Assa rogue - Watafakisdad [NEPŘIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Watafaksidad
Příspěvky: 5
Registrován: stř 17. srp 2016 18:39:54
Class:: Rogue

Assa rogue - Watafakisdad [NEPŘIJATÝ]

Příspěvekod Watafaksidad » stř 17. srp 2016 19:15:08

Typ přihlášky: (standart)
Nick postavy: Watafakisdad
Class/main spec/off spec Rogue - Assa, Combat
Věk: 24
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... tafakisdad
Link na bosskills: https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis
HW a FPS: mám strach že můj stařičký hirošima stroj nezvládne 25ku,ale na 10ce FPS kolem 50 ještě jsem 25ku neměl čest jít.

Moje historie s wow: Wow jsem začal hrát v prváku na střední, bohužel moje matika je na tak nízké úrovni, že nedokážu spočítat jak dlouho to je.
Začínal jsem hrát na serveru se jménem wow-legion TBC 3x rate. Potom jsem přešel na wotlk, kde jsem strávil většinu času a před 2ma lety jsem se na něj vrátil. Hrával jsem na Anthorii, Deffenderu, Planyx atd.. na většině těchto "BG" serverů jsem dostal ban. Nechci to tu moc rozebírat byl jsem zlobivý. Svojí Cata kariéru jsem začal na serveru Freakz(teď už jede na pandách) zde jsem pokořil všechny tehdy dostupné bosse na HC vyjma Neffariana, Chogalla, Sinestry a Alakira(nebyli zde dostupní) zde na Twinstaru jsem začal hrát zhruba před rokem když jsem skončil na serveru Ice-wow.

Něco o mě(pokud vás to zajímá): Myslím si, že jsem celkem pohodový a klidný, dokážu se rozčílit, ale kdo ne. Občas mluvím sprostě, ale kdo ne.
Pokud něco nevím jistě nehádám se s nikým, občas se stane že i já vševidoucí se zmílí.

Raid time: Vyhovovalo by mi úterý, nebo čtvrtek oba tyto dny mám čas zhruba od 18:00 - 23:50. V neděli je to jak kdy.

Předchozí guildy: Horny headhunterz, odchod kvůli časovému vytížení. Více guild jsem projít nestihl.

Proč k vám a co od vás očekávám?: Zdá se mi, že budete asi dobrý, dále váš raid time není tak "vyšahanej" jako u většiny. Chtěl bych najít komunitu kde se spolu lidi baví i mimo raid ať už guild chat, nebo prostě jen pokec na ts mimo "raid time". Neznám od vás bohužel nikoho, ale věřím že snad budete normální a komunikativní.

Co můžete očekávat odemně?: Zábavu, odreagování, snad i nějakou pomoc a přinejhorším budete mít hezkýho maskota.

DPS: Na dummy se to měřit prakticky nedá, jinak točit snad zvládám vzhledem ke svému equipu.

Screen: Obrázek
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Assa rogue - Watafakisdad

Příspěvekod Shanir » stř 17. srp 2016 23:09:57

Ako byvaleho HHH-ckara ma ten skomoleny nazov prilis nepotesil...

Po pravde, sme 25man raid guilda, nie 10man a ak nemas na to stroj, tak by bolo dobre pouvazovat bud o kupe nejakeho, co to da alebo o stiahnuti prihlasky.

Co sa tyka raid timu, utorok je urceny pre primar, nechcem ta podcenovat, ale asi by mal zacat na sekundarnom raide, kde si trochu opacis nase taktiky, dost ti to moze dat do komunikacie na raide a podobne.

Daj vediet co a ako
Watafaksidad
Příspěvky: 5
Registrován: stř 17. srp 2016 18:39:54
Class:: Rogue

Re: Assa rogue - Watafakisdad

Příspěvekod Watafaksidad » čtv 18. srp 2016 15:14:58

omlouvám se za zkomolení názvu.

BH 25 zvládám v klidu, FL na 25ce jsem ještě nebyl, nikdy jsem je neviděl ani skládat na worldu.

Nějak jsem asi špatně pochopil raid time. Ve čtvrtek by mi to taky vyhovovalo, akorát mám takovou práci, že v ní prostě občas musím zůstat klidně do 10ti do večera, ale pokud budu mít na někoho z guildy kontakt není problém se omluvit třeba i několik hodin předem. Pokud odmně chceš vědět něco víc o classe tak ti to klidně říct můžu, ale co jsem tady koukal na přihlášky tak je to prostě všechno okopírované ze stránek s návody... jinak preferuju ústní rozmluvu, než tady něco vypisovat.
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Assa rogue - Watafakisdad

Příspěvekod Shanir » čtv 18. srp 2016 18:51:21

No vidis, ja to radsej takto pisomne, nemusim cakat na TS kym hlada clovek odpoved u strycka Googla :)
Watafaksidad
Příspěvky: 5
Registrován: stř 17. srp 2016 18:39:54
Class:: Rogue

Re: Assa rogue - Watafakisdad

Příspěvekod Watafaksidad » čtv 18. srp 2016 18:55:09

Máš svým způsobem taky pravdu, jestli chceš něco vědět tak se ptej :)
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Assa rogue - Watafakisdad

Příspěvekod Shanir » pát 19. srp 2016 0:58:17

No zacnime tym odkial mas tento vzor prihlasky - ako je trochu dost v noci, ale toto standar"D" asi nie je - aspon nie podla nasho vzoru
Watafaksidad
Příspěvky: 5
Registrován: stř 17. srp 2016 18:39:54
Class:: Rogue

Re: Assa rogue - Watafakisdad

Příspěvekod Watafaksidad » pát 19. srp 2016 12:16:34

Abych ti řekl pravdu, tak jsem něco zašktl. A přihlášku jsem napsal podle toho, když to po mě ještě v některých guildách chtěli :) snažil jsem se :D
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Assa rogue - Watafakisdad

Příspěvekod Shanir » sob 20. srp 2016 9:17:09

Watafaksidad píše:Abych ti řekl pravdu, tak jsem něco zašktl. A přihlášku jsem napsal podle toho, když to po mě ještě v některých guildách chtěli :) snažil jsem se :D


Tak sa posnaz to urobit podla nasej predlohy :)
Watafaksidad
Příspěvky: 5
Registrován: stř 17. srp 2016 18:39:54
Class:: Rogue

Re: Assa rogue - Watafakisdad

Příspěvekod Watafaksidad » sob 20. srp 2016 9:55:08

Tak to jako sorry, na tohle už nemám náladu, za den se dočkám jedný odpovědi a nakonec mám předělávat přihlášku? klidně to smaž, tohle mně nebaví....
Uživatelský avatar
Pronet
[ Class Leader ]
Příspěvky: 581
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:34:20
Class:: Warlock

Re: Assa rogue - Watafakisdad

Příspěvekod Pronet » sob 20. srp 2016 11:32:23

Ahoj. Abych mluvil za sebe. Tak podívej se. Člověk je na dovolené a jedna z posledních věcí je číst něčí přihlášky. Blíží se konec srpna a lidé prostě odjíždějí pryč. Některým stačí co se dočtou v přihlášce. Někdo potřebuje víc. Podíval jsi se třeba na předešlé přihlášky? Přečetl jsi si třeba vůbec požadavky a informace na fóru a popřípadě pročítal jsi si vůbec web? Myslím, že asi ne? Hádám správně? Nevím jak si představuješ svůj průběh přihláškou...
Co můžete očekávat odemně?: Zábavu, odreagování, snad i nějakou pomoc a přinejhorším budete mít hezkýho maskota.

A nemyslím si, že od tebe můžeme čekat zábavu, když se hned rozčertíš nad tím, že ti nikdo nekomentuje přihlášku.
Spěcháš snad někam? Že tak tlačíš na pilu?
Uživatelský avatar
Joonycek
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 103
Registrován: sob 16. led 2016 15:09:44
Class:: Warlock

Re: Assa rogue - Watafakisdad

Příspěvekod Joonycek » sob 20. srp 2016 12:23:36

ta prihlaška neni troll? :D som si odzačiatku myslel,že len niekto trolli... Proti
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: Assa rogue - Watafakisdad

Příspěvekod Kamikaze » sob 20. srp 2016 13:15:12

A čo vlastne máš za prácu, že občas ťa nútia tak dlho nadčasovať? :)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Assa rogue - Watafakisdad

Příspěvekod Shanir » sob 20. srp 2016 14:05:08

Myslim, ze to mozeme povazovat za vybavene.

Vies kazda firma ma svoj sposob prijimania zamestnancov, vytvoria si nejaku formu/ predlohu a s tou dalej pracuju. V drtivej vacsine obsahuje potrebne info o uchadzacovi. Nehnevaj sa na mna, ale firma, ktora si da na pohovore diktovat podmienky od uchadzaca, tak asi nebude prava orechova.

Vela stastia inde
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Assa rogue - Watafakisdad

Příspěvekod Pepíkus » sob 20. srp 2016 15:14:06

Přihlášky jsou u nás standardně otevřené měsíc i déle. Jestli očekáváš, že od podání přihlášky budeš za týden v guildě, tak to tě zklamu, takhle to nefunguje. To, že tu nikdo nereaguje v první den neznamená, že se tvojí přihlášce nevěnujeme..
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: Assa rogue - Watafakisdad

Příspěvekod GeeGee » stř 24. srp 2016 20:38:58

Zdravím, po pročtení předchozích komentů v přihlášce hádám, že již pravděpodobně nemáš zájem se k nám dostat.

Nicméně pokud se pletu dokaž mi, že máš stále zájem se k nám dostat, šanci má každý, kdo projeví snahu ;-)

1. Pročti si ostatní přihlášky, nejlépe lidí, kteří již byli přijatí
link zde: http://forum.sixfeetunder.cz/viewforum.php?f=43
2. Proleť si info o přihláškách
link zde: http://forum.sixfeetunder.cz/viewtopic.php?f=2&t=1507
3. Podívej se na svou přihlášku a zamysli se, zdali by nešla napsat líp (hodně lidí, kteří byli i nepřijatí ji napsalo lépe než ty, bylo by nefér vůči nim, příjmout tě s takovou přihláškou, jelikož si dali rozhodně záležet a projevili snahu)
4. Prošel sis nějaké info o naší guildě ? Máme velice pěkné webové stránky, na kterých je o nás spoustu informací, proto tady ty stránky jsou

Dávám ti čas vyjádřit se do 4.9.2018 (10 dní), pokud se do té doby neozveš, budu to považovat. že si přestal mít dostat se k nám zájem a uzavřu přihlášku.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Assa rogue - Watafakisdad

Příspěvekod BeeWay » čtv 25. srp 2016 14:56:44

PROTI jaký nick, takový charakter
Obrázek

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů