Maharadge - Ele/Resto shaman [TEST/POHOVOR/PRIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Maharadge
Příspěvky: 11
Registrován: stř 01. črc 2015 17:13:37
Class:: Shaman

Maharadge - Ele/Resto shaman [TEST/POHOVOR/PRIJATÝ]

Příspěvekod Maharadge » stř 01. črc 2015 19:02:26

Nick: Maharadge
Class/ main spec: Shaman/Elemental
Věk: 17
ItemLvL: 355
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... =Maharadge
FPS: 60 +/-

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
World of Warcraft hraji 5 let, začínal jsem na TBC na serveru Anathema a tam jsem se držel až do konce wotlku 3.3.5a, po nějaké době jsem zjístil že už mě ten wotlk ani nebere protože to bylo pořád jedno a to samé dokola tak jsem si našel server Twinstar, tam jsem si naexpil shamana a hraji za něj až do teď.

Váš raid time?
Jsem student takže jsem tu většinou každý den od tich 15:00 až do večerních hodin.

Definujte svůj PvE skill:
Jsem PVE hráč jak tělem tak i duší, umím improvizovat, rád se učím nové taktiky a umím se podřídit raidu.

Vypište svůj progress na Twinstaru:
Na Anathemě jsem položil vše kromě Ruby Sanctum 25HC, tzn. ICC 12/12HC 10/25, RS 10,10hc a 25n, na Twinstáru zatím moc odprogressováno nemám, BWD 3/6HC (nefa jsem ještě nezabil), BOT 1/5HC, ToTfW normal clear...

Máte s Cataclysmem nějaké zkušenosti?
S Cataclysmem moc zkušeností nemám, jak jsem psal výše... hrál jsem dlouho dobu wotlk, Cataclysm hraji chvíli.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
Addony používám DBM - strašně to pomáhá když boss cástí nějaký spell upozorní mě to že si mám dát bacha, Recount - mám jen pro posílení svého ega :D (není to nějak potřebný addon), AtlatLoot - jen pro přehled toho jestli padá z bosse něco užitečného popřípadě si tam hledám věci na transmog, EPGP, EPGP LootMaster, ForteXorcist - změní to písmo udávání healu a dmge, ForteCooldown - ukazuje mi to za jak dlouho bude spell načtený
http://i57.tinypic.com/t0p0f5.jpg

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Většinou to jsou videa na youtube, ale často se ptám zkušenějších hráčů

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Equivalent- neschopní členové až na pár členu... brali každého na potkání, Underrated - byl jsem tam jenom jako rank Friend, brali většinou hráče podle item levelu proto jsem se nedostal do guildy jako takové, byl jsem tam jen díky hráči Matteo který si mě vzal pod sebe

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Guilda Six Feet Under je známá po celém serveru, ale hlavně jsem se o ní začal zajímat jak jsem začal chodit LFG raidy pod vedením hráče Sarger.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Líbi se mi kolektiv který chodí ty LFG raidy, líbí se mi přístup k progressu a k celkové hře.

Koho znáte v <SFU> ?
z vidění jich znám dost (ve hře) ale že bych si s někým byl nějak blíž psal tak to ne

Co nám můžete nabídnout?
100% nasazení na raidech, jsem člověk co se rád poučí o chybách a rád se pobaví i na TSku :)

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Používám mikrofon akorát sluchátka mám oddělené ale není problém si obstarat nějaký head set.

Vypište svoje alty (stačí level 80):
Unshaven (84) - Warrior/ Arms, poslední dobou na něm jsem skoro pořád protože ho chci už konečně doexpit na level 85

Napište nám něco o Vás:
Jsem teenager z Ostravy, poslouchám punkovou/ punk-rockovou hudbu, hraji v jedné pop-punkové undergroundové kapele a jsem společenský a nekonfliktní člověk
Naposledy upravil(a) Maharadge dne stř 01. črc 2015 23:10:12, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Maharadge - Ele/Resto shaman

Příspěvekod Pronet » stř 01. črc 2015 20:33:24

Přijde ti přihláška v pohodě čitelná? Pokud ne, tak ji prosím tě uprav do podoby čitelnosti. Děkuji.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Maharadge - Ele/Resto shaman

Příspěvekod BeeWay » stř 01. črc 2015 22:57:52

Nevim jak ostatním ale mě se ta červená fakt číst nedá
Obrázek
Uživatelský avatar
Heimdallr
Příspěvky: 149
Registrován: ned 25. kvě 2014 12:07:39
Class:: Shaman

Re: Maharadge - Ele/Resto shaman

Příspěvekod Heimdallr » čtv 02. črc 2015 14:26:56

Aké makrá používaš? ak nie prečo?
Priorita statov na Ele shamana a akí capy sú pre teba smerodatné?
Popíš svoju single/ale rotáciu
Myslíš že "Glyph of Totemic Recall" je najideálnešia voľba?
Ten trinket zo spiritom máš neprehodený z resto specu alebo iný nemáš?
Akú úlohu má podľa teba shaman v raide?
Plánuješ herbalism vymeniť za inú profku , ak áno akú ak nie prečo?
Oplatí sa podľa teba používať za Ele Unleashed elements?
Obrázek Obrázek
“In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.”
Uživatelský avatar
Maharadge
Příspěvky: 11
Registrován: stř 01. črc 2015 17:13:37
Class:: Shaman

Re: Maharadge - Ele/Resto shaman

Příspěvekod Maharadge » čtv 02. črc 2015 15:10:53

1. Macra já na shamanovi nepoužívám, vím že se najde pár věci u kterých se to hodí třeba u odpalovaní CD atp. ale já jsem zvyklý si všechno hlídat a odpalovat sám
2. No tak určitě je to hit/spirit cap, jinak staty jedu takto: spirit/hit cap 17%>haste>mastery>crit tyhle staty mám odzkoušené a točí se mi s nimi nejlépe vím že hodně ele shamanů jede staty na masterku ale podle mě je haste lepší
3. Rotaci mám totemy(Stoneskin, Searing, Healing Stream a Wrath of Air)>flame shock>CDčka>Lava Burst>Lightning Bolt>Earth shock když mám 8-9 stacků Lightning Shieldu(do toho pořád obnovuju Flame Shock) + obnovuju Searing totem, AOE rotaci takto totemy, spam Chain Lightning tohle ještě prokládám Earth shockem
4. Tak si říkám že je to blbost... jako Elemental Shaman mám skoro pořád full manu. Takže edit., upraveno mám tam teď Healing Stream.
5. Mám u sebe Volcanic Deck už jen čekám na neděli abych ho mohl vyměnit za Volcano kartu
6. Shaman je velice důležity v raidu kvůli totemům, kickování, Purgování a dává 5% critu+ Searing nebo jiný fire totem dává 10% spell power
7. No mi zatím Herbalism vyhovuje kvůli Lifebloodu (přidává mi to 480 haste na 20 sec.), zatím nemám v plánu jí měnit
8. Podle mě se to vyplatí ale jak kdy, většinou to používám u přebíhání nebo tak ale jinak při zergu to nepoužívám
Naposledy upravil(a) Maharadge dne čtv 02. črc 2015 17:32:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
rokkazz
Příspěvky: 319
Registrován: sob 12. dub 2014 19:01:46
Class:: Shaman

Re: Maharadge - Ele/Resto shaman

Příspěvekod rokkazz » čtv 02. črc 2015 15:20:43

Keby bola potreba switchol by si do resto?
Aky je haste cap pre resto?
Ake trinkety pouzivas v reste? a preco?
Pouzivas spell Healing Surge ?
Obrázek

Spoiler:

keď sedím doma, Rokkazzko má malé R-ko, no keď vyjdem von, vedia, že Maroško má veľké M-ko, obrana pred svetom, snáď to chápeš, Ferko
Uživatelský avatar
Maharadge
Příspěvky: 11
Registrován: stř 01. črc 2015 17:13:37
Class:: Shaman

Re: Maharadge - Ele/Resto shaman

Příspěvekod Maharadge » čtv 02. črc 2015 17:15:22

1. Určitě bych switchul, k tomu ten off spec mám :)
2. haste soft cap je 916 kvůli dalšího tiku Riptidu
3. používám Sea Star a Vibrant Alchemist Stone, no tyto trinkety používám hlavně proto, protože zatím jiné nemám snažím se teď dodělat reputaci s Baradinem a koupit se ten trinket ze spiritem
4. Healing Surge já nepoužívám, používám hlavně Healing Wave a Greater Healing Wave
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Maharadge - Ele/Resto shaman

Příspěvekod Vranka » pát 24. črc 2015 12:12:16

Koľko percent hastu sa vyplati na ele napis cislo alebo percenta ako chces som zvedavy toto cislo je pomerne vzacne tazko sa hlada aj na nete a kvoli comu taky haste a nie viac?
Uživatelský avatar
Maharadge
Příspěvky: 11
Registrován: stř 01. črc 2015 17:13:37
Class:: Shaman

Re: Maharadge - Ele/Resto shaman [-/-/-]

Příspěvekod Maharadge » úte 28. črc 2015 12:45:52

je to 17,5%, kvůli dalšího ticku FS
Uživatelský avatar
Heimdallr
Příspěvky: 149
Registrován: ned 25. kvě 2014 12:07:39
Class:: Shaman

Re: Maharadge - Ele/Resto shaman [-/-/-]

Příspěvekod Heimdallr » pát 31. črc 2015 18:37:17

Okey, zhodnoť svoj výkon na raide. čo bolo podla teba z tvojej strany dobré a čo by si ešte mohol zlepšiť.
Obrázek Obrázek
“In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.”
Uživatelský avatar
Maharadge
Příspěvky: 11
Registrován: stř 01. črc 2015 17:13:37
Class:: Shaman

Re: Maharadge - Ele/Resto shaman [-/-/-]

Příspěvekod Maharadge » ned 02. srp 2015 12:36:10

Ahoj, teď jsem přijel z fesťáku takže jsem nemohl odpovědět.

Líbilo se mi vedení raidu a přehled i o všech specech a lidech co v tom raidu byli.
Jako Elementál shaman jsem byl docela spokojen s BWD, naopak s BoTkem to bylo trochu horší, dělal jsem chyby které mi snížili DPS (tím myslím hlavně halfuse).
Zbytek raidu jsem šel jako Restoration a nejsem s toho vůbec nadšen, jako Resto jsem byl na tom špatně... Měl bych se víc zaměřit na Resto spec. protože jsem tomu zatím dával volný průběh a moc se mi to nevyplatilo. Takže do příště bych se měl starat i o Resto spec. a nevěnovat se jen Ele.
Uživatelský avatar
Peterk
Příspěvky: 103
Registrován: stř 13. kvě 2015 18:04:03
Class:: Shaman

Re: Maharadge - Ele/Resto shaman [-/-/-]

Příspěvekod Peterk » pon 03. srp 2015 7:06:27

Co se týče ELE zkus si mě najít ve hře nebo na TS probereme to spolu a ohledně RESTO kontaktuj hráče ROKAZZ popřípadě někoho d guildy noni tě navedou pokud budeme na altech.
Uživatelský avatar
Heimdallr
Příspěvky: 149
Registrován: ned 25. kvě 2014 12:07:39
Class:: Shaman

Re: Maharadge - Ele/Resto shaman [-/-/-]

Příspěvekod Heimdallr » pon 03. srp 2015 17:35:11

Výtečne,.
ďaľší test dohodnutý na 6.8.2015. 17:50.Hlás sa na nick Dropluk (za výnimočných okolností hoc koho z gildy)
Obrázek Obrázek
“In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.”
Uživatelský avatar
Heimdallr
Příspěvky: 149
Registrován: ned 25. kvě 2014 12:07:39
Class:: Shaman

Re: Maharadge - Ele/Resto shaman [-/-/-]

Příspěvekod Heimdallr » čtv 06. srp 2015 20:19:25

Po druhom teste som s výkonom relatívne spokojný aj s ochotou switchovať medzi healom a dps. Pohovor dohodnutý na pondelok 10.8.2015 21:00
Potvrď svoju účasť :)
Obrázek Obrázek
“In war, victory. In peace, vigilance. In death, sacrifice.”
Uživatelský avatar
Maharadge
Příspěvky: 11
Registrován: stř 01. črc 2015 17:13:37
Class:: Shaman

Re: Maharadge - Ele/Resto shaman [-/-/-]

Příspěvekod Maharadge » pát 07. srp 2015 17:12:45

Ahoj, budu tu. :)
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Maharadge - Ele/Resto shaman [TEST/POHOVOR/PŘIJAT]

Příspěvekod Toodyo » úte 11. srp 2015 16:01:38

Přijat
S pozdravem Toodyo

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů