Aelara - Unholy DK [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Aelara
Příspěvky: 16
Registrován: pon 20. črc 2015 0:54:57
Class:: Death Knight

Aelara - Unholy DK [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Příspěvekod Aelara » pon 20. črc 2015 3:05:50

Zdravím Vás.

In-Game nick: Aelara (Death Knight)

Armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Aelara

Fps: V raidu 150 až 190 fps záleží na instanci a na efektech, ale v jakémkoliv raidu nemam žádný problém.

Profese: Profese mám Bs / Eng, co se týče DPS tak podle mě je to nejlepší volba. Z bs socket slot do ruk a wristů, takže + 80 strength a z eng Synapse Springs do rukavic + 480 Strength s 1 minutovým CD.

Talent spec: Unholy

Priority - Strength, Hit (8% cap), haste, crit, mastery, expertise - expertise se na tomhle contentu na unholy podle mě nevyplatí.

Equip - Mám full equip z normálu, neměl sem akorát štěstí na token z neffa na headku. Takže mě to nutí nosit setové legy a headku z Cho'galla.

Link Equipu + screen UI: http://postimg.org/image/rg26tqmxz/

Co se týče UI nejsem nějak extra náročný.. stačí mi základních pár addonů, např. (Bartender4, Pitbull, Omen, DBM). Na reforge tak používám addon Reforgelite, takže reforge mam udělane přesně.
Ohledně macker tak si myslím že na DK nejsou potřeba, dá se to vše vpohodě umačkat bez.. Kromě macra na CD, ale to už je spíš na dotyčném jedinci co komu víc vyhovuje.

Rotace:

1) Alternativa: Na target nahodit dotky: Icy touch (Frost Fever), Plague strike (Blood Plague) a pod bosse hodit Death and Decay.

2) Alternativa: Na target hodit Outbreak který dá na bosse oboje dotky automaticky, pod bosse hodit Death and Decay a pokračovat v níže uvedené rotaci.

Potom pokračovat Scourge Strikem dokud nedojdou Unholy runy, pokračovat festering strikem který změní dvě runy na Death rune která umožňuje dát Scourge Strike.
V Případě že se začne Outbreakem, tak je lepší dát prvně festering strike, aby se změnily runy na death. Potom totiž procne 4tý set bonus který dá 1% Attack power, a může se stacknout až 3x.. takže logicky potom bude DPS o něco lepší.
když chybí RP tak použít ERW ktere i ressne runy a pravidelně házet HoWko. Na změnu run na Death runy tak použít Blood tap.
Samozřejmně používat Death Coil, když procne talent Sudden Doom dávat prioritně, protože nic nestojí.
Pet by měl být nastaven tak aby zbytečně nepullnul bosse, takže na assist. Až se petovi nastackuje 5x Shadow Infusion který mu zvedá dmg v % tak peta změnit pomocí Dark Transformation, který ho ještě víc boostne.

AoE: Co se týče AoE rotace, tak při dvou a více targetů používat Pestilence, Death and Decay a Blood Boil, jinak pokračovat v klasické rotaci.

Cooldown: CD pálit nejlépe při zapnutím heru a procnutých boostech + jako takovej docela dobrej doplněk potka co přidá 1200 strength na 25 sec. " https://cata-twinhead.twinstar.cz/?item=58146 "

Proč jsem hledal zrovna Vás: Z doslechu z worldu jsem se dozvěděl že máte dobrý progress a od pár zdrojů jsem se dozvěděl že ste nejlepší volba btw. máte dobrý web, to je pro mě taky +

Hledám dobrou aktivní guildu která bude přátelská a ochotná pomoct. Před nedávnem jsem byl taky na hordě a snažil se najít guildu tam. Guilda by se tam našla, ale je problém že většina lidí z hordy je podle mě arogantní..
Tak sem nakonec dospěl k názoru že se vrátím z5 na svojí původní frakci.

WoW Zkušenosti: WoW sem začal hrát na TBC od patche 2.4.0 kde sem hrál rogunu, převážně PvP. Poté co vyšel WoTLK na Twinstar. Tak sem tam šel a začal hrát DK protože mě ta Classa zaujala.
Ale po nějaké době mě to na twinu přestalo bavit, tak sem šel hrát jinam kde sem odprogressoval celé ToC, ICC. Měl sem na WoTLKu kromě DK taky huntera, paladina, priesta, rogunu, warriora.
Jakmile mě přestal WoTLK bavit tak sem si říkal že půjdu zkusit něco nového a stáhnu Cataclysm, kterým sem se zase vrátil na Twinstar.

Celkově WoW hraju tak 7 let. Na cata jsem přišel před minulým rokem a půl, kde sem se DK docela rychle naučil. Ale pokud v něčem nemám pravdu, nechám si rád poradit..

[Tu přidávám pár věcí o kterých sem se opomenul původně zmínit]

1) S Raidtimem přez celý týden nemám problém.
2) Informace o DK tak čerpám různě z internetu z různých forek o DK + od pár lídí přímo in-game.
3) Nejvíce mě baví jako raid asi BwD, podle mě je to totiž největší výzva, z těch 3 raidů.
4) Co se týče presence jednoznačně používat unholy presenci, protože dává 15% attack speed a snižuje global CD o 0,5 sec. v případě největšího burstu, tak bych použil spíš Frost presenci, protože při buffech a zapnutých CD
si myslím že v unholy už bych měl zbytečně moc hastu a spíš by to mohlo škodit.
5) Bossové kde se vyplatí víc frost, kde je třeba více AoE dmge: BwD - Onmotroni, Magmaw, Atramedes, Maloriak. BoT - Halfus, Cho'gall. ToTfw - Conclave.
6) Unholy hraju, protože se mi víc líbí, už od wotlku mě unholy zaujalo víc než frost.
7) Nad frost DK tak sem popravdě mockrát zatím nepřemýšlel, hrál sem ho když sem čerstvě doexpil. ale až bude Fire Lands tak tam se prý frost vyplatí nejvíc. Takže tam nebudu mít asi na vybranou.

Co bych mohl nabídnout: Jsem schopný a přátelský hráč, který je trpělivý, a rád se přiučím novým věcem.
S dlouhým progressem nemám problém. TS3 + Mic. mám. Preferuji slušnost a ohleduplnost k ostatním, když bude potřeba a bude s čím tak rád poradím.

Co mám odchozeno: BWD 6/6 (Normal), ToTfw 2/2(Normal), BoT 4/4(Normal), BoT 2/5(HC).

Guilda z které jsem odešel + důvod proč:

Rejected From Society + Fire Clan

[Fire Clan]

VaT na HC se mi povedlo dát v guildě Fire Clan na TEST raidu, kam jsem se ještě před prázdninami hlásil. Jenže poté tak sem byl dlouhodobě neaktivní kvůli škole, nastali totiž nečekané problémy.
Tak sem guildu leavnul stím že si dám oraz dokud nebudu mít školu vyřešenou, přišlo mi to jako nejrozumnější řešení, stejně by mě časem vykopli sami si myslím..
Stejně se ve škole nezadařilo a závěrečky mám až v září.. Já vím že leavovat guildu bez nějakýho většího vysvětlení je blbost, ale prostě real life má před wow přednost.

[Rejected From Society]

Celkově to stálo v té guildě za prd, kolikrát se ani nesložil raid na kterém jsme byli domluvení.
Guilda nebyla schopná se posunout v progressu HC dál než za prvního bosse v BoT, zkusili jsme 5 - 10 pullů dalšího bosse a vzdalo se to. Takže jsme se v progressu nepohnuli nikam.
V BwD tak sme zkoušeli Magmawa, Onmotrony na HC, a bez šance. Takže v BwD sem neměl ani možnost si ty HC nějak vyzkoušet. Ale není problém pročíst taktiky a doučit se.
Nebylo tam ani schopné vedení, komunita stála taky za prd, furt jsme se navzájem dohadovali o různých kravinách a to mě už nebavilo.

Něco málo o mě: Mé jméno je Marek za pár dní mi bude 19 let, sem docela ukecaný :D chodím na střední školu resp. mam před závěrečkama v posunutém termínu a rád chodím s kamarádama příležitostně na nějaké kalby.

To je asi tak vše. Pokud mě přijmete mezi vaše řady budu rád. A omlouvám se že přihláška není asi podle vzoru, ale udělal sem si jí trochu po svém. ;) [/b]
Naposledy upravil(a) Aelara dne sob 01. srp 2015 23:22:53, celkem upraveno 8 x.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Aelara - Unholy DK

Příspěvekod BeeWay » pon 20. črc 2015 9:35:08

Zdravím, to že si přihlášku vyplnil po svém by někomu mohlo vadit, tak to případně prosím doplň.

1) Jak jsi na tom s Raidtimem?
2) Odkud čerpáš informace o své classe?
3) Který encounter tě za unholy baví nejvíce a proč?
4) Je lešpí chodit v unholy pressenci než ve frost, proč a vyplatí se to vždy?
5) Máš v bance trinket Heart of Rage - porovnával jsi či se vyplatí normálový Crushing Weight?
6) Jaký je tvůj názor na talent Improwed Blood Tap a obecně na Blood Tap samotný?
7) Je nějaký encounter kde je unholy řekněme *hůře použitelné*?
8) Proč hraješ zrovna unholy?
9) Přemýšlel jsi někdy nad frost dk, plánuješ jej někdy hrát, proč?


To je zatím vše, případné dotazy doplním, děkuji za odpovědi.
Obrázek
Uživatelský avatar
Aelara
Příspěvky: 16
Registrován: pon 20. črc 2015 0:54:57
Class:: Death Knight

Re: Aelara - Unholy DK

Příspěvekod Aelara » pon 20. črc 2015 10:39:13

Zdravím, ještě jsem se díval na ten vzor, a zapomněl sem napsat svoje FPS - mám přez 190 fps, takže s WoW nemam problem ani na ultra detaily + taková menší doplňující informaci, nevím jestli ste si všimli, působil sem v guildě Rejected from Society kde taky působila Oliviia, s kterou sem dlouho hrál, takže pokud byste chtěli znát nějaký podrobnější informace můžete se jí zeptat, myslím že mě zná taky už nějaký ten pátek.

1) S Raidtimem problém nemám vlastně kterýkoliv den v týdnu, ani přez víkend.
2) Informace o DK tak čerpám různě z internetu z různých forek o DK + mi poradilo pár lidí přímo in-game.
3) Nejvíce mě baví asi BwD, podle mě je to totiž asi největší výzva, z těch 3 raidů.
4) Podle mě tak jednoznačně používat unholy presenci, protože dává 15% attack speed a snižuje global CD o 0,5 sec. v případě největšího burstu, tak bych frost presenci asi používal, protože při buffech a zapnutých CD si myslím že v unholy presenci je už zbytečně moc hastu a spíš by to mohlo škodit.
5) Ano, Heart of Rage trinket mám, ale přijde mi že je lepší používat rozhodně Crushing Weight, protože dává v základu strength, a ta jak už sem psal v přihlášce, tak má prostě přednost, myslím si že se 320 strength v základu vyplatí víc než trinket co dává expertise případně haste z reforgu.
6) No je pravda že ten talent by nebyl od věci, o talentech tak sem taky přemýšlel už, ale nevím místo čeho bych to zatím měl dát, takhle mi to zatím vyhovuje. Můj názor na blood tap tak je že je to dobrá pomůcka, navíc když convertuje runy na death, tak ten 4tý set bonus procuje taky. Zatím sem neměl teda problém, s tím že bych musel na ten spell čekat, ale je pravda že by se ten talent asi vyplatil více, jak sem psal v příhlášce, pokud mám v něčem nějakou mezeru, nechám si rád poradit. Taky nejsem vše vidoucí.
7) Napadá mě možná tak pár jednotlivých bossů kde je třeba více AoE dmge např. Onmotroni u óz. Určitě si myslím že se víc vyplatí v ToTfw na conclávě, hlavně u Anshala.
8) Unholy hraju, protože se mi víc líbí, už od wotlku mě unholy zaujalo víc než frost.
9) Nad frost DK tak sem popravdě mockrát zatím nepřemýšlel, hrál sem ho když sem čerstvě doexpil. ale až bude Fire Lands tak tam se prý frost vyplatí ze všeho nejvíce. Takže tam nebudu mít asi na vybranou.

Předem se omlouvám lidem, kterým ta přihláška vadí, že není podle vzoru.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Aelara - Unholy DK

Příspěvekod BeeWay » pon 20. črc 2015 11:41:02

1) ok
2) ok
3) ok
4) ok
5) normálový crushing weight se až tak neoplatí, až budeš mít HC heart of rage tak bych je určitě vyměnil 2200 str ti boostne goylu daleko více jak ten haste, CW je lepší až HC verze, ale také záleží od encounteru
6) pokud hledáš talent odkud to vzít tak ideální je runic power mastery
7) co například Chimaeron a Magmaw?
8) ok
9) na jakých bossech se vyplatí podle tebe frost dk?
Obrázek
Uživatelský avatar
Aelara
Příspěvky: 16
Registrován: pon 20. črc 2015 0:54:57
Class:: Death Knight

Re: Aelara - Unholy DK

Příspěvekod Aelara » pon 20. črc 2015 11:52:01

5) Jo stím trinketem je to docela logické, ale co se týče normál gearu tak si myslím že je zatím nejlepší licence + cw no..
6) Stím talentem díky za radu ;)
7) Jo, jasně ;) tam je taky potřeba hodně AoE + nevím jestli ses nepřepsal ale nemyslel si místo chimaerona Maloriaka? :D
9) Jak už sem psal, bossové co mě napadají - ToTfw - Conclave, BwD - Onmotron, Magmaw, Maloriak. A v BoT možná u halfuse.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Aelara - Unholy DK

Příspěvekod BeeWay » pon 20. črc 2015 12:27:23

5) co se normal gearu týče tak asi ano
6) ok
7) ne myslel sem chimaerona a nemám namysli AoE + ten magmaw byl víceméně chyták tam se unh hodí
9) ano a ještě cho'gall
Obrázek
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Aelara - Unholy DK

Příspěvekod BeeWay » úte 21. črc 2015 12:34:40

No psal jsem si s tebou ingame a jsem s tebou velmi spokojený, uvidíme jak se vyjádří Bohus a případně Gashi, ale za mě máš PRO test raid.
Obrázek
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Aelara - Unholy DK

Příspěvekod Bohus » stř 22. črc 2015 8:06:22

Vo štvrtok o 17:55 buď ready na Test raid. O inv do raidu píš na nick Dropluk alebo niekomu, kto bude online. GL
Uživatelský avatar
Oliviia
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 11. čer 2015 19:55:39
Class:: Priest

Re: Aelara - Unholy DK

Příspěvekod Oliviia » čtv 23. črc 2015 20:19:34

Za mě pro. Znám ho už docela dlouho. Byli jsme spolu v rfs a hrávali dvojky. Je to pohodový klučina. A svou postavu si myslím ovládá dobře. :)
Tichý muž,je přemýšlející muž... Tichá žena je obvykle pěkně nasraná.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Aelara - Unholy DK

Příspěvekod BeeWay » čtv 23. črc 2015 22:17:10

No průběžně jsem sledoval dmg, mohl bys točit i víc, ale i přesto jsem s tvým výkonem poměrně spokojený, uvidíme snad se na další raid dostanu abych mohl lépe hodnotit, každopádně nejspíše počítej s dalším čtvrtkem, uvidíme co řekně Božka.
Obrázek
Uživatelský avatar
Aelara
Příspěvky: 16
Registrován: pon 20. črc 2015 0:54:57
Class:: Death Knight

Re: Aelara - Unholy DK

Příspěvekod Aelara » čtv 23. črc 2015 22:21:58

Jo, je pravda že točit sem asi víc mohl, ale radši sem se díval kolem sebe abych nefailoval, vzhledem k některým změnám v gearu si myslím ale, že by to mohlo být příště o něco lepší ;)
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Aelara - Unholy DK

Příspěvekod Bohus » pát 24. črc 2015 16:41:55

O žiadnych veľkých failoch som sa nedozvedel, no ani žiaden epický výkon som nepostrehol. Červy si kitoval prvý krát, takže to beriem s rezervou, každopádne sa priprav, že ich budeš ťahať znova na ďalšom test raide, ktorý prebehne vo štvrtok 30.7. o 18.00, kde sa na teba už pozriem osobne. GL
Uživatelský avatar
Aelara
Příspěvky: 16
Registrován: pon 20. črc 2015 0:54:57
Class:: Death Knight

Re: Aelara - Unholy DK

Příspěvekod Aelara » pát 24. črc 2015 16:48:47

Stím sem trochu počítal, že si to ještě vyzkouším. Jak už sem ale psal, netočil sem asi nejvíc co bych mohl.. ale radši sem si hlídal jestli nefailuju, protože DPSkař co točí "epicky" a failuje tak je potom trochu naprd.. Navíc držel sem se furt tak na tom 6 až 3tím místě v dps, takže si myslím že to zas tak hrozne asi nebylo.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Aelara - Unholy DK

Příspěvekod Joul » pát 24. črc 2015 17:20:46

nebylo to špatně ani ty čeervy ale my jsme prostě rozmazlení od Božky :-)
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Aelara
Příspěvky: 16
Registrován: pon 20. črc 2015 0:54:57
Class:: Death Knight

Re: Aelara - Unholy DK

Příspěvekod Aelara » pát 24. črc 2015 17:55:44

Chápu :D Samozřejmě vím že se za to DK mam ještě co učit, přece jen cata nehraju tak dlouho jako WOTLK no.
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Aelara - Unholy DK

Příspěvekod Bohus » pát 24. črc 2015 17:58:15

To je v poriadku, že si sa sústredil na taktiky, teraz už aspoň z časti vieš ako to u nás vyzerá a čo máš robiť, navyše aj celkom slušný eq boost, takže očakávam na ďalšom test raide ešte lepší výkon.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Aelara - Unholy DK [TEST/-/-]

Příspěvekod BeeWay » čtv 30. črc 2015 19:51:53

DPS / velmi dobré / +
taktiky / v pořádku / +
aktivita / vysoká / +


já jsem s teobu nadmíru spokojen ak lidně bych tě už posunul na pohovor, ale konečné slovo v tomto ohledu má Bohus, každopádně za mne máš PRO
Obrázek
Uživatelský avatar
Aelara
Příspěvky: 16
Registrován: pon 20. črc 2015 0:54:57
Class:: Death Knight

Re: Aelara - Unholy DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Aelara » čtv 30. črc 2015 19:53:23

Chtěl bych poděkovat za raid, myslím si co se týče DPS sem točil líp jak minule. Na Cho'gallovi tak sem failnul stou Corrupted, ale jinak si myslím že sem nějak extra nefailoval teda, ale chce se to ty HC taktiky doučit. Každopádně díky za super raid ;)
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Aelara - Unholy DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Bohus » čtv 30. črc 2015 21:24:32

Aká je tvoja najväčšia slabina a prečo by som Ťa mal posunúť na pohovor?
Uživatelský avatar
Aelara
Příspěvky: 16
Registrován: pon 20. črc 2015 0:54:57
Class:: Death Knight

Re: Aelara - Unholy DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Aelara » čtv 30. črc 2015 22:07:45

No, upřímně podle mýho názoru moje slabina je že občas sleduju víc Recount než dění co se děje kolem mě. Občas na úkor toho, tak failnu.. nebo udělám chybu v rotaci, ale samozřejmě tenhle "zlozvyk" se snažím co nejvíc omezit. Taky jeden z hlavních důvodů když na něčem failnu je že nejsem zvyklý na 25 man raidy.. možná to je výmluva, ale do teď sem chodil 10 many kde se toho zas kolem mě tolik neděje, takže je to pro mě nové no.

A co se týče osobnějších slabin, tak nemám rád urážky které by napadali mojí osobu, samozřejmě tím nemyslím kritiku, tu snesu.. když něco podělám tak mám právo dostat kapky. Ale co nemam rád tak sou vyloženě urážky..
Mám prostě rád kolektiv který se spolu baví normálně a neuráží se ale jinak sem taky pro každou srandu :D ale samozřejmě v mezích.. Sem spíš tiší typ člověka, kterej se moc neprojevuje, spíš tak klidně poslouchá :D ale ukecanej umím být taky. ;)

Ale nemám problém se přizpůsobit ;) chce to akorát čas. Na pohovor si myslím že už bych se dostat podle mě mohl, byl sem na dvou TEST raidech, kde sem nepodával špatné výkony, hlavně sem se snažil dodržovat co nejvíc taktiky abych nepodělal celej pull no.. ale jak se říká sebechvála smrdí :D Za ty dvě ID tak sem nabral slušné itemy a myslím si že mam snahu se k Vám dostat.

No každopádně, snad sem splnil co si po mě chtěl, budu fakt moc rád když se na ten pohovor dostanu, zalíbili jste se mi, jste fajn spolek a byla by škoda kdyby to nevyšlo, aspoň pro mě teda :D
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Aelara - Unholy DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Bohus » pát 31. črc 2015 9:50:32

S odpoveďou som nad mieru spokojný, dokážeš byť seba kritický a zároveň aj vyzdvihnúť svoje pozitívne stránky čo nedokáže každý a to je to čo najviac oceňujem, na DPS a taktikách sa dá vždy pracovať, pre mňa aj pre guildu je dôltežitejší charakter človeka, ako neaký hráč, ktorý si myslí, že je TOP. Posúvam Ťa na pohovor, navrhujem zajtra (sobota) o 20:00, ak Ti to vyhovuje. Potvrď prosím, či môžeš. Ak nie, dohodneme iný termín.
Uživatelský avatar
Aelara
Příspěvky: 16
Registrován: pon 20. črc 2015 0:54:57
Class:: Death Knight

Re: Aelara - Unholy DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Aelara » pát 31. črc 2015 10:01:53

Čau, díky ti cením si toho ;) .. Ten termín na zítřek mi vyhovuje, upřímně víc jak v pondělí. Zítra tam budu.
Naposledy upravil(a) Aelara dne sob 01. srp 2015 18:05:23, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Aelara - Unholy DK [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Bohus » pát 31. črc 2015 21:11:29

Pohovor sa po dohode presúva na nedeľu 2.8. o 17.00. (Presunuli mi smenu)

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů