infinity - affli warlock[NEPRIJATY]

Moderátoři: Joul, Warlord, Raid Leader, Class Leader

infinity
Příspěvky: 7
Registrován: pon 17. čer 2013 21:03:48
Class:: Warlock

infinity - affli warlock[NEPRIJATY]

Příspěvekod infinity » úte 28. led 2014 1:32:44

Nick: infinity
Class/ main spec: warlock/ affliction
Věk: 23
GearScore: Něco kolem 5,9+, počet pvp itemů: 4
Link na armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... n=Infinity
FPS: 20-50

Jak dlouho hrajete World of Warcraft a vaše WoW historie?
Tuto hru hraju už od dob existence vanilla wow serverů, když nebudu počítat přestávky, kterých bylo nespočet, tak asi 7 let. Moje WoW historie je velice rozsáhlá, tak to nějak zkrátím :). Hrál jsem celou dobu jen za dvě classy a to druid a warlock. Druida jsem přestal hrát na TBC a v hraní warlocka pokračuju až do teď.

Váš raid time?
Podle vašich stránek máte raidy v neděli od 19h, s tím problém absolutně nemám. Jinak teda Pátek-Sobota většinou jsem mimo domov, ale nemám problém si udělat čas i v tyto dny, v neděli časově neomezen, přes týden mám školu do 19 hod pak jsem free až do konce raid time.

Definujte svůj PvE skill:
Hrál jsem pvp na dost vysoké úrovni, tak používám focus a díky bindům a přehlednému UI, na které jsem zvyknutý už od počátku WotLK, mám skvělý přehled o dění v raidu a jsem schopný rychle reagovat na různé situace, kdy je potřeba se vyhnout dmg či je potřeba se odportovat od raidu kvůli různým debuffům (např. dotka 1fáze LK). Nemám problém také plnohodnotně dotkovat 2 targety pomocí focusu, případně kontrolovat npc ať už Fearem/DC nebo rušením castu pomoci felhuntera + mám nabindováno dispellnutí party1, party2 a používám addon Grid, takže s dispelly taky mohu v kritických situacích výpomoci. Zkrátka umím svoji classu využít na 100% ve všech ohledech. Samozdřejmě jsem člověk, a tak sem tam někdy můžu usnout na vavřínech a něco failnout, ale pokud už ten dung mám prolezlej s jednou partou lidí vícekrát a taktiky se vesměs němení, tak failuju opravdu minimálně.

Vypište svůj progress na Twinstaru:
25man - TBC vše po SP (2/6), WotlK vše po RS, RS zatím normal a ICC 10/12 HC, 12/12 Normal vše s pugy.

Screen vašeho UI a výpis + vysvětlení používaných addonů:
http://infinity.borec.cz/upni/files/wow ... 002952.jpg
http://infinity.borec.cz/upni/files/wow ... 182217.jpg
UI v akci nemám, protože na to dycky při bossovi zapomenu a navíc je to dost těžké zachytit vše v jeden moment :). Jinak addonů mám opravdu hodně, tak vypíšu jen ty důležité v pve: Grid, DBM, Omen, ForteXorcistII, Rangedispley

Zdroje informací o vaší class a WoW obecně:
Co nevím já, ví google :)

Vypište vaše všechny předcházející guildy a důvody odchodů:
MosstrooperS - rozpad

Jak jste se dozvěděli o <SFU> ?
twinstar forum

Proč chcete jít právě do <SFU> ?
Máte totiž dobrou reprezentaci guildy jak v podobě výborně udělaných stránek tak i wow progressu a nepatříte mezi lidi, co by vyvolávali flamy a chovali se jako děti, jak to v posledních týdnech teď probíhá na twin foru v guild sekci, kdy se tam každej druhej blbec hádá kdo má lepší guildu a kdo má a kdo nemá na RF atd.... a proto bych byl já osobně rád mezi normálníma lidma jako jste vy, co zas tu hru tak moc nežerou a nemají potřebu se chvástat achievementy na free serveru a berou tuto hru s nadhledem a dokážou se chovat jako dospělí jedinci :).

Koho znáte v <SFU> ?
Nikoho

Co nám můžete nabídnout?
Nekonfliktnost, férovost a docházku na raidy.

Používáte TeamSpeak 3 a máte mikrofon se sluchátky?
Mám vše funkční, ačkoliv když už jsem na tom mumble a je raid, mám většinou mutnutý mic a to ne z důvodu, že bych neuměl mluvit, ale spíš, když už dojdu ze školy nebo z brigády, kde trávím většinou celý den, tak jsem z toho všeho dosti verbálně unaven :), tak mám tendenci už po zbytek večera jen tiše v poklidu relaxovat. Ale pokud je potřeba komunikace při bossovi či jiných věcech, tak samozdřejmě zas takový problém mi to nedělá a pípnout umím :).

Vypište svoje alty:
Nemám, nikdy jsem alta neměl.

Napište nám něco o Vás:
Studuji na vysoké škole, jsem takový věčný student, který se snaží o titul navzdory všemu nezájmu k učení :D. Ikdyž mám prezenční formu studia, tak k tomu chodím na brigádu, a proto jsem přes týden dost časově omezen, ale na druhou stranu, mam flexibilní pracovní dobu a zas tak hrozné to není,... vlastně je :D, studentský život je sice úžasný, ale člověk se musí umět otáčet, když si chce užívat :D... To je tak ve zkratce vše, děkuji za přečtení.
Naposledy upravil(a) infinity dne úte 28. led 2014 10:29:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Darkal
Příspěvky: 111
Registrován: sob 22. čer 2013 20:09:17
Class:: Priest

Re: infinity - affli warlock

Příspěvekod Darkal » úte 28. led 2014 7:30:40

Raid time ve čtvrtek máš jak? Jelikož silně pochybuji, že by ses dostal na primar :)
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: infinity - affli warlock

Příspěvekod arwyn » úte 28. led 2014 9:04:34

1) vies si najst cas na raid kazdy stvrtok od 18:00? Ak nie, zvysne otazky ani nemusis zodpovedat.
2) preco na zbrani mas spell pene gem?
3) preco nemas legy z craftu?
4) sprav mi vypis tvojho BiS vysnivaneho gearu na affli (max item level z ICC 25 HC, RS este nie)
5) popis mi dopodrobna mechaniku spellu corruptiopn - kolkokrat ho za fight nahadzujes, preco, kedy obnovujes kedy nie, ...

inak neposobil si nahodou na anthorii s rovnakym nickom?
Obrázek
infinity
Příspěvky: 7
Registrován: pon 17. čer 2013 21:03:48
Class:: Warlock

Re: infinity - affli warlock

Příspěvekod infinity » úte 28. led 2014 10:27:59

Zdravím,
jo ten čtvrtek jsem tam zapomněl připsat, ono jak se ta přihláška odeslala, tak už nešla zobrazit, kvůli schválení. Čtvrtek bych podle všeho měl mít také volný minimálně od těch 18h, pokud naši rozvrháři na škole nic už nebudou měnit :).

arwyn píše:[color=#FF0000]
2) preco na zbrani mas spell pene gem?
3) preco nemas legy z craftu?
4) sprav mi vypis tvojho BiS vysnivaneho gearu na affli (max item level z ICC 25 HC, RS este nie)
5) popis mi dopodrobna mechaniku spellu corruptiopn - kolkokrat ho za fight nahadzujes, preco, kedy obnovujes kedy nie, ...


2) Tu zbraň mám na pvp, ten gem tam je kvůli arénám, abych měl 130 spellpene cap. Ale pokud bude třeba, tak tam teda můžu dat haste+spirit, ikdyž ten boost bude nepartný :)
3) Nemám tolik goldů na Primordial Saronite, stále čekám, že se mi poštěstí na legy z festera HC.
4) Dá se řici, že můj BiS gear je na tvojem armory, krom teda pár věci a to wristy, boty, wand. Ty bych si přál mít http://wotlk-twinhead.twinstar.cz/?item=51872, https://wotlk-twinhead.twinstar.cz/?item=50699, https://wotlk-twinhead.twinstar.cz/?item=50684. A aby to bylo kompletní, tak ještě heroic verzi tvého swordu. A snad se někdy ''dožiju'', těchto statů, které bych později plánoval i tady :))
5) Tak corruption nahazuju po dobu encountru hned několikrát, prvně normálně hned na začátku, potom znovu při procu t10 setu a jiných věcích o kterých se rozepíšu a po třetí při 35%, kdy je zvýšený dmg z talentu.
A teď do podrobna, corruption si zachovává staty critu a % zvyšení critu/dmg při prvotním vycastění. Takže se snažím, ikdyž někdy je to nemožné, o co nejlepší a nejrychlejší naboostování:
UA na víc targetů na větší % šanci procu setu, ToT od rogue, Potion of Wild Magic a alespoň dočasný buff od mága. Pokud bych měl i zbraň na crit, tak bych dočasně změnil i ji. To je myslím vše, čím by se corrupt dala ovlivnit, pokud bych měl na targetu všechny moje warlock debuffy.
Martypunk
Příspěvky: 75
Registrován: pon 26. srp 2013 21:16:18
Class:: Warlock

Re: infinity - affli warlock

Příspěvekod Martypunk » úte 28. led 2014 11:39:07

infinity píše:4) Dá se řici, že můj BiS gear je na tvojem armory, krom teda pár věci a to wristy, boty, wand. Ty bych si přál mít http://wotlk-twinhead.twinstar.cz/?item=51872, https://wotlk-twinhead.twinstar.cz/?item=50699, https://wotlk-twinhead.twinstar.cz/?item=50684. A aby to bylo kompletní, tak ještě heroic verzi tvého swordu. A snad se někdy ''dožiju'', těchto statů, které bych později plánoval i tady :))

Haste cap hit cap nic? neprijde ti 1644 hastu malo? linkni mi nejaky guide, kteremu veris.
infinity
Příspěvky: 7
Registrován: pon 17. čer 2013 21:03:48
Class:: Warlock

Re: infinity - affli warlock

Příspěvekod infinity » úte 28. led 2014 13:14:09

Martypunk píše:Haste cap hit cap nic? neprijde ti 1644 hastu malo? linkni mi nejaky guide, kteremu veris.
Hit cap je 17%, min. hit cap pro ali je 10% (3/3 Supression, Heroic Presence, Improved Faerie Fire/Misery), na obou charech to vychází bez problému. Haste cap? On existuje?:) možná tak na GCD, kdy už se to neoplatí, to ale neplatí pro dotky a spelly, nebo se mýlím?... Mě to teda málo nepřijde, ono všeho moc škodí, když už si člověk naboostuje corrupt a má takto vysoké haste, tak spolu s BL a eradication je vůbec rád, že to stíhá na max. range refreshovat a to nemluvím o tom, když se musíš hýbat nebo odběhnout od bosse kvůli debuffům... to prostě není šance refreshnout, dost často se mě stávalo, že jsem musel castit Life steal na max range, jen aby mi ten boost nespadl bo SB bych nestihl vycastit, protože ta dotka tikala třeba jen 4-5s. Guide ti nepošlu, vycházím z vlastních zkušeností, ale rád se přiučím a počtu si, jestli nějaký máš. :)
Martypunk
Příspěvky: 75
Registrován: pon 26. srp 2013 21:16:18
Class:: Warlock

Re: infinity - affli warlock

Příspěvekod Martypunk » úte 28. led 2014 13:49:47

Cap je tam kvuli gcd tak abys mel presne 50% s raid buffy (3+5%) a vychazi to na +-1270hastu Dalsi haste uz ti nepridava tolik jako spell power, proto je zbytecne ho gemovat. Na druhou stranu ti haste i pres cap poskytuje vetsi dps potencial nez crit a spirit, takze si stejne oblekas itemy s hastem. V praxi to vypada takto http://wotlk.chardev.org/?profile=492637

jinak jsem pro na test
Uživatelský avatar
Athena
Příspěvky: 255
Registrován: sob 15. čer 2013 15:13:43
Class:: Paladin

Re: infinity - affli warlock

Příspěvekod Athena » úte 28. led 2014 15:57:21

http://forums.sixfeetunder.cz/viewtopic.php?f=12&t=2515

Nemáme tu náhodou jednu z láďových oveček?
Uživatelský avatar
Yoslin
Příspěvky: 148
Registrován: stř 13. lis 2013 23:51:46
Class:: Shaman

Re: infinity - affli warlock

Příspěvekod Yoslin » úte 28. led 2014 16:08:48

Znám ho ještě z dob Mossu... Dobrý a kvalitní hráč... PRO
infinity
Příspěvky: 7
Registrován: pon 17. čer 2013 21:03:48
Class:: Warlock

Re: infinity - affli warlock

Příspěvekod infinity » úte 28. led 2014 17:43:13

Martypunk píše:Cap je tam kvuli gcd tak abys mel presne 50% s raid buffy (3+5%) a vychazi to na +-1270hastu Dalsi haste uz ti nepridava tolik jako spell power[/url]

No, zajimavá teorie, slyším ji poprvé, abych pravdu řek :D... Nemám teď možnost si to ani nějak ověřit, protože na tom serveru je buglý glyph na corrupt.

Athena píše:http://forums.sixfeetunder.cz/viewtopic.php?f=12&t=2515

Nemáme tu náhodou jednu z láďových oveček?

Proč mě spojuješ s tímto nickem a ještě k tomu s ovečkou? Měl jsem možnost tam být, no asi po 14dnech, kdy každý čekal od toho druhého něco jiného, jsme se rozloučili.
Martypunk
Příspěvky: 75
Registrován: pon 26. srp 2013 21:16:18
Class:: Warlock

Re: infinity - affli warlock

Příspěvekod Martypunk » úte 28. led 2014 17:50:02

infinity píše: Nemám teď možnost si to ani nějak ověřit, protože na tom serveru je buglý glyph na corrupt.


o tomhle zase nevim ja Skus mi to priblizit
infinity
Příspěvky: 7
Registrován: pon 17. čer 2013 21:03:48
Class:: Warlock

Re: infinity - affli warlock

Příspěvekod infinity » úte 28. led 2014 18:15:24

Martypunk píše:
infinity píše: Nemám teď možnost si to ani nějak ověřit, protože na tom serveru je buglý glyph na corrupt.


o tomhle zase nevim ja Skus mi to priblizit

No je buglý tak, že když refreshneš corrupt, tak se nepřepočítá haste a tiká normálně 18s. Chtěl jsem si právě vyzkoušet na panákovi, nebo v raidu, zda dokážu vytočit více pokud snížím haste a přegemuju vše na SP. Protože mi stále neleze do hlavy, pokud ikdyž jsem měl třeba 60% haste selfbuffed (eng +340haste) + 20% eradication proc, tak můj shadowbolt stále nebyl pod 1s cast, pouze UA a Haunt (ale to byly desetiny sekundy a to by se dalo i obrečet, díky pingu a reakcím člověka), že prostě se to haste od 1270 neoplatí :D.
Uživatelský avatar
Araoth
Příspěvky: 127
Registrován: sob 15. čer 2013 13:50:30
Class:: Warlock

Re: infinity - affli warlock

Příspěvekod Araoth » úte 28. led 2014 19:07:23

Co se týče předchozí přihlášky, jelikož poslední příspěvek tě zve na test raid a pak už je to uzavřené, tak předpokládám, že ses na test raid nedostavil? Jestli vycházím ze svého předpokladu správně, tak by mě jen zajímalo proč?
Hrdý občan Koněpůlek, momentálně v učení na mastičkáře a řezníka v Mechově.

ObrázekObrázek
infinity
Příspěvky: 7
Registrován: pon 17. čer 2013 21:03:48
Class:: Warlock

Re: infinity - affli warlock

Příspěvekod infinity » stř 29. led 2014 15:46:41

Araoth píše:Co se týče předchozí přihlášky, jelikož poslední příspěvek tě zve na test raid a pak už je to uzavřené, tak předpokládám, že ses na test raid nedostavil? Jestli vycházím ze svého předpokladu správně, tak by mě jen zajímalo proč?

Ano máš pravdu nedostavil, dostal jsem nabídku do guildy, kde jsem v tu dobu měl prakticky všechny spoluhráče z mojí bývalé guildy, proto jsem se tak rozhodl.
Uživatelský avatar
Araoth
Příspěvky: 127
Registrován: sob 15. čer 2013 13:50:30
Class:: Warlock

Re: infinity - affli warlock

Příspěvekod Araoth » stř 29. led 2014 22:33:37

Oh... on proběhl přesun... Jsem si říkal, že tam to uzavření nějak chybí... :)
Hrdý občan Koněpůlek, momentálně v učení na mastičkáře a řezníka v Mechově.

ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: infinity - affli warlock

Příspěvekod arwyn » čtv 30. led 2014 16:27:00

Co sa od tych dob zmenilo a kde mame istotu, ze ak by zacali znova hrat, proste si neleavnes a nenechas nas v stychu?
Obrázek
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: infinity - affli warlock

Příspěvekod arwyn » pát 07. úno 2014 10:43:22

Na odpoved ti davam cas do nedele, potom uzatvaram prihlasku z dovodu nezaujmu.
Obrázek
Uživatelský avatar
arwyn
Příspěvky: 186
Registrován: sob 15. čer 2013 15:14:32
Class:: Warlock

Re: infinity - affli warlock

Příspěvekod arwyn » ned 09. úno 2014 8:57:36

uzatvaram pre nezaujem zo strany uchadzaca. Keby sa nieco zmenilo, kontaktuj ma na forku PM-kou.
Obrázek

Zpět na “>>>>>Vyresene prihlasky<<<<<”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů