Sureibu - DK [TEST/-/NEPRIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Sureibu
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 09. dub 2015 0:05:51
Class:: Death Knight

Sureibu - DK [TEST/-/NEPRIJATÝ]

Příspěvekod Sureibu » ned 13. zář 2015 16:27:00

Typ prihlasky:
(profi)

Nick postavy:
Sureibu

Class/main spec:
DK - Blood/UH , je mi vcelku jedno jestli tank nebo dps
Věk:
19

Link na armory:
tady

Jak dlouho vlastníte tento char:
Od jeho vytvoření :D

Váš raid time:
mám čas celý týden takže není problém

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Ani nevím jestli to má cenu vypisovat , byl jsem v hodně guildách , napíšu asi jen tohle , TFC , zde jsem byl asi přes rok a něco , k mému odchodu vedlo to , že v guildě bylo poměrně špatné vedení , docela dost lidí ale stále jen 1 10 man , skládali to tam 2 lidi... Celkově guilda jako taková přestala hrát , jen pár veteránů tam bylo a k nějakému schopnému raidovaní to nevedlo , protože se každé ID střídali jiní lidé a nebyla tu nějaká stálost party , raidy šli od 10ti k 5ti... Aktuální guilda Remember Me - za poslední dobu je tu slabá aktivita a raidy se neskládají.... Jestli by to někoho vážně zajímalo tak tu můžu dopsat i další guildy ale nepovažuji to za nutné.

Jaká je Vaše motivace vstupu do <SFU> ?
25man , vím co od vaší guildy můžu čekat , možná jsem si měl podat tu přihlášku už dřív , když mi psal Vojel :X

Čím splňujete požadavky na Profi přihlášku?
10 man 13/13 hc , 25man 10/13 hc down , nemám žádný zelený EQ :D

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
nevím co napsat :O, 19 let , student , myslím si že to není tak důležité , lépe mě poznáte až za nějakou dobu v případě příjmutí a působení u vás v guildě :D
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Sureibu - DK

Příspěvekod Bohus » ned 13. zář 2015 16:49:34

Dnes od cca 19:15 streamujeme primár, príď sa pozrieť ak máš čas, uvidíš ako to na našich raidoch vyzerá a následne od Teba očakávam spätnú väzbu. Ďalšie kroky preberieme potom.
Sureibu
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 09. dub 2015 0:05:51
Class:: Death Knight

Re: Sureibu - DK

Příspěvekod Sureibu » ned 13. zář 2015 17:42:33

Bohus píše:Dnes od cca 19:15 streamujeme primár, príď sa pozrieť ak máš čas, uvidíš ako to na našich raidoch vyzerá a následne od Teba očakávam spätnú väzbu. Ďalšie kroky preberieme potom.
No já vím jak to na 25ce chodí , jen jsem se díval jak dáváte nefa , protože mě zajímalo kde pak máte samotného Nefa . Jelikož existuje více způsobů kde se tankuje ale celkově si nemyslím, že jsou nějaké výrazné změny v encounterech na 10/25 manu . Snad je councili v botku , kde se asi nedají dodržovat rozestupy jak na 10 manu.
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Sureibu - DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Bohus » pon 14. zář 2015 20:39:40

Z dôvodu, že máte podané PROFI prihlášky 2DK a z mojej momentálnej vyťaženosti, nemám čas sa Vám obom venovať. Ďalším faktorom je to, že oboch Vás do primáru nevezmem, pretože pre ďalšie 2 DK nie je miesto, mám pre vás však férový návrh, ktorý sa dozviete na TS-ku, ideálne zajtra (utorok) keď si ma tam odchytíte. Čo sa týka test raidu, tak ten tiež nie je možný na farme v primáre, pretože ďalšie ID ideme čisto progress Alakira.
Sureibu
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 09. dub 2015 0:05:51
Class:: Death Knight

Re: Sureibu - DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Sureibu » pon 14. zář 2015 20:43:28

Bohus píše:Z dôvodu, že máte podané PROFI prihlášky 2DK a z mojej momentálnej vyťaženosti, nemám čas sa Vám obom venovať. Ďalším faktorom je to, že oboch Vás do primáru nevezmem, pretože pre ďalšie 2 DK nie je miesto, mám pre vás však férový návrh, ktorý sa dozviete na TS-ku, ideálne zajtra (utorok) keď si ma tam odchytíte. Čo sa týka test raidu, tak ten tiež nie je možný na farme v primáre, pretože ďalšie ID ideme čisto progress Alakira.

No OK , a od kolika hodin cca ?
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Sureibu - DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Bohus » pon 14. zář 2015 21:03:46

Po 13tej až do večera, poke, spam, správa na TS a pribehenem max do 15min.
Sureibu
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 09. dub 2015 0:05:51
Class:: Death Knight

Re: Sureibu - DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Sureibu » pon 14. zář 2015 21:17:19

Jinak ještě z mojí strany , možná to působí blbým dojmem ta obsáhlost přihlášky :o , když je to ale *profi* tip přihlášky tak předpokládám , že tu nemusím vypisovat věci jako rotace, i když nwm , jestli zrovna u DK se to tak dá nazvat, prioritu statu , haste cap , apod věci... :?:
Každopádně jestli máte někdo nějaké dotazy případně připomínky tak s radostí odpovím , myslím si ale , že vše podstatne jsem napsal. :twisted:
Uživatelský avatar
Peterk
Příspěvky: 103
Registrován: stř 13. kvě 2015 18:04:03
Class:: Shaman

Re: Sureibu - DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Peterk » pon 14. zář 2015 21:25:10

Spíš by mě zajímalo tvé působení v Guidách, kde a jak dlouho a z jakých důvodů jsi odešel.
Sureibu
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 09. dub 2015 0:05:51
Class:: Death Knight

Re: Sureibu - DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Sureibu » pon 14. zář 2015 22:02:29

Peterk píše:Spíš by mě zajímalo tvé působení v Guidách, kde a jak dlouho a z jakých důvodů jsi odešel.

tak ten Faze Clan asi rok a něco a jelikož ta guilda se částečně rozpadla => ty a dalších xx lidí leavnulo kvůli Palovi a tomu , že se připomněli některá zapomenutá pravidla raidů... No tu sme chodili 10many ale výsledek byl takový že se furt brali lidi ale jaksi nebylo žádné východisko a chodil se 1 10 man ve kterem se střídali někteří , vzhledem k tomu že tanků a healeru byla jen hrstka tak se spíše jednalo o dpska... Problém pak byl v tom že i po 5ti ID se stále progressoval Nef nebo Sinestra z důvodu nových lidí a jejich neznalosti s ecounterem . Já jim to neměl za zlé ale vadilo mi že se stále přibírali lidi ale nějaká snaha vytvořit 2. 10 man nebyla.. Můžu říct že asi 1-2 ID sme zkoušeli 2 10many ale nedopadlo to nijak slavně hlavně po tom slavném banu přestalo pár lidí hrát a skutečně situace byla že bylo na 1 10 man asi 15-20 lidí což bylo k ničemu , hlavně z mojí strany RL kdy jsem musel vybírat koho vzít a koho poslat na lavečku... Nějak sme teda dostali plán asi 10 lidí +- udělat vlastní guildu protože v TFC bylo vedení které nic neřešilo s těmi raidy .... To se ale nějakým způsobem nepovedlo tak sme zkusili multi přihlášku do Conspiracy ale tam po cca 1 ID bez nějakého vyjádření sme si řekli že asi ne protože kdyby o nás měli zájem tak by asi z jejich strany jevili větší zájem ... Po cca 10ti dnech sme se dozvěděli že by pár lidí vzali... Pak se ta naše slavná parta nějakým způsobem rozpadla , já přešel s zbývajícími par lidmy do guildy Unholy , kde to vypadalo vcelku vklidu ale po nějaké době mi začalo vadit chování jistých členů na raidech a tak nějak mě to táhlo z5 k ali , protože tu mám daleko víc přátel , přechod na hordu byla asi hloupost a waste hvězd ale co už .... Tady jsem šel do Remember Me kde jsem viděl nějakou naději v raidování ale ted za poslední 3 týdny je ta aktivita taková nic moc , pokud není něco vypsané tak ani tu nejsou lidi , se kterými by se něco dalo složit ... O vaší guildě vím dlouho už od wotlku ale na wotlku jsem to nijak neřešil , na cata jsem byl dlouhou dobu v TFC ve kterém jsem viděl budoucnost ale bohužel... Náhodou jsem tak trošku seznámil s Vojelem a Bimmerem :D na pár world raidech co sme chodili s alty a u vás ste tam měli zároveň nějaké lidi na test v podobě těch rofl 10 manu 1/5 3/6 hc cca , Vojel mě nějakou dobu přemlouval abych šel k vám ale já se furt nějakým způsobem držel toho TFC což docela lituju teď , protože když si vezmu , kde bych mohl být ale jo každý dělá chyby .... Dokonce bylo i vícekrát kdy jsem chtěl tu přihlášku i vážně napsat ale nakonec jsem od toho odstoupil , ani nevím proč ale prostě jsem to nenapsal... Každopádně tentokrát jsem již plně přesvědčen , že je to ta chvíle , kdy ta přihláška je napsaná a já skutečně vím , že k vám chci . Hold je to škoda že jsem to nezkusil dřív ale co už , doufám že mě z mojí strany neřadíte jako že k vám zkouším až jako z posledních guild , SFU je v podstatě 1. 25ka , do které se hlásím a doufám , že v blízké době je to poslední přihláška , kterou píši.

2 guildy jsem vynechal z osobních důvodů , důvod jejich leavu byl ale takový , že jsem se nepohodl s vedením a na základě toho jsem byl vyhožen i když si myslím , že to nebylo zrovna normální chování , šlo tu jen u malé nesrovnalosti, které vyvrcholili hádkou na TS a následný kick , o nic závažného nešlo. Prosím tuhle část nechci dále rozebírat.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Sureibu - DK [TEST/-/-]

Příspěvekod ziarovka » pon 14. zář 2015 23:51:13

Ahoj. vim že maš profi prihlašku ale tak trošku profesionality :

Sureibu píše:2 guildy jsem vynechal z osobních důvodů , důvod jejich leavu byl ale takový , že jsem se nepohodl s vedením a na základě toho jsem byl vyhožen i když si myslím , že to nebylo zrovna normální chování , šlo tu jen u malé nesrovnalosti, které vyvrcholili hádkou na TS a následný kick , o nic závažného nešlo. Prosím tuhle část nechci dále rozebírat.


Proč mysliš že se tu taky nechytneš z vedenim ??
a poprosil bych vysvetleni i k tem 2 ostavajicim gildam .
Obrázek
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Sureibu - DK [TEST/-/-]

Příspěvekod BeeWay » úte 15. zář 2015 8:09:42

Ahoj, rozhodně vím, že ty víš co mačkáš, už jsem s tebou pár raidů byl a obecně máš dobrou pověst. Jen mě napadá taková otázka, vzhledem k tomu že do primáru se asi nedostaneš, tak případně bys chodil se sekundárem, kde se zatím ještě moc neprogressuje protože to není full mainraid, chceš k nám kvůli 25kám, ale jak ti bude vadit když případně budeš chodit raid kde ti nic nebude padat, protože se tam nedávají všechny HC, jakou máme jistotu že se ti tu nepřestane také líbit a po čase neodejdeš? Docela ty guildy střídáš, ale chápu, že to občas někdy nevyjde se usadit no.

Btw, máš nějaké alty? myslim že jsem viděl i nějaké chary s podobným nickem ale nevim či to je jen náhoda, hodláš s nimi také jít k nám nebo ne?
Obrázek
Uživatelský avatar
Aelara
Příspěvky: 16
Registrován: pon 20. črc 2015 0:54:57
Class:: Death Knight

Re: Sureibu - DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Aelara » úte 15. zář 2015 9:25:06

Čau, pamatuju si tě trochu z FC :D podle toho co sem tam viděl tak za to DK umíš.. Byl sem stebou i pár BH s worldem a většinou si tam byl mezi prvními.. sem PRO test raid.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Sureibu - DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Joul » úte 15. zář 2015 9:49:55

Pokud by jsi prošel přes pohovor s CL, kde si tě pořádně proklepne, a skutečně by jsi splňoval podmínky Profi přihlášky (top gear, top člověk, top skill) tak místo v primáru je, takže to jen pro upřesnění, ale moje představu top člověka je napříkla mít +- vše odprogresované a očekávám raidy bez failů....
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Sureibu
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 09. dub 2015 0:05:51
Class:: Death Knight

Re: Sureibu - DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Sureibu » úte 15. zář 2015 14:50:36

ziarovka píše:Ahoj. vim že maš profi prihlašku ale tak trošku profesionality :
Proč mysliš že se tu taky nechytneš z vedenim ??
a poprosil bych vysvetleni i k tem 2 ostavajicim gildam .

v 1. případě to bylo vyloženě kvůli talentům které jse měl špatné podle hráče , který byl class leader nebo něco takového , v druhé guildě byl RL takový člověk , který vymýšlel special taktiky jak to dát ale skutečnost byla taková že se nic nedalo a tak jsem mu to slušně naformuloval ale on to nepochopil ale v nejlepším a bezdůvodně mě začal urážet což jsem si nenechal líbit :twisted:

BeeWay píše:Ahoj, rozhodně vím, že ty víš co mačkáš, už jsem s tebou pár raidů byl a obecně máš dobrou pověst. Jen mě napadá taková otázka, vzhledem k tomu že do primáru se asi nedostaneš, tak případně bys chodil se sekundárem, kde se zatím ještě moc neprogressuje protože to není full mainraid, chceš k nám kvůli 25kám, ale jak ti bude vadit když případně budeš chodit raid kde ti nic nebude padat, protože se tam nedávají všechny HC, jakou máme jistotu že se ti tu nepřestane také líbit a po čase neodejdeš? Docela ty guildy střídáš, ale chápu, že to občas někdy nevyjde se usadit no.

Btw, máš nějaké alty? myslim že jsem viděl i nějaké chary s podobným nickem ale nevim či to je jen náhoda, hodláš s nimi také jít k nám nebo ne?


Hmm co se dá dělat nějak jsem si zvyknul že mi z 20ti ID padnulo asi 4x vyloženě item , který bych chtěl... Jinak altů mám pár , 4, DK s pvp gearem , priesta stejně , maga který má částečný pve EQ a rogunu s pve EQ , low lvl wara :D

Aelara píše:Čau, pamatuju si tě trochu z FC :D podle toho co sem tam viděl tak za to DK umíš.. Byl sem stebou i pár BH s worldem a většinou si tam byl mezi prvními.. sem PRO test raid.

už to není jako kdysi protože jsem delší dobu nějak aktivně nehrál za dps protože jsem neměl možnost :cry: , každopádně jsem nezapomněl :twisted:


Joul píše:Pokud by jsi prošel přes pohovor s CL, kde si tě pořádně proklepne, a skutečně by jsi splňoval podmínky Profi přihlášky (top gear, top člověk, top skill) tak místo v primáru je, takže to jen pro upřesnění, ale moje představu top člověka je napříkla mít +- vše odprogresované a očekávám raidy bez failů....

jak jsem napsal , mám zabito 13/13 hc na 10 manu a 10/13 na 25ce :D , hold s pugem nedáte councili v botku , top EQ nemám protože mi prostě některé itemy nechcou padnout ale co se dá dělat :cry: , snad někdy :x

Edit: Alty samozřejmě sebou. :)
Naposledy upravil(a) Sureibu dne úte 15. zář 2015 23:07:07, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Sureibu - DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Joul » úte 15. zář 2015 16:32:45

top gearem je brán ten IL který požadujeme v profi přihlášce
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Sureibu
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 09. dub 2015 0:05:51
Class:: Death Knight

Re: Sureibu - DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Sureibu » sob 19. zář 2015 13:17:21

prosim u uzavreni
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Sureibu - DK [TEST/-/-]

Příspěvekod Bohus » sob 19. zář 2015 13:21:27

Po rozhovore je to to najlepším riešením pre obe strany, GL v S..., inde.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů