Shiraa Assa rogue [TEST-POHOVOR-PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Shiraa
Příspěvky: 6
Registrován: pát 18. říj 2013 17:06:01
Class:: Rogue

Shiraa Assa rogue [TEST-POHOVOR-PRIJATY]

Příspěvekod Shiraa » pát 18. říj 2013 18:41:40

Nick: Shiraa

Class/ main spec: Rogue/ Assa
Věk: 30
GearScore: 5300+ ( jelikož je gs pomíjive a záleží spíše na správném složení statů) 5400+pvp
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Shiraa
FPS: u marowgara snizeno, malo kdy i na sindre jinak 20+

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?

Moje wow historie spada hodne hluboko, zhruba 10 let zpatky kdy jsem zacal hrat na serveru stonecastle na patchi 1.0.2. Vyzkousel jsem si Oficialni i mnoho free serveru namatkou vyberu ty z poslednich dob narnias, sargeras, anthorie, mystic a par dalsich odhadem se budu pohybovat nad 10. Prosel jsem i mnoha guildami jako Independent, Nufici, Templasr of steel (s temi co jsou ted na twinu nemaji tito nic spolecneho), dreadknights, a mnoho dalsich, z naproste vetsiny guildy patrici v dobe meho clenstvi mezi TOP, dnes jiz davam duraz vice na kvalitu lidi po strance porozumění a shody charakteru.
Roguna byla do teto doby mim poslednim charakterem za ktery jsem nehral. Troufam si tvrdit ze jsem velmi kvalitni hrac za classy Affli lock, cement shaman, Dk a troufam si tvrdit ze brzo i rogue. ostatni classy zhledem k delsimu nehrani za ne ovladam spise prumerne krom jedine a to je warior, to je classa kterou dodnes nejak nedavam, neze bych ji neprostudoval ale proste mi to za ni nejde. Nejoblibenejsi classou je Affli lock, ktereho v tuto chvily nevlastnim a zatim neplanuji znovu zacinat. Do sve historie mohu zapsat ze jsem po dobu zhruba tri let delal classleadera Hunterum, Locku a chvilku DK. Zhruba prvnich 5 let meho hrani sem se objevoval na pozicich zastupce, RL, CL s cimz jsem pak udelal razny krok a zrekl jsem se a zamitl je, jelikoz uz to pak presaovalo ramec hry a neprinaselo mi to pozitek, vyjma jedineho kdy jsem Eprixoj kyvl na nabidku CL Dk, jelikoz byl zaroven ve vedeni a jeho slovy zabiralo mu to moc casu. Na se jsem si stoprocentne nevzpomel ale myslim ze toto je dostacujici

Váš raid time?
Nyni je mi jedno ktery den i hodinu, jeliko jsem dlouhodobe v domácim prostredi s lecbou zad. Posléze bude muj raidtime zavisly na praconi dobe dany a nasledujici den, nechtel bych sak prekrocit ramci casu 10PM jelikoz kdyz stavam na ranni tak je to casto pred 4tou rano

Definujte svůj PvE skill:
Pve skill se definuje velice tezko, bo tato otazka je bud hodne obsirna nebo nic nerikajici tak to zkusim nejak shrnout. Nejsem Klikac! Za skill by mohlo hovorit nasledujici ikdyz nerad bych aby to vyznelo jako ze se vychvaluju to proboha ne: Na serverech kde sem hral z pocatku jako napr na stonecastlu sme byli prni kdo sundal MC, jediní kdo dali tech par zpristupnených Bossu AQ te dobe a zaroven prvni hunter na serveru se slozenym lukem z tehda onyx 40man. Takto sem se snazil postupovat prave tech prvnich zhruba 5 let takze necyhbi odprogresoany i BC vcetne FC hyjal. Ale az ted jsem si uedomil ze asi na tuto otazku bych mel spise odpoedet ze skill asi nejvice ukazuje to ze sem byval CL, RL.
Pokud se ale ptate na skill za danou classu za kterou se hlasim coz je rogue tak tam musim zdelit ze ji mam neco pres tyden vyexpenou a stale si myslim ze se mam co ucit ikdyz rekl bych ze mi to celkem jde.

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
Jelikoz jsem se o progresu nizssich datadisku zminil predchozich otazkach zminim se tu jen o progresu wotlk.
Twin progress zatim neni nic moc bo vlastne poradne nebylo s kym a nebo bylo pozde tak jsem na 25manu i 10manu je to podstate stejne a tj na normal k litchoj a pak se to rozpustilo po prvnim pulu
HC twin progress jsem nezkusil akorat marowgara z prniho patra a ze druheho profa sindru queenu lk
AA progress icc 10 fc

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )
vyuzivam blizz UI + podpurne addony pro kazdou classu dbm, omen samozdrejmosti (priklad addonu pro dane classy na heal vuhdo, affli dottimer, ... ) ale nic co by zmenilo markantne raz UI
pokud nestaci popis hodim screen ale klasicke blizz ui urcite znate

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
zakladem pro kazdy free server je optat se a odskouset si
jinak elitejerks, wowwiki, wowhead na tomto sereru hoodne pomuze twinhead v nekterych situacich, drive alakhazam a kdyz uz si fakt nevim rady je tu vsemocny GOOGLE 80))))

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
vypisu jen dve.
Independent - nejsou lidi, jsme tam 4 Cala je supr, da se s nim pokecat je rozumnej kdykoli mu pomuzu a bez kecu, ma luxusni pratelsky raidy ma to v hlave srovnany coz ve svych 30ti na jeho vek ocenuji ale neco mi proste chybi.
Nufici - Averze na leadera, dle meho soudu puvodni nufiky uplne ponicil, smysl a tvar nufiku je zcela jina a neni to jiz guilda na kterou jsem byl zvykli a dlouho sem predtim prechazel to ze mi tam nebylo posledni 2 mesice dobre z zadneho pohledu

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
To uz je tak dlouho co ji mam kolem sebe ze si to uz ani nepamatuju

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Neni to prave v SFU, ale snazim se najit partu lidi ktera mi prinese pozitek

Koho znáte v <SFU> ?
uz ani nevim kdo tam je a kdo ne ale par jich tam bylo a nekteri jeste jsou jmenovite dam aspon 4, 2 co u vas jsou a dva co vim ze uz nejsou Thrallisko, Mellys soucasni, Like a nechvalne znamy Shit.

Co nám můžete nabídnout?
To same co ocekavam od vas. Jsem pohodar a mam rad srandu, ikdyz se na raidu nedari musi bejt sranda. Pokud se totiz nedari a je tam plno nervaku kteri zacnou rvat a podobne si neuvedomuji ze tim shazuji chut i moralku ostatnim a raid se tim prokazatelne zhorsuje


Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
ano/ano

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
Dk - Valeriee - 5800+ aktivni sem tam

(nepovinné) Napište nám něco o Vás:
Uz mi nekdo kdysi rikal ze pisu bud strojene, nebo arogantne nebo tak nejak ... ne pisu dopohody. Ale urcite je dobre vedet ze vzhledem k memu veku nemam problem si dat prudiveho cloveka do ignore i za predpokladu ze je z guildy, bo pohodarna je pro me vsim
Koule
Příspěvky: 13
Registrován: úte 18. čer 2013 20:56:20
Class:: Druid

Re: Shiraa Assa rogue

Příspěvekod Koule » sob 19. říj 2013 12:23:22

Pěkná přihláška, to máš + u mě.
V armory vidím tvůj pvp equip jenom, tak zkus si to přehodit aby pak náš CL viděl tvůj pve gear :-) Jinak na mainovi máš podle sebe gear 5300 a na altovi 5800, nějaký komentář? Ptám se jen ze zájmu protože Gs je tu v zásadě vedlejší protože to se u nás nabere poměrně rychle :-)

Talenty jsou v pohodě pokud vím, jen mě napadá dotaz, jestli jsi někdy přemýšlel, které talenty z assasin stromu by se dali ještě využít jak pro support raidu tak pro tvůj dmg.

Jinak když nebude CL a ostatní proti tak tě rád uvidím a uslyším na test raidu (když můj net mrcha jedna dovolí :D )
Shiraa
Příspěvky: 6
Registrován: pát 18. říj 2013 17:06:01
Class:: Rogue

Re: Shiraa Assa rogue

Příspěvekod Shiraa » sob 19. říj 2013 13:47:09

Mel jsem maina DK, mam tam i DBW hc, ale hraju za nej jen unholy, mival sem tu jeste DK tanka (jiny char) ale ten uz nemam a tady se mi zbirat tank eq nechce, vzhledem k tomu ze jsem Uh tak jsem se po problemech slozit raid v guilde na world raidy nedostal na 10many vubec a na 25man co skladal world byli ubohe a ani ti lide nemeli stavu coz me prave koplo k tomu vyexpit si rogunu, a kupodivu me docela hodne chytil.

Jinak samozdrejme pro support by se dal improvnout expose(ale pokud se nepletu - ten warior mi fakt dela problemy - vyuziva pro agrovani sunder armor a nejsem si jisty zda by mu to nedelalo problemy pri tankovani), na targety ktere jdou zastunovat by se dal pouzit i improvnutej kidney ale tech moc neni povetsinou jen vedlejsi targety takze tento by dle meho mene prinosny ale vzhledem k tomu ze nevim jak obsirne si myslel otazku tak to radsi zminim. No a pak uz zbyva jen moznost zamyslet se nad Turn the Tables ktery by mel ale prinos jen pro me a dle meho soudu je master poisoner vyrazne vyhodnejsi. To jsou jedine assa talenty ktere by se dali teoreticky nejak vyuzit.

jinak v planu pokud se kvam dostanu je zaroven byt clenem i pvp sekce ale to az naberu nejaky equip.
Shiraa
Příspěvky: 6
Registrován: pát 18. říj 2013 17:06:01
Class:: Rogue

Re: Shiraa Assa rogue

Příspěvekod Shiraa » sob 19. říj 2013 13:48:19

Jo co se tyce equipu jakmile logne Cegecko, tak bud prehodim na pve nebo k nemu prijdu do dala podle jeho prani
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: Shiraa Assa rogue

Příspěvekod GeeGee » sob 19. říj 2013 19:55:57

No jak sem ti rekl uz ve hre, eq ani skill ti pochvalit nemuzu, kazdopadne budes-li mit snahu se zlepsovat rozhodne ti pomuzu.

Muj nazor je takovy ze bych ho soupl na ctvrtecni test raid, aby se zjistilo jak se jevi po kolektivni strance a ma-li potencial, pokud mi to RL (Joul, Dropluk) dovoli tak ve ctvrtek 24.10. bud v 18:00 pripraven na test raid.
(pokud by se neco ohledne toho zmenilo dam ti vedet postou ve hre)
Koule
Příspěvky: 13
Registrován: úte 18. čer 2013 20:56:20
Class:: Druid

Re: Shiraa Assa rogue

Příspěvekod Koule » ned 20. říj 2013 8:27:30

dobrá odpověď :-) ta vylepšená Kidnyshota by měla velký význam na jediném, zato poměrně podstatném bossovi, a to jest LK HC protože valkyry, že :-) Ten expose armor je taky možnost, protože ne vždy tankuje warr, ale nejsem si jistý jestli stackování redukce by víc ublížilo dps warrovi nebo supportící roguně, takže si tu jenom tak hezky spekulujeme, že :-) ještě mi pověz zda se podle tebe vyplatí mít talent swift recovery (+ 20 procent heal) a nebo zda by třeba nebylo lepší vytalentovat movement speed.
Shiraa
Příspěvky: 6
Registrován: pát 18. říj 2013 17:06:01
Class:: Rogue

Re: Shiraa Assa rogue

Příspěvekod Shiraa » ned 20. říj 2013 15:03:31

Asi vim kam tim smerujes a jedes na strategii Lk, movement speed vyuzijes k rychlejsimu premisteni z defile, rychleji se dostanes k dalsimu targetu, nebo prebehnes kdyz je earth quake, osobne jsem se s rogunou nedostal k lk, jen s afflinou ale je mi jasne ze CD sprintu nebude stihat a navic healu muzu pomoci feintem a CoSkem. Nemam vsak odskouseno zda by CoS pomohlo napr na Harvest soul, takze bych spise volil vzhledem ke svemu zatim relativne nizkemu HP spise bonus do healu ( s nabranym equipem bych spise preferoval movement prave s ohledem na defile, valkyry ..) a i pres to ze si jsem vedom Infestu, kdy musi healeri dohealit target aspon na 90 procent HP aby opadl.
Bohuzel jak rikam s rogunou jsem na LK nebyl a mam pouze predstavu do jake vyse se moje Hp budou pohybovat s high equipem, takze se muj nazor muze posleze pozmenit a nevylucuji ani moznost rozdeleni po jednom bodu do kazdeho talentu.

Uprava: Ted me napadlo spis ze spravna odpoved je ze je to vzdy zavisle na slozeni raidu a vzajemneho supportu, netyka se to jen Lk ale napr sindry atd, kde to mas napr odbehnuti od ni vs nahotkovani kdyz mam jit do kostky, zde teba pokud mas diskace s vylepsenou bublou tak ti diskac muze zvysit speed ikdyz zrovna v pripade sindry a bohuzel i marrowgara jako u jedinych bossu bych ja osobne volil speed, jelikoz u techto dvou mi to vetsinou laguje a kdyz me sindra pritahne mam problem s odbehnutim pres lagy ale dole uz ji za druhou postavu na 25manu mam.
Uživatelský avatar
Arowist
Příspěvky: 131
Registrován: pon 02. zář 2013 19:08:31
Class:: Priest

Re: Shiraa Assa rogue

Příspěvekod Arowist » čtv 24. říj 2013 21:36:59

No zas tolik nefailujes. Ale podle me i na tak slaby eq tahas az moc malo. PROTI
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Shiraa Assa rogue

Příspěvekod Joul » pát 25. říj 2013 6:39:12

Vzhledem k naším potřebám roguny, pokud na tobě GG a Salu zapracují, a pokud si něco uděláš s PC, aby jsi odbíhal v pořádku od Syndri máš ode mě ZA
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Shiraa
Příspěvky: 6
Registrován: pát 18. říj 2013 17:06:01
Class:: Rogue

Re: Shiraa Assa rogue

Příspěvekod Shiraa » pát 25. říj 2013 11:32:30

Souhlas s predchozima, vzhledem k tomu ze je to muj prvni rogue a 80 teprve dva tydny budu vdecny za kazdou radu, jsem si vedom ze equip je prozatim poskladany z toho co jsem kde na zemi sebral a spise je to jen vyhonene GS (neni set bonus, prevazna vetsina veci ma nepatricne staty jako arp misto haste ap crit, jsem si vedom ze sem lehce podhitovany a na exp capu se pracuje, zbrane mam take nepatrici na assa, za dva tydny od 80 se toho zatim moc neurodilo co se tyce equipu) Dopilovani HC taktik v praktickem hledisku je vec parkrat si to vyzkouset.
toto jsou veci kterych jsem si vedom a s GeeGee jsem pri prvnim kontaktu povetsinou probiral a upozorrnil na tyto skutecnosti a nadale na nich pracuji.
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: Shiraa Assa rogue

Příspěvekod GeeGee » pát 25. říj 2013 15:54:54

Mno, takze byl bych pro jeste jeden test raid, ten by se mel odehrat dne 31.10. 2013, zacatek zase v 18:00 bud pripraveny.
Uživatelský avatar
Ori
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 06. čer 2013 17:30:40
Class:: -

Re: Shiraa Assa rogue [TEST]

Příspěvekod Ori » ned 27. říj 2013 15:12:14

ja som ZA, na ICC10 v sobotu nefailoval az na ohne pri queene ale dalo sa to prehliadnut(nikto neskapal a raid sa prisposobil), a DPS vzhladom na gear bolo prijatelne
Obrázek
Koule
Příspěvky: 13
Registrován: úte 18. čer 2013 20:56:20
Class:: Druid

Re: Shiraa Assa rogue [TEST]

Příspěvekod Koule » úte 29. říj 2013 21:57:59

Na test raidu dokázal, že není ztrátou času se s ním zabívat. Taktiky i dps se dají ještě vylepšit ale to už nebude takový problém. Navíc se mi líbí aktivní přístup k přihlášce a několikrát prokázaný zájem se k nám přidat a toho si cením. Za mě PRO
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Shiraa Assa rogue [TEST]

Příspěvekod arwyn » čtv 31. říj 2013 22:52:58

farbičky
Obrázek
Uživatelský avatar
Arowist
Příspěvky: 131
Registrován: pon 02. zář 2013 19:08:31
Class:: Priest

Re: Shiraa Assa rogue [TEST]

Příspěvekod Arowist » čtv 31. říj 2013 23:13:49

Přijde mi, že od posledně si udělal celkem pokrok. Přiklánim se k PRO
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Shiraa Assa rogue [TEST-POHOVOR]

Příspěvekod Joul » pát 01. lis 2013 10:31:10

Posunut na pohovor v Pondělí 18:00
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Shiraa Assa rogue [TEST-POHOVOR]

Příspěvekod Joul » úte 05. lis 2013 21:48:53

Poslední šance POHOVOR ve středu 6.11.2013 od 18:00
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů