Traiteristka - Assassination Rogue [TEST/-/NEPRIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Traiteristka
Příspěvky: 11
Registrován: úte 01. bře 2016 18:31:44
Class:: Rogue

Traiteristka - Assassination Rogue [TEST/-/NEPRIJATÝ]

Příspěvekod Traiteristka » úte 01. bře 2016 21:03:50

Typ prihlasky: STANDARD
Nick postavy: Traiteristka
Class/main spec: Rouge/Assassination
Věk: 24
ItemLvL: 355
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... aiteristka
Jak dlouho vlastníte tento char: od jeho založenia, t.j. cca 2 mesiace
FPS: 40+

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
WoW hrám od strednej školy, čiže to máme zhruba nejakých 8 rokov (nejaké prestávky medzi tým samozrejme boli :D )...začal som na serveri Anathema, kde som vyexpil holy paladina a začal som s kamarátom PvP, po čase sme dali nejakých 2300+ rating a kamaráta to prestalo baviť, tak som sa vrhol na PvE a vstúpil som do novozaloženej guildy Proxima Centauri...začal nejaký ten progress 10manov na normale, potom na HC, 25ky atd., až sme sa stali jednou z najlepších guíld na serveri (možno aj najlepšou :D )...vypracoval som sa na class leadra a neskôr aj na zástupcu GuM (pár raidov som aj odleadroval + na pozdvihnutie morálky keď sa nedarilo na progresse, som usporadúval eventy + podielal sa na guild zrazoch :) )...po čase ale ľudia v guilde prestali hrať a išiel som spolu so zvyškom aktívnych ľudí do novej guildy Project Resurrection, kde nám velil Menhatten :D ...v tom čase otvorili Haliona a pokorili sme ho na 25HC aj na primárnom, aj na sekundárnom raide...nakoniec upadol celý server Anathema a niektorí z nás (Tempy, Yaxa, Menhatten) začali hrať na Moltene v guilde Rising Tide...ja som si dal pauzu, ale nakoniec ma prehovorili nech ich tam navštívim a tak som si znova vyexpil holy paladina a pokorili sme FL 5/7HC a DS 5/8 HC...po úpadku guildy som si dal pár mesiacov od WoWka pauzu, ale nakoniec ma znova zlomili a tak som tu, na Twinstare :D

Váš raid time: pondelok - nedeľa :arrow: od 18:00 kľudne do rána (ale od pondelka do stredy nie som doma, som na priváte "v škole", kde net závisí od toho, koľko ľudí je na ňom pripojených, takže je tam možná nestabilita ms v týchto troch dňoch)

Vaše DPS na: Dummy - cca 13k, Chimareona som ešte nebol

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
No WOTLK som už spomenul... a čo sa týka Twinstaru, resp. cata dungov všeobecne, tak mám nabehané takpovediac len firelandy a dragon soul z moltenu...na Twine som bol iba BH

Screen vašeho UI: https://ctrlv.cz/shots/2016/03/01/EeIO.png

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: zdroje používam veľmi málo, to človek musí mať v krvi a prísť na to sám :D ...jedine keď potrebujem nejaké capy skontrolovať alebo náhodou niečo, tak zbehnem na WoWhead, Tauri Veins...

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Proxima Centauri - rozpad guildy
Project Resurrection - rozpad celého serveru
Rising Tide - úpadok guildy
- momentálne som v nejakej expiacej guilde, ktorá ma invla na lvly 1...som tam len kvôli guild perkom :D

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? od tria Tempy, Yaxa, Menhatten

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Kvalitná guilda, chcem si znova zájsť raidy na vysokej úrovni kde ľudia vedia čo robia, oddýchnuť si pri tom, zabaviť sa a spoznať nových ľudí... veď o tom to všetko je :)

Koho znáte v <SFU> ? no ako som už pár krát spomenul - Tempy, Yaxa, Menhatten...ale vďaka TS som už pár z vás spoznal :arrow: Bimmer, Vojel, Crafty, Rezzy, Kami, Olaka a ešte pár ľudí, na ktorých si v rýchlosti nespomeniem :D

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Som nekonfliktný človek, priateľský, kľudný, rád pomôžem, podebatujem :) Tak ako v real life, tak aj v hre - buď nejakú vec nerobím, alebo ju robím na 120% a snažím sa byť v nej najlepší, rád "vymačkám" z postavy čo to ide a posúvam jej hranice (príklad - na LK 25HC sme na primáre postupne redukovali počet healerov až sme to zredukovali na "nemožných" troch https://www.youtube.com/watch?v=FOuPss-XFCE - (ak by sa náhodou niekto nudil, tu si to môže pozrieť :D :D ...snažil som sa to posunúť iba na 2 ale to mi už nedovolili :D ))...
+ rád by som ešte dodal že druhú profku mám momentálne mining, ktorú samozrejme časom chcem zmeniť na BS...ako som spomínal vyššie, súčasné raidy nemám veľmi odchodené, takže ak sa dostanem na test raid tak predpokladám tam samozrejme nejaké tie faily, ale myslím si (resp. dúfam) že som typ človeka ktorý má cit pre videohry a keď si to pár krát obehá tak failne možno raz za rok keď sa akurát bude škrabať na hlave :)

Vypište svoje alty (stačí level 85): zatiaľ bez altov, možno v budúcnosti dostanem chuť znova healovať a nejakého si vyexpím :)

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Som študent na Technickej univerzite vo Zvolene (odbor Protipožiarna ochrana a bezpečnosť)...rád športujem, čítam, zbehnem von s kamarátmi, mám rád filmy a okrem WoW si rád zahrám aj LoL (čo už niektorí z vás vedia :D )

Ďakujem za prečítanie, hádam sa čoskoro vidíme :) (a teraz smelo do mňa) :D
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Traiteristka - Assassination rouge

Příspěvekod Men Hatten » úte 01. bře 2016 21:27:34

Jednoznačně PRO, jeden z nejpřátelštějších lidí co jsem potkal ve WoWku a co mu dáte do ruky, to dokáže zahrát na výbornou, ale nejvíce zazáří jako holy paladin ;)
Obrázek
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Traiteristka - Assassination rouge

Příspěvekod Tempy » úte 01. bře 2016 21:48:44

Můj healerskej bro => záruka kvality. Jen by se nesměl vožrat a založit rogunu. Ale i tak jsem PRO. Velice nezaujatě.

It's coming, broooooooooooooooooo!!! Jo a kecá, je mooooooc konfliktní :twisted:





Je to fucking beast
Uživatelský avatar
Danthe
Příspěvky: 54
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:23:21
Class:: Druid

Re: Traiteristka - Assassination rouge

Příspěvekod Danthe » úte 01. bře 2016 21:56:15

Nejaký ten rôčik sa už poznáme a hádam, že ešte nejaký ten rôčik to spolu potiahneme :P určite PRO, keď sa trochu oťuká v raidoch, bude skvelým prínosom ako po hráčskej, tak po ľudskej stránke ;)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Traiteristka - Assassination rouge

Příspěvekod BeeWay » úte 01. bře 2016 21:57:37

pár dungů sem s nim byl a je v pohodě za mne pro test raid
Obrázek
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: Traiteristka - Assassination rouge

Příspěvekod GeeGee » úte 01. bře 2016 22:40:40

par dotazu nez se rozhodnu zda ti dam male bezvyznamne pro nebo proti

1. mas rad rum ?
2. vypis mi capy na assa rogunu (staci hit cap)
3. vypis mi priority statu na assa rogunu (v poradi od nejdulezitejsiho po nejmene dulezitey, str, spirit a staminu prosim vynech :d)
4. popis mi nejakym zajimavym zpusobem jak tocis rotaci na bossovi
5. tak co ten rum, mas ho rad nebo nemas ?
Traiteristka
Příspěvky: 11
Registrován: úte 01. bře 2016 18:31:44
Class:: Rogue

Re: Traiteristka - Assassination rouge

Příspěvekod Traiteristka » úte 01. bře 2016 23:12:29

1. pijem príležitostne, ale keď už, tak jedine rum :D
2. no spell hit cap - 17% (lebo poisony)
3. hit (spell hit, spomínaných 17%) > mastery > haste > expertise (26) > crit (ok vynechal som ale je to škoda, lebo spirit je kľúčový :D )
4. no skúsim nejakým zaujímavým spôsobom :D ...takže: dám stealth - garrote do krížov - rupture - slice and dice ak mi procne combo point z ruthlessnessu (ak nie, tak tresnem do stolu lebo musím dať mutilate a až potom slice and dice) - odpálim CD (vendetta, potky, trinkety, ...) a valím bomby :D ...(no a v priebehu fightu udržujem SaD a rupture, popri tom envenom...a vanish ide väčšinou na cooldown aby som mal znova overkill a zacinam odznova - garrota atd.)
5. rum best 8-)
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Traiteristka - Assassination Rogue

Příspěvekod Joonycek » úte 01. bře 2016 23:24:59

sice ma nespomenul v kolonke " ludí ktorých poznám s ts" ale dobre dajme tomu, v LoLku je to skill a kdo je skill v najtažšej hre na svete tak nejake wowko zvladne :D :D :D

očividne máš skvele referencie takže som za podla ts vyzeraš byť "rozumný"

btw na moltene ste hrali za hordu alebo ?
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Traiteristka - Assassination Rogue

Příspěvekod ziarovka » úte 01. bře 2016 23:34:02

Vidím tu kladné ohlasy od ludí z gildy (od niektorých ktorý maju u mna celkom velkú váhu.)takže .Najdi si ma zajtra na TS(Ziarovka). ( mal by som tam byt okolo 19:35)
Mám v pláne sa pobavit a ak máš volané ID na BOT/BWD tak v prípade miesta v settupe by si rovno šiel vo štvrtok 3.3.2016 o 17:45 (popípade beztak si doštuduj taktiky/ poprípade si nachystaj na mna nejaké organizačne otázky.)
Obrázek
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Traiteristka - Assassination Rogue

Příspěvekod Vojel » úte 01. bře 2016 23:42:39

PROTI Teď nepotvrdil Lobby ....
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Traiteristka
Příspěvky: 11
Registrován: úte 01. bře 2016 18:31:44
Class:: Rogue

Re: Traiteristka - Assassination Rogue

Příspěvekod Traiteristka » stř 02. bře 2016 0:46:14

Joonycek:
- spomenul som ta nepriamo :D "pár ľudí, na ktorých si v rýchlosti nespomeniem" :D
- na moltene sme hrali za ali
Ziarovka:
- zajtra mám nejaké študijné povinnosti, ale skúsim dojsť na to TS :)
- mám volné ID na oboje...jo, pohoda, keď bude treba, napíšte :D
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: Traiteristka - Assassination Rogue

Příspěvekod GeeGee » stř 02. bře 2016 12:32:05

odpovedi dobre, davam ti za mne male bezvyznamne PRO :-p
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Traiteristka - Assassination Rogue

Příspěvekod Shanir » stř 02. bře 2016 16:54:54

Talenty - jeden zlý talent v assa strome - ktory + prečo + za ktorý nahradiť?

Glyphy - jeden zlý major glyph - ktorý + prečo + za ktorý nahradiť?

Equip - daggery - nemáš lepšie alternatívy - myslím z dostupných možností (rozumej - možnosť získať ináč ako z raidov), aké podľa hodnoty EP (uviesť hodnoty)
- trinkety - aké alternatívy + ktoré bis + za akých možností?

Tvoja hodnota Valor pointov + čo plánuješ za ne nakúpiť + koľko získavaš týždenne + ako?

Enchanty - ktoré ti chýbajú + ktoré nemáš bis + čo s tým?

Zlý opener - prečo a ako vyriešiť?

Taktiky + specy - doštuduj + napíš na ktorých bossoch, je ktorý spec naj (či už z hľadiska dps či taktiky)?

Myslíš si, že ťa bude mať rád Vojel + prečo?
Traiteristka
Příspěvky: 11
Registrován: úte 01. bře 2016 18:31:44
Class:: Rogue

Re: Traiteristka - Assassination Rogue

Příspěvekod Traiteristka » stř 02. bře 2016 20:58:53

Shanir:
1. mám 1 point v Deadly Brew namiesto v Deadened Nerves...z jednoduchého dôvodu :arrow: zatiaľ som chodil iba 5 many...tam mi 3%-tná redukcia dmgu pramálo pomôže, ale keď o 70% slownem elity, ktoré utekajú mantavému tankovi a nikto nereaguje, tak musím povedať, že to už pár životov zachránilo :D
2. Sprint namiesto Fan of Knives...ale nepovedal by som že jeden je správny a druhý je zlý... to záleží na tom ako kde...s momentálnymi raidami skúsenosť síce nemám, ale predpokladám že by som pravdepodobne switchoval aj tak tieto 2 glyphy podľa bossa a nemal natrvalo jeden (a zatiaľ do 5 manov sa mi hodil viac FoN :D )
3. daggery - jedine ze by som si aj do off handy dal Scaleslicer, ale goldy mi nepadajú z neba :D
trinkety - Fluid Death, ale valorov tiež nemám nekonečno :D
4. valorov mám momentálne 170...to je ťažko povedať, vyššie spomínaný trinket plánujem kúpiť a ostatné veci závisia od toho, či mi niečo popadá kým nazbieram potrebný počet valorov...no cap je 1250, ale cez rhot, BH25 a RDF to mááááme 1140 valorov ak dobre počítam...či to naplním závisí od toho či mám čas, ale snažím sa :D
5. na shouldroch nemám best ench (este musím doklepať repku), v cheste mám iba +15, nie +20 stats a vo wristoch mám +50 hit namiesto +50 agi (plytvanie surkami na slabší equip :D ) + ak dobre vidím, na armoroch mi neukazuje Landslide na off hande, ale v skutočnosti tam už je pár dní :D
6. zlý opener? nepozdáva sa ti garrote alebo celkovo začiatok rotácie? alebo len že som nespomenul potku pred combatom? netuším :shock:
7. nemám ešte velmi skúsenosti s momentálnymi raidami, takže neviem :D
8. nemyslím si to, ja viem že on ma už rád má :D (lebo ho ťahám v LoL-ku občas :D )
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Traiteristka - Assassination Rogue

Příspěvekod Shanir » stř 02. bře 2016 22:39:29

Ok, pokecali sme spolu, vyzera to na v pohode cloveka, poriesil som mu niektore enchy, presli sme si taktiku na Valionu, ak by nieco potreboval ohladom taktiky a nebudem tu, pomozte mu aj ostatni.
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Traiteristka - Assassination Rogue [-/-/-]

Příspěvekod Shanir » čtv 03. bře 2016 23:14:04

Ak si bol na raide, poprosil by som ťa o zhodnotenie na jednotlivých bossoch - čo ti vyšlo, čo ti nevyšlo, na čom si myslíš, že musíš popracovať - ak by si potreboval s niečim pomôcť/poradiť, nájdi ma ingame (Shanir, Shalnir, Kiara, Inkvizitorka, Mephystofela) alebo popros niekoho z guildy, aby ma zburcoval cez Viber

Taktiez poprosim aj ostatných členov raidu k vyjadreniu, ak ste si niečo všimli.

Ďakujem
Traiteristka
Příspěvky: 11
Registrován: úte 01. bře 2016 18:31:44
Class:: Rogue

Re: Traiteristka - Assassination Rogue [-/-/-]

Příspěvekod Traiteristka » pát 04. bře 2016 13:11:37

No...cítil som sa v raide fajn, nálada bola dobrá, mal som pocit ako keby sme spolu išli už 50ty raid :D ...este pred tým ako sa začnem rozpisovať o konkrétnych bossoch, tak najprv musím spomenúť jednu vec...budem úprimný, nemyslel som si že na test raid sa dostanem tak skoro, takže taktiky som dovtedy nevedel vôbec, ako som už spomínal v prihláške...dozvedel som sa že idem raid v stredu večer, ale to som nemal čas sa ich učiť, lebo som sa musel učiť na jeden test do školy, potom na druhý deň som bol hore od piatej rána a vrátil som sa domov okolo piatej poobede (meškal mi vlak), čiže som mal necelú hodinu na to, aby som si naštudoval taktiky na BoT aj BWD...takže to skončilo asi tak, že Yaxa mi pred každým bossom napísal nejaké 2-3 veci na ktoré si musím dávať pozor a zvyšok taktiky som sa učil proste za pochodu...a na to že väčšinu sme išli rovno HC, som si podľa mňa neviedol vôbec zle :D

takze: Halfus bol v pohode... Valionu som si prešiel večer predtým so Shanirom, sľúbil mi že tam pár krát umriem, no a raz som tam umrel naozaj :D išlo to v pohode myslím si, ale potom som si myslím neuhliadol druhé stacky a umrel som...(prvé som cloak-ol a tak nejak som na ne zabudol a druhé ma dostali)...je to pomerne jednoduché, ale je tam toho veľa čo si človek musí sledovať a holt, bol som tam prvý krát...ale inak v pohode :D ... Council bol tiež bez problémov... na Chogallovi som chytil hneď prvú plošku a dostal som stack (nie som veľmi zvyknutý na meelečko a rozoznať tam tie plošky cez priestove čakry a ostatne "naše" plošáky je niekedy mätúce :D ), ale dal som si na to pozor a odvtedy som už nechytil nič a takisto aj druhý pull som ostal na nule so stackmi :) ...Sinestra bola tiez v pohode...potom čo sa týka BWD: omnotron defense system, tam som trošku zafailoval, lebo bol som v tom že môžem dostať buď lightning conductor alebo shadow, nie že sa to môže zmeniť...takže som tam bol trochu zmätený a poplošnil som trochu meelečka, ale healeri ma podržali :D ...Maloriak bol v pohode, Atramedes katastrofa, tam som od polky fightu ležal hore pupkom, lebo proste naučený za meelečko byť nalepený na bossovi (až potom som si uvedomil že má velký hitbox) no a vyleteli na mna 2 tie kruhy nalepené na sebe a ja som bol v strede nich, takže tam nebolo úniku, preskočil som cez ne nech dostanem menej stackov, ale aj tak som zahučal :D ...Chimaeron bol v pohode, ale nájsť si tam dobré miesto je na medailu :D ...no a Nefarian tiež pohoda :)
Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Traiteristka - Assassination Rogue [-/-/-]

Příspěvekod Vision13 » pát 04. bře 2016 14:17:52

Psát tu co jsi udělal špatně by bylo zbytečné, protože jsi se rozepsal jak v románu Victora Huga a nezapoměl si na sebe prásknout i to, co už jsem neviděl. Jsem zvědav jak dopadneš v očích tech, kteří tě měli v hledáčku detailně, ale za mě máš +
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
Uživatelský avatar
Rezzy
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: pát 15. kvě 2015 23:21:04
Class:: Shaman
Bydliště: Toušice okres Kolín

Re: Traiteristka - Assassination Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Rezzy » pát 04. bře 2016 17:11:17

Moc bláta na sebe hážeš :)
podle mě to bylo fajn. dps nějak neřeším nevyznám se v roguně :D ,ale co jsem koukal ohledně dodržování taktit tak to nebylo zdaleka tak zlé jak se sám popisuješ. jediné co by chtělo doladit je u maloriaka kde si nás občas předbíhal, ale na to že to byl tvuj 1. pull tak si myslím že to je paráda.
Těším se až spolu pujdem na Magmaw jestli budeš muj jumping parťák :D
Za mě plus ten kluk to v sobě má ! :) (y)
Obrázek
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Traiteristka - Assassination Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Shanir » pát 04. bře 2016 17:33:09

Takže vieš, kde je problém. Treba doštudovať taktiky - keď budeš vedieť taktiky, tak aj dmg pôjde hore
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Traiteristka - Assassination Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Vojel » pát 04. bře 2016 22:16:08

Na to jaký má eqp a nezná taktiky se mi vážně líbil dmg a počet failů (skoro nulový) za mě PRO, je jen na vedení , jestli potřebujeme další Meelečko...
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Traiteristka - Assassination Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » sob 05. bře 2016 9:35:01

Nevím jaký má EQ, nevím jak hraje, ALE JÁ HO CHCI

PRO
Uživatelský avatar
Rezzy
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: pát 15. kvě 2015 23:21:04
Class:: Shaman
Bydliště: Toušice okres Kolín

Re: Traiteristka - Assassination Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Rezzy » ned 06. bře 2016 22:55:04

Ahoj zítra 7.3. od 20:00 test raid hlaš se v 19:45 na nick Rezzy.
Obrázek
Traiteristka
Příspěvky: 11
Registrován: úte 01. bře 2016 18:31:44
Class:: Rogue

Re: Traiteristka - Assassination Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Traiteristka » pon 07. bře 2016 18:01:53

Zdravíčko :) ...ak by to nevadilo, rád by som išiel až ďalší test raid (teda znova vo štvrtok), pretože dnes sa mi veľmi nedá ísť, mám nejaké neodkladné študijné povinnosti :| ...(a spolubývajúca tu niečo sťahuje, takže ms-ko by asi aj tak bolo "nekľudné" :D )...(a ďakujem zatiaľ všetkým za pozitívne ohlasy :) a Rezzy, rád budem tvoj jumping parťák :lol: )
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Traiteristka - Assassination Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod ziarovka » úte 08. bře 2016 9:09:52

Mýslíš si že napsat 2h pred raidem že nepíjdeš na raid kde s tebou počitá 24 lidí je Dobrá vec??
Obrázek
Traiteristka
Příspěvky: 11
Registrován: úte 01. bře 2016 18:31:44
Class:: Rogue

Re: Traiteristka - Assassination Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Traiteristka » úte 08. bře 2016 13:27:57

No bolo mi to napisane o 11-tej vecer a to som tu uz nebol a na druhy den (v den raidu) som mal skolu od rána do piatej, na net som dosiel asi o pol siestej, takze myslim ze dat vediet ze nemozem je dobra vec :)
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Traiteristka - Assassination Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Shanir » čtv 10. bře 2016 18:09:42

Hmmm riesit setup raidu den pred navyse o 23. nie je zrovna idealne, skoda ze sa takato vec neriesila na porade (moja chyba, vsimol som si to az dnes), nic bude namet na buducu poradu...
Uživatelský avatar
Rezzy
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: pát 15. kvě 2015 23:21:04
Class:: Shaman
Bydliště: Toušice okres Kolín

Re: Traiteristka - Assassination Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Rezzy » stř 16. bře 2016 19:07:02

Ahoj zítra od 18:00 test raid jde se jen BOT. kdyžtak se hlaš o 17:45 na nick Rezzy/ Ziarovka.
Obrázek
Traiteristka
Příspěvky: 11
Registrován: úte 01. bře 2016 18:31:44
Class:: Rogue

Re: Traiteristka - Assassination Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Traiteristka » stř 16. bře 2016 20:43:58

Zdravím :) ...ok teším sa :mrgreen:
Traiteristka
Příspěvky: 11
Registrován: úte 01. bře 2016 18:31:44
Class:: Rogue

Re: Traiteristka - Assassination Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Traiteristka » pát 18. bře 2016 16:08:59

ok druhý test za mnou, takze zhrnutie: bolo to fajn, pohodička, fun :D ...Halfus bol v pohode... Valiona super, dosť ma to baví byť v tej fáze :D ... Council tiež pohoda...Chogall, tam som chytil prvy pull nejaky ten crash, ale inak tiež už fajn ...a Sinestra bola tiez v pohode...takže celkovo som spokojný :D
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Traiteristka - Assassination Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Shanir » pát 18. bře 2016 16:22:28

Pozeral som ako dokažeš úspešne držať Rupture na targete a je to velmi dobre, len budes musiet zapracovat na taktike dmgu na SInestre, lebo tam to bolo slabe, musis sa snazit non stop nieco dmgovat
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Traiteristka - Assassination Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Shanir » pon 28. bře 2016 14:40:11

Zhodnot nedelnajsi raid z hladiska svojho vykonu a na com chces zamakat do dalsieho raidu
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Traiteristka - Assassination Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » ned 03. dub 2016 17:06:18

Pro jistotu připomínám, dnes tě očekáváme na Primaru od 19:00.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Traiteristka
Příspěvky: 11
Registrován: úte 01. bře 2016 18:31:44
Class:: Rogue

Re: Traiteristka - Assassination Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Traiteristka » ned 03. dub 2016 22:11:39

Zdravím :) ...v prvom rade by som sa chcel ospravedlniť, že som neprišiel na dnešný primár, mal som nejaké dôležité veci do školy a myslel som si že to stihnem do raidu, ale trvalo to dlhšie ako som predpokladal...takže ospravedlňujem sa za spôsobené nepríjemnosti...no a za druhé, už pár dní/týždňov som premýšľal, či mám stiahnuť prihlášku, ktorú som si k vám podal, alebo nie...z jednoduchého dôvodu: uvedomil som si že nemám toľko času, aby som každý týždeň trávil hodiny na raidoch/poradách a popravde, už to pre mňa nie je taká zábava ako kedysi...nejaký ten jeden/dva raidy za mesiac by som zvládol, ale myslím si, že to nie je presne to, čo hľadáte...ak by ste ma chceli ako "občasnú výpomoc", veľmi rád pomôžem, ale ako som spomínal vyššie, asi hľadáte aktívnych členov, takže v tom prípade radšej sťahujem svoju prihlášku :) ...každopádne ďakujem za príležitosť, rád som si po dlhej dobe zašiel pár raidov, ďakujem Shanirovi a Azzimu za vysvetlenie niektorých taktík :) , ďakujem za tie PRO v prihláške, velmi si ich vážim :) ... no a ďakujem vlastne vám všetkým, v tých pár raidoch s vami mi bolo príjemne, ale WoW už pre mňa nejak stratilo čaro a nie je čas ani chuť na tryhard :) rád som vás spoznal, s niektorými s vami sa hádam budem vídať na TS a v LoLku :) každopádne good luck vo firelandoch, v celom WoW a samozrejme aj v real life :) majte sa pekne :)
BTW: ak by ste mali záujem, rád by som vám podaroval do guildy svoju rogunu ako poďakovanie a ospravedlnenie sa za spôsobené starosti :) ...viem že ten equip tam nie je žiadna sláva, ale nie je to najhoršie + je tam sick transmog :D
takže ešte raz, majte sa dobre, GL a HF :)
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Traiteristka - Assassination Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Joonycek » ned 03. dub 2016 22:24:14

ak somnou začneš hravať to LoLko tak ti odpustím inak nie :D
Traiteristka
Příspěvky: 11
Registrován: úte 01. bře 2016 18:31:44
Class:: Rogue

Re: Traiteristka - Assassination Rogue [TEST/-/-]

Příspěvekod Traiteristka » ned 03. dub 2016 22:34:11

no ok, keď inak nedáš, čo už s tebou :D

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů