SWIEST - Priest [NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Swiest
Příspěvky: 2
Registrován: ned 29. pro 2013 11:20:54
Class:: Priest

SWIEST - Priest [NEPRIJATY]

Příspěvekod Swiest » ned 29. pro 2013 12:10:22

Nick: Swiest
Class/ main spec: Priest Holy
Věk: 21
GearScore: 4700 GS Bohužel jsem se vrátil z offi a našel jsem svoji main postavu bez gearu, bez batohů, bez goldů i bez profesí.
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Swiest
FPS: 60

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? 8 let začal jsem na Equilibriu na Vanyle a odtamtud jsem utekl na Twinstar na TBC a Pandy jsem si vyzkoušel na offi na DT

Váš raid time? Kdy bude potřeba tak si udělám čas ;-)

Definujte svůj PvE skill:
Preferuji stack Seredipity a poté PoH nebo GH dle potřeby. Také je důležité držet Renew tam kde vím, že bude target průběžně dostávat dmg (Tanci samoždřejmost) a točit PoM na CD přes tanky. A CoH na CD.
Ale vše záleží jaký built se zvolí jestli na plošný heal nebo na single target.
Já preferuji plošný heal, ale zároveň do toho si stakuji seredipity flesh healem většinou přes tanky. Na rychlejší stack Serependity se dá použít BH, ale to jen, když dostávám dmg i já. Pokud v raidu neni Disco priest tak se dá používat i buble. Na doplnění many se někdy hodí kombinace Shadowfienda a Hymn of Hope, protože díky HoH se nám navýší mana a fiend doplňuje 5% z celkové many, takže se tím doplňuje víc, ale vyplatí se to jen tehdy pokud mám opravdu málo many. Dále má priest Divine Hymn, která je taková poslední záchrana.
Glyphy používám na PoH, CoH a na flesh heal. Teď mám na renew kůli RDF abych nafarmil nějaký ten gear.
Talenty mám taky teď poskládané tak univerzálně, ale jinak preferuji talenty na plošný heal.
A na ICC se Build na priesta ještě trošičku liší od jiných raidů, protože nikde jinde se nedá využít třeba talent Body and Soul. A Guardian Spirit je u Lich Kinga samozdřejmostí.

Vypište svůj progress na Twinstaru: od Death mines po Mogu´shan Vaults jsem prolezl všechno

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: http://i43.tinypic.com/2eyesfc.jpg (bohužel nemám z raidu a už mám na vše ID takže teď ani nic neposkládam používám Grid pro healování poté DBM je samozdřejmost a jinak nejsem zastánce addonů, protože ulehčují hru a co je lehké to se snadno pokoří a už to není taková zábava potom. A ještě Recount jen tak pro zajímavost.)

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: 8 let hraní WoW a celou dobu hraji jen PvE Holy priesta a PvP Disco priesta. Takže veškeré informace co mám jsou zažité.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Crusaders of light přešli na Vesperon. Murlocs go rawrlgatd... ty ani nevim kam zmizeli.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Na worldu jsem viděl, že scháníte Holy priesta.

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Protože mě zaujalo to, že vám nejde především o gear, který bohužel nemám, ale jde vám o skill.

Koho znáte v <SFU> ? Ertai, Jasanekk z CoL.

Co nám můžete nabídnout? Můj volný čas a moje dlouho leté zkušenosti s Holy priestem.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? Nepoužívám, ale neni problém si pořídit. A mám sluchátka s mikrofonem.

Vypište svoje alty (stačí level 80):
Quickdeath - Rogue / Assasination - 5400 GS - Teď nehraju žádné alty jak mi byl odcizen gear věnuji se jen mé main postavě
Swiestqt - Priest 79 lvl / Shadow - 2900 GS -
Snaffycz - Paladin / Protection - 4900 GS -
Napište nám něco o Vás: Vystudoval jsem Výpočetní techniku, teď bohužel bez praxe nemůžu najít práci v oboru. Mám už dva roky přítelkyni, s kterou jsme si nedávno pořídily šťěňátko Rotvailera. Fakt už netušim co o Holy priestovi napsat.
Naposledy upravil(a) Swiest dne ned 29. pro 2013 13:03:18, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Swiest (Holy Priest)

Příspěvekod Crafty » ned 29. pro 2013 12:21:58

Skus si stou prihlaskou jeste pohrat :) sice je tam vsechno co ma byt ale bavili jsme se otom ze ta prihlaska bude bozska aby vyvazila negativa.
Verim ze to zvladnes jeste lip
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: SWIEST - Priest

Příspěvekod arwyn » ned 29. pro 2013 14:52:54

PvE equip za triumfy, doplnky WF, prstienok aspon honored s Ashenom, mat enchant na headke a mas moje ZA. Da sa to stihnut za tyzden usilovneho makania cez rdf, bg a jeden icc trash =) nech je vidno ze si o chotny na sebe poriadne makat a ze nam sa oplati do teba vkladat nas cas :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: SWIEST - Priest

Příspěvekod Pepíkus » ned 29. pro 2013 18:54:33

Přihláška se mi celkem líbí. Je super, že si i zmínil často podceňované talenty jako Body and Soul, pak ten věčný rozporuplný boj jestli spíš víc plošně nebo víc do one targetu. Na každýho bosse se hodí něco jinýho, někde míň někde víc, i jaký setup healerů 25/10 třeba zvažovat no atd.

Jaký další glyph by se dal ještě použít místo glyphu na FH?
Co Inner Focus nebo Spirit of Redemtion budeš využívat/nevyužívat na icc? A proč nebo nějaký názor to?
A co Desperate Prayer?

Počkal bych 1/2 týden na dobrání equipu, doskillovaní profesí, přidat screen na UI. Když uvidím progress jsem ochoten přimhouřit oči na gearem.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Swiest
Příspěvky: 2
Registrován: ned 29. pro 2013 11:20:54
Class:: Priest

Re: SWIEST - Priest

Příspěvekod Swiest » ned 29. pro 2013 20:00:53

Tak dal by se použít třeba Glyph of Guardian Spirit a nebo Glyph of Renew, ale to se mění co Encounter.
Inner Focus používám jen ho teď nemám v těch universálních talentech, protože do RDF ho nevyužiji.
A Spirit of Redemtion se hodí jen pokud nevystačím z manou, protože umírat by se nemělo, takže druhá část toho talentu je zbytečná podle mého názoru.
A Desperate Prayer mi přijde jako sobecký talent, když sním můžu healovat jen sám sebe a podle mého názoru je to talent spíš na PvP.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: SWIEST - Priest

Příspěvekod Crafty » pát 03. led 2014 2:53:46

Co jsi od podani prihlasky zvladnul zmenit?
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů