Fortane-Frost Death Knight [TEST/-/NEPRIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Fortane
Příspěvky: 15
Registrován: pát 19. čer 2015 18:48:20
Class:: Death Knight

Fortane-Frost Death Knight [TEST/-/NEPRIJATÝ]

Příspěvekod Fortane » pát 19. čer 2015 19:18:13

Nick: Fortane
Class/ main spec: Death Knight Frost
Věk: 17
ItemLvL: 353 (pvp relic/wrist)
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Fortane
FPS: 50-60 na stoláku, 30-40 na notebooku

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Wow jsem začal hrát zde na twinstaru při ulduar season, vyexpil jsem druida přibližně na level 40 ale nebavilo mě to, tak jsem začal hrát fun servery. Po dvou měsíců fun serverů jsem se vrátil zpět na twinstar a když jsem udělal level 55 vytvořil sem Dk. Když jsem vyexpil level 80 ujala se mě guilda Mighty Kingdom, zde jsem strávil přibližně rok..poté jsem prošel více guildama ale za zmínku stojí až Kingdom of Dragons kde jsem progressoval ToGc, ke konci ToGc jsem přešel do Coolu a zde jsem byl do skončení Icc (přestal jsem hrát když se progressoval Lich King), začal jsem hrát zase na Cata v guildě HornyHeadHunters ale hrál jsem stylem 2-3 dny online měsíc offline. Bohužel nebylo místo na raidech a z nikým jsem se neznal takže jsem odešel, poté jsem šel do guildy The Fire Clan od kuď jsem včera odešel při masivním leavu (byl jsem tam 3 týdny a nekoukl jsem se do raidu). Nyní jsem v guildě s lidmi se kterými jsem odešel z Fire Clanu.

Váš raid time?
Přes prázdniny můžu prakticky kdykoliv, přes školní rok jsem na Intru kde je slabá wifi, ale od příštího roku by měla být nová a rychlá, takže by nebyl problém.

Definujte svůj PvE skill:

Tak z PvE mám určitý počet zkušeností od progressu Naxxu až po BwD, ale je podle mě důležité si rozumět s lidma v raidu/guildě a nemít jenom půl mozku.

Vypište svůj progress na Twinstaru:

Naxx-Complete
Ulduar-Complete
ToGC-Complete
Icc-Lich king až na Cata
Ruby Sanctum jsem nebyl
BwD-Vše krom Neffa
BoT-Ještě jsem nebyl
BH-Vše co je tam otevřené

Máte s Cataclysmem nějaké zkušenosti?
Cata jsem hrál prvně až tady na twinu

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
Nyní jsem na NTB u kámoše a nemám zde žádné screeny, domů se budu vracet až zítra (zítra uploudnu screen). Používám-Grid (Sledování raidu)/Omen (Měření aggra) /Recount (občas je dobrý kouknout se na dmg) /Atlas loot (Když hledám transmog :D )

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Informace většinou čerpám z EliteJerks a nebo od zkušenějsích hráčů

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Na cata stojí za zmínku pouze The Fire Clan, odešel jsem protože jsem se nedostal na raid.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Od Vojela a z worldu

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Zkušená guilda co chodí 25 many.

Koho znáte v <SFU> ?
Vojel, Azzinoth.
Co nám můžete nabídnout?
Zkušené frost dk, pohodové člověka kterému nevadí progress a je sním sranda.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?

ano, používám a mám headset

Vypište svoje alty (stačí level 80):
Fortenert-Paladin Prot/Retri, moc na něj nechodím maximálně daily RHC.
Napište nám něco o Vás: Jmenuji se Jiří, je mi 17 let studuji ekonomiku a jsem z Jihočeské kraje z malé vesničky u hranic s Rakouskem. Krom wow hraju LoLko,Hearthstone,Heroes of the Storm
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost Death Knight

Příspěvekod Gashi » pát 19. čer 2015 20:06:55

Ahoj, takže na začiatok:
1. Prečo si si vybral frost? Na aké situácie je lepší frost oproti unholy?
2. Haste či mastery frost? Prečo?
3. Aká je priorita statov na frost DK? Aké sú capy na hit a expertise rating?
4. Aká je priorita spellov?
5. Si spokojný so svojimi profesiami? Aká je podľa teba najlepšia profesia na frost dmg?
You win or you learn.
Fortane
Příspěvky: 15
Registrován: pát 19. čer 2015 18:48:20
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost Death Knight

Příspěvekod Fortane » pát 19. čer 2015 20:53:35

Gashi píše:Ahoj, takže na začiatok:
1. Prečo si si vybral frost? Na aké situácie je lepší frost oproti unholy?
2. Haste či mastery frost? Prečo?
3. Aká je priorita statov na frost DK? Aké sú capy na hit a expertise rating?
4. Aká je priorita spellov?
5. Si spokojný so svojimi profesiami? Aká je podľa teba najlepšia profesia na frost dmg?


1) Frosta od té doby co hraju wowko a jaksi mě baví nejvíc a je vlastně i částečný support pro raid, zkoušel sem na wotlku i na cata unholy ale frost mě baví víc. Řekl bych že frost je lepší na single target bosse.
2) Snažím se hrát Mastery Dk, co jsem se bavil s jedným hráčem tak prý se většinou hraje haste ale mastery mi příjde silnější.
3) 1-Hit 8% 2-Expertise 26 cap 3-Strenght 4-Master 5-Crit 6-Haste
4)Tak na začátku nahatuju Ice Touch na dotku zároveň s Plague Strike, poté dávám Oblitirate a když procne Rime tak dávám Howling Blast, a při procu Killing Machine dávám Frost Stike.
5)Myslím si že profese jsou dobré, mám BSko kvůli bonusovým slotům na gemy a JWC na větší gemy. Uvažoval jsem nad Eng kvůli aktivaci STR ale Bs+Jwc mi příjde výhodnější.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost Death Knight

Příspěvekod BeeWay » pát 19. čer 2015 21:30:47

ahoj, taktéž bych měl jednu otázečku

6) V jaké pressenci chodíš a proč? A stejně tak proč nepoužíváš ty které nepoužíváš.
7) Používáš na AoE nějaké jiné zbraně? / proč

Zatim ti mohu napovědět jen to, že v bodu 3 a 4 máš malé nedostatky, zkus se na to podívat.
Obrázek
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Fortane-Frost Death Knight

Příspěvekod ziarovka » pát 19. čer 2015 22:53:48

za to co tu čtu 1.-. (sem blood DK. Dps sem se nikdy nejak extra nevenoval a vidim tu ty tam spoustu chyb.)
2. - za ten progres.

uvidim co stebou bude dal a pak se vyjadrim.
Obrázek
Fortane
Příspěvky: 15
Registrován: pát 19. čer 2015 18:48:20
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost Death Knight

Příspěvekod Fortane » pát 19. čer 2015 23:33:52

BeeWay píše:ahoj, taktéž bych měl jednu otázečku

6) V jaké pressenci chodíš a proč? A stejně tak proč nepoužíváš ty které nepoužíváš.
7) Používáš na AoE nějaké jiné zbraně? / proč

Zatim ti mohu napovědět jen to, že v bodu 3 a 4 máš malé nedostatky, zkus se na to podívat.


6) Používám Frost presenci kvůli bonus str a mám jí vytalentovanou na bonus. Blood nepoužívám kvůli tomu že produkuje hodně aggra a unholy bych možná ale fakt jenom možná používal kdybych jel haste DKčko, protože jsou v ní redukce Cds a rychlejší obnovení run.
7) Používám stále stejné zbraně a to Soul Blady :D vlastně jiný ani nemám :?

Ohledně bodu 3: Tak to možná bude Hit, někde sem četl že by měl být až 17% ale to se mi zdá jako blbost, momentálně mám 9% (Vím že to hodně, dám reforge) Jinak mě napadá u priority Str>Expertise, nic jinýho tam nevidím ale klidně si nechám poradit.

Bod 4: Asi bych změnil to že na začátku encouteru před pullem dám potion a dotky zezačátku nahodím pomocí Outbreak, když poté dojdou runy tak dávám na global CD Frost Strike jenž prokládám z naběhlých run pomocí Oblitirate na proc Killing Machine.
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Fortane-Frost Death Knight

Příspěvekod Vojel » sob 20. čer 2015 9:34:11

Boha hlásí se k nám "vcelku" kvalitní člověk, který má sice rezervy v taktikách a eqp, ale rychle se učí a je snaživý a vy ho dissujete víc než já roguny co soketují expertizu.

Fortana znám dlouho a myslím že by i možná zapadl do kolektivu, je to jeden z mála lidí co mám rád opravdu sradnu a dokáže jí udělat i sám ze sebe .Z pohledu člověka, je to člověk ,co by měl dostat šanci a já věřím že by i zapadl, z pohledu DK, které hraje od začátku WOTLKU má potenciál vyrovnat se našim TOP EU DK EVER Bohuš král Repu Zajebal. Ale to necháme posoudit Bohuše , já jsem PRO Test raid, lidi co dokáží používat 1/4 svého mozku se vždy hodí :D
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost Death Knight

Příspěvekod BeeWay » sob 20. čer 2015 11:53:57

neboj Vojel, já si Dastu také pamatuji

3) spíše jsem narážel na to že máš crit před hastem, na frost DK je crit totálně useless stat
4) na začátku je v pořádku nahazovat dotky normálně, ale vzhledem k tomu, že máš glyph na howling blast (tj. že howling blast ti nahazuje dotku), tak je lepší používát místo Icy Touche HB a outbreak dávej až ti procnou trinkety a zapneš Pillary aby jsi měl ty dotky silnější
6) ok
7) jde mi spíše o runeforge na zbranéch, na AoE se vyplatí mít v báglu 3tí weaponu a používat jí na AoE dmg, zkus zjistit jakou runu mám namysli
8) co se talentů týče, bylo by lepší nacpat body z Epidemic někam jinam, jelikož díky glyphu na HB máš na targetu téměř permanentně aplikovaný Frost Fever a Blood Plague dáváš v průběhu pomocí Plague Strike/Outbreaku, Runic powermastery také není nutné mít vytalentované na max. ale to už je každého člověka volba
Naposledy upravil(a) BeeWay dne sob 20. čer 2015 14:04:31, celkem upraveno 3 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Fortane-Frost Death Knight

Příspěvekod Bimmer » sob 20. čer 2015 11:56:00

Prihláška pekná, vzhľadom na to, že si rozumieš s Vojeldort-om tak typujem že si budeme tiež rozumieť. Čo sa skillu týka, za to ťa hejtovať nebudem, myslím že naše DKčka si ťa dostatočne preklepnú. Naučiť sa classu a taktiky dokáže každý, ide hlavne o prístup k problematike... Ja by som ti dal šancu na test raid.

ps: ako módny kritik ti zkritizujem aspoň transmog, ktorý sa mi celkom páči, tým pádom máš u mňa malé bezvýznamné +
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Fortane
Příspěvky: 15
Registrován: pát 19. čer 2015 18:48:20
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost Death Knight

Příspěvekod Fortane » sob 20. čer 2015 12:24:39

BeeWay píše:7) jde mi spíše o runeforge na zbranéch, na AoE se vyplatí mít v báglu 3tí weaponu a používat jí na AoE dmg, zkus zjistit jakou runu mám namysli


Jediná runa co mě napadá je : Lichbane.
Upřímně o třetí weap s další runou slyším prvně.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost Death Knight

Příspěvekod BeeWay » sob 20. čer 2015 12:43:18

Jde o Rune of Cinderglacier, kde máš šanci že na další 2 frost attacky (HB) to procne 20% dmg navíc, na AoE se to nosí místo rune of razorice
Obrázek
Fortane
Příspěvky: 15
Registrován: pát 19. čer 2015 18:48:20
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost Death Knight

Příspěvekod Fortane » sob 20. čer 2015 13:01:26

BeeWay píše:Jde o Rune of Cinderglacier, kde máš šanci že na další 2 frost attacky (HB) to procne 20% dmg navíc, na AoE se to nosí místo rune of razorice


Mezi Cinderglacier a Lichbane sem se rozhodoval :D Ale přišel mi výhodnější bonus fire dmg :D my bad :(
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost Death Knight

Příspěvekod BeeWay » sob 20. čer 2015 14:09:08

každopádně se mi velmi líbí tvoje aktivita a snaha, zkus poladit ty talenty a uvidíme, za mne máš PRO test raid, uvidíme co ze sebe vytáhneš
Obrázek
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost Death Knight

Příspěvekod Bohus » sob 20. čer 2015 16:52:35

Podľa tvojich odpovedí máš značné nedostatky v základných veciach čo sa týka theorycraftu, stačí si prečítať v spell booku čo čo robí a hneď by si na to prišiel. Každopádne sa mi páči tvoja aktivita aj keď na Cate máš ešte čo doháňať nie len z hľadiska svojej classy. Nechaj si volné ID na BoT a BwD, vo štvrtok(25.6.) o 17:55 si píš o inv na test raid hráčovi Dropluk. Okrem toho ešte skús prísť na to, čo mi tak strašne bije do očí v tvojom štýle hrania.
Fortane
Příspěvky: 15
Registrován: pát 19. čer 2015 18:48:20
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost Death Knight

Příspěvekod Fortane » sob 20. čer 2015 17:03:18

Bohus píše:Podľa tvojich odpovedí máš značné nedostatky v základných veciach čo sa týka theorycraftu, stačí si prečítať v spell booku čo čo robí a hneď by si na to prišiel. Každopádne sa mi páči tvoja aktivita aj keď na Cate máš ešte čo doháňať nie len z hľadiska svojej classy. Nechaj si volné ID na BoT a BwD, vo štvrtok(25.6.) o 17:55 si píš o inv na test raid hráčovi Dropluk. Okrem toho ešte skús prísť na to, čo mi tak strašne bije do očí v tvojom štýle hrania.


Čau, hele ohledně toho test raidu už jsem si psal s Beeway, a mám ten problém že jsem na intru a v Pátek mám vysvědčení a asi nebudu moct přijet na jeden den z Intru, kdyžtak bych dal v Pondělí-Uterý vědět :)
Fortane
Příspěvky: 15
Registrován: pát 19. čer 2015 18:48:20
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost Death Knight

Příspěvekod Fortane » pon 22. čer 2015 15:40:42

Tak ve čtvrtek moct nebudu, šlo by to někdy jindy?
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost Death Knight

Příspěvekod BeeWay » pon 22. čer 2015 16:03:58

nezbývá nic jiného než čtvrtek následující, pořádně se na to připrav když máš týden k dobru a budu se na tebe těšit
Obrázek
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost Death Knight [TEST/-/-]

Příspěvekod Bohus » stř 01. črc 2015 19:36:28

Pripomínam, že zajtra o 18.00 Ťa očakávame na Test raide. Pre invite do raidu si píš na nick Dropluk poprípade hocikomu kto bude online.
Fortane
Příspěvky: 15
Registrován: pát 19. čer 2015 18:48:20
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost Death Knight [TEST/-/-]

Příspěvekod Fortane » čtv 02. črc 2015 18:04:02

Omlouvá se, v půl 4tý mi klekl PC a až teď jsem ho rozjel.. :(
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost Death Knight [TEST/-/-]

Příspěvekod BeeWay » čtv 02. črc 2015 19:38:41

jak si představuješ odejít v polovině testraidu?
Obrázek
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Fortane-Frost Death Knight [TEST/-/-]

Příspěvekod ziarovka » čtv 02. črc 2015 19:39:46

a k tomu prijdeš ješte neskoro ja vim psal si že ti klaknul PC. a k tomu ješte LEAVE test raid
Obrázek
Fortane
Příspěvky: 15
Registrován: pát 19. čer 2015 18:48:20
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost Death Knight [TEST/-/-]

Příspěvekod Fortane » čtv 02. črc 2015 20:48:01

BeeWay píše:jak si představuješ odejít v polovině testraidu?


Tak to sorry, netušil jsem že je to test raid, bylo řečeno že se jde ICC na Achievy. :o
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost Death Knight [TEST/-/-]

Příspěvekod BeeWay » čtv 02. črc 2015 21:55:33

a to se šlo, to si čekal že tě budeme testovat na jednom bossovi?
Obrázek
Fortane
Příspěvky: 15
Registrován: pát 19. čer 2015 18:48:20
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost Death Knight [TEST/-/-]

Příspěvekod Fortane » pát 03. črc 2015 5:37:48

BeeWay píše:a to se šlo, to si čekal že tě budeme testovat na jednom bossovi?


Myslel jsem si že bude jiný termín nebo tak něco.
A spodní příchod jak už jsem psal, spadl mi PC a nemohl jsem ho rozjet, psal jsem ohledně toho i Vojelovy.
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost Death Knight [TEST/-/-]

Příspěvekod Bohus » pát 03. črc 2015 9:10:03

Na prvý test raid si neprišiel kvôli intráku a vysvedčeniu, na druhý test raid si meškal vyše hodinu a neviem o tom, že by Vojel niečo spomínal. V strede ICC si leavol, pretože sa ti nechce a ani ti nenapadlo sa opýtať, či tu máš ostať alebo môžeš ísť. Na ranku trial po 2 vymeškaných raidoch je kick. Momentálne máme 5 mainov DKs, takže aby sa k nám dostal ďalší musel by podávať zďaleka iné výsledky a musel by mať úplne iný prístup ako máš ty. Aj napriek full stavu si mal šancí až až a ani jednu si nevyužil. Prihlášku uzatváram s verdiktom NEPRIJATÝ.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů