SEMTEX - Hunter [PRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Semtex
Příspěvky: 40
Registrován: ned 01. pro 2013 0:51:50
Class:: Hunter

SEMTEX - Hunter [PRIJATY]

Příspěvekod Semtex » ned 01. pro 2013 1:13:41

Na uvod chci rict ze tohle neni muj ACC. Respektive nyni uz je ale Ja jsem to ne-expil. Jak se dal dozvte prisel jsem z offiku. Mel jsem na wow extremni zavislost tak jsem s tim sekl kdyz jsem se jeden den probral s tim ze nechcu travit zivot u pc. Onehda jsem videl u kamarada jak tu pari za wara BGcka jsem mu rikal "rad bych si zavzpominal na PVPcko skoda ze tam nemam zadne ACC" odpoved byla takova ze me dal toto acc ze to je jeho stare. To jen aby bylo do zacatku jasno protoze nechci nikoho lakovat. Myslim si ze to je zbytecne.

Nick:Semteexx
Class/ main spec: MM Hunt
Věk: 20
GearScore: aktualni GSko ma 5032 ale jeste mam 6itemu PVP.
Link na armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... n=Semteexx
Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?

WoW hraju od Vanill na offiku. Hral jsem ho asi rok na freecku kdyz jsem poprve okusil wowko potom jsem presel s davem na offik spokojenost nejvetsi. Byl jsem na offu spokojen do Lich Kinga a pak to podle me slo do sra*ek. Na offu jsem pak koupil catu a pandarii jen abych to mel doexpene a kompletni.

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..)

Myslim si ze cas je vec ktere mame vsichni stejne a je pouze na nas jak s ni vynalozime. Nebo-li kdo ma zajem udela si cas kdy je treba. Ja bych sem nepsal kdybych nebyl schopne se podridit nebo se me nelibil cas ktery mate v infu. - ve zkratce jsem schopen si zaridit jaky koli cas.

Definujte svůj PvE skill:

muj pve skill ? ... no rekneme ze nejsu zvedav na zbytecne whipy tipu "necum na dps ale uhni" atd. protoze z tohohle uz jsem vyrostl. Ztracet cas rozhodne na raidech nehodlam tehdy pokud pujde o zbytecny straveny cas skrzeva to ze lidi budou delat kraviny nebudou davat pozor atd. tudiz jsem zvykl na kvalitni hru (na offu do wotlku vse odprogresovane Lich kinga pouze 10tku HC 25 bohuzel nemam). Nevim moc co jineho sem napsat sorry.

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)

Viz. uvodni odstavec.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )

http://tinypic.com/view.php?pic=svjwc1&s=5

myslim tady neni moc co vysvetlovat ... pojedu ale podle slozky ve WoWku s addonama radsi abych nezapomnel :)
- Atlas - je fajn kdyz neco potrebuju na rychlo najit at uz drop recepty repky ...
- Bagnon - lepsi prehled pro me co se bagu tyce navic tam mam info z ostatnich postav banky atd.
- Bartender ... neni myslim moc co vysvetlovat poskladam si to jak uznam za vhodne + velikost
- DBM - mam rad kdyz do me WoWko nejakou jemnou formou kopne tady nestuj nebo me upozorni co se bude dit - mam to hlavne kvuli CD spellu u bossu atd.
- Recount - rad si kontroluju DPS + kdyz ma nekdo lepsi a nedej boze jeste horsi GS mam moznost checknout co delam spatne
- Sexy CD/MAP - design ... - teda az na CD ten jsem myslel jak budu pouzivat a nakonec nemam vyuziti :-D
- WIM - kdyz me nekdo pise a lidi ve velkem spamuji world tak me to vyskoci + historie atd..

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:

co si pod tim predstavujete ? kde beru info ? jestli ano tak je to dost jednoduche - bud zkusenosti,pratele,youtube,internet vseobecne, hraci. - asi vsechno ? snad ...

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:

viz. prvni odstavec

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?

spam na worldu

Proč chcete jít právě do <SFU> ?

Protoze na me SFU pusobi jako kvalitni guilda. Co jsem mel tu moznost se setkat s hraceme at uz PVP ci PVE bylo prijemne s nima hrat. Rad bych to v PVE nekam dotahl protoze jsem zvykl mit dobry gear a to bez progresu nejde + me bavi PVE a tady si myslim ze to ma budoucnout.

Koho znáte v <SFU> ?

nikoho - ale to nebrani se seznamit ne ? :)

Co nám můžete nabídnout?

Myslim si ze kvalitniho hrace. Zaroven jakozto cloveka si myslim ze velice prijemnou a inteligentni osobu. Moje ego si nezaklada na gearu ale na tom co mam v hlave. V realnem zivote to neni moc prakticke ale je to tak. Zaroven si myslim ze si prakticky s kazdym rozumim :)

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?

Samozrejme.

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)

Fibin - palat 80lvl only PVP

(nepovinné) Napište nám něco o Vás:

Neco o me ? Je me 20. Podnikam. Docela slusne. Zaroven delam oblastniho reditele v jedne nejmenovane firme. Miluju sport miluju party miluju zeny. Miluju kazdou srandu a hlavne lidi vseobecne. Zni Vam to uchylne ? Jsem uchyl a nestydim se za to ale jsem clovek co razi nazor ze kazdy je uchyl jen se lidi o tom boji mluvit. Co se volneho casu tyce rad zajdu s lidmi do cajky na kafe na squash nebo rad zavzpominam na stare dobre casy a jdu s nekym do ringu. Lyzuju potapim se. Miluju filozofii a psychologii. Jsem tezky pohodar co vi co chce a kde co ocekava a velice rad se zasmeje. Nevim moc co semka dal psat ... lepsi je pokec treba na tom TSku nebo v realu. Jinak na rovinu rikam ze nejsu zvedavej na pohadkare, lhare a lidi co nedokazou prijmout nazor druhyh. Jinak s usmevem !!! :) - Jeste bych na zaver po editu topicu rad dodal ze jsem nikdy nebyl schopne formulovat nejakou inteligentni prihlasku. Takze se velice omlouvam neni to o me gramotnosti ale spis ... ani nevim jak to nazvat ... preferuji pokec na TSku protoze si myslim ze tam clovek nema cas vymyslet uskoky poznate zabarveni hlasu atd. tim padem je to podle me kvalitnejsi vstup obzvlast kdyz je nekdo trotl jako ja a neumi napsat neco co bude vypadat aspon trochu lidsky :-P Jinak je me jasne ze me tu bude pro spoustu lidi chybet hodne infa nez me odsoudite mejte prosim trpelivost a optejte se dopisu. Dalsi vec co se meho gearu tyce vim ze je na prd ale verte tomu ze na nem dost usilovne pracuju tohle co tam mam nyni mam za den. Kdybych si nemyslel ze to doberu tak Vas tu vubec neobtezuji prihlaskou :) To je asi vse krasny den vsem ! :)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Varis - PVE MM Hunta

Příspěvekod Pepíkus » ned 01. pro 2013 21:15:55

Má moje sympatie, stačilo mi 10 min tlachání na tsku + pěkná přihláška i UI až na ten equip noo. Pro.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Semtex
Příspěvky: 40
Registrován: ned 01. pro 2013 0:51:50
Class:: Hunter

Re: Varis - PVE MM Hunta

Příspěvekod Semtex » pon 02. pro 2013 17:28:07

Rename postavy - Semteexx
Uživatelský avatar
Darkal
Příspěvky: 111
Registrován: sob 22. čer 2013 20:09:17
Class:: Priest

Re: Varis - PVE MM Hunta

Příspěvekod Darkal » pon 02. pro 2013 22:25:00

Přesně jak říká pepík za
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Varis - PVE MM Hunta

Příspěvekod Crafty » úte 03. pro 2013 1:24:16

Proc nemas na TSku zabrany, kdyz mluvis s cizima lidma?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Semtex
Příspěvky: 40
Registrován: ned 01. pro 2013 0:51:50
Class:: Hunter

Re: Varis - PVE MM Hunta

Příspěvekod Semtex » úte 03. pro 2013 13:02:48

Protoze me toho hodne naucila prace a navic se nemam za co stydet - takze nerozmyslim co vam rict a co ne.
Nevim ... mozna protoze si na nic neharju ? To uz je edit ... byla to pro me docela otazka k zamysleni ... asi protoze kdyz prijdu do nove spolecnosti tak pretvarka neni uplne dobra vec ? Mozna proto ze jsem velice spolecensky clovek ? Napada me fakt hodne veci ale popravde tahle otazka pro me k zamysleni diky :)
Uživatelský avatar
Detharg
Příspěvky: 27
Registrován: sob 15. čer 2013 13:49:54
Class:: Hunter

Re: Varis - PVE MM Hunta

Příspěvekod Detharg » úte 03. pro 2013 23:45:08

Pokusím se tě odchytit ingame a zeptat se na pár otázek ;)
Semtex
Příspěvky: 40
Registrován: ned 01. pro 2013 0:51:50
Class:: Hunter

Re: Varis - PVE MM Hunta

Příspěvekod Semtex » stř 04. pro 2013 1:16:16

Budu se tesit a cekam :) - vetsinou kdyz jsem ingame me vychytas i na TSku takze ... :)
Naposledy upravil(a) Semtex dne stř 04. pro 2013 1:47:16, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Ori
Příspěvky: 226
Registrován: čtv 06. čer 2013 17:30:40
Class:: -

Re: Varis - PVE MM Hunta

Příspěvekod Ori » stř 04. pro 2013 1:21:56

mal som tu cest s nim kecat asi 3min a hned si ma ziskal .. davam ZA :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Varis - PVE MM Hunta

Příspěvekod Crafty » stř 04. pro 2013 12:06:54

skautiku vyber si jednu prezdivku pod kterou budes vystupovat, bud semtex nebo varis

a tu pouzivej jak ingame tak na TS/WEBU at vtom neni potom hokej (rename stoji kdyztak par hvezdicek)
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Semtex
Příspěvky: 40
Registrován: ned 01. pro 2013 0:51:50
Class:: Hunter

Re: Semtex - PVE MM Hunta

Příspěvekod Semtex » stř 04. pro 2013 14:36:06

Crafty píše:skautiku vyber si jednu prezdivku pod kterou budes vystupovat, bud semtex nebo varis

a tu pouzivej jak ingame tak na TS/WEBU at vtom neni potom hokej (rename stoji kdyztak par hvezdicek)


O par topicu vis je ze mam rename na Semtexe in game a na TSku jsem od "vzdycky" Semtex - i u Vas - a tady na foru jsem taky Semtex takze ... :)

EDIT : Ten smajlik je normalni s usmevem ... na foru jsou nasteveni smajlici co nemam uplne v lasce takze jen aby bylo jasno neni to smajlik co se ti ma vysmat ma se jen usmivat ...
Naposledy upravil(a) Semtex dne stř 04. pro 2013 15:13:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Varis - PVE MM Hunta

Příspěvekod Joul » stř 04. pro 2013 15:10:16

Opraveno v názvu topiku, nemám čas se tu rozepisovat k přihlášce, takže něco napíšu až po testraidu... nejspíš v pátek ráno,

čekám tě nastoupeného ve čtvrtek v 17:50 před ICC, napiš mě na nick Dropluk,
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Semtex
Příspěvky: 40
Registrován: ned 01. pro 2013 0:51:50
Class:: Hunter

Re: Varis - PVE MM Hunta

Příspěvekod Semtex » stř 04. pro 2013 15:14:27

Ok, pocitam s tim.
Uživatelský avatar
Sarger
[ Class Leader ]
Příspěvky: 529
Registrován: úte 08. říj 2013 15:14:55
Class:: Paladin

Re: Semtex - PVE MM Hunta

Příspěvekod Sarger » čtv 05. pro 2013 7:29:58

Nemôžem inak len že..... ZA
Neskutočne mi pomohol dofarmit tých hroznych 17k exp na shamanovi v stratholme :D (áno, aj tebe dik javier) :DDD
Na TS príjemný, slušný, zábavný, boli sme síce len stratholme, ale reagoval pohotovo na všetko, zachránil ma vždy, keď sa voľačo dialo, proste som za ;)

.. A vie hovoriť vtipy!!!!!!! :D
Kolega
Příspěvky: 22
Registrován: úte 25. čer 2013 16:06:38
Class:: Priest

Re: Semtex - PVE MM Hunta

Příspěvekod Kolega » čtv 05. pro 2013 16:31:19

Neni ti trochu blbý psát přihlášku s tak bídným equipem? Ano, jde hlavně o člověka. Ale když si představim, že už do takhle zruinovanýho sekundáru přibude hunt s 5k gs tak je mi z toho špatně...
Budí to ve mě pocit že na naší guildě budeš tak trochu cizopasit... Alespoň co si týče test raidu protože si nedokážu představit že by tě někdo s tak low equipem proved celým ICC 25...

Já osobně bych zvolil cestu pomalým sbližováním se s lidmi z guildy a až by na to byl alespoň trochu equip tak si podal přihlášku ;)
Uživatelský avatar
Kusmoo
Příspěvky: 93
Registrován: úte 13. srp 2013 15:55:52
Class:: Shaman

Re: Semtex - PVE MM Hunta

Příspěvekod Kusmoo » čtv 05. pro 2013 16:47:57

EQ nabere za 2-3 ID a aspoň nebudem muset dissenchantovat itemy jako vždy. A s lidma se pomalu sbližuje tím že je skoro nonstop na TS :D
U mě PRO na test raid.
Kolega
Příspěvky: 22
Registrován: úte 25. čer 2013 16:06:38
Class:: Priest

Re: Semtex - PVE MM Hunta

Příspěvekod Kolega » čtv 05. pro 2013 17:07:37

Jde mi spíš o vyjádření Semtexe ale díky Kusmoo... :)
Semtex
Příspěvky: 40
Registrován: ned 01. pro 2013 0:51:50
Class:: Hunter

Re: Semtex - PVE MM Hunta

Příspěvekod Semtex » čtv 05. pro 2013 17:50:09

Kolega píše:Jde mi spíš o vyjádření Semtexe ale díky Kusmoo... :)


Vec se ma tak Kolego ze kdyz jsem se domluvil ze pujdu na test raid tak jsem absolutne nevnimal fakt ze dostanu itemy. Prvni den na TSku. Prisel jsem pokecat s Joulem a moje predstava byla takova ze si podam prihlasku pokud bude vse ok a lidi nebudou mit nic proti zajdu test raid na par bossu kde se uvidi jestli jsem tele a bude se kvuli me whipovat a pak pustim na tezsi bosse nekoho s gearem. Absolutne me nenapadlo ze bych z toho mel mit nejaky gear. Nasledne pokud by to bylo ok na tom test raidu mrknu na pohovor a pokud bude i ten ok normalne vlezu do guildy. Nejdriv se u me v hlave vytvorilo jedno ALE. To nebylo o tom ze by me slo vsockovat se do kvalitni guildy abych se nagearoval. Slo me primarne o tu skupinu lidi. Takze proto jsem sel na ten team speak protoze v hlave me vyrostl problem "co kdyz si snima nesedne a i tak projdu ? opravdu me to stoji za to ?". Az teprve po par dnech kecani na teamspeaku jsem se dozvedel ze na test raidu stejne "nikdo nic nechce" takze mozna neco dostanu. Takze pokud bych se dostal do guildy dochodil by si ty low dungy pripadne s dopomoci par ochotnych z guildy - jakoze uz tedka jsem dost casu byl v HCckach s Javierem - a pak se dostal do ICC a pripadne si nabral EPcka a nasledne se podival na loot. Nenapadlo me ze bych to mel jit cele. Dokonce se i divim ;-)

Pisu to dost zmatene protoze me myslenky litaji po strasne moc smerech tak se omlouvam a doufam ze budu pochopen. Pripadne bych radsi dopovedel na TSku pripadne cele jeste jednou dovysvetlil protoze je to opravdu hodne zmatene :-D
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Semtex - PVE MM Hunta

Příspěvekod Joul » pát 06. pro 2013 8:35:24

Tak tedy k tobě, DPS nechám porovnat o proti gearu Detharga, nějak jsem počítal že moc točit nebudeš, ale tak s tím gearem to se není čemu asi divit...
Průběh raidu no řekněme slabší průměr, ale pokud vezmu v úvahu fakt, že jsi nebyl ICC už pěkně dlouho, tak to mohlo být mnohem horší, budu tě pečlivě sledovat příště, včera jsi měl možnost udělat nějaké chyby jako připomínku na raid kde jsi dlouho nebyl (+ pro tebe, že jsi PRÝ sledoval videa aby jsi si to oživil), ale příště doufám, že už se z nich poučíš a neuděláš je znovu, pak můžeš začít pracovat na chybách ovlivňující tvoje DPS, to je cesta kterou by jsi měl jít, pokud se k nám dostaneš. Z kolektivního hlediska bych ti šanci dal, jsi docela sympatický, nemohu posoudit jestli se přetvařuješ aby jsi zapadl, ale to by jsi byl víceméně proti sobě, protože dřív nebo později by tvoje pravá povaha stejně vyšla na povrch, takže jsem v tomto smyslu ochotný dát ti šanci. připrav se na příští čtvrtek 18:00 bude tvůj druhý test raid...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: Semtex - PVE MM Hunta

Příspěvekod Ratslayercz » pát 06. pro 2013 11:04:33

Tak jsem omrknul WoL a musim rict, ze jsem byl celkem smutny, Vím, ze jsi dlouho nehral na WOTLKu, ale tohle neni guilda ve ktere se jen tak stratis v davu a obcas si pokecas na TS. Od vsech clenu se ocekavaji maximalni vykony na raidech.

Co bych ti doporucil do dalsiho raidu:
1. Poradne si prostudovat zakladni veci, co se tyce priority spellu, pouzivani CD a dalsi (bud jsi na offiku nehral huntera nebo jsi na to uz zapomnel)
2. Popremyslej jak by se dalo zefektivnit switchovani (Lord, Lady a Sourfang)
3. ZAHOD!!! GLYPH OF AIMED SHOT
Semtex
Příspěvky: 40
Registrován: ned 01. pro 2013 0:51:50
Class:: Hunter

Re: Semtex - PVE MM Hunta

Příspěvekod Semtex » pát 06. pro 2013 13:23:28

Shrnuti raidu po mem (spis je to sebektritika + postrehy z raidu)
Priznam se ze i kdyz jsem koukal na videa cetl taktiky tak me zaskocilo to ze jsem tam vic jak pul roku nebyl. Proste jsem dostaval sodu spis skrzeva to ze jsem si rikal "tohle to je ono jasne tady bude ted toto jo tady to je" atd.). Uz predtim jsem na TSku rikal ze 25tku HC jsem nebyl nic a proto jsem si to musel dohledavat na netu aby jsem tam nesel na "blind" a neco vedel. Fakt je ten ze vetsina heru nedela nic moc navic kor u rDPS problem je v tom ze ja jsem zvedavy trouba a kdyby se tam ukazalo neco o cem bych aspon teoreticky nevedel tak by me to strasne znervoznovalo. I kdyz jsem si rikal ze jsem na lorda pripravenej opak byl pravdou. Mel jsem macro na shackle a stejne kdyz byl prvni shackle tak jsem to zapomnel dat az na druhej jsem zjistil ze macro je me fakt k nicemu tak jsem si zapl HP bary - "V". Pak uz to bylo relativne ok ale porad je na cem makat - z me strany. Co se Lady tyce (trash komentovat nebudu) tak na te jsem bohuzel jako rDPS selhal skrzeva prave DPS ale to enbudu resit o tom se vedelo (mel jsem v ICC zazarit pouze skrzeva schopnost hybat se - coz se moc nepovedlo). Jinak jsem vylozene nic nefailnul. Gunship nebudu komentovat. Dale tu mame Saurfanga a jak uz Ratslayercz naznacil opet ty switche. Vim ze to je vymluva a alibismus ale na offu jsem mel rDruida takze tohle pro me bylo nove. V kazdem pripade jsem se seznamil. Priznam se ze z taktiky kterou tam mate jsem byl ze zacatku trochu zmaten - prehazovani typhonama - ale zorientoval jsem se v podstate hned bohuzel opet switch ... opet jsem se musel po bossovi vyliskat. Rotface, Fester, Profik myslim ok bez failu - nevybavuji si ze bych tam failnul. Co se Prince tyce. Jak nejvetsi debil jsem se nechal "vydotkovat". Timhle se omlouvam healu za moje chovani na Princovi protoze... no proste jsem se opet vyliskal - pred bRessem - a pak fungoval opet normalne. Queena. Tam opet bez failu pokud se nepletu. U Valitrie jsem se akorat nechal jak to vemeno vyhodit ale protoze uz jsem byl tou dobou dosti otlucen - liskam se poctive - tak jsem se neliskal a rekl si az priste a z respektu sam k sobe jsem to uz neudelal. Syndra. Tady bych mohl vypravet a vypravet. Umrel jsem tam vseho vsudy (ve fightu) asi 7x coz je pro me osobne ostuda. Z toho jsem ovsem umrel asi 3x na mou totalni demenci. Opet prislo liskani. Umrel jsem hnedka pri prvnim pullu a to na air fasy pri schovavani za kostkama. To jsem se jeste neliskal protoze jsem vzpominal. Po celem tom raidu jsem zpaomnel i na to co jsem videl ve videu - ovsem obrazne receno. Nasledne asi 3 pully ok ale pak jsem jak ten kreten umrel na odbihani po pritaze. Zkuste hadat co zase prislo ( :-D ) . Nasledne jsem umrel na stacky protoze jsem to ten jeden pull nesledoval. Ovsem o ostatnich smrtich se odvazuji rict ze to nebyl muj fail - at uz vybuchovani do raidu ci ta romanticka kostka kde byl cely raid atd. . Co me udelalo na Syndre velkou radost tak to ze kdyz jsem to pode*al a kostku ve treti faz donesl k ocasu nikoli tlame - omlouvam se - tak ze se tank prizpusobil a vetsina raidu taky. Co me potom trochu vadilo ze raid i po 20x (<- orientacni cislo) pullu dela na TSku "bordel". Prislo me to zvlastni kdyz se tohle deje me nemam tendenci mluvit o jinych vecech nez o WoW a radsi se na to uz soustredim jak to jen jde - clovek je preci jen unaven po tolika wipech + casu stravene v instanci - aby se to uz polozilo a ja neumrel na kravinach. To je ale Vec kazdeho :) . Po vyhozeni hPal darecku prvni pull - ac normal mod. LK ? Tam jsem akorat pri druhem pullu failnul jednou Defile a pak to na stesti bylo ok. Na zacatku Joul rekl ze se pojede HC taktika a to se priznam ze jsem byl v koncich protoze jsem si vsiml ze mate ponekud odlisne taktiky nez hodne guild - tedy i videii na netu - tak jsem naivne doufal ze jsem ji videl. Nevidel. Prizpusobl jsem se ale myslim dobre. Prvni Defile nebyl muj fail ale ten druhej jak uz jsem psal byl. Tentokrat jsem musel liskat uz pravou rukou protoze leva uz byla otlucena a protoze s ni castim mit ji nepouzitelnou nebylo by to ono. Nasledne kdyz jsem dostal 2x defile tak uz jsem to odnesl jak jsem mel. Pak me doslo ze jsem se mel radsi zeptat ... *slap*

Podtrzeno secteno :
- Temer u kazdeho bosse jsem se liskal - ALE melo to smysl ! :)
- Hnedka na zacatku raidu (to jsem zapomnel dopsat do tohohle meho spammu) jsem si vsiml zahadneho "rollovani" o leadrovani. Mrzi me ze me to nenapadlo kdyz jsem leadroval Ja. Vazne velice dobrej napad ! :)
- Prislo me ze v raidu porad dobra nalada
- Musim maknout na tom switchi
- Po raidu jsem byl faaakt bolavej
- jeste by se neco naslo ale nejak me to nenapada po te co jsem dopsal tady ten spam :-D

Reakce na Joula :

Jednoduche. V ICC jsem nebyl zatracene dlouho a i kdyz jsem si znovu procetl taktiky a mrkl na videa praxe obzvlast za jinej post (misto healu dps) pro me byl opravdu skok nekam do pryc. V kazdem pripade verim tom uze pristi raid uz bude ok. Co se chyb tyce viz. spamm. Kdyby jsem byl pretvarka tak bych byl (jak si sam rekl) sam proti sobe protoze ukazat se na srazu, jsem jasnej, po nejakem case fungovani v guilde taky. Jsem ale rad ze si to napsal. Protoze ... Vime :)

Reakce pro Ratslayercz :

K tomu raidu jsem se vyjadril ve spammu jak mu rad rikam. Jak si sam naznacil i ta rotace byla bad a ja jsem si toho vedom ale kdyz se podivas ke konci se to zlepsovalo. Proste omyvam to porad dokola vim az to boli a je to trapne ale to DPS je pro me "nove" ale davam to do kupy :) Co se switche tyce viz. spamm s tim ze to budu resit minimalne macrama asi a hlavne tema HP barama. Co se tveho tretiho bodu tyce ... budu se jeste muset pobavit z Vasim CL pripadne Praedatorem pokud se mu bude chtit protoze s CLkem jsem se shodl. Radsi se mu ale ozvu abych tu nerikal sra*ky, spis se pletu takze ...

Jinak proc jsem tohle psal ? Protoze jsem to potreboval shrnout. Shrnuti od jedne osoby - Ja - nema cenu protoze ja vidim polovinu veci a verim tomu ze Vy se rozhodne nebojite me k tomu pripadne neco pripsat a myslim si ze kritika je zvedava protoze pokud jsem failnul neco a zapomnel na to tak budiz ale pokud jsem si toho ani nevsim ... "Uz me prosim nebij !" ... Doufam ze Vam to nevadi.
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Semtex - PVE MM Hunta

Příspěvekod Joul » pát 06. pro 2013 13:28:18

můžeš se o tom pobavit i přímo s Ratem, on je také TOP hunter...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Semtex
Příspěvky: 40
Registrován: ned 01. pro 2013 0:51:50
Class:: Hunter

Re: Semtex - PVE MM Hunta

Příspěvekod Semtex » pát 06. pro 2013 13:31:13

Joul píše:můžeš se o tom pobavit i přímo s Ratem, on je také TOP hunter...


Fajn je me to jedn os kym se pobavim o huntovi :) Mohu se zeptat pouze na Nick na kterem te sezenu ci se domluvit na nejakou dobu na TS ? - nechtel jsem akorat otravovat ...
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: Semtex - PVE MM Hunta

Příspěvekod Ratslayercz » pát 06. pro 2013 15:01:44

na TS moc casu netravim a ve hre uz vubec ne :D takze asi to zustane na nekoho jineho, zatim bych ti asi doporucil vyuzit sluzeb youtube/googlu a najit si nejake zakladni veci sam a do dalsiho raidu si poradne projit taktiky at se uz nemusis liskat.
Semtex
Příspěvky: 40
Registrován: ned 01. pro 2013 0:51:50
Class:: Hunter

Re: Semtex - PVE MM Hunta

Příspěvekod Semtex » pát 06. pro 2013 15:21:45

Ratslayercz píše:na TS moc casu netravim a ve hre uz vubec ne :D takze asi to zustane na nekoho jineho, zatim bych ti asi doporucil vyuzit sluzeb youtube/googlu a najit si nejake zakladni veci sam a do dalsiho raidu si poradne projit taktiky at se uz nemusis liskat.


Neboj to delam porad ... a pokazde kdyz si nejsu nejak jisty myslim ze ti tu lidi jako Praedator potvrdi ze se zeptam :) <- To bylo k huntum. Co se taktik atd. tyce tak to taky jeste dojizdim protoze me ta pusa fakt boli :(
Kolega
Příspěvky: 22
Registrován: úte 25. čer 2013 16:06:38
Class:: Priest

Re: Semtex - PVE MM Hunta

Příspěvekod Kolega » pát 06. pro 2013 16:18:15

Děkuji za odpověď... Nemusel jsi do toho přibalovat toolik "omáčky" ale nevadí... Po důkladném přečtení jsem se v tom i trochu zorientoval. :D

A pokud jsem o test raid tak se radši vyjadřovat nebudu protože bych byl zase zlej a to nechci...! :( Vyjádřím se příští týden po druhém test raidu :)

PS: Jediný co tě tu drží nad vodou je tvá komunikativnost na ts! :D
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Semtex - PVE MM Hunta

Příspěvekod Joul » pát 13. pro 2013 9:18:25

pokud nebude Detharg proti, dal bych ti šanci, takže Detahrgu domluvte se případně na datu pohovoru...
ale stále otravuj všechny naše huntery a pracuj na sobě...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Semtex
Příspěvky: 40
Registrován: ned 01. pro 2013 0:51:50
Class:: Hunter

Re: Semtex - PVE MM Hunta

Příspěvekod Semtex » pát 13. pro 2013 11:36:33

Joul píše:pokud nebude Detharg proti, dal bych ti šanci, takže Detahrgu domluvte se případně na datu pohovoru...
ale stále otravuj všechny naše huntery a pracuj na sobě...


Ok diky :-) - Otravovat budu ale musim s citem aby se semnou bavili :-D
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Semtex - PVE MM Hunta

Příspěvekod Praedator » sob 14. pro 2013 17:20:56

Semtex píše: Ok diky :-) - Otravovat budu ale musim s citem aby se semnou bavili :-D


Som rád, že to neberieš doslova :D Už mám svoj vek a potrebujem aj kľud :D [trolling]
Obrázek
Uživatelský avatar
KiDMAN
Příspěvky: 43
Registrován: sob 15. čer 2013 17:47:20
Class:: Priest
Bydliště: Ostrava / Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Semtex - PVE MM Hunta

Příspěvekod KiDMAN » ned 15. pro 2013 4:25:02

Konečně někdo, kdo na TS nejen odpovídá, ale i sám od sebe mluví. Navíc často s námi chodí BGčka a má snahu se zlepšovat. I kdyby nic jiného, tak už jen kvůli tomu TSku jsem PRO.

A ti, kteří jste na TSku 24/7 muted byste se měli stydět...
Uživatelský avatar
Detharg
Příspěvky: 27
Registrován: sob 15. čer 2013 13:49:54
Class:: Hunter

Re: Semtex - PVE MM Hunta

Příspěvekod Detharg » pon 16. pro 2013 22:31:17

Posouvám na pohovor - 18.12. středa 18:00

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů