Midiian/Pve-unholy [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Gestrofire
Příspěvky: 11
Registrován: pon 05. led 2015 14:54:46
Class:: Mage

Midiian/Pve-unholy [NEPRIJATY]

Příspěvekod Gestrofire » ned 01. bře 2015 3:25:00

Zdravím SIX FEET UNDER jsem zde zas.Bohužel za DK :P.

Nick: Midiian
Class/ main spec: DeathKnight/Unholy
Věk: 19
ItemLvL: 356
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Midiian
FPS: Jedu stable 60-190 Ultra nastaveni/DX11


Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?

Jak už jsem v předešlé přihlášce psal jako Gestrofire-pve fire mage)..Wow hraju od počátku TBC až po Cataclysm. +- zhruba tak hraji už 5-6 let. na Twinstaru jsem začal hrát ud počátku Wotlku kde svuj volny čas trávim doteť. Po nastupu na Cataclysm jsem začal hrat toho mága,kterehé už nemám-SOLD(Duvodem bylo to že jsem ho neovládal tak jak opravdovej PVe mage musí.) Začal jsem hrát na puvodním serveru : Vesper ,kterej měl bohužel malou populaci proto se také naše guilda Wings of Fire s kterou jsem měl Realm 1 Chogal rozpadla. Takže jsem měl 2 až 3 měsiční pauzu na twinstaru a hral na MoltenWowku cataclysm datadisku. Zde jsem složil BWD,BOT,Firelandy-ne Ragnarose . Po té co se Twinstar rozhodnul server Vesper ukončit a sloučit v 1 což je nyni Artemis tak jsem byl rád a vrátil se z5. Pokračoval jsem v hraní mága a snažil se byt lepší a lepší. To se ale bohužel neosvěčilo na vašem Test-Raidu. Do toho pak nahazovali tak zvané 'opravy' a zničily proc Hot-Spreaku to ve mně vyvolalo takovej rage že jsem začal hrát zase a učit se Unholy DK . Hraju ho už zhruba 1 až 2 měsíce.

Váš raid time?

Od středy 4.3 nastupuji do nové práce takže jsi nejsem jisty ohledně timu. Zatím to vidim takhle ponděli až pátek 18-18:30 do ranní hodiny čily 00:00+ a vykendy to vidím stejně.

Definujte svůj PvE skill:

Nechci to psát předčasně jako kdysi za svého mága. Ale myslím si že za unholky DK umim určitě hrát. Mám v tom jasno co a jak správně dělat. S byvalou guildou UndeRRated jsme byli proggres Valiony-HC. Byl zde také váš člen jménem Ebenaz a musím řict že jsme byli jediní 2 co věděli co dělat. Jako jedini jsme se seřidily aspol. Oba 2 jsme se drželi v top tabulce s burstem 40k+ a stale dps ktere sme udržovali od 28k+.

Vypište svůj progress na Twinstaru:

Muj proggres na twinstaru: Prozatim všechny HC-dungy,které jsou přístupné a raidy: Bot 4/4 Normal 1/4 HC, BwD 6/6 normal 3/6 HC oboji 10 man. na 25man Bot 4/4 normal+HC halfus. BWD 6/6 normal. Tof4w 2/2 normal.

Proggress na Moltenwowku: Bot 10+25 man 4/4 stoho 2/4HC,BwD 10+25 main 6/6 stoho 5/6HC, Firelands 6/7 normal--> Byl v tu dobu dost zabugovanej čily to byli také easymody.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:

1) Ukázka statu+ focus peta a recount s BH10(dmgovani ze předu,bez Death and Decay,potionu,jidla aspol.) http://tinypic.com/view.php?pic=2z6z3vc ... PJue_mG-cQ

2) Chogal 10n+ switchovani do Addek 3x. http://tinypic.com/view.php?pic=zswtwn&s=8#.VPJvJfmG-cQ

3) 2mega do dummy(zkouška) omylem jsem použil potion na streng+ si nevšiml že mám na sobě jídlo. Chtěl jsem selfbuffed http://tinypic.com/view.php?pic=2vv7uro ... PJvtvmG-cQ

4) Trippel target AoE dmg behem par sec. http://tinypic.com/view.php?pic=35bchhx ... PJ8B_mG-cQ

Obvykle dost často dam burst od 35-48k a udržuji od těch 20k-28K.

Addony:

1) DeadlyBossMod- povinny addon do raidu,kterej pomáhá nejen vám ale všem členum party,raidu.Hlásí všechno co právě boss děla,nebo udělá v dalších minutách počas Fightu.Také vás varuje v čem nestát a s čeho ubyhat apod.
2) Recount- Nepotřebný ale rád vidím svuj postup s DPS+dmgem. Určitě dobry pro Raid Leadry aby věděli kdo co děla špatně a zbytečně chyta s něčeho DMG.
3) Omen- ukazuje mi kdo má momentálně nejvetší aggro na bossovi,kdybych náhodou byl blízko Omen mi to nahlási a já tím pádem spomalím nebo dám jako Night Ellf svou Racialku na zneviditelnění,tím své aggro snížím.
4) Pitbull+KGB- jak mužete vidět mam totalně změněny svuj UI černé okraje aspol.Hraje se mi takhle mnohem lépe.
5) DKIrunes- určitě povinny alespoň pro mě. Super addon pro DK na hlídání svych run a přehled. Také ukazuje kdy dalši Frost,Blood,Unholy nebo Death Runa naskočí.(Bez toho bych jako DK měl problémy.

Pak mám pár dalšich addonu které jsou už pro moji potřebu a opravu stylu hraní.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:

Početl jsem si spousta historii Forumu jak na offiku tak na private serverech ohledně unholy DK- Díky tomu jsem si vyhledal spoustu pěknych věciček jak ulehčit své hrani za Unholy(Udělal macra,bindy aspol.) Dále jsem koukal a stále občas kouknu na Guide videa na youtube a více méně po celém internetu Google :D

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:

Wings of Fire : Rozpad
UndeRRated : Nepohody s pár členmi guildy,(Neustále čekani na hráče než se uráčejí přijit na progress,Slackovani apod.) Hádka s Elfusenem-vyvrcholila tím že jsem mu napsal ať mě kickne už to asi nedal a udělal to.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?

Už mnohém dávno,web stránky, a World channel/pár hráču.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?

Chci kvám přistoupit protože už se opravu,ale opravdu chci usadit v pořádné Pve guildě,která něco zabije a má ve všem jasno. Vím, že jsem možná některé sklamal jen tím že jsme mi dali šanci za mága a ja ji promarnil a místo toho tu napsal o stahnuti příhlášky,proto se omlouvám a chtěl bych ještě 1 šanci pravě za Unholy-DK,kterehé ovládám více jak mága.

Koho znáte v <SFU> ?

Worgenik-Hunter byvalí člen UndeRRated
Ebenaz- Paladin proggress Valiony-HC
Tygricka- Mage Strašně moc mi pomáhal za mága a doporučoval mně,člověk kterého jsem asi nejvíce zklamal.

Co nám můžete nabídnout?

Mohu nabádnout svoji postavu,která bude zářit vaším jménem.Moho nabidnout dalši DMG na doplnění raidu/proggresu.Mohu nabídnout 110 % snahu a získat si tak váš obdiv že jste na mně alespon trochu pyšní že vám mohu pomoct pokořit celej Twinstar.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?

Ano TeamSpeak 3 mám. V předejší přihlášce za mága jsem psal že mam Beats solo HD-(Urval se mi na nich kabel čili mikrofon nefunguje) Mám náhradní 7.1 sound sluchadla s mikrofonem,kterej jede plynule ale počas doby mi halásí že jsou sluchátka vybité(WIFI) proto je musim zapojit a nebudu moct mluvit nanejvíš 20-30min(Tedy budu ale bude to strašně chrčet.(V budoucnu planuji koupit nové..po výplatě.)

Vypište svoje alty

Rozjel jsem huntera ale prozattím je level 65-Cokaktus Je a bude to spíše takovej Pvp postava na BG+arenky a získávání Achivment Pointu+ dalších ptákotin.

Napište nám něco o Vás:

Pohodovy Gameplayer,kterej to v hlavně má spulky srovnany.Někdy když se daří mám nálady a jsem happy,ale když mám špatny den tak jsem nasrany na celej svět,proto take nemluvim na TSku ale radši pišu whispy apod. Jinak bydlim v Anglii takže se omlouvam za gramatické chyby aspol. Chodim na armádni školu a jako v budoucnu se chci věnovat oboru Police officer: Tedy strážnik anglického národa :D. No to bude asi tak vše:) Těším se na vaše názory.

Kontaktoval jsem vašeho CL Dkaček Bohuse mám si udělat čas na čtvrtek. Takže doufám že ho mít budu.:) Obávám se že novej Šef mi nafláka hodiny právě i na Čtvrtek ve Středu dám ještě vědět.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Midiian/Pve-unholy

Příspěvekod Joul » ned 01. bře 2015 8:29:26

pokud nebudu hodnotit nic jiného tak se mě alespoň líbí, že jsi se sám rovnou přiznal, že jsi u nás měl přihlášku jako Mage...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Mortal
Příspěvky: 69
Registrován: ned 30. lis 2014 12:29:10
Class:: Paladin

Re: Midiian/Pve-unholy

Příspěvekod Mortal » ned 01. bře 2015 9:25:04

Máme už tak 2 nové dkčka, 2 vypadají myslím dost nadějně a ted další ? :D No nechám to na Bohusovi, ale to že jsi se hlásil za maga je -.
Uživatelský avatar
Gorthawer
Příspěvky: 78
Registrován: úte 27. led 2015 22:01:38
Class:: Death Knight

Re: Midiian/Pve-unholy

Příspěvekod Gorthawer » ned 01. bře 2015 11:12:12

Ahoj, vidím v tobě nadšení a upřimnost že se takhle znova hlásíš a to jsou 3 malá +.
Bohužel ale jak ti asi aj řekne (Bernardýn) Boh(o)uš
Spoiler:
Obrázek
tak 1-2 měsíce hraní a to že se teď k nám hlásí lepší a zkušenější dk je celkem dost proti tobě.
Asi bych tady rád viděl názor Ebenaze na tebe/ten raid s tebou.
Dále tam vidím celkem jako velké -, že když byl *chvilku* buglý ten mage, tak jsi se na tu class hned vykašlal (aj z toho raidu jsi kvůli tomu vlastně utekl/odešel/vzdal ten test raid). Co v budoucnu když ti bugnou dk, tak to zase vzdáš? Ten mage má ještě 2 specy, tak na tu chvilku jsi mohl retalent ne? Alespoň jako pomoc guildě, ukázka vytrvalosti a odhodlání vůči ostatním a aj naděje v brzké opravení toho bugu. Ukázat se jako človíček za tou postavičkou a nej jen jako *mage co má teď buglý talent, tak to nemá cenu*.
No ale jinak bych řekl že jako hráč by jsi šanci měl, i když ne třeba za toho mage (kterého už tedy nemáš), nebo za to dk (u kterého je dle mě ta šance minimální). Určité možnosti tu jsou, do kterých já nemám co mluvit (ale napadl mě nějaký guild char/class za kterou umíš/chtěl bys hrát..), ale to už není na mě. *Investovat* do tebe nejen čas je celkem velké možná, ale já tam trochu toho potenciálu vidím, stejně jako šanci na přijetí, ale asi jako hráče a né jako to dk. Tedy to je také malé +. Ale to je i na tobě.
Howgh, domluvil jsem.
Budeš Předvoj tmy, Posel noci, v jižním jazyce Gorthawer
Gestrofire
Příspěvky: 11
Registrován: pon 05. led 2015 14:54:46
Class:: Mage

Re: Midiian/Pve-unholy

Příspěvekod Gestrofire » ned 01. bře 2015 12:40:25

Děkuji,vám všem za vašé odpovědi.. tohohle jsem se nejvíce bál že ta šancee se sniži pod velké - díky tomu že jsem zklamal tím že jsem se vykašlal na mága. Pravdou je,že jak jsem ho v tu dobu ještě hrával tak jsem se pomaličku začínal zase dostávat z5 k DKačku,kterého jsem dokonce hrál i dokonce více jako svého 'nového maina'. Proto jsem se rozhodl, že ho vemu do svých rukou a vymačkám s něho co nejvíce. Tak se stalo a já už na mága neměl ani čas,neměl jsem vubec ani chuť snim zajit RHC,raid aspol. Už jen toho že mi zase dávate ( male + jsem rád,protože v jinych guildach si mysli mže by to neudělaly,kdybych se takhle přiznal..říkali by o mně že jsem trader co jen koupi postavu prodá apod,ale takhle to neni,protože mága jsem poctivě udělal sám + world raidama.) No nechám to na vás,ještě jednou díky :).
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Midiian/Pve-unholy

Příspěvekod Bohus » pon 02. bře 2015 16:00:53

Áno, je pravda, že sa momentálne nabrali 2 nové DKs a ďalší 2 majú prhilášku + pribudla aj tá tvoja. Na prihláške si si dal záležať a kontaktoval si ma ešte pred jej podaním. Preto Ti chcem dať šancu sa ukázať na Teste raide, kde vás uvidím všetkých a podľa toho bude záležať váš ďalší postup v prihláške, ak budem mať dôvod, tak takýto test raide nebude len 1. Je veľmi málo pravdepodobné, že prejdete aspoň 2 a ešte menej, že všetci 3. To ako tvrdíš, že si zvládol theorycraft uvidíme sami. Napriek tomu sa Ťa opýtam:

1. V talentoch máš Improved Blood Tap, čo mi príde na 2 mesiace raidovania za DK nezvyčajné, prečo si tieto 2 talenty využil práve tu a nie niekde inde?

2. Vypíš mi prioritu statov a vysvetli prečo je práve taká.

3. Malé bezvýznamné + :)
Kontaktoval jsem vašeho CL Dkaček Bohuse
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Midiian/Pve-unholy

Příspěvekod Pronet » pon 02. bře 2015 18:14:31

Ja jsem pro, dalsi test .Az na tu cestinu....
Gestrofire
Příspěvky: 11
Registrován: pon 05. led 2015 14:54:46
Class:: Mage

Re: Midiian/Pve-unholy

Příspěvekod Gestrofire » pon 02. bře 2015 23:27:35

Zdravím Bohusi,děkuji za rychlou odpověd :).. je pravda,že těch DKček se najednou hlásí hodně :D až potom co jsem si přihlášku napsal jsem si všimnul že mám další konkurenty. Nemám problém,kdyžtak počkat na další test raid nebo něco takového. Já se jen modlím ať mi to na čtrvrtky vychází,ale při domluvě si myslím že to bude vklidu.

1. V talentoch máš Improved Blood Tap, čo mi príde na 2 mesiace raidovania za DK nezvyčajné, prečo si tieto 2 talenty využil práve tu a nie niekde inde?

Vybral jsem právě tyto 2 talenty pointy do Improved blood tap kvuli toho,že mi snižuje CD o 30 sec čily ho používám dost často na doplnění Death runy aby se např párovala s Blood nebo Frost runou a já tak mohl dát Festering strike. Pokáždy když použiju blood tap mám death runu navíc čily->> Další Scourge strike,který me čísla změní a já tak nemusel čekat než mi další doběhnou + nejsme 'officialně na 4.3.4' takže unholy neni takej 'support' to až na firelandech+dragonsoulu kde možná,nevím jak na Twinstaru budu používat Anti-Magic Zonu,abych tak zachránil snížil DMG do raidu. Nemá cenu alespoň ja si to myslím a funguje to tak u mně davat i ty 2 pointy do Frost Buildo do Runic power mastery:jelikož runicu mam vždy maximum a ked nemam zrovna žadnu runu spamujem DC a bruběhu toho mi opět naskočí runy.

2. Vypíš mi prioritu statov a vysvetli prečo je práve taká.

Muj prioritni stat je Streng je a vždy bude. Následuje Hit 8%->> Haste->> Crit->> Mastery->> Expetise(Unholy expertise nepotřebuje jelikož si stačí stoupnout z boku/zezadu a náš dmg jde hlavně z peta+tiku dotek/gargoyl.) Nemám odzkoušené jak funguje Mastery před critem,ale moc Death and Decay nepoužívám i když bych měl. Mastery->> DaD vetší DMG.

Jedu FULL Haste,takže se nestane že bych měl item bez Hastu->> rychleji nám dobýhají runy.

3. Malé bezvýznamné + :)

Toho si cením :D :).

Jinak se za čestinu omlouvám,ale jak už jsem psal v Česku nebydlím nějaky ten 4-5 rok,takže dost chyb se najde :D
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Midiian/Pve-unholy

Příspěvekod mellysko » čtv 05. bře 2015 23:06:32

Předpokládám že ti nikdo o dnešním raidu neřekl takže si neměl jak dojít každopádně jestli se božka nevyjádří jinak tak příští týden ve čtvrtek 18:00 TEST RAID
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Gestrofire
Příspěvky: 11
Registrován: pon 05. led 2015 14:54:46
Class:: Mage

Re: Midiian/Pve-unholy

Příspěvekod Gestrofire » čtv 05. bře 2015 23:19:14

Hi, mellysko

O raidu jsem věděl,ale nikdo mi neodepsal že se mám dostavit+ jak jsem v předejších řádcích psal. Že je možny že budu mit šichtu což se taky stalo a já došel domu kolem 19:00 to jsem hned psal hráči Dropluk,ale neodepsal a předpokládám že už stejně bylo po raidu.
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Midiian/Pve-unholy

Příspěvekod mellysko » čtv 05. bře 2015 23:28:44

Spíš jsme byly uprostřed pullu měl jsi vytrvat ;) končily jsme v 10 každopádně platí to co jsem napsal
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Midiian/Pve-unholy

Příspěvekod Bohus » pát 06. bře 2015 0:07:25

Kontaktoval jsem vašeho CL Dkaček Bohuse mám si udělat čas na čtvrtek.


Pokial viem, tak o stvrtku sme sa bavili ingame a aj si pisal, ze nevies ci stihas kvoli tej robote, kedze si pisal aj na nick Dropluk tak si o tom musel vediet, no nic, dostav sa na dalsi stvrtok a bud tu uz od 17:55 ready.
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Midiian/Pve-unholy

Příspěvekod Bohus » stř 11. bře 2015 14:20:43

Pripomínam, zajtra (štvrtok 12.3.) od 18:00 prebehne ďalší Test raid, o inv do raidu si píšte na nick Dropluk.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Midiian/Pve-unholy [TEST/-/-]

Příspěvekod Joul » pát 13. bře 2015 8:05:14

včera bylo hrozně lidí na test raidu, ale jestli se nepletu, tak opět nedorazil, počkám na vyjádření ostatních, ale uzavřel bych to...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Midiian/Pve-unholy [TEST/-/-]

Příspěvekod Bohus » pát 13. bře 2015 14:45:20

Dostal si šancu, ktorú si mal využiť na 120%, pretože nie každý ju dostal, bohužial si prišiel až o 19tej kvôli práci, tak si dostal druhú šancu, ktorú si už mal využiť na 200% a vôbec si sa ani neozval, že tentokrát neprídeš vôbec. Pred tým, ako to uzavrieme, tak by ma ešte zaujímal dôvod prečo si nikomu ani nedal vedieť, ak Ti na tom ešte záleží.
Gestrofire
Příspěvky: 11
Registrován: pon 05. led 2015 14:54:46
Class:: Mage

Re: Midiian/Pve-unholy [TEST/-/-]

Příspěvekod Gestrofire » sob 14. bře 2015 1:18:44

Duvod je ten že jsem byl mimo internet právě ve čtvrtek kvuli změněné směny,a já tak musel pracovat až do hodiny ranni. na další čtvrtek jsem dostal volno..ale jak takhle čtu je to asi už jedno. Děkuji

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů