DEJVOO - Warlock [TEST/NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Dejvoo
Příspěvky: 3
Registrován: pát 13. pro 2013 1:29:23
Class:: Warlock

DEJVOO - Warlock [TEST/NEPRIJATY]

Příspěvekod Dejvoo » pát 13. pro 2013 1:49:04

Nick: Dejvoo
Class/ main spec: Warlock/demo
Věk: 20
GearScore: 5330 v PvE (vím, že tam mám pár blbostí, jako třeba trinket nebo plášť a chystám se s tím co nejdříve něco udělat a na enchantech velmi usilovně pracuju a každým dnem budou :))
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Dejvoo
FPS: Nevím přesně, ale v životě se mi nikdy nic neseklo a to ještě často mívám zapnutý VS atd.

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
WoW jsem začal hrát asi před 5 lety. Tehdy to bylo na Anathemě a samozřejmě ještě na TBC. Prakticky celou dobu jsem byl v guildě The Destroyers, což byla TOP PvE guilda na serveru a byl jsem main lock (teda moje class byla absolutní rarita a byli jsme tam 2 main loci :D) - nick Iroel. Možná mě někdo znáte z dřívějších let. Byly jsme první guilda, která složila Illidana a pravidelně dávala v pohodě Kil'Jaedena. Asi vás tohle moc nezajímá, ale já na to celkem s úsměvem vzpomínám. Asi měsíc po tom, co jsem dodělal nejlepší možný gear, server přešel na WotLK, což jsem fakt nerozdýchal a na 4 roky jsem s tím seknul. Před pár měsíci jsem zase začal a totálně mě to zase chytlo.

Váš raid time?
Absolutně variabilní v tom smyslu, že si můžu udělat čas téměř kdykoli - pokud zrovna nekoukám na NBA, což je ale stejně okolo 1.-2. hodiny v noci, takže irelevant

Definujte svůj PvE skill:
Nedělám stupidní chyby. Mám už něco nahráno na poměrně vysoké úrovni, takže takový blbosti jako přeagrování, nabrání něčeho, zapálení celého raidu atd. se mi nestávají. Moc se toho od dob TBC nezměnilo. Lock toho jinak zase tolik zkazit stejně nemůže.

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
Tohle by asi mohl být hlavní problém. ICC taktiky totiž v malíčku nemám. Mám to většinou spíš jen načteno z internetu. Stačí ale na prvním raidu jenom zhruba říct obecnou taktiku, popřípadě to coachovat v průběhu boje a nebude problém. Jak jsem řekl, ti bossové dělají pořád skoro to samý.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
http://tinypic.com/view.php?pic=w8t7xx&s=5#.UqpRaCv3-IU
DoTimer - sledování DoTek
Power Auras - lepší upozornění na procy
Quartz - mám hlavně kvůli cast baru
Omen - sledování aggra
Recount - DMG meter

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Strýček google, wowhed + youtube.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Per Aspera Ad Astra - leavnul GuM => rozpad.
Lorem Ipsum - pořád tam ještě jsem, ale odešlo úplně celé vedení a online jsou dohromady tak 3 lidi => totální rozpad.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
World makro

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
1) Kolektiv, 2) Loajalita, 3) Skill. Pokud je v informacích o guildě vypsáno tohle pořadí, tak skupina lidí v ní snad opravdu preferuje kolektiv. Tuhle hru hraji hlavně kvůli zábavě a nikdy bych nešel do nejlepší guildy na světě, kde se ale na kolektiv a na pohodu kašle. Chci se bavit!

Koho znáte v <SFU> ?
Asi nikoho. Komunikoval jsem pouze s Elaxa. Doufám, že další poznám.

Co nám můžete nabídnout?
Spolehlivost. Když řeknu, že tu na raid nebo na jinou událost budu, tak tu prostě budu. Jinak úplně mě dostal způsob, jakým se na WotLK hraje demo lock. Jednak ty monstrózní crity a hlavně bych se hrozně rád zaměřil co nejvíc na boostování raid dps a ne personal, což na worldu moc nejde, protože pak jste hned lama co neumí točit a má low dps. Proto hledám stálou stabilní guildu, kde bych tohle mohl uskutečnit. Takže co vám můžu při raidu nabídnout? Tak velký bonus spell dmg, jaký dokážu.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Samozřejmě. Konečně někdo s TS a ne pořád to divný Mumble :D

Vypište svoje alty (stačí level 80):
Nemám, ale rád bych něco založil (podle toho, co bude potřebovat moje následná guilda)

(nepovinné) Napište nám něco o Vás:
Studuji (a doufám, že mi to ještě alespoň chvilku vydrží). Drtivá většina mého života je basketbal. Bohužel jsem měl v minulosti velké problémy s podkolenní šlachou a teď se k tomu ještě přidaly plíce, takže je s basketem asi definitivně konec. Proto jsem začal opět hrát WoW a mám na to kopici času :)


Když na to teď tak koukám, tak jsem se nějak nečekaně moc rozepsal. Omlouvám se, snad vás to moc neunaví a neunudí. Pokud opravdu potřebujete demo locka, moje služby jsou vám k dispozici. Uvidíme se ve hře, možná už jako spolučlenové :P
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: DEJVOO - PvE demo lock

Příspěvekod Joul » pát 13. pro 2013 9:28:51

přihláška pěkná, jsem pro test raid
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: DEJVOO - PvE demo lock

Příspěvekod arwyn » pát 13. pro 2013 11:27:43

preco mas na cheste enchant 10mp5, na shouldroch resil, na headke resil?

preco na niektorych itemoch enchanty nemas vobec?

preco meta gem na minor run speed?

v pripade, ze by si chcel do raidu davat uplne maximalny sp ako by si mohol - ako by si presne narabal s petom? (kedy ho poslal? odvolal by si ho? preco?)

nevidim vela bindov, na spelly ako death coil / healthstone / portal klikas? Nevidim ani vytiahnuty fel domination, mas ho skryty pod nejakym macrom?

chybaju ti 2 body v jednych z najdolezitejsich talentov na bossov ako je queena alebo LK - kde neustale dostavas nejaky dmg. Ktore to su, preco su dolezite?

Ktore talenty by si si este pridal, ak by si chcel ist na co najvacsi support raidu?
Obrázek
Uživatelský avatar
Darkal
Příspěvky: 111
Registrován: sob 22. čer 2013 20:09:17
Class:: Priest

Re: DEJVOO - PvE demo lock

Příspěvekod Darkal » pát 13. pro 2013 23:43:15

Poslouchal co se mu řeklo ale komunikativost na bodu mrazu :) A sem tam se "ztrácel"(Že by mikrospanek? :D )
Obrázek
Obrázek
Dejvoo
Příspěvky: 3
Registrován: pát 13. pro 2013 1:29:23
Class:: Warlock

Re: DEJVOO - PvE demo lock

Příspěvekod Dejvoo » pát 13. pro 2013 23:55:34

1) a 2) chesta vyměněná, zatím bez ench. Na ostatních enchantech se pracuje. Na shoulderech a na headke to byli jen dočasný echanty za SKS a teď už jsou tam ty správný.

3) meta gem vyměnim hned zítra, až seženu ochotnýcho JWC

4) to jsme probírali na TS :) .. čistě hypoteticky by se posílal jen jednou za 45 s, když budu mít zapnutý trinkety+samozřejmě life tap+mi procne ench z cloaku atd. Je to ale velká ztráta DPS, takže v praxi by se to asi moc nevyplatilo

5) bindy jsem nikdy moc nepoužíval, necméně ty nejdůležitější určitě pořeším a snad se s tím rychle sžiju :D

6) k těm talentům - o tom jsme se taky už bavili a už tam to intensity mám. Čistě pro dobro raidu by šlo dát talenty do Improved HS a ještě mě napadlo, že by šlo dát něco do talentu na Impa a dát raidu improved Blood Pact. Ale je to čistě v rámci teorie, protože je to hodně na úkor DPS.

Jinak s guildou jsem byl UD, byl jsem to poprvý, takže jsem chvilkama moc netušil. Tak se nějak domluvte jestli se vám budu hodit nebo ne :D Jsem teď před svátkama na víkend u rodiny a našel jsem tu nějakej starej mikrák, kterej ráno ještě šel (přísaham! :D) a odpoledne už ani hovno, takže škoda, že jsme si trochu nepokecali :/ :D
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: DEJVOO - PvE demo lock

Příspěvekod arwyn » stř 18. pro 2013 12:50:33

enchanty vidim plne dorobene (aspon vacsinu - este zbran + prstienky z enchantingu), taktiez vyfarmeny trinket z pos-ka, gemy uz su tiez vsade spravne a talenty tiez.

Za snahu by som ta posunula na test raid - ak Joul bude suhlasit. Pozri si dopredu vsetky taktiky dopodrobna, ci uz na normal alebo HC, nech ta nic neprekvapi.

p.s. dufam ze mikrofon mas uz v poriadku
p.s.2, dufam ze aspon s par bindami si sa poriadne zzil ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: DEJVOO - PvE demo lock

Příspěvekod Joul » stř 18. pro 2013 12:52:14

zítra TJ čt tě čekám v 17:50 připraveného na ICC 25, napiš na nick Dropluk
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Dejvoo
Příspěvky: 3
Registrován: pát 13. pro 2013 1:29:23
Class:: Warlock

Re: DEJVOO - PvE demo lock

Příspěvekod Dejvoo » stř 18. pro 2013 14:29:03

jojo, mikro už mam a několik bindů jsem taky začal používat a musím uznat, že to má něco do sebe :)

vím, že to asi bude vypadat docela blbě, ale na icc jsem si včera udělal id. Nechtěl jsem tam jít poprvý hned na test raidu, takže jsem to prošel s worldem. No prošel asi není to správný slovo.. došli jsme asi po 4 hodinach k Festerovi, takže až sem teda taktiku v pohodě zvládám (na normal), zbytek mam načteno, ale v praxi je to trochu jiný. I kdybych to id neměl, tak mam zejtra večer poslední zápočťák, takže tu stejně nebudu (vidim to, že se dostanu domu tak v 9).

jestli je to teda možný, tak půjdu kdykoli po resetu :D
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: DEJVOO - PvE demo lock

Příspěvekod arwyn » úte 24. pro 2013 9:24:10

Zdravim,
prosim o trpezlivost, pocas sviatkov bude raidovanie aj aktivita clenov iba obmedzena, je preto mozne ze sa vybavenie prihlasky zdrzi.
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: DEJVOO - PvE demo lock

Příspěvekod Crafty » čtv 26. pro 2013 12:07:42

Predbezne si udelej cas na 2.1 2014 pujdes nas sekundarni ICC25. Hlasit se budes u DROPLUK

Chci aby sis perfektne nastudoval HC taktiky (vcetne profesora) , dostudoval vsechny detaily ohledne DEMOLOCKA (popripade pokud se stihnes skontaktovat s arwyn bude to ledva dobre), samozrejme si priprav zadsobu FLASEK a POTIONU, priprav si a nastav mikrofon a teamspeak3 abys mohl komunikovat na TSku
+jeden vtip ktery pocas raidu reknes

Plusove body ziskas i za to kdyz kontaktujes nase KOLEGU a podebatujes s nim o demolockovi
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: DEJVOO - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod arwyn » pát 03. led 2014 1:12:52

poprosim referencie zo sekundaru
Obrázek
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: DEJVOO - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Yoslin » pát 03. led 2014 2:06:10

Jak jsem psala už u Virgila, zbytek raidu jsem sledovala jen tak jedním očkem... ale tu vím že bylo moc moc moc failů všude kde to šlo... Na Lady jsem několikrát viděla dotky od něho na controlech a plno dalšího...

Za mě PROTI
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: DEJVOO - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod Crafty » pát 03. led 2014 2:07:41

Spise negativni pocit, asi spis malilinkate proti
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: DEJVOO - Warlock [TEST/-/-]

Příspěvekod arwyn » pát 03. led 2014 2:19:14

na zaklade referencii z raidu ti dam neprijaty. Skus trosku popracovat na taktikach, trosku dober equip a ked tak v buducnosti tu rada uvidim tvoju prihlasku znova.

neprijaty
Obrázek

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů