CHARESSI - Warrior [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Charessi
Příspěvky: 2
Registrován: stř 25. pro 2013 23:12:20
Class:: Warrior

CHARESSI - Warrior [NEPRIJATY]

Příspěvekod Charessi » stř 25. pro 2013 23:33:22

Nick:Charessi
Class/ main spec:Warrior / Fury
Věk:25 :)
GearScore: Moj eq je primerani ICC 25 normal a na hc je tam este vylepsiena ale to vsetko sa bude casom. moje GS za furyho je 6017 ale hlavne neni ake je GS ale co ten hrac dokaze s tou postavou no nie??Very Happy
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... n=Charessi
FPS: net mam stabilny,ziadne lagy ani pady a fps pri raide mam okolo tych 50 a ms mam tak podobne

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Wow hram uz asi 4 roky,najskor som hraval retri paladina asi tak rok a pol potom som mal malu prestavku a 2 roky hram cisto len Fury Wara

Váš raid time? Som tu kazdy den od cca 16:00 do 23:00

Definujte svůj PvE skill:Ako som uz pisal vyssie tak hram pve len furyho a pvp obcas arms ked sa nudim a mam id na raidy.Rotacia je zakladna ako u vsetkych Fury Warov si myslim ze Bloodthirst (BT) Whirlwind (WW) Bloodthirst (BT) spamujem Heroic Strike (HS) potom instant Slam,Cleave na viac ako 2 mobky inak idem HS,Death Wish,Recklessness a Sunder Armor nahadzem na bossov a valim dalej zakladnu rotaciu.

Vypište svůj progress na Twinstaru: Naxx,Ud,Toc a Togc Full,Icc 10normal - 11/12,hero - 8/12,Icc 25 normal - 10/12,hero 9/12

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: DBM,Recount,Omen,DoTimer,Prat 3.0,VBM,Bertender 4 a screen je http://postimg.org/image/c4ae60kr3/ ak budete chcet iny rad urobim.

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: Toto su zdroje o mojej class : http://wow-forsaken.5forum.info/t871-wotlk-fury-warrior
http://dominateyourserver.com/2009/05/1 ... rtise-cap/


Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:Refuge v tej som este stale ale uz akosi upada progress.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? spam macro v world chate a este som o vas pocul s Deimosu

Proč chcete jít právě do <SFU> ?Vyzerate byt ako slusna guilda s dobrym progressom a podla mna patrite medzi top guildy na deimose a teraz uz aj na Hyperione,chcel by som byt sucastov vasej guildy a pomahat vam v progresse 8-)

Koho znáte v <SFU> ? Bohuzial nikoho :?

Co nám můžete nabídnout? Nabidnout muzem to ze budem platnym a aktivnym clenom na raidoch a v progresse,neni som konfliktny typ a rad sa este priucim u skusenejsich ludi vo vasej guilde

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? TS,Mumble,Mikrofon,Sluchatka

Vypište svoje alty (stačí level 80): nemam ziandeho alta

(nepovinné) Napište nám něco o Vás:Volam sa Juraj mam skoro 26 rokov,pochadzam zo Slovenska blizsie s okolia Trencina a medzi moje zaluby patri cvicenie,zabava,hudba,sport.ak vas este nieco zaujima tak mi v klude mozete napisat In Game s Uctou Charessi.......... :o ;)
Naposledy upravil(a) Charessi dne čtv 26. pro 2013 9:11:24, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Arowist
Příspěvky: 131
Registrován: pon 02. zář 2013 19:08:31
Class:: Priest

Re: Charessi -Fury War

Příspěvekod Arowist » čtv 26. pro 2013 1:02:07

Některé přihlášky by se měli rovnou uzavírat. Ta tvoje je napůl vyplněná a ještě si ji odflákl..
Proč by guilda jako SFU tě měla brát na základě této přihlášky a nebo tě vůbec pustit na test raid ?

Za mě PROTI
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Charessi -Fury War

Příspěvekod Pepíkus » čtv 26. pro 2013 1:38:11

Charessi, pořád máš šanci si to upravit a doplnit. Každá otázka je pro nás nějakým způsobem důležitá ikdyž se ti to může zdát jako triviální věc. Od tvého věku bych očekával něco osobitějšího.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Charessi -Fury War

Příspěvekod arwyn » čtv 26. pro 2013 12:37:18

hned vyzera ta prihlaska omnoho lepsie a slubnejsie =)

Refuge v tej som este stale ale uz akosi upada progress.

skusal si aj ty sam, svojim vlastnym pricinenim, nejak tuto guildu zachranit a pomoct jej?
-ak ano, ako?
-ak nie, preco?

nevidim ziadny raid frame, nechyba ti? pripadne skus uviest konkretne pripady za warriora (ci uz fury/prot), kedy by sa ti taky raid frame zisiel =)
Obrázek
Charessi
Příspěvky: 2
Registrován: stř 25. pro 2013 23:12:20
Class:: Warrior

Re: Charessi -Fury War

Příspěvekod Charessi » čtv 26. pro 2013 12:46:41

No k Refuge som prisiel ako volny hrac cca asi pred tyzdnom cize progress uz tu ani nebol a denne teraz cez sviatky je online tak 3 az 5 ludi no a chodil som s hracom Ridik world raidy tak som siel k nim do guildy kedze som bol sam. Hrac Ridik sklada kazde id ICC 25hc na dkp body a davame 9/12 hc teraz po sviatkoch by sme chceli dat syndru hc verim ze sa nam to podari. Raid frame mam ale kedze som postol foto kde som bol bez raidu tak sa mi nezobrazil ale ked pojdem raid tak vam postnem aj raid frame.V tom Ui co mam je aj frame a mam TukUi ak poznate
Uživatelský avatar
Kamikaze
[ Class Leader ]
Příspěvky: 425
Registrován: ned 16. čer 2013 13:59:51
Class:: Warrior

Re: CHARESSI - Warrior

Příspěvekod Kamikaze » čtv 26. pro 2013 22:42:06

Máš aj nejaké bindy? Na čo tie bindy používaš? Ako napríklad použiješ Intimidating shout, shield wall, harmstring...? Mohol si si pozrieť aj prihlášky od iných členov guildy ktorých prijali aby si sa trochu inšpiroval pri písaní tej tvojej. ;)
Ani nebude dobre na svete,
kým ruky, ktoré plnia náboje,
nenavrátia sa ku plneniu fliaš.
Prečo má tiecť len krv?
Nech tečú nápoje!
Nech miesto hromobitia kanónov
znie krotký cengot fliaš.
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: CHARESSI - Warrior

Příspěvekod arwyn » stř 01. led 2014 21:28:40

ahojky,
dnes si mi pisal ingame:
[20:23:57] [W From] [Charessi]: ahoj arwy kedy dostanem odpoved od vasej guildy na moju prihlasku?

co beriem ako polovicnu staznost na to, ze sme ti nepovedali vysledok. No ako ti mozme dat vysledok, ked sam neodpovedas na nase otazky? 5 dni cakame na tvoju odpoved na kamikazeho a nedockali sme sa jej...
Obrázek
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: CHARESSI - Warrior

Příspěvekod Crafty » pát 03. led 2014 2:51:29

Myslim ze jsi lepsi nez ostatni WARRIORI co si knam ted podali prihlasku?
Popripade vcem si lepsi nebo co muzes nabidnout oproti nim?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů