BASSIC - Death Knight [NEPRJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Bassic
Příspěvky: 11
Registrován: ned 29. pro 2013 3:07:01
Class:: Death Knight

BASSIC - Death Knight [NEPRJATÝ]

Příspěvekod Bassic » ned 29. pro 2013 3:43:59

Nick: Bassic
Class/ main spec: Frost DPS
Věk: 17
GearScore: 5806
Link na armory: http://armory.twinstar.cz/character-she ... &cn=Bassic
FPS: DALARAN - 200+

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? : Takže hrám Wow 4 roky , históriu neviem najlepšie popísať ale hrál som okrem "Twinstar" aj na "Anthorii" za class Death Knight tak ako stále :) + ALT prist tak ako tu , vetšinou som bol PvP veľmi dobry hráč tak ako doteraz :) asi rok a pól fičím na PVE ..

Váš raid time? : Môj raid time , je nasledovný ,, Pondelok - Piatok od 15:00 kľudne aj do 00:00 .. a víkend je voľny stále keďže zatiaľ len študujem :)

Definujte svůj PvE skill: Môj PvE skill je dostatočný na komunikáciu medzi ľudmi keď niečo treba poradiť , samozrejme že neviem všetko :) ja si dám tiež rád poradiť a čo sa týka skillu za class PvE .. viem si dať rady či s talentmy , glyphmy alebo EQ :)

Vypište svůj progress na Twinstaru: Na DK "Bassic" som dal na twinstary nedávno icc25 LK , čiže 12/12 progress tam nebol .. za celé icc 2x wipe keďže bola fajn parta .. Možno to sem nepatrí ale cca 1 hodina do zadu padol Lich King aj za alta "Alenqa" .. bol to raid aj s hráčmi s SFU "Javierka , Yoslin , Kusmoo , Atlantica "

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: Screen bohužiaľ s UI nemám , dodám neskôr ale mám základ BLIZZARDU + mám DBM , GS , Recount , Cooldowns , Group Calendár .. ak bude treba stiahnem ostatné :)

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: O mojej wow classe mam informácii dosť , viem čo socetovať , aké glyphy aké talenty + rotácia do PvE FROST .. viac nemám asi čo povedať :)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Mizerové - Neaktivita z mojej strany keďže som bol neaktívny asi 2 mesiace ,, Heroes of Yggdrasil - Zlý kolektív + test raid dopadol zle zo strany Heroes of Yggdrasil kedže bol Gunsheep HC 1x wipe , Saufrang HC 1x wipe normal 1x wipe .. Rotface normal 1x wipe queena ani nepadla :/

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? : Keďže som s Phobosu , započul som len že SFU na Deimose to icc davá pekne :) sledoval som sem tam aj web ako dávali ICC25 HC " Profa , Sindru a nedávno aj LK " !!

Proč chcete jít právě do <SFU> ? : Chcel by som ísť do SFU kvoli raidom , a aj kvoli určite dobrému kolektívu .. bol som icc10 s 4-5 ľuďmi s SFU a cítil som sa tam veľmi fajn , a to nebolo full G icc :)

Koho znáte v <SFU> ? : Yoslin , Javierka , Kusmoo , Atlantica s icc10 raidu :)

Co nám můžete nabídnout? : Ja vám môžem dať moju aktivitu na raidoch , môj čas na progresoch a dps :) Ešte neaky ten úsmev na tvári kedže mám rad srandu :)

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? : Sluchadlá mám mikrofón tiež :) Team Speak 3 používam najradšej a dosť často :)

Vypište svoje alty (stačí level 80): Alenqa - Priest / Shadow / 5626 ,, Keď niesom na mainovy tak som na altovy :)

Niečo omne : Volám sa Jakub D. , som Slovák pochádzam z Košíc bývam na sídlisku Ťahanovce vo vežiaku :) Mám 17 rokov chodím na Strednú Odbornú Školu v Košiciach kde sa venujem odboru Maliar :) Mám domáce zviera a tým je pes :) Vo voľnom čase si rád zahrám wow :) samozrejme že chodím aj von si zahrať futbal , hokej alebo do mesta s kamarátmi :))
Naposledy upravil(a) Bassic dne ned 29. pro 2013 15:39:24, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: BASSIC - Death Knight

Příspěvekod Yoslin » ned 29. pro 2013 10:39:41

Bohužel nebyl snáma celé ICC10, jen na poslední 3bosse když sme dobírali, takže nemůžu říct nějak víc, ale zdál se jako normální člověk který dělal co má a nijak nefailnul. Po xx wipech s tankama a worldem kteří LK viděli prvně, měl chut stále progressovat i když bylo 3ráno ;) Škoda že nebyl celé ICC to bych mohla říct víc, ale za mě malé bezvýznamné PLUS! :D

For Bassic: Oprav si v přihlášce nick alta ;)
Uživatelský avatar
Revilo
Příspěvky: 68
Registrován: sob 15. čer 2013 14:51:51
Class:: Death Knight

Re: BASSIC - Death Knight

Příspěvekod Revilo » ned 29. pro 2013 12:50:23

Takže mám pár otázok:
1) Máš naštudované taktiky na HC bossov v ICCčku?
2) Ako si sleduješ diseasy, procy trinketov, proc Rime, KM?
3) Odloguj sa v PVE geare prosím
4)
Mizerové - Neaktivita

Neaktivita z tvojej strany alebo zo strany Mizerov? Trošku sa rozpíš.

Heroes of Yggdrasil - Zlý kolektív + test raid dopadol zle s strany HOY ..

Prečo dopadol test raid zle? Čo sa stalo? Prečo si myslíš že tam bol zlý kolektív? Rozpíš sa trochu.
5) Na ktorom Košickom sídlisku bývaš?
6) Kečup alebo horčica?
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: BASSIC - Death Knight

Příspěvekod Bohus » ned 29. pro 2013 15:47:34

Môj PvE skill je dostatočný na komunikáciu medzi ľudmi keď niečo treba poradiť , samozrejme že neviem všetko :) ja si dám tiež rád poradiť

-Takže mám to chápať tak, že niekomu poradíš ak niečo nevie, ale ty sám si niesi istý tým či je to správne a keby ti niekto poradil, že to má byť inač tak by si to tak robil aj ty?
O mojej wow classe mam informácii dosť , viem čo socetovať

-Prečo si myslíš, že str je najlepšia volba pre frost DK?

Legendy sú z Košíc(a okolia:P) a za to máš malé bezvýznamné + :D
(Na otázky odpovedaj komentárom pretože už 2x som šiel napísať koment a stále si to editol keď som išiel odoslať a prišiel som o svoj koment :evil: )
e. S tými profkami niečo urob pretože miesto pre DK bez profiek je už zabrané :roll:
Naposledy upravil(a) Bohus dne ned 29. pro 2013 16:11:00, celkem upraveno 1 x.
Bassic
Příspěvky: 11
Registrován: ned 29. pro 2013 3:07:01
Class:: Death Knight

Re: BASSIC - Death Knight

Příspěvekod Bassic » ned 29. pro 2013 15:57:18

Keď neviem poradiť , tak si nechám poradiť ja :)) ale keď som si istý v niečom a treba poradiť tak poradím .. treba ešte neako poradiť ? :)) STR je asi najlepšia voľba pre FROST DK , neviem čo iné by sa malo socetovať :) maximálne tak ako to mám ja EXP aby bol cap .. alebo maximálne niečo iné kvoli META .. som si istý že to DK idem dobre na EQ ARMOR PENE a gemy STR .. :)) ale môžeš mi aj ty poradiť :) a aj ty si rebel s Okolia Košíc ? :)
Bassic
Příspěvky: 11
Registrován: ned 29. pro 2013 3:07:01
Class:: Death Knight

Re: BASSIC - Death Knight

Příspěvekod Bassic » ned 29. pro 2013 16:02:37

Naštudované taktiky Lord , Lady , Gunsheep , Saufrang , Rotface , Fester , Queena , Valitria .. okrem toho som nebol nič HC :) ale keďže som človek ktorý vie rešpektovať RL , tak to nebude problém a poprípade môžem pozrieť neaké video na Youtube a podobne :) Prestne si natrafil na to , čo nemám a to je addon na ktorom vidim kedy mi procol trinket a ako dlho mam disease na enemy target .. ale zatiaľ to stíham zazerať okom :)) Armory by už malo zobrazovať PvE GEAR :))
Uživatelský avatar
Revilo
Příspěvky: 68
Registrován: sob 15. čer 2013 14:51:51
Class:: Death Knight

Re: BASSIC - Death Knight

Příspěvekod Revilo » ned 29. pro 2013 16:44:57

Mizerové - Neaktivita z mojej strany keďže som bol neaktívny asi 2 mesiace

Prečo si bol neaktívny, čo to spôsobilo? Bude sa to opakovať?

Heroes of Yggdrasil - Zlý kolektív + test raid dopadol zle zo strany Heroes of Yggdrasil kedže bol Gunsheep HC 1x wipe , Saufrang HC 1x wipe normal 1x wipe .. Rotface normal 1x wipe queena ani nepadla :/

Čo je natom pravdy že si tento test raid leavol pred jeho koncom? Ak náš sekundár bude wipovat na každom jednom bossovi a niektorých bossov ani nedáme na normal leavneš taktiež? Akú budem mať istotu že ostaneš až dokonca?

Si spoľahlivý a verný hráč?
Myslíš si, že patríš k TOP hráčom tu na Twinstare?
Mohol by si si čo najskôr naštudovať taktiky na všetky hard mody v ICC?
Mohol by si ešte dodať ten screen tvojho UI? Kľudne aj pri afkovani v Dala.
Prečo nemáš profesie? Kedy si ich plánuješ dorobiť?
Kečup alebo horčica?

edit: Armory len neukazujú metagem a enchant
Bassic
Příspěvky: 11
Registrován: ned 29. pro 2013 3:07:01
Class:: Death Knight

Re: BASSIC - Death Knight

Příspěvekod Bassic » ned 29. pro 2013 17:14:04

Moja neaktivita sa nebude opakovať ..

Test raid sa klasicky ukončil , neleavol som to maš asi zlú informáciu .. Neverím že sa bude wipovať na každom bossovy :) ale aj keby , neleávnem z dôvodu , aby určitý hráči ktorý tam trávia ten istý čas čo ja mali s raidu aspoň niečo , zato sa zaručím .. Istotu vam dávam už teraz , že budem do konca každy raid ..

Dá sa namňa spoľahnúť a veriť mi tiež :)
Možno nepatrím k TOP , ale budem :)
Taktiky si môžem naštudovať , aj dnes :)
Screen dodávam - http://tinypic.com/view.php?pic=erhe8o&s=5#.UsBJ9fTuJKY ,,, URL - http://oi42.tinypic.com/erhe8o.jpg
Profesie práve dorábam :)
Meta gem , enchant som si dorobil :)
Horčica samozrejme :)
Uživatelský avatar
GeeGee
[ Class Leader ]
Příspěvky: 258
Registrován: sob 15. čer 2013 17:24:19
Class:: Rogue

Re: BASSIC - Death Knight

Příspěvekod GeeGee » pon 30. pro 2013 15:23:01

Prihlaska me moc neoslnila (malo barvicek :-x), plus mas u me za aktivitu na forum, za odpovidani na dotazy zatim neutral, uvidime jestli oslni na test raidu (pokud bude :-D)
Bassic
Příspěvky: 11
Registrován: ned 29. pro 2013 3:07:01
Class:: Death Knight

Re: BASSIC - Death Knight

Příspěvekod Bassic » pon 30. pro 2013 16:32:22

Dúfam že test raid bude :) GeeGee
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: BASSIC - Death Knight

Příspěvekod Athena » pon 30. pro 2013 22:14:25

Myslíš, že tě pustíme na test raid s postavou bez profek?
Kalo
Příspěvky: 80
Registrován: ned 16. čer 2013 11:22:12
Class:: Death Knight

Re: BASSIC - Death Knight

Příspěvekod Kalo » pon 30. pro 2013 22:50:05

Pokud tvrdíš, že jsi v pvp až tak velmi dobrý hráč, tak by mě tvůj nick z AA zajímal. Hlavní důvod proč se ptám je tvoje zajímavé bindování spellů. 1 fs, 4 bs, V pestil, E howling. Hlavně, že máš 3 ds a 5 bb.
Využíváš spell blood tap? Pokud ano, v jakém případě.
Jak switchuješ targety, když máš grip na tab.
Bassic
Příspěvky: 11
Registrován: ned 29. pro 2013 3:07:01
Class:: Death Knight

Re: BASSIC - Death Knight

Příspěvekod Bassic » úte 31. pro 2013 0:41:40

Profky :) stým máte pravdu ,, ja som na profky nikdy nebol ale bohužiaľ musím ich spraviť , a aj spravím .. a to pvpčko .. podľa mňa som dobrý a keď mam aspoň rovnako skill , eq parťáka tak to dotiaheneme daleko , raz som to skúšal na rating ,, síce aj to na Deffendery čo je dobugovaný server ale padlo tam 2500 .. ale na Twinstary to pôjde tiež vysoko :) a tie moje bindy , proste to mám dlho je to zvyk .. :)
Bassic
Příspěvky: 11
Registrován: ned 29. pro 2013 3:07:01
Class:: Death Knight

Re: BASSIC - Death Knight

Příspěvekod Bassic » úte 31. pro 2013 0:45:10

A keď myslíš switch target v PVP , tak mám gladius a tam sa to dá rychlo switchovať aj bez TAB .. :)
Uživatelský avatar
Bohus
Příspěvky: 212
Registrován: sob 15. čer 2013 13:26:50
Class:: Death Knight

Re: BASSIC - Death Knight

Příspěvekod Bohus » úte 31. pro 2013 11:14:49

Všetko mi to pripadá len ako prázdne slová, profky mať "budem", myslím si, že som skill, ale rat ešte mať len "budem"(2500 na defendri je iba bezvýznamné číslo) a okrem iného som o tebe nič dobré nepočul a od známich World leadrov som sa dopočul, že si nevieš strážiť aggro ani po viacnásobnom upozornení, ku tej prihláške tá ma tiež velmi neoslnila. Z toho mi vyplíva iba Proti.

e.:S tými odpoveďami na moje otázky tiež niesom velmi spokojný.
Bassic
Příspěvky: 11
Registrován: ned 29. pro 2013 3:07:01
Class:: Death Knight

Re: BASSIC - Death Knight

Příspěvekod Bassic » úte 31. pro 2013 13:19:58

Bohus :) je to tvoje vyjadrenie a beriem to , a moje agro ? keby si tam bol vieš .. 5 sec po pull nahodím disease zapnem neaké veci procnú trnikety a skapem .. a prázdne slová :)) 100 ludí 100 chutí .. šťastný nový rok prajem celému SFU :)
Uživatelský avatar
Revilo
Příspěvky: 68
Registrován: sob 15. čer 2013 14:51:51
Class:: Death Knight

Re: BASSIC - Death Knight

Příspěvekod Revilo » stř 01. led 2014 0:44:23

Takže najprv, Šťastný nový rok 2014 ti prajem, nech sa ti splnia všetky tvoje predsavzatia.

To, čo napísal Bohus, tak s tým plne súhlasím, referencie z tvojej bývalej guildy a môj osobný pocit nieje kladný, ale dám ti ešte šancu... skús ma nejako presvedčiť, prečo by som ťa mal poslať na test raid. Neboj sa rozpísať sa, použi kreativitu, skús ma presvedčiť.

Jak switchuješ targety, když máš grip na tab.

Myslím, že to bolo myslené do PvEčka nie do arén.
Bassic
Příspěvky: 11
Registrován: ned 29. pro 2013 3:07:01
Class:: Death Knight

Re: BASSIC - Death Knight

Příspěvekod Bassic » stř 01. led 2014 15:05:56

Takže , profky to bude jedna s prvých vecí ktoré si spravím .. Je to samozrejmosť do PVE GUILDY + dvihne to dps .. neviem prestne akou formou by som ťa mal presvedčiť , ale keď mi dáš ten test raid alebo šancu .. neviem ako to povedať :) budem sa snažiť očariť vás , budem vznášať kritiku zo všetkých strán :)
Amynka
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 31
Registrován: ned 16. čer 2013 9:34:21
Class:: Death Knight
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: BASSIC - Death Knight

Příspěvekod Amynka » stř 01. led 2014 18:12:13

Jak pročtám přihlášku našla jsem pár věcí na které jsi neodpověděl :
Kalo píše:Pokud tvrdíš, že jsi v pvp až tak velmi dobrý hráč, tak by mě tvůj nick z AA zajímal.


Revilo píše:Mohol by si si čo najskôr naštudovať taktiky na všetky hard mody v ICC?

Bassic píše:Taktiky si môžem naštudovať , aj dnes

Díval jsi se už na nějaké videa, popřípadě četl nějake guide na Sindru, Profa, LK ?

Kalo píše:Jak switchuješ targety, když máš grip na tab.


Profky ? jakou profku plánuješ dát misto minningu, myslím že minning ti nijak moc nepomůže,jelikož se hlášíš za dmg. :)

Máš nějký screen z raidu ?
Používáš i nějaké makra?
Jaký je hip cap a exp. cap na dk.
Vypiš jak by jsi poskládal bis gear na frost dk.
Bassic
Příspěvky: 11
Registrován: ned 29. pro 2013 3:07:01
Class:: Death Knight

Re: BASSIC - Death Knight

Příspěvekod Bassic » stř 01. led 2014 21:31:06

Ten nick s AA , nemal som tam najvyšší rating a nebol som neaká hviezda :D Ale hráč ktorý ovláda svoju classu v PVP a viem si poradiť v arénach atď :) Ale prihláška smeruje na PVE ..

Taktiky som si študoval , bol som aj icc10 hc sindru no po progresovaní nepadla , ale aspoň viem taktiky :)
Tu je príklad : http://wowcraft.blog.doupe.zive.cz/2010 ... 3-taktika/ nieje to boh vie čo , ale aspoň ten obraz otom + neake videjko som pozrel ..
http://www.youtube.com/watch?v=Fh7kQkQkLik

Ten TAB , je to dlhodobý zvyk na target switch ,, v PvP pomáha addon gladius :) PvE bohužiaľ preklikávanie targetov myškou .. Chystám sa zmeniť pár veci a jedna stých je aj ten TAB ..

Profka mining bola s toho dôvodu , zbieral som si tank eq do off .. tým pádom mining tam zvyšuje neaké HP + eng sa robí s miningom ľahšie "surky" a v maine som mal dps celkom sa to tam hodí ,, haste na ruky :)

Screen s raidu nemám , dodám neskôr keď budem mať neaký :)
Makra na PvE nemám , podľa mňa to nieje zatiaľ nutné ale samozrejme niečo postupom času príde ..
Moje skúseností : Hitcap na FDK - 11% čo je 350 hitu + / - a exp cap , keď mám rovnaké zbrane tak 25 / 25 ale ideál by bol tých 26 / 26 :)
A keď môžem takouto formou , tak som vyskládal FDK .. A budem sa snažiť aby to moje bolo na armory skoro rovnaké :) Link : http://wotlk.chardev.org/?profile=491578
Bassic
Příspěvky: 11
Registrován: ned 29. pro 2013 3:07:01
Class:: Death Knight

Re: BASSIC - Death Knight

Příspěvekod Bassic » stř 01. led 2014 21:53:52

Uživatelský avatar
Revilo
Příspěvky: 68
Registrován: sob 15. čer 2013 14:51:51
Class:: Death Knight

Re: BASSIC - Death Knight

Příspěvekod Revilo » čtv 02. led 2014 11:20:50

Chcel som to uzavrieť už skôr, ale stále som ti dával šancu. Rozprával som sa s niektorými DKtami v guilde, vymenili sme si názory na teba a musím učiniť rozhodnutie. Vidím, že si aktívny na fóre, čo je dobre, ale to nestačí. Do guildy potrebujem 1dného DKta, ktorý svojej classe rozumie, vytiahne z nej maximum a ja sa nebudem musieť hanbiť, ak ho pošlem na primárny raid na zástup niekoho. Musí byť aj kolektívny, neviem jak si na tom ty, ale z referencií na teba, ktorým dôverujem, je vidieť, že niesi veľmi kolektívny. Skús dobrať ešte trochu gear, zamakať na sebe a môžeš to skúsiť neskôr.
Veľa šťastia v inej guilde Neprijatý

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů