Ravayne - Fire Mage [TEST/POHOVOR/PŘIJATA]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Ravayne
Příspěvky: 22
Registrován: úte 29. bře 2016 19:57:39
Class:: Mage

Ravayne - Fire Mage [TEST/POHOVOR/PŘIJATA]

Příspěvekod Ravayne » stř 30. bře 2016 18:12:20

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Ravayne
Class/main spec: 362
Věk:17
ItemLvL: 362
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Ravayne
Link na twinheadu: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Ravayne&realm=Artemis
Jak dlouho vlastníte tento char: Myslím , že je to viac ako dva roky.
FPS: 40+ :)

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?

WoW hrám už asi 3 roky. Najprv som hrala na Molten Wow kde som mala Arcane Maga. Potom som prešla kvoli kamarátke na Twin.

Váš raid time:

Hoc aký deň. Záleží však od školy a reálneho života. :D

Vaše DPS na:

Dummy: 16k

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - (4/4) - HC (2/5)
BWD - (6/6) - HC (1/6)
TotFW - (2/2) - HC (0/2)
25tky:
Bola som len Botko s HC Halfusom.

Screen vašeho UI: http://oi68.tinypic.com/257ox7b.jpg :)

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): Čo sa týka mojej Classy tak na Tauri-veins.com , Wowhead.com a taktiež youtube. Samozrejme hráči na Wow :) čo sa týka WoW všeobecne tak knihy (Zrod hordy je moja srdcovka) ale taktiež Youtube ( Nobbel87, Hellscream, The LAzy Peon atď. )

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:

Mom said I´m special - bola to guilda v ktorej som expila a nič mi nedávala len neprijemných ludi a "ochotu" pomocť.
Knight of Honor - vyhodili mojich kamarátov z danej guildy kvoli vraj zlemu vedeniu Raidu tak som šla na protest s nimi. :)
Protectors of the realm - bývaleho guilda
Dark Sanctuary- taktiež guilda bývaleho ( toho istého :D )

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
cez World , od Bohuša a pár krát som sledovala váš stream na Twitch.com

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Spoznanie nových ľudí , lepšie porozumieť svojej Classe a zlepšiť sa. Samozrejme krásny proggress HC raidov a blížiacich sa Firelands.

Koho znáte v <SFU> ? Bohusa a Joul mi pomáhal s mojím altom (shadow priestom)

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)?
Som veselá kôpka , rada ľudom zlepšujem náladu. Samozrejme spoľahlivosť a ochotu vždy som všetkým pomocť.

Vypište svoje alty (stačí level 85): (Formát: Nick - class / spec - Ilvl - aktivita)
Faelandel -Druid(Resto 358, Feral 347)
Syldrea - Priest (Shadow 361 )

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):

Som študentka Gymka v Košiciach ( 3.ročník ) . Milujem dobré knihy , Maľovanie , mojho čiernobieleho kocúra a hranie PC hier ako je WoWko a LoLko. Rada si spievam , síce falošne. Ak budete chcieť viac vedieť rada Vám takmer na Všetko odpoviem. :P
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Ravayne - Fire Mage :)

Příspěvekod Pronet » čtv 31. bře 2016 4:16:56

Divise v lolku?

A asi bych chtel vazne upresnit ten raid time. Jestli to je ze te muzeme vyuzivat jak chceme. A umis si zaridit dny presne na den, kdy mame raid. Nebo jestli to jsou u tebe jen narazovky.
Uživatelský avatar
Ravayne
Příspěvky: 22
Registrován: úte 29. bře 2016 19:57:39
Class:: Mage

Re: Ravayne - Fire Mage :)

Příspěvekod Ravayne » čtv 31. bře 2016 4:23:12

Som Gold I. :)
Čo sa týka toho raid time. Myslela som to tak , že na Wow sedím skoro cele poobedie.(Každý den od tej 16:00. ) Nie som tu len v prípadoch ,že mám v škole ťažký test alebo ak to odomna rodina vyžaduje. Vždy by som dopredu ohlásila ak by som niečo mala :)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Ravayne - Fire Mage :)

Příspěvekod Pepíkus » čtv 31. bře 2016 5:30:20

Equip dobrý. UI na první pohled hezky praktický. Ale ten progress je velice slabý, co si budeme nalhávat. Sekundar 10/13 plánuje progressovat Neffa HC a taky se blíží FL tzn. další várka slušného materiálu na samostudium taktiky.

Mám trochu obavu jestli si uvědomuješ do čeho půjdeš v případě test raidu a invu do guildy plný "nehezkých" homotrollů. V první řadě třeba rychle si zvyknout na 25tkový styl raidování, kde je větší chaos a málo místa. Následuje nevýhodná situace zvládnout s ucházejícím dpskem hc "farm" bosse na kterých budeš poprvé oproti ostatním členům z raidu. Jelikož ses rozhodla hrát za classu mage, tak trochu očekávám, že budeš ten typ snaživé hráčky, co to bude hrotit a pokoušet se šlapat na paty prvních míst v recountu i přes mrtvoly jinak si asi spolu nebudeme moc rozumět.

1)Podle čeho se řídíš když reforguješ staty?
2)Jaké talenty by jsi mohla změnit např. na Atramedese a proč?
3)Který z tvých spellů má největší šanci na crit a proč?
4)Přeaggruješ bosse nebo velkýho adda, jak bys tuhle situaci řešila?
5)Máš 5% hp a chceš co nejdéle přežít, tak mi vypiš všechny defensivní spelly kterým fire mage disponuje.
6)UI sis nastavovala sama nebo někdo pomáhal?

Na odpovědích nijak nespěchám, dej si klidně záležet. A když se potkáme ve hře nebo ideálně stačí poke na tsku, tak ještě zkusíme toho dummyka. :)
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Ravayne - Fire Mage :)

Příspěvekod Joonycek » čtv 31. bře 2016 11:30:54

podla prihlašky vyzeráš ako v pohode človek, čo sa týka ingame zaležitostí (hlavne zabitych bossov) tak to je hrozné, char máš 2 roky a za tú dobu si nebola viac ako 3 hc bossov a aj to na 10ke ešte....
každopádne máš moje pro na test osobnosti , už len podla zasad tejto guildy. hrať sa možeš naučiť ale "normálnym" sa musíš narodit :D (ve skratke). a toho nastupujuceho FL by som sa potom čo som počul na porade nebál..
ale odomna je to len malé bezvýznamné + keďže niesom mag a najviac prace by stebou mal pepča :D
Uživatelský avatar
Ravayne
Příspěvky: 22
Registrován: úte 29. bře 2016 19:57:39
Class:: Mage

Re: Ravayne - Fire Mage :)

Příspěvekod Ravayne » čtv 31. bře 2016 14:45:57

Pepíkus
V BWD mám dole na HC len Atramedesa a síce taktiku ovládam na Magmawa , Omnotronov, Chima- od bývalej guildy a ako samouk na Maloriaka a Neffa :)
Taktiež v Botku ovládam taktiku na Cho Galla. Len bohužial sme to nedali.
Učiť sa taktiky pre mna nie je problem , som učenlivá a baví ma to narozdiel od iných. Pre istotu mám urobený svoj debilníček so všetkými taktikami ak by som zabudla.
Tvoje otázky:
1) Ked reforgujem sa riadim Internetom a tým čo mi otatstný radia ale aj tak to vždy skončí tým čo si ja myslím a tak si to urobím . Vždy ked reforgujem tam strávim hodinku aby to bolo čo najlepšie. Na fire maga som skúšala rozne typy reforgov od totho dasiahnut 25% Haste až po full Crit no nakoniec som dospela k tomu , že čo mám teraz vytvorene mi asi vyhovuje najviac.
2) Na Atramedesa by som si Talenty menila jedine tým že by som použila talent Blazing speed (2/2) Pretože mi to dáva percentuálnu šancu na zrýchlenie. Taktiež by som si mohla hodit pár pointov do Improved Scorch kedže v prevej fáze sa pokušam o vytvrenie čo najvačšieho Dmg.(Aby som v Air Fazy nemíňala manu.)
3) Všetky maju rovnakú šancu na crit (aspoň čo viem) no Glyphom sa to dá menit napríklad zvýšit Crit chance Pyra a Fireball.
4) Kedže som Nightelfka tak Shadowmeltom, prinahoršom Blink preč a Invisibility.
5) ak by som mala 5% Hp tak sa Blinkem niekam kde na mna neutočia nejake Aoe spelly a použijem Evocation, ak by sa nedalo velmi kam tak Iceblock a za ním Blink preč.
6) sama som si všetko najstavovala :)

Dúfam , že ťa nesklamem svojími odpovedami :D

Joonycek :)
Char mám 2 roky to hej ale som taký malý Achiev Hunter :) čo sa týka tých bossov no máš pravdu je to bieda :D
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Ravayne - Fire Mage :)

Příspěvekod Vojel » sob 02. dub 2016 8:13:20

1. Co máš a ostatní ne ? Proč by jsme tě vlastně měli chtít.? (nemá sexuální podtext)
2.Co pro tebe znamená guilda?
3.Proč zrovna Nelfka, není náká lepší classa na Mága a Proč Oo
4.Tatarka nebo Kečup .? (Nemá sexuální podtext)
5.Proč nick podle,teda myslím si, nejotravnějšího Champa v Lolku .?
6.Blíží se FL, připravuješ se.? Oo
7.Brunetka nebo Blondýnka.? (Zkusím to :3 )
8.Vyplatí se mágovy pre-pot a předCástovat?
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Uživatelský avatar
Ravayne
Příspěvky: 22
Registrován: úte 29. bře 2016 19:57:39
Class:: Mage

Re: Ravayne - Fire Mage :)

Příspěvekod Ravayne » sob 02. dub 2016 8:47:06

Vojel :)

1) toto je na mňa moc zložitá otázka kedže mám nulové sebavedomie.. :D Čo mám? Dobré srdiečko , ochotu pomáhať a učiť sa. Viem si priznať chyby a zniesť pokarhanie. Vždy mám snahu to napraviť a zlepšovať sa.
2) Budem citovať môjho kamaráta- Guilda to je taká moja internetová rodinka :)
3) pretože sa mi Nightelfovia páči ohľadne výzoru a aj Lore. moja prvá postava bola Nightelfka tiež tak to predsa nebudem meniť. čo sa týka lepšej rasy.. tak Worgen - zvýšený critical , Human - má zvýšený o 3% spirit.. , Gnom - zvýšená mana a skill pri ENG čo je podľa mna super profka na maga .. a Dreanei- ten má zvýšený hit o 1% takže tiež to nieje zlá voľba.
4) tatarka .. toto bola ťažká dilema.
5) Absolútne to nemá nič spoločné s Vayne :D ten nick používam fuuuh už asi 5 rokov a to som o Lolku nevedela. Nejak mi len skrsol v hlave a bum bolo :D
6) Áno, pripravujem sa psychicky :D
7) Červenovláska .. ale pomaličky prechádzam do tmavohnedej až čiernej.
8) Vyplatí sa to ale nie všade :/ na takom Atramedesovi sa mi to nevyplatí nikdy (podla tej taktiky čo chodíme) lebo sa to ešte ťahá do stredu a to prejde aj 15 sekúnd a potka je fuč.
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Ravayne - Fire Mage :)

Příspěvekod Shanir » sob 02. dub 2016 9:31:14

7. bola myslená na aké baby si, nie na farbu tvojich vlasov. :) - doplň prosím odpoveď, aby si si šplhla u našich prasiatok
Uživatelský avatar
Jerry
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 61
Registrován: ned 21. zář 2014 12:54:23
Class:: Priest
Bydliště: Belzebubs throne

Re: Ravayne - Fire Mage :)

Příspěvekod Jerry » sob 02. dub 2016 9:49:06

Na otázku proč night elfka jsem doufal, že odpovíš kvůli výhodám do PvP - bonusovému úhybu o 2% a shadowmeltu. Jsem zklamán. ;(
Ale tak ne, působíš na mě fajn dojmem, hezky odpovídáš na otázky a vypadáš rozumně, což je velké plus.
Pokud si tě důkladněji proklepne Pepča, bude spokojen a přečkáš naši "speciální" komunitu před samotným potencionálním přijetím, tak jsem pro, i když můj hlas zas takovou váhu nemá. ;)

PS: Dota je lepší
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Ravayne - Fire Mage :)

Příspěvekod Azzinoth » sob 02. dub 2016 9:56:45

Viva la Košice :P ... Začíname sa tu zbierať :D ... Za Test
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Uživatelský avatar
Ravayne
Příspěvky: 22
Registrován: úte 29. bře 2016 19:57:39
Class:: Mage

Re: Ravayne - Fire Mage :)

Příspěvekod Ravayne » sob 02. dub 2016 10:13:58

aha tak preferujem teda Brunetky :D
Jerry
Prepáč že som ťa sklamala s Nightelfom :(
Barbarian
Příspěvky: 118
Registrován: úte 01. bře 2016 6:02:00
Class:: Warrior
Bydliště: Nürnberg
Kontaktovat uživatele:

Re: Ravayne - Fire Mage :)

Příspěvekod Barbarian » sob 02. dub 2016 13:56:03

Budu na Pepcu krutej a poslu te k nemu jako novou zakyni :) Za me mas za TEST (nezklam) :)
Obergrupenführer
Oberscheiführer
Oberschturmbanführer
GeneralLoberst
Der Führer
Obrázek
Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Ravayne - Fire Mage :)

Příspěvekod Bimmer » ned 03. dub 2016 16:06:30

Ravayne píše:Vojel :)


3) pretože sa mi Nightelfovia páči ohľadne výzoru a aj Lore. moja prvá postava bola Nightelfka tiež tak to predsa nebudem meniť. čo sa týka lepšej rasy.. tak Worgen - zvýšený critical , Human - má zvýšený o 3% spirit.. , Gnom - zvýšená mana a skill pri ENG čo je podľa mna super profka na maga .. a Dreanei- ten má zvýšený hit o 1% takže tiež to nieje zlá voľba.


Mne nedá opýtať sa ťa na jednu maličkosť ohľadom Lore. Dopredu uvádzam, že nemám nič proti Night Elfom ako takým, dokonca s nimi v mnohých názoroch sympatizujem, ale i tak sa opýtam. V istej dobe po istých udalostiach, sa Night Elfovia zaprisahali, že nebudú mať nikdy nič spoločné s mágiou. Narážam na katastrofické udalosti, ktoré sa odohrali okolo Studne Večnosti, kedy sa Night Elfovia zriekli všetkej mágie a rozhodli sa využívať iba prírodné sily a sily mesiaca. Myslíš si, že Malfurion konal správne? Alebo si skôr sympatizant Sargerasa? Zamyslime sa nad tým hlbšie, Elfovia obetovali vlastnú nesmrteľnosť aby zabránili ďaľšej invázii démonov, a zrazu bum? Night elf odrazu môže byť mage? :D ono hovorí sa, že každá jedna class/race má svoje opodstatnenie i v Lore, a jedinú referenciu NE s mage som postrehol v Dire Maule. Beztak ako fanúšil Lore by som takú zradu Night Elfovi neurobil, mágovia najt elfovia nikdy nemali byť. Toť len môj subjektívny názor. Mier všetkym NE mágom. PS: Ja vás, NE mágov beztak nikdy nebudem uznávať.
UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Ravayne
Příspěvky: 22
Registrován: úte 29. bře 2016 19:57:39
Class:: Mage

Re: Ravayne - Fire Mage :)

Příspěvekod Ravayne » pon 04. dub 2016 14:26:03

V určitých častiach sympatizujem so Sargerasom no aj s Malfurionom. Osobne si myslím, že ked už raz sa Nightelfovia zriekli mágie tak nemali dovolit aby znova mohli byt Magemi.. Možno ak by vytvroili nejakých atypických Mageov ktorý by slúžili pre Elune a mali by uplne inú Magiu ako ostatný .. možno vtedy . Dalo by sa o tom dosť polemizovať. :)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Ravayne - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » úte 05. dub 2016 5:02:22

První zkušenost s 25hc, takže ten výkon tomu i částečně odpovídal. Uvidíme, jak se ti bude dařit dál. ;)
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Ravayne
Příspěvky: 22
Registrován: úte 29. bře 2016 19:57:39
Class:: Mage

Re: Ravayne - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Ravayne » úte 05. dub 2016 6:08:45

Pepíkus píše:První zkušenost s 25hc, takže ten výkon tomu i částečně odpovídal. Uvidíme, jak se ti bude dařit dál. ;)


Tak to áno, ale aspon som sa poučila už zo svojich chýb a na dalších raidoch sa to nebude opakovať (dufam) :)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Ravayne - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Pronet » stř 06. dub 2016 19:23:17

PRO
Uživatelský avatar
Ravayne
Příspěvky: 22
Registrován: úte 29. bře 2016 19:57:39
Class:: Mage

Re: Ravayne - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Ravayne » pon 11. dub 2016 21:59:36

BWD
Magmaw: prvý Pull som umrela kvoli Blinku rovno do Ohňov. Druhý pull už bol v pohode , Dps nebol tak špatné :)
ODS: Prvý pull som dostala Shadow Conductor , blinkla som sa do raidu. Mala som síce slabší Dmg lebo som sa príliš sustredila na spelly bossov. Druhý pull už bol v poriadku .
Maloriak: Nedoholdi sme sa na spellsteal remedy tak to bolo trošku chaotické ale inač v pohode :)
Atramedes: myslím že v pohode i keď Dmg som nemala najlepší.
Chimareon: dokým som žila to bolo fajn :) Dmg nebol zlý (dovtedy ).

Raid bol príjemný s dobrou atmoškou :)
Ďakujem zaň.
Barbarian
Příspěvky: 118
Registrován: úte 01. bře 2016 6:02:00
Class:: Warrior
Bydliště: Nürnberg
Kontaktovat uživatele:

Re: Ravayne - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Barbarian » stř 13. dub 2016 4:10:11

Pokud ti je prirazena nejaka uloha, chce to vice mluvit. Malo mluvis ikdyz se te na neco nekdo zepta i mimo pullu. NEUTRAL
Obergrupenführer
Oberscheiführer
Oberschturmbanführer
GeneralLoberst
Der Führer
Obrázek
Uživatelský avatar
Ravayne
Příspěvky: 22
Registrován: úte 29. bře 2016 19:57:39
Class:: Mage

Re: Ravayne - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Ravayne » sob 16. dub 2016 23:03:00

Barbarian píše:Pokud ti je prirazena nejaka uloha, chce to vice mluvit. Malo mluvis ikdyz se te na neco nekdo zepta i mimo pullu. NEUTRAL


Máš pravdu , trošku sa hanbím , v raide čo sme bli HC neffa, ktorý padol som rozprávala, na Totfw som sa snažila komunikovať a tak isto na Botku :)
Mne chviločkú trvá kým sa osmelím ale už je to fajn aspoň si to myslím :)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Ravayne - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » ned 17. dub 2016 19:51:35

Ahoj, zítra se jde BWD, bude se potvrzovat HC Neff, potvrď účast, díky :) .
Uživatelský avatar
Ravayne
Příspěvky: 22
Registrován: úte 29. bře 2016 19:57:39
Class:: Mage

Re: Ravayne - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Ravayne » pon 18. dub 2016 17:53:31

Dúfam ,že tam budem :)
Uživatelský avatar
Ravayne
Příspěvky: 22
Registrován: úte 29. bře 2016 19:57:39
Class:: Mage

Re: Ravayne - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Ravayne » úte 19. dub 2016 6:10:25

ďakujem za včerajší raid ;)
Magmaw- bol v pohode, nie som si vedomá žiadneho failu a som vcelku hrdá na svoje dpsko :D
ODS - prvých pár pullov boli v pohode no jak prišiel na scénu ten kedy to padlo tak mne freezol monitor v tú chvilu ked Magmatron tagetol hráče hned vedla mňa. nič som s tým nemohla urobiť.
Maloriak - nepodarila sa mi rozhodiť ani jedna jedna combuška takže aj moje DPs tomu odpovedalo , snažila som sa to dohnať no neúspešne. mimo toho som sa krásne kúpala počas dark fáze akoby to boli nejaké liečive pramene.
Atramedes - Bol v poriadku až na to že som sa blinka rovno do Ohňov a umrela som.
Chim - myslím ,že fajn až na to že neskutočne kapala na manu čo som bola dosť prekvapená ale vkľude som si vypočítala kedy dať managemy a evocation takže mi to ako tak vyšlo :)
Zhrnula by som to tak že mi včera "išla karta" čo sa dalo, to sa pokazilo. Patrične sa za to hanbím no budem usilovne pracovať na zlepšení.
Mrzí ma ,že som nemohla ostať na progress Neffa ale mala som trošku dusno doma :(
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Ravayne - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » stř 20. dub 2016 10:47:25

Ahoj, zítra od 18:00 se jde sekundární raid. Potvrzení Neffa a následně BoT. Potvrď účast, jestli můžeš, děkuji :)
Uživatelský avatar
Ravayne
Příspěvky: 22
Registrován: úte 29. bře 2016 19:57:39
Class:: Mage

Re: Ravayne - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Ravayne » stř 20. dub 2016 21:03:38

budem tu :)
Uživatelský avatar
Ravayne
Příspěvky: 22
Registrován: úte 29. bře 2016 19:57:39
Class:: Mage

Re: Ravayne - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Ravayne » čtv 21. dub 2016 16:36:43

Zdravím, nejde nam doma elektrina :D a neviem kedy sa mieni zapnúť. Hned ako to pojde , ozvem sa :)
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Ravayne - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Shanir » čtv 21. dub 2016 20:34:22

ta to do košicoch ešte elektriku ťahať budzeme?
Uživatelský avatar
Ravayne
Příspěvky: 22
Registrován: úte 29. bře 2016 19:57:39
Class:: Mage

Re: Ravayne - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Ravayne » pát 22. dub 2016 5:11:55

Ale nie , len nejakemu panovi dole v dedine padol strom na elektricke vedenie ked ho pilil , takze to trvalo kym to odpracú .. :D
Uživatelský avatar
Ravayne
Příspěvky: 22
Registrován: úte 29. bře 2016 19:57:39
Class:: Mage

Re: Ravayne - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Ravayne » pát 22. dub 2016 5:18:08

*posúvam len informácie od suseda* čo je na tom pravda to ja už neviem :D
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Ravayne - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Shanir » sob 23. dub 2016 14:02:44

Ravayne píše:Ale nie , len nejakemu panovi dole v dedine padol strom na elektricke vedenie ked ho pilil , takze to trvalo kym to odpracú .. :D


odpracu ten strom alebo toho suseda?
Uživatelský avatar
Ravayne
Příspěvky: 22
Registrován: úte 29. bře 2016 19:57:39
Class:: Mage

Re: Ravayne - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Ravayne » sob 23. dub 2016 16:02:00

Strom samozrejme :) :D
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Ravayne - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Shanir » sob 23. dub 2016 22:18:06

Ravayne píše:Strom samozrejme :) :D


nieco mi hovori, ze odpratanie suseda by bolo z dlhodobeho hladiska lepsie riesenie...
Uživatelský avatar
Ravayne
Příspěvky: 22
Registrován: úte 29. bře 2016 19:57:39
Class:: Mage

Re: Ravayne - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Ravayne » ned 24. dub 2016 8:33:36

Shanir píše:
Ravayne píše:Strom samozrejme :) :D


nieco mi hovori, ze odpratanie suseda by bolo z dlhodobeho hladiska lepsie riesenie...


to nie sused ale nejaký pán dole z dediny .. ak bude pokračov v takejto rizikovej robote na zahrade tak ho tie stromy odstránia..
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Ravayne - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » ned 24. dub 2016 13:55:20

Ahoj, pondělí 24. 4. je opět sekundární raid od 20:00. Tentokrát od BoT (vše HC krom councilů), když se stihne rychle, tak potom trůny a BWD. Potvrď prosím účast, díky :)
Uživatelský avatar
Ravayne
Příspěvky: 22
Registrován: úte 29. bře 2016 19:57:39
Class:: Mage

Re: Ravayne - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Ravayne » ned 24. dub 2016 20:13:34

Budem tam :)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Ravayne - Fire Mage [TEST/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » úte 26. dub 2016 20:26:56

Tak když to shrnu, výkony na raidech odpovídali přesně tomu, co se dalo očekávat podle nulového progressu na 25hc a navíc ani ta docházka nebyla (a ještě nebude) úplně 100%. Nadruhou stranu oceňuji, že projevuješ velkou aktivitu trénováním a zjišťováním si informací ať už okolo maga nebo taktik na bosse. Dle potřeby sekundaru se kdyžtak prozatim přesune na stanby.

Pohovor domluvený na zítra od 18:30 do 19:45.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů