SLIVOWITZKA - Shaman [NEPRIJAT]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Slivowitzka
Příspěvky: 3
Registrován: pon 23. pro 2013 19:07:00
Class:: Shaman

SLIVOWITZKA - Shaman [NEPRIJAT]

Příspěvekod Slivowitzka » pon 23. pro 2013 20:19:28

Nick:Slivowitzka
Class/ main spec:Restoration shaman/off Elemental(ted jedu pvp,ale mam i pve equip kolem 5800 GS)
Věk:18
GearScore: (Je dobré zmínit množství PvP itemů):5932 nebo 5949 dle prohozeni totemu(10 nebo 25 man)
Link na armory: http://arsenal.twinstar.cz/:http://armo ... livowitzka
FPS: 18
Jak dlouho hraji wow a jaké mám zkušenosti:Wow hraji již 4 roky se 2 pauzami,poslední byla nejdelší trvala 4 měsíce po znechucení některých hráčů o prázdninách 2013.S hraním hry World of Warcraft jsem začal již ve 14 letech po zahrání pc hry Warcraftu.Moje první postava byla Bastien(paladin),kterého myslím již ovládám ve všech specích.Od 6 lvl. jsem začal hrát v gildě Hell Division,kde jsem poznal opravdu skvělé báječné lidi se kterými jsem na Twinu dost zažil :D Bohužel nic netrvá věčně,čas plyne a věci se mění.Od nasazení Icecrownu Citadel,Hell Divison opustilo dost dobrých kamarádů,kteří odešli na offik :( .No každou sezonu jsme byli rádi,že jsme final bosse jen tak pokořili ale pokořili :).Tím chci dodat,že nejsem člověk,který se žene pouze za equipem,ale za lidmi.Protože wow je ůžasná hra,když jsou super lidičky :D.Od poloviny sezony Trial of the Crusader jsem začal hrát za alta shamana,který mě stršně moc baví,je to úžasný healer a je až téměř nemožné co shaman dokáže v raidu jako healer:D
Můj Progress:Naxxramas,Ulduar(25 man chybí Algalon-nebyla na to guilda),Trial of the Grand Crusader(25 man hc chybí Anub-nebyla na to guilda),ICC 11/12(4 měsíce pauza)...co se týče ostatních raidů jednoduché vše dole :)
Něco o mě:Jmenuji se Daniel.Je mi 18 let a bydlím kousek u Jičína v Královehradeckým kraji.Chodím do 3.ročníku obor kadeřník.Nejsem fagala,je to práce jako každá druhá a moc mě baví.Jsem veliký fanda hokeje a to hlavně NHL týmu San Jose Sharks :D.Hraji 6 let florbal.Mám rád cyklistiku,fotbal a společenské akce.Jsem extrovert,takže nemám problém zaplout do kolektivu.At již jde o práci nebo o sport vše jedu na 100% vykon jak jen můžu.Jsem ve znamení lva,takže i tomu horoskop odpovídá :)
Screen mého UI:To bude asi jediný problém,nejsem moc zdatný co se tyče práce s počítačem.Mám blizardovske základní UI s několika bindy+HB,Deadly boss a metr na heal :D
Něco o postavách:Reputace mám na Blackjackovi,tudíž enchanty na hlavu a ramena vždy pošlu na své postavy.Mám jinak alta Bastiena(prot 6004 gs/retri 5731/holy 5650,Blackjack Prot 5500 gs+,Mistrgarick 6040 gs MM hunter,
Něco o pvp:PvP je věc kterou každopádně nezanedbávám a věnuju se ji na Bastienovi retri :) pvp zlatý časy.Ted momentálně hraji Ele shamana za Slivu,který ma strašnej burst :)Každej den chodím minimálně 3-4 bg.
Proč se k vám hlásím:Nějaký člen dnes na phobosu hodil macro na vaše stránky,tak sem se na ně podíval a od té doby jsem si řekl,že se k vám musím dostat,alespon to zkusit.Moc se mi líbila vaše videa+včetně hudby :D :D :D
Nedávno jsem si zkoušel dávat po 2 přihlášku do gildy TFC :http://www.thefireclan.eu/forum/viewthread.php?thread_id=1698 sami se můžete kouknout..měl sem spor s jedním člověkem a bohužel mě to poznamenalo u nekterych lidí...ale jinak v TFC jsou moc fajn lidi a jsem rád,že jsem většinu z nich dobře poznal :)
Raid time:Six Feet Under mi samozřejmě vyhovuje a mám čas o víkendech do rána klidně ..během týdne pouze do 23:15,pak vypínají internet(jsem hráč s velkým H) :D
Koho znáte v <SFU>:Nikoho,ale moc rád poznám :)
Proč chcete jít právě do <SFU>:Chci si po 4 letech ulevit a zahrát s fajn partou lidí,kde bych se usadil nastálo a ukázal jaký jsem :)
Co nám můžete nabídnout? :Tak doufám,že vám mohu nabídnout solidní heal,tanka a hlavně kamaráda,který vždy hají jméno své guildy.A jsem typ člověka,kterému opravdu nevadí progress,ale naopak :)
Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?:TS používám i sluchátka
Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:Jak jsem zminoval již má jedina guilda,byla Hell Division,ve které jsem od začátku až doposud:) 2x jsem to zkoušel do TFC,bohužel lži se člověk neubráni a měl jsem spor s jednim clovekem,který mě prakticky křivě odrovnal..rád povím na TS..hodně na dlouho:)Raidy jsem vždy skládal spravedlivě s dobrým leadrováním.
A něco nakonec:Co se glyphů týče je dost kombinací na shamana a v brzké době přemýšlim o glyphu na ES,který je již už vyplatí místo lesser healingu a co se profky týče minning si plánuju změnit na BS kvůli gemum na 2x 20 haste.
Jinak chci všem popřát krásnýho Ježíška ,svátky a štastnej Novy rok 2014...a přihlášky psat neumim toto bude celkem ma 3,tak me berte s ohledy dekuju :)
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Slivowitzka-Restoration shaman

Příspěvekod Yoslin » pon 23. pro 2013 20:51:57

Příde mi to a nebo v té přihlášce chybí nějaké body?? Čert aby se vtom vyznal... :|

Proč si myslíš že meta gem a glyphy které máš jsou zrovna tou nejlepší volbou???
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Slivowitzka-Restoration shaman

Příspěvekod arwyn » pon 23. pro 2013 20:58:38

chyba ti (aspon tak som si vsimla):
"Definujte svůj PvE skill:"
"Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: "
"Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?"
"Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)"

poprosim doplnit, kazda z tych otazok tam ma svoj dovod =)
a ak by sa ti podarilo pridat ten screen tvojho UI, bolo by to skvele (skus si niekoho ked tak odchytit kto ti vysvetli co a ako)
Obrázek
Slivowitzka
Příspěvky: 3
Registrován: pon 23. pro 2013 19:07:00
Class:: Shaman

Re: Slivowitzka-Restoration shaman

Příspěvekod Slivowitzka » pon 23. pro 2013 21:18:53

Definujte svůj PvE skill:" Svůj PvE sklil nikdy nehodnotím sám, to musí usoudit druzí jak hraju jsem moc ochotný jít na nějaký test raid a tam se pak ukáže můj PvE sklil,opravdu nechci se tu vychvalovat
"Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?"No já se omlouvám asi jsem to měl cele zkopírovat a udela podle vzoru jsem na ty prihlasky pako no :) ale psal jsem nahore jiz nekde v textu ze jsem videl dnes kolem 18:00 macro na worldu tak jsem se koukl na vase stranky a moc se mi libilo,co vse sem tam nasel:)
"Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)":alty jsem také vypissoval,Bastien-6004 gs prot/retri 5731/holy 5650,Blackjack 5500+ prot,Mistrgarick 6049 GS MM hunter

S tim screeanem to bude složitější no:(
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Slivowitzka-Restoration shaman

Příspěvekod Yoslin » pon 23. pro 2013 21:35:34

Můžeš mi vysvětlit co je na tom screenu tak složité? To mi příde jako základní znalost hráče wowka... + poprosím odpovědi na mé otázky v předchodím postu ;)
Uživatelský avatar
Kusmoo
Příspěvky: 93
Registrován: úte 13. srp 2013 15:55:52
Class:: Shaman

Re: Slivowitzka-Restoration shaman

Příspěvekod Kusmoo » úte 24. pro 2013 0:06:57

Takze na armory mi to pise error 404 takze eq, talenty, glyphy ohodnotim pozdejc. Ale vidim tu jeden zásadní problém
..během týdne pouze do 23:15,pak vypínají internet
- občas se proggres může protáhnout a to že by jsi odešel v půlce proggresu se mi moc nelíbí protože ne vždy se najde náhrada. A ještě jsi neodpověděl na
"Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: "
a
Proč si myslíš že meta gem a glyphy které máš jsou zrovna tou nejlepší volbou???

Díky předem za odpovědi.
A veselé vánoce i tobě.

edit: V talentech jsem narychlo žádný chyby nenašel, ale možná zkus popřemýšlet o glyphech.
Slivowitzka
Příspěvky: 3
Registrován: pon 23. pro 2013 19:07:00
Class:: Shaman

Re: Slivowitzka-Restoration shaman

Příspěvekod Slivowitzka » úte 24. pro 2013 1:49:37

Děkuju :) nezlobte se,ale nakonec jsme to dali po dnešním ICC dohromady z kamarádkou takže pojedeme novou gildu s par lidma z Refuge.Ale preju pekny Vánoce a pěkny start na spojenem serveru :D
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Slivowitzka-Restoration shaman

Příspěvekod arwyn » úte 24. pro 2013 8:55:13

neprijat - keby si si to rozmyslel, prihlasky mas vzdy otvorene. skus sa ale ked tak dovtedy popytat ako sa uploaduje screen :)
Obrázek

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů