Triumph-Shadow priest[NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

Triumph
Příspěvky: 11
Registrován: pát 17. led 2014 20:22:13
Class:: Priest

Triumph-Shadow priest[NEPRIJATY]

Příspěvekod Triumph » pát 17. led 2014 21:35:52

Nick:
Triumph

Class/ main spec:
Priest/Shadow

Věk:
19

GearScore:(Je dobré zmínit množství PvP itemů)
6211gs(0 PvP itemů)

Link na armory: http://arsenal.twinstar.cz/
http://armory.twinstar.cz/character-she ... cn=Triumph

FPS:
50-60 FPS

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
WoW hraji 3 roky,začal jsem Twinstaru na Aresu,kde jsem úspěšně naexpil 50lvl Orca Huntera,ale hned jak jsem objevil kouzlo WotLKu,tak jsem neodolal a přešel jsem na Anathemu...začátky byli těžké,ale překonal jsem je a časem jsem se dostal do jedné z těch lepších guild (DOTA) a progressovali LK 25HC...bohužel jsem se slainu LK nedočkal,protože po roce začal spolužák hrát na Twinu a pořád si server nemohl vynachválit,tak jsem šel za ním na Twin.
Na Twinu hraji rok a jsem moc spokojený,že jsem nakonec zakořenil tady na Twinu...a nehodlám jinak než pokračovat...

Váš raid time? (Ve formátu - Pondělí od xx:xx do yy:yy, Úterý od xx:xx do yy:yy..)
Každý den od 15:00 do 00:00,když je potřeba tak i déle...jediný problém je,že se mi pak nechce vstávat :)

Definujte svůj PvE skill:
Myslím,že shadow priesta v rámci možností ovládám celkem dobře,neměl bych problém zkusit i jiný spec...,co se týče taktik,tak tam bych neměl mít žádný problém.

Vypište svůj progress na Twinstaru: (Pokud jste hráli i jinde, můžete se zmínit)
Jak na Anathemě,tak na Twinu mám ICC 10/25 - 11/12 HC ,už na LoD čekám dost dlouho :D
ToGC - 10/25 Insa
Ulduar - full clear bez HM modů
Naxx moc neznám

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů: (Screeny uploadujte nejlépe z raidu a na stránce http://tinypic.com/ )
Toto je moje staré UI...http://i43.tinypic.com/6itzzc.jpg
A toto moje současné http://i44.tinypic.com/fp5pv7.jpg(Mám tam addony na DoTky,procy,Raid Frames,Boss Mod a mnoho dalšího)

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Zkoušení,google,jiní shadow priesti.

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
Death Touch - spolili jsme se s Ordem
Ordo Satanas - Slabá morálka,progress bohužel upadá.

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
Z náborového makra a slyšel jsem o vás samé dobré věci...

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Až překvapivá kvalita raidování na free server,vyzrálý kolektiv + perfektní organizace a zázemí.

Koho znáte v <SFU> ?
Osobně asi nikoho(snad se to časem změní),jinak pár lidí za Dalaranu a world raidů....konkrétně asi nikoho.

Co nám můžete nabídnout?
Kvalitní DPS,spolehlivost,dochvilnost,kvalitní znalost taktik,profky,dalšího učastníka guildovních srazů,BGček a v poslední řadě dodavatele kvalitních pálenek :)

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Ano,mikrofon mám...

Vypište svoje alty (stačí level 80): (Formát: Nick - class / spec - GS - aktivita)
Triumphqt - War/Fury - 5950gs - jsem na něm někdy víc než na priestovi :D

Napište nám něco o Vás(nepovinné):Jmenuji se Pavel,bydlím na Vysočině,kromě WoW se věnuji holkám,posedávání u pivka s přáteli,LoLku,jízdě na motorce a kutilství.Mám rád pálenky(ostatně,kdo na Moravě nemá xD),upřímnost a zábavu...časem se snad o mě dozvíte ještě víc.
S pozdravem Triumph
Naposledy upravil(a) Triumph dne sob 25. led 2014 21:19:45, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Ataecina
Příspěvky: 277
Registrován: ned 16. čer 2013 11:05:34
Class:: Paladin

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Ataecina » sob 18. led 2014 10:33:33

můžu poprosit o nick z Anathemy? poptám se na tebe
Triumph
Příspěvky: 11
Registrován: pát 17. led 2014 20:22:13
Class:: Priest

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Triumph » sob 18. led 2014 13:03:29

Ano určitě,ale nevím zda si mě ještě někdo bude pamatovat...měl jsem tam demo locka Shadowflamex a resto shamu Quicknes
Uživatelský avatar
Ataecina
Příspěvky: 277
Registrován: ned 16. čer 2013 11:05:34
Class:: Paladin

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Ataecina » sob 18. led 2014 15:20:53

Co mi můžeš říct k tomu, že jsi byl v DOTĚ, nabral jsi gear, dal rename a beze slova leftnul?
Triumph
Příspěvky: 11
Registrován: pát 17. led 2014 20:22:13
Class:: Priest

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Triumph » sob 18. led 2014 15:48:58

Tak zaprvé rename jsem si dal v době ,kdy jsem byl v DOTĚ a vedení to vědělo,zadruhé žádný extra gear jsem tam neměl(2-3*277item lvl) a za třetí...co se týče,jak ty píšeš leavu...tak to by mě celkem zajímalo,kdo ti to nastolil,protože já jsem neleavnul,svoje acc jsem dal do rukou jednomu z členů guildy(jmenovitě hráči Bloodness) s tím,že to bude hrát,navíc jsem psal topic na web DOTY a tam jsem veškeré důvody proč končím napsal...hlavní důvod byl samozdřejmě,že přecházím na Twinstar,takže ,kdo to četl,tak nemůže napsat,že jsem leavnul...já už nemůžu za to,že Bloodness moje acc vůbec nehrál, a že mě pak někdo kicknul...
Triumph
Příspěvky: 11
Registrován: pát 17. led 2014 20:22:13
Class:: Priest

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Triumph » sob 18. led 2014 16:07:31

Upřímně bych se prosím vůbec nezabýval mému působení na Anathemě...přešel jsem tam z TBC,vůbec nic jsem neznal/neuměl...až na Twinu jsem dozrál a všechno pochopil co a jak...navíc hraji tu už přes rok a v Ordu působím taky půl roku,takže nevidím důvod,proč by jste mi neměli věřit...
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Pepíkus » ned 19. led 2014 7:17:05

armory (pve equip pls) dobrý, zdá se být v pořádku
UI pěkné

Budeš ochotnej akceptovat fakt, že na sekundáru, který progressuje Profíka HC, jsou už 3 sh priesti a tak možná budeš často na střídačce? Sekundár nutně shání holy priesta, máš nějaké zkušenosti s healováním?
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Triumph
Příspěvky: 11
Registrován: pát 17. led 2014 20:22:13
Class:: Priest

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Triumph » ned 19. led 2014 11:41:56

Boha...pořád na to zapomínám :D většinu času mám na sobe pvp gear,k té první možnosti...ANO střídačka by mi nevadila, k té druhé...dobu jsem healoval za shamu (mimochodem ho ode mě koupil váš člen Solestia),co se týče priesta ,tak jsem chvilku chodil disco,ale jak jsem psal Craftymu,tak bych neměl problém začít s holy...
Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Solestia » úte 21. led 2014 3:13:50

Kdyz uz pises, ze nemas problém hrat i jine specy, co říkáš na DISCO ? Hral si nekdy ? Tvoje zkušenosti s timto specem ? Jaky gear mas ?
Uživatelský avatar
Darkal
Příspěvky: 111
Registrován: sob 22. čer 2013 20:09:17
Class:: Priest

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Darkal » úte 21. led 2014 7:39:58

To samé chci vědět o HOLY:)
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Praedator
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 404
Registrován: ned 16. čer 2013 11:35:09
Class:: Hunter

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Praedator » úte 21. led 2014 15:34:43

Triumph píše:co se týče priesta ,tak jsem chvilku chodil disco,ale jak jsem psal Craftymu,tak bych neměl problém začít s holy...


Solestia píše:Kdyz uz pises, ze nemas problém hrat i jine specy, co říkáš na DISCO ? Hral si nekdy ? Tvoje zkušenosti s timto specem ? Jaky gear mas ?
Darkal píše:To samé chci vědět o HOLY:)

eeem...
dafuq? :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Darkal
Příspěvky: 111
Registrován: sob 22. čer 2013 20:09:17
Class:: Priest

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Darkal » úte 21. led 2014 15:37:23

No co jsem liný číst XD :D Tak se zeptám, jak by ses ohodnotil v HOLY?
Obrázek
Obrázek
Triumph
Příspěvky: 11
Registrován: pát 17. led 2014 20:22:13
Class:: Priest

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Triumph » úte 21. led 2014 15:41:48

Ano,Disco jsem hrával,když žádný v guildě nebyl(asi měsíc)...co se týče gearu,tak to říkám na rovinu,že to není žádná sláva :(
Holy jsem pouze zkoušel pár IDček...nic víc,kdyby mě do Holy někdo zasvětil ,co a jak,tak by asi nebyl problém,jinak gear mám spíš na Disco...
Můj názor je,že Holy je celkem těžký,no opravdu znám jen základní věci...
Uživatelský avatar
Crafty
[ Warlord ]
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 13. dub 2013 20:15:44
Class:: -

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Crafty » úte 21. led 2014 19:01:59

Udelej mi poradne holy talenty, rozepis se proc jsi udelal zrovna takovy build.
Sepis mi neco o RENEWU a FLASHCE.
Napis mi jake si myslis ze jsem na tebe dostal reference z ordo.
Jakemu jinemu helaerovy je holy podobne A HLAVNE PROC (+napis proc ostatnim ne)
Obrázek
V boji s lidskou hloupostí nemůžeme nikdy vyhrát. Ale nikdy v něm nesmíme ustat.
Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.
Triumph
Příspěvky: 11
Registrován: pát 17. led 2014 20:22:13
Class:: Priest

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Triumph » úte 21. led 2014 20:34:40

Promiňte,ale proč to tak komplikujete? :D Prostě hlásím se za shadow...to,že jsem psal,že by nebyl problém zkusit jiný spec,neznamená,že ho umím nebo ,že mě baví(pořád shadow je shadow)...jasně jsem psal,že jsem hrál chvilku disco,což není žádná velká věda narozdíl od holy...,asi to vědět nebudu,ale "As you wish my lord"
Talenty bych si udělal takhle https://wotlk-twinhead.twinstar.cz/?tal ... h0euVo:0dm
Tak disco strom je celkem jasný...pak tedy Spell Warding mě přijde usseles,to budu mít raději rychlejší Greater Healy...
Desperate Prayer nikdy jsem ho moc nepoužíval,podle mě jen záchranný heal...
Pak Healing Prayers a Holy Reach jsou podle mě celkem důležité talenty(zvyšená range a mana cost plošných spellů se vždy hodí)
Nevím jestli je Anděl výhoda,spíš tam vidím tech 5% spiritu...
Dál už mě to přijde celkem klasika.
Tak za holy je renew asi nejpožívanější spell,z holy stromu má zvýšený healing a 15% z celkovýho periodic healu instantní heal,což mě přijde op a flash...tak 2/5 T10 má 33% šanci na proc hotky za 33% healu flashe,no nevím moc win mě to nepřijde,ostatně ja bych asi flash nějak nepreferoval...
Tím bych asi skončil...
No ty reference si nehodlám tipovat ,protože jsem dost lidí sklamal a jak jsem psal,tak to bylo rozhodnutí ze dne na den...do poslední chvíle nikdo nevěděl,ani já sám,jinak za tu dobu ,co jsem tam byl tak si myslím,že si mě lidé celkem vážili a už něco málo v guildě znamenal a ničím jsem se proti guildě do poslední chvíle neprohřešil.
Hmm ty comba...to budu tipovat,tak holy priest + resto sham nebo resto druid bych řekl,že je celkem dobrý,důvod opravdu nevím...jen tak plácnu co mě napadlo(velký aoe heal,mobilita),holy a holy asi taky není špatný,ale moc jsem to neviděl...omlouvám se toto je moje slabší stránka...nikdy jsem tomu nevěnoval takovou pozornost a nikdy jsem po tom nepátral...jak jsem psal...vím jen základy :D
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Pepíkus » stř 22. led 2014 0:21:14

Pro test raid, ale vážně nemám představu jak se nacpeš do sekundáru, když za heal očividně nechceš chodit napořád.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Triumph
Příspěvky: 11
Registrován: pát 17. led 2014 20:22:13
Class:: Priest

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Triumph » stř 22. led 2014 18:11:12

Tak pochopil jsem,že mnohem větším přínosem bych pro Vás byl jako heal...no můj názor na to všechno je asi takový...určitě bych se vždy přispůsobil,kdyby třeba chyběl na raidu nějaký heal tak bych se určitě obětoval a šel healovat,ale přesto bych pořád chtěl mít main spec shadow...,ale jak říkám,vše by záleželo na domluvě atd.
Jinak nějaký test raid? Ať ho náhodou neprošvihnu :D
Uživatelský avatar
Solestia
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 27. čer 2013 23:22:42
Class:: Priest

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Solestia » stř 22. led 2014 22:57:57

Osobně si myslím , že nepotřebujeme dalšího šeďáka.
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Pepíkus » čtv 30. led 2014 6:52:59

Triumph čti pmko tady nebo poštu ingame ve hře.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Pepíkus » čtv 30. led 2014 18:08:51

Domluven dnes test raid za holy.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Uživatelský avatar
Joul
[ Warlord ]
Příspěvky: 973
Registrován: sob 15. čer 2013 13:42:48
Class:: Priest

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Joul » pát 31. led 2014 11:13:40

Určitě bych tě posunul na pohovor za Shadow jsi se mě líbil, co holy to ať posoudí jiní, trochu více komunikace by ti neuškodilo, zvlášť u bose jako je prof HC, ale to jsem ochotný přehlédnout pokud nebude mít nikdo nic proti, domluvil bych pohovor na PO 21:00, s tím, že tě skutečně bereme za Holy/Shadow s trochu více důrazem na holy, to znamená, že pokud budu mít dost healů nebo usoudím, že holy zrovna nepotřebuji, tak můžeš za shadow, ale jinak jsi provní na řadě na heala, pokud by někdo vypadl...
Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me !!!
Pouze skilled hráč je schopen ODHADNOUT rozsah své nevědomosti...
Triumph
Příspěvky: 11
Registrován: pát 17. led 2014 20:22:13
Class:: Priest

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Triumph » pát 31. led 2014 11:26:16

Ještě abych se vrátil k včerejšímu raidu...raid se mi libíl,rád jsem asistoval při killu profa hc,co se týče holy,tak jsem ho hrál poprvé a nebyl jsem si tak jistý...
a co se týče toto profa za shadow,tak se nezlobte,ale chodili jsme to snad všechno obráceně,aby se co nejméně běhalo a přijde mi to i lepší,ale je to o zvyku.
No více mluvit bych mohl,ale přišlo mi,že na ts pořád někdo mluvil, tak jsem vás nechtěl překřikovat :)
Morgulus
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 303
Registrován: ned 16. čer 2013 13:37:06
Class:: Warrior

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Morgulus » pát 31. led 2014 16:47:15

Podľa mňa podal dosť slušný výkon na včerajšom testraide, až na to menšie zaváhanie keď sa RaidLeader pýtal či vie každý taktiku na Profa HC. Ono tá otázka
pola podľa mňa dosť zle položená, mala znieť: Viete ako SFU chodí profíka hc ? :D Potom by si na tej zelenej ooze asi neskapal a nechal sa kopnúť správnym smerom :)
Držím palce na pohovore, nebudem na ňom ak bude dnes večer 21:00 ale máš moje ZA rovno do guildy :)
Uživatelský avatar
Darkal
Příspěvky: 111
Registrován: sob 22. čer 2013 20:09:17
Class:: Priest

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Darkal » sob 01. úno 2014 10:11:28

Zaráží mě jedna věc. Jelikož si mi psal ohledně náboru těsně po spojení realmu, proč si už předtím nepodal přihlášku? Když jsme spolu kecali docela dosti dlouho a na dost věcí které si nevěděl si nějak přišel. Jinak za mě pro, když vidím že si aspoň nelenivěl a zapracoval si na sobě.
Obrázek
Obrázek
Triumph
Příspěvky: 11
Registrován: pát 17. led 2014 20:22:13
Class:: Priest

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Triumph » sob 01. úno 2014 17:40:32

Promiň,ale to si nevzpomínám,že bych ti psal...možná si mě s někým pleteš,po spojení realmu jsem ještě ani ve snu neuvažoval o změně guildy,jediná možnost je ta,že jsem mohl být dost v lihu a nepamatuju si to :D
Uživatelský avatar
Jelasha
[ SFU Clen ]
Příspěvky: 173
Registrován: pon 26. srp 2013 19:10:17
Class:: Druid

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Jelasha » sob 01. úno 2014 20:19:06

No sice uz mas pohovor domluveny, ale rada bych k tobe dodala, ze pokud si za holy byl doopravdy poprve a k tomu nervozni z test raidu, tak heal byl pekny :).
1010 101 1100 1 10011 1000 1 :roll:
Spoiler:
Pouzij anglickou abecedu (26 znaku) a dvojkovou soustavu .... 8-)
Uživatelský avatar
Pepíkus
[ Class Leader ]
Příspěvky: 787
Registrován: ned 16. čer 2013 16:52:46
Class:: Mage
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Pepíkus » úte 04. úno 2014 17:43:03

Pokud Joul (Dropluk) jako leader sekundárního raidu nerozhodne jinak, tak z důvodu full stavu priestů se přikláním k proti. Právě si k nám podal přihlášku jeden zkušený holy priest který vypadá nadějně a já si myslím, že ty jako priest který se chce zaměřit na sh by se u nás cítil jako "páté kolo u vozu" (stanby, heal talenty/gear). Možná někdy příště.

Přihlášku ještě nepovažuj za uzavřenou, můj verdikt není konečný.
Správce GB /// "Winter is Coming" ...STARK
Triumph
Příspěvky: 11
Registrován: pát 17. led 2014 20:22:13
Class:: Priest

Re: Triumph-Shadow priest

Příspěvekod Triumph » úte 04. úno 2014 18:38:07

Jasný v pohodě...nechte to bejt,já bych stejně holy jako main spec hrát nechtěl a shadow máte full,navíc Esseker vypadá dobře...díky za příležitost a mějte se...a přeju GL ve WoW i v RL.:)

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů