Yaxa - Arms Warrior [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Yaxa - Arms Warrior [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Příspěvekod Danthe » čtv 30. črc 2015 20:26:08

Ahoj SFU,

Nick: Yaxa
Class/ main spec: Arms Warrior
Věk: 24
ItemLvL: 346 aktuálne, snažím sa zbierať gear a toto číslo sa mení
Armory: LINK
FPS: 60+

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
WoW hrám už asi nejakých 5 rokov, možno viac, už to nepočítam. História je celkom pestrá, začínal som na WotLKu na drahy.com, odtiaľ sme sa s pár kamarátmi z guildy presunuli na server Anathema (od Projectu Nemesis, tiež WotLK), tu som zotrval asi tak 3 roky a pokoril všetko, čo sa dalo. Server začal upadať, tak nastal ďalší presun, tiež s pár guildmates. Zakotvili sme na Cataclysm datadisku, na serveri Warmane. Mnohí ho možno poznajú pod jeho starším názvom Molten-wow, takto sa volal pred spojením so servermi Arena Tournamentu. Dostali sme sa do malej československej guildy, kde sme pokorili FL 7/7 (5/7hc), DS 8/8 (5/8hc). Komunita však začala postupne upadať a chcelo to zmenu, tá prišla v podobe Twinstaru.

Váš raid time?
V podstate som časovo neobmedzený, jediná výnimka by bola vtedy, keď by som bol odcestovaný.

Definujte svůj PvE skill:
Dlho som rozmýšlal, čo napísať do tohoto bodu. Skill je v podstate zhrnutie komplexných zručností hráča do jedného slova. Ak sem patrí schopnosť improvizovať, schopnosť obetovať sa pre raid, schopnosť počúvať pokyny na TS a riadiť sa nimi, tak skill mám. Naschvál sem nepíšem schopnosť mačkať bindy v správnom poradí, to už beriem tak nejak ako automatiku.

Vypište svůj progress na Twinstaru:
Na Twinstari som pomerne nový, postavu som doexpil asi 2 dni dozadu. Za ten čas som stihol zájsť všetky RHC dungy a BH 10 man.

Máte s Cataclysmem nějaké zkušenosti?
Ano mám, viď moju wow históriu vyššie. Avšak asi vás veľmi nezaujímajú úspechy z contentov, ktoré tu ešte nie sú :) Čo sa týka akutálneho contentu, tak na Warmane servri mám zabitých z BoT 4/5 (2/5hc), z BwD 5/6 (0/6hc), TotFW sme šli len raz, ale bolo buglé. Z toho vyplýva, že s aktuálnym contentom na Twinstari zatiaľ veľké skúsenosti nemám, ale pár videí a guidov to rýchlo napraví.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
SCREEN
Addony: DBM, Omen, Quartz, Power Auras, Titan Panel, Prat, Recount, TidyPlates.. to sú také hlavné addony, ktoré využívam. U warra používam klasický blizzard raid frame, inak VuhDo.
DBM - kvôli timerom a prehľade aktívit u bossov
Omen - threat meter
Quartz - cast bary
Power Auras - kvôli lepšiemu zobrazeniu procov talentov, buffov, cds
Titan Panel - všeobecný prehľad o stave goldov, miesta v bágloch, fps, latency atd
Prat - rozšírené možnosti chatu
Recount - čísielka musia byť
TidyPlates - prehľadné nameplaty

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
http://www.warmane.com, http://www.tauri-veins.tk, google

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Za môj krátky pobyt tu, som ich veľa nestihol vystriedať. Momentálne som v guilde Undercover, ktorá je viac menej neaktívna a mám ju len kvôli guild perkom.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Niekoho som sa pýtal, na prehľad najlepších guild a medzi nimi figurovalo aj SFU.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
A prečo nie? Chcem byť súčasťou výbornej guildy a výbornej komunity, zájsť si výborné raidy a zasmiať sa s luďmi na TS. Zatiaľ som mal možnosť prehodiť pár slov len s dvomi členmi tejto guildy a ich prístup mi bol sympatický.

Koho znáte v <SFU> ?
Sarger - bavil som sa s ním ešte ako malá 70tka a informoval ma o vašej guilde
Bimmer - dnes som sa ho spýtal na nejaké rady ohľadom warra a odporučil mi napísať si prihlášku :)

Co nám můžete nabídnout?
Môžem ponúknuť seba, svoj čas, svoje čísla v recounte, ench a tail, a svoj hlas (+ štekot susedových psov) na TS.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Áno, používam a áno, mám.

Vypište svoje alty (stačí level 80):
Altov momentálne nemám, som čerstvá 85 a mám kopec roboty s jednou postavou. V budúcnosti pribudne feral hybrid/resto druid.

Napište nám něco o Vás:
Volám sa Marek, bývam 20km od Nitry. Študujem v Bratislave na zdravotníckej univerzite, konkrétne odbor rádiológia. Bývam v rodinnom dome, tak ako vo wowku, aj doma mám niekoľko petov, vrátane mladšieho brata. Medzi nejaké také záľuby patrí volejbal, kanoistika, túry, počúvanie počúvateľnej hudby, tvorba v Photoshope a kedysi aj kreslenie. Nejak ma už nič nenapadá čo dodať, takže v prípade ďalších otázok, som pripravený odpovedať :)
Naposledy upravil(a) Danthe dne sob 01. srp 2015 19:47:59, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Yaxa - Arms Warrior

Příspěvekod Bimmer » čtv 30. črc 2015 20:59:06

Ako Yaxa spomínal, kontaktoval ma ingame, hodili sme reč, niečo málo som si ho oťukol, uviedol ho do problematiky a došli sme k spoločnej reči. Z čoho vyplýva že nedostatky ktoré má ohľadom eq sa pokúsi dohnať, tj rhc, world drop epic, repky. Čo sa theorycraftu týka, nemal najmenší problém a relatívne obratne odpovedal na všetko čo som potreboval vedieť, jeho výkon na dummy s 345 ilvl eq bol tiež chválitebný, stance-dancing ovláda, na mňa spravil dojem.

Ako sme sa bavili, keďže na twinstare si bot, bwd a ani totfw nebol, tak si pekne podstivo naštuduj taktiky, vylepši eq do čo najpoužiteľnejšieho stavu. Ohľadom test raidu ťa kontaktuje vyššia moc.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Yaxa - Arms Warrior

Příspěvekod Gashi » pát 31. črc 2015 1:14:25

Vydržal naše kraviny na TS, dal by Bimmerovi, som ZA :D
S tým, že treba dorobiť ten EQ, hlavne gemy a enchy.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Yaxa - Arms Warrior

Příspěvekod BeeWay » pát 31. črc 2015 1:40:13

zítra skákneme nějaká hcčka a nahrabeme gear a půjde to podle mě umí
Obrázek
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Yaxa - Arms Warrior

Příspěvekod Bimmer » pát 31. črc 2015 2:15:25

Tak sme s Marekom pobehali rhc, dobral eq na takú úroveň, že z rhc mu už lepšie nepadne. Doladil enchy, gemy, repky. Z mojej strany má zelenú na test raid.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Yaxa - Arms Warrior

Příspěvekod Toodyo » pát 31. črc 2015 4:34:45

Cs

Koukám AN ...Nick .. Guilda ??
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Yaxa - Arms Warrior

Příspěvekod Danthe » pát 31. črc 2015 13:26:06

Ahoj, na AN som pôsobil v guilde Project Resurrection (ali) pod nickom Danthe/Satron/Delth. Aby som trochu aktualizoval info z prihlášky, tak momentálne mám 350 ilvl.
Uživatelský avatar
Oliviia
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 11. čer 2015 19:55:39
Class:: Priest

Re: Yaxa - Arms Warrior

Příspěvekod Oliviia » pát 31. črc 2015 18:36:33

Aaaa Pipik!!! Pro pro prooo...Toho cloveka znam uz hrozne moc let.Potkali jsme se kdysi davno na metinu a od te doby jsme spolu hrali na vice serverech...Za cokoliv hral to mu slo,takze verim ze vas ani za toho wara nezklame :) Drzim pesti at uspejes!
Tichý muž,je přemýšlející muž... Tichá žena je obvykle pěkně nasraná.
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Yaxa - Arms Warrior

Příspěvekod Bimmer » pon 03. srp 2015 12:10:06

Vidím že aktivita v prihláške ti stojí, tak som si pre teba pripravil pár otázok.

1. Premýšlal si o Fury špecializácíi? Kedy by si do tejto špecializácie switchol, oplatí sa to?
2. Aké spektrum ionizačného žiarenia sa využíva v praxi?
3. Hnedooká bruneta alebo modrooká blondína?
4. Čo si myslíš o situácií, ktorá sa točí okolo imigrantov na Slovensku?
5. Poznáš Barracuda Club? Bol si tam na nejakej vydarenej akcii?
6. Si schopný eliminovať štekot susedovho psa?
7. Kedy používaš Shattering Throw, oplatí sa to?
8. Myslíš si, že warrior s tailoringom lietajúci na koberci je sexi?
9. Z čoho si vyvodil referenciu medzi mnou a Schyzmou?
10. Používaš digitálne alebo ručičkové náramkové hodinky?
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Yaxa - Arms Warrior

Příspěvekod Sarger » pon 03. srp 2015 13:29:35

Vieš mi konkrétnejšie povedať, kde presne je to tých 20km od Nitry ? (kludne v PM, je to osobny údaj, nemusime to zverejnovat :)
Kreslíš, máš svoje práce niekde k nahliadnutiu ?
Koho znáte v <SFU> ?
Sarger - bavil som sa s ním ešte ako malá 70tka a informoval ma o vašej guilde

Tak to muselo byť riadne dávno :D
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Yaxa - Arms Warrior

Příspěvekod Toodyo » pon 03. srp 2015 16:46:16

Cs

pocitej stim ze snama pujde na nejakej test raid ve CT pred 18h ( 17:50 ) se hlas na Dropluk ( popripade napis nekomu z guildy a ten te spravne nasmeruje).
Ve CT chodime BoT(1/5Hc-Half) a BWD (3/6Hc - Mag, Chim, Atram) mozna podle casu a nalady 4Windy. Tak stim pocitej.

S pozdravem Toodyo
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Yaxa - Arms Warrior

Příspěvekod Danthe » pon 03. srp 2015 17:58:17

Bimmer píše:Vidím že aktivita v prihláške ti stojí, tak som si pre teba pripravil pár otázok.

1. Premýšlal si o Fury špecializácíi? Kedy by si do tejto špecializácie switchol, oplatí sa to?
2. Aké spektrum ionizačného žiarenia sa využíva v praxi?
3. Hnedooká bruneta alebo modrooká blondína?
4. Čo si myslíš o situácií, ktorá sa točí okolo imigrantov na Slovensku?
5. Poznáš Barracuda Club? Bol si tam na nejakej vydarenej akcii?
6. Si schopný eliminovať štekot susedovho psa?
7. Kedy používaš Shattering Throw, oplatí sa to?
8. Myslíš si, že warrior s tailoringom lietajúci na koberci je sexi?
9. Z čoho si vyvodil referenciu medzi mnou a Schyzmou?
10. Používaš digitálne alebo ručičkové náramkové hodinky?


1. Fury som nikdy nehral, ani som o tomto specu nepremýšľal. Nepoznám jeho výhody/nevýhody, takže nemôžem odpovedať na druhú časť otázky.
2. Obrázok - aby aj ostatní vedeli, čo som sa bavíme. Naľavo od viditeľného svetla sa nachádza práve ionizujúce žiarenie. V praxi využívame RTG žiarenie (pri bežnej rádiodiagnostike, liečbe povrchových nádorových ložísk) a gama žiarenie (len pri rádioterapii). Je určite aj nejaké priemyselné využitie, ale tým sa nezaoberám.
3. Hnedooká bruneta.
4. Podľa mňa je to jedna veľká fraška, ako by sme prelievali oceán po lyžičkách. Krajinám treba pomáhať v ich vlastnej zemi. Odporúčam pozrieť toto video.
5. Nepoznám, nenavštevujem kluby a diskotéky všeobecne.
6. Jednoduchým stlačením jedného tlačítka (mute mic).
7. Používam ho väčšinou v PvP, prakticky som ho v PvE zatiaľ nevyužil. 25 rage cost a 1,5s cast time nehrajú veľmi v jeho prospech, navyše pri Colossus Smash, vďaka ktorému moje útoky ignorujú 100% armoru, je 20% celkom málo. Za uváženie by možno stálo, ak by sa warriori v raide dohodli a hodili Shattering Throw nejak postupne, na pokrytie napr. Heroismu a celkovo tak pomohli zvýšiť raid dps.
8. Poznám iné sexi veci a pár pixelov vo WoWku do nich nepatrí :D
9. Zaujímavé zhody náhod.
10. Nosím ručičkové.

Sarger píše:Kreslíš, máš svoje práce niekde k nahliadnutiu ?

Je to už dosť dávno a nie sú to žiadne majstrovské diela :) Na nete ich nemám, našiel som len jednu starú (nedokončenú) kresbu Illidana, čo som kedysi hádzal na FB.

Toodyo píše:pocitej stim ze snama pujde na nejakej test raid ve CT pred 18h

Ďakujem, budem tu.
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Yaxa - Arms Warrior

Příspěvekod Bimmer » pon 03. srp 2015 20:52:48

Tak ako spomínal Toody, dňa 6.8.2015, t.j. tento štvrtok, prebehne test raid, invite time o 17:50, o inv píš na nick Dropluk, prípadne hocikomu, kto má pod nickom <Six Feet Under> . Čo sa taktík týka, naštuduj čo neovládaš, kľudne mi napíš ingame keby si potreboval nejaké detaily a rady. Pevne verím že sa dostatočne pripravíš. Určite počítaj s BoT, BWD, ale neuškodí keď sa pripravíš aj na TotFW.

PS: Ak by si mal ľubovolné dotazy, nájdeš ma na ts.sixfeetunder.cz.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Yaxa - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Danthe » čtv 06. srp 2015 21:11:45

Bol som požiadaný, aby som zhodnotil svoj výkon na test raide, aké mám z toho pocity a celkovo dojmy z raidu. Tak teda v prvom rade chcem poďakovať za raid, rovnako za itemy. Čo sa môjho výkonu týka, zo začiatku som bol trochu v strese, čo sa prejavilo mojou krátkou životnosťou pri prvom pulle Magmawa vďaka ohňom. BWD je pre mňa viac menej stále nové a chvilku mi trvalo, než som sa aklimatizoval. Čo sa ďalších bossov týka, tak si nie som vedomý nejakých svojich failov, azda u Atrameda hneď na začiatku, kde som neodhadol správne veľkosť hitboxu a získal hneď nejaké bodíky soundu vďaka diskom. Nebol som v top priečkach recountu, čo asi dúfam nikto odo mňa ani nečakal, keďže som dosť limitovaný gearom. Celkovo sa mi raid páčil, zoznámil som sa lepšie s encountrami a videl ich aj naživo, nie len z videí :D Vedenie raidu sa mi páčilo, bol dostatočný prehľad o dianí v raide. Trochu sa wipovalo, neviem teda aký "štandard" je u vás na sekundáre, ale neprišlo mi to nijak hrozné. Celkovo som spokojný a vďaka tomuto raidu aj o niečo skúsenejší, čo sa BWD týka.
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Yaxa - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Bimmer » pát 07. srp 2015 0:13:33

Z môjho pohľadu PRO. Vychvalovať do neba ťa nebudem, keďže konkrétne na ohne u Magmawa som ťa tri krát upozorňoval a prízvukoval ti to, to isté naskakovanie na Magmawa, je to pre teba ako warriora povinnosťou byť jedným z troch hráčov, ktorí sú hore a napichujú. Soundy na Atramedovi? Koľko krát som ti zdôrazňoval že daný boss ma hit box tak obrovský že sa postavíš takmer ako rangedko. (Atrameda ti vyčítať nemôžem, chytil si len raz, potom to už so stackami bolo absolútne vporiadku a za to máš ďalšie + ), Prejdime k Maloriakovi, nespominal som ti náhodou že si treba kúsok počkať s Bladestormom? Je síce super že to točí číselka ale mne je k hovnu keď umrieš po piatich sekundách... Čo sa Omnotronov, Chimaerona a Nefariana týka tak som nadmieru spokojný s tvojím výkonom, rozostupy si dodržal, čo sa kickovania týka tiež nebol problém, nejaký ten reflex kobry tam asi bude a orientácia v raide tiež.

Aby som ti úprimne nakoniec zhrnul svoje dojmy z tvojho výkonu. Viac menej som počítal s tým ako si to zahral, predsalen keďže si to bol prvý krát tak tých informácií na teba bolo veľmi veľa a rešpektujem to. Pevne verím že si si svojích chýb vedomý a budúce ID už budeš s daným encounterom a taktikami viacej stotožnený a zžitý.

Odhliadnuť od toho, že sme spolu poslednú dobu trávili dosť času a mal som ťa možnosť trošička spoznať aj z ľudského hladiska som za tvoje prijatie. Pracovať sa s tebou dá, všetko je to len otázka chcenia.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Yaxa - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Danthe » pát 07. srp 2015 1:10:03

Na tú smrť u Maloriaka som zabudol no, možno stačilo hodiť BS o také 2s neskôr, ale nebudeme predsa plakať nad rozliatym mliekom :D U Magmawa som klikal vždy podľa odpočítavania, podarilo sa mi tam skočiť len raz, v ostatných prípadoch ma to tam proste už nechcelo pustiť, ak je nejaká spešl finta, tak sa rád priučím. Každopádne ďakujem za tvoje "PRO".
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Yaxa - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Joul » pát 07. srp 2015 6:37:40

vzhledem ke stavu bossů. kdy pro nás TS opět přichystal spoustu nových věcí, jelikož asi nechtějí aby jsme se do firelandů nudili tak co ID to jiné chování bosse, také vzhledem k tomu jak to bylo nesehrané, díky tomu že jsme pustili na test raid až příliš mnoho lidí, a k přihlédnutí k tvému gearu, si myslím, že si neodvedl úplně špatnou práci, zapracuj na tom atramedovi, opravdu to není tak hard boss jak by se mohlo zdát... rád tě uvidím ve čtvrtek znovu... pokud se ti toto líbilo tak tě můžu ubezpečit, že už to bude jen lepší :-)

PS: vhzhledem k enormnímu počtu přihlášek se v neděli rozhodneme jestli část z Vás nepůjde už v pondělí na druhý test raid, tak prosím o vyjádření jak jsi na tom s časem v pondělí od 19:00
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Yaxa - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Danthe » pát 07. srp 2015 19:16:29

Ahoj, v pondelok by som tu na 95% mal byť. Budúci týždeň majú naši dovolenku a sú v pláne nejaké výlety, ale jeden deň na raidy si určite nájdem.
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Yaxa - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » sob 08. srp 2015 0:35:26

S týmto človekom som bol párkrát i na TSku a povahovo sa mi zdal fajn týpek ale raid ohodnotiť neviem, no dôverujem Bimmerovi. Ja som tiež ZA.
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Yaxa - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Toodyo » čtv 13. srp 2015 23:05:21

Cs

po dnesnim raidu

- Dps super na ten gear co mas
- sem tam par chybicek ty se daji doladit (stacky atramedes a magmaw ..)

Za me ++
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Yaxa - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Bimmer » pát 14. srp 2015 0:13:32

Chcel by som uviesť fakt, že pokiaľ by bol Yaxa presunutý na pohovor, tak by som bol celkom povďačný keby sa odohral do dátumu 16.8.2015, vzhľadom na to, že sedemnásteho odchádzam na 11 dní na dovolenku. Tak si ho buď vychutnáte bezo mňa alebo to nejakým spôsobom v blízkej dobe poriešime :D
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Yaxa - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Danthe » pát 14. srp 2015 15:50:26

Zdravím, k včerajšiemu raidu.. u Magmawa si popravde nie som vedomý nejakej mojej chyby, u Atrameda som zazmätkoval keď išli proti mne 2 disky vedľa seba a ja som utekal pred nimi, mohol som to vyriešiť aj efektívnejšie.. Čo sa BoT týka, tak tam mi chvilku trvalo než som sa zorientoval na Counciloch, hlavne pri druhej dvojici, preto asi aj to slabšie dps tam (BoT je pre mňa stále viac menej nové :D). Snažil som sa nefailiť moc taktiky a udržať si nejaké to dps, čo sa mi myslím viac menej podarilo. Inak som celkovo s raidmi spokojný, možno len rozdávanie lootu mi sem tam prišlo trochu chaotické.
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Yaxa - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » pát 14. srp 2015 19:35:35

Bimmer v tom prípade si prelož dovolenku lebo ja môžem buď dnes (čo je samozrejme nezmysel takto bez ohlásenia) alebo potom cez týždeň hocikedy viacmenej. :) Alebo v nedelu pred raidom ale to nemôžem zaručiť či sa dostavím tak skoro inak by si to musel riadiť ty. :)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Yaxa - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » pon 17. srp 2015 23:29:37

Vyhovoval by ti termín 19.8.2015 o 18.30?
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Yaxa - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Danthe » úte 18. srp 2015 0:57:47

Ahoj, áno môže byť :)
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Yaxa - Arms Warrior [TEST/-/-]

Příspěvekod Kamikaze » úte 18. srp 2015 16:01:53

Dobre takže POHOVOR 19.8.2015 o 18:30
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 17 hostů