Unholy DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Gorthawer » ned 15. bře 2015 13:46:12

na ui nezáleží, ALE dobré ui pomáhá při hraní a je to pak lepší pocit když člověk vidí vše co chce a potřebuje
(stejně jako cool transmog dává dobrý pocit že u toho člověk vypadá dobře)
Budeš Předvoj tmy, Posel noci, v jižním jazyce Gorthawer
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Beeway - Unholy DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Bohus » pát 20. bře 2015 15:28:25

Pohovor prebehne v sobotu o 20:00

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů