Bubllebee Hunter [PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Bubllebee Hunter [PRIJATY]

Příspěvekod Bubllebee » pon 07. bře 2016 20:53:44

Typ prihlasky: (divoká karta)
Nick: Bubllebee
Věk:17
Vaše FPS: (při 25man) 40fps

Váš raid time:
neděle - (celý deň volný) - primární raid
úterý - (17:00-23:00) - primární raid (progres)
pondělí - (17:00-23:00) - sekundární raid
čtvrtek - (17:00-23:00) - sekundární raid


>>> Část zabývajcí se Historii

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Hral som iba na Twinstari cca 2 roky tu som mal Hunter 371 a druid 361
Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
(ze všech serveru) Defectionis-moja guilda kde som začínal tam sme raidovali a všetko kolektív bol super len ich to po roku prestalo baviť a rozpadlo sa to.. ja som mal potom prestávku s wow cca na 2mesiace lebo som si nevedel zvyknúť na inú partu a guildu potom som začal hrať a bol som v Guildách : Boogie,bídnici a nepamätám si asi ešte jedna tam bola dôvod odchodu nesadol mi kolektív, potom som našiel guildu Delta Squad kde som snimi progressoval raidy HC až do 12/13HC potom sme ako naša raid grupa odišli do Guildy Mindwashing z Dôvodu že sa niektorý hráči nevedeli zhodnúť s GuM. možno sa pýtate prečo som si nepreviedol huntra sem na alianciu a to z dôvodu že unás v guilde (mindwashing) ako grupa sme stále vymýšlali blbosti a kamarát raz došiel stým že má nejaký bug tak som to znudi vyskúšal šak brali sme to len tak a doplatili sme nato perma banom takže som mal potom svoju postavu po 2rokoch preč len tak. tak som si už povedal že už nikdy nič radšej skúšať nebudem :D

Link na postavu na jiném serveru (popř. ofi)

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Cez twinhead som pozeral 25man guildy a vy ste sa mi nejak zapáčili a máte záujem o Surv Huntra
Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Ani neviem chcem vyskúšať niečo nové 10man už bolo také že to chodím stále a chcem vyskúšať 25man :)
Koho znáte v <SFU> ?
Nepoznám odvás nikoho

>>> Část zabývajcí se postavou na twinstaru

Máte Character na Twinstaru?
Nemám tu nič teraz už iba tohto huntra
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... =Bubllebee
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... rtemis#bot
iLVL: 356
Class: Hunter
Main Spec: (herni uroven) Surv
Off Spec: (herni uroven) Surv


>>> Část zabývajcí se Skillem

S kterými classami máte zkušenosti, a rozepište váš skill s těmito classami?
Mám skúsenosť s surv huntrom a ako tak s resto druidom obydve postavy som mal vyexpené
V případě, že nemáte char, za jaký char + spec byste chtěl(a) v SFU hrát ?
Chcel by som hrať uvás s Surv hunterom
Vypište vaše zkušenosti z datadisků cataclysm a výše (progres raidu, znalosti taktik a mechanik bossů, atd)
Znalosť taktík 13/13HC
BoT:4/4N 5/5HC
BWD:6/6N 6/6HC
Tot4w:2/2N 2/2HC
Odkud čerpáte informace o WoW (theorycraft):
čerpal som od kamarátov ktorý hrali za surv huntra a z internetu.
Theorycraft: staty : Agi>Hit 8%(961)>Crit>Mastery najlepšie celé číslo napr 17% alebo 18%>Haste na poslednom mieste Kvôli Druhému set bonusu ktorý redukuje cast Cobry o 0,2sec
Enchanty: Head repka s Ramkahen
Shoulder repka s Therazane
Ostatné enchanty nájdem u Enchantera a LW

Gemy: Meta: 54agi 3%crit
Red: 40agi dávam všade kde nieje socket bonus agi
Blue: 20agi/20hit
Yellow: 20agi/20haste/crit

Glyphy: Prime Glyphs: Glyph of Explosive Shot,Glyph of Kill Shot,Glyph of Arcane Shot
Major Glyphs: Glyph of Trap Launcher,Glyph of Deterrence,Glyph of Disengage
Minor Glyphs: Glyph of Feign Death,Glyph of Aspect of the Pack,Glyph of Revive Pet

Rotácia: Pred pullom Marka, 5sec pred pullom nástrel,2sec pred pullom potka a začínam rotáciu Explo>Black Arrow>Serpent Sting>Cobra a tak ďalej opakujem pri zostatku Focusu dávam Arcane Shot a keď má Boss pod 20% tak do rotácie ešte pribudne Kill Shot. Pri proce LnL idem : Explo>Arcane>Explo>Arcane ( keď mám focus nad 80) inak Explo>Arcane>Explo>Cobra a vrátim sa späť do rotácie uvedenej vyššie.

Co nám můžete nabídnout ?
Môžem vám ponúknuť moju aktívnosť,pomoc hráčom,komunikatívnosť počas aj mimo raidu buď TS alebo Guild Chat :)
a samozrejme tiež si rád aj ja vypočujem čo mám zle čo by som mal opraviť predsa len nikto nevie všetko :)

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
Tak Volám sa Alan mám 17 študujem na strednej škole moje záluby sú šport-fitness,wowko,chodenie von,facebook a raz začas keď dostanem chuť na alkohol tak idem na disko ale všetko s mierou :D Tolko asi všetko omne keď tak na ts sa môžte spýtať viac :)

PS: Keď ste to dočítali až sem tak prepáčte keby som niečo vynechal alebo skrátil ale ja som omylom vypol stránku takže som to písal celé odznovu :D šikovný som čo už :D Tak keď tak tak sa ma spýtajte v komentároch a odpoviem na otázky poprípade to TSko predsa len to by bolo rýchlejšie ale to nechám navás :)
Naposledy upravil(a) Bubllebee dne stř 16. bře 2016 11:00:03, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Bubllebee Hunter

Příspěvekod Pronet » pon 07. bře 2016 21:31:40

Za co jsi dostal perma? Muzes jen dny, ktere jsou vypsane?
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter

Příspěvekod Bubllebee » pon 07. bře 2016 21:37:50

Pronet píše:Za co jsi dostal perma? Muzes jen dny, ktere jsou vypsane?

Dostal som perma za bugnutie archeology..nemínali sa mi fragmenty... Môžem aj iné dni tieto boli vypísané pri doplnení tak som tak dopísal ale inak môžem celý týždeň od tej piatej :)
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter

Příspěvekod Toryko » pon 07. bře 2016 23:01:38

Skus si trochu tu prihlasku vybarvit pouzit barvicky at to ozari.
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter

Příspěvekod Bubllebee » pon 07. bře 2016 23:11:22

Toryko píše:Skus si trochu tu prihlasku vybarvit pouzit barvicky at to ozari.

okej idem nato :)
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter

Příspěvekod Toryko » pon 07. bře 2016 23:48:08

Hnedka se na to lepe kouka !
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter

Příspěvekod Bubllebee » pon 07. bře 2016 23:53:45

Toryko píše:Hnedka se na to lepe kouka !

Hej hej aj ja si myslím :P nezvykol som písať prihlášku a už večer ma ani nejak nenapadlo že si tu viem nastaviť farby :D
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter

Příspěvekod Praedator » úte 08. bře 2016 21:20:39

Čau, rád by som sa s tebou dohodol, že sa stretneme a pokecáme na TS, bolo by to určite vo večerných hodinách, cca od 20:00, akurát nám ostáva dohodnúť deň :)
Obrázek
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter

Příspěvekod Bubllebee » úte 08. bře 2016 21:28:56

Praedator píše:Čau, rád by som sa s tebou dohodol, že sa stretneme a pokecáme na TS, bolo by to určite vo večerných hodinách, cca od 20:00, akurát nám ostáva dohodnúť deň :)

Ahoj, to je akurát super čas po 20:00 kludne môžem hocikedy tak sa ti prispôsobím kedy by si vedel ;)
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter

Příspěvekod Praedator » úte 08. bře 2016 21:32:33

Okej, takže behom zajtrajška by som ti upresnil deň, predbežne by som chcel vo štvrtok, ale neviem, či ho mám ešte voľný, takže ti dám vedieť ;)
Obrázek
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter

Příspěvekod Bubllebee » úte 08. bře 2016 21:46:03

Tak shodou okolností som sa dnes ocitol v raide s Beewayom a Toodyom :D Raid sa mi snimi páčil bola to taká pohodička bol som bot aj bwd.
Chyby čo som nasebe spozoroval v BWD boli pri maloriakovi keď mi povedali stun trapu a hodil som dačo uplne iné :D inak si myslím že bwd som nespravil nič inak ako som mal keby ste vedeli niečo čo som pokazil tak si to rád vypočujem a nabudúce sa to posnažím opraviť.
BoTko to isté pri halfusovi tiež zlá trapa na dráčiky :D ale to som preklikol a musel som potom odbehnuť odomknúť nethera :D na valione keď vzlietla dovzduchu som neposlal peta na theraliona a stál mi tam polku fightu :D neviem kto povedal niečo s petom tak som si uvedomil že to bolo asi namňa :D council a chogall tam som nič nepokazil aspoň myslím keď hej tak ma opravte ale nezpozoroval som tam nič také :P Takže celkovo si myslím že to boli len nejaké drobné chyby čo som nezpozoroval a nastavím si macrá a ostatné vecičky ako som mal vtedy mal som nezvyk inde teraz klikať :P Ale rád by som vyskúšal aj s celou partou raid to bude samozrejme o inom :)
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter

Příspěvekod Bubllebee » úte 08. bře 2016 21:46:48

Praedator píše:Okej, takže behom zajtrajška by som ti upresnil deň, predbežne by som chcel vo štvrtok, ale neviem, či ho mám ešte voľný, takže ti dám vedieť ;)

Okej budem sem tam kukať aj na mobile počas školy keď budeme mať volno aby som odpísal :)
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter

Příspěvekod Praedator » stř 09. bře 2016 14:26:30

Tak termín na pokec by bol zajtra, t.j. štvrtok od 20:00. Prosím o potvrdenie účasti.
Obrázek
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter

Příspěvekod Bubllebee » stř 09. bře 2016 15:48:50

Praedator píše:Tak termín na pokec by bol zajtra, t.j. štvrtok od 20:00. Prosím o potvrdenie účasti.

Okej tak zajtra prídem na ts niečo pred 20:00 :)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Bubllebee Hunter [-/-/-]

Příspěvekod BeeWay » stř 09. bře 2016 20:13:46

nebyl jsi marnej :-D jak máš v plánu dobrat gear který je třeba? co si budeme nalhávat na naše raidy máš ještě malinko zlý itemlevel ale na otm se dá zapracovat
Obrázek
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » stř 09. bře 2016 20:30:04

BeeWay píše:nebyl jsi marnej :-D jak máš v plánu dobrat gear který je třeba? co si budeme nalhávat na naše raidy máš ještě malinko zlý itemlevel ale na otm se dá zapracovat

:D :D tak snažím sa denne chodiť čo najviac rhc a rhot aby som nazbieral čím skôr eq :)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Bubllebee Hunter [-/-/-]

Příspěvekod BeeWay » stř 09. bře 2016 20:45:36

nechci ti to slíbit, ale v úterý kolem šesté budu za char Alwadwa asi zase skládat tak tě můžeme vzít když nás chytneš
Obrázek
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [-/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » stř 09. bře 2016 21:29:38

BeeWay píše:nechci ti to slíbit, ale v úterý kolem šesté budu za char Alwadwa asi zase skládat tak tě můžeme vzít když nás chytneš

Okej dám si ťa do friends a zastavím sa v utorok :)
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Praedator » čtv 10. bře 2016 21:54:35

Takže po "osobnom pohovore" posúvam na test raid, a je to na dohode s Rezzym, na ktorých bossov. Trvdí, že má odprogressované 13/13, takže gameplay by mal byť perfekný ;-)

a inak pripomínam domácu úlohu, zistiť si ktorý major glyph sa ešte hodí do raidu na väčšiu survavibilitu.
Obrázek
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » čtv 10. bře 2016 22:07:27

Praedator píše:Takže po "osobnom pohovore" posúvam na test raid, a je to na dohode s Rezzym, na ktorých bossov. Trvdí, že má odprogressované 13/13, takže gameplay by mal byť perfekný ;-)

a inak pripomínam domácu úlohu, zistiť si ktorý major glyph sa ešte hodí do raidu na väčšiu survavibilitu.

Na domácu úlohu som došiel a odpoveď je Glyph of Raptor Strike :)
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Praedator » čtv 10. bře 2016 22:28:52

Výborne, to je správna odpoveď. Ešte teda upresním, na test/gear raid príď teda v utorok ;)
Obrázek
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » pát 11. bře 2016 19:19:58

Praedator píše:Výborne, to je správna odpoveď. Ešte teda upresním, na test/gear raid príď teda v utorok ;)

Okej, v utorok som ready na raid ;)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod BeeWay » pon 14. bře 2016 23:08:25

Pro jistotu připomínám zítra kolem 18:00 budu skládat raid pravděpodobně BoT i BwD aby jsi se nagearoval o to lépe ingame nick Alwadwa a kdyby si mne nechytil tak na našem Tsku mne určitě chytneš pod nickem BeeWay, budu se těšit.
Obrázek
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » úte 15. bře 2016 15:54:10

BeeWay píše:Pro jistotu připomínám zítra kolem 18:00 budu skládat raid pravděpodobně BoT i BwD aby jsi se nagearoval o to lépe ingame nick Alwadwa a kdyby si mne nechytil tak na našem Tsku mne určitě chytneš pod nickem BeeWay, budu se těšit.

Ahoj, jop nezabudol som mám ťa pridaného vo friendoch :) domov prídem okolo pol šiestej tak sa zastavím u vás na TSku ;)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod BeeWay » stř 16. bře 2016 9:00:19

Já osobně jsem s tebou velmi spokojený, s taktikami problém nemáš (na normal) a na svůj gear točíš velmi pěkně, možná už by nebylo od věci aby jsi další ID šel na sekundár, tam si ale nech volné ID i na ToTFW

zárověň tě prosím o posudek včerejšího raidu jak obecně tak aj přímo tvého výkonu na každém bossovi, děkuji
s pozdravem BeeWay...
Obrázek
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » stř 16. bře 2016 10:18:37

Myslím že môj výkon na včerajšom raide bol rekvapujúco dobrý! nidky som na tom droodovi také čísla nevidel :-o :D :D :D

V pohode chlapčisko, komunikoval, nefailoval (teda nevsimol som si) točil krásne.

Uvidíme čo to spraví v chumáči ďalších 24 ľudí na HC bossoch... ZA na ostrý test
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » stř 16. bře 2016 10:22:47

BeeWay píše:Já osobně jsem s tebou velmi spokojený, s taktikami problém nemáš (na normal) a na svůj gear točíš velmi pěkně, možná už by nebylo od věci aby jsi další ID šel na sekundár, tam si ale nech volné ID i na ToTFW

zárověň tě prosím o posudek včerejšího raidu jak obecně tak aj přímo tvého výkonu na každém bossovi, děkuji
s pozdravem BeeWay...

Som rád že si somnou spokojný, dúfam že to tak aj ostane a nič nepokazím :P
Tak včerajší raid. Myslím si že to bola pohodička pri polke BwD ste tam už boli všetci z guild :D v BwD som nepostrehol žiadne chyby že by som nejaké spravil tak tu ani priamo k bossom neviem nič napísať čo som pokazil :P predsa je to len normal tam sa toho pokaziť veľa nedá :D v BoTku tiež to isté všetko išlo hladko.
Len pri chogallovi som už robil blbosti už som zaspával pri pc :D
Chogall- pred bossom adky som hodil na trapu na lebku lebo som si myslel že čo je označené mám zamraziť :D a priamo boss raz som tam zostal stáť v crashy inak som tam nepokazil nič. Celkovo to hodnotím pozitívne celkovo grupa bola fajn :) To je asi všetko odomňa keď máte namňa niečo zo včerajšieho raidu čo som si nevšimol tak napíšte a nabudúce si nato budem dávať pozor. :)
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » stř 16. bře 2016 10:27:55

Sarger píše:Myslím že môj býkon na včerajšom raide bol rekvapujúco dobrý! nidky som na tom droodovi také čísla nevidel :-o :D :D :D

V pohode chlapčisko, komunikoval, nefailoval (teda nevsimol som si) točil krásne.

Uvidíme čo to spraví v chumáči ďalších 24 ľudí na HC bossoch... ZA na ostrý test

hahah :D hej hej na ten eq si to mal fajn :D .. Ďakujem za pozitívny ohlas namňa :D
No tak to som zvedavý aj ja čo tam vytvorím :D :D
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » stř 16. bře 2016 10:56:33

.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod BeeWay » stř 16. bře 2016 11:00:59

nemusíš vypisovat jen chyby, můžeš se i vyzdvihnout co si na nějakém bossovi třeba udělal velmi dobře atd. :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bimmer » stř 16. bře 2016 15:13:37

Včera si dokázal že s tým málom eq ktorý máš, dokážeš potočiť relatívne slušné čísla. Ešte keby si bol na TS menej zakríknutý, možno to bolo len únavou, možno si sa hanbil, neviem, ale celkovo sa mi tvoj výkon páčil. Ja zaujímam doposiaľ kladné stanovisko.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » stř 16. bře 2016 16:26:39

BeeWay píše:nemusíš vypisovat jen chyby, můžeš se i vyzdvihnout co si na nějakém bossovi třeba udělal velmi dobře atd. :-)

Tak neviem, nemyslím že by som tam spravil niečo extra robil som to čo hunter robiť má a to sa starať o nástrel, trapky a tak :) v dps sa tiež vyzdvihnúť velmi nemôžem keďže tiež nemám nejaký pro eq :D keby som na sekundáry spravil niečo výnimočné tak napíšem ale tam sa skôr budem snažiť aby som niečo nepokazil :D
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » stř 16. bře 2016 16:31:28

Bimmer píše:Včera si dokázal že s tým málom eq ktorý máš, dokážeš potočiť relatívne slušné čísla. Ešte keby si bol na TS menej zakríknutý, možno to bolo len únavou, možno si sa hanbil, neviem, ale celkovo sa mi tvoj výkon páčil. Ja zaujímam doposiaľ kladné stanovisko.

No hej, niesom ešte na vás zvyknutý tak moc nekecám :D iba keď treba tak som sa pýtal komu nástrel a tak alebo keď som potreboval enchant :D Postupne keď si zvyknem a rozpoznám vás po hlase, tak sa nebudem musieť stále pozerať na ts kto mi akurát niečo hovorí tak potom to už bude fajn :)
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bimmer » stř 16. bře 2016 16:50:13

Bubllebee píše:
Bimmer píše:Včera si dokázal že s tým málom eq ktorý máš, dokážeš potočiť relatívne slušné čísla. Ešte keby si bol na TS menej zakríknutý, možno to bolo len únavou, možno si sa hanbil, neviem, ale celkovo sa mi tvoj výkon páčil. Ja zaujímam doposiaľ kladné stanovisko.

No hej, niesom ešte na vás zvyknutý tak moc nekecám :D iba keď treba tak som sa pýtal komu nástrel a tak alebo keď som potreboval enchant :D Postupne keď si zvyknem a rozpoznám vás po hlase, tak sa nebudem musieť stále pozerať na ts kto mi akurát niečo hovorí tak potom to už bude fajn :)


Palec hore, za mňa máš PRO a držím Ti prsty.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Rezzy
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: pát 15. kvě 2015 23:21:04
Class:: Shaman
Bydliště: Toušice okres Kolín

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Rezzy » stř 16. bře 2016 19:02:07

Za mě určitě pro ukázal si se v dobrém světle a ukázal si nám že i s low gearem se dá potočit :)
nevím jak se cítíš či jak to vidí tvé CLko, ale asi bych neviděl problém tě otestovat na pondělním raidu. :)
Obrázek
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » stř 16. bře 2016 22:17:00

Rezzy píše:Za mě určitě pro ukázal si se v dobrém světle a ukázal si nám že i s low gearem se dá potočit :)
nevím jak se cítíš či jak to vidí tvé CLko, ale asi bych neviděl problém tě otestovat na pondělním raidu. :)

Díky za pozitívny ohlas :) Kľudne môžem ísť svami v pondelok zariadim si tak ostatné veci. :) S taktikami problém nebude určite. :)
Max len vysvetlenie ako to chodíte vy :P ale to sa môžem zastaviť počas tohto týždňa hocikedy na TS keby som teda išiel svami ten raid v pondelok ;)
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Praedator » pát 18. bře 2016 1:25:59

Neviem aké priemerné DPS býva na 10-ke, takže to porovnať moc neviem.. väčšinou si bol 1., takže tam buď boli šmatláci, alebo vieš čo máš zmačnúť ;) Čo sa týka failov, tak nevidím nič, čím by si spôsobil wipe, alebo vlastnú smrť, takže ak sa Rezzymu výkon páčil, spokojne môžme prejsť k ostrému testu v pondelok :)
Obrázek
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » pát 18. bře 2016 15:56:44

Praedator píše:Neviem aké priemerné DPS býva na 10-ke, takže to porovnať moc neviem.. väčšinou si bol 1., takže tam buď boli šmatláci, alebo vieš čo máš zmačnúť ;) Čo sa týka failov, tak nevidím nič, čím by si spôsobil wipe, alebo vlastnú smrť, takže ak sa Rezzymu výkon páčil, spokojne môžme prejsť k ostrému testu v pondelok :)

Tak neviem ani ja velmi nesledoval som to nejak extrémne :D väčšinou si bol 1 to si kukal môjho starého huntra či tohto teraz neviem :D a k tej 25man kukal som všetky vaše videá niečo tam je pri niektorých bossoch iné ale to by malo byť v pohode mal by som to zvládnuť :D :P
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » pon 21. bře 2016 10:29:04

Mám sa dnes zastaviť na ten test raid? :)
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Toryko » pon 21. bře 2016 18:40:32

Urcite se dostav mistecko se snad najde. A jestli ne tak tu bud aspon na Stand-by. Casto se stava ze nekomu to laguje a nemuze hrat.
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » úte 22. bře 2016 0:00:51

Zhodnotenie raidu:
Tot4w: na druhom pulle ma odhodilo dole nestihol som prejsť nakraj. Ostatné pully som nepokazil nič aspoň myslím keď hej tak ma opravte :P
BwD: Magmaw: nezpozoroval som žiadnu chybu na sebe.
ODS: Raz som ostal stáť v plameni od magmatrona ale prežil som. k tomu bossovi tiež už nič som zlé asi nespravil
Maloriak: tiež som nezpozoroval chybu. trapy boli stále, ani som sa nekúpal v čiernej fázy :D
Atramedes: Prvý wipe bola moja chyba zle som to odgongoval pozeral som to podla dbm a to ukazovalo trochu skôr. Druhý pull už bol v pohode a odsledoval som si to pozornejšie.
Celkovo som spokojný s mojím výkonom na môj prvý 25man raid a nabudúce doladím tie chyby ktoré som spravil dnes :)
Odomňa asi všetko keď ste videli niečo viac čo som robil zle, tak si to rád vypočujem aby som nabudúce tie chyby odstránil :)
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Praedator » pon 28. bře 2016 16:16:10

Myslím, že si si to zhodnotil dobre, v podstate sme si to tak povedali, že 1. krát na to tam oťukáš, takže na 2. teste čakám bezchybný výkon ;)
Obrázek
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » pon 28. bře 2016 20:11:35

Praedator píše:Myslím, že si si to zhodnotil dobre, v podstate sme si to tak povedali, že 1. krát na to tam oťukáš, takže na 2. teste čakám bezchybný výkon ;)

Budem sa snažiť aby som už nič nepokazil. :) Druhý test raid vo štvrtok sa pôjde od kolkej keďže sa pôjdu všetky raidy naraz ? Aby som si nato zariadil čas a bol ready na raid :)
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Toryko » pon 28. bře 2016 20:27:58

normalne od 6 jako vzdy.
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » pon 28. bře 2016 20:39:06

Toryko píše:normalne od 6 jako vzdy.

Okej budem tam ;)
Uživatelský avatar
Rezzy
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: pát 15. kvě 2015 23:21:04
Class:: Shaman
Bydliště: Toušice okres Kolín

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Rezzy » stř 30. bře 2016 11:01:50

Ahoj Ahoj v pondělí jsme měi Velikonoční pauzičku tak jsme se pořádně odpočinuli a vrhneme se na progres nefa HC. Zítra test raid hlaš se na nicku Rezzy kolem 17:45.
Obrázek
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » stř 30. bře 2016 21:47:33

Rezzy píše:Ahoj Ahoj v pondělí jsme měi Velikonoční pauzičku tak jsme se pořádně odpočinuli a vrhneme se na progres nefa HC. Zítra test raid hlaš se na nicku Rezzy kolem 17:45.

Ahoj, jop hádam odpočinok pomohol aj mne, a opravím chyby ktoré som mal naposledy :P Super, teším sa na raid určite ti napíšem ;)
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » pát 01. dub 2016 13:33:31

Zhodnotenie raidu:
Tot4w: Conclavi: boli vpohode len raz som išiel mobky zvyk z 10man ale potom som si to ustrážil.
Alakir: Pri konci ma chytilo tornádo inak som fail iný nespozoroval.
BWD: Magmaw: Bez failu
ODS: Nespozoroval som nič. niektoré pully som zomrel len sa už nepamätám či som ja v niečom stál alebo sa niečo iné pokazilo :P
Maloriak: tiež som nespozoroval že by som niečo pokazil
Atramedes: Tam mi nejak zblbol net mal som 3500ms :D ale naštastie som nespravil žiadny fail ani wipe raidu
Chimareon: Bez failu
BoT: Halfus: Nejak sa mi podarilo prebrať dráčiky a boli primne takže som nestihol ani odskočiť alebo dať feign death :D
Valiona: Nespravil som tam žiadny fail vonku ani vo fázi ma nezabila žiadna gulička :P
Council: Tiež bez failu

Celkovo si myslím že to bol vpohode raid a teším sa na ďalší raid svami ;)
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Praedator » pon 04. dub 2016 0:42:56

No pozerám, že tých smrtí je celkom dosť, chcel by som aj vyjadrenie RL, prípadne nejakého healera, či bol na raide naozaj taký chaos, že sa to nedalo ovplyvniť tie smrte, alebo kde bol problém? Napríklad vidím chyby v positioningu pri Valione (nechal si sa splošniť engulfingom) a na ODS (celkom veľký dmg od shadow conductoru)
Obrázek
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » úte 05. dub 2016 15:30:51

Zhodnotenie Raidu:
BWD:
Magmaw- pohoda len na konci som si nevšimol že kumne prišiel oheň.
ODS- Nespozoroval som chybu.
Maloriak- Nespozoroval som chybu.
Atramedes- Nespozoroval som chybu.
Chimareon- Nespozoroval som chybu.
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Praedator » stř 06. dub 2016 15:14:46

Takže sa údajne zlepšuješ, čo rád počujem. Dohodli sme sa, že ešte počkáme, ako bude vyzerať progress Neffa HC zajtra ptm by sme ťa posunuli na pohovor :)
Obrázek
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » stř 06. dub 2016 17:57:12

Praedator píše:Takže sa údajne zlepšuješ, čo rád počujem. Dohodli sme sa, že ešte počkáme, ako bude vyzerať progress Neffa HC zajtra ptm by sme ťa posunuli na pohovor :)

Okej tak sa pripravím zajtra na raid :) .. A chel by som sa spýtať či bude len progress neffa, alebo sa pôjde aj Botko, keď nie tak si to nejak narýchlo zájdem s worldom aby mi zbytočne nepadlo idčko :)
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Praedator » ned 10. dub 2016 21:11:40

okej, tak posúvam pohovor v stredu cca od 21:00, budeš môcť?
Obrázek
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » ned 10. dub 2016 21:32:03

Praedator píše:okej, tak posúvam pohovor v stredu cca od 21:00, budeš môcť?

Myslím že hej, zastavím sa u vás potom na TS :)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » pon 11. dub 2016 16:16:31

Ahoj, dnes je zase raid od 20:00. Půjdeme zase BWD. Je to na poslední chvíli, ale když budeš mít čas, tak se mi hlaš.
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » pon 11. dub 2016 16:25:10

Tempy píše:Ahoj, dnes je zase raid od 20:00. Půjdeme zase BWD. Je to na poslední chvíli, ale když budeš mít čas, tak se mi hlaš.

Ahoj, jop budem tam.
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » úte 12. dub 2016 13:29:08

Zhodnotenie raidu BWD:

Magmaw: Bez failu.
ODS: Bez failu.
Maloriak: Bez failu.
Atramedes: Bez failu.
Chimareon: Bez failu.

Aspoň teda podla mňa :D keď ste tam niečo namňa našli že by som zle spravil kľudne napíšte ;)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » úte 12. dub 2016 13:43:53

No a nefarian?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » úte 12. dub 2016 16:00:43

Pronet píše:No a nefarian?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Boli sme len pár pullov, a stále som písal iba tých bossov, ktorých sme dali. Ale tak za tých pár pullov čo sme boli, tak som wipe raidu nespôsobil, a ani som nikoho neodkopol na stĺpoch. A myslím si, že som nespravil chybu ani inde. Ak hej, a na niečo narážaš čo som ja nepostrehol, tak kľudne napíš a nabudúce sa to pokúsim napraviť ;)
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Praedator » stř 13. dub 2016 7:48:32

Ahoj, trochu sa mi zmenil plán, vedel by si prísť na pohovor dnes už o 19:00?
Obrázek
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » stř 13. dub 2016 12:37:19

Praedator píše:Ahoj, trochu sa mi zmenil plán, vedel by si prísť na pohovor dnes už o 19:00?

Ahoj, hej môžem prísť dnes mám volný deň.
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Praedator » stř 13. dub 2016 13:54:10

okej, tak sa stav ;)
Obrázek
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » stř 13. dub 2016 14:25:50

Ahoj, zítra (14.4.) opět sekundár od 18:00, progress Nefa. Potvrď účast, jestli můžeš. Díky :)
Bubllebee
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 40
Registrován: pon 07. bře 2016 19:12:30
Class:: Hunter

Re: Bubllebee Hunter [TEST/-/-]

Příspěvekod Bubllebee » stř 13. dub 2016 14:46:06

Tempy píše:Ahoj, zítra (14.4.) opět sekundár od 18:00, progress Nefa. Potvrď účast, jestli můžeš. Díky :)

Ahoj, jop budem tam :)

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů