ALYSKA - Paladin [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Bouner
Příspěvky: 3
Registrován: stř 19. čer 2013 21:17:39
Class:: Paladin

ALYSKA - Paladin [TEST/POHOVOR/PRIJATY]

Příspěvekod Bouner » stř 19. čer 2013 22:42:33

Nick: Alyska
Spec a classa: Prot paladin s holy OS ( mám tam i retri asi 5.5, ale není to nic extra)
GS: Prot cca 5.8 holy asi 5.5
Armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Alyska
Mám i Mitigation gear/ frost resist, avoid bohužel nemám neboť jsem nebyl ani v 1 guildě avoid tankem.
Alti: Momentálně mám 1 druida za kterého hraje občas kamarád a skočí sem tam icc/toc. Feral dps popř tank.
Věk: 20
FPS: dala cca 100, raid 60+-


Jak dlouho hraji wow a historie: Wow jsem začal někdy nna 1.12.1 na serveru Narnias na kterém jsem působil až po zabití BT a část SWP. Po ukončení působení na Narniasu ( vznik TS a velká aféra okolo) jsem začal hrát na ofi chvilkama a na fun serveru Funnyworld, tady jsem hrál až do jeho rozpadu prakticky, poté jsem hrál na ofi až po finální kontent Cataclysmu kde po složení DW nebylo co dělat. Tímto začalo mé působení na Twinstaru, původně server Phobos kde jsem hrál s částí hráčů ze zmíněného Funnyworldu. Po pár měsících jsem si dal pauzu a poté přešel na Deimos kde působím doteď.

Raid Time: Nemám problém se přizpůsobit, pokud teda raid nebude v týdnu od 15:00, to bohužel po prázdninách stíhat nebudu.

Můj skill: No, na ofi jsem jel Shamana od naxxu až po DW včetně všech HM, takže taktiky nejsou problém. Paladina jsem začal hrát někdy od icc na ofi ( většinou kamošův alt). Tady mám paladina od UD sezóny. Theorycraft rozepisovat je na dlouho neboť každý fight je trochu jiný a jsou tam jiné podmínky, ale ve zkratce normálně jedu 6/9/6/9 rotaci, při pullu nahodím křídla a když je pull single target tak hodím HoR a následně AS. Pokud je fáze se zvedlým dmg taken ( např fester) tak hodím redukci, během fightu hážu salvu na lidi kteří ji potřebují ( Tímto zdravím locky). Pokud je potřeba tak freedom na sebe/určitého člověka, a nebo HoP třeba u Anuba. Jinak používám SoV pokud je to single target nebo SoC pokud je skupinka mobek která umře poměrně rychle ( například gunship). Jinak dle situace zapojím Divine Sacrifice/Holy wrath, jinak plea a RF jsou samozřejmostí.

Progress na TS: UD,ToC+togc ( 25 jen 4/5 bohužel), icc 10 normal FC, 25 normal 10/12.
Na ofi jsem prošel vše od Naxxu až po Haliona na HC, taktiky opravdu nejsou problém a když si po těch pár letech něco nevzpomenu přesně mám plno zdrojů kde se podívat.

UI: Prot / Holy . Dost laboruju s UI, takže nemám 2x stejný screen prakticky dokud není UI pro mě ideální.
Addony: Addon control panel, Action bar saver, Big Brother, Combat log fixer, DXE ( nepoužívám DBM ale tuto alternativu), Grid2, Milk scrolling battle text, Omen3, Pallypower, Skada, mírně modifikované TukUI, dále kraviny typu Raid achievement a podobné práskací addony které vypínám když nejsou potřeba.

Zdroje informací: Tankspot, maintankadin, elitejerks nebo se zeptám někoho když něco nevím.

Předcházející guildy: Napíšu zde guildy na Deimosu, pokud někdo chce vědět např Phobos/ofi stačí se zeptat. Zde jsem působil v Guard of Dark - Zde je důvod leavnutí pauza ve wow a stagnující progress kdy byl problém cokoliv položit později, nicméně moc fajn parta lidí. Beasts of Twiligt- Důvod leavnutí byl přechod na alianci kvůli neshodám v guildě s pár členy, dále nechuť cokoliv progressovat. Nechci to tady vše rozebírat je to parta fajn lidí až na pár vyjímek a škoda jejího rozpadu. Dragonslayers- Zde momentálně působím a působil bych nebýt Maroše ( Mine) tak neuvažuju o přechodu. Je to opravdu moc dobrá parta s kterou jsem za poměrně krátký čas zažil fajn zábavu, ale jak jsem již zmínil Mine mi nabídl ať si podám přihlášku a zjistil jsem že tady znám více lidí, a to třeba z již zmíněného FW serveru.

TS3/mumble: Nemám problém a mikrofon mám.

Něco málo o mě: Tak jak jsem již řekl je mi 20, za 2 měsíce 21. Jsem z Brna, a po prázdninách si jdu dodělat 2. školu takže nastupuju opět do lavice po skoro roční pauze od učení. Myslím že jsem celkem pohodář a jsem pro každou srandu i špatnost. Rád zajdu na pivko s kamarádama, nebo jezdím rád autem kamkoliv. Kdyby něco tak se klidně ptejte a bez problémů odpovím, za případné chyby se omlouvám, jsem dnes utahaný a takhle večer už mi to moc nemyslí. Přihlášku jsem se snažil napsat stručně, neboť když se nekrotím tak je to potom slohovka na půl hodiny čtení.
Uživatelský avatar
Ataecina
Příspěvky: 277
Registrován: ned 16. čer 2013 11:05:34
Class:: Paladin

Re: Alyska - Prot paladin

Příspěvekod Ataecina » čtv 20. čer 2013 11:24:49

Bouner píše:Theorycraft rozepisovat je na dlouho neboť každý fight je trochu jiný a jsou tam jiné podmínky, ale ve zkratce normálně jedu 6/9/6/9 rotaci, při pullu nahodím křídla a když je pull single target tak hodím HoR a následně AS. Pokud je fáze se zvedlým dmg taken ( např fester) tak hodím redukci, během fightu hážu salvu na lidi kteří ji potřebují ( Tímto zdravím locky). Pokud je potřeba tak freedom na sebe/určitého člověka, a nebo HoP třeba u Anuba. Jinak používám SoV pokud je to single target nebo SoC pokud je skupinka mobek která umře poměrně rychle ( například gunship). Jinak dle situace zapojím Divine Sacrifice/Holy wrath, jinak plea a RF jsou samozřejmostí.



Přihláška se mi celkem líbí, ale mám pár otázek :)

1. Kdy nedávat křídla při pullu?
2. Na festerovi, když je zvedlý dmg taken(jak píšeš), jaké redukce? kdy? na koho? proč?
3. Dejme tomu DB Saurfang HC. Čím pomůžeš raidu?
4. Myslíš, že lock je nejlepší target na salvu?
5. Jakým způsobem házíš handy na targety? Jak dispelluješ, když je potřeba?

Dík za odpovědi, třeba se na něco ještě zeptám :)
Uživatelský avatar
Blokong
Příspěvky: 90
Registrován: sob 15. čer 2013 13:32:13
Class:: Shaman

Re: Alyska - Prot paladin

Příspěvekod Blokong » čtv 20. čer 2013 11:45:02

PRO
Bouner
Příspěvky: 3
Registrován: stř 19. čer 2013 21:17:39
Class:: Paladin

Re: Alyska - Prot paladin

Příspěvekod Bouner » čtv 20. čer 2013 12:26:51

Křídla nedávám když vím že nebudou potřeba ( tankuju mobky), nebo když se mění tanci jako u Saurfanga, Červů v Togc kdy tankuje každý tank chvilku.
Na festerovi dávám při 3 stacích bosse divine protection, trinket a potion/lentilku na hp. Potom ještě když boss vydechuje tak hážu divine sacrifice abych redukoval dmg do raidu, podobně se dá aplikovat v air fázi u BQ.
Na Saurfangovi pomůžu určitě stunem adda, dále nehodit 1s po spawnu plošné spelly abych nenatáhnul addy na sebe což by bossovi přidalo dost energy. Můžu dále tauntovat mobky když dohání target, hodit AS nebo jí zabránit aby někoho kousala, zase nemůžu taunt mobku co je ode mě 2yd aby kousala mě to opět nepomůže. Redukce ve 3. fázi taky pomůžou když jde do tuhého nebo se nechává projít marka.
Lock a salva, no vím že má soulshatter ale i tak aggrujou jak diví loci, ale vše zase závisí od raid setupu nebo situace, není to pravidlo že lock potřebuje salvu. Kouknu do omenu a když vidím že někdo kdo třeba nemá redukci aggra se blíží tak hodím salvu popř když si někdo požádá.
Handy a dispelly mám přes Mouseover macra, takže není problém nahodit někomu freedom,protection nebo hodit dispell. Mám pluginy do Gridu které zobrazují debuffy/marky a podobně takže vidím kdy má někdo např Necrotic u LK.
Snad jsem napsal vše co mě takhle narychlo napadá.
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Alyska - Prot paladin

Příspěvekod arwyn » čtv 20. čer 2013 13:29:10

posobis velmi prijemne, rozumne a ak sa na tvojho tanka pozrel mine a povzbudil ta k podaniu si prihlasky, tak by som si ta rada pozrela v akcii :)

farbičky
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Alyska - Prot paladin

Příspěvekod Crafty » čtv 20. čer 2013 14:54:52

Mozna ti zaridim i misto v 10ce
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
teonit
Příspěvky: 113
Registrován: sob 15. čer 2013 20:48:48
Class:: Warrior

Re: Alyska - Prot paladin

Příspěvekod teonit » čtv 20. čer 2013 14:57:05

crafty notak :D ..nech mi ho ..pokud nebudu moc kvuli pracia treninkum MMA chodit 10tku, ne jen ted, ale i po fightu, tak by resil muj problem a mohl tankovat za me :D ... pokud mine rekne ano ...
PS: ale vis jak sme se dnes bavili crafty je to na tobe ;-)

EDITBYCRAFTY: ja myslel ze budes brat toho kouleho :)
(nechci tu delat z prihlasky chat)
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: ALYSKA - Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Athena » pát 21. čer 2013 12:52:31

no podle prvního dojmu vypadáš konečně na pořádného bublifuka.pro
Mine
Příspěvky: 35
Registrován: sob 15. čer 2013 13:37:47
Class:: Paladin

Re: ALYSKA - Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Mine » ned 23. čer 2013 14:23:38

Keďže je čas progressu etc., tak sa test raid bude konať dnes na Craftyho 10tke. Následne určím verdikt.
Marty
Příspěvky: 100
Registrován: ned 16. čer 2013 12:51:06
Class:: Mage

Re: ALYSKA - Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Marty » ned 23. čer 2013 23:42:14

Asi by to šlo, v HC taktikách a hlavně v holy má rezervy, ale poladit by to snad šlo.. Když vemu v úvahu, že se primárně má brát za prot tak jsem pro
Mine
Příspěvky: 35
Registrován: sob 15. čer 2013 13:37:47
Class:: Paladin

Re: ALYSKA - Paladin [-/-/-]

Příspěvekod Mine » pon 24. čer 2013 0:19:41

Po dnešnom "test raide" (na ktorý sa žiaľ dostal len ako holy a nie prot) posúvam na pohovor, ktorý sa bude konať dnes - 24.6. o 20:00.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů