Calixx - Blood/Frost DK [Neprijaty]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Calixx
Příspěvky: 6
Registrován: pát 17. dub 2015 18:37:40
Class:: Death Knight

Calixx - Blood/Frost DK [Neprijaty]

Příspěvekod Calixx » pát 17. dub 2015 20:23:05

Nick: Calixx
Class/ main spec: DK-Blood/Frost
Věk: 26
ItemLvL: oba specy mam momentalne 361 ilvl
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Calixx
FPS: 17-21

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Hraji na twinstaru od UD sezony. Začinal sem se Šamanem a později sem začal hrát DK, Paladina, Warriora a Druida. Nejvice mi vyhovuje DK tak ho mam jako main postavu.

Váš raid time?
Pondělí od 16:00 do 22:00,
Úterý od 16:00 do 22:00
Stejne i ostatní dny podle práce.
Patek - Neděle neomezene

Definujte svůj PvE skill:
Sem k sobe dost sebekriticky takže se považuji za průměrného hráče. Ale rychle se učím a umím se přizpůsobit. Myslím ze jako Tank sem dost zkušený, jako frost DK také.

Vypište svůj progress na Twinstaru:
UD 10,25 Full clear
ToC 10,25 Full clear (25ka 4/5hc na dané sezóně)
ICC 10,25 Full clear (krom LK hc na dane sezone)
RS 10,25 Full clear (hc sem nechodil)
BoT HC (2/5 - Halfus,Valiona down)
BWD HC (5/6 - krom Nefa)
ToTfW HC (2/2 hc moje současna Guilda nechodí)

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
http://tinypic.com/view.php?pic=3346vys ... TFYOCG8PGc

Blood Shield Tracker - vidim kolik dam absorb z ability Blood shield
Bartender - upravene bary
Omen - ukazuje mi agro - vetsinou ale vypinam
Tidy plates - ukazatel agra, kde vidím barevně co tankuju a co mi utiká, případně co sem přeagroval
DBM - nutnost
Recount - na flex ;D

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
https://www.freakz.ro/forum/EN-Death-Kn ... 26796.html
+wowhead.com
+mmo-champion.com
+twinstar forum

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Knights of Czech - leader si ,,sestavil´´ partu lidi na raidy a progres hc z původnich dvou 10manů a zbytek lidi odsunul a nyní se skládá jen 1 raid za ID. A když už se složi druhá parta je doplněna alty a hc mody se nedávají.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
O SFU sem se dozvěděl z náborového macra. Napsal sem priestovi s nickem Crafty, který macro postoval. Ten mi ochotně odpověděl na moje otázky a odkázal mě na tento web.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Rad bych se stal členem Guildy SFU, protože dosavadní výsledky vypovídají o kvalitě guildy. Navic sem několik poslednich ID byl world raid, který skládal člen SFU Sarger a další členové SFU. Líbil se mi jeho přístup a vedení raidu.

Koho znáte v <SFU> ?
Sarger, Qwixinka (pokud je to ten sami co byl v Černe ruce se kterou sem často chodil ,,Whand´´ raidy), možná i někoho dalšího

Co nám můžete nabídnout?
Sem přizpůsobivý, zodpovědný a spolehlivý už jen kvůli své práci. Pokaždé se snažím podat maximální výkon ať už tankuju nebo jdu za dps. Nedělá mi ani problém si vzít ID na jednoho bose když by bylo potřeba. Rad zajdu raid ale nemusím jít pokaždé, achievy ani gear pro mě nejsou prvořadé. Rád pomůžu když je třeba, ale nechám si na druhou stranu i poradit.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Mam TS,mmb i mikrofon a sluchatka, bez toho se snad ani nedá hrát ;D

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
Calixea - paladin - prot 357ilvl / retri 356ilvl - aktivní jako tank většinou
Callixx - warrior - prot 357ilvl / arms 355ilvl - aktivní jako dps většinou
Caliix - druid - bala 352ilvl / Feral tank 350ilvl - momentalne na farmeni
Wessa - shaman - ele 353 - darovaná postava momentálně ji nehraji aktivně

Něco o mě:
Je mi 26let. Bydlím v Jihlavě a sem zaměstnaný jako řidič sanitky. Střídám ranní a noční směny podle rozpisu, jeden týden jedna směna a další druhá.
WoW mam jako relaxaci. Držím se hesla že se nic nemá přehánět.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška

Příspěvekod ziarovka » pát 17. dub 2015 21:17:03

zaujimalo by ma zopar otazok :
1. ohledne tych fps su to na 10 man alebo 25man
2. mysliš si že maš BIS EQ na tanka??
3. jake je tvuj neoblibenejši encounter a proč
4. včem vyniká BDK (v čem se liši od ostatnych tanku)
5. popiš mi capy na BDK (jestli nejake sou)
6. proč si zvolil frosta pred Unholy (co si mysliš o obou na dmg v pve)
Obrázek
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Přihláška

Příspěvekod Gashi » pát 17. dub 2015 21:38:50

Calixx píše:Knights of Czech - leader si ,,sestavil´´ partu lidi na raidy a progres hc z původnich dvou 10manů a zbytek lidi odsunul a nyní se skládá jen 1 raid za ID. A když už se složi druhá parta je doplněna alty a hc mody se nedávají.


1. Na sekundáre sa rovnako nemusia dávať HC bossovia a chodí ho množstvo ľudí s altami, pokiaľ sa budú chodiť normály, tak tiež leavneš? Ak odpovieš nie, tak v čom je rozdiel oproti guilde, kde práve si?
2. V akých fightoch frost vyniká? Pri ktorých encounteroch mávaš najvyšší dmg?
3. Aké profky by si vybral, keby si mal len dmg spec, a aké, keby si mal mať vhodné na oba specy?
4. Aké sú možné runeforge na blood a frost, a aké majú výhody? Ktoré používaš?
You win or you learn.
Mortal
Příspěvky: 69
Registrován: ned 30. lis 2014 12:29:10
Class:: Paladin

Re: Přihláška

Příspěvekod Mortal » pát 17. dub 2015 21:41:49

Máš schované bindy nebo žádné nemáš ?
Proč máš na 1 autoattack když si to můžeš jednoduše podmacrovat ?
FPS jsou v raidu nebo jak ?
Calixx
Příspěvky: 6
Registrován: pát 17. dub 2015 18:37:40
Class:: Death Knight

Re: Přihláška

Příspěvekod Calixx » pát 17. dub 2015 22:03:52

1. Na sekundáre sa rovnako nemusia dávať HC bossovia a chodí ho množstvo ľudí s altami, pokiaľ sa budú chodiť normály, tak tiež leavneš? Ak odpovieš nie, tak v čom je rozdiel oproti guilde, kde práve si?
2. V akých fightoch frost vyniká? Pri ktorých encounteroch mávaš najvyšší dmg?
3. Aké profky by si vybral, keby si mal len dmg spec, a aké, keby si mal mať vhodné na oba specy?
4. Aké sú možné runeforge na blood a frost, a aké majú výhody? Ktoré používaš?[/quote]

1. - ale asi je rozdil v tom ze vy to aspon jdete a neco zabijete ale v Koc se to ani neslozi ;)
2. - ja za frosta mam nejvetsi dmg kde muzu stat za bosem a nemusim se hybat,behat a podobne. top dps mam u halfuse, chogala, chimaeron
3. - na dmg bych si vzalasi eng kvuli str do rukavic a jwc kvůli lepsim gemum, jwc mi přijde univerzalni na tanka i dps
4. - blood reforguje do mastery a frost asi podletoho jestli je haste frost (ten do haste) a nebo masterfrost (ten do mastery)
Calixx
Příspěvky: 6
Registrován: pát 17. dub 2015 18:37:40
Class:: Death Knight

Re: Přihláška

Příspěvekod Calixx » sob 18. dub 2015 7:22:47

Mortal píše:Máš schované bindy nebo žádné nemáš ?
Proč máš na 1 autoattack když si to můžeš jednoduše podmacrovat ?
FPS jsou v raidu nebo jak ?


-Mam jen nekolik bindu - nepotřebuju je ke hrani
-nevidim problem v tom mit autoatack na baru. (u omnotronu aspon vidim zda do nej nemlatim kdyz ma bublinu)
- k tem fps ty se lisi podle toho jestli hraju doma sam nebo je online i spolubydlící ale pohybují se mezi 17-40
Calixx
Příspěvky: 6
Registrován: pát 17. dub 2015 18:37:40
Class:: Death Knight

Re: Přihláška

Příspěvekod Calixx » sob 18. dub 2015 8:37:34

1. fps sou zavislé na tom jestli sem doma připojeny sám nebo je online i spolubydlící.
2. pokud beres jako bis veci z normal raidu tak asi ano, ale trinket z valiony stridam s trinketem z TB repky.
3. kazdy encounter ma neco do sebe, nejradeji mam asi magmava - tank se tam moc nenadře ;) jen si hlida po napichnutí okamžik kdy se boss zveda aby mu dal první ranu a mel hned zase agro
4. blood ma velky absorb dmg, hodne slusny self-heal a mnoho druhy redukcí dmg. Dk dmg absorbuje warrior a pala zase cast dmg blockuji, a druid ma velky dodge a i nejaky absorb dmg ale urcite ne tak velky jako DK. Dk vyuziva velké mnozství věcí co ho udrží naživu:

-icebound fortitude - 50% redukce dmg a nedostanu stun na 18s pri set bonusu
-anti magic shell - 75% redukce spell dmg ale je to omezene poctem mých hp
-DRW - 20% parry na 12s - na twinstaru zbran nedava dmg jak by mela
-bone shield - 6 dalsich utoku do me zredukuje o 20% a da mi 2% dmg navic
-vampiric blood - zvedá heal bo DK o 40% pokud mam glyph, bez nej jen o 20% aleda 20% hp navic
-rune tap - heal 10% hp a s glyphem 5% i cele parte
-navic se da healnout i pres vyvolani peta a jeho obětovaní přes death pact coz doplní 25% hp
Žádný jiný tank nemá tolik abilit na záchranu s tak malými cd jako DK.

5. Blood Dk preferuje hlavne mastery ze ktereho ma blood shield (absorbuje dmg), dodge a parry by melo byt +- na stejne hodnote, hit a expertise neresim mam z gearu nejaky hit asi 2% a 14 expertise. zatim sem nemel nikde problem ze bych netrefoval bose nebo podobne ale klidne si necham poradit co jak upravit ;)
6. Frosta sem si vybral protože byl potreba v Guilde a vyhovuje mi ze není nijak složitý. Porovnat s unholy můžu ale unholy sem nikdy nehrál takže to nebude asi moc objektivní. Frost prakticky pouziva 3 spely + cd a unholy ma peta kterého musí najak nastakovat aby se proměnil a musí umět poznat kdy ma vyvolat gargoylu ale pokud to umí je asi lepší dps jako frost. (Nevím jak unholy funguje na twinstaru a nikdy sem ho nehral takze tento bod berte s rezervou :D )
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Calixx - Blood/Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Bohus » sob 18. dub 2015 9:37:42

Vyzeráš ako schopný hráč, ktorý hraje pre guildu. Na otázky reaguješ v celku dobre, aj keď o niektorých odpovediach sa ešte porozprávame na prípadnom pohovore. Ukáž nám svoj theorycraft aj v praxi, buď ready 23.4.(štvrtok) o 17:55, pre invite do raidu píš na nick Dropluk.

- A ešte čo sa týka tých smen, keďže striedaš rannú a nočnú, stíhaš raid každý štvrtok alebo len každý druhý?
Naposledy upravil(a) Bohus dne sob 18. dub 2015 10:08:47, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška

Příspěvekod ziarovka » sob 18. dub 2015 9:44:22

Calixx píše:-Mam jen nekolik bindu - nepotřebuju je ke hrani
-nevidim problem v tom mit autoatack na baru. (u omnotronu aspon vidim zda do nej nemlatim kdyz ma bublinu)


-kdyby si bindy potreboval (jak moc velky problem by si mnel si je udelat??)
-autoatack sa da rušit aj cez ESC a pak si daš len pozor na to aby si nemačkl prave tlačitko. (za tohle maš u mne malý Mínus)
Obrázek
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Calixx - Blood/Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod BeeWay » sob 18. dub 2015 9:55:52

Ahoj Callix, tebe poznám už z dřívejších časů kdy sme spolu chodili pár raidů s worldem, jen tu stále nevidim odpověď na ta FPSka, napsal si že se hýbeš mezi 17-40, ale neřekl jsi či to je na 10maně nebo na 25maně, jinak oceňuji tvé odhodlání jde vidět že snaha tam opravdu je, buď tu ve čtvrtek na test raid.
Obrázek
Uživatelský avatar
Segnal
Příspěvky: 129
Registrován: sob 21. úno 2015 19:02:46
Class:: Hunter

Re: Calixx - Blood/Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Segnal » sob 18. dub 2015 11:20:06

Vysvětli vliv tvého spolubydlícího na tvé FPS v raidu.
“My dinner is still in the woods.”
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Calixx - Blood/Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Bohus » úte 21. dub 2015 16:52:12

Potvrď prosím svoju účasť alebo neúčasť (V tomto prípade aj dôvod neúčasti) na Sekundárnom raide v dohodnutom termíne.
Calixx
Příspěvky: 6
Registrován: pát 17. dub 2015 18:37:40
Class:: Death Knight

Re: Calixx - Blood/Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Calixx » čtv 23. dub 2015 7:46:27

raid pujdu ale mam nocni takze 9.45 bych mel odchazet, pripadne bych potreboval 10-15m +- na presun a pokud se nebude nic dít muzu pokracovat ;)

k tomu co se ptal segnal tak mame 2 pc v jedne bedne ale kazdy svoje příslušenství
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Calixx - Blood/Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod ziarovka » čtv 23. dub 2015 20:22:10

chcel by som vediet od teba ako by si sa zhodnotil tento raid
Obrázek
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Calixx - Blood/Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod BeeWay » čtv 23. dub 2015 20:50:20

Ahoj, co se tvého tankovacího výkonu týče, to se vyjádřím, až k tomu napíšeš něco ty sám.

Ale rád bych ti napsal něco k frostovi, kterého jsi použil na Atramedesovi a s Gashim sme si všimli pár chyb (o nic nejde, za frosta se k nám nehlásíš, takže tohle je spíše takový offtopic)
1)Jedeš hastefrosta, dobře ale největší chyba co jsi udělal už tim jak si přespecnul a to je že jsi dal FROST pressenci, hastefrost se jede jedině přes UNHOLY, přes to prostě nejede vlak.
2)Pokud jedeš hastefrosta tak jsi si měl rollovat a wepnu z magmawa co ti padla, je lepší jak Soul Blade
3)Předpokládám že to asi víš, ale nonsetové shouldery nejsou to pravé ořechové, nonset se na hastefrosta jedou samozřejmně legy.

To by mělo být asi vše s čím bych ti mohl poradit ohledně frosta, případně mě doplní Gashi.
Obrázek
Calixx
Příspěvky: 6
Registrován: pát 17. dub 2015 18:37:40
Class:: Death Knight

Re: Calixx - Blood/Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Calixx » čtv 23. dub 2015 21:26:20

BeeWay píše:Ahoj, co se tvého tankovacího výkonu týče, to se vyjádřím, až k tomu napíšeš něco ty sám.

Ale rád bych ti napsal něco k frostovi, kterého jsi použil na Atramedesovi a s Gashim sme si všimli pár chyb (o nic nejde, za frosta se k nám nehlásíš, takže tohle je spíše takový offtopic)
1)Jedeš hastefrosta, dobře ale největší chyba co jsi udělal už tim jak si přespecnul a to je že jsi dal FROST pressenci, hastefrost se jede jedině přes UNHOLY, přes to prostě nejede vlak.
2)Pokud jedeš hastefrosta tak jsi si měl rollovat a wepnu z magmawa co ti padla, je lepší jak Soul Blade
3)Předpokládám že to asi víš, ale nonsetové shouldery nejsou to pravé ořechové, nonset se na hastefrosta jedou samozřejmně legy.

To by mělo být asi vše s čím bych ti mohl poradit ohledně frosta, případně mě doplní Gashi.


1. o tom jakou prezenci v jakem gearu (a na jakem contentu ) hrat sem uz slysel hodne nazoru ale nechám si poradit a testnu unholy jak rikas
2. zbrane z magmava nekde mam ;)
3. ok az ty legy uvidim nekdy padnout rolnu si o ne zatim sem je asi ani nevidel padnout ;)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Calixx - Blood/Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod BeeWay » čtv 23. dub 2015 21:39:59

Dobře teď něco pověz k tvému výkonu dnes, jak napsal Ziarovka: *Zhodnoť se*
Obrázek
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Calixx - Blood/Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Joul » pát 24. dub 2015 6:42:43

za mě v podstatě nebýt toho maloriaka, kde nesu stejnou vinu asi jako ty, protože mě nenapadlo, že by se to mohlo chodit nějak jinak než to chodíme my a atramedese kde jsi umřel asi po 40s fightu, to nebylo až tak hrozné, dal bych ti šanci příští týden ukázat, že když víš naše postupy, tak se tomu rychle přizpůsobíš a budeš přínosem do guildy.

jen tedy to - za mikrofon, to si do příště oprav a také za to, že jsi měl mít potřebu se zeptat především ty, jak co chodíme...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Calixx - Blood/Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Crafty » pát 24. dub 2015 7:47:06

Z pohledu HEALERA jsi byl pro nas ZASADNI PROBLEM, protoze tank ktery nekomunikuje je zasadni problem.
A je to problem i za predpokladu ze by jsi hral jako kral coz jsi ani nahodou nehral.


Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Mam TS,mmb i mikrofon a sluchatka, bez toho se snad ani nedá hrát ;D

Proc ze si nemel mikrofon?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Calixx - Blood/Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Gashi » pát 24. dub 2015 11:10:41

Dal by som sancu este jedno ID, a ak nepride k riadnemu zlepseniu tak proti.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Calixx - Blood/Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod BeeWay » pát 24. dub 2015 16:11:33

No víceméně jak napsal Joul až na Maloriaka a atramedese, nicméně kickování storm nesouvisí s tim jak se to chodí jinde, měl jsi tam vždy 1-2 ticky stormy spoždění, zkus to taktéž vypilovat (napadlo mě že to bude asi ale problém těch tvých FPS)

taktéž bych dal ještě jednu šanci a pokud se neosvědčíš tak bohužel...
Obrázek
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Calixx - Blood/Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod ziarovka » ned 26. dub 2015 16:16:58

tak zajimala by mne už odpoved na tu moji otazku jelikož tu nebudu z velkou pravdepodobnosti ve čtvrtek tak si mne odchyt na tsku (ts.sixfeetunder.cz)(Ziarovka) a mužeš se zeptat na tve pripdane nedostatky ohledne taktiky.
Obrázek
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Calixx - Blood/Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Bohus » ned 03. kvě 2015 21:26:16

Vo štvrtok 7.3 buď ready na raidy, o 17:55 píš na nick Dropluk pre invite.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Calixx - Blood/Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod BeeWay » čtv 07. kvě 2015 18:28:47

důvod nepřítomnosti na dnešním raidu?
Obrázek
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Calixx - Blood/Frost DK [Neprijaty]

Příspěvekod Bohus » čtv 07. kvě 2015 19:36:05

Na prvom test raide bol výkon podpriemerný, za poslednú dobu žiadna aktivita, neúčasť na raide s šancou ukázať, že si sa zlepšil nevyužitá bez ohlásenia o neprítomnosti. Prihláška uzavretá s verdiktom NEPRIJATÝ.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů