ZARYN - Shaman [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Zaryn
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 26. pro 2013 10:17:21
Class:: Shaman

ZARYN - Shaman [NEPRIJATY]

Příspěvekod Zaryn » čtv 26. pro 2013 11:51:43

Nick: Zaryn
Class/ main spec: Shaman / resto
Věk: 27
GearScore: (Je dobré zmínit množství PvP itemů) 5420 - gear nieje uplne idealny
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... n&cn=Zaryn
FPS: +/- 40

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Hram od patchu 1.7. Pamatam si este dlhocizny quest na dungeon set 2 a war effort bohuzial len na free. Na twine od jeho vzniku s paru postavami ktore uz nejestvuju a s magom ktoreho mam doteraz teda od TBC. V case ked twinstar prechadzal na WOTLK som sa rozhodol pre retail, kde som som odraidoval z vynimkou EOE a UD(len weekly raidy) vsetky wotlk encountery. S prichadzajucim cataclysmom sa v guilde v ktorej som bol stale menej raidovalo takze som bohuzial pre mna LK nezabil, ale RS25 ano :) . Pocas preCata patchu som prestal na offi hrat a po niekolkotyzdnovej pauze som zacal na anthorii, ktora zacala upadat. Na molten-wow zacal cataclysm a teda som si povedal ze to skusim. Chvilu som tam pobudol a odraidoval BH, BWD, BoT (nie cely), FL (nie cele) s tankadinom, opat resto shamanom no cz/sk komunita je tam slaba takze som sa rozhodol pre navrat na twin. Maga som si udrziaval na twine aby mi ho nezmazali a zacal som ho hrat aktivne, no stale mi chybalo to co ma na retaile najviac bavilo healovanie. Takze som zacal expit shamana s umyslom urobit z neho main char.

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..)
Pozrel som sa na vas raid time a vyhovuje mi.
nedela od 16:00
po-st od 18:00
pokial je moznost a raid vcas ohlaseny viem sa prisposobit

Definujte svůj PvE skill: PvE je u mna prioritou cislo jeden, PvP menej ale uplne ho z hry nevylucujem. Skusenosti ktore som nazbieral na TBC (twin) som vyuzil na retaile kde som ich doplnil novymi z WOTLKU, a niecomu som sa priucil aj na cataclysme (moltenwow). Na kazdom serveri som spoznal ludi, ktorym som dal nieco ja, a ktori dali nieco mne. Stale je co ucit sa, bud opat od inych hracov alebo z webov kde je mnoho priruciek(mnohokrat mi uz pomohli prave tie).

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
Uz som ti vyssie spomenul, ale nech sa paci. IMHO Vanilla servery niesu podstatne, takze prejdem rovno TBC. Chvilu OG-narnias s okamzitym prechodom na TS po jeho vzniku. Zopar postav som mal u hordy a neskor som presiel k aliancii. Tu som vyexpil maga, ktoreho ako som spominal som chranil pred vymazanim. Pocas prechodu TS na wotlk som zamieril na retail kde som zotrval do preCata patchu. Nasledovala Anthoria, a Molten-wow uz s cataclysmom. No a konecne navrat na twinstar co je vlastne pritomnost.
Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
screen shamana v raide nemam, ale toto je moje UI
DxE : encounter addon
ForteXorcist : Sledovanie CD na liste
Power Auras Classic : sledovanie stackov, pouzitelnych itemov a spellov a ich cd
Skada / Recount : dmg/dps/hps/ etc meter
Grid : raid frame
SBF : buff frame
Prat : chat addon
Healbot : mam sice grid ale na retaile som si tak zvykol na healbot ze ho pouzivam doteraz
Time to die : ukazuje cas kedy target zomrie
Omen : ofc
Obrázek

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Vyuzivam hlavne http://forums.elitistjerks.com , forum servera molten-wow, a samozrejme google prostrednictvom ktoreho sa da najst uplne vsetko. Nevyuzivam stale jeden guide ale porovnavam ich a snazim sa vyuzit tie najdolezitejsie informacie.


Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Posledna Order of the Silver Hand, ktora sa pocas mojej jesennej (pracovnej) inaktivity rozpadla.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Zalovit v pamati a spomenut si bude asi velmi tazke. Pamatam si vas este z anthorie, o vasich uspechoch som cital casto aj na worlde.

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Kvalitnych guild s dlhorocnou tradiciou je malo. Rad by som sa stal sucastou prave takejto guildy, co vasa guilda vlastne je.

Koho znáte v <SFU> ?
Nikoho.

Co nám můžete nabídnout?
Skusenosti s encountermi, zodpovedny pristup k raidom, komunikativnost.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Samozrejme je to sucast kazdeho raidera, mala by byt. Sluchatka a mikrak mam stale necely polmeter od seba, funkcne ofc.

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
Asya - mage - arcane/fire(neuplny gear) - 5719/5737 - momentalne inactive

(nepovinné) Napište nám něco o Vás:
Volam sa Rado, som z Kosic. Pocuvam v podstate vsetko okrem ceskoslovenskej hiphopovej sceny, trance, chillhop, metal(trash/nu/power/speed hlavne), rock, old school hiphop, luquid dnb. Z filmov najviac dramy, no moja srdcovka je Votrelec a vsetky jeho pokracovania + AvP. Sice uz velmi malo ale hravam futbal pripadne zajdem niekam na bicykli. Rad si vychutnam pivo s priatelmi najlepsie na opekackach/grilovackach.

Ak ste docitali moj sloh do konca tak vam dakujem, pripadne otazky zodpoviem.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Zaryn - Restoration Shaman

Příspěvekod Crafty » čtv 26. pro 2013 11:56:04

Jak jsi natom s ELE? (popripade skus uves pomerove prirovnani elevsresto .. napr 60/40)
Jak jsi natom stim magem?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
Yoshimo
Příspěvky: 291
Registrován: sob 15. čer 2013 13:14:17
Class:: Druid

Re: Zaryn - Restoration Shaman

Příspěvekod Yoshimo » čtv 26. pro 2013 12:02:28

mno do prdele, takovy UIcko, pekny. moc se mi libi
Yoshimo the Kingslayer
Obrázek
Zaryn
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 26. pro 2013 10:17:21
Class:: Shaman

Re: Zaryn - Restoration Shaman

Příspěvekod Zaryn » čtv 26. pro 2013 12:12:21

shaman ma len 8 dni played takze offspec zatial nemam.. a v raidoch padali skor veci na cementa a kedze ich nik nechcel zbieral som ich ja. ele mam radsej ako enha ale zatial som ho nezbieral. nebol by problem dozbierat aspon t9 + vendorove veci za triumphy. ele sa zas tak od resta nelisi takze niektore itemy sa v ele daju vyuzit.
mage je primarne arcane je tam este zopar itemov co by potreboval vymenit ale nebolo s kym chodit raidy.. v bagli mam niekolko alternativ takze mal by som s cim kombinovat pripadne nove itemy.. fire buildu som sa nevenoval zatial, ale talenty nahodene mam + gear mam tiez akurat si nemyslim ze je idealny, nieco malo som o nom studoval na internete ale v praxi zatial nie..
Zaryn
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 26. pro 2013 10:17:21
Class:: Shaman

Re: Zaryn - Restoration Shaman

Příspěvekod Zaryn » čtv 26. pro 2013 12:19:14

Yoshimo píše:mno do prdele, takovy UIcko, pekny. moc se mi libi

som rad ze sa paci,ale nieje to moj vytvor, ale je pre mna tak idealny ze ho pouzivam vsade. pripravenu mam verziu uz aj pre cataclysm.
OT: na cataclysme som vytvoril toto : http://img801.imageshack.us/img801/8228 ... 012635.jpg
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Zaryn - Restoration Shaman

Příspěvekod arwyn » čtv 26. pro 2013 12:29:49

za shamana nemas odohraneho toho vela, ako vies ze prave on bude ten, co ta bude bavit a po mesiaci ta neomrzi?
Time to die : ukazuje cas kedy target zomrie
odhadovany podla percent? alebo ako?
nedela od 16:00
po-st od 18:00

vies si najst cas KAZDY stvrtok od tej siestej, alebo sa ti to v nejakych intervaloch meni?

ale tvoje odpovede aj pristup je mi sympaticky, ak sa na teba krivym okom pozru nasi samani a zistia ze je vsetko v poriadku, rada by som ta videla na test raide... farbičky
Obrázek
Zaryn
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 26. pro 2013 10:17:21
Class:: Shaman

Re: Zaryn - Restoration Shaman

Příspěvekod Zaryn » čtv 26. pro 2013 12:45:18

arwyn píše:za shamana nemas odohraneho toho vela, ako vies ze prave on bude ten, co ta bude bavit a po mesiaci ta neomrzi?
Time to die : ukazuje cas kedy target zomrie
odhadovany podla percent? alebo ako?
nedela od 16:00
po-st od 18:00

vies si najst cas KAZDY stvrtok od tej siestej, alebo sa ti to v nejakych intervaloch meni?

ale tvoje odpovede aj pristup je mi sympaticky, ak sa na teba krivym okom pozru nasi samani a zistia ze je vsetko v poriadku, rada by som ta videla na test raide... farbičky


spominal som dovod preco prave shaman.. hral som ho na retaile aj na molten wow-cata, bavil ma predtym a bavit ma bude aj teraz.. je to moja srdcovka ;)

cas odhadovany na zaklade dps a poctu hp targetu

momentalne sa nic nemeni je to tak ako som napisal od pondelka do stvrtku od 18:00 idealne do 24.00 ale som schpny vydrzat aj dlhsie ak je potreba..
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Zaryn - Restoration Shaman

Příspěvekod Yoslin » čtv 26. pro 2013 13:43:04

Dle mého nemáš toho shamana uzpůsobeného tak aby si zněho vytáhl co nejvíc to jde... Talenty, Glyphy, Sockety... Všude je nějaká věc, víc věcí které by se dali vylepšit...

Proč si myslíš že je talent Elemental Weapons lepší jak Improved Shield?
Ani zdaleka nemáš Haste cap proč tedy gemuješ tak jak gemuješ?
Z glyphů chápu jenom jeden a to je Earth Shield. Můžeš my vysvětlit proč máš ty ostatní?
Druhou profesi plánuješ nějakou?
Vím že u healera je to těžké říkat, ale chtěla bych tě poprosit o nějakou rotaci u healera... Stačí jaké spelly preferuješ a baj očko v jaké míře který spell používáš(Riptide, Healing Wave, Lesser Healing Wave, Chain heal, víc spellů vědět nepotřebuju).

Každý sme nějak začínal a nikdo nejsme dokonalý. Ale těch chyb je tam opravdu hodně, ještě ktomu když píšeš že jinde si toho shamana hrál déle...
Zaryn
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 26. pro 2013 10:17:21
Class:: Shaman

Re: Zaryn - Restoration Shaman

Příspěvekod Zaryn » čtv 26. pro 2013 14:32:32

Yoslin píše:Dle mého nemáš toho shamana uzpůsobeného tak aby si zněho vytáhl co nejvíc to jde... Talenty, Glyphy, Sockety... Všude je nějaká věc, víc věcí které by se dali vylepšit...

Proč si myslíš že je talent Elemental Weapons lepší jak Improved Shield?
Ani zdaleka nemáš Haste cap proč tedy gemuješ tak jak gemuješ?
Z glyphů chápu jenom jeden a to je Earth Shield. Můžeš my vysvětlit proč máš ty ostatní?
Druhou profesi plánuješ nějakou?
Vím že u healera je to těžké říkat, ale chtěla bych tě poprosit o nějakou rotaci u healera... Stačí jaké spelly preferuješ a baj očko v jaké míře který spell používáš(Riptide, Healing Wave, Lesser Healing Wave, Chain heal, víc spellů vědět nepotřebuju).

Každý sme nějak začínal a nikdo nejsme dokonalý. Ale těch chyb je tam opravdu hodně, ještě ktomu když píšeš že jinde si toho shamana hrál déle...


30% healing bonus k EW znamena bonus healing pre raid a kedze na tankovi nieje nikdy len 1 healer rozhodol som sa pre tento talent, s manou som doteraz problem nemal ak bude treba zmenim to urcite
viem ze nemam haste cap.. ale ak si vsimnes legy nemaju ziadne haste... takze vymenit legy a hned je tam skoro 1100 haste, gemujem haste a v itemoch kde je viac ako +5sp bonus dodrzim farbu (s vynimkou wristov a bot, uz ani neviem preco som to dal takto. dalsia vec ktoru nieje problem vymenit)

glyph of EW zvysuje sancu na proc EW a aplikovanie hotky na target, opat pomoze healerom a mne samemu usetrit manu.
glyph of riptide ma predlzit hotku aplikovanu danym spellom... tento glyph som zvazoval ze zamenim za glyph na totem of healing kedze ho pouzivam stale ale nebol ani v aukcii ani insc po ruke takze som na to aj zabudol...

profku som sa este nerozhodol aku ale uvazoval som o herb, na cata je spell z herbu zmeneny na haste buff ak sa nemylim

rotacia ako taka nieje samozrejme.. vsetko sa toci okolo riptide a jeho buffu, co znamena ze v pripade potreby ide chain heal o 25% vyssi heal do raidu alebo na zaklade tidal waves lesser healing o 25% vyssou sancou na crit alebo healing wave zo znizenym castom o 30%..
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: ZARYN - Shaman

Příspěvekod Yoslin » čtv 26. pro 2013 15:19:21

1100haste ti příde dostačující? nebo hodně? nebo jak?
Zaryn
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 26. pro 2013 10:17:21
Class:: Shaman

Re: ZARYN - Shaman

Příspěvekod Zaryn » čtv 26. pro 2013 15:25:08

Yoslin píše:1100haste ti příde dostačující? nebo hodně? nebo jak?


urcite to nieje dost ale krok blizsie ku capu.. normal cap je 1200 ak sa nemylim...
Uživatelský avatar
Kusmoo
Příspěvky: 93
Registrován: úte 13. srp 2013 15:55:52
Class:: Shaman

Re: ZARYN - Shaman

Příspěvekod Kusmoo » čtv 26. pro 2013 16:50:21

K tomu haste capu (SOFT) - je to 1269. Ale když máš v raidu paladina který uhealuje tanky a můžeš si tak dovolit z "rotace" vypustit LHW tak bych ti asi doporučil pokračovat ve shánění hastu. Na Chain Heal je ideální cca 49%, ale to ti asi ještě chvíli trvat bude. :) Osobně nechápu tvoji volbu glyphů a proč jsi vypustil glyphy na chain heal a případně i na healing stream totem. Poté bude určitě potřeba dodělat reputace na enchant do heady a shouldrů. Minor glyph na water shield taky není uplně k zahození. Toť zatím vše.
Zaryn
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 26. pro 2013 10:17:21
Class:: Shaman

Re: ZARYN - Shaman

Příspěvekod Zaryn » čtv 26. pro 2013 17:15:11

Kusmoo píše:K tomu haste capu (SOFT) - je to 1269. Ale když máš v raidu paladina který uhealuje tanky a můžeš si tak dovolit z "rotace" vypustit LHW tak bych ti asi doporučil pokračovat ve shánění hastu. Na Chain Heal je ideální cca 49%, ale to ti asi ještě chvíli trvat bude. :) Osobně nechápu tvoji volbu glyphů a proč jsi vypustil glyphy na chain heal a případně i na healing stream totem. Poté bude určitě potřeba dodělat reputace na enchant do heady a shouldrů. Minor glyph na water shield taky není uplně k zahození. Toť zatím vše.


ano viem ze je to soft cap.. glyphy som volil podla dostupnosti.. ten na riptide vymenim akonahle to pojde.. kedze chain heal je pre shamanov na wotlku "bread and butter" viem ze tam urcite mal byt.. ale ako som uz spomenul pravdepodobne v tom case ked som kupoval glyphy nebolo ako sa k nim dostat, a kedze som musel kvoli praci na nejaku dobu inactive vypadlo mi to..
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: ZARYN - Shaman

Příspěvekod Yoslin » čtv 26. pro 2013 17:36:46

Já osobně než jsem si šla podat přihlášku jsem si všechno dala do kupy, aby mi nikdo nemohl nic vytknout a abych já nemohla říct pardon moje chyba zapoměla jsem či to mám špatně... Nevím, ale na mě to opravdu dělá zlý dojem že si zapoměl. Asi ti dost nezáleží na tom zda tě přijmeme či na tom být dokonalý pro guildy... Sice můj hlásek je málo, ale za mě PROTI.
Uživatelský avatar
Kusmoo
Příspěvky: 93
Registrován: úte 13. srp 2013 15:55:52
Class:: Shaman

Re: ZARYN - Shaman

Příspěvekod Kusmoo » čtv 26. pro 2013 20:35:05

Až opravíš glyphy, gemy, enchanty tak mě můžeš zkusit odchytit na TS nebo ingame a přesvědčit mě že shamana ovládáš. Zatím máš ode mě PROTI.

/edit Měnim na neutral vzhledem k snaze projevené enchanty, pregemovanim, glyphy atd.., jen si tě někde odchytim a napíšem si ohledně shamana.

Byl by si schopný a ochotný hrát jako main Enha?
Zaryn
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 26. pro 2013 10:17:21
Class:: Shaman

Re: ZARYN - Shaman

Příspěvekod Zaryn » sob 28. pro 2013 9:40:02

radsej mam resto :)
enha som sa velmi dlho nevenoval, ale prisposobim sa potrebam. nejaky gear uz mam..
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: ZARYN - Shaman

Příspěvekod Joul » ned 29. pro 2013 11:13:10

do čtvrtka si připrav ELE, nebo Enha offspec, 17:50 napiš na nick dropluk a měj přirpavené taktiky, asi nepůjdeš celé podle počtu lidí budeme střídat...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Zaryn
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 26. pro 2013 10:17:21
Class:: Shaman

Re: ZARYN - Shaman

Příspěvekod Zaryn » stř 01. led 2014 18:00:02

Joul píše:do čtvrtka si připrav ELE, nebo Enha offspec, 17:50 napiš na nick dropluk a měj přirpavené taktiky, asi nepůjdeš celé podle počtu lidí budeme střídat...

off spec som si pripravil ale mozno budem meskat kedze mam dlhy den v praci..
dokonca som nejakym sposobom mal pocit ze ten raid ma byt dnes ..
OT : PF 2014 ;)
Uživatelský avatar
Kusmoo
Příspěvky: 93
Registrován: úte 13. srp 2013 15:55:52
Class:: Shaman

Re: ZARYN - Shaman

Příspěvekod Kusmoo » pát 03. led 2014 0:03:36

Prosim lidi ze sekundáru o vyjádření. ;)
Uživatelský avatar
Arowist
Příspěvky: 131
Registrován: pon 02. zář 2013 19:08:31
Class:: Priest

Re: ZARYN - Shaman

Příspěvekod Arowist » pát 03. led 2014 0:07:42

V mainu je resto a chcete po něm, aby šel ele. Myslim, že by mu to moc dlouho nevydrželo a ještě se mi na raidě ani moc nelíbíl. Bohužel, bylo na test raidě 9lidí a tak si u každého pamatuji jen jestli mu chci dát pro nebo proti.

U tebe dávám proti
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: ZARYN - Shaman

Příspěvekod Yoslin » pát 03. led 2014 0:12:33

Jako Resto jsem si tě vytáhla do VOA tam si měl heal menší jak tank, zde za Ele i když ho máš v offu a špatný gear si měl slabé DPS a z vlastní zkušenosti vím že jinej spec než který má člověk v offu se prostě na furt jet nedá... Když jsem tě měla v targetu a sledovala jak castíš máš mezi spellama cca 5-8sekundové pauzičky, to by chtělo nějak pořešit.

Každopádně PROTI.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: ZARYN - Shaman

Příspěvekod Crafty » pát 03. led 2014 1:57:24

Dekuji za snahu se dostat do nasi guildy, a verim ze az zapracujes na gearu a mezerach co mas, tak velice rad uvidim tvoji prihlasku znovu, ale zatim ti musim dat PROTI
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Zaryn
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 26. pro 2013 10:17:21
Class:: Shaman

Re: ZARYN - Shaman

Příspěvekod Zaryn » pát 03. led 2014 9:38:52

Yoslin píše:Jako Resto jsem si tě vytáhla do VOA tam si měl heal menší jak tank, zde za Ele i když ho máš v offu a špatný gear si měl slabé DPS a z vlastní zkušenosti vím že jinej spec než který má člověk v offu se prostě na furt jet nedá... Když jsem tě měla v targetu a sledovala jak castíš máš mezi spellama cca 5-8sekundové pauzičky, to by chtělo nějak pořešit.

Každopádně PROTI.

v tom VOA som si to sam sledoval a v heale som mal cca 4k hps asi o 500 menej ako ty.. co sa tyka offu vela casu na doskladanie gearu som nemal, a s tymto gearom v icc25hm vodu nenamutim hlavne nie v porovnani s gs ostatnych na raide, tam by som bol platnejsi s amagom .. tie pauzicky som si vsimol a sam neviem preco to tak bolo.. asi chyba v makre ktore som pouzil (tie som uz pripravoval na poslednu chvilu)
osobne nemam problem zmenit mainspec na offspec uz som to raz minimalne urobil ale vidim ze mnohi z vas to vidia po svojom..

kazdopadne dik za sancu dostat sa na test raid...
Uživatelský avatar
mellysko
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 582
Registrován: sob 28. zář 2013 14:08:25
Class:: Paladin

Re: ZARYN - Shaman

Příspěvekod mellysko » pát 03. led 2014 12:29:39

Vsichni uz tu schrnuli co jsem chtel rict .... Proti ..
I'm not racist, I hate all equal
Just Jump On CD

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů