Firesoul ret pally [TEST/POHOVOR/PRIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Firesoul
Příspěvky: 9
Registrován: ned 01. pro 2013 13:08:12
Class:: Paladin

Firesoul ret pally [TEST/POHOVOR/PRIJAT]

Příspěvekod Firesoul » ned 01. pro 2013 14:05:37

Nick: Firesoul

Class/ main spec: Paladin, retri PvE / holy PvP

Věk: 20let

GearScore: nevlastnim tento addon, ale mam UD gear takze cca 4,7-5k gs

Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Firesoul

FPS: 30++ plne detaily kdekoli :D

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?: Tak tohle bude na dyl :D Moje prvni zkusenost s WoW prisla s vydanim TBC kdy se parta kamosu ze zakladky rozhodla rozjet hvezdnou karieru ve virtualnim svete :D uz si ani nepamatuju server kde jsem zacinal, ale vim ze jsem hral huntra a asi po pul roce jsem se dostal na 47 level :D usoudil jsem ze si zacnu radsi uzivat a mezi prateli jsem dostal prezdivku Instantovy kral :D jelikoz jsem stridal instant a fun servery. Tim jsem nasbiral hromadu zkusenosti co se tyce pvp a vsech class, skoncil jsem nakonec na deffenderu a anatheme kde jsem ziskal 2x wf gladiatora po sobe, ale prisel ten cas kdy jsem zacal mit chut hrat nekde kde by to melo vetsi smysl a tak jsem zacal zde na twinstaru, ale jelikoz expeni nebyl muj salek kafe tak jsem expil desne dlouho s prestavkama klidne i mesicnima, nakonec se to ale povedlo a rozjel jsem to zde na twinu, prosel jsem si hromadou guild a nakonec jsem skoncil v guilde Patronus Ignis kde jsem byl spokojeny hlavne kvuli kolektivu a v PvE se nam taky nedarilo spatne, patrili jsme mezi tu aliancne prumerne lepsi guildu, ktera progresovala UD da se rict ze uspesne, algalon na 25 sice nepadl, ale ja se stal v guilde class leaderem paladinu a nebyli to spatne casy, v PvP jsem ziskal titul duelist (2680rat) na furi sezone a zacatkem rele sezony jsem dosahl mezi prvnimi 2k ratu na ramena v 3v3, ale bohuzel jsem dostal ban a prestal na twinu hrat, ale ted se vracim a hledam guildu ktera by mi sprijemnila hrani a mohl jsem si zajit kvalitni raidy.

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..) muj raid time je kazdy tyden jiny, pracuju a mam kratky/dlouhy tyden takze raid ktery je kazdy ctvrtek budu moct jit kazdej druhej tyden.. co se tyce casu tak mam pritelkyni, ale je velice benevolentni a klidne me uvolni na tech par hodin do raidu :P

Definujte svůj PvE skill: Haaa :D no... asi proste takhle, jsem mladej, chytrej, vsimavej a ucenlivej, taktiky zvladam a mam snahu se zlepsovat. Nevim co sem napsat, ale verim ze budu prinosem :)

Vypište svůj progress na Twinstaru: na twinu mam odchozene, OS,EOE,NAXX,OL,UD zbytek jsem nemel prilezitost projit, ale taktiky bych mel umet, behem banu ktery mi tu znemoznil pokracovat ve hrani jsem hral na ruznych fun serverech kde jsem prosel i ostatni raidy jako ToC a ICC, nemuzu zarucit ze to fungovalo stejne jako tady a ani si to nemyslim, ale zaklady mam a zbytek poberu z netu a test raidu svama (pokud se na nej dostanu :D )

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ ) Tak addony mam klasicke, dbm, QH, recount a pally power, omen jinak UI asi nema ted cenu posilat jelikoz mam hozeneho protekta hlavne kvuli dungeon finderu, pac jako tanka me to logne hnedka a este kdyz mam off heal tak je to parada, samozrejme se hlasim jako retri a pokud budete trvat na talent stromu a ui jak to vypada, predelam a poslu screen :) snad to neni odeme moc troufale :D

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: Jelikoz uz to wow hraju nejakej ten patek tak tech stranek jsem prolistoval hromadu, ale nikdy jsem nemusel neco extreme hledat, spise jsem si cetl co se tyce historie :)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Patronus Ignis 1.5 roku zpet cca, duvod byl ban.. Ted co jsem se vratil a zacal zase poskromnu hrat jsem vstoupil do guildy Legion, ale este jsem snimi nebyl ani jeden raid, nevim proc, ale nemel jsem moc chut snimi do toho jit takze v guilde jsem spise pro pocit ze si mam skym pokecat :D

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Z worldu kde jsem uvidel macro od Anathemy, velice vtipne podano tak jsme si chvilku psali, no a ted tu skrabu prihlasku :D

Proč chcete jít právě do <SFU> ? kvalitni guilda co si to dava a jelikoz si myslim ze jsem takovej malinkej veteranek tak jsem si rikal proc neumrit v guilde kde by to melo smysl :D

Koho znáte v <SFU> ? Nekdo mi nickem pripomina lidi co este hrali v Patronus za UD dob, ale nejsem si jistej jestli to opravdu jsou oni, jinak asi nikoho.

Co nám můžete nabídnout? Clovicka ktery ma chut to nekam dotahnout :) dps tocit umim, pokud jsem to nezapomel :D mam hlavu a v ni sice duto, ale i neco se tam najde a to malo mi staci na to pochopit co me vlastne budete chtit takze by semnou nemeli byt velke problemy :D

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? mam vsechno a funkcni, ikdyz ted hraju na ntb a ten mikrak mi krapet zlobi :D ale budu kricet aby me kazdej slysel :)

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita) alty mam, jsou u hordy a je to rogue a warr, gs netusim, ale jsou low a moc za ne nehraju, spise daily bg a casem je stejne prodam :D

(nepovinné) Napište nám něco o Vás: Tak jmenuju se Vašek, studoval jsem rok na autotronikovi, ale nemel jsem dobrou dochazku na praxi a vyhodili me, na posledni chvilku jsem se prihlasil na kuchare a zazrakem jsem dostudoval a zacal se tim i zivit, momentalne pracuju v restauraci ktera se nachazi v centru Prahy kde i bydlim. Ziju stale s rodici jelikoz jsem dostudoval tento rok tak si chci prvni neco nasetrit a pak se porozhlidnout po svete. Jak jsem zminoval nahore je mi 20 let a mam pritelkyny s kterou za dva tydny budu rok :) takze gratulace prijmam v podobe goldu a hvezdicek :P no a to bude asi vse co o sobe prozradim, casem me treba poznate lip :D cyao

btw. omlouvam se za cestinu, jsem proste lenoch :D
Firesoul
Příspěvky: 9
Registrován: ned 01. pro 2013 13:08:12
Class:: Paladin

Re: Firesoul ret pally

Příspěvekod Firesoul » pon 02. pro 2013 7:07:25

Bre rano, jen jsem si vzpomel ze jsem si podaval pred davnym casem prihlasku k HHH a mam tam vyscreenovany UI, ktere se moc nezmenilo krom par bindu navic, ale jinak UI vypada stale stejne :)
http://tinypic.com/view.php?pic=xelok8&s=5#.UpwhWlyPGQ8 je tu dokonce dmg z iron concilu v UD :P
http://wotlk-twinhead.twinstar.cz/?talent#sVVzZVZVfbtbIuhdIfsu:Go00cV muj klasicky pouzivany talent strom :)
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Firesoul ret pally

Příspěvekod Athena » pon 02. pro 2013 22:34:55

Nahodit retri gear na armory.
Chodil jsi tento talent build i na TOC, UD sezone?
Ctvrtek 1800 - 2300 budes mít čas?
Firesoul
Příspěvky: 9
Registrován: ned 01. pro 2013 13:08:12
Class:: Paladin

Re: Firesoul ret pally

Příspěvekod Firesoul » pon 02. pro 2013 22:45:36

Gear bych radsi ukazal ingame, ale nahodim ho a treba se trefis a potkas ho tam :D ale nezarucuju to pac chodim bg nebo rdf tak tam je porad neco jineho :D, co se tyce tech talentu tak stemi jsem behal na UD sezone, ToC jsem nebyl a cas na test raid budu mit :)
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Firesoul ret pally

Příspěvekod Crafty » úte 03. pro 2013 1:28:19

Proc ve 20 letech hrajes wow?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Firesoul
Příspěvky: 9
Registrován: ned 01. pro 2013 13:08:12
Class:: Paladin

Re: Firesoul ret pally

Příspěvekod Firesoul » úte 03. pro 2013 9:20:37

divna otazka, ale hraju ho pro zabavu, bavi me to a rekl bych ze je to ciste moje vec, co a kde hraju/delam... zatim nejezdim po dalnici v kradenych autech ani nechci splodit kentaura takze myslim, ze je vse v poradku :D
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: Firesoul ret pally [TEST/POHOVOR/]

Příspěvekod Athena » čtv 05. pro 2013 23:54:31

Posunuji na pohovor, který proběhne v PONDELÍ ve 20:00. Případné krátké ICC10.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů