Kema - Paladin [TEST/POHOVOR/PŘIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

kema
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 36
Registrován: sob 16. led 2016 15:12:28
Class:: Paladin

Kema - Paladin [TEST/POHOVOR/PŘIJAT]

Příspěvekod kema » sob 16. led 2016 16:37:59

Nick: Kema
Věk: letos mi bude 26
Vaše FPS: (při 25man) bohužel, nevím
Váš raid time: neděle (od… do…..) - primární raid - až do 24:00
úterý (od… do....) - primární raid (progres) cca 16:00 až 24:00
čtvrtek (od… do....) - sekundární raid cca 16:00 až 24:00
k času bych ešte rád dodal že za normálních okolností sem cez týden k dispozici zhruba od 16-té hodiny kdy se vracím z práce a ta púlnoc je pro to že nerad ponocuju nakolko ráno vstávám do práce. Zas na druhú stranu to není tak že by mi nekdo tahal o púlnoci počítač ze zásuvky takže záleží i na dané situaci a jak často by to bylo, ale pokud by to byla vážne potřeba tak neni problém OBČAS udelat výnimku ;) . Ešte k tem normálním okolnostem bych rád dodal že občas nastanou „nenormální okolnosti“ kdy mám službu v práci (pár dní do roku) alebo služební cestu a to si človek samozrejme nevybere. Hold pracovat sa musí a z toho plynou i jisté povinnosti.


>>> Část zabývajcí se Historii

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
S wowkem sem začal na strednej škole takže už zhruba 8 až 9 let, na Anthorii. Ze začátku sem byl v guilde Champions of light ale vzhelem k moc luďom sem sa moc nedostával na raidy. Odešel sem do Incomingu nakolko mi nabídli místo ve stálej parte. Nutno však poznamenat že z CHoLu sem odešel v dobrém a se Zaranú sme byli „kámoši“ a v kontaktu až do konce púsobení na servru.V Incomingu to byli zlaté časy a byl sem tam až do konce púsobení na Anthorii a ešte i po nem. „Tvrdé jádro“ guildy potom prešlo na CATA server Ice-wow (+- tak nejak) kde Incoming pokračoval dál, ale server potkal stejný osud jak AA tak sme sa presunuli na Molten-wow kde sem púsobil stále v Incoming kde sme prošli FL a DS . Potom v dúsledku organizačních změn sem už dále nebyl schopný účastnit sa na raidoch a teda sem prenechal svoje stálé místo v parte nekomu inému. Opět však tato změna nastala v absolutní pohode a přátelské atmosféře protože život sa neustále mění a sním i podmínky. A ked to proste inak nejde tak sa nedá nic dělat a nikdo z teho vedu nerobil. Navíc sme se znali osobne a zústali sme stále kamarádi a v kontaktu. Potom byl na serveru WIPE postav a to byl pro mě tak na ½ až ¾ roku konec. Ešte sem chvílu skoušel pandariu ale to nestojí ani za reč. Incoming však žije dál, len nedávno prešli na ofík, už tam neni nikdo ze „starých časú“ a samotný ofík mňa neláká.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: myslím si že tento bod sem dostatečne opísal v předešlé části výše.
(ze všech serveru)

Link na postavu na jiném serveru (popř. ofi)
Bohužel Anthoria je dávno v trapu a jak už sem zmínil výše tak na moltenu byl wipe a teda i moje postava tam odešla do věčných lovišť. Na obou servrech sem mel ale „top“ equip pač sme to potom už doslova farmili a človek si mohel vybírat a nebral všecko co padlo len aby měl vetší GS príp. item level. Asi vám nezostává nic jiné než mi verit ;) .

Jak jste se dozvěděli o <SFU> O SFU jak o guilde vím už do dob Anthorie.

Proč chcete jít právě do <SFU>
S bratrem (kterého určite znáte a dá si přihlášku také, pozn.autora - Joonycek/ warlock) už delší dobu uvažujeme že by sme sa vrátili k wowku.Váhali sme mezi WOTLK realmem a CATA. Nato aby ste si hru užili však potrebujete kvalitní kolektív , jak po stránce mentální (samotní lidé) tak po stránce herní (úroveň samotného realmu, guildy a jednotlivých postav), protože wowko je hra kde sám nezmožete nic a možete tak AFKovat ve měste.O SFU vím, že na Anthorii měla jistú úroveň a dobré výsledky a podle jednoho z vašich členú (zmíním pozdeji) si tyto kvality zachovala dodnes. O čem také lecos napovídá také vaša stránka pri čtení které na vás opravdu dýchá roky vypracovaná preciznost a jistý standard, které guilda podle všeho má. Za spracování stránky opravdu palec nahoru.

Koho znáte v <SFU>
Ne osobne a jen z WOW světa jako o existenci znám Craftyho. Nikdy sem však neměl tu čest nakolko na Anthorii sme každý stáli na opačné strane barikády. Náš shadow priest v Incomingu ho však často spomínal a měl ho dost v žaludku :-D (aj ked nevím už proč). Dále už dlouho znám osobne jednoho vašeho člena – Žiarovka . Sme oba ze stejného města a naše rodiny se velmi přátelí a často se navštevují a paří. Možná by se našel ešte nekdo ale nakolko nemám prehled o vašich členech tak nevím.


>>> Část zabývajcí se postavou na twinstaru

Máte Character na Twinstaru? Zatím nemám, ale v prípade „ že vše pujde dobře“ sem ochotný si kúpit z aukce na servru.
Link na armory: viď bod výše.
iLVL: opět viď bod výše.
Class: :)
Main Spec: (herni uroven) :)
Off Spec: (herni uroven) :)


>>> Část zabývajcí se Skillem


S kterými classami máte zkušenosti, a rozepište váš skill s těmito classami?
Od začátku co hraju wowko sem hrál za paladina (main class). Na Anthorii sem byl 100% času (který stojí za reč) tank. A myslím že dobrý. Po prechode na Cataclysm sem (na základe potreb grupy) začal jak healer a to mi prischlo až do konce. Ked ste členem stálej party, kde má každý svoje místo a svoju úlohu tak sú vám nejake off specy na prd. Navíc máte len jedno ID ma postavu takže nemožete byt ani ve dvoch partách za stejnou postavu. Proto sem si po čase spravil druhého paladina kde sem sa vrátil opět k tankování a off spec retri. Takže možu čestne prohlásit že sem aktivne hrál za všetky 3 specy. Co sa jednotlivých specov týka, tak najslabší byl retri. Jak po stránce equipu tak mojého vlastného skillu. Nebylo to úplne marné, ale žádná hvězda sem nebyl :) . Na druhú stranu holy a prot byli po obou stránkach na neporovnatelně vyžší úrovni. Musím sa však priznat že v DSku mna potom healovaní nebavilo lebo sme chodili len 10 many a tam sa healovaní za paladina (vzhledem k eq a malému počtu ludí) zvrhlo na spam jedného spellu (holy radiance) a to prosím dokáže aj cvičená opica takže sa zákonite vytrácá zadost a vzrušení z hraní. Okrem paladina (teda dvoch) stojí ešte za zmínku DK za kterého sem hrál Blood a offspec Frost (v DS potom pochopitelne unholy 8-) ) a survival hunter který byl také pekne slušný. Měl sem aj iné postavy (konkrétne maga a shamana), (vše 85 lvl s equipem) ale nevěnoval sem im tolko prostoru takže mechaniky jak za ne hrát sem vedel ale tolko skillu vychádzajúceho z praxe tam nebylo. Ešte bych rád podotked že pokad sem s tým sám nesúhlasil alebo sem to nepovažoval za správné tak sem sa nerídil podla konvencí zaužívaných na daném realmu. Pro príklad možu uvést 2 prípady : - stamina je najlepší kamarád tanka. Všetky socety, trinkety full tupo stamina. – holy paladin ktery nema vsetko do haste neni spravný holy paladin a nemože byt dobrý healer. Treba nekedy používat hlavu a nebyt len ovca co ide s davem.

V případě, že nemáte char, za jaký char + spec byste chtěl(a) v SFU hrát ?
Ja by ste určite všetci uhádli tak rád bych hrál za paladina :) , hlavne aj kvúli jeho univerzálnosti. Preferoval bych heal ale záleží na dohode, prípadne možnostiach off specu.

Vypište vaše zkušenosti z datadisků cataclysm a výše (progres raidu, znalosti taktik a mechanik bossů, atd)
Toto mi dojde jak trochu zavádzajúca otázka nakolko žádné dva free servery nejsú stejné a žádný neni 100 %-ný (tým narážám na „znalosti taktik a mechanik bossú“). Spíš bych to videl jak poznámku informatívního charakteru vypovídající o kvalite celej skupiny , protože jednotlivec sám ve špatnej grupe ju nevytrhne, ale na druhú stranu može celý raid wipnút a tým skončit progress. Ale tak pro zajímavost....
1. Sezónu sme absolbovali na realmu Ice-wow. Bylo tak otevrené BoT a BWD . Na rovinu napíšu, že AI bossú sa ani nepribližovala ofíku ale nejakú AI měli (aj ked prispúsobenú danému realmu) a teda bylo nutné dodržovat určité pravidla hraní a taktiky pri každém bossovi (aj ked ne podla ofíku). Nebyli to jednoducho dummy co len stáli a mali meele attack. Tam sme prešli normal aj HC. Po prestupu na Molten-wow bylo spracování bossú a jejich AI daleko ale daleko lepší (co sa týká podobnosti s ofíkem) ale stále bylo hodne co vylepšovat. Navrdory temu ale sme sa rýchlo prispúsobili a nebyl ani na temto realmu dávat všetkých otevrítých bossú, avšak len na normal. Za krátký čas potom otevreli FL normal, pri stejném postupu jak na AA (postupné otevírání jednotlivých bossú). Samozrejme bylo potrebné patričné progresování a trénování ale opět žádný významný problém, na kterém by sme stáli a dál to proste nejde, si nepamatuju. Trochu Lord Ryolith , ale tak to je opravdu ťažký boss kde závisí na zehraní „řidičú“ kterž ho otáčajú a navíc byl ešte negativne bugnutý co ho robilo ešte ťažším. Po normále a otevření HC, zase stejný postup v progresování . Ve výsledku tak FL normal aj HC full vštci bossové úspešne nekolkokrát zdolaný. Pripomínám však že tieto „velké“ úspechy LEN 10 many, jak už sem písal vyžšie. Nakolko na 25ku sme nemali dost ludí a co si budeme vykládat o LFG že? A ešte k temu na moltenu v angličtine. Po otevrení DS normal zase postupný progres jednotlivýma bossama a tak ve výsledku full DS, všetci bossové. HC raidú už sem sa neučastnil kvúli zanechání místa ve stálej parte na raidoch (viď část o histórii) . tým co sem v tejto části napísal sem chcel vyjádrit že nepredpokládám že ked dojdu k vám na realm tak budu vědet a poznat uplne všecko jak to u vás (mysli realm) chodí , taktiky, postupy atď. Ale chcem sem ukázať že sem byl schopný prispúsobit sa daným podmínkám realmu, taktikám, naučit sa potrebné, semknút sa a pracovat kolektivne pro dosažení společného cíla (samozrejme zabit bossa :D ). A evidentne sa nám darilo tyto cíle dosahovat.

Odkud čerpáte informace o WoW (theorycraft):
... tak rúzne. Bratr býval dost borec co sa herných mechanik týka. Sem – tam si človek neco prečítá na nete. Samozrejme metoda Pokus – Omyl pri praxy. Pri altoch věčinou ešte plus konzultácia ze skuseným hráčem danej classy z guildy a pod. Zdrojú je mnoho len je potreba sa v nich vedet zorientovat a vybrat si a ne “slepo nasledovat co mi kdo povi abych robil“ (viď záver časti o zručnosti a skillu).

Co nám můžete nabídnout ?
Další, podla mňa zapeklitá otázka. Najlepší by bylo napísat frázu na spúsob: „ kvalitného PVE hráča, který plne ovládá svoju classu a je ochotný sa naučit nové veci na základe našich rad a podmínek na realmu.“ Lenže kvalita je schopnost uspokojit potreby a nároky a to já nemože zaručit že dokážu. Teda ne hned behem prvých 15 minut. Za prvé už je to nejaký čas co sem byl naposledny na CATA nejaký raid alebo dung takže bude potreba si to trochu „pooprášit“ , ale ked už „to“ tam raz bylo tak proč né zas. Za druhé, záleží va vašem ponímaní kvality. Možno sú vaše požadavky a nároky tak nebetyčne vysoké, že ani za najlepších časú bych ich nedokázal splnit a né to teraz. Takže uznáte že sem pro vás neužitečný. Myslím že najlepší spúsob jak to vyriešit, resp. odpovedat na túto otázku je vyskúšat to a na základe teho sa potom rozhodnút či mám co ponúknút. (alebo či aj vy máte co ponúknut mne :-P ).



Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
takže.... Podpisuju sa Milan a v 2014 roku sem skončil školu v Bratislave. Teraz pracuju jak projektant vrtov ve společnosti na prieskum a ťažbu uhlovodíkov a podzemné uskladňování zemného plynu. Postavou sem docela suchar (180 cm a 70 kg). Mám rád leto a motorky. Minulý rok na konci leta sem si konečne jednu kúpil. Mám rád dobrú a nearogantnú zábavu a akcie všeho druhu kde sa nikdo nepovyšuje a neponižuje. Sem celkem otvorený človek, který dobre vychádzá s ostatníma a nemám problém sa bavit o věcej na rúzné témata, či už v súvislosti s wowkem alebo real life. Občas mňa štve múj bratr, který si ze mňa neustále delá prdel a potom vypadám jak ešte věčí blbec. Ale sem presvedčený že na to iste dojdete samy :D . Minimálne ráz do roka chodím splavovat jednu rieku na južnej morave, co je taková výkendová akce, takže po nejakém čase v prípade záujmu..... Inak nejsem moc športovo založený človek, spíš mám rád klid , veget a pivo ;) . Myslím si že normálka jak každý druhý človek. Žádné psychopatické prejavy, záchvaty zúrivsti ani nic podobné :D . Vlastne... raz, hodne dávno, sem počul vlastný hlas z TSka a až donedávna sem mnel z teho mírné trauma a budil sem sa uprostred noci :D, takže to by sa mohlo počítat jak zbraň. Hlavne ked začnu spívat.... to utekajú aj mrtvý z hrobú :D . Ešte bych rád dodal že všetky body sem sa snažil vypísat popravde a co najvíc objektívne a tešim sa na vaše ohlasy a reakcie.
PS. Ospravedlňujem sa za kombináciu rúzných pravopisú, ale písal sem to jak to běží.
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Kema - paladin

Příspěvekod ziarovka » sob 16. led 2016 19:19:34

Ja su PRO.
Poznáme sa dlhodobo takže ja tu nemám žiadne pochybností o jeho skille a ani osobe.
Obrázek
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kema - paladin

Příspěvekod Pronet » sob 16. led 2016 19:23:13

Pro - test
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Kema - paladin

Příspěvekod Sarger » sob 16. led 2016 22:50:59

No, žeby som mal konečne aj ja nejakú ovečku ktorej by som sa povenoval ? :D (tým myslím prot pala)
tak si to rozoberieme :D
1.) Vypíš mi všetky (opakujem všetky) ability, ktorými si za prot palacha prínosný pre raid v "panic" momentoch (healy, ochrany, nejaké spešl utilitky, čokoľvek ťa napadne) - môžeš napísať aj konkrétnu situáciu.
(príklad - hand of freedom - pomôže postave uniknúť napríklad z plošky u nezira)
2.) Čo je to CTC a jeho hodnota
3.) Aký je najvyžší relevantný cap pre dodge a parry ?
4.) Koľko, a aké talent stromy sa na cata používajú ? V čom sa líšia ?
5.) 2/4 set bonus (máme content 4.2.0) - ktorý ? kde, a prečo ? Aké časti nonset?

Zatiaľ asi všetko :)
kema
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 36
Registrován: sob 16. led 2016 15:12:28
Class:: Paladin

Re: Kema - paladin

Příspěvekod kema » ned 17. led 2016 0:46:40

1.)
Podla mna, najdolezitejsi, najuzitocnejsi spell pre raid - Divine guardian. -20% incoming dmg pro cely raid je uzasna vec napr pri plosniacich fazach bossa.
Potom je tu kopa pomocných single-target abilit ako: Hand of sacrifice, freedom, salvation, protection, ďalej Cleanse, Word of glory, LoH, poprípade "výpomocný kontrol" pomocou Holy wrath, Hammer of justice príp Turn evil (s glyphom). Rebuke považujem za samozrejmosť.

2. )
Combat table coverage - ide o hodnotu, ktora reprezentuje sumu tvojich defenzivnych statov. Cap je 102.4 - pri dosiahnutí capu nedostaneš od bossa "čistý" hit. Všetky jeho útoky potom vykryješ pomocou dodge, parry alebo blockneš.

3. )
Na základe mojich doterajších skúseností, vychádzajúcich z množstva experimentov som dospel k záveru že:
- najdôležitejšie je čo najrýchlejšie dosiahnuť CTC cap. Ten sa najrýchlejšie dosiahne cez mastery, vďaka vysokému prepočtu do blocku.
Nevýhodou blocku však je že "vykryje" len 40% hitu a teda 60% aj pri blocku aj tak dostanem, narozdiel od dodge alebo parry pri ktorých vykryjem celý hit.
- z toho vyplýva, že zlepšovaním equipu sa snažím maximálne zvyšovať hodnoty dodge a parry na úkor znižovania mastery, avšak pri zachovaní CTC capu.
Funkčnosť tejto teórie mám overenú objektívnym porovnaním s inými typmi tankov od healerov a recountom (dmg taken).
- Aby som ale priamo odpovedal na tvoju otázku tak podla mojho nazoru "relevantný cap pre dodge a parry" je as much as possible :D

4. )
Ja by som rozlíšil 2 typy stromov podla equipu a podmienok v raide. Tiež záleží na threat systéme daného realmu.
1. dá sa spraviť strom zameraný viac na dmg, ktorý pomôže tankovi lepšie si udržať agro.
2. taktiež je možné poskladať talenty viac zamerané na self-healing.
- prípadne ich kombinácia.

5.)
2. setbonus nepovažujem za nejaký klúčový (ale lepší než drátom do oka)
4. setbonus už ale tak na zahodenie nie je, takže setovku jednoznačne zbierať.
K tvojej otázke, ktorú časť vynechať a akou ju nahradiť tak by som jednoznačne volil shouldery z Ragnarosa :D
Od Cataclysmu máme výhodu reforgu, takže sa dajú staty patrične doladiť.
Neviem či si sa pýtal len na setovku, alebo si chcel vediet celý BIS equip, ale nechám to zatial takto, prípadne doplnim na poziadanie.
Naposledy upravil(a) kema dne ned 17. led 2016 1:00:58, celkem upraveno 1 x.
kema
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 36
Registrován: sob 16. led 2016 15:12:28
Class:: Paladin

Re: Kema - paladin

Příspěvekod kema » ned 17. led 2016 0:48:33

ešte by som chcel doplnit, ze vsetky otazky som odpovedal podla svojho presvedcenia a nazoru a nehladal som "spravne odpovede" na internete ako by som mal odpovedat.
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Kema - paladin

Příspěvekod Vojel » ned 17. led 2016 2:12:36

Jestli chceš hrát paladina, sežeň si mě na Tsku, jediná podmínka musíš si mě najít a do Poke mi napsat klíčové slova "fsajlnafdsjkchnKAJCHN\YJKCBHJKCHN\JKACHVBH\JKYCVVBNJKCVfdsjcklnskl" ;)
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Kema - paladin

Příspěvekod Sarger » ned 17. led 2016 7:17:52

1- ok
2- ok
3- vysoký prepočet do blocku. Aká je jeho hodnota?
- "AS much as possible" je ale nevýhodné. Kľudne googli, hľadaj, pytaj sa. "cap" je. Rovnako ako sú capy U haste pre dmgerov. Nájdi tie hodnoty, kedy nastane situácia, že najvýhodnejším tank statom sa stane stamina. Skús aj vysvetliť... Prečo.
4- ok - ktorý z tých dvoch preferujes, A prečo?
5- V prvom rade, pocitaj s tým že FL ešte niesu. Takže strýca Ragna Z toho vynechaj :D
- Stačí aké nesetovky by si volil na dosiahnutie istých cieľov, A akých vlastne cieľov.
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Kema - paladin

Příspěvekod mellysko » ned 17. led 2016 17:01:02

Taky jsem Pro test jen budem muset vyřešit jestli si první koupíš postavu nebo ti vypůjčíme paladina na test raid .
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: Kema - paladin

Příspěvekod GeeGee » pon 18. led 2016 9:26:51

Davam sve male bezvyznamne PRO, zapusobil na me zatim celkem pozitivne.
kema
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 36
Registrován: sob 16. led 2016 15:12:28
Class:: Paladin

Re: Kema - paladin

Příspěvekod kema » pon 18. led 2016 19:48:18

Sarger píše:1- ok
2- ok
3- vysoký prepočet do blocku. Aká je jeho hodnota?
- "AS much as possible" je ale nevýhodné. Kľudne googli, hľadaj, pytaj sa. "cap" je. Rovnako ako sú capy U haste pre dmgerov. Nájdi tie hodnoty, kedy nastane situácia, že najvýhodnejším tank statom sa stane stamina. Skús aj vysvetliť... Prečo.
4- ok - ktorý z tých dvoch preferujes, A prečo?
5- V prvom rade, pocitaj s tým že FL ešte niesu. Takže strýca Ragna Z toho vynechaj :D
- Stačí aké nesetovky by si volil na dosiahnutie istých cieľov, A akých vlastne cieľov.


3.)
-prepočet mastery do blocku je 2,25% block rating za 1 bod mastery, čo by malo predstavovať približne 180 mastery rating
- viem že narážaš na " diminishing returns" a preto moja odpoveď je - približne 22% pre oboje.
- o takovej situácii neviem (teraz myslím tu staminu), takže sa nechám poučit. Možno snad v pripade ze čerstvo doexpil a ma "zeleny " equip, tak aby ho boss nezabil pohledem. Inak naozaj nevim.

4.)
- prevazne ten na self-healing, protoze na serveroch kde som hral som nemaval problem s agrom. (uvidime ako tu)

5.)
tu sa musím ohradit, nakolko si napísal " content 4.2.0." co predstavuje firelands raid a nijako si to viac nespecifikoval, tak som si vybral z contentu 4.2.0.
druhu cast tvojho dotazu popravde nechapem, ale odpovedal by som asi tak ze mojim cielom by bolo tankovať, tak by som volil tankovacie ci uz setovky alebo nesetovky :D

nechcel by si pre dalsiu komunikaciu zvolit "pokec" na tsku kde by sme mohli jednotlive nazory predebatovat v realnom case?
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Kema - paladin

Příspěvekod Sarger » pon 18. led 2016 23:40:21

3.) ok + ok
Situácia so staminou - Práve v okamihu, keď máš 21.4% parry, 21,6 dodge, 5% miss (base), 54,4% block - dokopy 102,4% .. nastáva situácia že najvýhodnejší stat pre tanka je pre teba stamina, keďže block ti už netreba a parry s dodgom strácajú hodnotu. Ale to je hudba ďalekej budúcnosti. Vždy sa tie staty navyše dajú hodiť ešte do hitu :D

4.) bez hitu tu občas problem je, ale zatiaľ som tiež za wog strom. Popravde, dosť sa bojím ísť na aggro, pretože mám problém s vysokým aggrom po pretauntovávaní s druhým tankom. nechcem to vidieť s hit capom.

5.) Ano, uvedomil som si to až keď si odpovedal. Prepáč. tak Pozmeníme zadanie na content 4.1.0 (či čo to malo byť ... BOT, BWD, TotFW ) Ktorú (ktoré) čast/i nesetové, kde a prečo ?

Kľudne sa môže niekedy porozprávať, ale myslím že si schopný si obhájiť svoje, nech by to bolo čokoľvek, a ja viem, že tankovanie je dosť špecifická vec, kde si každý volí tú svoju cestu, ktorá je mu najvýhodnejšia, a najefektívnejšia (pokiaľ vie čo robí) - a ty vieš čo robíš.

zatiaľ som ZA
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Kema - paladin

Příspěvekod mellysko » úte 19. led 2016 15:49:45

No myslím vojel mi říkal že už nějakého paladina máš takže by nebyl podle mě problém tě poslat na test raid
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Kema - paladin

Příspěvekod mellysko » úte 19. led 2016 22:23:51

Dobře takže tento čtvrtek 21.1 tvůj první test raid 17:50 si napiš o inv někomu z guildy (Ziarovka/Jelasha)
Potvrď účast tady do topicu.
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
kema
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 36
Registrován: sob 16. led 2016 15:12:28
Class:: Paladin

Re: Kema - paladin

Příspěvekod kema » stř 20. led 2016 10:07:23

mellysko píše:Dobře takže tento čtvrtek 21.1 tvůj první test raid 17:50 si napiš o inv někomu z guildy (Ziarovka/Jelasha)
Potvrď účast tady do topicu.


Tento čtvrtek jo? Idu sice v pátek skoro ráno na turnus do práce, ... ale budu tam.
Ešte sa chcu ale zeptat jestli sa zucastnim jak tank ci healer, abych vedel jak a naco sa mam pripravit. Najlepsi by bylo sa vyjadrit este dneska nez dojdu s prace, protoze na tanka sem sa este nedival (equip, reforge a tak) a bylo by mi treba prehodit talenty a trochu si to ozivit a procvicit. Nejaky tank equip tam na tej postave je a myslim ze aj celkem slusny. Ale len tak sem to preletel ocama takze sa chce na to trochu kuknut, spravit nejake bindy a pod.
Díky
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Kema - paladin

Příspěvekod Sarger » stř 20. led 2016 14:11:08

ts.sixfeetunder.cz

logujem, a do noci tam budem niekde, tak si ma najdi. poriešime.
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Kema - paladin

Příspěvekod mellysko » stř 20. led 2016 15:20:47

To už bude muset rozhodnou ziarovka nevím jak na tom jsou s healama
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Kema - paladin

Příspěvekod ziarovka » čtv 21. led 2016 10:43:44

Maj nachystané oba specy aj holý aj prot uvidí sa podľa situácie
Obrázek
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Kema - paladin

Příspěvekod ziarovka » pát 22. led 2016 15:24:05

Zkús zhodnotit seba aj raid.
Obrázek
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Kema - Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Joonycek » pát 22. led 2016 23:19:28

bracha šiel dnes na služobnú cestu a bude nanej do pondelka. Ma tam dosť pofiderný internet tak neviem či sa mu podarí odpísať
kema
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 36
Registrován: sob 16. led 2016 15:12:28
Class:: Paladin

Re: Kema - paladin

Příspěvekod kema » ned 24. led 2016 9:31:51

ziarovka píše:Zkús zhodnotit seba aj raid.


Raid by som hodnotil viac - menej velmi pozitivne. Vsetci boli nastupeny vcas, flasky a jedlo pripravene v dostatocnom mnozstve a hlavne sa raid zbytocne nenatahoval tym ze nikto nechodil AFK co je velke, velke plus ci uz k nalade v raide aj k celkovému trvaniu raidu. Ludia vedeli co maju robit a na TSku sa riesili pocas fightu len veci k bossovi. Za male minus by som povazoval to prekrikovanie sa navzájom, ked jednu vec hlasilo niekolko ludi cez seba, co bolo hekticke, ale v zapale boja je to aj pochopitelne ze ludia su akcny :-) .

Ako ohodnotit seba.....
Podla môjho nazoru až po Chogalla mi to išlo celkom dobre. Trochu sa mohlo prejavit ze uz som dlhsie netankoval (a BoT este obzvlast dlhsie), ale celkovo myslim ze slusne. Na bossoch som, pokial si pamatam, ani raz neumrel a nemal ani nejake faily, ktore by ohrozili ci uz mna ako tanka, tak raid, pripadne sposobili nejake komplikacie.

Chogall: u tohto bossa nemam na seba jedine pekne slovo za to co som tam predvadzal s tymi corruption crash-mi. Hamba ma fackovala a pochyboval som o svojom zdravom rozume tak o tom ze nie som debil :-( . Skutocne som sa snazil ale byla to nocna mora, za co by som sa mal ospravedlnit celemu raidu. Takto sem to uz dlho nelamil :-D . Na druhu stranu ku koncu (po xy wipoch) bolo vidno iste zlepsenie a ten crash som chytil tak 1 za pull (co je i tak fail ale podstatne menej nez na zaciatku). Co sa tyka healingu tak som az tak nezaostaval za Visionom co take hodnotim ako plus.

Sinestra:: tu by som chcel povedať že som sinestru bol prvy krat a ani som nepredpokladal ze sa na nu dostanem hned prvy raid co pojdem a teda cestne priznavam ze som sa s pripravou na nu vykaslal a to tak ze uplne. Takze z mojej strany to bola cista improvizacia. Co ostatne bolo vidno aj na mojom faile s orbom kedy som s nim neodbehol a umrel som. Na moju obranu by som vsak chcel podotknut ze som sa zo svojej chyby poucil a este v tom istom pulle kedy som mal zase orb som zareagoval uz podstatne lepsie a odbehol (snad) spravne. Healing na tomto bossovi neviem zhodnotit lebo som nepozeral do recountu.

Celkovo by som teda seba v raide hodnotil pozitívne a bez nejakých velkych failov, aj ked je samozrejme co zlepsovat. Okrem Chogalla, ktory ako uz som spominal hore, bol z mojej strany jeden velky fail.
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Kema - Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod mellysko » ned 24. led 2016 9:52:03

Ještě se pobavím se žárovkou ale předpokládám že by jsme tě poslali ještě na jeden test.
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Kema - Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod mellysko » ned 24. led 2016 23:19:03

Tak s žárovkou už jsme se pobavili a souhlasím s jeho názorem že je těžké někoho postavit před chogala hc když ještě minulý týden ho daly na sekundáru poprvé takže jsem čekal že tam nějaké chybky budou myslím že ses s tím popral dobře takže tě pošleme na další test raid .

Zítra v Pondělí 20:00 nachystej se na BWD zase se ohlaš žárovkovi 10min předem
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
kema
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 36
Registrován: sob 16. led 2016 15:12:28
Class:: Paladin

Re: Kema - Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod kema » pon 25. led 2016 7:56:19

mellysko píše:Tak s žárovkou už jsme se pobavili a souhlasím s jeho názorem že je těžké někoho postavit před chogala hc když ještě minulý týden ho daly na sekundáru poprvé takže jsem čekal že tam nějaké chybky budou myslím že ses s tím popral dobře takže tě pošleme na další test raid .

Zítra v Pondělí 20:00 nachystej se na BWD zase se ohlaš žárovkovi 10min předem


Nerad delam vlny ale toto pondeli sa nemozu dostavit na nic pac este stale sedim na vrtnej vezi uprostred pola pri Malackách a mám tu mobilny internet rychlosti šneka. Navíc na sluzebnim pocitaci pochopitelne ani nemam wowko :-D . Doma budu az v utery okolo 16. hodiny. Tuto skutecnost sem ale nekolkokrat spominal tak snad z teho nebude zadny negativny ohlas.
Kazdopadne diky za prilezitost.
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Kema - Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod mellysko » pon 25. led 2016 16:45:50

Ok, v pohodě v tom případě čtvrtek 18:00 :)
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Kema - Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod mellysko » pon 25. led 2016 16:45:50

Ok, v pohodě v tom případě čtvrtek 18:00 :)
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
kema
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 36
Registrován: sob 16. led 2016 15:12:28
Class:: Paladin

Re: Kema - Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod kema » čtv 28. led 2016 11:42:10

Je mi to vazne blbe takto prudit, ale nakolko sa vyskytli neocekavane neprijemne komplikacie na vrte, ktere treba operativne vyriesit tak bohuzel nebudem dnes schopny sa dostavit a zucastnit na raide. Je mi to luto a verim ze to pochopite. Taketo veci sa stavaju velmi zriedka a teda sem si isty ze v buducnosti bych sa mohel pravidelne dostavovat.
ďakujem za pochopenie
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kema - Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » čtv 28. led 2016 17:12:16

Za me minus. Uz po 2.nemuzes
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Kema - Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod mellysko » pát 29. led 2016 18:56:05

Doufám že chápeš že omlouvání v den raidu ti nedělá zrovna nejlepší image pro vstup do guildy ale dáme ti ještě jednu šanci. Předpokládám že bude v pondělí zase raid takže jestli ano doufám že se tam dostavíš. Kdyžtak žárovka napíše kdyby nebyl
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Kema - Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod mellysko » stř 03. úno 2016 20:14:36

Po zítřku už se případně domluvíme na pohovoru.
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Kema - Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Toodyo » stř 03. úno 2016 20:31:51

Vcera jsme prosli co a jak za tanka v BoT a BWD
S pozdravem Toodyo
kema
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 36
Registrován: sob 16. led 2016 15:12:28
Class:: Paladin

Re: Kema - Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod kema » stř 03. úno 2016 20:32:17

mellysko píše:Po zítřku už se případně domluvíme na pohovoru.


jo v pohode. tento tyden neni problem, ale pristi tyden idu zase od utery od rana do soboty do rana na vezu takze nebudu dostupny.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Kema - Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » čtv 04. úno 2016 0:01:14

Toto je to "veľmi zriedka" ??? Veď si nedostupný každý 3 týždeň -_-
kema
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 36
Registrován: sob 16. led 2016 15:12:28
Class:: Paladin

Re: Kema - Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod kema » čtv 04. úno 2016 8:54:22

Sarger píše:Toto je to "veľmi zriedka" ??? Veď si nedostupný každý 3 týždeň -_-


ano to mas pravdu. ale takto to mam len pocas vrtania. a kedze teraz vrtame cca 2 vrty za rok tak ked si to zpriemerujes tak to vychadza tych asi 15 dni za rok co som pisal v prihlaske. To ze je to napr kazdy treti tyzden pocas 1,5 mesiaca je druha vec, ale potom zase 3/4 roka nic.
Jestli je to ale pre vas velky problem tak s tym bohuzial nemozem a ani neviem nic spravit, pretoze ako som pisal v prihlaske, pracovat sa musi a niekto chodi na 4 smeny a iny zase takto. Tento tyzden som doma takze na raid budem samozrejme pripraveny.
ďakujem za pochopenie.
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Kema - Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Vision13 » pát 05. úno 2016 11:56:42

Snaha +

V pohodě člověk +

Kumunikace +

Sebekritika +

časová dostupnost -

+ - PRO ;)
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Kema - Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Toodyo » pát 05. úno 2016 14:00:58

Za vcerejsek

krome valiony kde to nebylo idelani byl zbytek OK

jeste sehnat vlastni char :-)
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Kema - Paladin [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Jelasha » pon 08. úno 2016 10:44:07

Ahoj prosim dnes se hlas na raid Ziarovce pred 20tou hod :) dekuji.
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Kema - Paladin [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod mellysko » pon 08. úno 2016 23:25:35

Dneska myslím celkem dobré jen bych od tebe čekal víc mluvení protože to za tanka prostě dělat musíš ale chápu že si nový v tom raidu a prosadit se v tom bordelu na ts je občas neskutečně složité. Další věc je jak to budeš mít s vlastní postavou.
Na pohovor se domluvíme až dojedeš nejlepší bude když mi napíšeš do PMky kdy by ti to nejlíp vyhovovalo (večerní hodina a né raidovací den)
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Kema - Paladin [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod BeeWay » pon 08. úno 2016 23:30:29

Taktéž souhlasím, výkon se mě líbil, ale musíš slíbit že budeš křičet na lidi co ti stackujou Shield na ODS, to jako tank zkrátka dělat musíš.
Jinak jsi celkem ochotný pomáhat a tak aj mimo raid, takže krom mluvení s tebou nemám nejmenší problém :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Kema - Paladin [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Sarger » pon 08. úno 2016 23:44:38

Mám pocit že ti musí najskôr niekto niečo povedať, aby si to začal robiť. žiadna snaha niečo zo seba dostať, ako niečo zlapšiť, vyriešiť, zachrániť ..... Odkedy som si ťa dotiahol ten prvý raz na TS si sa ma nijak nesnazil skontaktovať (teda neviem o tom) Ak si niečo riešil s inými tankmi, ok, ale hlasis sa za palacha, a Nikdy si s ama nic nespital. Nehanbi sa ;)

Koli tejto blbosti máš u mňa minus ... Ale Zatial sa s tebou pracovať dá, hoc ti musí niekto skákať po hlave.
kema
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 36
Registrován: sob 16. led 2016 15:12:28
Class:: Paladin

Re: Kema - Paladin [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod kema » úte 09. úno 2016 8:36:53

Sarger píše:Mám pocit že ti musí najskôr niekto niečo povedať, aby si to začal robiť. žiadna snaha niečo zo seba dostať, ako niečo zlapšiť, vyriešiť, zachrániť ..... Odkedy som si ťa dotiahol ten prvý raz na TS si sa ma nijak nesnazil skontaktovať (teda neviem o tom) Ak si niečo riešil s inými tankmi, ok, ale hlasis sa za palacha, a Nikdy si s ama nic nespital. Nehanbi sa ;)

Koli tejto blbosti máš u mňa minus ... Ale Zatial sa s tebou pracovať dá, hoc ti musí niekto skákať po hlave.


Ahoj, myslím si že prišlo k nejakému nedorozumeniu alebo dezinformácii nakolko si dovolim s tebou nesuhlasit.
To ze po wipu, alebo pred bossom nekricim na TSku a nesnazim sa "nieco zlepsit a riesit" nas pravdu, ale na to sú tam iny, ako raid leader a pod. Navyse sa pocas bossa snazim pocuvat raid leadra a Toodyho a zbytecne ich neprekrikovat a nevnasat chaos. Uznavam svoju poslabsiu aktivitu na TS a budem sa to snazit zlepsit. S tym ze sa nesnazim nic zachranit si dovolim nesuhlasit uz vôbec nakolko ci uz za tanka alebo za heal davam sacriface-y vzdy pokial je to mozne a vhodne a tak isto aura mastery a guardiana aby som co najviac ulahcil prip. pomohol raidu. Len sa s tym nechvalim ci uz na TS alebo hocikde inde. Dokonca v posledných dvoch raidoch (nakolko nie vzdy som sa s guardianom trefil najvhodnejsie) to niekolko krat opakujem na TSku ze je takato moznost a nech si samy healeri povedia kedy im to vyhovuje najviac. Myslim si ze to je dobrý prejav toho ze sa snazim nieco zlepsit prip. zachránit.

K tomu kontaktovaniu.... Dufam ze sa neurazis, ale nemal som potrebu ta kontaktovat lebo si myslim ze nemam problem s ovladanim (hranim) za paladina ako takého, mechaniky a pod, takze som sa nemal ani na co pytat alebo nechat si vysvetlovat. Problem bol skor s medzerami v taktikach a s tym moze pomoct akykolvek tank a navyse ziarovka sam od seba zariadil rozhovor s Toodym ohladom taktik tak ma nenapadlo odmietat lebo nie je paladin.
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Kema - Paladin [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Azzinoth » úte 09. úno 2016 13:05:43

Podla mojho nazoru si tankoval dobre ... to ze si umieral nebola ani tvoja chyba a ani chyba EQ ... bola to blbost dpsiek ... taktiky viacmenej ok ... Za
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Kema - Paladin [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Sarger » úte 09. úno 2016 13:20:41

tank si ale musí otvoriť hubu, ked to tak hnusne napíšem :D Každý ti všade bude tolerovať "spam" TS počas pullu kedy hovoríš čo sa akurát deje, alebo čo by si potreboval aby sa stalo. Naozaj, začni kecať. Aj obyčajné info že to potiahneš o 15y dolava (nech je dovod akykolvek) môže byť dôležitá. komunikovať, komunikovať, komunikovať .. :D Veľa krát budeš ešte počuť frázu "držte huby, hovoriť bude len leader healeri a tanci" :D

Ja viem že si bol s niekym na TS - tipoval som todyho :P
Nie, neurazim sa, ved je to moj parťák, povedal by som ti asi to isté čo on.
Len kôli tomu, že nieje prot pala - nevie kde presne aku redukciu, alebo čo robím, ako časujem niektoré ability, a podobne.

Príklad - ja sa na shadow conductor nezbieham - guardian, alebo 40% redukcia spell dmgu .... a nejdem s bossom k raidu, ked ma shield - vela krat sme na to doplatili :D - prežijem s naprostou pohodoičkou, a cez pol miestnosti mi to dava tak 20k ... na teba som sa prave pozeral ked si bol v mojej pozícii, a bralo ti to snad polku HP

Toto su tie maličkosti, ktoré ti nepovie skoro nikto.

Neber to v zlom, ved je to len malinké mínus :P
kema
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 36
Registrován: sob 16. led 2016 15:12:28
Class:: Paladin

Re: Kema - Paladin [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod kema » úte 09. úno 2016 20:16:32

Sarger píše:Len kôli tomu, že nieje prot pala - nevie kde presne aku redukciu, alebo čo robím, ako časujem niektoré ability, a podobne.

Príklad - ja sa na shadow conductor nezbieham - guardian, alebo 40% redukcia spell dmgu .... a nejdem s bossom k raidu, ked ma shield - vela krat sme na to doplatili :D - prežijem s naprostou pohodoičkou, a cez pol miestnosti mi to dava tak 20k ... na teba som sa prave pozeral ked si bol v mojej pozícii, a bralo ti to snad polku HP

Toto su tie maličkosti, ktoré ti nepovie skoro nikto.

Neber to v zlom, ved je to len malinké mínus :P


Hej to mas pravdu, to by sme si mohli niekedy zase sadnut na TSko a budem velmi rad za nejaky typy a rady z tohto pohladu. Ako som uz pisal hore tak to rozpravanie sa budem do buducna snazit zlepsit. inak dakujem za pripomienky ocenujem to a urcite to neberiem v zlom ;)

K dalsim komentom.... Ohladom postavy som sa uz rozpraval s Vojelom, nakolko mi raz ponukal toho paladina za ktorého hrajem momentalne a rozhovor skoncil s tym ze v pripade ze by ste ma vzali tak by sme sa vedeli dohodnut na cene o predaji. Pripadne hviezdy uz mam a priebezne sledujem aj aukciu.

... Ohladom terminu pohovoru tak do soboty do rana som na turnuse na vezi ale rano ma pridu vystriedat tak ak by to bolo najlepsie hned v sobotu tak ochotne pridem. Inak potom pocas celého nasledujuceho tyzdna by nemal byt problem. Inak jestli vsetko pojde dobre a podla planu tak toto by mal byt minimalne do konca roka moj posledny turnus takze podobne "okna" v mojej dochadzke uz by sa nemali vyskytovat (mozno este nejaka pracovna cesta, skolenie,... v lete ale to clovek nikdy nevie).
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Kema - Paladin [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod mellysko » sob 13. úno 2016 21:39:15

Viděl bych to na úterý večer co ty na to ?
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
kema
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 36
Registrován: sob 16. led 2016 15:12:28
Class:: Paladin

Re: Kema - Paladin [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod kema » ned 14. úno 2016 11:53:29

mellysko píše:Viděl bych to na úterý večer co ty na to ?


Jasne, neni problem. Takze dohodnute ;)
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Kema - Paladin [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod mellysko » ned 14. úno 2016 16:32:24

Zítra se dohodneme na přesném čase ale předběžně asi 20:00
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Kema - Paladin [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod Jelasha » pon 15. úno 2016 18:47:40

Ve 20:00 je raid promin ze pisu takto pozde ... stihas? :)
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Kema - Paladin [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod mellysko » pon 15. úno 2016 21:56:06

Zítra teda 20:00
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Kema - Paladin [TEST/POHOVOR/-]

Příspěvekod BeeWay » pon 15. úno 2016 23:07:43

Dneska už sis po mém ghoulovi křičel Good Job
Obrázek

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů