Kubikowic Affli warlock [NEPŘIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

kubikowic
Příspěvky: 4
Registrován: úte 02. srp 2016 18:33:27
Class:: Warlock

Kubikowic Affli warlock [NEPŘIJATÝ]

Příspěvekod kubikowic » úte 02. srp 2016 18:58:32

Typ prihlasky: (standard)
Nick postavy: Kubikowic
Class/main spec: Affli warlock
Věk:23
ItemLvL: 359 ilvl
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... =Kubikowic
Jak dlouho vlastníte tento char: Týden (bohužel kvuli odcizené postavě)
FPS: 90-40-20

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?: World of warcraft hraju od roku 2005, od Vanilly, dlouhou dobu, jsem působil jako event master a game master na ruzných serverech a věnoval se většinou PVP, od roku 2008 jsem začal hrát na officiálním serveru. Zde jsem začínal jako totální nub pod českou guildou PVE, která mě učila co a jak hrát. Bohužel, do ted jsem hrál na hordě, za warlocka. Nick: Asinius, ale bohužel mi byl odcizen, a byl sem tímto warlockem co mam ted obdarován od kamaráda, že za něj nehraje, ( twinstar bohužel čorování neřeší). Postava měla ilvl 335 a byla čerstvě doexpená, takže se tam snažím dohnat vše co se dá.

Váš raid time:
čtvrtek - (od 4 do 12) - sekundární raid - někdy i déle :) není problem.
neděle - (od 0 do 0) - primární raid (dobrovolný standby)
úterý - (od 4 do 12 ) - primární raid (dobrovolný standby)
Momentálně mam prazdniny a jelikož studuju ještě tak času mam dostatečně. Pokud ovšem nebudu s přítelkyní, to přítelkyně má samozdřejmně přednost před Wowkem, takže myslím a doufám, že to jde bez problémů zařídit.

Vaše DPS na:
Dummy momentálně stímhle ilvl kolem 13-15k
Chimareon HC/Normal ještě netestováno na tenhle EQ

Vypište svůj progress na Twinstaru:
10tky:
BoT - (4/4) - HC (4/5)
BWD - (6/6) - HC (6/6)
TotFW - (0/0) - HC (0/0)
FL - (7/7) - HC (6/7)
25tky:
BoT - (3/4) - HC (2/5)
BWD - (6/6) - HC (3/6)
TotFW - (0/0) - HC (0/0)
FL - (7/7) - HC (6/7)

Dodatek: Většina progressu a zkušeností, jsou zde z twinu, z offi, z ice wowu.

Screen vašeho UI: http://www.jpeg.cz/obrazek/eUyx

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): Google, Svatej Petr Šimek ( praha ), ( člověk co mě učil hrát za warlocka). Tauri veins, molten, Youtube,

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:Na twinu jsem byl jen v jedné guildě, která bohužel, byla na hordě a nedávno se rozpadla a přešla zase na offik. Nick: Boltiborové (7/7N FL 4/7 HC FL)

Jak jste se dozvěděli o <SFU>: Tak, na hordě, jste docela legendární, co se týče kvalitního progressu a kvalitního zázemí pro guildu a progressu

Proč chcete jít právě do <SFU>: PRotože, mi příjde jako jedna z předních guild, která něco dokáže složit, a jít. :)

Koho znáte v <SFU>: Zatím bohužel nikoho.

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních): Odlišujemě určitě má osobní povaha a že jsem právě ten člověk, který se nerad hádá a něco řeší, který má nápady a zkušenosti co se týče progressu. Jsem ten člověk, kterýmu se řekne, at něco udělá někam jde a hned jsem tam :) Nevím, jestli je to přínos, ale doufám, že ano.

Vypište svoje alty (stačí level 85):Žádné alty nejsou. Po odcizení postav z učtu.

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Jmenuji se Kuba ( Překvapeníííí :)) ) je mi 23 a studuju, automechaničinu k matuře. Pocházím z Tábora, ( Jižný čechy). Mám přítelkyni, rád boxuju, a užívám si bláznostvin, nehulím ani nepiju, a neodusuzuju lidi co ano. Jsem mírnej klidas ( ale umím si rejpnout a jsem pro každou špatnou srandu :D ). Vlastním notas intel pentium 2020m GTX 750 graf. A jinak nevím co říct jo a mam psa ( Jorkšírka ) kouřím, hnědý vlasy, barvoslepej, a šedo-zeleno-modré oči. :D ( Pro holky vrr)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kubikowic

Příspěvekod Pronet » úte 02. srp 2016 19:40:31

1) Barvičky nic?
2) Jsem ten člověk, kterýmu se řekne, at něco udělá někam jde a hned jsem tam vs frajerka nejde dokupy co jsi napsal výše! Objasnit
kubikowic
Příspěvky: 4
Registrován: úte 02. srp 2016 18:33:27
Class:: Warlock

Re: Kubikowic

Příspěvekod kubikowic » úte 02. srp 2016 19:53:03

Pronet píše:1) Barvičky nic?
2) Jsem ten člověk, kterýmu se řekne, at něco udělá někam jde a hned jsem tam vs frajerka nejde dokupy co jsi napsal výše! Objasnit

1)Barvičky, bohužel, jak jsem barvoslepej tak bych pak vůbec neviděl, co tam je napsáno a hlavně bych vtom měl hroznej zmatek, to se omlouvám. :) mam folii přes monitor, která mi ukazuje 4 základní spektra, takže bych měl všechno fakt divné. Doufám, že se nezlobíte.

2) A to co sem napsal '' Jsem ten člověk '' tak to se týče taktik, raidování, progressování (ingame, když se řekne při taktice jdi sem, nebo dělej tohle dmguj addu atd. tak to dělám a nedělám voloviny). Frajerka se týče realu :), že když bych třeba něco měl a nemohl se zučastnit raidu, tak se omlouvám, ale přednost má přítelkyně, ale vím, že většinou, se sní domlouvám a nebo tak, ( nechci sní být furt, je to učitelka :D )
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kubikowic

Příspěvekod Pronet » úte 02. srp 2016 20:06:28

Takže když ti řeknu že budeš chodit v neděli a v úterý tak budeš chodit každý týden? Nebo ne?
kubikowic
Příspěvky: 4
Registrován: úte 02. srp 2016 18:33:27
Class:: Warlock

Re: Kubikowic

Příspěvekod kubikowic » úte 02. srp 2016 20:08:13

Pronet píše:Takže když ti řeknu že budeš chodit v neděli a v úterý tak budeš chodit každý týden? Nebo ne?


Ano, většinou bych bez problémů dorazil, pokud by mi do toho něco nevlezlo, uterý mam většinou klídek. Neděle jak kdy, to je spíš ohledně přítelkyně. KDyž sní budu nebo nebudu :) ale většinou v neděli na večer jezdím domů a jelikož autem, tak je to otázka pár minut.
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Kubikowic Affli warlock

Příspěvekod Joonycek » úte 02. srp 2016 22:47:31

Barvoslepý warlock...kamo už ten fel neber :D eq nekomentujem (to o skille nerozhoduje) , reforge/talenty máš dobre, co mna ale zaujima je či vieš hrať aj to destro čo máš v offu alebo si to tam hodil len tak. Pronet sa ti snaží naznačiť to,že je tu pravidelný raid time a očakava sa od členov guildy,že si vedia zariadiť volno na ten čas.( nenechavať si ulohy do školy na nedelu večer, priatelku prevetrať mimo raid time atď) . samozrejme stať sa može všeličo a niečo ti do toho vbehne ale štýl: keď priateľka nezavelí tak prídem na raid to nieje to pravé orechové :/
kubikowic
Příspěvky: 4
Registrován: úte 02. srp 2016 18:33:27
Class:: Warlock

Re: Kubikowic Affli warlock

Příspěvekod kubikowic » stř 03. srp 2016 0:00:14

Destro je tak 50 na 50 vždy sem ho měl v offu když bylo potřeba, ale mainím affli, takže ten affli mi jde nejspíš trošku líp i když o destru taky vím, jak nějak trošku točit.

Ono n ejde o to, když přítelkyně zavelí, jen tím chci naznačit, že nejsem zrovna ten pařmen 24/7 u wowka :), ale že se taky věnuju třeba přítelkyni a když třeba budem chtít někam vyrazit na víkend, tak je jasný, že třeba pojedu radši někam sní, než dřepět doma u wowka. A jestli je stím problem, tak stačí říct a přihlášku smažu.

Edit: což, teda se muže stát jednou za čas, že vznikne taková situace, že třeba bude raid v neděli, ale třeba 2-3 neděle v měsíci tu normálně budu, ale třeba 4 neděle budu mít něco naplánováno s přítelkyní tak nedorazím.
Uživatelský avatar
Gashi
[ Class Leader ]
Příspěvky: 257
Registrován: ned 14. pro 2014 18:37:07
Class:: Death Knight

Re: Kubikowic Affli warlock

Příspěvekod Gashi » stř 03. srp 2016 16:00:08

kubikowic píše:Edit: což, teda se muže stát jednou za čas, že vznikne taková situace, že třeba bude raid v neděli, ale třeba 2-3 neděle v měsíci tu normálně budu, ale třeba 4 neděle budu mít něco naplánováno s přítelkyní tak nedorazím.


2-3 nedele v mesiaci pokladáš za normál? keby sme ti povedali že vyžadujeme 90% dochádzku, tak si schopný si zariadiť, aby si počas raid time nič nemal?
You win or you learn.
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kubikowic Affli warlock

Příspěvekod Pronet » stř 03. srp 2016 19:08:38

Pokud nemáš ID tak zítra kontaktuj hráče menhatten pro inv na raid. Popřípadě jiného člena sekundáru. Dej vědět jestli vůbec přijdeš nebo jestli máš ID. Pak se rozhodnu co dál.
Uživatelský avatar
Kasme
Příspěvky: 36
Registrován: sob 15. čer 2013 13:20:11
Class:: Druid

Re: Kubikowic Affli warlock

Příspěvekod Kasme » čtv 04. srp 2016 0:07:05

PROTI

edit: pokusili jsme se to poslat 3 ve stejný čas ale bimmer to dojebal
Naposledy upravil(a) Kasme dne čtv 04. srp 2016 0:13:34, celkem upraveno 2 x.
Thrallisko
Příspěvky: 49
Registrován: sob 15. čer 2013 14:26:30
Class:: Warrior
Bydliště: Recount

Re: Kubikowic Affli warlock

Příspěvekod Thrallisko » čtv 04. srp 2016 0:07:05

Uživatelský avatar
Bimmer
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 203
Registrován: sob 13. pro 2014 1:54:52
Class:: Warrior
Bydliště: Žilina

Re: Kubikowic Affli warlock

Příspěvekod Bimmer » čtv 04. srp 2016 0:08:16

UNLOCK YOUR POTENTIAL.
(Christian Grey, GEH inc)
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Kubikowic Affli warlock

Příspěvekod Pronet » čtv 04. srp 2016 5:02:33

Uzavřeno. Přihláška u jiné guildy. Porušení pravidel.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů