Gig FURY warrior [NEPRIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

gig
Příspěvky: 5
Registrován: ned 07. čer 2015 20:11:17
Class:: Warrior

Gig FURY warrior [NEPRIJATÝ]

Příspěvekod gig » ned 07. čer 2015 21:11:02

Class/main spec: Warrior Fury(vyhledovně bych chtěl i prota)
Věk: 20
ItemLvL: Zatím 341ilvl (důvod rozepíšu níže)
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... mis&cn=Gig
FPS: 35 (stabilní)

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?:"Ouky rozepíšu tedy mojí historii wow...Vše to začalo na střední nevinnými spolužáky, který mně k tomu přitáhli a já začal pařit ještě na TBC na mystiq.org. Tam mně to omrzelo, ale netrvalo to dlouho a já do toho znova vlítnul a to po hlavě. Příchod wotlk na mystiq.org mi otevřel znovu brány wow a postavil mi do cesty DK. Byla to moje první doexpená postava(zajímavé bylo,že jsem si vybral gnom race, kterou do teď mám vlastně nejradši), ale hned po ní následoval mage. Bohužel DK mi nesedělo a brzi jsem ho vyměnil za rogunku(znova gnom). Pro mně jakožto lamera super class. Topoval jsem tabulky dmg metru a přišel s tím i úspěch první ali guildy(Kaldorei) co složila Ulduar 25man. Ovšem to byl konec na výsluní. Následovaly různé spojení serverů a vše šlo do kopru. Objevila se tu ovšem možnost..... Informace že twinstar bude rozjíždět CATA nás byla víc než povzbuzující a tak jsme jako guilda přešla sem. Vesměs celé cata jsem hrál za Druida(feral/bala) a přineslo mi to i ovoce v podání Silver rangera pro Druidy v mé bývalé guildě. Ovšem už to nebylo co dřív, většina bývalé guildy byla v jiné a tu naši jsme drželi jen s pár jedinci. Dospělo to do toho stádia, že guilda už není a to je vlastně, už přítomnost."

Váš raid time?: "Bývám tu každý den, ale mám přítelkyni tudíž nedokážu napsat stýlý čas.(Věřím tomu, že raidy bych chodil, ale pokud náhodou budu s přítelkyní, tak sorry, ale real life je pro mně na prvním místě.)"

Definujte svůj PvE skill:"No za warriora bída. Ovšem celkově toho mám nachozíno strašně moc. Mám dlouhodobou zkušenost i s leadrováním raidu(z doby SR) a musel jsem se učit taktiky pro ostatní i navíc co jsem nepotřeboval."

Vypište svůj progress na Twinstaru:"No tak radši bych napsal pouze progress na twinu, jelikož mimo jsem vypisoval již nahoře. Začalo to přechodem naší bývalé guildy na Twin. Zde jsem působyl jakožto jeden z top Feral tank Druidů a byl jsme oceněn SR-kem pro Druidy u nás v Guildě(Na www bývalé guildy bych našel ještě můj rozepsaný topic o druidech na cata). Moje sláva pominula přechodem na VŠ. Nová škola, nové možnosti a málo času. A během toho se stalo to co jsme nikdy nechtěl.... totální rozpad Kaldorei. Od té doby jsem zkusil hordu PVP, ale nebralo mně to a tak jsme se rozhodl začít upeně od začátku s něčím novým a jsem zde."

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
1)IMG]http://i61.tinypic.com/nps10z.jpg[/IMG]
2)Obrázek
3)Obrázek

-Myslím že není nutné rozepisovat. Jedná se pouze jen o základní addony. Nepoužívám žádné ultra, už jen kvůli tomu, že většina addonů je již implementovaná do hry.


Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:"Nevím co si pod tímto mám představit, ale co se týče informací o mé class, tak je získávám skrz youtube.com. DLe mně je nejlepší vidět rovnou jak u dané class fungují spelly, atd..."

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:"Kaldorei->rozpad guildy."

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?:"Z world chatu přímo v wow."

Proč chcete jít právě do <SFU> ?:"Už jen to, že požadujete přihlášku znamená, že neberete každého troubu a tudíž, že jste rozumní lidé a solidní guilda. Btw.: váš web designer by si zasloužil pusu :D... váš web je super, přehlednej a každého hned upoutá."

Koho znáte v <SFU> ?:"Nikoho."

Co nám můžete nabídnout?:"Rád bych napsal zkušenosti, ale raid instance jsou už daleko a já zaostávám. Nic méně vím, že se do toho brzo zas dostanu a tudíž můžu nabídnout do budoucna pevnou ruku, maximální podporu, účast na raidech, zábavu a téměř vše co budete požadovat... Krom přítelkyně :D"

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?:"Rozhodně ano, bez toho by to nešlo."

Vypište svoje alty (stačí level 80):"Nerdik-Undead/mage(až budou * jde k ali); Doriancool-Dwarf/pala(je v aukci)."

Napište nám něco o Vás:"Na toto jsem se těšil nejvíce :D. Tak bydlím v Hradci Králové, kde mám pronajatý byt s spolubydli, tudíž žádné komandování od mámi and everyday i'm shuffling. Mám přítelkyni, která je o 3/4 roku starší. Chodím na VŠ, kde studuju informatiku a techniku jakožto pedagogický obor, ale učit v životě nechci :D. Od jakživa mně přitahuje hotelnictví, což se projevuje v tom, že chodím vypomáhat jakožto číšník a můj nejoblíbenější koníček krom sexu je vaření. Jsem vyštudovanej elektrotechnik a jen tak nějaký hliník si na mně nepříjde. Chovám dvě agamy vousaté, které mi dělají společnost v době nepřítomnosti přítelkyně (Jen v tom dobrém smyslu... :D žádné perverzárny.). Můj PC potřebuje renovaci, ale wow běhá parádně a zatím je poháněn internetem 120 Mb/s. No a došli mi nápady co napsat. :D Doufám, že to bylo vyčerpávající a VELICE se omlouvám za mé pravopisné chyby, kterých tam určitě bude strašně moc. Takže hodně úspěchu ve hře a doufám, že i přes můj gear a nedostatky, mně přijmete k sobě. Brej večer."
Naposledy upravil(a) gig dne ned 07. čer 2015 22:07:39, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Gig FURY warrior

Příspěvekod Azzinoth » ned 07. čer 2015 21:37:18

Ta hneda ... nechce sa mi to citat lebo som nalepeny na monitore.
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Gig FURY warrior

Příspěvekod Kamikaze » ned 07. čer 2015 22:10:48

Ako dlho sa venuješ warriorovi? Veríš si, žeby si zvládal tempo s inými warriormi keby si mal rovnocenný equip?
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
gig
Příspěvky: 5
Registrován: ned 07. čer 2015 20:11:17
Class:: Warrior

Re: Gig FURY warrior

Příspěvekod gig » ned 07. čer 2015 22:21:36

Warriora jsem měl na wotlk jako alta :) pokuď se do toho dostanu a budu mít eq, tak věřím že bych dokázal udržet tempo.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Gig FURY warrior

Příspěvekod Pepíkus » pon 08. čer 2015 7:14:14

Co všechno uděláš proto, aby si měl lepší equip než tě posunem na případný test raid?

Myslel jsem si, že mazlíčci na muchlaní jsou nějací hadi než na mě vyskočil obrázek dvou ještěrek kteří se asi moc nudí. Máš vysledovaný jak často provozujou nechráněný sex? :D
Naposledy upravil(a) Pepíkus dne pon 08. čer 2015 11:55:29, celkem upraveno 2 x.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Gig FURY warrior

Příspěvekod Pronet » pon 08. čer 2015 8:04:19

Co se týče přítelkyně. Neříkej mi proboha, že nejsi schopný si zařídit v čas raidu ať už primáru (2 dny) nebo sekundáru (1 den) volno večer. To mi fakt neříkej, na tyhle věci jsem alergický už z realu, kdy se kamoš pravidelně vymlouvá, že je s holkou. Při tom je sní každou chvíli a není schopnej ji říct, že promiň dnes to nepůjde vynahradíme si to jindy nebo jinou odpověď.


Co si myslíš o Powa Auras.
+

-
gig
Příspěvky: 5
Registrován: ned 07. čer 2015 20:11:17
Class:: Warrior

Re: Gig FURY warrior

Příspěvekod gig » pon 08. čer 2015 8:27:57

Co se týče EQ dělám pro to vše. Chodím HC a pokouším se aby mi padla zbraň z Archeologi. Hned jak bude lepší EQ a nebudu u vás, budu se snažit dostat do worl raidu. Co se týče přítelkyně, tak já jsme pro změnu alergický na tyto věci. Říct ji soráč dnes večer nemůžu jdu pařit wow je dle mně naprostá tupost a cesta k konci... A pokuď to je pro vás překážka, tak soráč, ale pro mně je ona priorita. Toto je pouze hra.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Gig FURY warrior

Příspěvekod Joul » pon 08. čer 2015 10:29:10

pro nás jsou k ničemu lidi co nejsou schopni být v jeden den na 3-5 hodin online, random logování je do PVP, ty se hlásíš do PVE, kde jsou striktně daná pravidla a docházka se vyžaduje minimálně 90%.... pokud tohle nemůžeš zaručit, bude lepší to uzavřít a neztrácet drahocený čas na obou stranách, rozhodnutí je prozatím na tobě...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
gig
Příspěvky: 5
Registrován: ned 07. čer 2015 20:11:17
Class:: Warrior

Re: Gig FURY warrior

Příspěvekod gig » pon 08. čer 2015 11:01:24

Bohužel to nemůžu zaručit. Takže to asi uzavřeme.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Gig FURY warrior

Příspěvekod Pepíkus » pon 08. čer 2015 11:47:31

24 lidí spoléhá na to, že dorazíš připravenej na raid a to nemluvím o těch 5-6 lidí v zákulisí, co musí řešit věci navíc jako organizaci a přípravu takového sekundárního raidu, kde se míchají dohromady maini, alti a nováčci. To jenom tak na zamyšlení, jestli je wowko pořád tak "pouhá hra" jak se říká.
Naposledy upravil(a) Pepíkus dne pon 08. čer 2015 12:50:23, celkem upraveno 2 x.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Mortal
Příspěvky: 69
Registrován: ned 30. lis 2014 12:29:10
Class:: Paladin

Re: Gig FURY warrior

Příspěvekod Mortal » pon 08. čer 2015 11:57:45

To bude hodně šťastný vztah když si kluk nemůže ani zahrát hru nebo dělat něco bez dotyčné. lol
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Gig FURY warrior

Příspěvekod Joul » pon 08. čer 2015 12:05:23

špatně řečeno, ale v podstatě má Mortal pravdu, není až tak moc velký kompromis mít pro sebe jeden den 4 hodiny, nemyslím, že je to až tak moc toto žádat, ale jak jsem již řekl je to na tobě, ve středu na poradě pokud se už nic nezmění to nechám CL uzavřít...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Gig FURY warrior

Příspěvekod Kamikaze » pon 08. čer 2015 13:21:34

Keď tak pošli mi do správy kontakt na tvoju priateľku a skúsim sa ja spýtať či by jej to robilo problém ti vyčleniť jeden večer v týždni. Keď sa to podarilo i mne čo som pod papučou a vidíme sa čisto iba o víkendoch tak to ak sa s ňou stretávaš denne musí byť brnkačka. :P :D
Inak ak by si potreboval ja by som kľudne pristúpil aj na možnosť freeznuť ti prihlášku na nejaký mesiac aby si si urobil voľno v ten štvrtok a pochodil aj nejaké world raidy aby si nabral eq a naučil taktiky a potom keby si dovtedy na sebe zapracoval by si sa ozval a opäť by som ju otvoril. No pravda je taká, že zatiaľ sa mi absolútne nepozdávaš čo sa týka warriora na Cataclysme. Vyzeráš ako čerstvý hráč na tomto datadisku a aby som ťa posunul ďalej by som v tebe musel vidieť naozaj potenciál aby to stálo zato do teba investovať čas a prostriedky či by sa to vyplatilo nakoniec.
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
gig
Příspěvky: 5
Registrován: ned 07. čer 2015 20:11:17
Class:: Warrior

Re: Gig FURY warrior

Příspěvekod gig » pon 08. čer 2015 14:13:56

Já si hru můžu zahrát. To si špatně pochopil. Ona mně v tom naopak podporuje, ale jelikož máme oba zkoužkové a ona má spoustu práce ještě dom, tak to bývá tak že, když se vidíme tak na večer a většinou u mně rovnou přespí. Proto jsem psal, že preferuji ji. Nic méně nebudeme to dál rozebírat. Co se wow týče mám prochozené komplet BOT. Na HC mod jsem byl první dva bosse a chápu, že ten eq je překážka.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Gig FURY warrior

Příspěvekod Sarger » úte 09. čer 2015 0:41:13

Do čerta, si chlap. Keď si nedupneš teraz, na začiatku, už si nedupneš nikdy :D keby si v ten čas mával tréningy bowlingovej ligy, a domov by si prišiel o 23 hodine, ona by už napol spala, tak by si robil čo .... Povieš jej že jeden jediný deň v týždni máš večer povinnosť ... resp. si zaviazaný partii, a musíš tam byť. Pokiaľ sa vzájomne rešpektujete, tak to musí povoliť, a ty jej to druhý deň "rázne" vrátiš :D :D

Druhá vec je ten tvoj EQ, ako písal Kami, freez, než to vyšperkuješ aspon o 10 čísel, inak sa v zásade nemáme o čom baviť. Ono je fajn že máš skúsenosti, ale úprimne .. čo by si s "týmto" predviedol na raide ...

zapracuj na sebe, vybav to s priateľkou, určite by to pochopila, veď každý má právo na svoje súkromné záujmy, a za nejaký čas sa snáď znovu uvidíme :)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Gig FURY warrior

Příspěvekod Crafty » ned 14. čer 2015 17:44:32

CTVRTEK 18:00 se hlas na postave DROPLUK, pujdes nama test raid BOT/BWD 25man
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Gig FURY warrior

Příspěvekod Bimmer » čtv 25. čer 2015 11:02:56

Char s daným nickom neexistuje, nulová aktivita, navrhujem uzavrieť prihlášku s verdiktom neprijatý.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů