Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Ulqyora
Příspěvky: 9
Registrován: úte 04. říj 2016 21:16:39
Class:: Shaman

Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod Ulqyora » úte 04. říj 2016 22:37:51

Typ prihlasky: (profi)
Nick postavy: Ulqyora
Class/main spec: Shaman / Enhancement
Item lvl: 380
Věk: 21
Link na armory http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Ulqyora
Link na twinheadu https://cata-twinhead.twinstar.cz/?char ... lm=Artemis
Jak dlouho vlastníte tento char: něco přes rok

Váš raid time:
neděle - (od 18:00 do 0:00) - primární raid
úterý - (od 18:00 do 0:00) - primární raid (progres)
čtvrtek - (od 18:00 do 0:00) - sekundární raid
(v případě potřeby mužu být i déle ale ráno vstávám do práce)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Underrated - Měsíční záležitost důvod odchodu byl asi jediný,jejich GuM, a to že jsem nebyl schopný zkousnout tohoto daného arogantního člověka co nedokázal uznat svou vlastní chybu.
Equivalent - byl jsem zde 2x poprvé sem zde působil jen do počtu tak jsem se rozhodl odejít do UR . po UR jsem se vrátil stím že jsem byl zapojen do raidu zatím je to i guilda aktuální.

Theorycraft:
priorita statu: agi->hit( 17% spell hit cap)->26exp->mastery->crit->haste->exp
priority rotace: Totemy>trinket>Spirit wolf>Strom Strike>Lava Lash>Unleash Element>flame shock>lightning bolt(5MW)>earth Shock>Unleash Element>lightning bolt(3+MW)>refresh totemu
Progress:
progress na aktualním kontentu 5/7Hc (10man)
4.0.6 - 12/13hc
UI:
staty https://ctrlv.cz/VqYa / combat https://ctrlv.cz/pf9x
Adons: DBM, recount

Jaká je Vaše motivace vstupu do <SFU> ?
Moje motivace je prostá chci ukázat co ve mě je, stát se členem dobrého kolektivu a dosáhnout co nejlepších výsledků.
Čím splňujete požadavky na Profi přihlášku?
Tak znalost své classi, mozkem, a také snad i dostatečným skillem.


Odpovědná osoba : Danthee

Napište nám něco o Vás (info z real lifu):
nevim co by vás nejvíce zajímalo :) takže bych asi začal tím že jsem pro každou srandu, pracuji jako každý normální člověk, nejsem nějak náročný, a za hloupého a nechápavého se taky nepovažuji, jsem maličko flegmatik samozřejmě na určité věci. pro širší info o mě nebo co by vás zejména zajímalo se stačí zeptat :)
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod Vojel » stř 05. říj 2016 11:57:03

Kdyby jsi lootnul Heroickou Zbraň , nosil by jsi jí jako ........ ? ( doplň )
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Ulqyora
Příspěvky: 9
Registrován: úte 04. říj 2016 21:16:39
Class:: Shaman

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod Ulqyora » stř 05. říj 2016 12:16:25

Vojel píše:Kdyby jsi lootnul Heroickou Zbraň , nosil by jsi jí jako ........ ? ( doplň )



Samozřejmě jako off handku jelikož aplikuju na off handku falemtongue a ten se váže s Lava lashem tím pádem bych dával větší rány hlavním útokem
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod Tempy » stř 05. říj 2016 14:00:48

Jak teď poskládáš nejlíp setovky, když budeš uvažovat, že budeš mít přístup k 6/7HC? Změnil bys něco, kdybys měl přístup k HC lootu z Raga potom?
Ulqyora
Příspěvky: 9
Registrován: úte 04. říj 2016 21:16:39
Class:: Shaman

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod Ulqyora » stř 05. říj 2016 14:18:49

Tempy píše:Jak teď poskládáš nejlíp setovky, když budeš uvažovat, že budeš mít přístup k 6/7HC? Změnil bys něco, kdybys měl přístup k HC lootu z Raga potom?

takže setovky : nechám zatím headku, ruce, chestku, shouldery s majora jsou hc v baglu , až budou legy hc z alyse tak místo legu bych si vzal ty z alyse lepší staty . i když jsem přemýšlel o více možnostech tak nic jiného mi lépe nevyšlo, jakožto jsem přemýšlel právě o těch shoulderech co mam na sobě z bethilaci tak jsem rozmýšlel nad headkou z shannoxe ale to by mi tak nějak vyšlo cca furt nastejno, nejlépší co mohu udělat je pak vyměnit ty legy . jelikož po expe a hit capu je dulezitá masterka, a v setových legách prostě chybí.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod BeeWay » stř 05. říj 2016 15:24:51

Ahoj a jaký je tedy důvod odchodu z Equivalentu?
Zeptám se narovinu, mám u vás pár známých, a jeden z nich mi řekl že nejsi příliš kolektivní hráč, že prý chodíš raidy jen když chceš a jen pokud z toho něco máš, mám tedy očekávat že po případném přijetí až budeš mít full bis gear se na to vybodneš?
Obrázek
Ulqyora
Příspěvky: 9
Registrován: úte 04. říj 2016 21:16:39
Class:: Shaman

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod Ulqyora » stř 05. říj 2016 15:45:42

BeeWay píše:Ahoj a jaký je tedy důvod odchodu z Equivalentu?
Zeptám se narovinu, mám u vás pár známých, a jeden z nich mi řekl že nejsi příliš kolektivní hráč, že prý chodíš raidy jen když chceš a jen pokud z toho něco máš, mám tedy očekávat že po případném přijetí až budeš mít full bis gear se na to vybodneš?

duvod odchodu no jak bych to popsal asi nejlépe 25ky jsou mnohem záživnější než 10 ky + ta desítka main není tak úplně jistá. Proto hledám jistotu. Jako tohle mě docela zaráží to co jsi o mně momentálně slyšel a napsal. Nejsem kolektivní hráč ? prosím o přesnější odůvodnění to že nejsme kolektivní hráč je až moc obecný termín. chodím si raidy jen když chci ? ja chodím každé id se 3 mi postavami vždy když se něco složí jdu to. Ohledně toho, jen když mi něco padá tak to jdu ? aha proto se vždy nabízím že lognu to co chybí, je tohle zajímavé se o sobě dozvědět :). btw je možné že na starém kontentu kdy jeste byli doby 25 tek sem pouštěl lidi co byli na střídačce ale v tom nevidim nic tak špatného :) nechat někoho jineho se nagearovat kdyz už mě tam nic nepadá :) . az budu mít full biss gear někdy časem tak se budu snažit topovat dps id co id . ale full biss je ještě daleko :)
umad
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 26. pro 2013 12:51:35
Class:: Paladin

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod umad » stř 05. říj 2016 19:32:14

Pises ze hledas jistotu...Čo ak sa na primarny raid ktory farmi 6/7 HC a progresuje raga nedostanes pravidelne kvoli setupu alebo ze nebude miesto? Budes spokojny aj na sekundarnom raide a mat vzornu dochadzku?
Ulqyora
Příspěvky: 9
Registrován: úte 04. říj 2016 21:16:39
Class:: Shaman

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod Ulqyora » stř 05. říj 2016 20:03:55

umad píše:Pises ze hledas jistotu...Čo ak sa na primarny raid ktory farmi 6/7 HC a progresuje raga nedostanes pravidelne kvoli setupu alebo ze nebude miesto? Budes spokojny aj na sekundarnom raide a mat vzornu dochadzku?

ano píšu že hledám jistotu a taky to tak myslím. o mojí docházce nepochybuji. a primar či sekundár, bud na to mám nebo ne dostat se mezi takzvanou elitní 25 ku či ne :)
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod BeeWay » čtv 06. říj 2016 1:09:17

Skvěle, to co jsem napsal jsem si vymyslel :-D chtěl jsem jen vědět jak na to zareaguješ děkuji za pochopení a neciť se pohoršen
Obrázek
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod Shanir » čtv 06. říj 2016 1:52:26

Ulqyora píše:
Tempy píše:Jak teď poskládáš nejlíp setovky, když budeš uvažovat, že budeš mít přístup k 6/7HC? Změnil bys něco, kdybys měl přístup k HC lootu z Raga potom?

takže setovky : nechám zatím headku, ruce, chestku, shouldery s majora jsou hc v baglu , až budou legy hc z alyse tak místo legu bych si vzal ty z alyse lepší staty . i když jsem přemýšlel o více možnostech tak nic jiného mi lépe nevyšlo, jakožto jsem přemýšlel právě o těch shoulderech co mam na sobě z bethilaci tak jsem rozmýšlel nad headkou z shannoxe ale to by mi tak nějak vyšlo cca furt nastejno, nejlépší co mohu udělat je pak vyměnit ty legy . jelikož po expe a hit capu je dulezitá masterka, a v setových legách prostě chybí.


Tak ja si myslim, ze so 6/7 hc je lepsia alternativa ist headka zo shannoxa + ostatne setovky (vsetko by si mal 391 ilvl)

so 7/7 hc - sice legy nemaju masterku ale daju ti 20 agi navyse ale setova headka ma haste (najhorsi stat u enhaca) - mas to prepocitane podla EP?
Ulqyora
Příspěvky: 9
Registrován: úte 04. říj 2016 21:16:39
Class:: Shaman

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod Ulqyora » čtv 06. říj 2016 17:55:29

Shanir píše:
Ulqyora píše:
Tempy píše:Jak teď poskládáš nejlíp setovky, když budeš uvažovat, že budeš mít přístup k 6/7HC? Změnil bys něco, kdybys měl přístup k HC lootu z Raga potom?

takže setovky : nechám zatím headku, ruce, chestku, shouldery s majora jsou hc v baglu , až budou legy hc z alyse tak místo legu bych si vzal ty z alyse lepší staty . i když jsem přemýšlel o více možnostech tak nic jiného mi lépe nevyšlo, jakožto jsem přemýšlel právě o těch shoulderech co mam na sobě z bethilaci tak jsem rozmýšlel nad headkou z shannoxe ale to by mi tak nějak vyšlo cca furt nastejno, nejlépší co mohu udělat je pak vyměnit ty legy . jelikož po expe a hit capu je dulezitá masterka, a v setových legách prostě chybí.


Tak ja si myslim, ze so 6/7 hc je lepsia alternativa ist headka zo shannoxa + ostatne setovky (vsetko by si mal 391 ilvl)

so 7/7 hc - sice legy nemaju masterku ale daju ti 20 agi navyse ale setova headka ma haste (najhorsi stat u enhaca) - mas to prepocitane podla EP?

Bohužel s tebou nemohu souhlasit jelikož to mám momentálně odzkoušené na test serveru a vychází to lépe s nesetoymi legy jelikož ramena z bethilaci mají méně agi méně masterky než setove. Na hrádku nijak nepospicham hlavní je ten stát mastery co tam je to haste je samozřejmě nejméně potřebný stat spíše nepotřebný. Btw včera mi ony legy padli a vymenil jsem shouldery z bethilaci za shouldery setove hc z baglu a ty legy z alysa místo setovych vyšlo mi to na agi více + 1,20 mastery navíc. Zprvu jsem u azoval jako ty ale bohužel to tak není :)
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod Vranka » stř 12. říj 2016 19:06:45

Ahoj prepac ze tak neskoro ale ako si na tom s ID na FL 25 ak by si mal volne skusili by sme ta zajtra na raide ak by si s tym nemal problem okolo 17.45 w/ Flynne alebo Menhatten. Neslubujem ze sa dostanes je to na rychlo ale to je najmensi problem popripade o tyzden :)
Uživatelský avatar
Shanir
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 01. říj 2015 12:46:18
Class:: Rogue

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod Shanir » stř 12. říj 2016 20:31:53

Nie si dalsi spion z UR, ked im uz ten Raree nevysiel?
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » stř 12. říj 2016 21:38:43

ID už má ze včerejška podle armory.

Pro melee classu je primar aktuálně přecpaný, takže smíříš se s tím, že nějakou dobu zůstaneš na sekundaru?
Když budeš sbírat dvojí equip i na elemental a i dobře hrát za druhou spec, tak pravděpodobnost účasti na primaru se časem zvýší.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Ulqyora
Příspěvky: 9
Registrován: úte 04. říj 2016 21:16:39
Class:: Shaman

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod Ulqyora » stř 12. říj 2016 22:12:19

Shanir píše:Nie si dalsi spion z UR, ked im uz ten Raree nevysiel?

Tak toto mě docela uráží :D . já a špión z UR ? to vážně ne. :D
Ulqyora
Příspěvky: 9
Registrován: úte 04. říj 2016 21:16:39
Class:: Shaman

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod Ulqyora » stř 12. říj 2016 22:14:20

Pepíkus píše:ID už má ze včerejška podle armory.

Pro melee classu je primar aktuálně přecpaný, takže smíříš se s tím, že nějakou dobu zůstaneš na sekundaru?
Když budeš sbírat dvojí equip i na elemental a i dobře hrát za druhou spec, tak pravděpodobnost účasti na primaru se časem zvýší.

tak o off specu ele tam mam již 378 ilvl 4 set atd +- tak nějak good set. jen zapracovat na skillu maličko. tam schází. ale to je maličkost kterou lze doplnit bez problému za pár id. a tak whatever :) když je plno tak je plno. času dost.
Tempy
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 03. zář 2015 22:22:03
Class:: Priest

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod Tempy » úte 18. říj 2016 10:58:32

Tak tedy ve čtvrtek od 17:45 se hlaš na nick Flynne o inv na sekundární raid. Přeci jenom seš stále profi přihláška, tak by ses měl ukázat víc než v dobrém světle, aby bylo vidět, že v případě potřeby se s tebou dá počítat i na primární raid :) .
Ulqyora
Příspěvky: 9
Registrován: úte 04. říj 2016 21:16:39
Class:: Shaman

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod Ulqyora » úte 18. říj 2016 15:56:41

Tempy píše:Tak tedy ve čtvrtek od 17:45 se hlaš na nick Flynne o inv na sekundární raid. Přeci jenom seš stále profi přihláška, tak by ses měl ukázat víc než v dobrém světle, aby bylo vidět, že v případě potřeby se s tebou dá počítat i na primární raid :) .


bohužel se musím omluvit. mam ve čtvrtek vyjímečnou situaci v práci což znamená v 6 vecer musim na noční pohotovost.napsal bych to dříve ale bohužel mi to bylo sděleno až teď jelikož si kolega který tam měl jít řezal doma dříví a nějak mu to ujelo a nevim jak presne ale mel si udajne rozřiznout slachy v noze. jeslti by to bylo možné to odložit na další id budu jedině rád. a ještě jednou se omlouvám.
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod Vranka » pát 21. říj 2016 9:40:26

Kolegovi popraj skore uzdravenie a ty buduci stvrtok bud nastupeny panacik inak bude zle :)
Men Hatten
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 93
Registrován: ned 22. lis 2015 17:52:34
Class:: Shaman

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod Men Hatten » stř 02. lis 2016 18:07:42

Ahoj, na test raidu si předvedl opravdu vysoký nadprůměr...bylo vidět proč máš profi přihlášku ;) Když tak zítra zase sekundar a potom uvidíme co dále. 17:45 Flynne/Tempy popř Menhatten
Naposledy upravil(a) Men Hatten dne stř 02. lis 2016 23:06:39, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod Vranka » stř 02. lis 2016 22:19:36

Ahoj vo stvrtok 3.11. 2016 dame este jeden test raid 17.45 sa hlas prosim Ta Flynne/Tempy/Menhatten diky a drz sa :)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod Crafty » čtv 03. lis 2016 22:15:28

Napis mi prosim tvoje telefoni cislo na crafty@sixfeetunder.cz
At se muzeme domluvit.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
BeeWay
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 475
Registrován: sob 28. úno 2015 14:39:39
Class:: Death Knight

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod BeeWay » ned 06. lis 2016 15:44:45

Ahoj, máš případně nějaké alty? (použitelné na raidy)
Obrázek
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod Pepíkus » ned 06. lis 2016 23:22:09

PROTI

Nedorazil ve čtvrtek na sekundar a potom nedorazil ani na dnešní primar, ikdyž včera potvrdil účast.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Ulqyora - Shaman [-/-/-]

Příspěvekod Vranka » pon 07. lis 2016 8:17:58

Ahoj Ulqyora do porady 9.11.2016 sem napis prosim dovod neucasti na obidvoch raidoch /sekundar 3.11. a prislubena ucast na primare 6.11./ inak budem nuteny prihlasku uzavriet ako NEPRIJATY. Minuly stvrtok /3.11./ si nebol ale v utorok /1.11./ si raid bol.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů