Restoration Shaman [TEST/POHOVOR/PRIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Restoration Shaman [TEST/POHOVOR/PRIJAT]

Příspěvekod Yoslin » čtv 14. lis 2013 0:39:20

Nick: Yoslin
Class/ main spec: Shaman Restoration
Věk: 24
GearScore: 5800+
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Yoslin
FPS: 60

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Wowko hraju již od nepaměti. Začínala jsem někde na Free Vanila servrech poté TBC offik, TBC free těch bylo nespočetně... Střídání serverů skončilo spuštěním Twinstaru kde jsem dá se říct až do ted :) Ted jsem si dala cca půl roku na ofiku na Pandičkách, ale nějak mě to rychle omrzelo a nevím to Freečko má pro mě něco víc do sebe :)

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..) Bohužel nemám zformátovaný život do jasných časů, ale jednou za 14dní v úterý poker a ob tejden pár nočních výletů které zvládám realizovat až po 23:15

Definujte svůj PvE skill: Na to bohatě stačí jedno slovo... TOP

Vypište svůj progress na Twinstaru: Můj začátek byl v guildě MoostrooperS kde jsem si prostě jenom tak klikala nějaký gombíky a ta postavička něco dělala. To bylo převážně celý TBC čas Twinstaru... Poté jsem se dostala do guildy Sanguineus Adamas kde v podstatě jsem se díky jednomu dokonalému člověku poznala krásy hry a začla jsem tu hru možná i trošku chápat než jenom mačkat co mě napadne :) Realm First Kill OS25, boj o FK v Naxxu a dlouhé čekání na UD sezonu které jsme nezvládli a utekli hromadně na ofík, kde jsem objevila krásy resto shamana :) UD sezonu jsem na Twinstaru vůbec nezažila příšla jsem těsně na spuštění ToC/ToGC poté AD infinitum kde ani nevím proč jsem už odešla, pak Nisiar který jsem opustila po větší hádce na TBC realmu Ares, pak jsem opustila i ten TBC realm Ares a napadlo mě zkusit Pandárii na ofiku... Ze začátku mě to vcelku nadchlo, ale ted mě to spíše nudí než baví :)

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: http://i41.tinypic.com/i5du35.jpg Tak asi jedinej z addonů který stojí za řeč je DBM a healbot které snad nemusím vysvětlovat proč mám :)

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: 1264haste, earth shield, water shield, riptide, chain heal... každej resto shaman pochopí že snad ani víc není třeba povídat ;) :D

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Již jsem to vypsala víš, ale když jinak nedáte. MosstrooperS odchod od horde k ali, Sanguineus Adamas kdyby se nerozpali jsem stále tam, AD infinitum něco mi říká že jsem 2měsíce přez prázdniny byla bez netu a už jsem se do guildy nevrátila, Nisiar nepohoda na Ares realmu a poté jsem leavnula Deimos.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? O dobrých guildách se vždy ví, ale o momentálním náboru na worldu!

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Hledám guildu kde bych se mohla realizovat a uplatnit své léčitelské umění

Koho znáte v <SFU> ? Neřekla bych že tam někoho vědomě znám

Co nám můžete nabídnout? Oddanost a 99% účast na raidech

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? Ano, mám TS i mikrofon a sluchátka

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita) Nevedu
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Joul » čtv 14. lis 2013 15:10:35

Doufám, že máš takový smysl pro humor jako zde prezentuješ, protože pro tvé dobro doufám, že ne vše v pihlášce napsané mám brát se vší vážností ;)
Nikdy jsem o tobě neslyšel (což většinou bývá +), takže pokud nikdo nenajde něco vyloženě proti naším zásadám, vzal bych tě na test raid...
řeknu to raději z předstihem, nedělej si ID na následující týden (počínaje zítřkem) na ICC 25...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Yoslin » čtv 14. lis 2013 15:17:08

Kdyžtak mám zatím volné ID i toto ID kdyby vám večer někdo vypadl bo bylo místo stačí napsat.
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod mellysko » čtv 14. lis 2013 16:21:19

Jestli si tě dobře pamatuju tak si nám pomáhala před rokem v Dark Effectu na hordě a poté s i chvilku se mou působila v Independent jestli ano tak určitě ZA
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Blokong
Příspěvky: 90
Registrován: sob 15. čer 2013 13:32:13
Class:: Shaman

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Blokong » čtv 14. lis 2013 16:23:34

Proč jsi se nezmínila o minulé přihlášce? :)
http://forums.sixfeetunder.cz/viewtopic.php?f=12&t=2411


Předběžné PROTI a to jsem doufal po včerejší zprávě na fórku, že by se k nám mohl přidat nový shamík :(
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Yoslin » čtv 14. lis 2013 16:55:32

V žádné otázce se mě na to nikdo neptal? :D

A ted vážně!

For Mellysko: Yes, jsem to já :)

For Blokong: Měla jsem v té době hektické období a plno problémů v RL, které neomlouvají dřívější jednání. Původně jsem měla v plánu postavu nejdřív převédst, přejmenovat a pak si jako inkognito hráč podat přihlášku aby to stou první nemělo nic společného... Ale to by nebylo fér... Nikdy jsem si re-přihlášku nepodávala nikdy by mi to moje EGO nedovolilo, nedokážu ti říct proč k Vám jsem toto své „pravidlo“ porušila. Nemám pro to žádnou omluvu a ani pro to žádná omluva není, ale byla bych ráda kdyby jste mě hned kůli tomu neodsoudili. Ted s odstupem času vím proč se tanto všechno dělo, ale zde kde si to může přečíst každý to psát nebudu(kdyžtak soukromě)...
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod arwyn » čtv 14. lis 2013 18:01:38

Zdroje informací o vaší class

prosim zodpovedat, nenapisala si k tomu ak dobre vidim nic

Definujte svůj PvE skill: Na to bohatě stačí jedno slovo... TOP

hodne silne slova...

A vždy si vyberu to co má větší perspektivu a to kde mě více potřebují... Většinou mají guildy předem hlášené raidy, opravdu nevím jaký jiný guildovní či mimo guildovní akce máš namysli... Proto si vybírám guildu která raiduje mimo TBC raidovací dny a né guildu v které by se mi překrývali...


A ještě ktomu chceš abych si vybrala mezi lidma který zatím neznám a mezi lidma který znám osobně přez 3roky? Promiň, ale to neudělám. Chci kvám, ale nechci přijít o lidi který mám tam <3 Já ty kluky mám ráda a hraju to tam kůli nim, abych si snima mohla pokecat na mmble,


prepac, ale neda mi sa nespytat: aky bol dovod odchodu z toho Aresu? +preco si vtedy sla do friends with benefits a nepodala nam ziadne vysvetlenie, ked uz sme akceptovali ze si mala prihlasku inde a cakalo sa cez 2 tyzdne na tvoj test (aby mal aj logi aj ty naraz cas)... v podstate si uz vtedy pri prihlaske mala dost VIP pristup, uz predtym nez si sa na nas vykaslala a sla do FwB

a to ze sa ta nikto nepytal je sice pekne, ale je to jedna z veci co je jasne ze budeme hladat a pozerat, takze spomenutie by nam ulahcilo pracu =)

byla bych ráda kdyby jste mě hned kůli tomu neodsoudili

Původně jsem měla v plánu postavu nejdřív převédst, přejmenovat a pak si jako inkognito hráč podat přihlášku

keby si to spomenula hned, bolo by to omnoho jednoduchsie, takto to znie hodne utajovania chcene a to sa mi velmi nepaci

edit este ma napadlo... k tym raid casom... mas teda cas - vies sa zarucit kazdy stvrtok mat volno, alebo nie? alebo budes mavat cas iba do 23:15, pripadne kolko dopredu vies, ze budes mat cas iba do 23:15... trosku to rozpis prosim
Obrázek
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Yoslin » čtv 14. lis 2013 18:32:44

Kód: Vybrat vše

Zdroje informací o vaší class


Ještě z dob wotlku na ofiku se mi to tam v hlavě někde vzalo a zůstalo až do ted :) Občas mi příde že mám v hlavě takovej malej wowhead...

Kód: Vybrat vše

prepac, ale neda mi sa nespytat: aky bol dovod odchodu z toho Aresu? +preco si vtedy sla do friends with benefits a nepodala nam ziadne vysvetlenie, ked uz sme akceptovali ze si mala prihlasku inde a cakalo sa cez 2 tyzdne na tvoj test (aby mal aj logi aj ty naraz cas)... v podstate si uz vtedy pri prihlaske mala dost VIP pristup, uz predtym nez si sa na nas vykaslala a sla do FwB

a to ze sa ta nikto nepytal je sice pekne, ale je to jedna z veci co je jasne ze budeme hladat a pozerat, takze spomenutie by nam ulahcilo pracu =)


-Velký úpadek serveru a rozhodli sme s s víc lidma že prostě jdeme od toho.
-FwB - Jsem člověk který musí komunikovat a který neumí čekat... Jsem nad míru trpelivý člověk v komunikaci a jednání s lidmi, ale netrpělivá v čekání sama na něco...
-Já jsem na to myslela že jsem měla přihlášku tu, ale vůbec jsem si nemohla vzpomenout zda dřív vaše forum vypadalo takhle a nebo ne, a když jsem jí nenašla tu tak jsem to nějak vypustila napsala tu přihlášku a už si nevzpoměla to někam napsat.

Kód: Vybrat vše

keby si to spomenula hned, bolo by to omnoho jednoduchsie, takto to znie hodne utajovania chcene a to sa mi velmi nepaci


Asi nemoc z povolání :lol: Ze začátku jsem byla nucena utajovat svou totožnost ve hře a později jí utajovala i schválně proto můj nick prošel tolika změnami, kdybych chtěla opravdu něco utajovat dám si nick s kterým mě nikdo nepoznáte a to jsem neudělala ;)

Kód: Vybrat vše

este ma napadlo... k tym raid casom... mas teda cas - vies sa zarucit kazdy stvrtok mat volno, alebo nie? alebo budes mavat cas iba do 23:15, pripadne kolko dopredu vies, ze budes mat cas iba do 23:15... trosku to rozpis prosim


Ano vím se zaručit že každý čtvrtek budu mít čas... A taky se vím zaručit že se nestane že ve čtvrtek budu muset odejít o 23:15 jelikož pátky mám školu takže neponocuji :) v jiné dny to můžu vědět od odpoledne, ale taky mi můžou zavolat o 23:10 stihni vlak o půl a doval... Tak to nestihnu a oni pošlou tágo a můžeme v klidu doraidovat ne? :D ;)
Uživatelský avatar
Blokong
Příspěvky: 90
Registrován: sob 15. čer 2013 13:32:13
Class:: Shaman

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Blokong » čtv 14. lis 2013 19:40:03

Kdyz jsi tak TOP, nevadilo by ti misto v sekundarnim raidu,ktery toho zatim nedava tolik co ten primarni? :)
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Yoslin » čtv 14. lis 2013 19:43:30

Vůbec by mi to nevadilo, protože jsem tak moc TOP že až tam přídu tak bude sekundární dávat všechno jako primární a jestli né tak ještě líp... :lol: ;)

Nejde mi o to v jakém raidu budu,,, jde mi o kolektiv a raidování né o EQ a dávat všechno na první pull... Já mám progress ráda...
Uživatelský avatar
Blokong
Příspěvky: 90
Registrován: sob 15. čer 2013 13:32:13
Class:: Shaman

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Blokong » čtv 14. lis 2013 19:52:22

Ok, v tom pripade jak uz napsal Joul si udelej cas pristi ctvrtek od 18:00.
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Yoslin » čtv 14. lis 2013 19:59:12

OK. Kdyby něco už se nacházím na Alianci. Takže kdyby měl někdo nějakej dotaz. Nebo bylo místo na nějakou desinu tak pište na Yoslin :) Jsem pro každou špatnost ;)
Uživatelský avatar
Arowist
Příspěvky: 131
Registrován: pon 02. zář 2013 19:08:31
Class:: Priest

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Arowist » čtv 14. lis 2013 23:32:58

Byla ji v ADI za dob UD a TOGC ?
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Yoslin » pát 15. lis 2013 0:10:22

Jak jsem psala hore... UD jsem na Twinstaru nezažila a s ADI jsem byla na ToGC... je to tak rok a nějakej ten měsíc zpět...
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Yoslin » úte 19. lis 2013 16:46:38

Tak pořidila jsem si alta... nick Dzoslinka - Warlock - GS čerstvě doexpené postavy... Aby se neřeklo že něco zatajuju ;)
Uživatelský avatar
Blokong
Příspěvky: 90
Registrován: sob 15. čer 2013 13:32:13
Class:: Shaman

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Blokong » čtv 21. lis 2013 23:08:24

Zadam lidi ze sekundarniho raidu o vyjadreni :)
Uživatelský avatar
Arowist
Příspěvky: 131
Registrován: pon 02. zář 2013 19:08:31
Class:: Priest

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Arowist » pát 22. lis 2013 9:07:05

PROTI. To, že člověk má hlad a musí se někdy při raidě najíst chápu. Ale, že si na to vybere Sindru kde několikrát umřela... Pak měla několik failu u jiných bossů. Jak je na tom s healem nevim.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Joul » pát 22. lis 2013 10:26:01

prosím o posouzení čísílek na WOL, snad by tam většina bossů měla být, ohledně přístupu, nejsem z toho úplně nadšený, tak jak píše Arowist
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Yoslin » pát 22. lis 2013 11:20:45

Takže na tý Sindře jsem fainula neříkám že né... Ale celá moje 5.group(do party jsem hlásila každé afk WC, úlovek rohlíku se sýrem) ví že jsem rohlíček dlabala na treshi a jak jsem říkala i na TS tak při Sindře to bylo jenom hození si kostičky čikulády do tlamičky. To že jsem tomu ze začátku trošku přidala? No pár lidí se i zasmálo :oops:

To jak se na test raidu cítím jsem říkala i Blokongovi asi dva dny předem a i jsem mu říkala jak to dopadne... Hold jsem trémař a nervař když o „něco jde. “
Martypunk
Příspěvky: 75
Registrován: pon 26. srp 2013 21:16:18
Class:: Warlock

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Martypunk » pát 22. lis 2013 11:35:49

@aro+joul ja bych to s ni zastak tragicky nevidel Vcerejsi raid byl sam o sobe katastrofa - kdo tam nebyl tak jsme newipli snad jen na lodi;) - takze pokud failuje cely raid tezko na jednoho cloveka svadet ze s failuje s nim Aspon byla kolektivni:D ale priznam se ze jsem ji sledoval az u sindry kde to bylo slabsi (vyhovorky s jidlem moc neberu Vic by me potesilo kdybys rekla sry po***la jsem to priste se budu snazit chyby neopakovat) lk potom v pohode jak co se tyce taktiky i healingu
A za lk i sindru dostala achiev, takze jestli tam byla poprve, not bad (chtelo by to mit napsane v prihlasce jestli to uz mas zabite..)

tolik ode me k raidu Z prihlasky to vypada ze jsi pekna rebelka:D jedine co se mi moc nezda je ta tvoje minula prihlaska V sfu jsou sami hodni lidi ale chce to uprimny a ferovy pristup Ja o tom vim dost :roll:
a mas ode me male plus za hlas 13rocneho chlapecka

Videl bych to na jeste jeden test raid ..
Uživatelský avatar
Ataecina
Příspěvky: 277
Registrován: ned 16. čer 2013 11:05:34
Class:: Paladin

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Ataecina » pát 22. lis 2013 11:50:17

Sekundár začíná mít svou Athenu? :D
Uživatelský avatar
KiDMAN
Příspěvky: 43
Registrován: sob 15. čer 2013 17:47:20
Class:: Priest
Bydliště: Ostrava / Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod KiDMAN » sob 23. lis 2013 4:15:22

Ahoj Yoslin, jestli jsi někde od Ostravy tak bychom mohly být kámošky...
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Joul » sob 23. lis 2013 8:45:55

asi bych to shrnul, dal bych ti šanci ještě příští čtvrtek a uvidíme co z toho bude...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Darkal
Příspěvky: 111
Registrován: sob 22. čer 2013 20:09:17
Class:: Priest

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Darkal » sob 23. lis 2013 12:05:32

Kidmen ty raději už nic nemluv :D Díky :D

Jinak za mě Neutral. Příště si na jídlo vyber gunship/trash. :)
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Yoslin » ned 24. lis 2013 14:08:40

Joul píše:asi bych to shrnul, dal bych ti šanci ještě příští čtvrtek a uvidíme co z toho bude...



Děkuji :) Ze středy na čtvrtek nebo ze čtvrtka na pátek mi doma nemá jít net že budou někde předělávat nějakou anténu... tak doufám že to stihnout ten první termín... Kdyžtak se 100procentně ozvu z mobilu sem na forum :roll:
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Joul » stř 27. lis 2013 7:46:27

ok ozvi se, případně doraž ve čtvrtek, pokud bude vše v pořádku a nebudeš zase půl bose polikat (čokoládu) :D, dohodnul bych pohovor, (den a čas domluvíme přímo ve čtvrtek)
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Yoslin » stř 27. lis 2013 17:36:19

Takže po dvouch dnech bez netu opět ONLINE!! Takže zítra na stopro!!
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Sarger » čtv 28. lis 2013 7:01:00

... bože, to zas skapem na každom druhom bossovi, keď budú 2 healeri na teste :D Ale shamanov mám rád, takže snáď budeš v pohode :D
Uživatelský avatar
Darkal
Příspěvky: 111
Registrován: sob 22. čer 2013 20:09:17
Class:: Priest

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Darkal » čtv 28. lis 2013 12:58:26

Si holt napejču tank... Včera v togc nehealovala špatně, i když kusmo k tomu poví více :D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Yoslin » čtv 28. lis 2013 15:03:22

Před chvilkou jsem měla telefonát od kámoše(majitel baru) že se někde vysekal v autě a že potřebuje abych ve 16:00 otevřela hospodu a že ho snad z nemocnice pustí a nebo sežene spolumajitele který to převezme... Ale bohužel jeden víc nespolehlivej jak druhej a jelikož těm dvoum opravdu moc dlužím (né finančně :D ) tak nemůžu říct ne... Doufám že to na osumnáctou stihnu...
Kolega
Příspěvky: 22
Registrován: úte 25. čer 2013 16:06:38
Class:: Priest

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Kolega » čtv 28. lis 2013 16:00:07

Proč jsem si tý přihlášky nevšiml dřív?! :D Sakra když už se vracíš k ali tak sis aspoň mohla dát svuj původní nick Chansey... :P Nebo radši Elai? :D
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Yoslin » čtv 28. lis 2013 16:14:30

Elai mi kdysi dávno někdo zabral a nebo žijou ještě moje GM postavy... a Chansey bude priest!!! Ten můj původní až ho někdy seženu :D Shaman byl prostě tak nějak vždy Yoslin, asi až na čtvrt roku ;) A je jedno jakej mám nick stačí pípnout na TS/mmble a každej ví že jsem to já :lol:
Kolega
Příspěvky: 22
Registrován: úte 25. čer 2013 16:06:38
Class:: Priest

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Kolega » čtv 28. lis 2013 16:35:55

Dobře dobře... Těšim se až tě zase uslyšim na TSku :P :D
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Yoslin » čtv 28. lis 2013 16:56:36

Já jsem se už naučila být na raidech tiško vcelku... a alkohol už nepiju :lol: Takže alkoholové dýchánky u raidů už nedělám... Nehty si u raidu lakuju stále :lol:


PS pro všechny rejpálky: Neberte to tak do slovně jo... Ale ty do mě znaj z dřívějška ví že já a tresh = lakování nehtů :lol: Hlášky jako že já tu jsem ale nemůžu kliknout ready check protože mám nalakovanou ruku a tak prostě byli a budou... Ale na na bossech mě to nikdy nijak nelimituje a když už failnu tak ze své hlouposti či nepozornosti né kůli tomu že bych si obtiskla lak na druhej prstík xD Lakuju to strategicky aby mi to nevadilo :lol: :lol:

PS sekundar raid: zatím stále nestíhám a píšu z PC co mám za bárem...
Uživatelský avatar
Darkal
Příspěvky: 111
Registrován: sob 22. čer 2013 20:09:17
Class:: Priest

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Darkal » čtv 28. lis 2013 16:59:52

Nepiješ při raidech? To si s arwyn nebudeš rozumnět :D :D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod arwyn » čtv 28. lis 2013 20:43:28

Nehty si u raidu lakuju stále :lol:


a nechty si ani nelakujem, takze dvojnasobne =/
Obrázek
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Yoslin » čtv 28. lis 2013 23:06:56

Darkal píše:Nepiješ při raidech? To si s arwyn nebudeš rozumnět :D :D


Kód: Vybrat vše

a nechty si ani nelakujem, takze dvojnasobne =/


No tak že bych zase začla?? Na to že abstinuju půl roku tak v posledních 14dnech se nevede... ještě že do knajpy chodí stálý štamgasti.... jsem total KO dneska :lol: A nehty jsem si nikdy nelakovala ale poslední 2roky na starý kolénka jsem začla :oops:

Ještě jednou se omlouvám, ale opravdu to byla kritická situace pro lidi kterým moc dlužím a musela jsem... Opravdu mi kluci nebouraj každých 14dní... i když za půl roku je to zrovna u tohohle podruhý :lol: :oops:
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Crafty » pát 29. lis 2013 0:40:50

Obrázek
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Kusmoo
Příspěvky: 93
Registrován: úte 13. srp 2013 15:55:52
Class:: Shaman

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Kusmoo » pát 29. lis 2013 14:18:17

Podle výrazu toho psa jsem nepochopil Craftyho názor, tak sem napíšu aspoň svůj: Do kolektivu healerů zapadla velmi dobře a i když na test raidu byl healing spíše průměrný tak v TOGC ukázala že bez nervů healovat umí :D Nepřišla na test raid, ale měla dobrý důvod. To jestli jí Joul veme na test ještě jednou je na něm. Resto shamana na sekundár potřebujeme takže u mě určitě PRO když to příště bude bez nervů a jídla ;)
Kolega
Příspěvky: 22
Registrován: úte 25. čer 2013 16:06:38
Class:: Priest

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Kolega » pát 29. lis 2013 15:15:56

"a alkohol už nepiju" Jsi měla vtipnou kaši ne?!! :D :D :D
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Yoslin » pát 29. lis 2013 16:33:09

Kolega píše:"a alkohol už nepiju" Jsi měla vtipnou kaši ne?!! :D :D :D


Neštvi mě prdko jedna malá :lol: Včera se to trošku vymklo kontrole... :lol:
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Joul » pát 06. pro 2013 8:39:40

HPS nechám aby posoudil Kusmo, pokud budeš (z hlediska failů) hrát jako včera a také se tak chovat, dal bych ti šanci, jelikož nemáme v tuto chvíli CL Shamanů posunul bych tě na pohovor, máš čas v pondělí od 18:00?
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Yoslin » pát 06. pro 2013 10:06:14

Ano, čas mám ;)
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Restoration Shaman

Příspěvekod Joul » pát 06. pro 2013 10:45:38

ok tak tu buď
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Kusmoo
Příspěvky: 93
Registrován: úte 13. srp 2013 15:55:52
Class:: Shaman

Re: Restoration Shaman [TEST/POHOVOR/]

Příspěvekod Kusmoo » pát 06. pro 2013 14:29:39

Tak HPS z prvniho quarteru bylo dost dobrý, ale zbytek bossů jsem tam už nebyl takže mi buď někdo pošlete screeny hps nebo to musí posoudit někdo jiný. :D

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů