Juana - Lovec přeživší [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

juana
Příspěvky: 4
Registrován: ned 21. zář 2014 11:38:22
Class:: Druid

Juana - Lovec přeživší [NEPRIJATY]

Příspěvekod juana » pon 28. bře 2016 15:16:21

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Juana
Class/main spec: Hunter/ Survival
Věk: 21
ItemLvL: 370 (372)
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Juana
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Juana&realm=Artemis
Jak dlouho vlastníte tento char: Tento char vlastním už hodně dlouho cca 3-4 roky
FPS (při 25man): 30-60 záleží od encounteru a podle efektů. Cho'gall při empowered shadows tam mám největší drop a to na těch 30.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
WoW s přestávkami hraji téměř 7 let. Začal jsem na Deffenderu kde jsem něco mačkal. Následně mě kamarád přetáhl na Anathemu kde jsem hrál Wotlk hight end, kde jsem vydžel 2 roky. Můj další směr se upíral směrem k Twinstaru kde se dá říct že hraji až po současnost. A od spuštění WoD hraji ještě na offi.

Váš raid time:
pondělí -18:00-02:00
čtvrtek -18:00:02:00

Vaše DPS na:
Dummy- http://nemesisup.cz/files/public/wowscrnshot_032816_154837.jpg
Chimareon HC/Normal---> twinhead

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - 4/4 - HC 5/5
BWD - 6/6 - HC 6/6
TotFW - 2/2 - HC 2/2
25tky:
BoT - 4/4 - HC 5/5
BWD - 6/6 - HC 6/6
TotFW - 2/2 - HC 2/2


Screen vašeho UI: http://nemesisup.cz/files/public/wowscr ... 154837.jpg

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): je toho celkem dost Wol, elitejenkins, icy-veins, tuari, mmo, warcrafthuntersunion

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Fýha, AD-Infinitum - neslučitelnost zájmu guildy s některýmy hráči, Nisiar - kolektiv nic moc, Source of Divinity A - moc nafintení poslední dobou

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Na foru, z příběhů a macra na worldu

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Kolektiv, slušný progress 25 man.

Koho znáte v <SFU> ? Teď už asi nikoho

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Mohu nabídnout spolehlivost, koncetraci + skill za svou postavu--- občasnou kreativitu při progressu.

Vypište svoje alty (stačí level 85): Alty nevedu, mi přijde zbytečné na freečku

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Jsem stundet VŠ. Je mi 21 let jmenuji se Jenda. Rád jezdím na kole a občasně chodím běhat. Rád hraji WoW, čož je asi zřejmé. Pokud by vás zajímalo více detailů tak zeptejte a rád odpovím.

Předem dík za vaše odpovědi a WoWku zdar!
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Juana - Lovec přeživší

Příspěvekod Pronet » pon 28. bře 2016 15:36:28

Prihlaska celkem slusna.

Proc si myslis, ze my nejsme namachrovani nafrneni.

Ty nemas rad funkce na foru co? :-D treba na linky na stranky...

Co studujes?

Jaky je tvuj nazor na srazy?

Co pro tebe znamena guilda.

To co nam nabizis nam nabizi kazdy druhy hunter. Proc by jsme te meli chtit.

Proc nekdo jako ty si podava standart prihlasku.
Myslis, ze nemas na to dat si profi?
Nebo kde je zakopany pes?
umad
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 26. pro 2013 12:51:35
Class:: Paladin

Re: Juana - Lovec přeživší

Příspěvekod umad » pon 28. bře 2016 15:52:11

mna zaujíma aké príbehy si o nás počul ? :D o tom že class ovládaš a skill mas asi pochyb nie je
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Juana - Lovec přeživší

Příspěvekod Praedator » pon 28. bře 2016 16:07:27

Tvoj nick mi je známy, takže o skille nepochybujem, dokonca by som odporúčal test raid na primáre, ale to sa dohodnem s vedením. Každopádne vec, čo by ma zaujímala, ako by si dostal do guildy, štandardný postup je, že budeš priradený na sekundár. Ako veľmi vidíš toto ako problém?
Obrázek
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Juana - Lovec přeživší

Příspěvekod Shanir » pon 28. bře 2016 16:14:58

Od hraca, ktory si presiel AdI, Nisiarom a Sodou, by som cakal profi prihlasku...

Blizia sa nam Firelandy a zrazu byvaly sodak ako to podla teba vyzera?
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Juana - Lovec přeživší

Příspěvekod Bimmer » pon 28. bře 2016 23:58:24

Serus, celkom sranda, aký je ten náš hráčsky svet malý. Pamätám si ako keby to bolo včera, keď tvoja mega majty op slávna gilda (OSB) prišla z neviem konkrétne akého servera na Twinstar server Phobos s full BIS eq vyfarmenom na serveri kde LK fungoval povedzme si dosť pofidérne a neboli ste schopní na 25%-tnej aure zabiť LK25 hc. Pamätám si konkrétne teba, akého si hral extrémne skill-capped machra na world-channeli, ako si svojím arogantným, egoistickým, častokrát vulgárnym vystupovaním znepríjemňoval hru hráčom (či už večné flame a hate na worlde alebo i na TS)... ktorí ostali hrať na wotlku. Pamätám si aj XY potýčok, ktoré prebehli priamo medzi nami, a môžem ti povedať, že s človekom ako ty skutočne hrať bok po boku nechcem. Na takéto záležitosti mám pamäť ako slon. A môžem ti povedať, že si skončil v mojom ignore liste už na wotlku, a tak tomu aj ostane. Čo sa skillu a skúseností s wowkom týka, k tomu sa vyjadrovať nebudem, ale čo sa ťa ako osobnosti a povahy týka, ostali vo mne aj s odstupom času veľmi nepekné a negatívne spomienky. Za mňa proti. Karma zdarma bjač.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
juana
Příspěvky: 4
Registrován: ned 21. zář 2014 11:38:22
Class:: Druid

Re: Juana - Lovec přeživší

Příspěvekod juana » úte 29. bře 2016 0:38:06

Pronet píše:Prihlaska celkem slusna.

Proc si myslis, ze my nejsme namachrovani nafrneni.

Ty nemas rad funkce na foru co? :-D treba na linky na stranky...

Co studujes?

Jaky je tvuj nazor na srazy?

Co pro tebe znamena guilda.

To co nam nabizis nam nabizi kazdy druhy hunter. Proc by jsme te meli chtit.

Proc nekdo jako ty si podava standart prihlasku.
Myslis, ze nemas na to dat si profi?
Nebo kde je zakopany pes?


Mám z vás takový pocit :)
Studuju PŕUK- socialní geografie
Nemám s nimi problém a určitě se jim nebráním
Guilda uskupení lidí/ hráčú co si navzájem prosperují i když to nemusí být přímé mezi dvěma hráči.
Řekněme, že příprava/ konzultace taktik dělání různých must have věcí různé soaky atd... co je třeba za hunta. Za druhé si nemyslím, že to co nabízím já, nabizí každý druhý spíš tak 3-4 hunteri na serveru. ( ale žádný off. )
Tak nikam se neženu a nepořebuji to mít vyřešené během 1 týdne.

umad píše:mna zaujíma aké príbehy si o nás počul ?

Všeho druhu, ale myslím že valná většina nebyla zrovna pozitivní :D

Praedator píše:Tvoj nick mi je známy, takže o skille nepochybujem, dokonca by som odporúčal test raid na primáre, ale to sa dohodnem s vedením. Každopádne vec, čo by ma zaujímala, ako by si dostal do guildy, štandardný postup je, že budeš priradený na sekundár. Ako veľmi vidíš toto ako problém?

S tímhle rozhodně problém nemám, jelikož chodím raidy na offi středa, neděle + boosty v uterý. Takže pro mě spíše +

Shanir píše:Od hraca, ktory si presiel AdI, Nisiarom a Sodou, by som cakal profi prihlasku...

Blizia sa nam Firelandy a zrazu byvaly sodak ako to podla teba vyzera?


1. čast věty bych okomentoval asi slovy: na primár není čas
2. část nechápu kam tím míříš, nic méně citím z toho negativní vlákno čož se mě moc nezamlouvá. A narovinu nevím jak by to mělo vypadat.

Bimmer píše:Serus, celkom sranda, aký je ten náš hráčsky svet malý. Pamätám si ako keby to bolo včera, keď tvoja mega majty op slávna gilda (OSB) prišla z neviem konkrétne akého servera na Twinstar server Phobos s full BIS eq vyfarmenom na serveri kde LK fungoval povedzme si dosť pofidérne a neboli ste schopní na 25%-tnej aure zabiť LK25 hc. Pamätám si konkrétne teba, akého si hral extrémne skill-capped machra na world-channeli, ako si svojím arogantným, egoistickým, častokrát vulgárnym vystupovaním znepríjemňoval hru hráčom (či už večné flame a hate na worlde alebo i na TS)... ktorí ostali hrať na wotlku. Pamätám si aj XY potýčok, ktoré prebehli priamo medzi nami, a môžem ti povedať, že s človekom ako ty skutočne hrať bok po boku nechcem. Na takéto záležitosti mám pamäť ako slon. A môžem ti povedať, že si skončil v mojom ignore liste už na wotlku, a tak tomu aj ostane. Čo sa skillu a skúseností s wowkom týka, k tomu sa vyjadrovať nebudem, ale čo sa ťa ako osobnosti a povahy týka, ostali vo mne aj s odstupom času veľmi nepekné a negatívne spomienky. Za mňa proti. Karma zdarma bjač.

To tě asi zklamu, ale po tom co Twin otevřel CATA, jsem wotlk téměř nelogl. Logl jsem akorát asi 1 měsíc po a převedl si huntera na ali na PvP, ale od té doby jsem tam nehrál. Takže to si asi pleteš nebo zaměňuješ. OFFI + CATA a ještě chodit na wotlk? To by asi neproclo :-)
Nic méně neznám tě, takže žádny off proti tobě nemám.
Barbarian
Příspěvky: 118
Registrován: úte 01. bře 2016 6:02:00
Class:: Warrior
Bydliště: Nürnberg
Kontaktovat uživatele:

Re: Juana - Lovec přeživší

Příspěvekod Barbarian » úte 29. bře 2016 6:06:52

Já jsem proti z jednoho důvodu: Toto samé se dělo v UR, kdy se do guildy přihlásil Sketler a další hráč (nick uz nevim). Sketler byl officier guildy SODA a jeho pusobeni v UR melo jediny cil - nalakat nejlepsi mozne hrace z kazde guildy do UR a pote z UR do SODY. Soda jim zaplatila prevody a ali guildy prisli o dost dobrych lidi.

Promin, ja ti hlas nedám.
Obergrupenführer
Oberscheiführer
Oberschturmbanführer
GeneralLoberst
Der Führer
Obrázek
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Juana - Lovec přeživší

Příspěvekod Joul » úte 29. bře 2016 6:39:45

S tímto já problém nemám protože, pokud by tu byl z tohoto důvodu a pokud by se někdo skutečně nechal nalákat, tak je to pro guildu jedině dobře, protože takoví lidé tu nemají co dělat...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Toryko
Příspěvky: 75
Registrován: stř 23. zář 2015 21:25:23
Class:: Hunter

Re: Juana - Lovec přeživší

Příspěvekod Toryko » úte 29. bře 2016 12:15:45

Je asi zbytecne ptat se te na teoreticke otazky ohledne huntera kdyz jsi v SODE. Ale zajima mne proc tam porad jsi a neleavl jsi ? Vi o tom nekdo ze mas prihlasku tady u nas ? Co by mi rekl nekdo z tvoji guildy o tobe ? Jaky jsi ? Klidne se rozepis
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Juana - Lovec přeživší

Příspěvekod Tempy » úte 29. bře 2016 13:28:46

Uživatelský avatar
Vision13
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 189
Registrován: úte 21. říj 2014 19:59:14
Class:: Paladin

Re: Juana - Lovec přeživší

Příspěvekod Vision13 » úte 29. bře 2016 14:08:30

Souhlasím s Joulem a nevadilo by mi, kdyby k nám přišel náborář :) třeba by se pročistilo zrno od plevele o kterém si bez tak myslím, že tu není ;)
Možná by zjistil, že je tu dobrá parta a místo odvedení lidí by nám nějaké přivedl :P

Pokud jsi člověk o kterém mluví Bimmer, tak naším sítem stejně neprojdeš a pokud se v tobě plete, tak dobře pro nás. Jsme silná Guilda a tím, že se osobně navzájem známe... pro nás někdo takový neznamená hrozbu, ale reklamu ;)

Pokud si Predátor myslí, že na to máš, tak máš mé +
Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli ! Ty v domečku máš svatý klid, můžeš chodit do hospody, karty mastit, pivo pít ! Rozmysli si, Jíro, rozmysli ! Na své štěstí dobře pomysli !
juana
Příspěvky: 4
Registrován: ned 21. zář 2014 11:38:22
Class:: Druid

Re: Juana - Lovec přeživší

Příspěvekod juana » úte 29. bře 2016 16:57:01


Je nemám důvod říkat že ne. Ale na AN jsem ukončil působení s příchodem T10 na twinu. Tudíž přístup na sve acc jsem dal lidem kteří mě o to žádali jen pár co si pamatuji (Tiber, Hanic, Uni, xaquar Aport a další ) co se dělo dál a jestli si to někdo přetáhl na twin a dělal s tim nějakou klaun fiestu mě fakt těžce netrápí. Takže jestli tady někdo z vás vedl na wotlk realmu nějaké žabo-myší války s tímto nickem tak to znovu zopakuji a také naposledy "ne nehrál jsem tam a anich bych na to neměl čas ". Tímto bych ukončil tuto teorii. Nechci z toho vyvozovat negativní postoje.


Toryko- jsem tam stále jelikož jsem přes půl roku nehrál aktivne a nevidím jediny důvod ted hned okamzite leavovat.

P.S. jsem na mobilu tak to večír poedituji kdyby bylo třeba.
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Juana - Lovec přeživší

Příspěvekod mellysko » úte 29. bře 2016 18:14:22

Mám stejný názor jako joul s visionem a navíc kdyby byl vážně náborář tak by se aspoň snažil hrát na to že v sodě nebyl :D
Za na test raid.
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Juana - Lovec přeživší [-/-/-]

Příspěvekod Praedator » stř 30. bře 2016 22:53:03

Zajtra o 17:45 napíš na nick Rezzy - RL sekundáru, na test raid. Tvoje meno ide ťa predbieha, preto od teba čakám oslnivejší výkon ako od normálneho testera, takže aj nejaká tá komunikácia na TS a raidy už notoricky poznáš, takže žiadne oťukávanie "nového bossa". Ak všetko pôjde hladko, videl som pohovor na víkend, prípadne začiatok ďalšieho týždňa.
Obrázek
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Juana - Lovec přeživší [TEST/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » ned 03. dub 2016 14:34:53

Smíříš se s tím, že pokud by se na Primaru neuvolnilo místo, tak při FL progressu budeš na stanby?
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Juana - Lovec přeživší [TEST/-/-]

Příspěvekod Praedator » úte 05. dub 2016 12:11:02

Máme nejakú odozvu, alebo už si stratil záujem?
Obrázek
juana
Příspěvky: 4
Registrován: ned 21. zář 2014 11:38:22
Class:: Druid

Re: Juana - Lovec přeživší [TEST/-/-]

Příspěvekod juana » úte 05. dub 2016 23:57:43

Zdravím všechny, omlouvám se za kratší neaktivitu.

Abych udělal nějaký feedback a nějak to sesumarizoval.

Po určitém časovém brainstormingu jsem došel k názoru/ postoji za kterým si pevně stojím. Věřím že jste super parta i když máte "svůj svět" tak uvnitř mezi sebou máte super vztahy, ale bohužel pro mě jakož to hráči s ambicemi jsou důležité kroky a výsledky co jsou jasným ukazatelem posunu vpřed a možná i dosažení cíle jako první.
Tuto hru nehraji kvůli " friend relationship whatever" ale kvůli výsledkům. Když budu chtít jít pochillovat tak si zapnu Ulici na Nově a můžu vypnout.
Můj effort v téhle hře je vždy jet vše na max i když k úspěchu je občas třeba jít přes mrtvoly. Další důvod neslučitelnosti je že vlna chuti/ odhodlání/ neudržitelnosti by mohla smést některé slabší kusy. Takže bych se cítil jako olympionik co zabloudil na paralympiádu. Prostě vlna ou fuck/shitu by vzala vše co by jí stálo v cestě.
Styl raidingu: jsem prostě zvyklý to hrotit na maximální ostří, ať už z offi tak i dřív ze sody, což prostě nebudeme si mazat váš med kolem svých úst, ale to tu nehrozí. Friend guild/ family guild držím palec ať vám to vydrží.

Díky všem, neberte to jako troll ani výsměch ( všichni ostatní to tak vezmou).

PS: Rada do WoW, Friend raiding vs dosažení "úctyhodných výsledků" tohle nikdy nejde dohromady.

PEACE a GL na FL

PSS:
Pepíkus píše:Smíříš se s tím, že pokud by se na Primaru neuvolnilo místo, tak při FL progressu budeš na stanby?

Teď už je to jedno, ale taky ti udělím radu do života k nezaplacení 2x měř a 1x řež alias v tvém případě 2x čti a pak piš viz.

juana píše:
Praedator píše:Tvoj nick mi je známy, takže o skille nepochybujem, dokonca by som odporúčal test raid na primáre, ale to sa dohodnem s vedením. Každopádne vec, čo by ma zaujímala, ako by si dostal do guildy, štandardný postup je, že budeš priradený na sekundár. Ako veľmi vidíš toto ako problém?

S tímhle rozhodně problém nemám, jelikož chodím raidy na offi středa, neděle + boosty v uterý. Takže pro mě spíše +



PSSS: Pozdravujte Arwyn od Juany (warlocka z AN) ona už bude vědět Slovenka jedna :twisted: lepší jak NAGURA škoda, že už nehraje.
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Juana - Lovec přeživší [TEST/-/-]

Příspěvekod Praedator » stř 06. dub 2016 6:25:06

Beriem, sme iná guilda ako na ktorú si zvyknutý. Všetko, na čo nás upozorňuješ, už dávno vieme a sami sme sa touto cestou vybrali ;) Každopádne chápem, že nie každému toto vyhovuje. Takže prajem veľa úspechov a udeľujem status neprijatý
Obrázek
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Juana - Lovec přeživší [TEST/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » stř 06. dub 2016 16:01:21

Koukám sebevědomí až na půdu a i moudré rady jak "vést" guildu by jsi nám chtěl rozdávat, ale počkat něco tu nesedí, kolik že guild už jsi vlastně dohromady vystřídal? Předpokládám, že při prvním náznaku potápějící se lodi ji opouštíš jako mezi prvníma, to je přeci vždycky ta nejsnadnější cesta že.

Jinak k té otázce jsem automaticky předpokládal, že na tom sekundaru by jsi nechtěl zůstat věčně a navíc při FL progressu se raid time může změnit, to proto ta lehce provokativní otázka na kterou si použil vyhýbavou odpověď. Ale jak píšeš, teď už je to stejně jedno.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů