Hypertanzee - Resto/fill [NEPŘIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Hypertanzee
Příspěvky: 21
Registrován: úte 05. črc 2016 20:27:17
Class:: Druid

Hypertanzee - Resto/fill [NEPŘIJATÝ]

Příspěvekod Hypertanzee » úte 05. črc 2016 20:56:52

Typ prihlasky: (divoká karta)
Nick: Hypertanzee
Věk: 15
Vaše FPS: (při 25man) : 45-120 (podla odpálených cd teploty pc a detailov) zo skúsenosti mám na max detaily stabilných 65fps ale nechal som rezervu keby náhodou

Váš raid time:

neděle - (od17:00 do24:00) - primární raid
úterý - (od17:00 do23:00) - primární raid (progres)
čtvrtek - (od17:00 do23:30) - sekundární raid


>>> Část zabývajcí se Historii

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Takže WoWko hrám od mojich 11rokov čo je približne 5rokov Hrával som na Projekte Onlinegamers.cz (Narnias) čo bol WOTLK server v 13rokoch som sa dostal do elity servera (healera) neberte to pls ako EgoTrip ale iba ako informáciu o mne. Potom som hral chvílku na cataclysme na projekte Ice-Wow kde som po doexpení po 2týždnoch bol top v healingu (z guildy odišiel elitný disco priest koli tomu lebo som sa sním bil v healingu o pár K ) Hráč odišiel to Top guildy na servery koli tomu lebo nezniesol konkurenciu a ja som zostal z princípu som guildám verný ked si najdem guildu s ktorou progresujem a potím krv tak snou zostanem (guildy mením večšinou iba pri expení)

Ešte tak bokom Som veľmi disciplinovaný Ešte na wotlku sme mali raid leadera ktorému doteraz dakujem čo so mňa "stvoril" aby som vás uviedol do obrazu mal som 12rokov a týpek ma tak vypičoval IN REAL LIFE aj cez TS že odvtedy som sa nesprával ako malí kid a zrazu som ovládal wowku na profi úrovni viem crazy ale je to tak :)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
(ze všech serveru) - Narnias pár guild bezvýznamných Potom guilda Numero Uno premna najlepšia guilda všetkých čias najlepší kolektiv ale odišiel som s požehnaním Guild Mastera za dosiahnutím ICC25Hc Do guildy Vir Aeternum. A potom na Ice-wow čisto Guilda Best-Way

Link na postavu na jiném serveru (popř. ofi) Projekt Onlinegamers.cz (Narnias) už bohužial nefunguje takže link nemám a na Ice.Wow je link tu http://server.ice-wow.eu/armory/char.php?guid=48875 Ale je to server kde sa nikdy nechodili 25manky koniec koncou tá populácia toho servera bola aj je biedna
Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Opítaním na worlde hry o Elitné guildy servera

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Som "starý" hráč wowka ktorý si chce užiť to pravé wowko Hard prístup k hre progres nadávanie pri failoch proste hranie na aké som bol zvyknutý z wotlku , nie bandu splašených oviec bežiacich kde chcú.

Koho znáte v <SFU> ?
Nikoho som nový na servery :)


>>> Část zabývajcí se postavou na twinstaru

Máte Character na Twinstaru?
Link na armory:http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Hypertanzee
Link na twinheadu:https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Hypertanzee&realm=Artemis
iLVL:čerstvá 85 315
Class: Restoration Druid
Main Spec: (herni uroven) : Restoration Druid ( v škole bola nuda a večšinu času som trávil čítanim rotácii tipou a trikou ) Povedal by som že som na nadpriemernej úrovni.
Off Spec: (herni uroven) : Momentálne nemám nič ale ten si nechávam čisto pre guildy či už dmg alebo tank


>>> Část zabývajcí se Skillem

S kterými classami máte zkušenosti, a rozepište váš skill s těmito classami? 2Roky hrania Shadow priesta na wotlku 2Roky hrania Resto Shamana na Wotlku 6mesiacov Hrania Disco priesta pve na Cataclysme a aktualne 6dní Hrania Resto Druida

V případě, že nemáte char, za jaký char + spec byste chtěl(a) v SFU hrát ?

Vypište vaše zkušenosti z datadisků cataclysm a výše (progres raidu, znalosti taktik a mechanik bossů, atd) : Kedže som mal čest hrať iba na servery 10man instancií tak ovládam 10man FL normal 7/10 a 1/7 hc potom Low raidy som moc nechodil proste boli low na taktiky by som si spomenul keby mi to rýchlo raid leader vysvetlil (prípadne youtube)

Odkud čerpáte informace o WoW (theorycraft): WoWwiky Youtube znalosti hráčou priamo zo servera

Co nám můžete nabídnout ? Možem vám Ponúknuť Klalitný Healing na profesionálnej úrovni vernosť a oddanosť JEDNEJ guilde za cenu trpezlivosti doladenia mojich detailov a aktualnych chýb



Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Takže mám 15. Volám sa Mário a som proste mladý chalan ktorý si užíva život ale nieje ten typ jeblého decka čo Dissuje mamku ... If you know what i mean ... Som disciplinovaný Ambiciózni a neskutočne ma vie nahnevať zlý prístup k hre vzávanie sa troll a nedokončené detaily

Ešte na obhajobu som lvl 84 5.7.2016 zajtrá dokončím level nemám eq ani profesie ale toto sú pre mna najnepodstatnejšie veci vo wowku som zástancom skillu nie equipu poznám hráčov s full FL 25equipom a točia ako Wotlk Ulduar sezóna ... (7k cca)

Ďakujem za prečítanie prihlášky a dúfa mže to somnov aspon skúsite
S pozdravom Hypertanzee :*
Naposledy upravil(a) Hypertanzee dne stř 06. črc 2016 6:30:10, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Pronet » úte 05. črc 2016 22:13:36

Barvičky a štábní kultura víš co je?
Hypertanzee
Příspěvky: 21
Registrován: úte 05. črc 2016 20:27:17
Class:: Druid

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Hypertanzee » úte 05. črc 2016 22:24:50

Ale áno ale takto mi to príde viac oficiálne a nie ako z časopisu
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Shanir » stř 06. črc 2016 1:29:34

Hypertanzee píše:Ale áno ale takto mi to príde viac oficiálne a nie ako z časopisu


ja rad casopisy a farbicky este radsej
Hypertanzee
Příspěvky: 21
Registrován: úte 05. črc 2016 20:27:17
Class:: Druid

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Hypertanzee » stř 06. črc 2016 5:11:14

V prihláške je všetko. Co o mne potrebujete vedieť tak sa prosím vyjadrite o tom čo tam píšem a ni o tom čo je to farebné alebo nie :)
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Gashi » stř 06. črc 2016 7:10:50

Farbičky doplnené, puntičkári majú radosť :) Mňa skôr zaujíma:
1. Ako plánuješ začať raidovať? Najprv doplniť gear, alebo chceš začať s týmto gearom, alebo by si chcel pre test raid požičať nagearovanú postavu? Ako dlho ti bude trvať nagearovať túto postavu, aby si s ňou mohol ísť Firelands ako plnohodnotný člen?
2. Myslíš, že kvalita healera sa posudzuje podľa čísel? Ak nie, tak ako a prečo?
3. Si ochotný aj po dobratí gearu a preukázaní skillu hrávať v sekundárnom raide a pomáhať ho posunúť na čo najlepšiu úroveň? Ak áno, tak ako.
You win or you learn.
Hypertanzee
Příspěvky: 21
Registrován: úte 05. črc 2016 20:27:17
Class:: Druid

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Hypertanzee » stř 06. črc 2016 7:39:01

Takže po poriadku Equip čo najrýchlejšie za Justici čo si myslím že bude stačiť pre test raid FL 10 normal a nagearovanie mi može trvať max týždeň rozhodne nie zapožičať postavu :) necítil by som sa "vo svojej koži".
Rozhodne sa kvalita healera neposudzuje podla čísel ale podla komunikatívnosti a % hp v raide :P lenže nemám ako inak podložiť to že som schopný dps napíše že točí 20k ja napíšem že healujem 7mega :P (príklad)

Po dosiahnutí gearu by som PRIMÁRNE chcel pomocť slabší hráčom a zdokonalovať sám seba From zero to Hero
Rozhodne nie only main Raid
Myslím že mám dobrý postreh a komunikatívnosť ktorá by mohla pomocť pri pokorení aj s low grupou viac Bossov
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod ziarovka » stř 06. črc 2016 10:47:44

Vieš že gilda chodí len 2x 25man? žiadnen Main raid 10man??
Obrázek
Hypertanzee
Příspěvky: 21
Registrován: úte 05. črc 2016 20:27:17
Class:: Druid

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Hypertanzee » stř 06. črc 2016 11:09:36

Je mi to jasné ale neverím že nenájdem 10hráčov na nejaké to 10man :)
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Joonycek » stř 06. črc 2016 12:22:11

myslím,že eq v tejto guilde nikdy nebol problem, ak ukážeš,že mas skill a nebude ta mamka vyhanat od pc,že si neupratal izbu tak som za
Hypertanzee
Příspěvky: 21
Registrován: úte 05. črc 2016 20:27:17
Class:: Druid

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Hypertanzee » stř 06. črc 2016 14:14:36

Ďakujem za vaše ohlasy cením si rady :) a hh stou mamkou :P Keď som hral na wotlku som mal presne tento problém raid time max do 19:00 lebo škola a mama stále otravovala, Teraz som však už dosť starý nato aby som robiť čo považujem za vhodne :) Samozrejme nevyhnutnú pomoc nemože odmietnuť nik istotne sa už aj vám stalo neičo prečo ste proste museli odísť :)
Uživatelský avatar
Kasme
Příspěvky: 36
Registrován: sob 15. čer 2013 13:20:11
Class:: Druid

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Kasme » čtv 07. črc 2016 13:42:17

už jsme se bavili, dneska 18:00 test raid piš si inv na nick Flynne/Tempy, o logovačky na guild char mě pořádně zaspamuj ve hře abych si toho všiml :)
Hypertanzee
Příspěvky: 21
Registrován: úte 05. črc 2016 20:27:17
Class:: Druid

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Hypertanzee » čtv 07. črc 2016 20:44:11

Osobné Hodnotenie pre Raid 7.7.2016 Firelands 25+Shanox Hc

Osobne som hrdý na to že na každom bossovy som sa držal na top pozíciach v healingu 1-2
Čo považujem na 25man Raid ako veľký úspech.

Ďalej faily ktorých som si vedomý ale stalo sa ...
Pavúk nestihol som skočiť z pavučiny (uprimne neviem ako ma to zabilo ked som bol vo vzduchu a letel dole )
Shanoxx po tých 5pulloch som na 6ty ktorý bol vlastne killpull som chytil 2xtrapu (nebol som si vedomí toho že ked idem dozadu trapu to vyšlapne automaticky bez 2sec delayu)
Ragnaros Raz som umrel na Plošku nevšimol som si ju v dbm.

Rohlík bez problémov
Balerac bez problémov
Alysrazor bez problémov
( dokonca som prežil tornáda po asi mesiaci neraidovania :D ... )

Toto je moje hodnotenie na raid mohlo to byť lepšie to mi je jasné,dalej je to vo vašich rukách.

S pozdravom Hypertanzee
Hypertanzee
Příspěvky: 21
Registrován: úte 05. črc 2016 20:27:17
Class:: Druid

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Hypertanzee » pon 11. črc 2016 18:19:07

Prihlašku rušim 0 aktivita zo strany gildy :)
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Azzinoth » pon 11. črc 2016 20:16:14

Prosím ? Vravel som ti ako natom som a presne dneska som mal deadlinu takze mi tu nevrav nic ... vsetko som ti povedal.


EDIT - teraz mi doslo ze to bol iny druid ... prepac vela vas prislo v tej najhorsi okamih a posledne 2 tyzdne aj po utorok/stredu bola/bude strasne mala ... Trvas stale na uzavreti ?
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Hypertanzee
Příspěvky: 21
Registrován: úte 05. črc 2016 20:27:17
Class:: Druid

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Hypertanzee » úte 12. črc 2016 5:50:41

V tom pripade nie :) ale kedže som nevidel žiadnu aktivitu tak som to radšej napisal alebo nevznikol problem ale ked je to takto tak stale plati moja prihlaška
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Vojel » úte 12. črc 2016 8:38:18

Hypertanzee píše:Prihlašku rušim 0 aktivita zo strany gildy :)


Vidím že máš velký zájem o Guildu , asi takový já mám momentálně o tebe , tudíž PROTI
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Kyrie » úte 12. črc 2016 8:55:40

Suhlasim v tomto pripade s Vojelom, PROTI... nie kazdy je 24 hodin na forku a venovali sa ti, pokial mohli, treba trosku trpezlivosti...
Hypertanzee
Příspěvky: 21
Registrován: úte 05. črc 2016 20:27:17
Class:: Druid

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Hypertanzee » úte 12. črc 2016 11:49:43

Cakal som tyžden a nikto nič neodpisoval ... napriek tomu že den predtym som bol test rad s 25ludmi ... ale oukey ked si myslite že nemam zaujem fajn :) keby to bolo 24h tak som ticho alebo bolo to 168h trošku rozdiel :)
Kyrie
Příspěvky: 52
Registrován: sob 31. říj 2015 16:06:35
Class:: Druid

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Kyrie » úte 12. črc 2016 12:40:45

Ked je pre teba 4 dni tyzden, ok :) ale matiku som studovala a ta mi isla, takze...
Uživatelský avatar
Toodyo
[ Raid Leader ]
Příspěvky: 357
Registrován: sob 01. bře 2014 8:27:51
Class:: Warrior

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Toodyo » úte 12. črc 2016 17:50:31

Jak pracujes na svem charu ? uz pravidelne chodis RHot aspon ?
S pozdravem Toodyo
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Pronet » úte 12. črc 2016 18:15:01

Já jsem PROTI. Nechci to tu ani rozepisovat. Tvůj věk mluví za vše.
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Joonycek » stř 13. črc 2016 2:26:12

Tiež menim svoje stanovisko. Aktivita členov sekundaru je pomalšia čo sa hodnotenia testerov tyka ale reagovat nato takto je privela radikalne. Skilled hráči na stromoch nerastú ale treba to mať aj v hlave v poriadku... proti
Uživatelský avatar
Pida
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 78
Registrován: pon 24. srp 2015 1:53:36
Class:: Warlock
Bydliště: Brno

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Pida » stř 13. črc 2016 12:16:52

Jaké postavy a nicky jsi měl na Narniasu?
Hypertanzee
Příspěvky: 21
Registrován: úte 05. črc 2016 20:27:17
Class:: Druid

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Hypertanzee » pát 15. črc 2016 8:30:46

Ako vidim to nema cenu :) Joonycek Ja to mam v hlave v poriadku :) toho sa ty nemusiš bať
A postavi na narniase som mal Sellassie disco priest / a Fixik Resto sham a ešte Tfixik prot paladin ň

Prihlašku rušim 0 zaujem o mna (+ idem na dovolenku)
Majte sa :)
Uživatelský avatar
ziarovka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 274
Registrován: ned 22. úno 2015 22:34:29
Class:: Death Knight
Bydliště: Gbely
Kontaktovat uživatele:

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod ziarovka » pát 15. črc 2016 9:27:39

Pokial viem ty si mal záujem o nás nie my o teba . proti
Obrázek
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Hypertanzee - Resto/fill

Příspěvekod Azzinoth » pát 15. črc 2016 12:21:32

Je to z časti aj moja chyba že som sa ti nevenoval ale povedal som ti čo je vo veci a maľoval som ešte aj byt ... to je jedno už. V každom prípade si sa mohol spojiť s niekym v guilde aby sa na teba viacej zamerali a nie jedným postom odpálkovať celú príhlášku s tým, že nemáme záujem ... to vobec není pravda - veľa ľudí je na dovolenke, rieši sa zraz a niekto ako ja má aj vedľajšie povinnosti. Jediná vec čo ti v tom bráni je trpezlivosť a tu žial nemáš takú akú by si mohol mať ... Čo sa týka hrania, ´´recenzie´´ boli kladné takže ani ten vek by nebol problém. Ako chceš . NEPRIJATÝ


PS - kebyže to chceš skúsiť v budúcnosti, nebudem mať problém ale budeš musieť zvyšok osadenstva presvedciť, že sa niečo zmenilo.
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů