BOUCHAC - Hunter [NEPŘIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Buchac
Příspěvky: 7
Registrován: stř 01. led 2014 19:11:20
Class:: Hunter

BOUCHAC - Hunter [NEPŘIJATÝ]

Příspěvekod Buchac » stř 01. led 2014 19:58:14

Nick: Buchac
Class/ main spec: Hunter/PVE
Věk: 31
GearScore: 5724
Link na armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... &cn=Buchac
FPS: od 50-80

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Wowko hrám od tbc do dnes. S poriadnym pve som začínal na offi v tbc sme tam lámali hyjal a bt, to boli hard time :D Potom vyšlo wotlk a to mňa nebavilo, tak som prestal hrať. Škoda, že som nepočkal na ulduar a icc to by osm si zahral na offi. Tak tieto dungy lámem na twine :D

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..) Raid time je vtedy keď je raid, málokedy sa mi stalo, že by som neprišiel na raid, samozrejme kvôli práci. Ja mám dostatok voľného času.

Definujte svůj PvE skill: Myslíte či viem čo to je omen alebo rotácie? :D A mám vypnutý recount, človek sa viac sústredí na hru. Dodržiavať taktiku, snažiť sa neskapať a niečo vytočiť. Mám rád pve ako také, nepotrebujem chodiť v top equipe, radšej dať ťažké achievy a mám rád pve tituly. Theorycraft si nájde každý dement na nete, to vám tu nebudem vypisovať. A aby som nezabudol, mám rád kvalitných raid leadrov.

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit) Na twine som od naxxu doteraz s nejakou tou prestávkou. V naxxe to je clear, v ud na 25tke mi chýba yoggino samozrejme aj na hmkach niektorí bosovia. Togc na 25tke anub - klasika vačšiny hráčov :D V icc 10 - 11/12, 25 - 11/12 (nie za túto postavu) icc hc tam mi toho chýba dosť. Nechytil som túto icc sezónu... musel som si robiť poriadok s bývaním.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )
http://www.imagehosting.cz/?v=wowscrcmc.jpg

Addony:
Omen3
DBM
DCP na sledovanie cd
Autotracker
Power auras - napr na aspecty
Heal bot - na raid partu - zvyknuty z healovania mat tento addon


Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: Tak hráči z twinu plus net. Rád si nechám poradiť od lepších.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: Na twine to bola Cilmelya a Deathbringers. Odchod z týchto guild bol kvôli tomu, že som prestal hrať na nejakú dobu. Musel som si zariadiť veci v normálnom živote.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? SFU poznám tak ako poznám každú guildu na ali čo v pve niečo dokázala.

Proč chcete jít právě do <SFU> ? Bol som s vami nejaký ten raid a to sa hrá dosť dobre :D

Koho znáte v <SFU> ? Hmm asi pár ľudí áno ale to už bude z dávnejších dôb, neviem si spomenúť na nikoho konkrétneho okrem Javiera :D

Co nám můžete nabídnout? Nie som emo hráč ani epic hunter takže vám rád pomôžem s progresom a vypočujem si poprípade aj keby ste mali niečo na srdci :D Btw hlásim sa do toho vašeho 2 raidu a hlavne na nejaké tie achiev akcie aj keby sa šlo deadmines :D

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? samozrejmosť

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita) Fojto 80 LVL palach holy/holy

(nepovinné) Napište nám něco o Vás: Keďže som si dával už niekedy v minulosti k vám prihlášku tak sa v podstate nič nezmenilo akurát že menej športujem a radšej sedím u piva a u wowka :D

P.s.: Keby ste chceli pokecať nemám s tým problém, moc nie som na vypisovanie.
Uživatelský avatar
Revilo
Příspěvky: 68
Registrován: sob 15. čer 2013 14:51:51
Class:: Death Knight

Re: PVE prihláška Hunter Buchac

Příspěvekod Revilo » stř 01. led 2014 22:09:32

Po dnešnom FTA musím povedať, že bol aktívny, robil všetko, čo som písal, dokonca po rozklade 2heho raidu mal snahu ho poskládať s5...dal by som mu šancu na test raid nech sa predvedie :)
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: PVE prihláška Hunter Buchac

Příspěvekod Ratslayercz » stř 01. led 2014 22:20:28

Zajimalo by me co se zmenilo od doby co jsi minule podaval prihlasku. (a odlogni s PvE gearem)
Buchac
Příspěvky: 7
Registrován: stř 01. led 2014 19:11:20
Class:: Hunter

Re: PVE prihláška Hunter Buchac

Příspěvekod Buchac » čtv 02. led 2014 1:22:46

Ratslayercz píše:Zajimalo by me co se zmenilo od doby co jsi minule podaval prihlasku. (a odlogni s PvE gearem)


Čo by sa malo zmeniť? Chcem si zahrať v SFU ako predtým, len ma nevzali. Tak skúsim ešte raz.
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: BOUCHAC - Hunter

Příspěvekod Crafty » čtv 02. led 2014 13:12:46

Spis jak jsi na sobe od te doby pracoval rat myslel aby ses zlepsil
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: BOUCHAC - Hunter

Příspěvekod Ratslayercz » čtv 02. led 2014 13:18:31

Pokud jsme te minule nevzali a od te doby se nic nezmenilo, proc by jsme te meli vzit tentokrat? Momentalne myslim nehledame akutne noveho huntera a tvuj pristup ve stylu: nebudete si me pamatovat ve zlem ale ani v dobrem, je hodne zvlastni a pochybuju, ze to nekdo oceni.
Buchac
Příspěvky: 7
Registrován: stř 01. led 2014 19:11:20
Class:: Hunter

Re: BOUCHAC - Hunter

Příspěvekod Buchac » čtv 02. led 2014 14:36:16

Robili ste nábor na worlde a viem, že skládate 2 raid z mainov a máte otvorený nábor pre hunterov. Ťažko s mojím equipom sa budem pretekať s najlepšími Vašími dpskami Rat a vytlačiť ťa z raidu :D Ale ak sa nebojíš po čase si to môžme rozdať. A v minulom test raide sa išiel ud 10 hm, kde sme wipli na mimironovi hc - asi ťažko sa dá dať ten bos na prvý, druhý pull a nebola chuť ho dať, nebola to moja vina. Na yogovi som skapal na sanitu v mozgu, moja chyba, nechodieval som s huntom do mozgu aj keď viem čo tam robiť. Prečo ste ma nevzali neviem, máte svoje kritéria.

Čo sa týka postavy, tak zbieram arp gear s arp gemami, hrá sa mi lepšie a skúsil som engineering - uvidíme čo to potočí ďaľší trinket.
Uživatelský avatar
Detharg
Příspěvky: 27
Registrován: sob 15. čer 2013 13:49:54
Class:: Hunter

Re: BOUCHAC - Hunter

Příspěvekod Detharg » čtv 02. led 2014 17:40:07

Pokud si dobře vzpomínám, tak jsi tehdy měl naopak lepší gear a moc jsi nezazářil. Možná se ale pletu, je to už skoro rok. Dám ti proto několik otázek (úkolů), abych zjistil, jak na tom jsi:

1) Porovnej staty huntera a seřaď prvních 5, svoji odpověď zdůvodni.
2) Kolik je ArP cap, kolik ArP máš ty.
3) Kdy se vyplatí z rotace vypustit Arcane shot? PROČ socketuješ ArP a máš stále v talentech Improved Arcane shot a nemáš Focused Aim?
3) Popiš mi jak ArP funguje, spolu s tím, jak funguje armor.
4) Jaké profese jsou podle tebe na huntera nejvýhodnější?
5) Kde se v ICC dá využít abilita Tranquilizing shot, kde Volley a kde Frost trap?
6) Jaké staty dává 1 agility? Kolik critical strike rating dává 1% crit chance?

To je zatím vše.
Buchac
Příspěvky: 7
Registrován: stř 01. led 2014 19:11:20
Class:: Hunter

Re: BOUCHAC - Hunter

Příspěvekod Buchac » čtv 02. led 2014 19:42:52

Detharg píše:Pokud si dobře vzpomínám, tak jsi tehdy měl naopak lepší gear a moc jsi nezazářil. Možná se ale pletu, je to už skoro rok. Dám ti proto několik otázek (úkolů), abych zjistil, jak na tom jsi:

1) Porovnej staty huntera a seřaď prvních 5, svoji odpověď zdůvodni.
2) Kolik je ArP cap, kolik ArP máš ty.
3) Kdy se vyplatí z rotace vypustit Arcane shot? PROČ socketuješ ArP a máš stále v talentech Improved Arcane shot a nemáš Focused Aim?
3) Popiš mi jak ArP funguje, spolu s tím, jak funguje armor.
4) Jaké profese jsou podle tebe na huntera nejvýhodnější?
5) Kde se v ICC dá využít abilita Tranquilizing shot, kde Volley a kde Frost trap?
6) Jaké staty dává 1 agility? Kolik critical strike rating dává 1% crit chance?

To je zatím vše.


Nebudem tu odpisovať net guide, pač to by bolo príliš jednoduché a nie som theory master radšej si nechám poradiť od hráčov na twine, takže napíšem ako to chápem a vidím ja a je jasné, že na každú otázku neodpoviem správne alebo neodpoviem vôbec, takže:

1. Hit, arp/agi, atack power, intelect, crit, haste
2. Ja mám 84 percentage, je jasné, že 100 percent je insane, ale okolo 90 už sú to pekné rany :D Tu by som chcel povedať, že nejde až tak o to, mať 100 percent a pak to nagemovať, s arp talentami a s arp gearom sa hrá dobre kvôli tomu, že nedochádza toľko mana z rotácie 4x steady shot... ja viem že tomu hunteri rozumia ale je to môj osobný pohľad... neprehadzovať toľko aspecty, viac krát proc improved steady shot
3. Z rotácie som vypustil arcane shot pri mojich arp percentách... možno to nie je podľa teórie ale pretočím agi hunterov na rovnakom geare na dlhších fightoch, česť výnímkám - nestretol som. S talentom improved aracane shot si ma dostal. Mám ho preto, lebo mám veľa hitu, málo gearu z icc a vďaka za radu, určite zmením - aj toto je dôvod ísť k vám, vy to máte v merku :D Fakt dobrý postreh.
3. Arp funguje tak, že znižuješ armor bosa alebo súpera, což dáva väčšie rany. Neviem to vysvetliť vedecky :D
4. Sa hovorilo, že jwc/bs.. ja mám ench/eng... snáď je to dobrá cesta :D
5. Tu po pravde poviem, že to v icc nikto po mne nechcel, viem čo tie ability robia, mám rád pvp s hunterom takže nie je problém to používať pri taktike.
6. Na túto otázku neviem z hlavy odpovedať.
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: BOUCHAC - Hunter

Příspěvekod Ratslayercz » čtv 02. led 2014 21:22:20

Nevim, jestli to je tvoje lenost nebo pohodlnost, ale tim jak odpovidas na otazky davas najevo jak moc ti zalezi na vstupu do guildy.
Tvoje odpovedi sepsane behem 20 sekund asi Detharga neuspokoji.
Buchac
Příspěvky: 7
Registrován: stř 01. led 2014 19:11:20
Class:: Hunter

Re: BOUCHAC - Hunter

Příspěvekod Buchac » čtv 02. led 2014 22:00:37

Ratslayercz píše:Nevim, jestli to je tvoje lenost nebo pohodlnost, ale tim jak odpovidas na otazky davas najevo jak moc ti zalezi na vstupu do guildy.
Tvoje odpovedi sepsane behem 20 sekund asi Detharga neuspokoji.


Nejdem cestou siahodlhých prihlášok a odpovedí a skopírovaných guide z netu, píšem ako to vidím ja a asi ťažko budem vedieť všetko.
Ratslayercz
Příspěvky: 210
Registrován: sob 15. čer 2013 18:24:15
Class:: Rogue

Re: BOUCHAC - Hunter

Příspěvekod Ratslayercz » čtv 02. led 2014 22:15:01

Ale proc tomu nevenujes trochu sveho casu a spravnou odpoved si nenajdes, pokud ji nevis?
Buchac
Příspěvky: 7
Registrován: stř 01. led 2014 19:11:20
Class:: Hunter

Re: BOUCHAC - Hunter

Příspěvekod Buchac » čtv 02. led 2014 22:51:52

Ratslayercz píše:Ale proc tomu nevenujes trochu sveho casu a spravnou odpoved si nenajdes, pokud ji nevis?


Ok ja to doplním:

3. Armor znižuje fyzický dmg, kontra je armor pene.
5. Nad tou otázkou sa priznám, že som rozmýšľal a až potom ma napadlo, že frost trapka somzrejme na death saurfangovi, voley to je na plošnenie addov, ale ja to používam aj na spiky pri marowgarovi, keďže na world raidoch to skoro nikto neswitchne... ta tranq shotka to fakt neviem - ale to je o taktike, kde treba niečo zhodiť z targetu - stačí povedať.
6. 45,91 crit ratingu dáva 1 % crit chance. Agi dáva crit hit chance, atack power a armor.

Btw Rat ja si ťa pamätám takže aj tak by som ti whispol čo a jak zlepšiť ako kedysi v starej guilde :D
Buchac
Příspěvky: 7
Registrován: stř 01. led 2014 19:11:20
Class:: Hunter

Re: BOUCHAC - Hunter

Příspěvekod Buchac » ned 05. led 2014 10:16:53

Troška to uploadnem:

ICC 25 12/12, ICC 25 HC 9/12, konečne som zabil toho moderfakera :D Tčkovy eq z icc 10 som vymenil za tčkovy z 25tky, nutno povedať, že vďaka parte, ktorá tam nič z normal nepotrebovala, ale takýchto párt na worlde je ako šafránu. A zmenil som si talenty a jeden glyph.
Uživatelský avatar
Detharg
Příspěvky: 27
Registrován: sob 15. čer 2013 13:49:54
Class:: Hunter

Re: BOUCHAC - Hunter

Příspěvekod Detharg » ned 05. led 2014 22:17:37

Děkuji za Tvoji snahu, ale bohužel nesplňuješ přesně popis člověka, kterého hledáme.

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů