Mamfred - Pán warrior [-/-/NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Mamfred
Příspěvky: 6
Registrován: ned 13. zář 2015 11:16:59
Class:: Warrior

Mamfred - Pán warrior [-/-/NEPRIJATY]

Příspěvekod Mamfred » ned 13. zář 2015 12:00:05

Typ prihlasky: Standard
Nick postavy: Mamfred
Class/main spec: Warrior - Arms/Protection, nemám veľmi určenú main, ale častejšie hrám Armsa.
Věk: Bez jedného rovných dvadsať.
ItemLvL: Arms: 358 / Protection: 352
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Mamfred
Jak dlouho vlastníte tento char: Character bol kúpený okolo januára tohoto roku v rámci prechodu na alianciu z hordy. Na horde som hrával tiež Warriora.
FPS: 30-60 záleží na Particle density počas fightu.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Nepamätám sa presne ale viem, že som začínal keď bol na Twine TBC. Odohral som kompletne celý Wotlk a následne Cata, s prestávkou keď som hral na Offi WoD.

Váš raid time: čtvrtek (od… do...) - sekundární raid
V podstate podla rozvrhu na daný semester, aktuálne mám volno večer vždy okrem utorka.

Vaše DPS na:
Dummy - od 18k hore podla toho akú má RNG boh náladu.
Chimareon HC/Normal - Vrátil som sa teraz z Offi, a ešte som nebol teraz raid na Cata, takže si nepamätám kolko to bolo.

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
BoT - (4/4) - HC (1/5)
BWD - (5/6) - HC (5/6)
TotFW - (1/1) - HC (0/1)

Screen vašeho UI: http://tinypic.com/view.php?pic=54f8g9&s=8#.VfVTp25eHUd

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
http://tauri-veins.tk
Video ukážky: Preach Gaming na Youtube
Taktiky: Good old Tankspot.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Aktuálne som v Ja nevjem us - expiaca guilda šiel som tam koli bonusom, su lvl 25
Na guildu pred Offikom si nespomeniem, ale tiež nebola nič moc, to čo mám som odprogresoval s worldom.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Z worldu.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Chýba mi poriadny progress, na offi to bolo LFR (bleh), chcem sa vrátiť k starým časom progressovania.

Koho znáte v <SFU> ?
Nemám konkrétne znalosti o nikom z Vás, nepočítam objavenie sa v RHC.

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
Čo tu napísať. Nemám problém vykonať čo my je povedané, pokiaľ to dáva zmysel. Snažím sa o čo najlepší výkon. Na raidy chodím vždy dobre naladený, keď mám na prd náladu na raid proste nejdem.
Stále je to len hra, takže sa kôli nej veľmi nerozčulujem. Jediné čo ma dokáže rozhodiť je nekompetencia (do neba volajúca neznalosť classy/mechaniky napr.).

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)
Percival - Mage - Arca/Fire - keď už nemám čo robiť na warriorovi.

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Som Martin, aktuálne študujem na Masarykovej univerzite. Hrať môžem len na intráku (koleji, pre břatov čechov), lebo doma mám internet na dymové sygnály. Domov chodím max raz za mesiac, takže len mierny handicap.
Čo Vám ešte napísať, oh ak nedostanem item čo chcem nájdem si Vás osobne u Vás doma a ubyjem Vás popolníkom :). Asi bude vhodnejšie ak budete klásť otázky nerád píšem o sebe.
Uživatelský avatar
Rezzy
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: pát 15. kvě 2015 23:21:04
Class:: Shaman
Bydliště: Toušice okres Kolín

Re: Mamfred - Pán warrior

Příspěvekod Rezzy » ned 13. zář 2015 14:30:55

Čo Vám ešte napísať, oh ak nedostanem item čo chcem nájdem si Vás osobne u Vás doma a ubyjem Vás popolníkom :).


A jeje další gear hunter. Myslíš že stojíme o někoho, kdo na nás bude naštvaný jen kvůli tomu že mu nedáme item který "chce" ?
Popř jsi schopný leavnout raid když ti nedáme nějaký HC item ?

Na raidy chodím vždy dobre naladený, keď mám na prd náladu na raid proste nejdem.


Další věc co mě zaráží to jako když budeš špatně naladěný tak prostě řekneš sorry dnes nepřijdu mám špatnou náladu ? :evil:

Objasni prosím jinak máš u mě VELIKÉ PROTI
Obrázek
Mamfred
Příspěvky: 6
Registrován: ned 13. zář 2015 11:16:59
Class:: Warrior

Re: Mamfred - Pán warrior

Příspěvekod Mamfred » ned 13. zář 2015 15:02:00

Dobre vidím, že sarkazmus tu nefunguje :D samozrejme že nehrotím gear.... viem ako to funguje s EPGP/DKP mám už s tým odžité hodne. A to druhé, áno je to hra a hrám ju preto aby som sa zabavil. Neviem možno som divný ale nemám náladu na WoW 24/7 365 dní v týždni.
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Mamfred - Pán warrior

Příspěvekod Gashi » ned 13. zář 2015 15:44:38

Nejde o 24/7, ide o to, či zvládneš každý štvrtok o 18:00 prísť na raid nezáležiac od tvojej nálady.
You win or you learn.
Mamfred
Příspěvky: 6
Registrován: ned 13. zář 2015 11:16:59
Class:: Warrior

Re: Mamfred - Pán warrior

Příspěvekod Mamfred » ned 13. zář 2015 16:10:49

Hej to určite hej, maximálne budem ticho na TS. :)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Mamfred - Pán warrior

Příspěvekod Sarger » ned 13. zář 2015 16:11:43

Ide o to, že sa na teba nemôžme spoľahnúť. prídeš, neprídeš .. nikto nevie do psolednej minúty či sa ukážeš, či si náhodou nešliapol cestou domov do kravského lajna, a teraz z toho si špatný .. (nie, nenosí to šťastie) Načo nám bude taký človek ? My tu niesme 24/7/365 ... ale vieme, že sa môžme za seba zaručiť, kým to nieje naozaj nevyhnutné. S takýmto prístupom tu nemáš čo robiť. Prepáč ... Proti

Ale ajtak sa spýtam na toho tanka, len tak všeobecne, keďže warrovi "skillovo" nerozumiem ...

- Čo je to CTC ?
- Aký je parry / dodge cap ? (najvyžší rentabilný cap)
- Priorita statov ?
- V čom má Warrior tank výhodu oproti ostatným tankom ?


EDIT: Príspevok som ti schvalil až po mojej reakcii .. takže mením zatiaľ na NEUTRAL

PS: gramatika .. /facepalm
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Mamfred - Pán warrior

Příspěvekod Pronet » ned 13. zář 2015 16:16:21

Nechci psát co se mi tu nelíbí, je tam toho fakt hodně...
Proti
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Mamfred - Pán warrior

Příspěvekod Joul » ned 13. zář 2015 16:35:42

nechápu konkrétně co se komu na přihlášce nelíbí, jaký jsi skill poznáme na raidu, jaký jsi člověk na pohovoru, prozatím bych ti klidně šanci dal, ale jelikož tři lidi nejsou úplně spokojeni s tím co jsi napsal tak evidentně nevíš jak správně napsat přihlášku aby se líbila .-), to ale nemusí nezbytně být důvod tě nevyzkoušet....
samozřejmě se počítá s 90% docházkou každý čtvrtek od 18:00-23:00

ještě si to raději přečtu znova a s brejlema :D
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Mamfred
Příspěvky: 6
Registrován: ned 13. zář 2015 11:16:59
Class:: Warrior

Re: Mamfred - Pán warrior

Příspěvekod Mamfred » ned 13. zář 2015 17:14:38

Nejde o to, či sa mi momentálne nebude chcieť. Predpokladám, že máte spôsob prihlasovania na raidy. Keď som prihlásený tak prídem, keď nie tak nie. Ďalej by som chcel poprosiť Proneta, aby napísal s čím má problém. Ťažko sa človek zlepší bez spätnej väzby okolia....
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Mamfred - Pán warrior

Příspěvekod Bimmer » ned 13. zář 2015 17:19:02

Serus pán warrior, smiem Vám tykať alebo budeme držať etiketu a budeme si vykať? Tak na úvod sa pustime na pár otázok a faktov, ktoré by som mal rád z tvojej strany objasnené.
1. Akým spôsobom odpaluješ ofenzívne cooldowny?
2. Nikde z tvojho UI som nezistil či máš podmacrované defenzívne ability. Prečo? Používaš ich vôbec?
3. Myslíš si, že využívaš celý potenciál tvojej classy? (uveď aspoň 5 faktov podporujúcich tvoju odpoveď)
4. Považuješ rozsah tvojich bindov za dostatočný aby si zahral warriora na profesionálnej úrovni? Docela ma zaráža absolútna absencia bindov na ability typu Deadly Calm, Recklessness, a takto by som mohol pokračovať menovaním ďalších core abilít.
5. Si clicker?
6. Aký addon používaš na monitorovanie procov talentov, trinketov, interných cooldownov?
7. Vysvetli mi prosím ťa, z akého dôvodu si volil tvoju kombináciu profesií.
8. Aká je podľa teba ideálna kombinácia profesií pre arms warriora a prečo?
9. Využívaš stance-dancing? Ak áno z akého dôvodu je táto mechanika implementovaná do rotácie?
10. Zaujímal by ma nick tvojho horďáckeho characteru za ktorý si na Twinstare hral.
11. Čo považuješ za svoj najväčší úspech čo sa wowka týka?
12. Čo by si na wowku ešte chcel dosiahnuť a čo ťa motivuje k hraniu tejto hry?
13. Tvoj oblúbený streamer je?

ps1: bol by som rád keby si si nahodil dmgovací eq, keďže na armoroch mi ukazuje equipnutý tank gear a ja si na teba chcem posvietiť ako na dmgera.
ps2: skutočne si myslíš že protection warrior socketuje staminu? :D Nezaspal si na wotlku?
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Mamfred
Příspěvky: 6
Registrován: ned 13. zář 2015 11:16:59
Class:: Warrior

Re: Mamfred - Pán warrior

Příspěvekod Mamfred » ned 13. zář 2015 17:22:41

pre Sargera:

1. aktuálne mám 77,56 bez Shield blocku, 102,56 s ním.
2. 102,4 kombinovaný
3. Mastery - Parry(Hold the line talent) - Dodge
4. Má najlepšie aoe aggro podla mna a skillset na tankovanie väčších skupín
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Mamfred - Pán warrior

Příspěvekod Bimmer » ned 13. zář 2015 17:25:23

Mamfred píše:Nejde o to, či sa mi momentálne nebude chcieť. Predpokladám, že máte spôsob prihlasovania na raidy. Keď som prihlásený tak prídem, keď nie tak nie. Ďalej by som chcel poprosiť Proneta, aby napísal s čím má problém. Ťažko sa človek zlepší bez spätnej väzby okolia....


U nás to funguje na inej báze. Žiaden group calendar či iné prihlasovanie sa na raid neexistuje. Sme založený na princípe, že každý hráč je priradený do raidu (primár alebo sekundár) a na každom jednom raide sa s ním počíta. T.j. žiadne zapisovanie sa, ak si v gilde automaticky sa počíta s tvojou prítomnosťou počas raidu do ktorého si zaradený. Dopredu sa hlásia iba absencie, a aj to minimálne 3 dni pred raidom + pádny dôvod neprítomnosti. + ako spomínal Joul, toleruje sa 90%-tná dochádzka.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Mamfred
Příspěvky: 6
Registrován: ned 13. zář 2015 11:16:59
Class:: Warrior

Re: Mamfred - Pán warrior

Příspěvekod Mamfred » ned 13. zář 2015 17:32:22

Na základe najnovších zistení, som si uvedomil, že Vaša guilda je nad moje hranice, čo sa týka prístupu k hre. Nie som schopný to brať tak vážne ako Vy. Ospravedlňujem sa a ďakujem za Váš čas. Prajem veľa úspechov v hre. Sťahujem prihlášku.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Mamfred - Pán warrior

Příspěvekod Sarger » ned 13. zář 2015 17:41:37

Mamfred píše:pre Sargera:

1. aktuálne mám 77,56 bez Shield blocku, 102,56 s ním.
2. 102,4 kombinovaný
3. Mastery - Parry(Hold the line talent) - Dodge
4. Má najlepšie aoe aggro podla mna a skillset na tankovanie väčších skupín


1 a.) - neodpovedal si na otázku.
1 b.) - 77 je veru slabota, tych 102,4 mas mat buffed v raide.
2 - nesprávne
3 - a dalej ?
4 - práve v tomto by som výhodu nevidel ... najlepšie aggro na skupiny si niesom isty :P

Každopádne Ďakujeme za záujem, zrušenie je tvoje rozhodnutie, rešpektujeme, a želáme veľa šťastia inde.
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Mamfred - Pán warrior

Příspěvekod Kamikaze » ned 13. zář 2015 17:43:51

Takže ak to chceš vzdať môžem to zavrieť a presunúť do vyriešených?
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů