Pegisu - Fire mage [TEST/POHOVOR/PŘIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

vlade
Příspěvky: 12
Registrován: pát 21. srp 2015 17:32:58
Class:: Mage

Pegisu - Fire mage [TEST/POHOVOR/PŘIJATÝ]

Příspěvekod vlade » pát 21. srp 2015 18:11:51

Nick: Pegisu
Class/ main spec: Fire mage
Věk: 20
ItemLvL: (Je dobré zmínit množství PvP itemů) 358 full PVE, mam aj full vici PVP, ale to uz nehravam ( nic z toho nemam v PVE EQ)
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Pegisu
FPS: fps mam 40, mam nastaveny cap, aby sa mi zbytocne neprehrieval ntb. Bohato mi to staci na hranie a nemavam dropy.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
WoW hravam od TBC. Na Wotlku som progressoval Naxx, UD, ToC. Poznam detailne takmer vsetky classy. Velmi ma bavi WOW svet a mam rad aj jeho lore( som aj fanusikom warcraft knih )


Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy, . . .)
Kazdy den od 19:00 do 23:00 chodim raidy, viem sa ale prisposobit aj inemu casu.

Definujte svůj PvE skill:
Viem robit to co sa mi povie, ovladam rotacie svojej classy a poznam velmi dobre vsetky magove spelly a viem ich vyuzivat aj v raidoch. Normalky zvladam, niektore HC tiez. Rychlo sa ucim a som ochotny skusat nove taktiky/moznosti.

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
Na TS som od Wotlku a hore uvedene raidy som vyprogressoval na tomto serveri. Na Cata som progressol BOT 1/6 HC, BWD normal, Toc normal.

Máte s Cataclysmem nějaké zkušenosti? (na jakém serveru, raidy, classy)
Cata hram prvykrat na TS.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )
http://tinypic.com/view.php?pic=9sdki9&s=8#.VddXuPntlBc
Sry, nemam ziaden screen z raidu. Jediny addon do raidu mam DBM. Dalej mam Gatherer a bagnon.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Internet, dlhorocna skusenost.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Knights of Honor - chcem pokrocit, zacat progressovat nejake HC

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
od priatelky

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Je to jedna zo silnejsich guild na TS. Dufam ze tu najdem dobru grupu a hlavne dobry kolektiv.

Koho znáte v <SFU> ?
Asi nikoho konkretneho.

Co nám můžete nabídnout?
Som priatelsky wowkar, ktory ma brain a je ochotny sa naucit aj nieco nove dalej na cata. Mam zopar schopnych altov a mozem tak pomahat aj s inimi postavami ak bude treba. :)

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Pouzivam TS3 a mam oboje a nemam problem s komunikaciou :)

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
Hellriser - war - prot 359/ fury 359 - velmi aktivne
Wladyslawa - shaman - enha 358 / resto 359 - aktivne
Shakicin - hunter - surv 352 - obcas


(nepovinné) Napište nám něco o Vás:

Podavame prihlasku aj s priatelkou, tak snad sa najde u vas miesto pre oboch. Sme obaja schopni a mame radi wow! Dakujem za cas :)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod Pronet » pát 21. srp 2015 18:40:40

Která kniha tě bavila nejvíce? Co by jsi mi doporučil?


Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:

Takže nemáš oblíbené stránky? Co když ti řeknu, že já mám svoje zdroje ohledně locka a jiných postav a jsem schopnej to sem vylinkovat a ty ne? Lenost? Odfláknutí? CO se za tím skrývá?

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:

Co, když my toho tolik neprogresujeme?

Je to jedna zo silnejsich guild na TS. Dufam ze tu najdem dobru grupu a hlavne dobry kolektiv.

Kdo si myslíš, že je náš konkurent?

Mam zopar schopnych altov a mozem tak pomahat aj s inimi postavami ak bude treba.

Co, když vyškolíme tebe za alta? Místo toho aby jsi tahal ty nás?

Mikrofon máš kvalitní? Nebo v tom něco šumí/chrčí a tak?
Uživatelský avatar
Peterk
Příspěvky: 103
Registrován: stř 13. kvě 2015 18:04:03
Class:: Shaman

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod Peterk » ned 23. srp 2015 15:49:36

Nick přítelkyně ? a doplň si přihlášku jak psal Pronet.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod Pronet » ned 23. srp 2015 16:32:26

Peterk píše:Nick přítelkyně ?

viewtopic.php?f=2&t=1505
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod Joul » pon 24. srp 2015 6:52:25

ve čtvrtek doraž v 18:00 na test raid napiš na nick Soulreavers... ID si nech na BOT a BWD
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod Tygricka » pon 24. srp 2015 11:38:02

Jelikož z tvojí přihlášky toho moc nevyčtu a ze screenshotu UI už vůbec. Udělej maximum pro to, abys mi ve čtvrtek ukázal více než si ukázal v přihlášce.
Obrázek
vlade
Příspěvky: 12
Registrován: pát 21. srp 2015 17:32:58
Class:: Mage

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod vlade » úte 25. srp 2015 9:12:43

Joul píše:ve čtvrtek doraž v 18:00 na test raid napiš na nick Soulreavers... ID si nech na BOT a BWD


ok, vdaka
vlade
Příspěvky: 12
Registrován: pát 21. srp 2015 17:32:58
Class:: Mage

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod vlade » úte 25. srp 2015 9:32:54

Pronet píše:Která kniha tě bavila nejvíce? Co by jsi mi doporučil?


Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:

Takže nemáš oblíbené stránky? Co když ti řeknu, že já mám svoje zdroje ohledně locka a jiných postav a jsem schopnej to sem vylinkovat a ty ne? Lenost? Odfláknutí? CO se za tím skrývá?

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:

Co, když my toho tolik neprogresujeme?

Je to jedna zo silnejsich guild na TS. Dufam ze tu najdem dobru grupu a hlavne dobry kolektiv.

Kdo si myslíš, že je náš konkurent?

Mam zopar schopnych altov a mozem tak pomahat aj s inimi postavami ak bude treba.

Co, když vyškolíme tebe za alta? Místo toho aby jsi tahal ty nás?

Mikrofon máš kvalitní? Nebo v tom něco šumí/chrčí a tak?



Kniha oblubena je Vladce Klanu :)
Tie stranky kde hladam info su: Twinhead, Wowhead, na konkretne classy kukam obcas Tauri veins.
Tak urcite neprogressujete normal dokolecka. Bol som s vami parkrat a celkom sa mi pacilo.
Mikrofon mam dobry, nechrci ani nesumi, dobre rozumiet. Nikdy sa nestazoval nikto.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod Pronet » úte 25. srp 2015 9:50:29

Proč jsi mi neodpověděl na všechny otázky? Přijde ti to správné přeskakovat? Odpovídáš na to co znáš odpověď? Proč mi neodpovíš na všechny otázky?
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod Pepíkus » stř 26. srp 2015 15:34:47

Malé plus za bindy Combust a Shield na mouse. Akorát LB na 5 mě trochu mrzí. Tlačítko shift máš taky někde na myši?

Sekundár je v 18:00 každý čtvrtek, nejlépe v 17:50 být ready na tsku. Máte oba čas?

Když přeagruješ bosse nebo několik addek. Jaké máš možnosti vyřešit tuhle situaci za mága?

Magmaw normal/hc, kdy odpaluješ Combust?

ODS Arcanotron a Maloriak, co mají společného pro mága?

U kterých bossů BWD/BOT je ti Pyromaniac k ničemu?
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
vlade
Příspěvky: 12
Registrován: pát 21. srp 2015 17:32:58
Class:: Mage

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod vlade » čtv 27. srp 2015 16:25:39

Pepíkus píše:Malé plus za bindy Combust a Shield na mouse. Akorát LB na 5 mě trochu mrzí. Tlačítko shift máš taky někde na myši?

Sekundár je v 18:00 každý čtvrtek, nejlépe v 17:50 být ready na tsku. Máte oba čas?

Když přeagruješ bosse nebo několik addek. Jaké máš možnosti vyřešit tuhle situaci za mága?

Magmaw normal/hc, kdy odpaluješ Combust?

ODS Arcanotron a Maloriak, co mají společného pro mága?

U kterých bossů BWD/BOT je ti Pyromaniac k ničemu?




No LB na 5 mne osobne nevadi kedze mam velmi velku ruku a na 12345 mavam hlavnu rotaciu :) Shift nemam na mysi, ale pouzivam. 17 : 50 budeme obaja rdy.
Najefektivnejsie je Ice block ktory mam nabindovany + macro na cancel spellu mam na nom. Teoreticky je tam este blink + invisible. Ak iba adky tak mam nabindovane aj frostacke spelly len tie mam na mod(shift), a tie nevidno kym nepressnem shift.

Na magmawovi odpalujem combustion ked je hero, teda ked je hlava dole.

Na oboch sa da pouzit spellsteal ak myslime na to iste :D, aj ked na Arcanotronovi som to este nerobil.

Pyromaniac: Chimaeron, ODS, Atramedes, Neff, Valiona, council : je to asi zbytocne
Uživatelský avatar
Tygricka
Příspěvky: 271
Registrován: stř 25. pro 2013 19:58:26
Class:: Mage

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod Tygricka » pát 28. srp 2015 12:13:55

Co říkáš na svůj výkon na testu?
Obrázek
vlade
Příspěvky: 12
Registrován: pát 21. srp 2015 17:32:58
Class:: Mage

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod vlade » pát 28. srp 2015 22:41:15

Tygricka píše:Co říkáš na svůj výkon na testu?


No aby som zacal, viem ze dps nebolo hviezdne. Dalekoh od toho, ale ako som tak kukal mam pocit ze som tam mal najhorsi gear :lol: parkrat sa mi podarilo predmgovat inych magov, co som bol celkom happy. Ani raz som vsak nic nepokazil, co verim ze by mohlo byt moje + ;) na maloriakovi som dispelloval jediny :D , neviem ci ste mi to nechavali naschval ako test alebo ako, ale tak nenecham to tam :D. Kadzopadne vdaka ze ste mi dali moznost dojst na raid k vam a ukazat co viem resp. neviem :D. To bude asi vsetko :)

a btw si spokojny s mojimi odpovedami na predosle otazky ? Alebo si cakal ine odpovede?
Uživatelský avatar
rokkazz
Příspěvky: 319
Registrován: sob 12. dub 2014 19:01:46
Class:: Shaman

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod rokkazz » sob 29. srp 2015 8:01:33

najhorsi eq som mal ja :D
Obrázek

Spoiler:

keď sedím doma, Rokkazzko má malé R-ko, no keď vyjdem von, vedia, že Maroško má veľké M-ko, obrana pred svetom, snáď to chápeš, Ferko
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod Pepíkus » sob 29. srp 2015 16:45:17

Pro mě osobně je používání shift+čísla na klávesnici dost neohrabané a tak se těmto kombinacím vyhýbám. Pokud tě to v krizových situacích ani trochu neomezuje, tak np.

Aggro si můžeš ještě shodit pomocí Mirror Images a taky dost často zachraňuje zadek talent Cauterize.

Spellsteal u Maloriaka záleželo na vaší domluvě mezi sebou. Očividně nic neproběhlo, tak je super, že jsi to neignoroval a vzal jsi tuto úlohu na sebe. Pro jistotu jsem zkontroloval logy a mimo tebe tam ještě spellsteal provedl Vrankone a Rokkazko, každý sice jenom jednou, ale kdyby si všimli, že nikdo nic nedělá určitě by zareagovali, doufám. :twisted:

Na ramenech nemáš enchant a taky tvoje modré gemy do hitu se mi moc nelíbí. Určitě by to šlo poreforgovat lépe, addon ReforgeLite doporučuju.

Určitě se přijď ukázat zase příští čtvrtek a dořeš si tu repku.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
vlade
Příspěvky: 12
Registrován: pát 21. srp 2015 17:32:58
Class:: Mage

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod vlade » sob 29. srp 2015 21:04:16

Pepíkus píše:Pro mě osobně je používání shift+čísla na klávesnici dost neohrabané a tak se těmto kombinacím vyhýbám. Pokud tě to v krizových situacích ani trochu neomezuje, tak np.

Aggro si můžeš ještě shodit pomocí Mirror Images a taky dost často zachraňuje zadek talent Cauterize.

Spellsteal u Maloriaka záleželo na vaší domluvě mezi sebou. Očividně nic neproběhlo, tak je super, že jsi to neignoroval a vzal jsi tuto úlohu na sebe. Pro jistotu jsem zkontroloval logy a mimo tebe tam ještě spellsteal provedl Vrankone a Rokkazko, každý sice jenom jednou, ale kdyby si všimli, že nikdo nic nedělá určitě by zareagovali, doufám. :twisted:

Na ramenech nemáš enchant a taky tvoje modré gemy do hitu se mi moc nelíbí. Určitě by to šlo poreforgovat lépe, addon ReforgeLite doporučuju.

Určitě se přijď ukázat zase příští čtvrtek a dořeš si tu repku.



Vo stvrtok o 18 00 zasa ? A tu repku na shouldery myslis ?
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod Pepíkus » pon 31. srp 2015 14:47:06

Ano, čas je pořád stejný, repka Therazane.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod Jelasha » úte 01. zář 2015 18:49:23

Napis si o invite na ve ctvrtek mezi 17:45-18:00 na nick Ziarovka nebo Jelasha.
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
vlade
Příspěvky: 12
Registrován: pát 21. srp 2015 17:32:58
Class:: Mage

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod vlade » čtv 03. zář 2015 20:39:34

Pocity/dojmy z raidu

Raid bol fajn, vyborna atmosfera, sranda atd. Trosku ma mrzi ze sa neslo viac HC, bolo by to zaujimavejsie, ale zas na druhej strane bolo viac casu na srandicky. Na porovnanie s minulym tyzdnom, teraz bolo viac srandy asi. Minuly tyzden to bolo vaznejsie :D . Co sa tyka leadrovania to bolo dobre zariadene. Zatial co som s vami bol raidy tak sa mi to pacilo :), tak snad vasa odozva na mna nebude zla :D. Dik
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod Jelasha » pát 04. zář 2015 13:20:27

Dekuji za kladne vyadreni k leaderovani :) potesilo to :D.

Nevycnival z davnu, vykon by dle meho mohl byt lepsi, ale na druhou stranu failu jsem si nevsimla ;).
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod Pepíkus » ned 06. zář 2015 8:32:56

Než tě pustím na 3. test raid musíme si pokecat a probrat spolu pár věcí. Od pondělka do středy budu mít čas každý večer. Sháněj mě na tsku pod nickem Pepino nebo otravuj/poke jiného člena guildy, že mě sháníš.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
vlade
Příspěvky: 12
Registrován: pát 21. srp 2015 17:32:58
Class:: Mage

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod vlade » ned 06. zář 2015 12:32:57

Pepíkus píše:Než tě pustím na 3. test raid musíme si pokecat a probrat spolu pár věcí. Od pondělka do středy budu mít čas každý večer. Sháněj mě na tsku pod nickem Pepino nebo otravuj/poke jiného člena guildy, že mě sháníš.



Okej budem ta hladat asi v pondelok, ale mal by som mat cas kazdy vecer.
vlade
Příspěvky: 12
Registrován: pát 21. srp 2015 17:32:58
Class:: Mage

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod vlade » čtv 10. zář 2015 20:14:58

Pocity/dojmy z raidu

Raid super, snazil som sa nic neskazit, verim ze tento tyzden aj dps bolo lepsie ako minule. Jedine co sa mi nepacilo, boli tie zbytocne wipovacky(chim) alebo ninja pully, ale tak stane sa no. Po debate s mage class leadrom som skusil nejake nove veci, nieco sa podarilo, nieco nie. Ale ocenujem tipy co mi dal a vela z nich mi pomohlo zvysit dps na niektorych bossoch. Niekde ma zasa trosku zradil crit z pyra :x , ale tak stane sa no :D. AK to bol moj posledny test raid (nieco take sa tam spominalo), tak teda dajte vediet ako a co prosim a vdaka za moznost ist na tie raidy :).
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod Pronet » čtv 10. zář 2015 20:20:34

Když zmiňuješ ninja pully. Tak byly 2 - 1 byl můj fail na Halfusoj. Nevěděl jsem že když se přoblížím k bosoj tak to naberu, myslel jsem že to funguje stejně jako Chimarion, až s přísunem dmg se to pustí. a Duhý byl na Chimarionoj.

My se poradíme a dáme vám s přítelkytí vědět jak jste dopadli.
vlade
Příspěvky: 12
Registrován: pát 21. srp 2015 17:32:58
Class:: Mage

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod vlade » čtv 10. zář 2015 20:25:06

Pronet píše:Když zmiňuješ ninja pully. Tak byly 2 - 1 byl můj fail na Halfusoj. Nevěděl jsem že když se přoblížím k bosoj tak to naberu, myslel jsem že to funguje stejně jako Chimarion, až s přísunem dmg se to pustí. a Duhý byl na Chimarionoj.

My se poradíme a dáme vám s přítelkytí vědět jak jste dopadli.



Okey vdaka, ty si minuly tyzden nebol ale chim sa opakoval z minuleho tyzdna, presne to iste :D
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod Quajmei » pát 11. zář 2015 7:37:15

hovori sa aj majster tesar sa utne a tie ninja pully nijak nenarusili moralku raidu halfuss padol bez vycitiek a na chimovi sa vyskusalo ci vie kazdy dobiehat
nerobte z toho velku vedu dany clovek co to sposobil to nerobil isto naschval
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
vlade
Příspěvky: 12
Registrován: pát 21. srp 2015 17:32:58
Class:: Mage

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod vlade » pát 11. zář 2015 19:53:09

Quajmei píše:hovori sa aj majster tesar sa utne a tie ninja pully nijak nenarusili moralku raidu halfuss padol bez vycitiek a na chimovi sa vyskusalo ci vie kazdy dobiehat
nerobte z toho velku vedu dany clovek co to sposobil to nerobil isto naschval


Nerobim z toho ziadnu vedu, len som mal napisat moj nazor na test raid a to som podla mna urobil. Vobec som ziadne konkretne mena nespominal, ani nikomu nenadaval. Len som dal moj komentar na raid, tak pardon ak som niekoho urazil.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod Pepíkus » ned 13. zář 2015 11:32:21

Co znamená pro tebe slovo progress? Představ si situaci, že RL ohlásí, že příští týden se bude progressovat třeba Valiona HC. Myslíš, že se svojí drahou polovičkou máte chuť, schopnosti a nervy na to věnovat se několik hodin samotné přípravě přes týden? Už jste někdy zkoušeli třeba hodinu/několik hodin strávit na dummy a zlepšovat tak svojí herní mechaniku, aby vás potom při boji s bossem co nejméně omezovalo nastavení vašich UIček?
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
vlade
Příspěvky: 12
Registrován: pát 21. srp 2015 17:32:58
Class:: Mage

Re: Pegisu - Fire mage

Příspěvekod vlade » pon 14. zář 2015 13:59:00

Pepíkus píše:Co znamená pro tebe slovo progress? Představ si situaci, že RL ohlásí, že příští týden se bude progressovat třeba Valiona HC. Myslíš, že se svojí drahou polovičkou máte chuť, schopnosti a nervy na to věnovat se několik hodin samotné přípravě přes týden? Už jste někdy zkoušeli třeba hodinu/několik hodin strávit na dummy a zlepšovat tak svojí herní mechaniku, aby vás potom při boji s bossem co nejméně omezovalo nastavení vašich UIček?


Progress pre mna znamena trpezlivost a ochotu skusat nieco nove. Progressoval som Ulduar a Toc na wotlku, tak nieco uz mam za sebou. Nie je toho nejak vela, ale viem si predstavit co to znamena. Samozrejme s priatelkou nemame problem nastudovat si nejake taktiky a nacvicit si co je potrebne, avsak urcite mi uznas za vhodne, ze niektore veci sa natrenovat nedaju inak ako v raide( napr teoriu si prestudujeme, videa pozreme ale uznas sam ze na Twine funguju niektore veci uuuplne inak ako na ofiku). Ja osobne moje bindy a macra poznam a mozem to hrat aj po slepiacky, samozrejme obcas sa najdu nejake veci ktore treba natrenovat. Napr pred test raidmi sme chodili dost vela treningovych RHC nech skusime nejake nove veci( napr co si mi hovoril nejake prepot atd) a preto sme podali prihlasku do najlepsej guildy na aliancii, lebo dufame, ze sa tu naucime nieco nove( a uz sa stalo aj ked sme len test zatial)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Pegisu - Fire mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » pon 14. zář 2015 15:08:59

15.09.2015 20:00 - Pohovor
společně s tvou polovičkou bude.
Posunuto o půl hodiny aby jste to stihli :)) ale čekám tu Sms jestli to stihnete nebo nestihnete

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů