Analis-Warlock- destro [NEPŘIJATÝ]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Analis14
Příspěvky: 2
Registrován: pon 06. led 2014 21:51:47
Class:: Warlock

Analis-Warlock- destro [NEPŘIJATÝ]

Příspěvekod Analis14 » pon 06. led 2014 23:10:17

Nick Analis
Clas/main spec Warlock/destro PVE/destro PVP
GearScore 5730, Itemy z ICC + TOGC staff/wand
Link na armory http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... &cn=Analis
Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie? Wowko som začal hrať od TBC. Moja prvá class bol paladin ( bol to OP paladin :) ). Na Wotlku som začal hrať za locka. Na pol roka som si dal od wowka pauzu a teraz som sa zase vrátil na Twinstar kedže ma prilákali zmeny, ktoré sa tu udiali. Moje pôsobenie v tejto hre by som skonštatoval asi tak, že sa treba napriek odohratím rokom stále zlepšiť.
Váš raid time? No kedže som na vysokej škole a kašlem na pravidelné učenie môžem raidovať hocikedy. Výnimka: skúškové obdobie( treba veľa doháňať :), ale zas to nebudem prehánať ), Raid time vyhovuje.
Definujte svůj PvE skill: ICC taktiky prvých 8. bossov 100 percent, zvyšných 4 som ešte nebol kedže s worldom je to ťažké. Čo sa týka zvyšných 4. bossov taktiky mám načítané ale neklamem sám seba treba to pocítiť z raidom reálne. TOGC a zvyšok no problem.
Vypište svůj progress na Twinstaru: Po dosiahnutí lvlu 80 som sa dostal do guildy Crusaders of Light. Moje postavenie v guildy bol klasický radový člen, žiadne vedenie. Vdaka tejto guilde som sa naučil raidovať a ovládnuť svoju class na 100 percent. Raidi ako UD HM a TOGC po čase neboli žiadny problém. Bohužial táto guilda sa rozpadla a po čase som s wowkom prestal. Momentálne od vrátenia sa k wowku som nebol členom žiadnej guildy. Raidujem s worldom ICC+HM ale už ma to nebaví takže by som bol rád v stabilnej guilde. Predtím na TBC to bola guilda Whitetiggers. Momentálne som v ICC dosiahol métu len 8. bossov +4 HM.
Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: http://tinypic.com/view.php?pic=qrgp5t&s=5#.Usp3BLR_ZI0 full buffy + fľaška 7500/8100 dps záleží na na bossovy Recount- sledovanie dps či sa neflákam. DBM- aby som vedel čo na mňa boss chystá a vydrbal sním. Omen- aby som nenasral tanka a celú partu.
Zdroje informací o vaší class a WoW obecně: Zdroje informácii k zlepšeniu svojej classy a znalosti o wowku čekujem na googli. Snažím sa porovnať viacero zdrojov a čerpať z tých správnych ale najlepší zdroj o info ktoré neviem je moj kamoš(on je tak trochu pro gamer).
Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů: TBC - Guilda White Tiggers- odišiel som z mystiq serveru na Twinstar WOTLK- Guilda Crusaders of light- rozpad
Jak jste se dozvěděli o <SFU> ? Z počutia. Samé dobré mravy.
Proč chcete jít právě do <SFU> ? Som počul, že ste najlepší :D
Koho znáte v <SFU> ? Netuším :)
Co nám můžete nabídnout? Snahu pomôcť ináč nemám páru čo by som viac mohol ponúknuť, ale urobím to čo sa po mne žiada.
Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky? Používám TSKO3. Ano mám taký parádny mikrák so slúchatkami úplne nový.(Ježiško mi priniesol)
Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita) Nemám žiadneho alta lvl 80.
Niečo o mne: Mám 20 rokov, študujem bezpečnosť, tedá armáda a tak. Rád relaxujem pri wowku, call of duty, battlefield. Baví ma snowboard, jiu jitsu + aikido. Raz začas skočím z nejakej tej skali.(bungee je super). A chcel by som dat LK tak ma prijmite :). Ak nie tak aspoň ďakujem za prečítanie mojej prihlášky.
Uživatelský avatar
Arowist
Příspěvky: 131
Registrován: pon 02. zář 2013 19:08:31
Class:: Priest

Re: Analis-Warlock- destro

Příspěvekod Arowist » úte 07. led 2014 0:09:15

Nějaké vysvětlení, proč ještě nemáš T10 4p set ?
Analis14
Příspěvky: 2
Registrován: pon 06. led 2014 21:51:47
Class:: Warlock

Re: Analis-Warlock- destro

Příspěvekod Analis14 » úte 07. led 2014 11:24:56

Z dôvodu že som dlho nehral som trošku na to zabudol a ked som začal hrať začali mi zápočty takže som nemohol každý týžden venovať svoj čas raidu. Ale momentálne na tom pracujem.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Analis-Warlock- destro

Příspěvekod Pepíkus » úte 07. led 2014 16:55:47

Tvoje UI se mi moc nelíbí, nevidím žádné macra (pokud nejsou schované), žádný addon na přehledné a přesné sledování dotek (případně i důležitých cds), chybí úplně raid frame (zkape půlka raidu a ty o tom ani nevíš, vidět partu není potřeba). Působíš na mě dojmem, že by s tebou naši warloci měli ještě hodně práce aby si dosáhl jejich úrovně. Já to vidím tak, že by si mohl nejdřív nafarmit 4set bonus, doladit ui a přitom konzultovat se zkušenějšími warlocky co by se dalo ještě vylepšit a pak si kdyžtak podat přihlášku do jedné top z guild. Teď se přikláním spíše k proti.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: Analis-Warlock- destro

Příspěvekod Yoslin » úte 07. led 2014 17:10:25

Analis14 píše:Z dôvodu že som dlho nehral som trošku na to zabudol a ked som začal hrať začali mi zápočty takže som nemohol každý týžden venovať svoj čas raidu. Ale momentálne na tom pracujem.


Jak ti příště začnou zápočty tak opět nebudeš mít čas se věnovat raidům???
Kolega
Příspěvky: 22
Registrován: úte 25. čer 2013 16:06:38
Class:: Priest

Re: Analis-Warlock- destro

Příspěvekod Kolega » úte 07. led 2014 20:49:15

Ahoj Anále. Pokusím se ti stručně naznačit co mi leží na srdci.


- destro je jediná specializace kterou v guildě nechceme

- UI/macra/addony

- jsi příliš nepopsaná kniha (co se týče herních zkušeností)

- horší gear (ale ten by se dal za poměrně krátký čas dohnat)

- vyhlídky... padne LK, co teď??


+ přihláška... bez náznaku ega/arogance/demence (až na tvé 100% umění locka :D)



P.S. Koukám, že jsi nedávno zístal setové legy. Doufám, že ti padly z VoA a nekupoval jsi je za emblemy...!
Uživatelský avatar
Araoth
Příspěvky: 127
Registrován: sob 15. čer 2013 13:50:30
Class:: Warlock

Re: Analis-Warlock- destro

Příspěvekod Araoth » stř 08. led 2014 15:22:55

Já bych mu dal ještě plusko za nick... z toho bude mít Crafty radost... :D

A proč destro a ne affli/demo? :)
Hrdý občan Koněpůlek, momentálně v učení na mastičkáře a řezníka v Mechově.

ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Arowist
Příspěvky: 131
Registrován: pon 02. zář 2013 19:08:31
Class:: Priest

Re: Analis-Warlock- destro

Příspěvekod Arowist » stř 08. led 2014 16:32:32

Myslim, že Pepča to shrnul nádherně. Dávám také svoje [color=#FF0000]proti[/color]
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: Analis-Warlock- destro

Příspěvekod arwyn » čtv 09. led 2014 0:03:33

ahoj,
je mi luto, ale tiez sa priklonim ku vacsine a dam ti proti. Destro je jedina spec u Warlocka, ktoru vobec nehladame. Ak by si planoval zacat hrat demo/affli, doberies nejaky ten gear (aspon tie setovky), pripadne ziskas nejake skusenosti z ICC, velmi rada tu uvitam tvoju prihlasku znova.
Na teraz neprijaty
Obrázek

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů