Stiglar - Holy Paladin [TEST/-/NEPRIJATY] FREEZE

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Stiglar
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. kvě 2016 14:17:24
Class:: Paladin

Stiglar - Holy Paladin [TEST/-/NEPRIJATY] FREEZE

Příspěvekod Stiglar » ned 15. kvě 2016 14:31:13

Typ prihlasky: (divoká karta)
Nick: Stiglar
Věk: 22
Vaše FPS: (při 25man)
Jelikož hraji na starším notebooku, tak se v 25m pohybuji kolem 20 FPS. V raidech (bot,bwd a totfw) jsem zatím neměl problém s uhýbáním z plošáků ani s uhealováním všeho, co bylo třeba. Jak to bude s Fl nevím, ty jsem zatím na 25 nebyl.

Váš raid time:
S raid timem je to u mě trochu složitější. Zatím můžu kdykoli podle potřeby, ale budu nastupovat do nové práce (nevím přesně kdy, jestli už příští týden, nebo až od nového měsíce), kde budu mít krátký/dlouhý týden se střídáním denních a nočních. Takže by to vycházelo tak, že na jeden raid day mohl bez problémů, na druhý bych dorazil, pokud by mi vyšla denní, kolem osmé (s tím, že by se mohlo raidovat jakkoli dlouho).

>>> Část zabývajcí se Historii

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?

K WoW jsem poprvé přičichl už na vanille, ale neoslovilo mě (byl jsem v té době zarytý fanda L2 :D ).
Párkrát jsem zkusil Tbc a Wotlk, ale aktivně jsem začal hrát asi před 3-4 lety na serveru ice-wow, odkud jsem po rozpadu Hell riders a delší přestávce přešel na Twinstar.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
(ze všech serveru)

Na guildy, ve kterých jsem byl na Tbc a Wotlku už si nevzpomínám (nikdy jsem nedoexpil, tak to snad ani není podstatné) Co se Icu týče, tam byli guildy následující:
Ruller of Hell – čistě expící guilda, žádná pvp ani pve aktivita
Navitas Cordis– PVP guilda (opět jsem se utvrdil v tom, že pvp opravdu nemám rád)
The Timeless – PVE guilda, kde se sešla výborná parta lidí, ale neaktivita vedění vedla k tomu, že se hráči rozutekli do jiných guild
Hell Riders – Výborná PVE guilda, kde se nejen sešel skvělý kolektiv, ale i raidování a progress byly na vysoké úrovni. Bohužel poté, co Rg1 složila Ragnarose na HC ztratili lidi motivaci a přestali hrát, nebo odešli na jiné servery

Guildy na Twinu:

Blood – expící guilda
We have no mercy – PVE guilda. Celkem dobrý kolektiv, ale progress se nikam nehýbe

Link na postavu na jiném serveru (popř. ofi)

Rád bych linknul postavu z Icu, ale zřejmě jim nefunguje armory. Kdyby bylo potřeba, můžeme se domluvit a ukážu postavu přímo ve hře. Jinak nick na Ice je Stiglar.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Předminulé id jsem odchodil rhotka a pár rhc s hráčem Beeway, který mě pak oslovil s tím, zda si k vám nechci zkusit podat přihlášku.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
V Hell jsem si zvykl na poměrně vysokou úroveň raidů a progressu celkově a strašně mi chybí ten pocit, že se hra někam posunuje, lidi se zlepšují a baví je se učit a dosahovat nových úspěchů.

Koho znáte v <SFU> ?
Beeway, Windie, a pokud u vás hraje ještě někdo z Icewowáckých Hell riders, tak se nejspíš budeme znát také 

>>> Část zabývajcí se postavou na twinstaru

Máte Character na Twinstaru?
Ano

Link na armory:
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Stiglar

Link na twinheadu:
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Stiglar&realm=Artemis

iLVL: 363
Class: Paladin
Main Spec: PVE Holy
Off Spec: PVE prot (360) a retri (360)

>>> Část zabývajcí se Skillem

S kterými classami máte zkušenosti, a rozepište váš skill s těmito classami?
Po celou svoji herní kariéru jsem převážně hrál paladina (postupně všechny specy), takže nejvíce zkušeností mám s ním. Chvílemi jsem hrál warlocka (destro) a momentálně se, když zbyde čas, učím SH priesta a unholy DK.

V případě, že nemáte char, za jaký char + spec byste chtěl(a) v SFU hrát ?
Char mám, viz výše

Vypište vaše zkušenosti z datadisků cataclysm a výše (progres raidu, znalosti taktik a mechanik bossů, atd)
Moje PVE zkušenosti se týkají převážně cataclysmu, na předchozích datadiscích jsem nikdy nedoexpil, takže jsem raidy a taktiky neřešil. Na cata mám odchozeno hlavně Fl (na Icu). Na twinstaru mám odchozeny všechny raidy krom Fl na normal + něco málo na HC. Většinu taktik rámcově znám a nemám problém doplnit si mezery a doučit se, co bude potřeba.

Odkud čerpáte informace o WoW (theorycraft):
Youtube, Tauri-veins a různá další fóra ohledně WoW, wowhead a wowwiki

Co nám můžete nabídnout ?
Kromě věcí jako jsou ochota se učit a zlepšovat, spolehlivost apod. (které jsou podle mě samozřejmostí) mohu doufám nabídnout kvalitního holy paladina, který bude dobrou posilou do vašich raidů 

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):

Jmenuji se Viktor, jsem z Mělníka. Studoval jsem chemii na VŠCHT v Praze a když zrovna nehraji, tak se věnuji převážně rodině (mám dva malý syny), kytaře nebo četbě (hlavně fantasy, sci-fi a horory).
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod BeeWay » ned 15. kvě 2016 17:55:08

přihláška moc pěkná.
Tento hráč splňuje požadavky i na standard a dost možná i na profi přihlášku.
Vzhledem k jeho horšímu FPS a nyní i raid timu, jsem mu sám doporučil aby si podal divokou kartu.
Co se kvality healu týče, tak si nemohu stěžovat, ale osobně tomu příliš nerozumím, takže to musíte posoudit sami vy healeři, či třeba zbytečně neoverhealuje a bla bla.
Charakterově je podle mne naprosto v pohodě, píše se s nim skvěle, sice sme spolu ještě nijak nemluvili přes TS apod., ale co není může být.

I přes nepřiznivé raidovací podmínky máš moje doporučení a obrovské +!
Obrázek
Uživatelský avatar
rokkazz
Příspěvky: 319
Registrován: sob 12. dub 2014 19:01:46
Class:: Shaman

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod rokkazz » ned 15. kvě 2016 18:01:03

pro
Obrázek

Spoiler:

keď sedím doma, Rokkazzko má malé R-ko, no keď vyjdem von, vedia, že Maroško má veľké M-ko, obrana pred svetom, snáď to chápeš, Ferko
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod mellysko » pon 16. kvě 2016 15:37:41

Konečně někdo kdo nemá mining :shock: :shock:
No pokud by to šlo určitě bych tě posunul na test
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Stiglar
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. kvě 2016 14:17:24
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod Stiglar » stř 25. kvě 2016 8:23:55

Děkuju všem, co se tu vyjádřili, takovéhle pozitivní ohlasy jsem ani nečekal, vzhledem ke svému raid timu a FPS :) Jinak jsem se chtěl zeptat, jak to momentálně máte s test raidy (Ve Sweetarovvě přihlášce jsem se dočetl, že jsou aktuálně pozastavené kvůli progressu)?
Jo a ještě bych doplnil, že iLVL už nní 363, ale 366 :)
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod ziarovka » stř 25. kvě 2016 10:19:21

Test raidy nejsou pozastavené. myslim si že brzo dostaneš odpoved co a jak dál postupovat kvuli progresu je to tu ted trošku pomalejší tak trochu trpezlivosti.
Obrázek
Stiglar
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. kvě 2016 14:17:24
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod Stiglar » stř 25. kvě 2016 10:34:47

Dobrá, děkuji :)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod Tempy » ned 29. kvě 2016 13:05:11

Jak to vypadá s tou tvou prací? Test raid teoreticky 2. 6. od 18:00
Stiglar
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. kvě 2016 14:17:24
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod Stiglar » ned 29. kvě 2016 18:08:23

Nastupuji teď 1.6, takže zatím nemůžu stoprocentně zaručit, že budu moci ve čtvrtek dorazit. Jakmile ve středu zjistím co a jak, dám vědět.
Stiglar
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. kvě 2016 14:17:24
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod Stiglar » pon 30. kvě 2016 9:33:47

Tak už mám aktuální info :) 2. 6. bych dorazit mohl (pokud by se nešly FL, na ty mám už bohužel id)
Barbarian
Příspěvky: 118
Registrován: úte 01. bře 2016 6:02:00
Class:: Warrior
Bydliště: Nürnberg
Kontaktovat uživatele:

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod Barbarian » pon 30. kvě 2016 10:16:34

Stiglar píše:Tak už mám aktuální info :) 2. 6. bych dorazit mohl (pokud by se nešly FL, na ty mám už bohužel id)



Hm...progressujou se FL a ty si udelas ID na jedinou instanci kterou momentalne chodime. To si potom budes taky delat ID pred guild raidem?

Neutral....
Obergrupenführer
Oberscheiführer
Oberschturmbanführer
GeneralLoberst
Der Führer
Obrázek
Stiglar
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. kvě 2016 14:17:24
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod Stiglar » pon 30. kvě 2016 18:15:42

Aha, netušil jsem, že teď chodíte pouze FL. Myslel jsem, že jako test se chodí spíše ty starší raidy. Každopádně za id se omlouvám a příště už si ho budu šetřit.
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod Tempy » stř 01. čer 2016 20:04:31

Ahoj, pár dní zase uběhlo, my řešili tvou situaci. Jak ty jsi na to za dmg spec?

Teď se mě snaž pochopit a nijak se prosím nenaštvi, ale já v healu nechci člověka, který může chodit od 6 každý druhý týden, tak jak to máš ty, to je mi k prdu. Chci si na tom raidu udržet stálou healerskou partu, sehranou, která se zná a ví co od sebe může očekávat, ty do tohoto zapadnout nemůžeš. Jako řešení by se jevilo, že bys šel do dmg specu, tam to neudělá takovou neplechu. Nechceme tě ale do ničeho nutit.

Rozhodni se sám, jestli do toho chceš jít nebo ne. V healu ti tu šanci bohužel dát nemůžu, v dmgi ano :)
Stiglar
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. kvě 2016 14:17:24
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod Stiglar » čtv 02. čer 2016 20:39:51

Nejprv bych chtěl říct, že nevidím důvod se kvůli tomu vztekat :)

Chápu, že, co se healerů týče, je potřeba sehraná stálá parta. Ten raid time mě mrzí, ale nic s ním naneštěstí neudělám. Každopádně, co se mě týče, tak klidně můžu přehodit maina do dmge (naštěstí mě baví všechny paladin specy). Kdyby ale bylo možné si sem tam něco healnout, třeba jen jako záskok, tak bych byl šťastnej jako blecha :D

Co se týká přímo retriny, tak theorycraft ovládám, taktiky na bosse taktéž. Ilvl mám na retrině momentálně 365. Jak se zítra dostanu do hry, tak ještě změřím dps na dummy (bohužel jsem zde na twinu raidy chodil jen za holy, takže nemám dps přímo z raidu).

Jen by mě ještě zajímalo, jestli mám zakládat novou přihlášku, nebo postačí tahle :)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod Tempy » čtv 02. čer 2016 22:48:26

V tom případě bych byl rád, kdybychom s tebou mohli nadále nakládat jako s retrinou a připravil se na test raid jako retri, v offu ten heal. Je dost možné, že se do healu někdy dostaneš, ale pravidelně s tím nepočítej.

Příští týden je raid nejistý, nicméně buď připraven na nějaký pokyn někoho, že se možná půjde (klasika čtvrtek od 18:00). Já teď nemůžu říct, jelikož tu nebudu a raidy budou takové rozházené.
Stiglar
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. kvě 2016 14:17:24
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod Stiglar » pát 03. čer 2016 14:48:13

OK, budu s retrinou připraven :)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod Pepíkus » sob 04. čer 2016 16:44:02

Jestli budeš mít zítra od 18:00 volno, tak se stav na naše tsko. Bude chybět dost lidí kvůli guild srazu, tak je tu malá pravděpodobnost, že tě vezmem rovnou na test raid.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Stiglar
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. kvě 2016 14:17:24
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod Stiglar » sob 04. čer 2016 17:10:30

Super, zítra volno mám, tak se určitě zastavím :)
Stiglar
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. kvě 2016 14:17:24
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod Stiglar » stř 15. čer 2016 20:33:45

Tak jsem konečně změřil to dps :) na dummy se držím kolem 18k a na tady je link na magmawa (je to bohužel jen 10m normal, ale lepší než nic :D)
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss-kill=515762#bosskills_players:0+3+1
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod Tempy » stř 15. čer 2016 21:25:16

Ahoj, zítra jestli máš čas od 18:00, sekundární raid. /w Flynne/Senohrabem/Humanboss o inv
Stiglar
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. kvě 2016 14:17:24
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod Stiglar » stř 15. čer 2016 21:47:47

Ok, budu připraven :)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod BeeWay » pát 17. čer 2016 11:37:11

Ahoj, zhodnoť prosím svůj výkon na včerejším raidu, bosse po bossovi, co jsi udělal dobře případně co se ti nepodařilo, děkuji
Obrázek
Stiglar
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. kvě 2016 14:17:24
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod Stiglar » ned 19. čer 2016 16:03:40

Tak abych to nějak shnrul:
Beth'tilac: Bez problémů (alespoň já jsem si žádných nevšiml)
Baleroc: Také v pořádku
Shannox: Tady se mi jednou povedlo vyšlápnout crystal trapu, jinak ok
Ryolith: Zde jsem udělal asi největší fail z celého raidu. Přes lordovu nohu jsem neviděl čáru, vlítl přímo do ní a než jsem nahodil bublinu, byl jsem dole
Alys: Tady jsme bohužel skončili, ale těch pár pullů co jsme dali bylo podle mě v pohodě, s kickováním druidů ani s tornády jsem problém neměl

Celkově mám z raidu dobrý pocit (až teda na ten počáteční roast lidí z worldu, to bylo dle mého opravdu zbytečné). Škoda jen, že je to poslední dobou tak naprd se serverem, snad se to do příště urovná.
Pokud máte někdo jakékoli připomínky, kritiku a podobně směle do mě. Budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu :)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod Tempy » stř 22. čer 2016 19:16:22

Ahoj, zejtra opět sekundár, SNAD už bez lagů, proto jestli můžeš, 17:45 inv time /w Humanboss
Stiglar
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. kvě 2016 14:17:24
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod Stiglar » stř 22. čer 2016 20:32:26

Ok, už se těším :)
Stiglar
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. kvě 2016 14:17:24
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin

Příspěvekod Stiglar » čtv 23. čer 2016 20:35:42

Tak abych ten dnešek nějak shrnul.

Beth'tilac: bez problémů
Baleroc: tady jsem nestihl uhnout jednomu crystalu, jelikož mi přistál rovnou na hlavě, ale s bublinou jsem ho celý ustál, takže pohoda
Shannox: bez problémů, tentokrát žádná crystal trapa
Ryolith: bez problémů (dneska už jsem si ty čáry pořádně pohlídal :))
Alys: bez problémů
Majordomo: také bez problémů
Ragnar: tady taky bez větších problémů, akorát jsem zvyklý chodit 3. fázi trochu jinak (všichni na kopě, určení 1-2 kopači, zbytek jede bosse), takže to pro mě byl zezačátku trochu zmatek, ale nakonec to dopadlo dobře :D

Co ještě dodat. Dneska jsem si po dlouhé době zase pořádně zaraidoval (a hlavně bez lagů!), takže díky všem, bylo to fajn :) Opět, kdyby měl někdo jakékoliv připomínky a pod. tak jen do mě :)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » sob 02. črc 2016 23:25:47

Ahoj, Mali sme reorganizáciu pár postov, a nakoľko som v poslednej dobe moc prihlášky nesledoval, a teraz som za to zodpovedný, a vôbec o tebe akosi netuším, tak prosím ťa, zhodnoť svoj posledný raid (30-teho júna) A potom si asi sadneme behom týždňa na TS, a dohodneme sa čo ďalej.

Ďakujem.
Stiglar
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. kvě 2016 14:17:24
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Stiglar » ned 03. črc 2016 15:07:57

Takže abych ten čtvtek nějak shrnul.
Raid opět v pohodě, atmosféra super :) Co se týká samotných encounterů, tak největší průser byl ve 2. fázi u Ragnarose, kdy za nás meelečka hodil čáru, všichni jsme se museli nacpat dopředu a následně nás wipnuli seedy. Druhej pull už jsme to zvládli, takže pohodička. Pak jsem měl ještě menší fail u Shannoxe, kdy jsem ke konci (kolem 10% hp bosse) vyšlápl crystal trapu. Zbytek bossů byl v pohodě a bez problémů :)
Jako svůj největší čtvrteční fail bych ale označil situaci, kdy se mi při dobíhání (tuším, že to bylo k Balerocovi) podařilo natáhnout Shannoxe. Za to se všem zůčastněným omlouvám, příště si na to dám extra pozor :)
Jen mě celkem překvapilo, že jsem nedostal žádnou zprávu, jestli ten test bude. Čas jsem měl a ve hře jsem byl, ale čekal bych, že mi dáte vedět, jestli mám nebo nemám dorazit.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » pon 04. črc 2016 11:57:53

večer si popozerám ešte logy zo štvrtku.

No, ono to bolo tak trošku aj mojou vinou. v utorok mi bola "ponúknutá" pozícia, v stredu sme niečo riešili na porade, a nejak som ti nič nenapísal (už fakt neviem prečo) Každopádne, zatiaľ ber každý štvrtok od 18-tej ako čas raidu na ktorý ťa berieme. Naozaj prepáč, ale vôbec neviem ako dlho tu prihlášku máš, či nejaký postup, proste netuším :D

Kedy by si mal čas trošku si pokecať na TS ?
Stiglar
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. kvě 2016 14:17:24
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Stiglar » pon 04. črc 2016 15:12:21

V pohodě, chápu to :D
Kromě zítřka si můžu čas na pokec zařídit jak bude potřeba, takže spíš záleží, kdy se to bude hodit tobě :)
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » pon 04. črc 2016 16:35:00

Ok. Streda 6:15 ráno.

Kecám... To pôjdem akurát spať :D

Streda 19:00... Môže byť?
Stiglar
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. kvě 2016 14:17:24
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Stiglar » pon 04. črc 2016 16:44:31

Už jsem se lekl :D
19:00 je v pohodě :)
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Stiglar - Holy Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Tempy » stř 06. črc 2016 10:37:14

Čtvrtek 7. 7. od 18:00 opět sekundární raid od 18:00 (17:45 inv time /w Tempy nebo Flynne). Potvrď účast
Stiglar
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. kvě 2016 14:17:24
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Stiglar » stř 06. črc 2016 11:25:36

Potvrzuji :D
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Stiglar - Holy Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Toodyo » stř 13. črc 2016 19:18:25

Ahoj

počítej zitra tj 14.7.2017 - sekundární raid od 18:00 (17:45 inv time /w Ziarovka nebo Naavari). Potvrď účast
S pozdravem Toodyo
Stiglar
Příspěvky: 19
Registrován: ned 15. kvě 2016 14:17:24
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Stiglar » čtv 14. črc 2016 15:23:20

Zdravím, na dnešní test se nedostavím.
Z osobních důvodů se teď k WoW bohužel příliš nedostanu, proto, pokud by to bylo možné, bych chtěl požádat o FREEZE přihlášky.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Stiglar - Holy Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » čtv 28. črc 2016 16:18:22

pohovor probehne v pondeli 20:30
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Stiglar - Holy Paladin [TEST/-/-]

Příspěvekod Sarger » čtv 04. srp 2016 12:48:04

Pardon, naša chyba, síce sme na to hladeli asi 10-ti zároveň, nikto si tvoj posledný post nevšimol :-/

Freezujem.

PS: potom sa ozvi

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů