Mellys - Retribution Paladin [TEST/POHOVOR/PRIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Mellys - Retribution Paladin [TEST/POHOVOR/PRIJAT]

Příspěvekod mellysko » sob 28. zář 2013 18:29:57

Nick: Mellys
Class/ main spec: Paladin - retribution
Věk:17
GearScore: 5924(bez pvp itemu) / off spec r3 pvp : 5800 / off eq prot pve : cca 4800
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Mellys
FPS: 60(dala)60(25many plošnění)

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
No začal jsem hrávat na malém serveru jméno už si nepamatuju už je to přece jenom 6 - 7 let dozadu wowko mi ukázal kámoš ze školy tak jsem to hned začal pařit jak oživot na tom zmiňovaném serveru jsem hrál asi měsíc vyexpil jsem si tam 60lvl (v té době max lvl) pochodil par bg a server padl takže jsem se přesunul o dům dál během následujícího roku jsem prostřídal tuny serveru ať už blizzlike různých funnek nebo instantů . Nakonec jsem narazil na server jménem AnthoriA založil jsem si mága a začal expit a tam jsem se poprvé dozvěděl o vaší guildě. Na AA jsem hrával až do minulého září kdy se spojil s twinem . Jelikož když jsem na AA začínal fungovali ještě tzv. Pozvánky a protože jsem neznal nikoho kdo by měl 55+ a mohl by mě pozvat tak jsem si vzal Acc od kamaráda bohužel bez e-mailu a proto jsem si tohohle paladina musel expit ručně. Na Twinu jsem expil s Mejpem a Attrayem (Kámoši z mojí guildy na AA ´Patronus Luminar´) když jsme doexpili založili jsme si guildu Dark Effect a chodily Toc10/togc10 všichni byly spokojení pak kolem vánoc se to zvrtlo když jistý nejmenovaný Frenzykiller pokickoval polovinu guildy a tak jsme vstoupily do guildy Immortal No More ( dnešní Shadows of Immortality) bohužel nám nevyhovoval režim raidu a přístup k hráčům z AA tak jsme na žádost Caly přešly ještě s pár lidma (Bjart,Wominina,Johanson,Mejpoo,Já ....) na Alianci to bylo cca 20.Ledna 2013. Vstoupil jsme do I N D E P E N D E N T a žačalo se raidovat poznal jsem hodně lidí z AA ( Nomadur , Potkanik, Tofi , Teddi , Senjeka a mnoho dalších ) Pomalu jsme se dostávaly nahoru ale v ICC sezóně se to žačalo zvrtávat lidem se nelíbyl přístup Caly k lidem tak Pan Sob udělal ňufáky a šli si tam ňufat a ňufaj si až doteď . Po čase odcházeli lidi co jsme na začátku měl rád a kvůli těm jsem v té guildě byl ze spousty lidí z AA co Independent na twinu zakládalo a drželo jsem už zbyl jenom já a Cala. Většina šla do jiných guild Mejpoo si šel na hodru a já chci zkusit něco nového využít svoji perspektivitu...

Váš raid time?
Vesměs můžu každý den ale v uterý a čtvrtek jsem doma až tak v 6 a v neděli mívám zápasy. Jinak jsem plně k dispozici

Definujte svůj PvE skill:
Velmi těžká otázka nad kterou jsem přemýšlel dosti dlouho ale shrnul bych to asi takhle: Jsem ten typ člověka který se rád učí novým věcem a nevadí mu kritika . Vetšinou mi stačí když mi jednou někdo někdo něco řekne a pochopím . Na raidech poslouchám a jakmile se ozve moje méno okamžitě zpozorním abych neuďelal nějakou chybu . Po mojich dlouholetých zkušenostech kdy jsem byl do encountru vhozen jako dítě do vody které se ještě nanaučilo plavat už jsem pochytil dost . Také už jsem si zažil nespočetně failů jak z mojí strany tak ze strany raidu tak se snažím je předvýdat a co nejrychleji reagovat a najít řešení jak z toho ven . Paladina hraju hlavně jako support jelikož za paladina v Icc sezóně se topovat nedá na to jsou tu waři magové atd. tím myslím že používam Hos,Hopka,Sacredy a podobné defovací ablity aby ostatní přežily na úkor mého dmge ale tím nechci říct že nedokažu potočit pěkné čísla :)
Co se paladina jako takového myslím si že tuhle classu perfektně ovládám a rozumím dělal jsem půl roku Cl a za tu dobu jsem poradil mnoha paladinům a díky tomu jsou tak kde jsou :) .

Vypište svůj progress na Twinstaru:
AA:
ICC25: FC + 3/3HC
ICC10: FC +3/3HC
TOGC10/25 FC
to je asi tak vše co stojí za zmíňku
Twin:
Togc10 Insa (ještě na togc sezóně)
Togc25 4/5
ICC10 FC + 7/12HC
ICC25 11/12 + 4/12HC

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
http://i39.tinypic.com/27ybw3k.jpg
Obrázek
Addony: Bartender (přehled barů) ,Quartz ( Cast bar), Omen ( hlídaní threatu) ,Recount (...),BigWigs(Obddoba DBM pro mě přehlednější a celkově větší obsah), Mik Scrolling Battle Text (úprava combat textu) , Hermes(raid CD´s),Grid(přehled Raidu), EPGP ( od té doby co jsem byl v guildě kde se to použávalo tak jsem to nevyplnul ) to je asi vše co využívám na raidech

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Vše co jsem se naučil o paladinovi mě naučil mejpoo a naučil mě to dobře ale celkově používám google, Molten wow forum, Curse, wowhead, různé fóra a blogy... ale kdykoliv nečo potřebudu zjistit není to pro mě problém a bez zbytečných qqcek si to najdu

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
I N D E P E N D E N T - odešli všichni co tam byly ze začátku a už se ani neraiduje takže asi tak viz. Historie WOW

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Dávno předávno na AA

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Jste perspektivní guilda s budoucností a mám v vás dost lidí které poznám a chci využit svůj potenciál který jsem jinde využít nemohl. A chtěl bych být součástí vašeho kolektivu.

Koho znáte v <SFU> ?
Tak pěkně popořaďe : nejvíc asi znám Tofiho a Bohusa ale jinak Athena Thralisko Martyy Satan taky Dominika (nevím jaký ma in-game nick :D ) ale jinak od vidění znám celé jádro guildy co bylo na AA

Co nám můžete nabídnout?
Zkušeného paladina který se u vás nestratí rád poradím nebo si nechám poradit abych byl ještě lepši jsem aktivní u wowka trávím hodně času jsem hodňě komunikativní typ a mám už zasebou už dost propařených dnů a nocí přitom sezení na TS3 . Jsem nekonfliktní a týmový hráč . A chtěl bych se stát součástí vašeho kolektivu. Nemyslim si o sobě že jsem eq hunter spíš chodím raidy kvůli tomu že mě to baví, a když zároveň s tím dostanu nějaký pěkny item je to jenom bonus :)

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Ts3 ( bez toho se nadá žít) mám i Ventrlo bohužel teď se mi v posledních dnech rozbil headset takže musím koupit nový ale to není velký problém .

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
Mellyska - Druid/Resto 5800
Mellysko - Mage/Fire 4200
Nerfmellys - Priest - ve fázi expení

Napište nám něco o Vás: Jelikož už jsem si k vám jednu přihlášku už dával ale to už bylo dávno a byl to dost ußer fail (myslím že někteří si to ještě pamatují a netřeba ani zmiňovat) tak by se k ní chtěl zpětně vyjádřit ... V té době jsem byl malý namyšlený a hlavně hodně až Moc naivní mladý kokot a teď se za to dost stydím ... takže asi tak ...
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Blokong
Příspěvky: 90
Registrován: sob 15. čer 2013 13:32:13
Class:: Shaman

Re: Mellys - Retribution Paladin

Příspěvekod Blokong » sob 28. zář 2013 18:53:26

A nebude ti vadit nase +dmg aura a Crafty, ktereho mas tolik rad, za to ze vlastne znicil AA? :)
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Mellys - Retribution Paladin

Příspěvekod mellysko » sob 28. zář 2013 18:59:29

To co si mi psal tehdy taky nebylo zrovna pěkné ale není mi třeba konfliktů a o dmg auře jsem ani nepípnul :)
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Mellys - Retribution Paladin

Příspěvekod mellysko » sob 28. zář 2013 19:04:21

Ani pořádně nevím jestli je to pravda jsou to jenom mýty z AA co vím komu můžu věřit :) tak i tak já jsem se přez to přenesl a za ukončení AA nikoho neobvynuju. A mas pravdu tehdy jsem se mel trosku drzet na uzde a davat si pozor na to co rikam
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Mellys - Retribution Paladin

Příspěvekod Morgulus » sob 28. zář 2013 22:32:06

Je zaujímavé ako sa pri pomalom rozpadávaní guildy ľudia zamyslia čo kedysi na koho povedali, a aj keď urážali nejakú guildu a osoby v nej aj napriek tomu si do nej podajú prihlášku.
Za mňa PROTI. Nikdy by som v guilde nestrpel človeka čo nás najprv hejtoval a potom chcel ku nám, lebo si všetko dávame.
Uživatelský avatar
Blokong
Příspěvky: 90
Registrován: sob 15. čer 2013 13:32:13
Class:: Shaman

Re: Mellys - Retribution Paladin

Příspěvekod Blokong » sob 28. zář 2013 23:31:33

Ikdyz se mi tenkrat vubec nelibilo a co si mi napsal, byl bych pro TEST RAID. Duvodem je to ze to prave pro me bylo prekvapeni co jsi napsal a jakekoliv predchozi pismenkovani nebylo tomuto vubec podobne, spise naopak ;).
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: Mellys - Retribution Paladin

Příspěvekod Bohus » ned 29. zář 2013 8:21:50

Ku guilde:
- INDEPENDENT bola na pokraji nie jeden krát a niesi jediný čo pri takomto polorozpade si dal prihlášku do inej guildy. Potom prišiel niekto kto znova chcel guildu obnoviť a ľudia posťahovali prihlášky. Dajme tomu, že sa dostaneš do guildy, ale ako nám zaručíš to, že keď niekto znova bude obnovovať IND tak neleavneš kvôli tomu SFU :).

Raid Time:
Vymenoval si presne tie dni, ktoré sa raiduje a presne aj čas v ktorý už stojíme pred bossom. Štvrtky 18.00 si schopný to stíhať?
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Mellys - Retribution Paladin

Příspěvekod mellysko » ned 29. zář 2013 10:21:11

K guilde : veř tomu že tentokrát už je to trvalé a každý de z nějaké guildy do nějaké to že ta moje už je profláklá s tím níc nenadělám ...
K raid timu : nějak by se to zařídit dalo
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Mellys - Retribution Paladin

Příspěvekod Athena » ned 29. zář 2013 11:02:35

No a jak to teda bylo s Blood Legion?:D
http://forums.sixfeetunder.cz/viewtopic ... 4%20CRYSYS
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Mellys - Retribution Paladin

Příspěvekod mellysko » ned 29. zář 2013 17:50:40

K blood legion : ... to co jsem tam psal byly uplné srač** a hovadiny a jenom jenom člověk s iq tykve by mi na to mohl skočit .. v té době jsem si o sobě myslel jaký jsem top imba bimba skiller a jak mě všichni budou chtít mít u sebe v guildě vím toto byl UßER fail a ani nevíš jak se za to stydím tolik výsměchů od lidí které znám a kteří o tom vědí třeba Maximk ten to na mě kdykoliv vytáhl kdyz jsem mu neco vytkl ... ale celkově s tím co jsem tam napsal už jsem smířeny a myslím si že když jsem si nečím takovýmto prošel dělá to ze mě silnějšího jedince :)
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Mellys - Retribution Paladin

Příspěvekod Athena » pon 30. zář 2013 11:46:35

tak se do tebe dáme...
Jak to sakra hospodaříš s hitem kluku? Draenei nebude k mání.... co stím?
Když už jsme u toho hitu. Jakou má prioritu v žebříčku statů?
První libovolný item, který by si aktuálně vyměnil?
Gemování... only str? proč NE socket bonusy?
Vidím, že si ortodoxní pláťák... Lether itemy nebyly k dispozici? V čem vidíš výhody plate gearu? Myslíš, že je obecně efektivnější?

Co uděláme s miningem?

Pěkně škaředě rozházené bary musím povedat:D
Velmi by mě zajímal tvůj prstoklad, protože si moc nedokažu představit mačkat 6tku v kombinace s W:D Předpokládám, že si pianista a běháš jenom na myši že?
Píšeš, že jsi imba bimba suport raidu vládnoucí všemy druhy spásy, ale nevidím nabindované LoH, Hop, HoS,...:-O salvu nevidím vůbec:-O Vládneš snad nějakýma mouseoveroverpower macry? Či snad interaktivní doplňky Gridu?
Proč nemáš nabindovanou bublinu, taunt a Holy Wrath? Myslím, že každá z těchto abilit si zaslouží bind víc něž Lentilka na ctr-E.
Kde sleduješ ICD? only blizard buffy? které ICD sleduješ?

Můžeš garantovat včastný příchod každý čtvrtek v 6?
Jak si na tom s offspecem?
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Mellys - Retribution Paladin

Příspěvekod mellysko » pon 30. zář 2013 20:29:28

Zezačátku bych se chťel omluvit že to není tak obsáhlé jako původní verze která zanikla díky vašemu super fóru který po mě chtěl když jsem si dal náhled znova se přihlásit a moje 4 hodinová práce fuč takže asi tak :)

Jak to sakra hospodaříš s hitem kluku? Draenei nebude k mání.... co s tím?
Vím o tom že momentálně jsem hluboko pod hit capem a zkoušel jsem s tím něco dělat a vyřešil jsem to takhle měl jsem v bance buď +60hit opasek nebo +68 expertise tak jsem si dal ten expertisovy abych měl při vengeanci 29 a hitu měl 201 kdybych si dal hitový měl bych expertise 21 a hitu 262 což by stejnak ještě cap nebyl takže mám alespoň jednu věc na capu momentálně čekám ( a tím ti odpovídám na 3. otázku ) na Tiny abomination in a Jar tím pádem bych dostal 85 a měl bych hit v pořádku ..

Když už jsme u toho hitu. Jakou má prioritu v žebříčku statů?
Hodně lidí zastává názoru že je na 1. místě ale já si myslím že je na 1. společně s expertisou přecejenom když jedna z nich není cap strácí se na to dmg pokud je v tom nějaký poměr jestli je důležitější mít jedno nebo druhé podle mě je nejlepší mít obě cap a houpat si nohama :)

První libovolný item, který by si aktuálně vyměnil?
Viz. Odpověď na otázku jedna

Gemování... only str? proč NE socket bonusy?
Nad tím už jsem přemýšlel a osobně si myslím že mít socket bonus s tím že jsou tam ty gemy do critu na t10 setu se až tolik nevyplatí jako na té t9 kde se z critu hodně benefitovalo . Sám jsem si to kolikrát počítal tady máš nějaké výsledky ... Vezmeme do úvahy boty s jedním červeným a jedním žlutým socketem a bonusem +6str a předpokládáme že do červeného dáme +20str a do žlutého +10str/+10critical strike rating když si to sesumírujeme dostaneme že příjdeme o 4str a dostaneme 10critical strike rating v přepočtu 0.22% critu takže máme na výběr buď 4str nebo 0,22% critu což je docela málo . S tím že příklad na botách je ještě takový malicherný dáme do výpočtu například ring se socket bonusem +4str tudíž toždíl už je 6 str a jelikož to už je o něco víc než 4 tak a toho critu je pořád stejně tak si myslím že z toho spíš přicházíme o dps než aby jsme si tím vylepšily náš dmg. Na závěr bych dodal kompletní výpočet při mém eq a gemach
a)Full Str socketování
Jednoduchý výpočet z kterého můj paladin dostává 390 str a +10 ke všem statům ( gem na aktivování meta gemu)
b)Socket bonusy
Zde je to trošku složitejší ale zde je výsledek: ze všech socket bonusů co nemám doposud splněné bych mohl dostat 40 str 30staminy z fialových gemů 4agi z socket bonusu z prstenu a +90 critical strike rating což je 1.98 critu
Výsledek : Když si to všechno pěkně sečtu tak dostávám tohle : tím že dám socket bonusy dostanu 40 str z součtu rozdílů socket bonusu a 10 str je 50str což ve výsledku znamená že dostanu 30staminy to mi v dps moc nepomůže ztratím 10str a dostanu 1.98% critu .
Moje zvážení: Pokud věříte na náhody a mýslite že 1.98% je tolik aby to ovlivnilo o moc vaše critování z radostí si socketujte socet bonusy já si osobně myslím že 50str mi přidá víc než 1.98% critu. Každopádně v některých případech by se to možná dalo zvážit ale já si stojím za svojím a za tím co jsem teď spočítal ....)A jelikož jsme puntičkář tak mi záleží na každé změně jakéhokoli statu a ty způsoby gemování i když je to v malých hodnotách tak to DPS ovlivní a z to co jsem si zkusil zpočítal tak tomu věřím a stojím si za tím.

Vidím, že si ortodoxní pláťák... Lether itemy nebyly k dispozici? V čem vidíš výhody plate gearu? Myslíš, že je obecně efektivnější?
Z jednoho hlediska jsem ted full plate a to z jedne strany kvuli tomu že se mi zátím ty itemy leather co bych chtěl nedostávaly a zdruhé to že si myslím že co se týče normal icc ( ve kterém se pohybuju) je plate paladin lepši (tím ale nezavrhuju leather palata).Nevidím jenom výhody plate gearu každá z možností má svoje + a - .Výhody jsou oboustrané plate má víc Armoru to je sice pěkný stat ale tebe asi zajímá spíš výhody postránce DPS/DMG .... Momentálně kdybych měl měnit svoje plate itemy za adekvatni nahrady co jsou mi dostupne (stejny item lvl za stejny) myslím si že bych tím jenom stratil než získal . Každopádně z mnoha desítek možná i stovek fór blogu videi různých pdfek tabulek a vlastních zkušenostní ... které jsem mohl zhodnotit jsem si vyvodil asi tohle Ve full gearu co je možno získat na wotlku (včetně RS) je Leather paladin o něco ve předu kdybych udělal průměr tech dat co jsem četl tak mi vyjde asi tohle : Toto je průměr DPS ze všech bossů z ICC včetně Gunshipu :
Pláťák:13400DPS(zaokrouhlil jsem to)
Leather:13700DPS(taky zaokrouhleno)
I když jsem měl možnost prozkoumat všechny možné články a jiné fakta o r3 stejnak nejsme na Blizzard servrech a může to fungovat o něco jinak takže bych si chtěl oboje vyzkoušet ale než naberu dostačující gear aspoň na jedno z těch ´zaměření´ tak jistě jestě uběhne dost času. Každopádne jako efektivnější vidím tu leather verzi. Momentálně si myslím asi tohle jsou 2 možnosti jak usměrňovat svůj DPS:1)Haste paladin - brát itemy kde je haste a nabrat si ho co nejvíc tím dostáhnete rychlejšícho attac speedu a tím rychlejší obovováni DS z setu ale každá vec má i své nevýhody u haste je to mana když vidím některé paladiny kteří mají problém s manou při hodnotách okolo 200 je mi hned jasné že by tenhle způsob hraní nezvládly při maximálních hodnotách které se pohybují okolo 500haste už se musí umět z tou manou přesně hopodařít
2) CRIT paladin - brát item na crit a mít co největší crit a neřešit věci jako haste a rychlá obnova z set bonusu ale když už něčím udeřím aby to byl crit ...
Já si preferuju moju zlatou střední cestu momentálně mám self buff 38% critu a 372hastu což mi momentálně v tomhle poměru stačí .
Ale jak už jsem řekl jsme na twinu kde vše bohužel jede jenom na 99% a nemůžeme počítat s tím že to bude dělat s tím paladinem to stejné jako na offi... kvůli tomu bych si chtěl oba specy pořádně zkusit a teprve pak usoudím co je lepši protože Statistiky co se sice shodují na jedné věci mi nestačí :)

Co uděláme s miningem?
S tím už mám v plánu udělat už dost dlouho nazačátku jsem měl BS a mining protože na hordě jsem občas tankoval ale jak jsem přešel na ali dokonce jsem si dal krtečka(dwarf) abych měl ještě racial na tanka ale bohužel jsem zjistil že jsem nadbytečný tak jsem si oddělal BS a dal ENG po čase změnil Race na hummana z části i kvuli tomu že jsem se začal věnovat pvp ale přece jenom do burst comba je dwarfova racialka neužitečná oproti dmg trinketu navíc ale to odbočuju od pve přemýšlel jsem o ENCH nebo JWC ale kdykoliv se dotoho chci vrhnout nemám buď náladu nebo prostředky na tu profesi momentálně mám prostředků že bych si tu profku mohl udělat kolikrát chtěl ale zase není ta nálada.

Pěkně škaředě rozházené bary musím povedat:D
Dík tak jak jsem s tím začal expit už jsem s tím nepohl...

Velmi by mě zajímal tvůj prstoklad, protože si moc nedokažu představit mačkat 6tku v kombinace s W:D Předpokládám, že si pianista a běháš jenom na myši že?
S tím pianistou si to trefil mám za sebou 10 roků aktivního hraní na klavír ale popravdě rotaci klikám a ostatní spelly mam nabindované vím hodně lidí mě za to odsuzuje už jsem za to dostal i slušný diss na twinstar foru ale věř mi že jsem se s tím snažil něco dělat asi 3 měsíce jsem se snažil zvyknout s nabindovanýma spellama ale nikdy to nebylo to pravě ořechové a pořád jsem se musel dívat kde jaky prst mám atd ztrácel jsem na tom jak DPS tak přehled o tom co se děje v raidu
stahoval jsem si různé addony atd co by mi v tom mohly nějak pomoct ale zbytečně když jsem kvuli tomu párkrát wipnul raid vyprdl jsem se na to a přešel jsem zpátky na klikání momentálně znám prvních 8 rotací nazpaměť a jelikož potom už se to jenom opakuje jenom s malou rozdílností pár sekund ( ale to záleží na množství haste) tak se ani nedívam co klikám ale klikám a tak mám dokonalý přehled o tom co kdo dělá. Jestli by si mě to chtěl nejak přeučit nebráním se ale myslím si že to bude ztráta času jak pro mě tak pro tebe ....

Píšeš, že jsi imba bimba suport raidu vládnoucí všemy druhy spásy, ale nevidím nabindované LoH, Hop, HoS,...:-O salvu nevidím vůbec:-O Vládneš snad nějakýma mouseoveroverpower macry? Či snad interaktivní doplňky Gridu?Proč nemáš nabindovanou bublinu, taunt a Holy Wrath? Myslím, že každá z těchto abilit si zaslouží bind víc něž Lentilka na ctr-E.
Ty věci co si myslíš že nemám nabindováne tak nabindované mám ale bartender když už je ten bind víceklávesný(moje klávesnice má další modifikační klávesu typu ctrl shift a wowko to nedokáže prebrat ten název tak to tam napíše nejakou 30znakovou hatlamatilku tak proto je to tak dlouhé že to bartender nebere na tu ikonu) potom už neukáže na ikonce spellu ale v databázi bindů je takže asi tak ... Co se týče salvy mám ji tam ale pod jinou ikonkou a s tím mouseoverem máš pradvu dělám to tak že v gridu kliknu na toho komu ji dám to samé mi funguje u loh ,hop,hos, . Ta ikonka tam má takovou ikonku zelené rybky a je tam napsané mejpoo neumí DMG ( protože jednu dobu to macro bylo napsane /tar Mejpoo /cast Hand of Salvation protože nikdo z guildy nedokázal držet jeho aggro počase jsem si udělal to mouseover a ta ikona a název zůstaly )
Kde sleduješ ICD? only blizard buffy? které ICD sleduješ?
Snažil jsem se ten addon na sedování ICD trinketů sehnat ale marně takže si sleduju pouze procy u buffu s tím že vím že za dalšich 45sekund procne. Jako další sleduju ICD rukavic z eng na haste ty mají CD minutu to znamená že interval křídel je použiju 2x bohužel se mi nepodařilo sestavi sekvenční makro které by zpustilo přesně po minutě po zpustění křídel znova ty rukavice i přez moji několika dení snahu jsem neuspěl.Dál sleduju ICD padáku a nitro bot ale to je mi v PVE nanic když to využiju jenom zřídka.

Můžeš garantovat včastný příchod každý čtvrtek v 6?
Momentálně když to píšu nedokážu odpovědět budeš muset počkat do konce týdne

Jak si na tom s offspecem?
Jak už jsem psal Tankoval jsem momentálně je můj tank eq na odpočinku v bance a je to směšice togc10/25 itemů s tím že do ICC bych asi vlezt nemohl ale momentálně když někdo něco nechce a je to na tanka tak si to odcizím a dávám do banky kdybych měl ještě někdy tankovat...

To už je konec ?! Docela mě to bavilo i když to píšu už po 2 :D příjemné počtení přeje mellysčok :)
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Mellys - Retribution Paladin

Příspěvekod Athena » stř 02. říj 2013 11:16:18

Testraid proběhne ve čtvrtek v 18:00. O inv piš na nick Dropluk. Ready flasky,mikrak, hctatiky(teoreticky). Počítej s koncem mezi 11-12hodinou.
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Mellys - Retribution Paladin [TEST//]

Příspěvekod mellysko » stř 02. říj 2013 14:23:58

okej počítám s tím
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Mellys - Retribution Paladin [TEST//]

Příspěvekod Athena » ned 06. říj 2013 17:02:47

Všechny zásadní nedostatky sem ti vytkl... teď je na tobě jak se stím popereš. Další a poslední test raid ve čtvrtek ve stejný čas. Osobně doufám v rapidní zlepšení... rád bych mě dalšího Zlíňáka v guildě:-)
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Mellys - Retribution Paladin [TEST/POHOVOR/]

Příspěvekod Athena » sob 12. říj 2013 18:08:56

Pohovor proběhne v pondělí ve 19:00

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů