Chillisauce - SV Hunter

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Chilli
Příspěvky: 7
Registrován: pon 17. říj 2016 14:46:51
Class:: Hunter

Chillisauce - SV Hunter

Příspěvekod Chilli » pon 17. říj 2016 15:47:55

Typ prihlasky: Standard
Nick postavy: Chillisauce
Class/main spec: Survival Hunter
Věk: 25 let
ItemLvL: 370 ilvl
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... hillisauce
Jak dlouho vlastníte tento char: Jsem hrdým vlastníkem již po dobu 3 měsíců.
FPS: (při 25man) Ošemetná otázka, jelikož jsem 25m nebyl, těžko soudit. 10m se držím stabilně okolo 60fps na lepší z možných nastavení.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Wow jsem začal hrát jako 15ti letý chlapec, tenkrát ještě na serveru Patriot, projekt Mystiq, to už se psaly dějiny TBC. Pak (cca po 6ti letech) přechod na Twin na wotlk, kde jsem působil v guildě Cool, přestal jsem hrát před otevřením ICC a znovu začal až tady na Cata. I tady jsem si dal pauzu, v podstatě druhé ID co se otevřelo BoT jsem skončil a začal zase až ted.

Váš raid time:
čtvrtek - (od 17h do…) - sekundární raid
neděle - neděle už jsou volné
úterý - (od 17 do…) - primární raid (dobrovolný standby)

Vaše DPS na:
Dummy: Pohynuji se mezi 17.5 - 18k, podle toho jak se soustředím :D
Chimareon HC/Normal: S touhle postavou jsem to za 3 měsíce nebyl

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
10tky:
BoT - (5/5) - HC (?/?)
BWD - (6/6) - HC (?/?)
TotFW - (2/2) - HC (?/?)
FL - (5/7) - HC (?/?)
25tky: - nechodil jsem

Screen vašeho UI: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ ) - Z 25m nemám, tak aspon z dummy http://tinypic.com/r/2nld6i1/9

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně (theorycraft): Tak zdroje, počítám, že odkazy na youtube, kde jsem koukal na videa asi nechcete. Ale mostly jsem se nechal inspirovat tam, protože zatím jsem neměl nikoho s kým strávit noc nad počítáním posledního AP.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: guilda nejdříve žádná a ted Cursed Souls, kde si myslí, že guilda je firma a snaží se so tak řídit.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Na worldu jsem myslím zahlédl nějakou pobídku k vyplnění přihlášky a tak činím.

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Jako guilda máte dobré jméno. Chtěl bych jít někam, kde to za něco stojí.

Koho znáte v <SFU> ? Tak Azziho, z guildy Cool a Ulfa... i když ten ted smrdí na offiku a přemlouval mě abych mu tam šel farmit goldy...

Odpovědná osoba: Snad jsem? :D

Co nám můžete nabídnout (co Vás odlišuje od ostatních)? Jsem hráč co nikdy neflamí ostatní, vždycky se pro hru snažím nadchnout a zachovat pozitivní přístup, i když se zrovna nedaří... což si myslím, že je důležitý, protože je to hra a ta nás má především bavit.

Vypište svoje alty (stačí level 85): Tomatoe - warlock/affli - 85: mám ho jen na farmení surek

Napište nám něco o Vás (info z real lifu): Jak jsem napsal výše, je mi 25, svobodný a krásný... Mám rád humor, někdo by mohl tvrdit, že až moc... zvlášt černý. K zálibám patří, pití alkoholu, hraní her a střílení z Glocku 17. Jsem komunikativní, tzn že mě najdete na TS i mimo raidovací doby. Nic dalšího mě nenadapá. Zatím Chilli
Uživatelský avatar
Vojel
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 210
Registrován: stř 30. črc 2014 11:43:56
Class:: Rogue

Re: Chillisauce - SV Hunter

Příspěvekod Vojel » pon 17. říj 2016 17:38:31

Pohodář, který umí zabrat a vytáhnout z Classy to nejlepší, jak říká, je až moc krásný a má a**l roztáhly nad 9cm takže ho chcete i na sraz za mě PRO :3
Obrázek

Nemůžu Milovat vše, ale můžu se to alespoň pokusit Vojet ;)
Thrallisko
Příspěvky: 49
Registrován: sob 15. čer 2013 14:26:30
Class:: Warrior
Bydliště: Recount

Re: Chillisauce - SV Hunter

Příspěvekod Thrallisko » pon 17. říj 2016 18:21:33

Co ten trinket?
Chilli
Příspěvky: 7
Registrován: pon 17. říj 2016 14:46:51
Class:: Hunter

Re: Chillisauce - SV Hunter

Příspěvekod Chilli » pon 17. říj 2016 18:55:56

Thrallisko píše:Co ten trinket?


Na tvé orlí oko je spoleh, ale trinket je tam ze stejného důvodu jako PVP heada, tj. prostě jiný nemám. Samozřejmě bych chtěl třeba Matrix, ale to je sen... nebo můžu skočit do aukce pro Greatnessku.... což, když nad tím přemýšlím, tak udělám... díky za tip
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Chillisauce - SV Hunter

Příspěvekod Azzinoth » pon 17. říj 2016 19:01:14

Ja totálne netuším kto si :D ... Prepáč xD ... Dosť problémov v poslednom čase :P
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Chilli
Příspěvky: 7
Registrován: pon 17. říj 2016 14:46:51
Class:: Hunter

Re: Chillisauce - SV Hunter

Příspěvekod Chilli » pon 17. říj 2016 19:07:18

Azzinoth píše:Ja totálne netuším kto si :D ... Prepáč xD ... Dosť problémov v poslednom čase :P


Vzpomeneš si na chudáka Astra??
Uživatelský avatar
Azzinoth
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 393
Registrován: čtv 26. pro 2013 20:58:26
Class:: Druid
Bydliště: Košice

Re: Chillisauce - SV Hunter

Příspěvekod Azzinoth » pon 17. říj 2016 19:12:30

:D Si robíš srandu ne ? :D

EDIT : Neviem ťa ohodnotiť čo sa týka Cataclysmu a kedže nemám možnosť pravideľne hrať a už vonkoncom som nikdy huntera do PvE nehral tak ti ani neviem pomocť.

Malé bezvýznamné plus zato že ťa poznám :D
Azzinot - Balance/Restoration/Feral Tank/Feral DPS DRUID ala transformeris -.-
Azzitwo - PvP Druid Incoming
Chilli
Příspěvky: 7
Registrován: pon 17. říj 2016 14:46:51
Class:: Hunter

Re: Chillisauce - SV Hunter

Příspěvekod Chilli » pon 17. říj 2016 19:42:35

Ještě jedna taková otázka, bylo by možné sehnat někde hráče Ruin a domluvit se na nějakém pokecu ohledně huntera na TS? Dostal jsem tenhle tip in-game, tak pokud by šlo domluvit čas a datum budu rád. Dík Chilli
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Chillisauce - SV Hunter

Příspěvekod Pepíkus » pon 17. říj 2016 22:54:52

Hunterů není nikdy dost. Tvoje přihláška je mi celkem sympatická, akorát doufám, že někdy v budoucnu předěláš ten mining.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Chilli
Příspěvky: 7
Registrován: pon 17. říj 2016 14:46:51
Class:: Hunter

Re: Chillisauce - SV Hunter

Příspěvekod Chilli » pon 17. říj 2016 23:09:05

Pepíkus píše:Hunterů není nikdy dost. Tvoje přihláška je mi celkem sympatická, akorát doufám, že někdy v budoucnu předěláš ten mining.


Určitě, už na to mám připravené i goldy... ale to je právě jedna z věcí, který chci prodiskutovat... jestli JWC, kde bonus ze socek je 81 nebo ench, kde na prstenech je 80... protože až přijde content, tak budou 50 gemy a ten JWC bonus už bude jen 51... Tak chci vědět jak moc to hrotit.
Uživatelský avatar
Seraphear
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 32
Registrován: úte 16. srp 2016 21:52:25
Class:: Rogue

Re: Chillisauce - SV Hunter

Příspěvekod Seraphear » úte 18. říj 2016 0:10:02

Na tehnle contetn je to takhle...
Jsi schopny ted to udelat aby to vyhovovalo 4.2
a az prijde DS tak profky predelat?
Nebo by jsi radsi ted vyuzival bonusy na plno a na DS neveris jak to dopadne?
Popripade budes uz ted delat profku na content DS a FL (4.3.- 4.2.jsou ted jen mezistanice pro tebe.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Chillisauce - SV Hunter

Příspěvekod Pepíkus » úte 18. říj 2016 0:30:07

Chilli píše:
Pepíkus píše:Hunterů není nikdy dost. Tvoje přihláška je mi celkem sympatická, akorát doufám, že někdy v budoucnu předěláš ten mining.


Určitě, už na to mám připravené i goldy... ale to je právě jedna z věcí, který chci prodiskutovat... jestli JWC, kde bonus ze socek je 81 nebo ench, kde na prstenech je 80... protože až přijde content, tak budou 50 gemy a ten JWC bonus už bude jen 51... Tak chci vědět jak moc to hrotit.


BS pokud chceš uvažovat do budoucna na DS contenct, ale to dřív umřem na staří, proto logicky JWC. Když, ale vezmu do úvahy, že na aktuální content jsme stejně všichni dávno "overgeared", kdy se nehrotí dmg, ale příšerná šmatlavost na blbostech. tak ani ten ench není špatný. To jsem ti moc nepomohl co. :D
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Chilli
Příspěvky: 7
Registrován: pon 17. říj 2016 14:46:51
Class:: Hunter

Re: Chillisauce - SV Hunter

Příspěvekod Chilli » úte 18. říj 2016 0:36:53

Seraphear píše:Na tehnle contetn je to takhle...
Jsi schopny ted to udelat aby to vyhovovalo 4.2
a az prijde DS tak profky predelat?
Nebo by jsi radsi ted vyuzival bonusy na plno a na DS neveris jak to dopadne?
Popripade budes uz ted delat profku na content DS a FL (4.3.- 4.2.jsou ted jen mezistanice pro tebe.


Hmm, odpověd na otázku otázkou, tak to mám nejraději, ale sdělení v ní obsáhlé, jsem snad pochopil. Tudíž, samozřejmě, že nemám problém udělat profese ted tak, aby byly co nejlepší v aktuální situaci a až se to změní, udělat je jinak.
Uživatelský avatar
Ruin
[ Class Leader ]
Příspěvky: 92
Registrován: pát 23. srp 2013 22:26:33
Class:: Hunter

Re: Chillisauce - SV Hunter

Příspěvekod Ruin » stř 19. říj 2016 19:12:21

Ahoj,
přihláška se mi libí. :)
Test raidy se konají každý čtvrtek od 18:00 do 22-23:00.
Chtěl bych vidět připravenost z pohledu taktik (určitě se pujde i majordom hc) :D
Budu tam taky, takže uvidíme jak si povedeš oproti ostatním testerům.
O invite whispnout na (Tempy/Flynne).
Dej vědět, jestli dorazíš už tento čtvrtek. ;)
Chilli
Příspěvky: 7
Registrován: pon 17. říj 2016 14:46:51
Class:: Hunter

Re: Chillisauce - SV Hunter

Příspěvekod Chilli » stř 19. říj 2016 20:06:19

Ruin píše:Ahoj,
přihláška se mi libí. :)
Test raidy se konají každý čtvrtek od 18:00 do 22-23:00.
Chtěl bych vidět připravenost z pohledu taktik (určitě se pujde i majordom hc) :D
Budu tam taky, takže uvidíme jak si povedeš oproti ostatním testerům.
O invite whispnout na (Tempy/Flynne).
Dej vědět, jestli dorazíš už tento čtvrtek. ;)


Ahoj, díky.
Tzn. zítra, inu mohl bych tam být čas i volné ID mít budu na taktiky se taky mezitím podívám, to není problém. Takže za mě, se budu zítra hlásit (cca 17:45?) o inv jednomu z dvojice Tempy/Flynne.


Jen, jak mi tu bylo naznačeno nahoře, dnes jsem přehodil profesi, takže JWC mám, ale ještě bez gemů, protože nemám ty marky... to jen na vysvětlenou, kdyby se nad tím někdo pozastavil.
Uživatelský avatar
Ruin
[ Class Leader ]
Příspěvky: 92
Registrován: pát 23. srp 2013 22:26:33
Class:: Hunter

Re: Chillisauce - SV Hunter

Příspěvekod Ruin » stř 26. říj 2016 19:10:07

Ahoj, jak jsi na tom tento týden? Počítáš s dalším test raidem zítra (čtvrtek) 18:00 ?
Ty test raidy se konají většinou 3-4 před závěrečným pohovorem, aby mohlo CL pozorovat zlepšení/zhoršení v delším intervalu.
Jinak jestli ještě nemáš, tak addon na loot, který používáme stáhneš TADY.
Uživatelský avatar
Ruin
[ Class Leader ]
Příspěvky: 92
Registrován: pát 23. srp 2013 22:26:33
Class:: Hunter

Re: Chillisauce - SV Hunter

Příspěvekod Ruin » stř 09. lis 2016 20:02:04

Nepřijat. Locked

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů