Vishanka - Survival Hunter [NEPRIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Vishanka
Příspěvky: 12
Registrován: ned 27. zář 2015 18:59:36
Class:: Hunter

Vishanka - Survival Hunter [NEPRIJATÝ]

Příspěvekod Vishanka » ned 27. zář 2015 19:30:46

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Vishanka
Class/main spec: Survival Hunter
Věk:18
ItemLvL:357
Link na armory:http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Vishanka (tie sokety si zoženiem..píšem na world ale nik s JWC sa neozýva)
Jak dlouho vlastníte tento char:20dní od 85ky
FPS: 30+

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
6rokov.Asi pol roka som hral na TBC servri Mysteria čo však malo s WoWkom spoločné len minumum (legendarky sa dali získať chodením normal dungov,expilo sa zabíjaním NPC vo vytvorených expiacich lokalitách),odtial som odišiel na Posterus WOTLK kde som hral prakticky do teraz a pôsobil som hlavne v guilde Legion of Doom kde som po WIPE servru dosiahol aj First Realm ToGC.Odišiel som odtiaľ lebo tam už nikto nehráva a guilda sa rozutekala po rôznych servroch.
Váš raid time: čtvrtek (od 16:30 do23:00) - sekundární raid

Vaše DPS na:
Dummy-podľa toho ako dlho..počas CD 19+ potom tak 16,5+
Chimareon HC/Normal-neviem :/

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - 1/5HC
BWD - 1/5Norm-bol som to raz ale rozpustili to po červovi
TotFW - nebol som
25tky:
BoT - nebol som
BWD - nebol som
TotFW - nebol som

Screen vašeho UI: http://tinypic.com/r/2u4m3py/8

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): Všemocný google,prípadne sa spýtam niekoho v hre

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Undercover -zatiaľ v nej som ale nič sa neskladá je to skôr PVP

Jak jste se dozvěděli o <SFU> World

Proč chcete jít právě do <SFU> Aby som si už konečne poriadne zahral PVE :P

Koho znáte v <SFU>nikoho

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Nevadia mi WIPE pri progresse a na Wotlku som to nebol ja kto býval pričinou WIPU :D

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)-Zatiaľ nemám

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):Študujem informatiku v KNM (tento rok maturujem)rád chodím na turistiku/prípadne lezenie,pozerám filmy a seriály rôznych žánrov a krajín pôvodu,a taktiež by som v prípade schválenia prihlášky niekedy rád prišiel na guild zraz :)
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Vishanka -Survival Hunter

Příspěvekod Praedator » pon 28. zář 2015 20:19:30

Vishanka píše:Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): Všemocný google,prípadne sa spýtam niekoho v hre


1. Ako dlho hráš huntra? Hral si iné classy? V čom boli lepšie/horšie ako hunter?
2. Tie talenty, glyphy a sockety ti niekto poradil, alebo si si ich spravil z vlastnej iniciatívy?
3. Vypíš mi podľa teba 3 tvoje najdôležitejšie macrá.
4. Čo sa týka bindov, tak asi nie si veľmi ich fanúšik, že? Ak potrebuješ použiť nejaký spell, ktorý nemáš nabindovaný (napr Black Arrow) tak ho naklikávaš?
Obrázek
Vishanka
Příspěvky: 12
Registrován: ned 27. zář 2015 18:59:36
Class:: Hunter

Re: Vishanka -Survival Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Vishanka » úte 29. zář 2015 16:28:56

1.Huntera hrám skoro celú dobu čo hrám WoW asi pol roka som hral DK (všetky specy som skúsil) ale nebavil ma a tak som sa vrátil k huntrovi.Ešte som hrával druida ale to vždy ako alta Resto/Bala PVP aj PVE.
2.Talenty aj glyphy mi poradili ale talenty by sa zrejme vôbec nelíšíli keby som ich robil sám..nemusia byť dobré na Cata hrám len chvíľu reforge som šiel na hit cap a sokety neviem čo iné by som tam mal dať..
3.No ja používam len na trapu druhé by sa dalo asi misdirection ale to q a kliknúť na tanka ma nejak nezabije a tretie neviem :/
4.Áno naklikávam..ten jeden spell za 24 sekúnd ma až tak nezabíja ale keď si kúpim myš s bindami tak si tam isto dačo hodím
Vishanka
Příspěvky: 12
Registrován: ned 27. zář 2015 18:59:36
Class:: Hunter

Re: Vishanka -Survival Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Vishanka » úte 29. zář 2015 19:47:58

mám teda šancu ? :D rád by som vedel či si mám šetriť IDčko,prípadne na aký raid :)
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Vishanka -Survival Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Praedator » úte 29. zář 2015 23:34:13

Toto ID ťa na test určite nepošlem, takže si spokojne odbehni čo chceš.

Čo sa týka toho, či máš šancu, dávam ti čas do konca budúceho týždňa si skutočne naštudovať huntra tzn. budeš mať opravené talenty + mi odôvodníš, prečo si ich zmenil. To isté platí o glyphoch a doplň si aj majory. Rovnako gemy.

Keď už budeš študovať to predošlé, tak sa určite pozri na nejaké bežne používané macrá, jediné, čo robia je, že uľahčujú prácu a pamätaj: nie je skill ten, kto zvláda hrať bez nich, ale kto vďaka nim zvláda viac vecí ako ostatní bez nich.

To isté platí o bindoch, Black Arrow som uviedol ako príklad, v combate sa ti bežne stane, že po tebe chcú niekde hodiť trapu, pristreliť addy, ak vám do toho ešte zomrie MT, tak práve ty to môžeš tautnúť a vďaka detterencu pár sekúnd podržať, ale pozrel by som sa na teba v tom strese ako si to všetko naklikávaš a hľadáš spelly po celej obrazovke.
Obrázek
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Vishanka -Survival Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Pronet » stř 30. zář 2015 15:32:57

Na otazku co nam muzete nabidnout. Si myslim ze neodpovidas tak jak bych chtel. Zkus to znovu a lepe.
Jaky je rozdil.nabindovat si spely na levou ruku, kde mas klavesnici hadam oproti, mysi kterou si mozna koupis a drzis ji v ruce v prave. Proc nemas ty spely nabindovane ted na klavesnici. Co je takovy problem??
Vishanka
Příspěvky: 12
Registrován: ned 27. zář 2015 18:59:36
Class:: Hunter

Re: Vishanka -Survival Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Vishanka » stř 30. zář 2015 15:34:28

no pozriem sa :) ale trapu a misdirection nabindované mám takže to naklikávať nemusím jedine ten taunt a detterence ale neviem či sa stane že skape tank aj offtank a ja budem držať kým ho combat ressnú
Vishanka
Příspěvky: 12
Registrován: ned 27. zář 2015 18:59:36
Class:: Hunter

Re: Vishanka -Survival Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Vishanka » ned 04. říj 2015 10:14:10

No ponúknuť..trpezlivosť pri progressoch,dodržovanie taktík,prípadne pomôcť pri achievoch expení a podobne :D PVP som zatial moc neskúšal tak tam moc nepomôžem :P
Vishanka
Příspěvky: 12
Registrován: ned 27. zář 2015 18:59:36
Class:: Hunter

Re: Vishanka -Survival Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Vishanka » ned 04. říj 2015 10:32:13

Talenty som si spravim podľa teba s týmto vysvetlením
Zmena Point of no Escape na Entrapment - zíde sa viac napr. na chogala,magmawa...kde nepotrebujem až tak ten crit ale viac sa zíde ten root či ako to nazvať
Zmena Serpent Spread z 2/2 na 1/2 -Nepotrebujem tú dotku na 9 sec kedže treba rýchlo splošniť do tých 6tich sekúnd dám aj tak ďalší multishot =>talent priradený do Sic˙em!..
Glyphy..kým som začínal a mal som malý haste Glyph of Rapid Fire sa mi oplatil viac ako kill shot ale už som to zmenil
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: RE: Re: Vishanka -Survival Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Pronet » ned 04. říj 2015 14:17:05

Vishanka píše:No ponúknuť..trpezlivosť pri progressoch,dodržovanie taktík,prípadne pomôcť pri achievoch expení a podobne :D PVP som zatial moc neskúšal tak tam moc nepomôžem :P

Myslim ze jsi nezodpovedela vsechny moje otazky.. a nemyslis si ze je to priorita?
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Vishanka -Survival Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Quajmei » ned 04. říj 2015 15:01:39

ja sa len spytam ked dobre vidim podla armory nemas ziadne profesie ani enchanty mienis s tym nieco robit do test raidu
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Vishanka
Příspěvky: 12
Registrován: ned 27. zář 2015 18:59:36
Class:: Hunter

Re: Vishanka -Survival Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Vishanka » ned 04. říj 2015 18:57:30

Tak ten black arrow prípadne aj serpent si kludne nabindujem ale keď je toho veľa tak sa mi to pletie a niesom na to zvyknutý,zatiaľ čo na myši som zvyknutý a niesom dievča
.
.
.
enchanty uvidím za aké ceny zoženiem fakt sa mi nechce napríklad dávať 2k za pár agi do bot napríklad,profky isto nestihnem ale po čase keď si spravím eq aspoň taký že nebudem musieť chodiť twilight dungy tak budem robiť eng a alchemy
Vishanka
Příspěvky: 12
Registrován: ned 27. zář 2015 18:59:36
Class:: Hunter

Re: Vishanka -Survival Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Vishanka » pon 05. říj 2015 16:44:28

mám teda tento týždeň šancu dostať sa na raid alebo si môžem ísť z worldom?
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Vishanka -Survival Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Praedator » pon 05. říj 2015 18:55:39

Vidno, že sa snažíš, aj keď si tvrdohlavý ako jazvečík :) Každopádne som zvedavý, čo predvedieš na test raide vo štvrtok 8.10.2015 od 18:00. RL Jelasha/Ziarovka. Naštuduj si aj HC taktiky a hlavne z pozície huntra, pretože tí robia často v raide tú špinavú robotu.
Obrázek
Vishanka
Příspěvky: 12
Registrován: ned 27. zář 2015 18:59:36
Class:: Hunter

Re: Vishanka - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Vishanka » pon 05. říj 2015 19:36:46

hmm nepovieš mi ich ak budeš mať niekedy čas? :D a na BoT už ID mám :/
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Vishanka - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Praedator » úte 06. říj 2015 20:19:04

nope, internet máš :)
Obrázek
Vishanka
Příspěvky: 12
Registrován: ned 27. zář 2015 18:59:36
Class:: Hunter

Re: Vishanka - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Vishanka » čtv 08. říj 2015 20:17:07

kto mi helfne s ench? :D pár maelstormov mám aj 4k gold aj keď to nieje nič moc :D
Uživatelský avatar
Peterk
Příspěvky: 103
Registrován: stř 13. kvě 2015 18:04:03
Class:: Shaman

Re: Vishanka - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Peterk » pát 09. říj 2015 5:22:13

S tím bych ti pomoct mohl, večer si mě najdi na TS, protože nemam tušení na jaké postavě budu
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Vishanka - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » pát 09. říj 2015 15:01:44

Přijít na hc raid s takhle nepřipravenou postavou s vědomím, že mě 24 lidí potahá, to chce koule nebo nulová sebereflexe. Proti.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Vishanka - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » pát 09. říj 2015 15:16:57

S enchmi si musíš helfnúť sám. to, v akom stave si bol na raide som sa dozvedel až po raide, a ver mi, že by som bol proti na akékoľvek testovanie, kým nebudeš mať postavu v poriadku.
Fakt, na hanbu pre teba, a hlavne pre nás, že ťa tam pustili s takým gearom.

Proti
Vishanka
Příspěvky: 12
Registrován: ned 27. zář 2015 18:59:36
Class:: Hunter

Re: Vishanka - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Vishanka » sob 10. říj 2015 10:54:35

tak načo mi hovoríte že poď na test raid vo štvrtok a potom hovoríte že proti lebo som šiel so zlým eq a bez enchov....nemám prečo cítiť hanbu a ani som nevedel že sa ide HC..a príčina wipov som nebol ja..raz som umrel na pillar cez prvy pull
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Vishanka - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » sob 10. říj 2015 11:23:19

Takže pre teba je normálne, že sa ideš predviesť na test raid, kde máš ukázať svoje kvality a schopnosti, ako taktické, pozičné, inteligenčné, adaptívne, tak skillové ? Ja osobne by som sa cítil dosť zle, keby mi v dmg metri tanci lízali päty.

Neviem vobec čo sa dialo na raide, len čo som počúval, na logoch ťa vidím snáď len na magmawovi, a ako som písal, hanba hlavne nám, že ťa tam pustili.

Ale trošku sebareflexie, myslíš že v tom stave, v akom si bol na teste si nám ukázal to, čo si chcel ?

nemám prečo cítiť hanbu a ani som nevedel že sa ide HC

.... ehm ... PROTI - vedel si o tom !!!
Praedator píše:Vidno, že sa snažíš, aj keď si tvrdohlavý ako jazvečík :) Každopádne som zvedavý, čo predvedieš na test raide vo štvrtok 8.10.2015 od 18:00. RL Jelasha/Ziarovka. Naštuduj si aj HC taktiky a hlavne z pozície huntra, pretože tí robia často v raide tú špinavú robotu.
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Vishanka - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Gashi » sob 10. říj 2015 12:20:58

Keď sa naši hráči snažia pomôcť ti viac, ako sa snažíš ty, tak to fakt nemá cenu... PROTI
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Vishanka - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » sob 10. říj 2015 14:50:53

No s takovým to přístupem, co jsi předvedl.... PROTI

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Nevadia mi WIPE pri progresse a na Wotlku som to nebol ja kto býval pričinou WIPU :D

JJ myslím, že jsi to potvrdil :D (IRONIE)
Vishanka
Příspěvky: 12
Registrován: ned 27. zář 2015 18:59:36
Class:: Hunter

Re: Vishanka - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Vishanka » ned 11. říj 2015 8:42:37

nechápem načo ste ma teda posielali na test raid keď ste mi mohli povedať aj zožeň si ench a potom ťa vezmeme na test raid ale nie vy ma vezmete a potom pičujete že ench nemám
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Vishanka - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Joul » ned 11. říj 2015 8:49:51

protože se od každého raidea v guildě (takže u těch kteří si teprv dávají přihláškku to platí 2x) předpokládá, že přijde na raid připravený, dojít tam ve stavu, v jakém jsi došel to má do připravenosti daleko... odpověď že jsi nevěděl že se jde HC, tak někteří hráči, kteří se k nám i chtěji dostat se o takové věci zajímají... stačilo se kohokoliv kdykoliv zeptat, online na WOW je vždy někdo a na Team speaku také...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Quajmei
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 143
Registrován: stř 05. srp 2015 8:44:30
Class:: Druid

Re: Vishanka -Survival Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Quajmei » ned 11. říj 2015 14:23:12

Quajmei píše:ja sa len spytam ked dobre vidim podla armory nemas ziadne profesie ani enchanty mienis s tym nieco robit do test raidu


Toto sa ti nezdalo povedome nepytal som sa to len tak bolo to 2-3 dni pred raidom a nedal si si tu namahu ani trochu napravit to
QUAJMEI - balance / off resto
QUAJ - feral cat / off feral guardian
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Vishanka - Survival Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Praedator » pon 12. říj 2015 0:44:38

Dali sme ti šancu, oznámil som ti kedy bude raid, že naňho máš byť pripravený a že sa pôjdú HC-čka, takže všetky výhovorky sú neopodstatnené. Pôvodne som ti chcel dať šancu nabudúce, ale po tvojich reakciách som dospel k názoru, že by si nezapadol ani do kolektívu. Preto sa prikláňam k ostatným a udeľujem ti status neprijatý.
Obrázek

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů