Supermarlock-Destro lock [NEPŘIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Supermarlock
Příspěvky: 6
Registrován: pát 25. zář 2015 11:22:58
Class:: Warlock

Supermarlock-Destro lock [NEPŘIJATÝ]

Příspěvekod Supermarlock » pon 12. říj 2015 22:19:53

Typ prihlasky: (profi)
Nick postavy: Supermarlock
Class/main spec:Destro Lock
Věk:22
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... permarlock
Jak dlouho vlastníte tento char:Tento char mám už od WOTLK-u.Kamoš, čo hrával na twine mi povedal, že na twine bude cata, dovtedy som hral a aj začínal na Molten WoW na Cate.Čiže som tu s týmto charom od začiatku Cataclysmu na twine.

Váš raid time: neděle (od do….) - primární raid
úterý (od… do....) - primární raid (progres)

Nedeľa aj Utorok mi vyhovujú.Raid timu sa prispôsobim.Kludne aj do 2hej v noci.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:Prvá pve guilda v ktorej som bol bola Underrated, ale v guilde bolo viac healerov a miesto toho aby to striedal tych healerov , tak ma 4 týždne po sebe nezobral na raid. Možnože sa mu nepáčilo ako healujem s resto shamanom.Ale je pravda, že v tom čase som s pve ešte len začínal ako celkovo.Predtým som hral len pvp a expil nové a nové chary.Po tom , čo som odišiel z Underrated, som sa rozhodol založiť si vlastnú guildu s názvom Equivalent.Dôvod odchodu je, že je už škola, nemám toľko času ako cez prázdniny a nikto v tej guilde mi nie je ochotný s ničím pomôcť, čiže surky do GB som kupoval , predával thrashovky,spamoval náborové makro,raidleaderoval.. ak som náhodou neprišiel, tak sa väčšinou raid nešiel, lebo nikomu sa nechcelo ho poskládať.Mali sme v guilde celkm dobré 2 groupy, dávali sme BoT 2/5 HC, BWD 5/6 HC.asi 5 prestali chodievať a tak som sa rozhodol prejsť na 25many, trebalo dobrať asi 10 dobrých ľudí.Boli sme včera BoTko, kde mali prednosť novoprijatí ľudia. Asi 5 z nich sa mi páčili.Dnes na BWD z tých 5 došiel 1. Bol som trochu sklamaný, ale šli sme ho.Našli sa tam ďalší dobrí ľudia, ale keď asi 3 museli končiť o 21:30, tak už som si fakt povedal, že nie.Nemá to cenu, resp. mao by, keby nie som na všetko sám.

Jaká je Vaše motivace vstupu do <SFU> ? Tak ste 25manová najlepšia guilda na ali.A ja chcem chodiť už len 25ky,pretože ma viacej bavia, ale za predpokladu,že ľudia vedia taktiku,točia a chodia pravidelne na raid.

Čím splňujete požadavky na Profi přihlášku? Item levelom, raid time-mom.Inak mam zabitých 9/13 HC bossov, nemám zabité z BWD Neffa, na ktorom som ešte vôbec nebol. Z BoT nemám Elementium Monstrosity, ale progressoval somto s guildou Underrated,doberali dpsko na worlde, tak som siel skusit.Taktiku naň viem.A potom Sinestru nemám, ale progressoval som prvú fázu.a v TotfW nemám Al Akira, ale progressoval som takisto 1.fázu.Na týchto 4 bossov by som sa doučil taktiky.

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):Volám sa Marián, podľa toho si aj v hrách dávam nicky SuperMario a nicky tomu podobné, lebo v detstve ma tá hra veľmi bavila a zahral by som si ju aj teraz.Študujem v Žiline informatiku (3.ročník) , ale bývam kúsok od mesta Topoľčany.Viem byť seriózny, ale mam rád aj srandu, pokiaľ tou srandou nikoho neurážame.Inak hrávam aj Dotu 2 už dosť dlho :) Veľmi som zvedavý na váš kolektív a dúfam, že nájdem u vás ľudí, v ktorých uvidím seba, čiže hráča, ktorému nevadí progress, nemusí končiť o 21:30 a ochotných ľudí :)
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Supermarlock-Destro lock

Příspěvekod Gashi » úte 13. říj 2015 0:03:31

1. Ako dobre vieš robiť v Anylogic?
2. Dota2 vs. LoL? Prečo?
3. Off spec máš demo, hrávaš aj to? Prečo demo a nie affli? Switchujes specy podla bossov?
4. Píšeš len o nedeli a utorku, ako si na tom v stredu a štvrtok?
You win or you learn.
Supermarlock
Příspěvky: 6
Registrován: pát 25. zář 2015 11:22:58
Class:: Warlock

Re: Supermarlock-Destro lock

Příspěvekod Supermarlock » úte 13. říj 2015 0:25:07

1. V Anylogicu viem robiť celkom dobre, horšie je skôr pochopiť to zadanie.
2.Dotu 2 hrávam už asi 7 rokov, od čias Warcraftu 3, baví ma.LoLko som skúšal, dal som level 19 a proste ma nebaví tak ako Dota :)
3.Demo dávam na bossov, kde sa plošní ako napr. Halfus a Maloriak.Affli som skúšal a netočil som s ním tak ako za destro.
4.Streda a štvrtok večer mám cvičenia.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Supermarlock-Destro lock

Příspěvekod Pronet » úte 13. říj 2015 4:44:36

Co jsem ti říkal v pátek?
Supermarlock
Příspěvky: 6
Registrován: pát 25. zář 2015 11:22:58
Class:: Warlock

Re: Supermarlock-Destro lock

Příspěvekod Supermarlock » úte 13. říj 2015 5:08:40

čo máš na mysli? :)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Supermarlock-Destro lock

Příspěvekod BeeWay » úte 13. říj 2015 7:08:13

Má namysli to, že ti říkal ať se stavíš druhej den nebo ho nijak kontaktuješ což jsi neudělal.
Obrázek
Supermarlock
Příspěvky: 6
Registrován: pát 25. zář 2015 11:22:58
Class:: Warlock

Re: Supermarlock-Destro lock

Příspěvekod Supermarlock » úte 13. říj 2015 9:01:30

Nemohol som ho zastihnúť online.
Uživatelský avatar
Rezzy
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: pát 15. kvě 2015 23:21:04
Class:: Shaman
Bydliště: Toušice okres Kolín

Re: Supermarlock-Destro lock

Příspěvekod Rezzy » úte 13. říj 2015 14:15:24

Ty jsi ještě nikdy nebyl Nefa ? Ani na 10 ce ?
Obrázek
Supermarlock
Příspěvky: 6
Registrován: pát 25. zář 2015 11:22:58
Class:: Warlock

Re: Supermarlock-Destro lock

Příspěvekod Supermarlock » úte 13. říj 2015 14:18:29

HC Neffa som ešte nebol.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Supermarlock-Destro lock

Příspěvekod Joul » úte 13. říj 2015 14:38:40

nechám to na Pronetovi, resp. až se navzájem odchytíte na TS, ale profi přihláška není o IL, ale o tom, že když člověka vzememe do guildy přes tento typ přihlášky tak jde rovnou an primár, kde nejen nebude wipovat raid na žádném bosovi, protože zná taktiky, ale také přetočí člověka kterého na tom primáru nahradí... prozatím si úplně nejsem jistý, že by jsi to mohl být ty... ale třeba překvapíš...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Supermarlock-Destro lock

Příspěvekod Pronet » úte 13. říj 2015 15:05:50

Byl jsem od 16:30 na ts do 3:00 do rana. Jak jsi me nemohl zastihnout online nechapu. Zitra v 17h nase Ts.
Supermarlock
Příspěvky: 6
Registrován: pát 25. zář 2015 11:22:58
Class:: Warlock

Re: Supermarlock-Destro lock

Příspěvekod Supermarlock » úte 13. říj 2015 15:09:55

zajtra mám od 18tej do 20tej cviko v škole. vo štvrtok od 17tej do 19tej. Dnes som tu celý deň a zajtra v podstate tiež až na to cviko.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Supermarlock-Destro lock

Příspěvekod Pronet » úte 13. říj 2015 15:39:08

Ok po 17h na ts... otazka abych nezapomel muzes dnes delat pripadnou zalohu na raide? Budu k tomu prihlizet.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů