Veritae - blood DK [TEST/POHOVOR/PŘIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Veritae
Příspěvky: 16
Registrován: úte 01. zář 2015 8:33:11
Class:: Death Knight
Bydliště: Brno

Veritae - blood DK [TEST/POHOVOR/PŘIJAT]

Příspěvekod Veritae » úte 01. zář 2015 9:35:46

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Veritae
Class/main spec:DK/Blood
Věk: 22 (téměř 23) let
ItemLvL: 359/360
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... t+of+Honor
Jak dlouho vlastníte tento char: Char vlastním zhruba 4 roky, vzhledem k přechodu na oficiální server a různým trampotám s Vesperem a tak to nevím přesněji, nicméně vyexpil jsme ho na WotLK a začal tankovat když vyšlo ToC.
FPS: 25 man jsme na twinstaru dlouho nebyl, nicméně na ofi jsem chodil nějakou dobu, než byl uveden 20m mythic mód a 60 fps vpohodě (mám to omezené).
PC sestava : Procesor Intel core i5 4690k @ 4,5 Ghz na jádro
GPU MSI geforce GTX 760
SSD disk 120 GB, HDD 1TB
8GB RAM 1833 Mhz
Internet : UPC 120 Mbit/s

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Pokusím se to zestručnit. Hrát WoW jsem začal před přibližně 8 lety. První expení zabralo spoustu času, zejména kvůli rodičům (prudičům) :D. Po té jsem začal raidovat na TBC, vystřídal jsme více guild za dobu tohoto datadisku hrál jsem za tankadina. Pokořit se mi podařilo všechny raidy až na poslední tři bosse v SWP. Těsně před přechodem na datadisk WotLK na twinstaru jsem se dostal do guildy MosstrooperS (za resto shamu), tehdy jedné z nejlepších (ne-li nejlepší) guildy na serveru, hrál jsem s nimi i první tier na novém datadisku. Po té jsem měl zhruba půlroční pauzu a po návratu se vrátil zpět k alianci. Zde jsem velmi dlouho hrál v guildě Blood of Dragons, kde jsem působil v nejvyšších kruzích. Před vydáním ToC jsem se rozhodl přejít na oficiální server. Na "ofiku" jsem začal na realmu Thunderhorn v guildě Chrocht (guardian druid), chodil jsem s nimi Firelands (10m). Po té následovalo vrácení na twinstar, hraní ToCka již za blood DK což trvalo asi rok. Po té mě omrzelo pořád dokola chodit stejný raid a vrátil sem se na ofi. Využil jsem scroll of ressurection a migroval na realm Burning Blade k alianci, kde mám postavu doposud. Následovalo MoP, kde jsem začal hrát za BrM monka. První tier jsem spíše chodil raid finder, v druhém tieru jsem již progresoval normal a pár HC bossů, v posledním tieru jsem přešel do guildy, kde jsme progresovali HC SOO, já osobně všechny bosse až na Garoshe. SOO bylo na ofi zhruba rok (brutal nuda) a jelikož mi bylo nabídnuto místo v tehdy nejlepší české guildě Restricted, neodmítl jsem a přidal se. Stihl jsem s nimi sundat Garroshe na HC (25m) a projít si párkrát raid. Po vydání WoD jsem byl jako první v guildě lvl 100, při progressu jsme se střídali v prvním tieru 3 tanci, takže jsem neměl zabité všechny bosse na mythic. Přišel BRF raid a spousta šikovných lidí, kteří byli v guildě velmi dlouho odešla, začli jsme tedy raidovat casual a po té jsme to úplně rozpustili, lidi se rozprchli, nyní udržuji s guildou kontakt jen přes srazy. myslel jsem, že tímto moje wow "kariéra" končí, ale sestra mě přitáhla zpět na twinstar, kde hraji doteď opět za blood DK.

Váš raid time: čtvrtek (od 17:45 do cca 24:00) - sekundární raid
Jiné dny nemám večer problém, stačí se domluvit, ale je nutné alespoň den předem, abych si mohl udělat volno a nemohlo dojít k nějaké kolizi aktivit.
Vaše DPS na: doplním doma ale nevím jak je to prioritní u tanka (bez vengeance na dummy asi moc nedam)
Dummy
Chimareon HC/Normal

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
BoT - (4/4) - HC (1/5)
BWD - (6/6) - HC (0/6)
TotFW - (2/2) - HC (0/2)

Progres na ofi : http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/Verritae/simple

Screen vašeho UI: Doplním jakmile budu doma, ale používám Elvui, takže kdo zná, dokáže si představit
Dále využívám addony Scada a Blood Shield Tracker + samozřejmě DBM
Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): Nejvíce elitistjerks, dále pak guildy, kde mají k dispozici nějakou studnici informací, wow forum, twinstar class forum (opravy, funkčnost)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
MosstrooperS - krátká pauza, přechod k ali
Blood of Dragons - rozpad guildy
Chrocht - migrace na jiný realm
Refused - totálně jsme si nesedli
Sarcastic - ukončení progressu, nabídka přechodu na 25m raidování
Restricted - neodešel jsem, stále jsme v guildě ikdyž nehraju
Knight of Honor - jsem stále v guildě, sháním kvalitnější progres (myslel jsem, že zvládnu chodit jen normály, ale nejde to)

Jak jste se dozvěděli o <SFU> Někdo na worldu psal, že skládá raid pod vedením SFU, tak jsem začal zjišťovat o jakou guildu jde a tak jsem se o vás dozvěděl.

Proč chcete jít právě do <SFU> Sháním lepší progres než normál, za poslední cca 3-4 roky jsem si zvykl na vyšší standard a ten se nelehko opouští.

Koho znáte v <SFU> Nikoho

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních): Nabídnout mohu hromadu zkušeností se hrou samotnou, classy, které nyní ovládám jsou destro lock, blood DK, ele shaman (ne 100%) a všechny postavy mám na lvl 85 (lock a DK jsou 359/360 ilvl). Jsem člověk, který vydrží wipovat "až do rána" a nemá s tím problém, snažím se vycházet se všemi lidmi a být nekonfliktní. Když něco vím, rád poradím a když nevím, rád se nechám poučit.

Vypište svoje alty (stačí level 85):
Osiria - lock / destro - 359
Verritae - shaman / ele - cca 354
Pyxis - priest / disco - 354


Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Jsem normální (snad) kluk, studuju v brně VuT FSI (4. rokem nyní). Rád jezdím na kole, občas čtu, pracuji ve firmě vyrábějící termostaty do automobilů. Také mě baví vše, co souvisí s hudbou, sám hraji na elektrickou/akustickou kytaru, bicí. Toto léto jsem si udělal řidičák na motorku, takže se jí snažím věnovat nějaký čas ještě dokud se dá jezdit. Nejvíce času trávím právě v Brně, zbytek pak na severní Moravě blízko městečka Uničov, odkud pocházím.
Naposledy upravil(a) Veritae dne úte 01. zář 2015 13:50:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Veritae
Příspěvky: 16
Registrován: úte 01. zář 2015 8:33:11
Class:: Death Knight
Bydliště: Brno

Re: Veritae - blood DK

Příspěvekod Veritae » úte 01. zář 2015 13:38:46

Koho by ještě případně zajímaly logy tak zde je pár záznamů z ofi raidů : https://www.warcraftlogs.com/guilds/473
Je nutné si to posunout na říjen 2014, poslední SoO v měsíci a poté již Highmaul.
Uživatelský avatar
Veritae
Příspěvky: 16
Registrován: úte 01. zář 2015 8:33:11
Class:: Death Knight
Bydliště: Brno

Re: Veritae - blood DK

Příspěvekod Veritae » úte 01. zář 2015 16:13:35

dodávám screen : http://i60.tinypic.com/9azays.jpg
na raidu to vypadá podobně akorát v pravé části obrazovky je raid UI.
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Veritae - blood DK

Příspěvekod Toodyo » úte 01. zář 2015 19:01:09

Ahoj

premyslel sem co bych sem napsal popr se zeptal ale jediny co ze me dnes vypadne je asi

za co a kde na Twinu hraje tvoje sestra ?

jak si na tom s twinstar 25hc raid taktikama ?

S pozdravem Toodyo
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Veritae
Příspěvky: 16
Registrován: úte 01. zář 2015 8:33:11
Class:: Death Knight
Bydliště: Brno

Re: Veritae - blood DK

Příspěvekod Veritae » úte 01. zář 2015 19:06:24

Segra hraje v guilde kde ted jsem velmi, velmi casual - nick Altahi

Co se týče twinstar HC taktik tak nemohu sloužit nikde jinde než u Halfuse, ale učím se rychle. Ideální by bylo, kdybyste nekdo streamnuli raid, že bych koukl.
Znám jen ofi taktiky z YT. Bohužel jsem neměl tu čest tento tier odchodit na ofi.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Veritae - blood DK

Příspěvekod ziarovka » úte 01. zář 2015 19:18:45

Ahoj.
Tak žačneme tak zlahka :
1. Maš nejake Capy?? ak ano aké a ake by si mal mať?
2. Zorad mi staty podla priority. (od najdoležitejšich po ty menej podstatné)
3.Použiváš nejaké macrá?? ak áno ake???
4. Akeho encountera maš najradšej a prečo??
5. Mysliš že ma Blood Dk neajke vyhody oproti inym classam?? Ak áno aké??
6.kde si mysliš že je blood DK nepoužitelne a naopak kde sa najviac hodi??.(zaujimaju ma konktretny encountery)(možeš uiest priklady prečo.)(kludne sa tu rozpiš)
7. Maš aj nejaky Dmg spec? (ak áno aký???)
8. maš tento tyžden ID na BWD/BOT (28.8-3.9)
9. posledna odomna Prečo prave Blood DK??? kludne sa tu možeš rozpisať.


toto je odomna zatial všetko.
Obrázek
Uživatelský avatar
Veritae
Příspěvky: 16
Registrován: úte 01. zář 2015 8:33:11
Class:: Death Knight
Bydliště: Brno

Re: Veritae - blood DK

Příspěvekod Veritae » úte 01. zář 2015 19:45:36

1. Capy bych mohl mít na exp a hit, ovšem co jsem vyčetl na elitistu má cenu je jen pouze ke zvýšení DPS. Vzhledem k tomu, že od 4.3 death strike nemisuje tak heal a stit je vzdy
2. Masterka> parry=dodge> stamka (přichází s gearem)> další staty jako je exp, hit, crit, haste
3. Macro na lichborne heal, ghoul sac, army of ghoul sac,
4. Nemám nejoblíbenější encounter, hraju wow kvůli všemu, co přináší.
5. Samozřejmě, absorb powa, spousta cooldownu, které když se dobře namanagují tak jsou dost OP, ultimátní agro, velký dmg
6. BDK se hodí tam kde jsou velké melee hity protože čím víc dmg, tím víc vengeance, čím víc vengeance, tím víc dmg, čím víc dmg z DS, tím víc healu potažmo štítu a čím víc štítu, tím víc adidas. co se týče encounterů s heavy spell dmg taken tak se to da ustat přes AMS, Mirror of Broken Images, popřípadě další CDčka těžké je to ovšem na bossech, kde je kontinuální spell dmg taken, tam si to moc nedává, vzhledem k tomu, že je BS jen na physical.
Ted mě napadá třeba chogall, kde jsou melee spiky ale z toho se dá udělat třeba 160k štít, u nefa se dá dobře na breathy načasovat AMS a trinket a pak ty melee hity pokryje stit (nebo velkou cast), to same chimaeron nebo atramedes. Nedokážu si vybavit encounter, kde je DK vyloženě naprd.
7. DMG spec nemám, mám locka .. nechce se mi hrát 2 button frosta a 3 button unholy :p
8. bohužel ano
9. Blood DK je prostě powa, na cata mnohem víc jak na wotlku vzhledem k blood shieldu, dmg, který je schopen udelat taky není vubec špatný. Pro mě je to ultimátní tank, když za něj člověk umí, ustojí cokoliv.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Veritae - blood DK

Příspěvekod ziarovka » úte 01. zář 2015 19:52:52

mnel bych pripominku k bodu 1 a 6 (neber capy jako dps capy) a koukni poradne na DS a na tu Vengence. (hlavne co je tam i poistka u DS).
Obrázek
Uživatelský avatar
Veritae
Příspěvky: 16
Registrován: úte 01. zář 2015 8:33:11
Class:: Death Knight
Bydliště: Brno

Re: Veritae - blood DK

Příspěvekod Veritae » úte 01. zář 2015 20:16:39

asi jsi mel na mysli vengeance cap 10% HP a blood shield cap HP poolu.
Jinak mega fail s tim healem z DS vim ze sem uz cetl ze je to zalozeno na incoming dmg z poslednich 5s ale porad si to nejak pletu... sem nepoucitelnej.
+ ta pojistka 7% hp minimum heal
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Veritae - blood DK

Příspěvekod Pronet » úte 01. zář 2015 21:00:39

Jako člověk se mi líbíš, uvidíme co ve čtvrtek :))
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Veritae - blood DK

Příspěvekod Bohus » úte 01. zář 2015 21:10:54

Veritae píše:7. DMG spec nemám, mám locka .. nechce se mi hrát 2 button frosta a 3 button unholy :p

Nechceš hrať 2button frosta ani 3 button Unholy, ale hraješ faceroll tanka Blood DK, tomu akosi nerozumiem.
Uživatelský avatar
Veritae
Příspěvky: 16
Registrován: úte 01. zář 2015 8:33:11
Class:: Death Knight
Bydliště: Brno

Re: Veritae - blood DK

Příspěvekod Veritae » úte 01. zář 2015 21:14:38

to vis, uzivam si valeni huby po klavesnici ...
tam šlo spíš o to, že když jsem měl dmg locka nepřipadalo mi podstatné gearovat off spec a krást lidem věci, samozřejmě v bance mám nějaký 346 ilvl na frost
ještě jedna věc ohledně toho death striku: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?issue=3291 mrkni sem, najdi si datum 7.2.2014. zkusím ještě propočítat a omrknout na bossech ale dle tohoto by to mělo fungovat jak má.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Veritae - blood DK

Příspěvekod ziarovka » úte 01. zář 2015 22:00:11

takže 10.9.2015 počitaj určite z TEST raidom.

neviem ako sta sa dohodly z pronetom ale ak nejako tak ta očakavam tento štvrtok 3.9.2015 O inv si piš na nicky : Ziarovka/jelasha.
Obrázek
Uživatelský avatar
Veritae
Příspěvky: 16
Registrován: úte 01. zář 2015 8:33:11
Class:: Death Knight
Bydliště: Brno

Re: Veritae - blood DK

Příspěvekod Veritae » úte 01. zář 2015 22:03:24

Dobře, díky za možnost, budu s tím počítat.
Uživatelský avatar
Veritae
Příspěvky: 16
Registrován: úte 01. zář 2015 8:33:11
Class:: Death Knight
Bydliště: Brno

Re: Veritae - blood DK

Příspěvekod Veritae » pát 04. zář 2015 14:21:23

Jedu na vikend na sraz s guildou z ofi, takze vyjadreni k ctvrtecnimu raidu napisu v nedeli.
To Ziarovka - vcera mi padl ned asi zas nejaka odstavka upc, pokud si budes jeste chtit pokecat tak v nedeli vecer budu ve hre ;)
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Veritae - blood DK

Příspěvekod Bohus » pon 07. zář 2015 21:08:55

Pripomínam, že vo štvrtok 10.09. prebehne Test raid už za tvoju main postavu, poriadne sa priprav, ak sa náhodou nedostanem do raidu, pozriem si logy. GL
Uživatelský avatar
Veritae
Příspěvky: 16
Registrován: úte 01. zář 2015 8:33:11
Class:: Death Knight
Bydliště: Brno

Re: Veritae - blood DK

Příspěvekod Veritae » úte 08. zář 2015 6:24:01

Počítám s tím :) dík za připomenutí.
Uživatelský avatar
Veritae
Příspěvky: 16
Registrován: úte 01. zář 2015 8:33:11
Class:: Death Knight
Bydliště: Brno

Re: Veritae - blood DK

Příspěvekod Veritae » čtv 10. zář 2015 20:50:58

Tak asi bych po dvou raidech mohl taky něco vyplodit aby se neřeklo, že jsem neaktivní na fórku.
Na dnešním raidu jsem zaznamenal poměrně znatelné zlepšení organizace, vše mi připadalo hladší, rychlejší .. míň keců bylo (ne že by mi vadily ale tak v mezích). Loot se pro koncil a chogala už rozděloval rychleji, zde je to způsobeno hlavně tím, že kdyby měl každý epgp addon byla by to otázka par kliků. Nikde jsem nenarazil na problém snad až u mé idiocie na maloriakovi kde jsem byl zvyklý, že se to v 10m stihlo zabít (epic fail) a pak ten jeden ninja pull chiméry, který je pravděpodobně prokletý, jelikož se nám to samé stávalo i v mojí současné guildě :D
Děkuji za možnost si vyzkoušet tankovat 25M raid, doufám, snad jsem to až tak nezvoral a věřím, že se uvidíme na příštím raidu, pohovoru nebo v guildě a pokud ne, určitě mám aspoň jednoho člověka, se kterým si můžu pokecat o BDK :)
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Veritae - blood DK

Příspěvekod Bohus » pát 11. zář 2015 14:57:14

O žiadnych väčších failoch som sa nedozvedel čo sa týka nie len raidu, ale aj komunikácie na TS-ku, takže nemám dôvod to zbytočne ďalej naťahovať. Pár maličkostí čo som sa dozvedel z logov poriešime už na Tsku. Predbežný termín pohovoru je 15.9. (utorok) o 21:00. Potvrď svoju účasť.
Uživatelský avatar
Veritae
Příspěvky: 16
Registrován: úte 01. zář 2015 8:33:11
Class:: Death Knight
Bydliště: Brno

Re: Veritae - blood DK [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Veritae » pát 11. zář 2015 16:48:04

Your quest is accepted .... v to utery mi to velmi vyhovuje, jelikož ve středu nemusím výjimečně vstávat brzo :)

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů