Antizerg - Shadow priest [TEST/POHOVOR/PRIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Uživatelský avatar
Antizerg
Příspěvky: 20
Registrován: úte 26. lis 2013 20:23:16
Class:: Priest

Antizerg - Shadow priest [TEST/POHOVOR/PRIJAT]

Příspěvekod Antizerg » úte 26. lis 2013 21:01:04

Nick: Antizerg
Class/ main spec: main spec Shadow
Věk: 22let
GearScore: (Je dobré zmínit množství PvP itemů) 6218 gs čistě PvE
Link na armory: http://arsenal.twinstar.cz/ http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Antizerg
FPS: Instant 60 , jen na trash, kde je vic jak 50 mobek mi to klesne na 40+-

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Hraji od TBC, byl jsem cele TBC a cca rok WOTLK v guildě Blood Shadow kde sme dosahovali nejlepsich vysledků (Conquerrory za fisrt killy).
Celé WoW hraji přez 7 let.

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..) Raid time od 16:45 - 00:30 není problém... Po, Út.....až Ne kdykoliv, kdy se bude hodit. Nedělá mi problém.

Definujte svůj PvE skill: Nechci flexovat popřípadě Egoisticky psát jaky sem skill... ale od stupnice 1/10 mám 11 (v DB už jsem psal, že chyby nikdy nedělám, chybu udělam vždy jen jednu a podruhe už nikdy...jediné co me muže v raidu zradit je Delay. Mám fotografickou paměť na čísla a počty a seřazení informací.)

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit) progress LK HC a PROF HC... mám na wotlku 10/12 hc. Jinde už jsem "progressoval" Cata, ale to asi rozvádět nemusím.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ ) http://tinypic.com/r/30j5tv4/5

Addony používám DBM a Xperl. Na tomto raidu sem akorad nevypnul IB addon, ale ten mi nikdy nejak neprekazi.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: Popravdě všechno sem se naučil ve hře od kamaradu, z PvP a PvE. Učil jsem se dlouho, ale už vše znám. nejvíce jsem se naučil na YT sledováním spellů všech class.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
1. Blood Shadow - rozpad po 5 letech (GM zabanoval GUMA za uražku GM na Worldu a pak dále na foru, pak s ním odešlo dalsich 10 officeru a my tim skončili).
2. guilda byla GOEA, čistě Pvp guilda, kde jsem vydrzel chvili.
3. Cilmelya - velice schopní, dobrý kolektiv, super hráči, ale neskládali sme guild ICC25, to mě pak přemluvili kamaradi z DeathBringers ...
4. DB - nejlepsi guilda, co jsem po Blood Shadow byl. Velmi schopní, dobrý kolektiv, nejlepší progressy. Dnes (26.11.2013) jsem se rozhodl opustit tuto guildu. Problém nebyl nikde ve špatném progressu nebo neschopnosti lidí... Jen už sme ochabení a je menší účast na raidu, snažil jsem se jakkoliv zlepsit ochotu lidí, velmi sem obohacoval banku a povzbuzoval hráče, kterým se zrovna na raidech nedařilo.
Prostě to už není ono a dost mě to mrzí, ale rád bych zašel raid, který bych prošel celý bez zbytečného progressu na chybách jednotlivců.


Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Jste asi nejznamější guilda a jelikož jsem byl v DB, kde se o vás dost mluvilo + dobrá reputace a úspechy i s Worldem, nebylo težké přehlédnout takto schopný kolektiv hráčů.

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Jak sem již psal výše, chtěl bych progressovat s úspěchem profesora i licha, zajít si raid a ukazat co ve mě je a baví mě soupeřit v dmg a přitom neudělat jedinou chybu.

Koho znáte v <SFU> ? Spousty lidí :) Vranka, Kusmoo, Akxutiska, Joul, Mellys, Banditko .... no spoustu Vás tam je :)

Co nám můžete nabídnout? Určitě tolik, co DB, což je od farmy ryb, po JWC. Kvalitní DPS, nulovou chybnost v taktikách a smělý hlas na mumble / ts :D

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? Vše mám a také používám... jsem rád, že se konečně mužu zrušit Mumble a přejit zas na TS.

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
• Antizergg - 80 lvl - Shadow - 5700+ gs - málo aktivní
• Dalagonn - 80 lvl - Retri / prot - 5800 / 5400gs - aktivní z 75%

(nepovinné) Napište nám něco o Vás: neurážím, nikdy nejsem sprostý, nikdy nevybouchnu kvuli chybě nebo že mě někdo prudí. jsem silný optimista a pracuji jako Hlavní Produkční v reklamní společnosti, kde také zastupuji Expedici a Finishing.

Děkuji všem, co si udělali čas k přečtení a děkuji za Vaše názory.

Přeji krásné hraní a zbytek dne.
Naposledy upravil(a) Antizerg dne stř 05. úno 2014 20:12:42, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Joul » stř 27. lis 2013 7:54:41

než si přečtu ten wall of text (což neber jako negativum, je vidět že jsi si na tom dal záležet) tak jen dopředu říkám, doraž ve čtvrtek od 18:00 na test raid napiš na nick Dropluk... upozorňuji že na SP jsem tvrdý, tak se ukaž (ve všech ohledech, nejen DPS, ale i taktiky, neumírání, komunikace prostě ALL IN 1)...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Darkal
Příspěvky: 111
Registrován: sob 22. čer 2013 20:09:17
Class:: Priest

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Darkal » stř 27. lis 2013 8:02:48

Za mě PRO.... Ten chlapec ví o čem mluví :D
Ps: Anti hlavně no stress...
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Antizerg
Příspěvky: 20
Registrován: úte 26. lis 2013 20:23:16
Class:: Priest

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Antizerg » stř 27. lis 2013 12:06:40

Nevím co je stress :) umím jen panikařit :D a jak sem psal, ja chybu udělal jen 1x ...druha chyba byl Delay což mi DB neuvěřila :) ...

co se týče Čtvrtka, tak asi až příští týden, momentálně mám ID... taky proto byl důvod, že opouštím nastávající guildu, protože kolikrát už posobě sme se ani nesložili na main raid + se téměř nikdy nedošla docházka, kterou máme kazdé utery (a to nas včera 26.11. nedošlo ani 15 lidí) ...

Ohledne DPS, DMG a chyb na taktikach... to je u mě úspěšnost 99% (ikdyž z guildy DB mužou říct opak - ještě sem jim otom neřekl a taky proto budou naštvaný a napišou asi prvni poslední, aby mi udělali špatný jméno, nebudu jim to mít za zlé, ale od nástupu k nim sem byl nejaktivnější SH prejt... ze všech ID sem nebyl jednou z duvodu přezčasu v praci)

Už se tedy těším na raid :)
Afterlady
Příspěvky: 7
Registrován: pát 01. lis 2013 23:36:27
Class:: Rogue

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Afterlady » stř 27. lis 2013 13:39:39

I kdyz jeste nejsem clenem guildy tak bych Vam tohoto priesta chtel na 1000% doporucit... i kdyz nema biss gear pretaci lidi v topce jeho zkusenosti a prehled jsou opravdu uzasne.
PS: Anti doufam ze budem spolu mivat raidy :-P
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Joul » stř 27. lis 2013 13:50:28

to rád slyším, že by ses u nás mohl zařadit k tomu průměru :D, ale budeš se muset vypracovat na nadprůměr, nic menšího od tebe nečekám...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod mellysko » stř 27. lis 2013 17:21:12

Ze skusenosti v togc : Tocit umí ale neznamená že když to topuje tam bude i tu
Na test raid určitě
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Pepíkus » stř 27. lis 2013 18:34:17

Nějaké zkušenosti za heal disco/holy? Doporučuji ti si připravit do offu heal talenty na Valithrii, je úplně jedno jaký máš equip nebo skill, určitě si uděláš malé bezvýznamné +
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod arwyn » čtv 28. lis 2013 9:50:41

aj tak sa mi nepaci tvoje ego -.- a uprimne dufam, ze ta nasi priesti poriadne pretocia...
Obrázek
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Joul » čtv 28. lis 2013 10:30:43

mám tu jednu ránu pro tvé ego a zajímá mě jak se s tím vypořádáš, víš o tom, že pokud by jsi k nám byl přijat, tak budeš v sekundárním raidu, který chodí 9-10/12 HC a v nejblišší době se na víc ani nechystáme, v primárním raidu jsou 3 stabilní SP +1 který chodí pokud není dost DMGerů tím pádem šance dostat se na primár je v tuto chvíli minimální...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Kolega
Příspěvky: 22
Registrován: úte 25. čer 2013 16:06:38
Class:: Priest

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Kolega » čtv 28. lis 2013 16:30:05

Byl jsem s tebou jedno ToC 25 ale že bych z tebe padl na prdel rozhodně říct nemohu...

Na začítku raidu jsi prohlásil, že tomu kdo tě za všechny bosse předmguje dáš 500g. Čímž jsi jsi si zařídil, aby celý raid upřeně sledoval jak dobrý dmger jsi (záměr??)...
Ano, byl jsi u 3/5 bossů 1. v dmg ovšem porovnáním tvého eq a eq ostatních v raidu neni divu. Přitom porovnáním dmg s našimi top sh priesty nic moc.
Už jen to, že jsi na dvou bossech zůstal za demo lockem kterej ti dával tooolik sp je trochu ostuda. :P :D (kdybych nedostal na champech škaterýho resro druida možná bych tě i v tom totalu udolal ;) )

A teď trochu k přihlášce.

Píšeš že nechceš psát egoisticky, ale ohodnotit se úrovní Chucka Norrise mi příjde trochu jako protiřečení... :roll:

Dále píšeš, že chybu uděláš pouze jednou a podruhé už nikdy. Ovšem pokud si dobře pamatuji, podařilo se ti na anubovi zemřít na aggro. To jsi poprvé za 7 let přeagroval? Nebo si tvá 99% dokonalost vybrala svou daň? :o

Za mě máš PROTI... Tvé přílišné ego by nedělalo guildě dobré jméno... A i kdyby ses naučil ho držet na uzdě tak pochybuju že by ti to vydrželo po celou dobu tvého působení v SFU :!:
Uživatelský avatar
Darkal
Příspěvky: 111
Registrován: sob 22. čer 2013 20:09:17
Class:: Priest

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Darkal » čtv 28. lis 2013 16:57:57

Taky to dělám kolega, pak to motivuje raid něco dělat :) Lidé se více snaží měně failují atd :)
Obrázek
Obrázek
Kolega
Příspěvky: 22
Registrován: úte 25. čer 2013 16:06:38
Class:: Priest

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Kolega » čtv 28. lis 2013 17:05:24

Určitě ti věřim že máš snahu motivovat world raid ve kterým ti ani nic nepadá když nemáš snahu motivovat ani guild raid... :P :D
Uživatelský avatar
Antizerg
Příspěvky: 20
Registrován: úte 26. lis 2013 20:23:16
Class:: Priest

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Antizerg » čtv 28. lis 2013 18:05:51

Joul píše:mám tu jednu ránu pro tvé ego a zajímá mě jak se s tím vypořádáš, víš o tom, že pokud by jsi k nám byl přijat, tak budeš v sekundárním raidu, který chodí 9-10/12 HC a v nejblišší době se na víc ani nechystáme, v primárním raidu jsou 3 stabilní SP +1 který chodí pokud není dost DMGerů tím pádem šance dostat se na primár je v tuto chvíli minimální...



Ano, jsem egoista, ale kdo neni ? a Joule, pokud se k vam dostanu, budu rád, když dojdeme dokonce dungu. To, jestli padne HC nebo ne je vždy na RL a hlavne podle lidí, jak moc se snazi u Vás udržet :)
Uživatelský avatar
Antizerg
Příspěvky: 20
Registrován: úte 26. lis 2013 20:23:16
Class:: Priest

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Antizerg » čtv 28. lis 2013 18:13:30

Kolega píše:Určitě ti věřim že máš snahu motivovat world raid ve kterým ti ani nic nepadá když nemáš snahu motivovat ani guild raid... :P :D


Kolega, podle sebe soudím tebe.
Ani mě neznáš, ale posuzuješ podle vlastního uvážení. Jestli sem nemotivoval nebo motivoval guildu ví ona sama.
Pokud se někdo snaží udržet člena nad vodou, když po nich druzí šlapou, tak jsem to já.

Ty jsi dobrý hráč a locka ovládáš, ale snižovat mojí autoritu vůči guildě, to si snad nemusel....
A ta motivace worldu na ToCku, to dělám vždy a všude. Zpočátku sem zaplatil asi 3x ToC25 tomu, kdo me pretocil byť jen o 100dmg. Ted je to čistě motivační.

Každý sme nějaký, jen ukažme ostatním jakým chceme opravdu být.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Crafty » pát 29. lis 2013 0:37:13

Obrázek
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Kolega
Příspěvky: 22
Registrován: úte 25. čer 2013 16:06:38
Class:: Priest

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Kolega » pát 29. lis 2013 15:08:25

Nevím proč jsi reagoval na odpověď smiřovanou Akxutisce ale nevadí... :D

Pokud jde o to popichování z mé strany tak nechápu čemu se divíš když jsi napsal takovou přihlášku... :D

Dále k té motivaci... Kdybys chtěl motivovat raid tak bys mluvil na mumble (nebo psal), snažil se to trochu organizovat, dal nějakou radu, no prostě cokoliv...
To co jsi dělal ty byl pouhý ego boost...

PS: Poprosil bych o vyjádření ke všem připomínkám které jsem měl ohledně tvé přihlášky. Děkuji. :)
Uživatelský avatar
Antizerg
Příspěvky: 20
Registrován: úte 26. lis 2013 20:23:16
Class:: Priest

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Antizerg » pát 29. lis 2013 21:27:56

Kolega

Nevím proč by to nebylo dnes nějak zvláštní, že jsou lidé s dobrou pamětí na čísla a informace, které při špatném zadání nikdy nezopakují.

Stále mluvíš o Egu, ale napsat něco na forko muže vždy vyznít blbě nebo agresivně.... i "egoisticky" ...

nevím co ti nato říct, neznáš mě, ale hned odsuzuješ. Nevím čím sem tě rozčílil, ale nechci si te znepřátelit. Ani nikoho jiného.
Kolega
Příspěvky: 22
Registrován: úte 25. čer 2013 16:06:38
Class:: Priest

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Kolega » sob 30. lis 2013 0:19:46

I když jsem čekal trochu suverénější obhajobu (trochu chodíš kolem horký kaše) tak to nevadí :)

Líbí se mi že nechceš jít do přímého souboje ve kterém máš značnou poziční nevýhodu. :) I když to dává smysl je mnoho ješitných lidí co do toho stejně jdou :D
Může se to jevit jako projevení slabosti ale podle mě je to bod vyspělosti rozumového tažení... Vždyť pokud se poohlídnem do historie tak většina úspěšných ať už diktátorů, vládců, vojevůdců a dalších... co začínaly od totální nuly, museli dělat tolik ponižujících, zoufalýbych, bolestivým, věžkych vecí aby dosáhli to po čem prahli celý život :)

Většina (možná všichni) nepochopí co jsem tu psal...Ovšem s tím nic nenadělám, vždy jsem byl nepochopen :|
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Joul » sob 30. lis 2013 11:11:53

Já jsem to pochopil a líbí se mě to, často toto dělávám a už se mě takto povedlo vyfiltrovat spoustu trollů, u kterých by to byl ztráta času, takže jsem rád, že tu taky dělá něco někdo jiný :-)
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Ratslayercz » sob 30. lis 2013 11:14:03

WTF co to tu resite za hovna, kazdy kdo ma top gear se rad vytahne pred tema hlupaka z worldu, nikdo nelootuje gear aby mu smrdel v bance!!!!!!

ted trochu z vaznejsiho soudku, nenechal jsi se vyprovokovat "A za to ťa cením" Rytmus 2011
Uživatelský avatar
Vranka
[ Class Leader ]
Příspěvky: 88
Registrován: stř 26. čer 2013 17:41:16
Class:: Shaman

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Vranka » pon 02. pro 2013 11:55:01

Bol som s nim par raidov a topoval som ZA
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Crafty » úte 03. pro 2013 1:27:34

Kdyz mi napises co si mysli ten husky, tak te soupnem na pohovor.
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Antizerg
Příspěvky: 20
Registrován: úte 26. lis 2013 20:23:16
Class:: Priest

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Antizerg » stř 04. pro 2013 19:06:25

asi přemýšlí otom, co to tu píšem za trololoviny :roll: . Taky vypada celkem naštvaně
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod mellysko » čtv 05. pro 2013 23:30:33

Na test raidu ukazal že umí ale určitě by se mohl ještě nečemu přiučit :) základ ale má dobrý určitě ZA na pohovor
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD
Uživatelský avatar
Antizerg
Příspěvky: 20
Registrován: úte 26. lis 2013 20:23:16
Class:: Priest

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Antizerg » čtv 05. pro 2013 23:33:49

Dík,

mám se bát pohovoru ? si pripadám jak na nástupu do nové práce... výplatu ale neočekávám :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Arowist
Příspěvky: 131
Registrován: pon 02. zář 2013 19:08:31
Class:: Priest

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Arowist » čtv 05. pro 2013 23:36:44

Antizerg píše:mám se bát pohovoru ?
Priesti maj pohovor nejhorsi.

Jinak jsem pro, taha velmi slusne. Jen bych doporucil lepsi switche u Saufranga a obnovit dotku u BQ po kousnutí.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Joul » pát 06. pro 2013 0:20:03

jak jsem čekal lepší průměr jako hráč, průměr jako SP kdyby se dostal k nám, ale vidím potenciál...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Crafty » pát 06. pro 2013 21:15:30

mas cas v pondeli 21:00?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Antizerg
Příspěvky: 20
Registrován: úte 26. lis 2013 20:23:16
Class:: Priest

Re: Antizerg - Shadow priest

Příspěvekod Antizerg » sob 07. pro 2013 9:49:04

Jistě, není problém... Dorazím

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů