Fortane - Frost DK [-/-/NEPRIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Fortane
Příspěvky: 15
Registrován: pát 19. čer 2015 18:48:20
Class:: Death Knight

Fortane - Frost DK [-/-/NEPRIJATÝ]

Příspěvekod Fortane » úte 24. lis 2015 21:17:34

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Fortane
Class/main spec: Death Knight Frost
Věk:18
ItemLvL: Momentálně 358
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Fortane
Jak dlouho vlastníte tento char: Postavu jsem zakládal za dob otevření Ulduaru
FPS: Stále okolo 60.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Když jsem doexpil level 80, byl jsem velmi zmatený, nevěděl jsem kterej item je na tanka a kterej na DPS, naštěstí se mě ujmula Guilda Mighty Kingdom a zde mi vysvětlili základy, bohužel ta nevydržela dlouho, poté jsem cestoval guildama, který nestojí ani za zmíňku až jsem se dostal do Guildy Exitus. V té guildě jsem se hodně naučil, bohužel guilda také skončila. V Guildě jsem se spřátelil s jedným Mojty Šamanem jenž mě na ToC sezoně dostal do Guildy Cool, zde jsem byl do spouštění Hc Lich kinga, tou dobou jsem nastupoval do prvního ročníku střední školy a na WoW už neměl čas. Začal jsem zase aktivně hrát před 3 měsíci cca.

Váš raid time: čtvrtek (od… do...) - sekundární raid
Od 18:00 do 22:00/23:00 maximálně
Vaše DPS na:
Dummy-
Chimareon HC/Normal-To bohužel nevím, ale ihned jak se bude něco skládat tak půjdu s worldem

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - (4/5) - HC (1/5)
BWD - (6/6) - HC (2/6)
TotFW - (2/2) - HC (0/2)
25tky:
BoT - (4/5) - HC (1/5)
BWD - (?/?) - HC (?/?)
TotFW - (?/?) - HC (?/?)

Screen vašeho UI:
http://postimg.org/image/l2c421kk9/

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft):
Většinou Twinstar Forum, jiní hráči nebo Elite Jerks

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Riders of Darkness, guilda chodí pouze 10 man raidy a já preferuju 25 many, a jelikož jsem dlouho nehrál tak se tu vyměnilo hodně lidí a většinu bohužel ani neznám, jsou také rozdělené raid groupy.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Od známých

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
25 man, kvalitní, přátelská guilda, jedna z nejstarších guild co na Twinstaru je :)

Koho znáte v <SFU> ?
Vojel,Beeway,Azzi a pár dalších se kterými jsem hrál LoLko :D

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
Osobně bych řekl, že jsem kvalitní, přátelský hráč a taky nolifer. Mám rád Vojela, Vojela nemá rád nikdo :D

Vypište svoje alty (stačí level 85):
Fortel Survival Hunter 359 ilvl, jsem na něm často.

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Jmenuju se Jirka, studuji 3.ročník Ekonomické školy, krom WoW rád hraju Hearthstone a LoLko, baví mě sledovat seriály a čtu mangu, dobrým Anime taky nepohrdnu.
Naposledy upravil(a) Fortane dne stř 25. lis 2015 5:30:45, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost DK

Příspěvekod Gashi » úte 24. lis 2015 22:21:28

Takže, najprv mi povedz čo sa zmenilo od tvojej predošlej prihlášky, prečo si myslíš, že by sme ťa teraz mali vziať. Presveč ma, že si tú prihlášku mám vôbec prečítať.
You win or you learn.
Fortane
Příspěvky: 15
Registrován: pát 19. čer 2015 18:48:20
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost DK

Příspěvekod Fortane » úte 24. lis 2015 22:28:44

Gashi píše:Takže, najprv mi povedz čo sa zmenilo od tvojej predošlej prihlášky, prečo si myslíš, že by sme ťa teraz mali vziať. Presveč ma, že si tú prihlášku mám vôbec prečítať.


Změnilo se toho hodně, minule jsem ani nevěděl jak který boss vypadá, nyní to vím u všech krom Sinestry, na kterou se s world raidem bohužel nedostanu, také mám nyní více volného času.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost DK

Příspěvekod BeeWay » úte 24. lis 2015 22:56:18

Ty si hrál regular frosta či masterfrosta?
Co ta pressence na screenu?
Obrázek
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost DK

Příspěvekod Gashi » úte 24. lis 2015 23:11:48

Prečítal som si to ešte predtým, ako si mi odpísal, keby som najprv videl tvoju odpoveď, tak ma to ešte odradí.
2 neúplné ID nepokladám za aktívne hranie, ani za dostatočný čas na to, aby si zvládol test raid (taktikami aj dmgom). Tri mesiace si si vymyslel.
Keď tu podávaš druhú prihlášku, mala by vyzerať lepšie ako predtým a postava rovnako.
DK momentálne nemajú otvorený nábor, a ak by som u niekoho spravil výnimku, tak určite to nebudeš ty.
Za mňa PROTI.
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost DK

Příspěvekod Bohus » úte 24. lis 2015 23:23:56

Na prvý test raid si neprišiel kvôli intráku a vysvedčeniu, na druhý test raid si meškal vyše hodinu a neviem o tom, že by Vojel niečo spomínal. V strede ICC si leavol, pretože sa ti nechce a ani ti nenapadlo sa opýtať, či tu máš ostať alebo môžeš ísť. Na ranku trial po 2 vymeškaných raidoch je kick. Momentálne máme 5 mainov DKs, takže aby sa k nám dostal ďalší musel by podávať zďaleka iné výsledky a musel by mať úplne iný prístup ako máš ty. Aj napriek full stavu si mal šancí až až a ani jednu si nevyužil. Prihlášku uzatváram s verdiktom NEPRIJATÝ.

Čo sa odvtedy zmenilo? Okrem toho, že sa teraz už blíži polročné vysvedčenie.
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Fortane - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Shanir » stř 25. lis 2015 3:26:22

Skús si predstaviť, že sa chceš zamestnať do dobrej firmy. Ako by si reagoval na úpravu takto podaného životopisu ako zamestnávateľ (tým myslím tvoju prihlášku)? A čo by si povedal tomuto človeku, keby si podal životopis druhýkrát v takto odflaknutej forme?
Fortane
Příspěvky: 15
Registrován: pát 19. čer 2015 18:48:20
Class:: Death Knight

Re: Fortane-Frost DK

Příspěvekod Fortane » stř 25. lis 2015 5:20:36

BeeWay píše:Ty si hrál regular frosta či masterfrosta?
Co ta pressence na screenu?


Původně jsem zkoušel MasterFrost, ale zjistil jsem že se nedá sehnat dostatek mastery aby se vyplatil
Za pressenci se omlouvám, je to starší screen, používám normálně unholy.

Bohus píše:Čo sa odvtedy zmenilo? Okrem toho, že sa teraz už blíži polročné vysvedčenie.


Na Intru posílili celkově WiFi takže lze hrát už i tam, se školou nejsou problémy a mám čas rozvrhnutý tak abych měl na všechno dost času.
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Fortane - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Shanir » stř 25. lis 2015 16:29:19

Máš pochvalu za úpravu prihlášky od mňa.
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Fortane - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Bohus » stř 25. lis 2015 19:32:57

Na Intru posílili celkově WiFi takže lze hrát už i tam, se školou nejsou problémy a mám čas rozvrhnutý tak abych měl na všechno dost času.

Čiže to, že si 3x neprišiel a ani nedal vedieť nebola tvoja vina, ale vina slabej Wifi a časovej vyťaženosti z určite veľmí náročného štúdia v 3. ročníku na strednej škole. Monhí nedostali toľko šancí v jednej prihláške ako ty a po xy mesiacoh prídeš s ronakým prístupom. Napriek tomu Ti dám poslednú šancu ukázať, že o guildu stojíš. Ako to urobíš je na Tebe. Ak do 2.12. nebudem vedieť nič nové, žiadne pozitívne ohlasy, či vyjadrenia k prihláške a nepresvedčíš mňa, guildu, tak prihlášku uzatváram. Termín je pred sekundárom, buď sa dostaneš na Test raid alebo nie. Tik, tak.
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Fortane - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Vojel » stř 25. lis 2015 19:54:27

Abych to upravil, jestli jsi pamatujete , tak Dastík se dostavil na raid, kde se místo BOT a BWD šlo ICC, které nedošel. protože si myslel že to není důležité. Šlo se ICC na achievy a on člověk, který je má nevěděl že to někteří považujou za Test raid. Nebudu psát ani PRO ani PROTI , jen jsem pro to dát mu šanci ukázat se na test raidu.
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Fortane - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Jelasha » čtv 26. lis 2015 11:30:35

Vzhledem k tomu co zde vyslo najevo bych byla rada za tvou reakci :).
Zrejme z tve strany velice vazla komunikace a i zajem o to nejak si to zaridit, takze pokud me nepresvedcis, ze mas v zajmu komunikovat a pravidelne dochazet na raidy, tak mas me PROTI.
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Fortane
Příspěvky: 15
Registrován: pát 19. čer 2015 18:48:20
Class:: Death Knight

Re: Fortane - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Fortane » čtv 26. lis 2015 18:37:46

Jelasha píše:Vzhledem k tomu co zde vyslo najevo bych byla rada za tvou reakci :).
Zrejme z tve strany velice vazla komunikace a i zajem o to nejak si to zaridit, takze pokud me nepresvedcis, ze mas v zajmu komunikovat a pravidelne dochazet na raidy, tak mas me PROTI.


Dobře, řeknu jak to bylo, první test raid byl dán den před pololetním vysvětlením a já bohužel z Intru odjet nemohl (tou dobou byl hodně špatný internet) Takže jsem šel na další, domu jsem se dostal cca 30. minut před raidem, můj počítač má oblibu že občas nenaběhne a já ho musím rozebrat (vyndat Grafickou Kartu, zapojit ho, zapnout na integrovanou a opět ji tam dát. ) Díky tomu jsem nestihl Test raid, šel jsem na 1ho bosse a jelikož jsem nikdy předtím Cata raid nebyl tak jsem tam failnul. Poté se na TeamSpeaku řeklo že se jde Icc na Achievy, šel jsem jenom k Deathbringerovy a jelikož jsem achievy měl tak jsem leavnul a vypl WoW. A když jsem kouknul opět sem tak už jsem byl nepřijat, tak to bylo u první přihlášky.

Nyní je na Intru lepší net takže můžu hrát i tady a kdyby se náhodou pohoršil tak mám hotový řidičák a můžu jet domu :)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Fortane - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Sarger » pát 27. lis 2015 4:20:31

Neúčasť na raide je jedna vec. Odchod z raidu, na ktorý si bol pozvaný bez vysvetlenia, a následne bez reakcie na forku .. je vec druhá. Dodnes nikto nevedel ako to bolo. Myslíš že je to normálne ? Keď ti na pohovore do IT firmy povedia že chcú vedieť, ako kosíš trávu, tak pojdeš kosiť trávu.

Ani raz som ťa nevidel na nejakom raide, mal si vraj 3 šance, nula bodov .. dovidenia. Myslím že máme prebytok dmg DK, a šancu má len niekto "extra" ... a myslím, že bez znalostí taktík, zjavnej neschopnosti sa zariadiť etc ..... tu nemáš čo robiť. Proti
Uživatelský avatar
Segnal
Příspěvky: 129
Registrován: sob 21. úno 2015 19:02:46
Class:: Hunter

Re: Fortane - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Segnal » sob 28. lis 2015 8:53:01

Proti.
“My dinner is still in the woods.”
Qayxswedc
Příspěvky: 34
Registrován: sob 12. zář 2015 13:06:10
Class:: Death Knight

Re: Fortane - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Qayxswedc » sob 28. lis 2015 23:28:46

Neznám ale podle toho co jsem četl tak jsem zasadně PROTI.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Fortane - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Pronet » ned 29. lis 2015 10:25:58

Ja myslim, ze se tu nemame.o cem bavit. Vse co jsem si tu precetl vede k jedinemu verdiktu a to... PROTI
Fortane
Příspěvky: 15
Registrován: pát 19. čer 2015 18:48:20
Class:: Death Knight

Re: Fortane - Frost DK [-/-/-]

Příspěvekod Fortane » ned 29. lis 2015 15:49:15

Myslím že to můžete uzavřít.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů